Misværrennet 2010



 

Resultatliste Misværrennet Fristil,23.01.2010
Start/Mål: Larsoslia
 
Gutter 9år 1km
Preben Mohaug, Siso IL 05:49
 
Jenter 9år 1km
Shanett Olsen Dahlskjær, Siso IL   07:48
Martine Aas, Innstrandens IL 09:56
 
Gutter 10år 1km
Nikolai Solem Eiterjord, Innstrandens IL 04:22
Emil Kristensen, Stormfjell IL     04:46
Tobias Larsen, Splint IL     04:15
Eivind Lindahl Valle, Innstrandens IL    05:49
Jesper Mohaug, Siso IL 04:55
Johan Mannvik Holm, Innstrandens IL 04:51
 
Jenter 10år 1km
Åshild Jensen, Valnesfjord IL 05:28
Alva Eggesvik, Nordfjorden IL 05:19
Sigrid Therese Helbostad, Innstrandens IL      04:39
Jenny Vangberg Jensen, Valnesfjord IL    05:10
 
Gutter 11år 2km
1,Amund Kleist Godal, Innstrandens IL    06:50
2,Stian Stormo, Splint IL    07:13
3,Kristian Sandnes, Splint IL 07:21
4,Henrik Nyvold, Innstrandens IL   07:37
5,Marcus Hagenes, Valnesfjord IL   07:39
6,Torbjørn Hemminghytt, Nordfjorden IL   07:50
7,Leif Richard Jelstad, Splint IL 07:54
8,William Øvernes, Stormfjell, IL 08:04
9,Marius Ekrem Finstad, Innstrandens IL 08:26
10,Håkon Nystadbakk Pedersen, Fauske IL 08:36
11,Øyvind Johansen, Innstrandens IL 09:00
12,Armand Breivik, Splint IL 09:06
13,Joakim Haugen, Splint IL 09:36
 
Jenter 11år 2km
1,Andrea Karoline Nymo Holmstrøm, Fauske IL    08:01
2,Nora Marie Irgens, Innstrandens IL     09:14
3,Cecilie Furfjord Pettersen, Innstrandens IL 10:16
 
Gutter 12år 2km
1,Aron Rolandsen, Fauske IL 06:43
2,Håvard Haugberg, Fauske IL 07:11
3,Eivind Willumsen, Fauske IL 07:18
4,Magnus Hellesvik Hansen, Innstrandens IL     07:32
5,Øystein Demmo, Skjerstad IL 07:44
6,Eirik Lind Aspmo, Innstrandens IL 08:00
7,Markus Furuholmen, Innstrandens IL     08:06
8,Daniel Kristensen, Stormfjell IL 08:45
9,Jørgen Johnsen Navjord, Stormfjell IL 09:19
 
Jenter 12år 2km
1,Juni Vangberg Jensen, Valnesfjord IL   08:34
2,Marianne Johansen, Innstrandens IL     09:00
 
Gutter 13år 2.5km
1,Martin Olai Jonassen, Fauske IL 06:55
2,Magnus Sandnes, Splint IL 07:29
3,Brian N. Holmstrøm, Fauske IL    07:45
4,Fredrik Aas, Innstrandens IL     10:50
 
Jenter 13år 2.5km
1,Inga Haukland Eide, Innstrandens IL    07:51
2,Emilie Helskog, Fauske IL 08:04
3,Hennie Barstrand Stornes, Fauske IL    08:45
4,Oda Furuholmen, Innstrandens IL 09:13
5,Kristine Furfjord Pettersen, Innstrandens IL 09:20
6,Johanna Emilie Hemminghytt, Nordfjorden IL   11:07
 
Gutter 14år 2.5km
1,Håvard Irgens, Innstrandens IL   06:19
2,Ask Kleist Godal, Innstrandens IL 06:45
2,Jørgen Jakola, Innstrandens IL   06:45
4,Fredrik Hanssen Mosti, Splint IL 07:00
5,Andreas Alstad Demmo, Skjerstad IL     07:05,
6,Kristian Sagnes Karlsen, Siso IL 10:09
 
Jenter 14år 2.5km
1,Ingrid Mathisen, Fauske IL 07:12
2,Frida Værnes Navjord, Fauske IL 07:46
 
Gutter 15år 5km
1,Joakim Vangen Thomassen, Innstrandens IL     12:10
2,Christian Staurbakk, Innstrandens IL   12:51
3,Peter Skarheim, Vinger IL 12:57
4,Sondre Stormo, Splint IL   13:44
5,Johan Vangberg Jensen, Valnesfjord IL 14:41
6,Johan Pettersen, Rognan IL 14:48
 
Jenter 15år 5km
1,Julianne Haukland Eide, Innstrandens IL      14:29
2,Vilde Edvardsen, Rognan IL 15:12
3,Mette Bjune Sveen, Innstrandens IL     16:53
4,Ane Lindahl Valle, Innstrandens IL     17:00
 
Gutter 16år 5km
1,Henrik Stormli, Innstrandens IL 12:48
2,Andreas Sandnes Olsen, Innstrandens IL 13:11
3,Leif-Vegar Meisler, Meløy Ski-og Trimklubb   13:19
4,Aleksander Kristensen, Skjerstad IL    15:53
 
Kvinner 17år 5km
1,Tine Berkvist, Valnesfjord IL    15:41
2,Marte Pedersen, Innstrandens IL 16:15
 
Kvinner 18år 5km
1,Marie Hansen Evjenth, Siso IL    15:58
 
Menn 17år 10km
1,Martin Johansen, Innstrandens IL 25:34
2,Andre Rolandsen, Fauske IL 26:57
3,Bendik Storvik Nilsen, Innstrandens IL 34:55
 
Menn 18år 10km
1,Bjørn Harald Sandvik, Innstrandens IL 24:47
 
Menn senior 15km
1,Kim-Andrè Støvset, Skjerstad IL 40:38
2,Arild Hegreberg, Innstrandens IL 41:39