Resultater Vester-Gyllen 2010




K17-18
1 Julie Størmer Bærums Verk IF 3:13:49 0
2 Rebekka Stordahl Nes ski 3:43:56 30:07 0
Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

K19-20
1 Guro Isachsen Asker skiklubb 3:00:21 0
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

K21-25
1 Mari Johanna Brox OSI 2:24:24 0
2 Stine Haugen Rustad Il 2:36:15 11:51 0
3 Mira Falch Strand kajakklubb 2:44:57 20:33 0
4 Elisabeth Anker Njård IL/Skiforeningen 2:58:59 34:35 0
5 Heidi Stuve UMB 3:00:37 36:13 0
6 Siri Sjødin Drange ingen klubb 3:13:15 48:51 0
7 Siri Selvig Nydalen skiklubb 3:13:50 49:26 0
8 Line Sjødin Drange Asker skiklubb 4:11:11 1:46:47 0
9 Katrine Husebye ingen 4:42:20 2:17:56 0
Antall 9 Påmeldte: 10 Startende: 9

K26-30
1 Bodil Kristine Høstmælingen milslukern sport 2:34:54 0
2 Irene Lyngstad team skiyourassoff 2:45:13 10:19 0
3 Helle Lorentzen Kjelsås 2:50:40 15:46 0
4 Ida Flaatten sk vidar 2:52:37 17:43 0
5 Marit Svenning Berg I.L.Dyre Vaa 2:52:59 18:05 0
6 Hilde Hoff Sk Rye 2:54:10 19:16 0
7 Trude Wermskog Stormo Team Oslo Sportslager 2:59:46 24:52 0
8 Sigrid Ramuz Eriksen Veritas BIL 3:00:26 25:32 0
9 Hege Ask-Henriksen Konnerud IL 3:05:28 30:34 0
10 Ida Høy Færden PPC 3:10:00 35:06 0
11 Laila Olesen Etterstad SK 3:10:38 35:44 0
12 Sarah M. Knudsen Eie eiendomsmegling 3:15:16 40:22 0
13 Silje Flatmo Danielsen ingen klubb 3:26:01 51:07 0
14 Gro Elverhøi Bøyum asker 3:29:09 54:15 0
15 Ingvild Hanevold Asker skiklubb 3:30:23 55:29 0
16 Miriam Skåland Accenture BIL 3:36:10 1:01:16 0
17 Karianne Evje Skiaker Advokatfirmaet Haavind 3:38:08 1:03:14 0
18 Kristin Blomberg Pedersen Ernst & Young BIL 3:42:57 1:08:03 0
19 Nina Griffiths TINE 3:47:43 1:12:49 0
20 Berit Refve Johannessen Accenture BIL 3:49:46 1:14:52 0
21 Trine Bretteville Accenture BIL 3:52:49 1:17:55 0
22 Elisabeth Furuholmen PPC 3:55:29 1:20:35 0
23 Nina Halleraker Accenture BIL 4:02:38 1:27:44 0
24 Guro Overrein Ogndal IL 4:06:32 1:31:38 0
25 Toril Egner PPC 4:55:28 2:20:34 0
Antall 25 Påmeldte: 30 Startende: 25

K31-35
1 Hannele Tonna Visma BIL 2:32:27 0
2 Camilla Marie Mangelrød Skiforeningen / Terra 2:35:10 02:43 0
3 Bjørg Sissel Aaen Team Sport1 sentrum 2:38:42 06:15 0
4 Dana Bednarova Nydalens Skiklub 2:53:37 21:10 0
5 Lena Aune Østmarka IL 2:53:53 21:26 0
6 Marianne Hagelsteen Kvien If BIL 2:56:14 23:47 0
7 Hilde Gudem Bærum roklubb 3:00:54 28:27 0
8 Monica K.Gudbrandsen mjøndalen if 3:11:45 39:18 0
9 Guro Christiansen Team Gåping 3:15:45 43:18 0
10 Synne Granå Vesterhus Team S&J 3:23:23 50:56 0
11 Ragnhild Vinsvold CIBER Norge 3:40:58 1:08:31 0
Antall 11 Påmeldte: 15 Startende: 11

K36-40
1 Anette Johnsen Hundere Team Sport1 2:29:59 0
2 Karine Fluge Ulleberg IL TRY 2:38:18 08:19 0
3 Anne Elisabeth Nerigård Awilco 2:38:51 08:52 0
4 Anita Ekle Kildahl Vul 2:40:09 10:10 0
5 Ane Norheim Høverstad Drammens ballklubb 2:48:44 18:45 0
6 Astri Syse Holmen if 2:51:18 21:19 0
7 Siri Halle Fossum if 2:52:04 22:05 0
8 Heidi Veeser christiana 2:53:20 23:21 0
9 Anniken Aamodt Widerøe Statoil BIL 2:56:26 26:27 0
10 Inger H. Hals Heming 2:56:56 26:57 0
11 Nina Myhre Rabo Heming 2:59:52 29:53 0
12 Line Berntsen Sportsmaster B.I.L. 3:01:55 31:56 0
13 Runa Flugstad NKI BIL 3:06:06 36:07 0
14 Gro Rebbestad Haavind 3:06:17 36:18 0
15 Elizabeth Nordheggen Bulk Eiendom BIL 3:10:40 40:41 0
16 Ingun Yri Asker ck 3:11:02 41:03 0
17 Cecilie Klepstad 1 3:13:13 43:14 0
18 Heidi Brunner Hosle 3:15:46 45:47 0
19 Annette Skotner DIBkunnskap BIL 3:16:09 46:10 0
20 Tine Hammernes Leopold Asker skiklubb 3:17:56 47:57 0
21 Gyri Solumsmoen Aker Solutions BIL 3:19:05 49:06 0
22 Anne Marthe Limstrand Bodø Klatreklubb 3:41:08 1:11:09 0
23 Anne Kristiansen REdningsselskapet 3:42:24 1:12:25 0
24 Rita Kvale Gåping il 3:48:06 1:18:07 0
25 Trine Teigen If skadeforsikring 4:10:41 1:40:42 0
Antall 25 Påmeldte: 28 Startende: 25

K41-45
1 Eva Lill Kvisle Heggedal IL 2:34:36 0
2 Cathrine Holme Moss sk 2:37:03 02:27 0
3 Ann Kristin Land Konnerud IL 2:39:25 04:49 0
4 Elisabeth Berger Dagens Næringsliv 2:42:50 08:14 0
5 Toril Stokkebø AVA eiendom AS 2:44:43 10:07 0
6 Pernille Mølbak HOLMEN/ACCENTURE 2:50:53 16:17 0
7 Trine Svartås Asker ck 2:54:43 20:07 0
8 May-Evy Negård Norkart Geoservice BIL 2:55:55 21:19 0
9 Helen Todal Liestøl Bærum Skiklubb 3:00:27 25:51 0
10 Inga-lill Rønning Tynset IF 3:07:45 33:09 0
11 May-Unni B. Schäffer DFI 3:08:28 33:52 0
12 Live Marie Toft Sandvika vgs 3:16:14 41:38 0
13 Lillann Norseng Holmen Langrenn 3:30:09 55:33 0
14 Hege Marie Fossgard TOMRA BIL 3:35:08 1:00:32 0
15 Ingrid Hernes FLO Kolsås BIL 3:41:53 1:07:17 0
16 Nina Malme Gulbrandsen Rustad Il 3:45:25 1:10:49 0
17 Cathrine Lyche Asplan Viak BIL 3:47:59 1:13:23 0
18 Tone Strand Moholt DFI 4:00:56 1:26:20 0
Antall 18 Påmeldte: 25 Startende: 18

K46-50
1 Unni Persson Moseby Kjelsås 2:34:45 0
2 Sissel Pettersen Fuglu Vormsund skiklubb 2:40:02 05:17 0
3 INGER ANNE LOFTHUS HEDDAL IL 2:40:33 05:48 0
4 Hilde Berggren Follum BIL 2:47:28 12:43 0
5 Nina Hammerlund Asker skiklubb 2:54:32 19:47 0
6 Katrine Bakke Lossius Holmen IF Langrenn 2:55:45 21:00 0
7 Anne Katrine Gamre Østmarka I.L 3:03:13 28:28 0
8 Kari-Mette Mørdre Asker skiklubb 3:03:41 28:56 0
9 Mette Katrine Grimnes Sweco Norge AS 3:03:45 29:00 0
10 Anne Gøril Aas Fossum if 3:04:41 29:56 0
11 Åsa Kjellberg Line Nesøya 3:06:04 31:19 0
12 Linni Tiller VaR Forvaltnng as 3:12:07 37:22 0
13 Kristin Dale Selvig Nydalen skiklubb 3:13:07 38:22 0
14 Ann-Christin Sørensen Asker ck 3:21:39 46:54 0
15 Cecilie Stadaas privat 3:22:17 47:32 0
16 Ann Ahlqvist Fossum 3:32:08 57:23 0
17 Stefi Kierulf Prytz Advf KPU bil 3:43:55 1:09:10 0
18 Wenche Nesvoll Skrim IL 4:35:38 2:00:53 0
Antall 18 Påmeldte: 22 Startende: 18

K51-55
1 Sidsel Nørstebø Tyrving 2:46:54 0
2 Hanne Stuve Hole kommune 2:57:34 10:40 0
3 Aashild Barkhall Mømb Fet Skiklubb 3:00:32 13:38 0
4 Berit Danielsen IL Tyrving 3:03:14 16:20 0
5 Berit Berge Tyrving IL 3:04:32 17:38 0
6 Brynhild Idland Fossum if 3:08:37 21:43 0
7 Ellen Ribe Asker skiklubb 3:10:43 23:49 0
8 Fredrikke Hegnar von Ubisch Asker skiklubb 3:12:24 25:30 0
9 Ragnhild Holm Politihøgskolens 3:22:38 35:44 0
10 Anne Lomsdal Jutul 3:28:48 41:54 0
11 Hilde Myrberg Orkla Bedriftsidrettslag 3:40:08 53:14 0
Antall 11 Påmeldte: 11 Startende: 11

K56-60
1 Ragnhild Mæle Roll Skiforeningen 3:06:17 0
2 Inger Lise Kristiansen Statoil BIL Oslo 3:13:02 06:45 0
3 Karen Helen Hestmann Asker skiklubb 3:54:06 47:49 0
4 Nina Kolberg Tyrving 4:09:22 1:03:05 0
Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4

K61-65
1 Tone Moberg Alvdal 3:11:44 0
2 Margaret Arentz Gjertsen Asker skiklubb 3:50:34 38:50 0
Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

M15-16
1 Jostein Huseby Øren Bærums Verk 2:25:06 0
2 Erlend Isachsen Asker skiklubb 2:29:37 04:31 0
3 Sindre Tungesvik Jardar il 2:33:34 08:28 0
4 Magnus Drivenes Holmen if 2:38:25 13:19 0
Antall 4 Påmeldte: 5 Startende: 4

M17-18
1 Sindre Sætre Hammerlund Asker skiklubb 2:09:48 0
2 Arnkjell Sørhus Hustvedt Rustad Il 2:21:12 11:24 0
3 Markus Thrygg Jardar il 2:22:17 12:29 0
4 Erik Trøen Sjåstad/Vestre Lier IL 2:27:03 17:15 0
5 Henrik Bjertnes Lørenskog skiklubb 2:28:15 18:27 0
6 Jonatan Claussen IL Jutul 2:31:49 22:01 0
7 Anders Weiby Jardar il 2:32:11 22:23 0
8 Håvard Strande Dahl Bærums Verk 2:39:33 29:45 0
9 Even Oppegaard Bjørkelangen Spkl 2:40:30 30:42 0
10 Even Sandøy Nærum Asker Fotball Herrer 2:43:32 33:44 0
11 Håkon Bergsjø Høland IL 2:45:57 36:09 0
12 Fredrik Hernes Asker Fotball Herrer 2:48:50 39:02 0
13 Haakon André Kinneberg Jardar il 2:50:08 40:20 0
14 Eirik Nedkvitne Nedkvitne IL 3:00:20 50:32 0
15 Patrik Stenberg Team KG 3:26:03 1:16:15 0
Antall 15 Påmeldte: 19 Startende: 15

M19-20
1 Carl Fredrik Hagen Team Oslo Sportslager 2:10:14 0
2 Espen Mellbye Larsen Asker skiklubb 2:11:44 01:30 0
3 Sondre Helgesen Sjåstad Vestre Lier IL 2:15:13 04:59 0
4 Kjetil Ims Asker skiklubb 2:19:58 09:44 0
5 Martin Berg Ousdal Sollihøgda Ski Og 2:23:27 13:13 0
6 Mathias Oppegaard Bjørkelangen Spkl 2:39:48 29:34 0
7 Theodor Secanell Holstad Asker skiklubb 2:39:57 29:43 0
8 Olav Hestmann Asker skiklubb 2:42:03 31:49 0
9 Robert Schwencke Hosle IL 2:46:25 36:11 0
10 Hans Jacob Kavli Njård 3:10:49 1:00:35 0
Antall 10 Påmeldte: 13 Startende: 10

M21-25
1 Anders Fiskvik Tynset 2:05:36 0
2 Jørn Yngve Tømmerstrand Kolvereid IL 2:07:13 01:37 0
3 Jonas Jensen Croff Rustad Il 2:12:19 06:43 0
4 Morten Simonsen Milslukern 2:14:53 09:17 0
5 Morten Sverdrup-Thygeson Norsk Gartnerservice 2:17:51 12:15 0
6 Kim Andre Hansen NesoddenProtour 2:17:53 12:17 0
7 Stian Hovind-Angermund schneckeband 2:20:33 14:57 0
8 Harald Sundgot Borgen Sportsmaster BIL 2:21:14 15:38 0
9 Henning C Strandhagen asker 2:21:42 16:06 0
10 Odd Eirik Farestveit Voss IL 2:22:39 17:03 0
11 Øystein Oord Oppegård 2:35:41 30:05 0
12 Aslak Heldal Liggeunderlaget 2:37:02 31:26 0
13 Espen Høglund Team Kjekkas 2:37:38 32:02 0
14 Fridtjof Rosenlind Falch Team Fiskebein 2:38:57 33:21 0
15 Carl Christopher Hoel BOC 2:46:03 40:27 0
16 Christian Hals Baker Hansen 2:46:30 40:54 0
17 Eirik Michalsen Asker skiklubb 2:52:45 47:09 0
18 Stian Poverud Kjenner pk 3:05:16 59:40 0
19 Knut Haakon Rike ingen 3:07:19 1:01:43 0
20 Lars Christian Mørch IL Jardar 3:09:19 1:03:43 0
21 Jørgen Vangsnes Simensbråten IL 3:10:30 1:04:54 0
22 Anders Bergesen Team Peltonen 3:12:40 1:07:04 0
23 Kristoffer Wilhelm Wilhelmsen Majorstuen Jakt og 3:36:26 1:30:50 0
24 Henrik Marius Sterling Majorstuen Jakt- og 3:54:28 1:48:52 0
25 Jon Mjelde Skårer BK 4:17:50 2:12:14 0
Antall 25 Påmeldte: 28 Startende: 25

M26-30
1 Lars Petter Stormo Team Oslo Sportslager 2:06:17 0
2 Petter Berntsen Bull Ski & Kajakk 2:06:39 00:22 0
3 Marius Fein Bull Ski & Kajakk 2:14:37 08:20 0
4 Ola Holmestad BearingPoint 2:15:27 09:10 0
5 Martin Grothe Lien Heming IL 2:15:41 09:24 0
6 Erik Fagerholt Orkdal IL 2:18:21 12:04 0
7 Fredrik Helmen Multiconsult BIL 2:18:23 12:06 0
8 Lars Edvard Bergdal Sk Rye 2:19:59 13:42 0
9 Jon Flydal Rambøll 2:20:16 13:59 0
10 Kristian Holtberget Ullensaker sk 2:20:18 14:01 0
11 Jan Vidar Avdal privat 2:20:29 14:12 0
12 Andreas Gjone ANSA 2:20:44 14:27 0
13 Martin Skaugen Bull Ski & kajakk / 2:22:28 16:11 0
14 Christopher Mowe Martinsen Nesodden IF 2:23:46 17:29 0
15 Johan Svedberg Heming 2:25:24 19:07 0
16 Øyvind Svare Kristoffersen Skanska Aktiv/ Kjelsås 2:25:25 19:08 0
17 Karl Henry Johansen Team Kjekkas 2:25:39 19:22 0
18 Asgeir Kvam Asker skiklubb 2:26:10 19:53 0
19 Stian Grymyr veidekke bil 2:26:24 20:07 0
20 Ukjent Løper N/A 2:26:26 20:09 0
21 Christian Wiig Bøen KCK 2:26:36 20:19 0
22 Sverre Martinsen Heming, IL 2:26:49 20:32 0
23 Petter Sveen Nilsen Thommessen 2:27:39 21:22 0
24 Thorbjørn Skamo Lørenskog skiklubb 2:27:46 21:29 0
25 Øiseth, Karl Mats Team Sport 1 Sentrum 2:28:17 22:00 0
26 Christian Bøhmer Svelvik SK/FMC 2:28:29 22:12 0
27 Ole Jacob Eriksen Bekk Langrenn 2:29:06 22:49 0
28 Stig Erik Semmingsen iHUS Eiendomsmegling 2:29:44 23:27 0
29 Jacob Dybwad Veritas BIL 2:30:59 24:42 0
30 Fredrik Hansen - 2:32:17 26:00 0
31 Henning Dalsegg BDO 2:34:01 27:44 0
32 Anders Hestmann Asker skiklubb 2:35:10 28:53 0
33 Daniel Olav Ulverud Kjelsås IL 2:35:18 29:01 0
34 Martin Høsøien MD BIL 2:35:24 29:07 0
35 Kristian Kullerud Konnerud IL 2:35:44 29:27 0
36 Kaj-Robin Weslien Gjestrud sikfiskarlag 2:38:42 32:25 0
37 Dag Torp-Hansen BDO BIL 2:39:20 33:03 0
38 Anders Lofterød Fred. Olsen Sportsklubb 2:39:43 33:26 0
39 Erik Horn University British 2:39:54 33:37 0
40 Henrik Ljøgodt Moen Asker skiklubb 2:39:58 33:41 0
41 Rasmus Fredrik Bugge Concept 2 Norge 2:39:59 33:42 0
42 Brage Vik TNS Gallup 2:40:16 33:59 0
43 Ignacio Marre 4Subsea 2:40:49 34:32 0
44 Jon Kåre Stene Schibsted BIL/Team 2:41:47 35:30 0
45 Even Krogsveen Ringebu/Fåvang 2:41:58 35:41 0
46 Eivind Haugen Veritas BIL 2:42:41 36:24 0
47 Thomas Breivik privat 2:44:23 38:06 0
48 Kittil Eriksrud Bergan Haavind 2:45:05 38:48 0
49 Morten Storli Oslofjord triatlon / Frøy 2:45:14 38:57 0
50 Gunnar Bøthun Rimi Barten 2:45:46 39:29 0
51 Arne Eirik Nielsen Nydalen skiklubb 2:46:12 39:55 0
52 Morten Bergesen Team Peltonen/Telenor 2:49:21 43:04 0
53 Otto Johan Hegnar von Ubisch Asker skiklubb 2:50:05 43:48 0
54 Christian Rørholt Moe PA Consulting Group 2:50:07 43:50 0
55 Bjørn Wiig Kristiansen BDO 2:50:44 44:27 0
56 Vegard Aas BCG 2:50:58 44:41 0
57 Gallet Bastien NSR 2:51:33 45:16 0
58 Espen Selboskar G-sport Asker 2:51:49 45:32 0
59 Thomas Nielsen Stabburet BIL 2:52:11 45:54 0
60 Alexander Pappos Heming IL 2:52:45 46:28 0
61 Gorm Nøkleby Team Kjekkas 2:54:49 48:32 0
62 Thomas Mjølhus IL Tempo 2:57:44 51:27 0
63 Håvar Forsell Ohma Ås I.L. 2:57:54 51:37 0
64 Even Buen Halvorsen Arsenal Norway 3:03:27 57:10 0
65 Kristian Skogen Porsgrunn O2 3:04:16 57:59 0
66 Henrik Vestnes N/A 3:04:28 58:11 0
67 Magnus Muri Boberg BCG 3:04:47 58:30 0
68 Andreas Haanes Eie/Team Peltonen 3:05:44 59:27 0
69 Fredrik Jensen Team Monkey Biz. 3:06:13 59:56 0
70 Eirik Wessel Haugen Aker Solutions OBIK 3:07:29 1:01:12 0
71 Eirik Forsell Ohma Ås I.L 3:10:22 1:04:05 0
72 Mats Vangbo asker 3:10:28 1:04:11 0
73 Henrik Halvorsen Pareto Bil 3:11:15 1:04:58 0
74 Ole Henrik Låhne Pareto 3:14:50 1:08:33 0
75 Aksel Skaar Skogvang Reinertsen BIL 3:15:50 1:09:33 0
76 Lodve Gustavsen Statoil BIL 3:15:53 1:09:36 0
77 Rune Stenberg Sk Rye 3:16:19 1:10:02 0
78 Arne Folkestad Bjelland Dark Arkitekter BIL 3:16:43 1:10:26 0
79 Rickard Berzelius - 3:17:02 1:10:45 0
80 Marcus Andersson Bergsjö IF 3:18:59 1:12:42 0
81 Rein Kristian Raaholdt Multiconsult BIL 3:19:16 1:12:59 0
82 Nicolay Eskildsen Team Kjekkas 3:22:48 1:16:31 0
83 Martin Perminow Skjønsberg Sibir Snapperne IL 3:24:50 1:18:33 0
84 Georg Øiesvold BCG ski team 3:25:18 1:19:01 0
85 Gordon Nord Team Xerox X-Tra 3:25:28 1:19:11 0
86 Andreas Friis Foreningen for 3:31:45 1:25:28 0
87 Anders Lunde ingen 3:33:25 1:27:08 0
88 Morten Aarflot TEAM Aarflot 3:35:28 1:29:11 0
89 Henrik Gustav Faller Røa il 3:38:15 1:31:58 0
90 Alf Olevik Ulvan STK 3:40:53 1:34:36 0
91 John Bjørneboe Glipptak IL 3:41:05 1:34:48 0
92 Morten Antonsen Telenor BIL 3:42:34 1:36:17 0
93 Marius Revhaug Team Plutseli 3:52:35 1:46:18 0
94 Sjur B. Tonna Asker skiklubb 3:52:40 1:46:23 0
95 Stig Atle Fevik - 3:55:40 1:49:23 0
96 Roger Kristoffersen G-sport Asker 4:03:32 1:57:15 0
97 Magnus Christiansen Bøkeby BK 4:13:01 2:06:44 0
98 Jarle Nilsen Heggedal 4:15:24 2:09:07 0
Antall 98 Påmeldte: 113 Startende: 98

M31-35
1 Jens Arne Svartedal Team Xtra personell 1:56:09 0
2 Torgeir Grothe Lien Bull Ski & Kajakk/Team 2:05:32 09:23 0
3 Lars Eftang milslukern sport 2:08:12 12:03 0
4 Bjørn Robstad Otra IL- Milslukern 2:09:28 13:19 0
5 Anders Stenbrenden NHO / Oslo Sportslager 2:10:06 13:57 0
6 Tore Bjonviken OPIL 2:13:51 17:42 0
7 Eirik Larsen Asker skiklubb 2:13:54 17:45 0
8 Sven Krohn Fossum IF/Team United 2:15:51 19:42 0
9 Ola Barstad Tynset IF 2:15:57 19:48 0
10 Kristoffer Jacobsen Team Fjelluft/Ernst & 2:16:07 19:58 0
11 Vidar Udnæseth Akselera 2:16:11 20:02 0
12 Per Kristian Winge Røa il 2:18:05 21:56 0
13 Kjell Ingebret Nilsen Apotek 1/ Ceres 2:18:32 22:23 0
14 Kristoffer Røstad team united bakeries/ 2:18:51 22:42 0
15 Bendik Drevvatne Rustad Il 2:19:24 23:15 0
16 Erlend Gjestrud Gjestrud sikfiskarlag 2:21:37 25:28 0
17 Joakim Fuglerud Bækkelaget 2:22:18 26:09 0
18 Ronny Hansen svene il 2:23:07 26:58 0
19 Sverre Briseid tikampen.no 2:24:06 27:57 0
20 Cato Larsen Statkraft BIL 2:24:30 28:21 0
21 Sverre Rotevatn Kollenhopp 2:24:44 28:35 0
22 Anders Westvold Apotek 1 2:25:12 29:03 0
23 Jan Tore Vik Team Sport1 sentrum 2:26:18 30:09 0
24 Simen Storaas Oslo ski - og friidrett 2:27:54 31:45 0
25 Ivar Seierstad Oslofjord Triatlon 2:27:57 31:48 0
26 Tore Sekkelsten Team A-Express/Spk 2:28:19 32:10 0
27 David Støre BOC 2:28:55 32:46 0
28 Henrik Oulie-Hansen Oulie-Hansen 2:29:05 32:56 0
29 Magnus Rosén Nordea 2:30:42 34:33 0
30 Andreas Dolven Avanade / Accenture 2:31:21 35:12 0
31 Stein Erik Lie Botne Skiklubb 2:31:22 35:13 0
32 Vegard Cock Team Cock 2:31:59 35:50 0
33 Christian Dahll Höegh Sport 2:34:00 37:51 0
34 Carl-Sigurd Synvis Asker skiklubb 2:34:03 37:54 0
35 Jul Fredrik Kaltenborn Skjalg 2:34:32 38:23 0
36 Jacob Jacobsen Team S&J 2:34:50 38:41 0
37 Are Norhagen Frikransen 2:36:20 40:11 0
38 Trond Boge Porsgrunn triathlon 2:36:23 40:14 0
39 Tor Marius Engen Jallarhornet 2:37:03 40:54 0
40 Knut Olav Rød Team HLV 2:37:14 41:05 0
41 John Tobias Øvergaard Asker Skiklubb 2:37:28 41:19 0
42 Andreas Johnsen Accenture BIL 2:38:24 42:15 0
43 Carl-Fredrik Klaveness Walker Aker Solutions BIL 2:38:50 42:41 0
44 Petter Bergstrøm Soon ck 2:38:51 42:42 0
45 Tomas Bergsholm Aas-Jakobsen 2:39:14 43:05 0
46 Petter Torvund Team Powerade 2:39:23 43:14 0
47 Martin Nilsson Swedbank IF 2:39:37 43:28 0
48 Pål Einar Tho Bråthen GE 2:39:39 43:30 0
49 Espen Brettås Dahle EDB bil 2:39:59 43:50 0
50 Jan Jevne 1881 2:40:02 43:53 0
51 Dag Gaute Gaasemyr OSI 2:40:24 44:15 0
52 Jostein Raknes Osterøy IL 2:40:25 44:16 0
53 Sverre Stræth Moss skiklubb 2:40:27 44:18 0
54 Michael Riis Jacobsen Asker skiklubb 2:40:29 44:20 0
55 Hans Christian Byhring Bolla og Bønna SK 2:40:56 44:47 0
56 Ketil Opland Saas BIL 2:41:10 45:01 0
57 Håkon Stiksrud Ernst & Young BIL 2:41:14 45:05 0
58 Ragnvald Lier Sk Rye 2:43:34 47:25 0
59 Johan Vik Shell 2:43:48 47:39 0
60 Jens Laurits Nielsen Sk Rye 2:44:23 48:14 0
61 Odd Kristian Wiker Rustad Il 2:45:52 49:43 0
62 Øystein Mørch Aker Solutions 2:46:48 50:39 0
63 Erik Mæhlum Brøttum 2:48:52 52:43 0
64 Pål Drevsjømoen privat 2:48:59 52:50 0
65 Paal Magnus Stigre Aftenposten 2:49:18 53:09 0
66 Finn Lasse Thorstensen Dynga Open 2:50:16 54:07 0
67 Tom Henrik Rogstad mjøndalen if 2:50:33 54:24 0
68 Erik Solheim Pareto Bil 2:51:30 55:21 0
69 Hans Erik Lund Østbygda IL Sykkel 2:51:51 55:42 0
70 Amund Lundgaard Accenture BIL 2:53:35 57:26 0
71 Gunnar Heesch Holmen Holte Consulting 2:55:26 59:17 0
72 Jaakko Mikkonen If Bedriftsidrettslag 2:56:06 59:57 0
73 Eivind Sivertsen Grøa IL 2:56:39 1:00:30 0
74 Tor Bådshaug Bekk 2:56:42 1:00:33 0
75 Trygve Johannes Sævareid Diakonhjemmet BIL 2:57:03 1:00:54 0
76 Alexander Stadsnes Bolla og Bønna SK 2:57:09 1:01:00 0
77 Pål Guttormsen Multiconsult BIL 2:57:11 1:01:02 0
78 Anders Skogen Stavanger Golfklubb 2:57:46 1:01:37 0
79 Lars Kalbakken Ikke medlem 2:57:55 1:01:46 0
80 Thomas Larsen Thomas Larsen 2:58:00 1:01:51 0
81 Pål Strøm Statkraft BIL 2:58:06 1:01:57 0
82 Morten Mo ICA 2:59:26 1:03:17 0
83 Magne Litland Profundum 2:59:27 1:03:18 0
84 Jørn Heiersjø Fazenda 3:00:28 1:04:19 0
85 Øystein Pettersen EDB bil 3:01:57 1:05:48 0
86 Anders Engen Romerike politiidrettslag 3:02:46 1:06:37 0
87 Andreas Ulvestad FMC Technologies 3:04:25 1:08:16 0
88 Espen Schive 0 3:04:35 1:08:26 0
89 Morten Kildahl Asker HoundDogs 3:05:03 1:08:54 0
90 Rune Bruøygard Kongeklubben/Hydro BIL 3:05:35 1:09:26 0
91 Svein Bakke Hyggen IF 3:06:56 1:10:47 0
92 Knut Megård Friganor Elite 3:08:54 1:12:45 0
93 Nicolaj Tidemand Det Norske Veritas BIL 3:09:13 1:13:04 0
94 Herman Aarnæs Pareto 3:10:38 1:14:29 0
95 Petter Jacobsen Mandag kl åtte 3:11:03 1:14:54 0
96 John Ivar Stovnerkameratene 3:11:26 1:15:17 0
97 Bengt A. Jørstad ingen 3:12:10 1:16:01 0
98 Johan Christian Kongsli Juristforeningen 3:14:12 1:18:03 0
99 Lars Joakim Fleischer Kongeklubben 3:18:23 1:22:14 0
100 Ole Jørgen Larsen Trøsken IL 3:23:36 1:27:27 0
101 Morten Kallevig Riksrevisjonen 3:25:20 1:29:11 0
102 Eivind Lilleaasen Gla`kroken 3:26:41 1:30:32 0
103 Are Kjennerud Asker HoundDogs 3:30:55 1:34:46 0
104 Morten Kristian Fjeld Color Line 3:32:30 1:36:21 0
105 Rune Slettenes Cardo BIL 3:34:48 1:38:39 0
106 Håkon Glimstad Kristiansen Bærum 3:37:14 1:41:05 0
107 Ole Kristian Svartedal Trøsken IL 3:37:58 1:41:49 0
108 Ole Martin Karrevik DIBkunnskap AS 3:38:36 1:42:27 0
109 Vidar Jensen Arctic Securities 3:39:17 1:43:08 0
110 Bent-Jarle Brenne Hydro BIL 3:40:19 1:44:10 0
111 Tom Jensen eie 3:45:34 1:49:25 0
112 Ronny Alver Gursli ingen 3:49:42 1:53:33 0
Antall 112 Påmeldte: 134 Startende: 112

M36-40
1 Jan Morten Pettersen milslukern sport 2:08:21 0
2 Michael Sæther Reinboth Skarphedin 2:08:22 00:01 0
3 Gudmund Harlem Team Milslukern 2:10:12 01:51 0
4 Aslak Berglund milslukern sport 2:11:36 03:15 0
5 Tore Glomnes Holmen if 2:12:43 04:22 0
6 Bjarne Rud Sjåstad Vestre/Lier 2:12:55 04:34 0
7 Klaus Øiseth Hafslund / Sport 1 2:13:01 04:40 0
8 Vebjørn Kvernerud Asker/ Milslukern 2:14:58 06:37 0
9 Kjetil Engelstad ringkollen 2:16:38 08:17 0
10 Per Øyvind Stene Nydalens Skiklub 2:16:54 08:33 0
11 Lars Berghagen ringkollen 2:17:04 08:43 0
12 Peder Figenbaum Heming 2:17:32 09:11 0
13 Øystein Jacobsen IL Dyre Vaa 2:19:38 11:17 0
14 Helge Bartnes -- 2:20:23 12:02 0
15 Bjørnar Buxrud Korsvoll IL 2:21:23 13:02 0
16 Leif Kåre Frorud Rye 2:21:50 13:29 0
17 Anders Hervold OKK 2:21:51 13:30 0
18 Clemet Fougner Sk Rye 2:22:06 13:45 0
19 Trond Sandvik Adecco 2:22:20 13:59 0
20 Helge Marius Haug il driv 2:23:03 14:42 0
21 Eirik Bentzen Milsluker'n Sport 2:23:18 14:57 0
22 Markus Olin IK Hakarpspojkarna, 2:23:24 15:03 0
23 Jan-Erik Christiansen il driv 2:23:33 15:12 0
24 Rune Virik Gåping il 2:23:48 15:27 0
25 Bjørn Erik Haugmo Moss skiklubb 2:24:28 16:07 0
26 John Hammersmark Kjelsås 2:24:31 16:10 0
27 Hans Joachim Motzfeldt GreenStream Network, 2:24:35 16:14 0
28 Thomas Berge Arctic 2:25:25 17:04 0
29 Arild Haugan Bjørn Myhre sport 2:26:00 17:39 0
30 Pål Remy Østbye Ernst & Young 2:26:20 17:59 0
31 Trygve Trovik MI SWACO BIL 2:26:31 18:10 0
32 Trond Kvale Gåping il 2:26:51 18:30 0
33 Ole Petter Kjerkreit SEB Enskilda 2:28:37 20:16 0
34 Trond Gunnar Amundsen ingen 2:28:53 20:32 0
35 Petter Thoresen Røa IL / teamegotrip.com 2:29:40 21:19 0
36 Thomas Ruud Sollien Lommedalen 2:29:59 21:38 0
37 Christian Eek Oslo kajakk klubb 2:30:00 21:39 0
38 Morten Omland Kjelsås IL 2:30:14 21:53 0
39 Morten Mølmann Ceres 2:30:22 22:01 0
40 Trond Kildal Haavind BIL/Heming 2:30:31 22:10 0
41 Eirik Gunnar Bjørge Sk Rye 2:31:51 23:30 0
42 Haavard Jaastad Sweco 2:32:25 24:04 0
43 Kim Boman Rustad Il 2:32:36 24:15 0
44 Jan Otto Beitnes Hamar Skiklubb 2:32:39 24:18 0
45 Thomas Seyffarth Asker skiklubb 2:33:11 24:50 0
46 Magne Lilleland-Olsen Norconsult BIL/Oslo Ski 2:33:21 25:00 0
47 Atle Haakenstad AdeB BIL 2:33:30 25:09 0
48 Marius Nysæter GET 2:33:43 25:22 0
49 Tor Kildal Skiforeningen 2:34:38 26:17 0
50 Thomas Gundersen Team Pay 2:34:59 26:38 0
51 Trond Nondal TeamUll / Vital 2:35:05 26:44 0
52 Ståle Kirkvold Arbeidstilsynet 2:35:28 27:07 0
53 Espen Pihlstrøm Orkla BIL 2:36:04 27:43 0
54 Øystein Albrechtsen Team Bakglatt 2:36:23 28:02 0
55 Rikard Tveiten Øvrevoll Hosle IL 2:36:31 28:10 0
56 Frode Rød Sarpsborg Sk 2:36:46 28:25 0
57 Helge Aamodt OSI Langrenn 2:37:50 29:29 0
58 Kjetil Molund Nordreisa i.l. 2:37:51 29:30 0
59 Rune Nordengen Gjerdrum 2:37:52 29:31 0
60 Jo Morten Hagen Haslum 2:38:13 29:52 0
61 Anders Aspelund Aspelund IF 2:39:11 30:50 0
62 Stig Robert Larsen Transform BIL 2:39:33 31:12 0
63 Eirik Refsnes BOC 2:39:54 31:33 0
64 Andreas Engelstad Team Pay 2:40:53 32:32 0
65 Preben Wang Team Pay 2:40:56 32:35 0
66 Christian Fodstad RS Platou Markets AS 2:41:07 32:46 0
67 Tommy Mørk Sigdal Skiklubb 2:41:08 32:47 0
68 Håkon Skofteland - 2:41:11 32:50 0
69 Havdal Lars Johan Botne skiklubb/Team 2:41:13 32:52 0
70 Ivar Bjaadal Pareto B.I.L 2:41:31 33:10 0
71 Jonas Claussen IL Jutul 2:42:41 34:20 0
72 Lars Elnes Lars Elnes Rørl.forr. as 2:42:58 34:37 0
73 Ove Olsen Lierskogen 2:43:38 35:17 0
74 Scott Engebrigtsen Rolls Voice Skilag 2:44:12 35:51 0
75 Hans Christian Ruud Bærum Kommune BIL 2:44:13 35:52 0
76 Morten Stene ABPIL 2:44:18 35:57 0
77 Håvard Rønnevig Bakken Real 2:46:50 38:29 0
78 Per Rune Weimoth AGA Klubben BIL 2:46:54 38:33 0
79 Jan Frode Skålevåg Jutul 2:47:27 39:06 0
80 Emil Paaske Veidekke ASA 2:48:02 39:41 0
81 Torstein Berntsen Scatec AS 2:48:28 40:07 0
82 Lars Erik Rødland Røa il 2:49:23 41:02 0
83 Marius Utsigt EiendomsMegler1 2:50:47 42:26 0
84 Tommy Seim IL Forsøk 2:52:39 44:18 0
85 Einar Landmark Kolsås Klatreklubb 2:53:18 44:57 0
86 Jon Arne Skrove Ringerike OL 2:53:44 45:23 0
87 Paal Wicklund Drøbak Frogn 2:53:48 45:27 0
88 Dag Olav Norem Opera Software 2:54:11 45:50 0
89 Truls A. Veslum G-Sport Asker / Asker 2:54:30 46:09 0
90 Bjørn-Erik Johansen NOTEAM 2:54:44 46:23 0
91 Lars Laurendz Vul 2:56:03 47:42 0
92 Eirik Flaten RÆLINGEN SK 2:56:11 47:50 0
93 Ragnar Haug Frifant 2:56:21 48:00 0
94 Morten Andersen Forsvarets IKT 2:56:37 48:16 0
95 Bjarne Jansen Veritas BIL 2:57:13 48:52 0
96 Lars Bjelvin Statoil 2:57:32 49:11 0
97 Rune Kleiven Lumbago IL 2:57:39 49:18 0
98 John Sigve Johnsen Team Nor Slep AS 2:57:43 49:22 0
99 Lars Folke Nordmark Rye 2:58:07 49:46 0
100 Einar Krogh privat 3:00:58 52:37 0
101 Svein Ornæs veidekke bil 3:01:19 52:58 0
102 Arild Braseth Asker skiklubb 3:01:36 53:15 0
103 Nicholas Robertson Telenor skigruppe 3:02:45 54:24 0
104 Christian Jahr Team Gåping 3:04:27 56:06 0
105 Øyvind Fremstad Drøbak Frogn 3:04:32 56:11 0
106 Jon Ivar Kroken Telenor 3:05:24 57:03 0
107 Emil Urnes Nydalens Skiklub 3:05:40 57:19 0
108 Morten Østli Arkwright 3:06:15 57:54 0
109 Petter Solberg Fokus Bank 3:07:08 58:47 0
110 Pål-Vegard Wiksaas Telehuset 3:07:57 59:36 0
111 Arne Henning Underdal-Loktu Asker ck 3:08:13 59:52 0
112 Kristian Jørum Asker ck 3:08:40 1:00:19 0
113 Øyvind Skagemo Adecco 3:08:54 1:00:33 0
114 Thomas Borge Skjønhaug stockpoint 3:09:41 1:01:20 0
115 Shaher Yar Khan Axellus BIL 3:09:46 1:01:25 0
116 Hans-Thomas Andersen Indi IL 3:09:47 1:01:26 0
117 Børre Myhre Beggerud Norsk Gartnerservice 3:09:56 1:01:35 0
118 Jørgen Heggelund Coca-Cola Drikker AS 3:10:02 1:01:41 0
119 Stein Kjølstad Vinghøg BIL 3:10:33 1:02:12 0
120 Anders Venbakken Skiforeningen 3:12:01 1:03:40 0
121 Jarl Odin Herland Oracle BIL 3:19:00 1:10:39 0
122 Alexander Minge Thøgersen MBIL 3:20:04 1:11:43 0
123 Rasmus Mork Graabein IF 3:24:01 1:15:40 0
124 Olav Nygård BOC/Sportsmaster 3:24:20 1:15:59 0
125 Fredrik Luytkis Jallarhornet 3:24:32 1:16:11 0
126 Tormod Helgesen Team Ull 3:28:40 1:20:19 0
127 Espen Strengelsrud Georg Fischer AS 3:29:10 1:20:49 0
128 Serge van der Pol - 3:34:12 1:25:51 0
129 Rune Magnus Thomassen Tønsberg Triathlon 3:37:06 1:28:45 0
130 Einar Børve Entra Eiendom AS 3:51:31 1:43:10 0
131 Morten Hejer Telenor BIL 3:53:09 1:44:48 0
132 Hans Jørgen Fosse Flextronics 3:56:28 1:48:07 0
133 Hans Martin Olsen Trøsken IL 3:56:59 1:48:38 0
134 John Einar Dyresen Color Line 4:07:01 1:58:40 0
135 Kenneth Gran Onkel Stugo 4:38:42 2:30:21 0
DNF Eirik Flaa Gåping il 0
Antall 136 Påmeldte: 160 Startende: 136

M41-45
1 Torleif Ahlsand Kjelsås / Team United 2:09:45 0
2 Arnfinn Pedersen Nesodden IF 2:11:10 01:25 0
3 Leif Størmer Bærums Verk IF 2:11:22 01:37 0
4 Ragnvald Reed milslukern sport 2:14:00 04:15 0
5 Lars Reed milslukern sport 2:14:01 04:16 0
6 Marius Pedersen Nesodden IF 2:14:04 04:19 0
7 John Max Ertner Milslukern/Gylne tider 2:14:27 04:42 0
8 Morten Endreson tirs kam 2:15:27 05:42 0
9 Max Bern Hansen Asker SK / TEAM 2:15:48 06:03 0
10 Hans-Jørgen Oppi ChristiansenLyn 2:16:33 06:48 0
11 Geir Moe Lyn Ski 2:17:25 07:40 0
12 Tom Widerøe Vollen Ski 2:17:30 07:45 0
13 Roger Otten Nordby Nesodden IF 2:17:36 07:51 0
14 Pål Tangen Rederiforbundet BIL 2:21:42 11:57 0
15 Kjetil Austjord Svea skilag 2:21:46 12:01 0
16 Kjetil Røine Spruten GSK 2:22:04 12:19 0
17 Espen Claussen Jutul IL/ Tø.m Espen 2:23:25 13:40 0
18 Atle Andersen Drøbak frogn IF 2:23:28 13:43 0
19 Kjetil Steen Fossum if 2:23:57 14:12 0
20 Trond Askautrud Nesodden IF 2:24:35 14:50 0
21 Vegard Aaløkken Bækkelaget Sp 2:25:19 15:34 0
22 Jan Kildahl Vul 2:25:24 15:39 0
23 Einar Glomnes Hydro BIL 2:25:47 16:02 0
24 Arve Lid Vålerenga Vertshus BIL 2:26:54 17:09 0
25 Terje Engen Skiptvet IL 2:27:31 17:46 0
26 Finn-Vegard Nordhagen Visma BIL 2:28:17 18:32 0
27 Paal Schjølberg Hagerup Lyn Ski 2:28:20 18:35 0
28 Kim Skotte DnB NOR BIL 2:28:33 18:48 0
29 Ketil Lunde Røa il 2:29:14 19:29 0
30 Vidar Løbak Allsidige Askerbøringer 2:29:22 19:37 0
31 Christian Grotnes NRK BIL 2:29:24 19:39 0
32 Erik Sterud Røa il 2:29:32 19:47 0
33 Bent Ove Rønningen Kverneland ski 2:29:42 19:57 0
34 Morten Heir Fossum if 2:30:52 21:07 0
35 Knut Torkel Pedersen vinci 2:31:17 21:32 0
36 Tor-Arne Østlie Ceres 2:32:05 22:20 0
37 Are Saga Team Rottefella 2:32:30 22:45 0
38 Magne Hunvik Team Hunvik 2:32:32 22:47 0
39 Thomas Konow NORCONSULT 2:33:22 23:37 0
40 Bengt-Rune Strandvoll Holmen if 2:33:26 23:41 0
41 Pål Rynning Huurre Bil 2:34:22 24:37 0
42 Bjørn Johannesen Bergkameratene Ski 2:34:31 24:46 0
43 Halvard Moe Bærums Skiklub 2:34:42 24:57 0
44 Bjørn Martini Asker skiklubb 2:35:05 25:20 0
45 Jarl Frode Forsland Nesodden 2:35:42 25:57 0
46 Asbjørn R. Hansen ME BIL / Gyldenløve 2:35:51 26:06 0
47 Thomas With Jutul 2:36:04 26:19 0
48 Håvard Klevberg Team Pay 2:36:09 26:24 0
49 Bjørge Øfstaas privat 2:36:44 26:59 0
50 Tore Hoff Statoil BIL 2:37:20 27:35 0
51 Audun Killingberg Lier IL 2:38:36 28:51 0
52 Tor Åsmund Martinsen Lommedalen il 2:38:37 28:52 0
53 Erling Kristensen Stenprosjekt A/S 2:38:44 28:59 0
54 Svein Nygård Norges Banks Idrettslag 2:38:46 29:01 0
55 Øivin Saanum Fet Skiklubb 2:38:51 29:06 0
56 Kjell Arne Lilleland Holmenkol 2:39:18 29:33 0
57 Kjetil Solbakken Jardar 2:39:32 29:47 0
58 Tore Kongsparten Vul 2:40:03 30:18 0
59 Henrik Stene Jutul IL 2:40:38 30:53 0
60 Chris Wilsher Belief Bedriftsidrett 2:42:33 32:48 0
61 Henning Lauridsen NBBL IL 2:42:35 32:50 0
62 Tor Isak Gulseth IF Ørn 2:42:37 32:52 0
63 Kjartan Farestveit DnB NOR IL 2:43:26 33:41 0
64 Christian A. Aamodt eie 2:43:33 33:48 0
65 Bård Røsok OUS Rikshospitalet 2:44:15 34:30 0
66 Per Christian Gundersen privat 2:44:17 34:32 0
67 Einar Aall Løvenskiold MAXBO 2:44:42 34:57 0
68 Øystein Svae Johansen Bjerke IL Ski 2:44:44 34:59 0
69 Martin Brunstad Telenor BIL 2:44:57 35:12 0
70 Vidar Methi asker 2:45:21 35:36 0
71 Arne Eriksen RS Platou Markets 2:45:30 35:45 0
72 Per Olav Granheim Magnor UL 2:45:41 35:56 0
73 Jan Kløgetvedt CSC BIL 2:47:15 37:30 0
74 Jostein Kristiansen Statoil 2:48:02 38:17 0
75 Trond Lund Asker skiklubb 2:48:38 38:53 0
76 Knut Erik Carlstedt PGS BIL 2:48:47 39:02 0
77 Vidar Bakken Novo Consult Ski 2:48:49 39:04 0
78 Nils Ivar Jacobsen DnB NOR 2:49:11 39:26 0
79 Bjørn Dølvik Asker skiklubb 2:49:34 39:49 0
80 Harald Falck Team Boron88 2:50:36 40:51 0
81 Simen Agdestein Asker skiklubb 2:50:37 40:52 0
82 Stein Erik Berthelsen Oslomarka Idrettsklubb 2:50:48 41:03 0
83 Erlend Paris Wathne OTK 2:51:50 42:05 0
84 Erik Børsum Asker skiklubb 2:54:57 45:12 0
85 Bård Abelsen Bk-ski 2:56:38 46:53 0
86 Frank Lund Iversen Asker skiklubb 2:56:56 47:11 0
87 Dag Ottar Mikalsen Norsk Miljøfokus AS 2:57:02 47:17 0
88 Arne Martin Torgersen Bækkelagets Sportsklub 2:57:13 47:28 0
89 Bjørn E. Meinicke Jutul IL 2:57:16 47:31 0
90 Espen Kremer Prøsch privat 2:57:20 47:35 0
91 Bjørn Windfeldt Staples BIL 2:57:30 47:45 0
92 Geir Olsen Nordvegen Golfklubb 2:58:20 48:35 0
93 Stein Eriksen Multiconsult 2:58:29 48:44 0
94 Harald Torgersen RCK 2:58:53 49:08 0
95 Pål Erik Robinson Lyn Ski 2:59:50 50:05 0
96 Thomas Schou Mandag kl åtte 3:00:12 50:27 0
97 Terje Kluften Asker skiklubb 3:00:34 50:49 0
98 Håkon Endresen Jardar 3:01:11 51:26 0
99 Aksel Michelet Gylne tider 3:02:36 52:51 0
100 Geir Bjarne Hov Asker skiklubb 3:02:53 53:08 0
101 Atle Lunn IKT-nor 3:04:16 54:31 0
102 Espen Rebbestad Haavind 3:04:29 54:44 0
103 Knut Jaksland Bødalen 3:05:10 55:25 0
104 Eddy Grønset Skovshoved 3:05:43 55:58 0
105 Stig Fjærli Vital Forsikring ASA 3:05:45 56:00 0
106 Terje Salvigsen Asker skiklubb 3:06:50 57:05 0
107 Phil Matthews Telenor BIL 3:06:54 57:09 0
108 Geir Lindholm Rosim BIL 3:07:28 57:43 0
109 Dag Bull Henriksen ingen 3:08:40 58:55 0
110 Svein Fjeld ingen 3:09:19 59:34 0
111 Espen Knudsen - 3:09:56 1:00:11 0
112 Svein Rønning ingen klubb 3:11:39 1:01:54 0
113 Arvid Moen Sarpsborg Sykleklubb 3:13:43 1:03:58 0
114 Øystein Isaksen Storm 3:13:57 1:04:12 0
115 Thomas Dahl DFI Ski 3:16:00 1:06:15 0
116 Hans Martin Sand Vollen Ungdomslag 3:18:01 1:08:16 0
117 Pål Terje Christensen Asker Seilforening 3:18:01 1:08:16 0
118 Sigurd Hov Huurre Bil 3:18:24 1:08:39 0
119 Geir Bjørnstad ABB Bil 3:19:38 1:09:53 0
120 Lucien Lenerand FMC Technologies 3:21:15 1:11:30 0
121 Lorenzo Williams Great Britain 3:21:21 1:11:36 0
122 Tomas Tronstad Veritas BIL 3:21:38 1:11:53 0
123 John Tanke Sviland ingen klubb 3:21:58 1:12:13 0
124 Espen Wøien Veritas BIL 3:22:15 1:12:30 0
125 Arne Bråten Know IT 3:23:48 1:14:03 0
126 Tim Bennett Frikransen 3:27:25 1:17:40 0
127 Nils Johan Dahl Derby 3:29:16 1:19:31 0
128 Jørgen Jensen EZI Roadrunners 3:29:29 1:19:44 0
129 Per Fredrik Berge veidekke bil 3:29:54 1:20:09 0
130 Ivar Johansen Lier IL 3:30:18 1:20:33 0
131 Per-Otto Oppi Christiansen Vålerenga Langrenn 3:30:28 1:20:43 0
132 Gaute Kvarme Heggedal IL 3:30:35 1:20:50 0
133 Robert Almklob Gyldenløve Cigar 3:33:20 1:23:35 0
134 Cato Hellstenius Orkla Finans BIL 3:34:26 1:24:41 0
135 Anders Oulie Bærums Verk 3:38:27 1:28:42 0
136 Gorm Leiknes Storebrand 3:40:37 1:30:52 0
137 Fredrik Tischbein NÅIF 3:43:50 1:34:05 0
138 Thomas Berg Gåping il 3:47:32 1:37:47 0
139 Jon Nome Moholt DFI 3:52:23 1:42:38 0
140 Trond Samseth LGK 4:09:07 1:59:22 0
141 Jørn Bakkelund K T&S 4:10:38 2:00:53 0
142 Leif Basberg Hvalstadveien 4:29:08 2:19:23 0
Antall 142 Påmeldte: 161 Startende: 142


M46-50
1 Knut Engebretsen Overtoppen / Bull Ski & 2:04:27 0
2 Andreas Engebretsen Overtoppen/Bull Ski & 2:06:54 02:27 0
3 Frode Holst Noil 2:08:07 03:40 0
4 Jostein Frorud SKiptvet I.L / EDBBIL 2:08:59 04:32 0
5 Trond Olav Berg privat 2:09:20 04:53 0
6 Nils Ragnar Hennum Glitre Offroad 2:13:45 09:18 0
7 Thomas Holter Overtoppen 2:15:30 11:03 0
8 Frode Solheim Statsbygg/Asker 2:16:22 11:55 0
9 Anders Asdøl Jardar il 2:17:43 13:16 0
10 Bjørn Magne Dybedokken EDB BIL/Holmen 2:20:25 15:58 0
11 Jørn Petter Storholt ås il 2:20:31 16:04 0
12 Paal Erik Nielsen LUTH.NO 2:20:53 16:26 0
13 Terje Sirevaag Gylne tider 2:20:55 16:28 0
14 Nils Petter Fremming Heming 2:21:31 17:04 0
15 Harald Ringen Rustad Il 2:21:40 17:13 0
16 Hans Ole Groa Herkules 2:21:51 17:24 0
17 Christian Korvald Heming 2:21:53 17:26 0
18 Bjørnar Andersen privat 2:21:55 17:28 0
19 Sverre Petlund Overtoppen 2:22:36 18:09 0
20 Harald Amundsen Bærum kommune/Jardar 2:22:53 18:26 0
21 Bjørn Inge Larsen Helsedirektoratet 2:24:08 19:41 0
22 Ole Petter Tomter Asker SK/GE VG BIL 2:25:18 20:51 0
23 Trond Bøe Aller Trykk 2:25:50 21:23 0
24 Ole Tom Djupskås Rundtom Racing Team 2:27:09 22:42 0
25 Jan Sverre Edstrøm Skanska BIL 2:27:35 23:08 0
26 Einar Lundgaard Telenor 2:28:28 24:01 0
27 Per Hasselstrøm Alcatel BIL 2:30:45 26:18 0
28 Rolf Morten Nes Statoil BIL 2:31:11 26:44 0
29 Lars H. Katteland Jardar il 2:31:32 27:05 0
30 Jens O. Frorud Skiptvet IL 2:31:59 27:32 0
31 Lai Ingar Holmsen il driv 2:32:15 27:48 0
32 Per Bjørnsrud Bærums Skiklub 2:32:52 28:25 0
33 Gunnar Atterås E-CO BIL 2:33:02 28:35 0
34 Sverre Huse Overtoppen 2:33:10 28:43 0
35 Sjur M. Krog Martinsen Asker SK Langrenn 2:33:53 29:26 0
36 Dag Ove Sæle KlinikkPluss 2:34:03 29:36 0
37 Torbjørn Hundere Holmen IF Langrenn 2:34:20 29:53 0
38 Kenneth Eriksen Gylne tider 2:36:03 31:36 0
39 Svein Hjelmås Gjøvik Skiklubb 2:36:32 32:05 0
40 Bjørn I. Tiller Jardar il 2:36:45 32:18 0
41 Anders Gjære asker 2:37:10 32:43 0
42 Sigmund Schia Bk-ski 2:37:14 32:47 0
43 Rolf-Harald Holand Sektor 2:38:37 34:10 0
44 Dag Mjelde Telenor BIL/Fossum IF 2:38:52 34:25 0
45 Bjarne Risløw Jotron Satcom 2:39:37 35:10 0
46 Dag Steenfeldt-Foss Holmen if 2:39:41 35:14 0
47 Tom Steinar Sandvik Esso Sport 2:41:01 36:34 0
48 Birger Mo Asker Trekkhundklubb 2:42:41 38:14 0
49 Knut A. Magnussen DnB NOR 2:43:23 38:56 0
50 Lars.Erik Nygaard Asker skiklubb 2:44:41 40:14 0
51 Einar Nordengen Hytteplan Sport 2:46:29 42:02 0
52 Karl Hovden Det Norske Veritas BIL 2:46:41 42:14 0
53 Odd Marius rosvold GE Oil & Gas 2:47:12 42:45 0
54 Ledig Startnr NOTEAM 2:47:16 42:49 0
55 Atle Rye Carlsen Asker skiklubb 2:47:56 43:29 0
56 Gunnar Bjørkavåg NHST/Høvik Verk IF 2:48:00 43:33 0
57 Birger Christoffersen Asker skiklubb 2:48:31 44:04 0
58 Svein Helge Høydal Lyn Ski 2:48:41 44:14 0
59 Øystein Halvorsen Asker skiklubb 2:50:30 46:03 0
60 John Weiby Jardar il 2:50:32 46:05 0
61 Kjetil Sjuve LOST 2:53:09 48:42 0
62 Øyvind Linnebo Asker skiklubb 2:53:32 49:05 0
63 Bård Beldring Statoil 2:53:39 49:12 0
64 Jan Henrik Ravn Fossum 2:59:37 55:10 0
65 Eirik Thrygg Jardar il 3:00:57 56:30 0
66 Nils Bugge Njård/Overtoppen 3:01:22 56:55 0
67 Einar Hovind ingen 3:02:17 57:50 0
68 Bernt Sagård Storebrand Sport 3:04:39 1:00:12 0
69 John Erling Håndstad akupuktørene 3:04:55 1:00:28 0
70 Odd Strømsnes Fossum if 3:05:11 1:00:44 0
71 Helge Skjønvoll ingen 3:05:20 1:00:53 0
72 Jarle Nilsen Dikemark IF 3:06:03 1:01:36 0
73 Jo Brenden Njård 3:09:33 1:05:06 0
74 Kjell Ivar Smedbøl Lutefiskfedrenes 3:15:50 1:11:23 0
75 Terje Negård Asker skiklubb 3:16:27 1:12:00 0
76 Brede Nielsen Terra BIL 3:19:44 1:15:17 0
77 Martin Oppegaard Bjørkelangen Spkl 3:20:04 1:15:37 0
78 Einar Jøsok FMC Technologies 3:29:11 1:24:44 0
79 Nils-Otto Haug Bondibråten 3:29:30 1:25:03 0
80 Lars Erikssen Asker skiklubb 3:36:57 1:32:30 0
81 Anders Hæreid Telenor BIL 3:40:36 1:36:09 0
82 Reidar Foss Hurum CK / DPI 3:45:27 1:41:00 0
DNF Børge Thue Asker skiklubb 0
DNF Haakon Langballe Team InFront 3:07:09 0
Antall 84 Påmeldte: 100 Startende: 84

M51-55
1 Olav Trønnes Ottadalen SK 2:20:37 0
2 Jon Haukeland Alcatel BIL 2:23:36 02:59 0
3 Asbjørn Oppegaard Aurskog Høland 2:24:56 04:19 0
4 Torfinn Teigen Sparebank1 2:25:12 04:35 0
5 Hans-Olaf Johannessen Røa il 2:25:37 05:00 0
6 Ivar Stuve Ringkollen skiklubb 2:26:16 05:39 0
7 Helge Clem Avinor / Fossum IF 2:29:30 08:53 0
8 Paul Einar Borgen Sportsmaster B.I.L. 2:30:05 09:28 0
9 Egil Meisingset Stabæk IF 2:34:47 14:10 0
10 Pål Agdestein Agdestein Takst & 2:35:20 14:43 0
11 Pål Bakke FMC 2:35:55 15:18 0
12 Einar Gløersen Holmen if 2:36:20 15:43 0
13 Erik Fossum Asker Cykleklubb / 2:37:17 16:40 0
14 Ola Indergaard Konnerud 2:37:25 16:48 0
15 Frode Løset Holeværingen 2:37:57 17:20 0
16 Per Kumle Akershus Corp Finance 2:39:36 18:59 0
17 Pål Røine Asker skiklubb 2:40:33 19:56 0
18 Egil Rundberget Nydalens Skiklub 2:41:10 20:33 0
19 Torbjørn Eika RØA IL / SSB IF 2:41:56 21:19 0
20 Haakon Solberg Skiptvet i.l. 2:42:25 21:48 0
21 Knut Gunnar Bakk Skarvegutane 2:42:30 21:53 0
22 Endre Hallan Norconsult BIL 2:45:58 25:21 0
23 Kristian E. Just Christiania Skiklub 2:46:50 26:13 0
24 Alf Gustav Høstmark Østbygda IL 2:47:15 26:38 0
25 Knut Myren Risør Fotballklubb 2:50:21 29:44 0
26 Morten Lycke Jardar il 2:51:13 30:36 0
27 Knut Øvergaard Asker skiklubb kajakk 2:51:14 30:37 0
28 Knut Nossen Awilco 2:51:23 30:46 0
29 Lars Allgot Sweco 2:52:02 31:25 0
30 Helge Sørhaug Asker skiklubb 2:53:57 33:20 0
31 Per-Erik Lien Asker skiklubb 2:57:04 36:27 0
32 Bjørn Stordrange Steenstrup Stordrange 2:58:34 37:57 0
33 Stein Thoresen Villmannsklubben 3:00:25 39:48 0
34 Bjørn Erik Ramtvedt ingen 3:04:04 43:27 0
35 Lars Erik Wien Wien og Lie 3:05:08 44:31 0
36 Baard Haugen Rustad Il 3:05:20 44:43 0
37 Arve Særvoll Nordic Adviser 3:08:34 47:57 0
38 Jørgen Bugge Stabekk tk 3:11:17 50:40 0
39 Tor Hannibal Fossum Asker skiklubb 3:11:48 51:11 0
40 Dag Bernt Nilsen asker 3:13:51 53:14 0
41 Håkan Spång Ceres 3:14:01 53:24 0
42 Sivert Flikka DSB 3:14:15 53:38 0
43 Svein Arne Nordby Holmen if 3:15:00 54:23 0
44 Sverre Michalsen Asker skiklubb 3:17:55 57:18 0
45 Øyvind Grepperud Lommedalen 3:18:14 57:37 0
46 Knut Ellertsen DataRojahn 3:24:39 1:04:02 0
47 Tore Råmundal Merit 3:26:30 1:05:53 0
48 Bjørn Stordrange Steenstrup Stordrange 3:30:49 1:10:12 0
49 Terrance Conley Hydro IL 3:31:47 1:11:10 0
50 Kjetil Engja Oslo kommune Bil 3:38:54 1:18:17 0
51 Espen G. Bakke ingen 3:40:12 1:19:35 0
Antall 51 Påmeldte: 62 Startende: 51

M56-60
1 Oddvar Nygaard Myhre sport 2:13:38 0
2 Vidar Eriksrud Sjåstad vestre Lier 2:19:12 05:34 0
3 Svein S Jacobsen Holmen if 2:33:42 20:04 0
4 Svein A. Sørsdal Alcatel BIL 2:37:46 24:08 0
5 Stein Braathen Fossum if 2:38:22 24:44 0
6 Jens Petter Krogsveen Bærums Skiklub 2:41:50 28:12 0
7 Iver Harald Høy Christiania roklub 2:43:37 29:59 0
8 Svein Grande Røa il 2:44:22 30:44 0
9 Jon Arvid Fossum Asker skiklubb 2:47:44 34:06 0
10 Per Kristian Aamlid Arne Blystad AS 2:50:01 36:23 0
11 Nils M. Sørenssen Asker skiklubb 2:51:16 37:38 0
12 Tom Sydengen Skiptvet I.L 2:51:39 38:01 0
13 Bengt Andby Haslum 2:51:56 38:18 0
14 Erik Skahjem Asker skiklubb 2:52:42 39:04 0
15 Oddvar Mella IL Jardar 2:53:44 40:06 0
16 Trygve Husebye ingen 2:54:25 40:47 0
17 Arne F Opsahl Sandvika vgs 2:56:10 42:32 0
18 Kyrre Johansen Asker skiklubb 2:58:30 44:52 0
19 Jørn Moss Egen 2:58:44 45:06 0
20 Hans Ole Bergby ingen 3:00:01 46:23 0
21 Lars-Erik Løvdahl Rye 3:05:38 52:00 0
22 Stein Løvdahl Rye 3:11:41 58:03 0
23 Morten Friis foreningen for 3:42:57 1:29:19 0
24 Eirik Engja asker 3:50:30 1:36:52 0
25 Arne Henrik Christensen Storebrand BIL 3:56:10 1:42:32 0
Antall 25 Påmeldte: 29 Startende: 25

M61-65
1 Alf John Hansen Infratek.Oslo 2:25:56 0
2 Odd-Arnt Christensen ABBV Asker skiklubb 2:30:24 04:28 0
3 Halvor Floden Nokia Siemens 2:44:44 18:48 0
4 Kjell Berge Bærum kommune 2:49:25 23:29 0
5 Dag Erichsrud OSI/DnB NOR 2:52:05 26:09 0
6 Hans Arne Evje Aker Solutions 3:07:07 41:11 0
7 Petter Christensen Asker skiklubb 3:20:11 54:15 0
DNF Jan Haavind Asker skiklubb 0
Antall 8 Påmeldte: 14 Startende: 8

M66-70
1 Svein Olav Tho Stabæk i.f. 2:40:24 0
2 Axel Johan Holt Ringkollen skiklubb 2:42:29 02:05 0
3 Alv B. Heitmann Haslum IL 2:54:15 13:51 0
4 Oddmund Solheim NVE 3:05:11 24:47 0
5 Morten Emil Berg Asker skiklubb 3:13:15 32:51 0
6 Dag Ivar Larsen Haslum IL 3:16:54 36:30 0
7 Arvid Bjørneklett ingen 3:34:17 53:53 0
Antall 7 Påmeldte: 8 Startende: 7

M71-75
1 Arne H. Olsen Lommedalens IL 2:38:26 0
2 Harald Kvernerud Asker skiklubb 3:01:04 22:38 0
3 Per Egil Claussen I.L.Jutul 3:25:16 46:50 0
4 Per Meiland Lommedalen il 3:55:53 1:17:27 0
Antall 4 Påmeldte: 5 Startende: 4

M76-
1 Jann Pettersen Stabæk IF 3:27:18 0
Antall 1 Påmeldte: 2 Startende: 1
eTiming - www.emit.no 31.01.2010 16:23:58 Side:17



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +