Resultater Johan Evjens Minnerenn 2010



Rennnavn: Johan Evjens Minnerenn 2010
Disiplin: Turrenn ,Felles-start
Arrangør: Orkanger Idrettsforening
Sted:     Ulvåsen
Dato:     31.01.10
 

Plas Navn                                     Klubb                 Slutt-tid
 
Gutter 15-16 år 27 km klassisk
   1 Anders Oddli                             Orkanger IF            1:29:50   
 
Menn 17-18 år 27 km klassisk
   1 Øystein Solligård                        Orkdal IL              1:19:50   
   2 Jo-Inge Sandvik                          Svorkmo NOI            1:22:58   
 
Kvinner 17-18 år 27km klassisk
   1 Åshild Fossum                            Orkanger IF            1:45:35   
 
Kvinner 19-20 år 27km klassisk
   1 Silje Asbøll                             Svorkmo NOI            1:50:50   
 
Menn 19-20 år 27 km klassisk
   1 Johan Riseth Hammer                      Børsa IL               1:13:13   
   2 Martin Hallberg                          NTNUI - Ski            1:14:18   
   3 Svend Erik Horg                          Lundamo IL             1:16:23   
   4 Jonas Holberg                            Ronglan                1:17:30   
   5 Thomas Staveli                           OIL                    1:23:58   
   6 Ola Stemshaug                            Svorkmo NOI            1:29:48   
   7 Ole Morten Solfeldt                      Skaun IL               1:35:05   
 
Kvinner 21-35 år 27km klassisk
   1 Borghild Løvset                          Klubb ukjent           1:30:47   
   2 Katharina Kahrs                          NTNUI - Ski            1:40:16   
   3 Randi Wærnes                             Orkdal IL              1:41:19   
   4 Aina Rosenberg Haugen                    Torpa Ski              1:47:01   
 
Menn 21-35 år 27 km klassisk
   1 Erlend Hoff                              Medkila SL             1:10:22   
   2 Petter Eliassen                          Byåsen IL              1:11:44   
   3 Kristian Riseth Hammer                   Byåsen IL              1:12:12   
   4 Lars Hyttehaug                           Budal IL               1:12:24   
   5 Tomas Brikselli                          NTNUI - Ski            1:13:01   
   6 Anders Nordby Gullhav                    NTNUI - Ski            1:13:30   
   7 Bjørn Horg                               Lundamo IL             1:14:11   
   8 Morten Svinsås                           Rindals-Troll, IK      1:14:22   
   9 Knut Ole Solligård                       Orkdal IL              1:18:04   
  10 Sigmund Rimstad                          NTNUI-Ski              1:18:09   
  11 Sindre Sandbakk                          NTNUI - Ski            1:18:17   
  12 Sindre Skånøy                            Skauga IL              1:19:12   
  13 Øivind Aunøien                           Strindheim IL          1:19:33   
  14 Arne Olav By                             Svorkmo NOI            1:20:16   
  15 Ola Aune                                 Viggja IL              1:22:32   
  16 Johan Landrø                             Skaun IL               1:22:40   
  17 Bjørnar Espe                             Klubb ukjent           1:23:02   
  18 Tor Bjerkan                              Trønderenergi BIL      1:24:11   
  19 Eivind Rimstad                           NTNUI-Ski              1:25:06   
  20 Arnstein Rognstad                        NTNUI-Ski              1:25:11   
  21 Morten Haugen                            Jonsvatnet IL          1:25:19   
  22 Runar Krognes                            Leik                   1:25:49   
  23 Kristian Tokle                           Klubb ukjent           1:26:20   
  24 Ståle Fenstad                            Stadsbygd IL           1:27:35   
  25 John Ola Buøy                            CK Victoria            1:30:46   
  26 Robert Nyhus                             Ålen IL                1:32:01   
  27 Maximilian Andrä                         NTNUI - Ski            1:33:38   
  28 Karl Hellmigh                            Skaun IL - Ski         1:34:01   
  29 Thomas Hovstein                          Stadsbygd IL           1:34:12   
  30 Roar Ørdal                               Ranheim Skiklubb       1:34:19   
  31 Zhivko Petrov                            Krokstadøra IL         1:58:20   
 
Menn 36-40 år 27 km klassisk
   1 Torgeir Moen                             Budal IL               1:20:29   
   2 Dag Olav Løseth                          Orkdal IL              1:26:36   
   3 Magne Basmo                              Main Tech BIL          1:32:37   
   4 Bjørn Arild Silseth                      Klubb ukjent           1:46:52   
 
Kvinner 41-45 år 27km klassisk
   1 Randi Fossum                             Strindheim IL          1:30:56   
 
Menn 41-45 år 27 km klassisk
   1 Tor Michelsen                            Byåsen IL              1:13:15   
   2 Jan Egil Strand                          Renholdsverket BIL     1:18:53   
   3 Helge Johansen                           Strindheim IL          1:21:18   
   4 Per Johan Gjølga                         Bjugn IL               1:23:30   
   5 Bjørn Berg                               Krokstadøra            1:35:46   
 
Kvinner 46-50 år 27km klassisk
   1 Berit Vestermo                           Hovin IL               1:30:18   
 
Menn 46-50 år 27 km klassisk
   1 Runar Flønes                             Orkanger IF            1:18:05   
   2 Inge Valseth                             Buvik IL               1:23:39   
   3 Nils H. Snekvik                          Kyrksæterøra BIL       1:26:03   
   4 Atle Sørløkk                             Buvik IL               1:27:15   
   5 Valdemar Wilhelm Geisler                 Byåsen IL              1:39:17   
   6 Harald K. Johnsen                        Ranheim skiklubb       1:46:59   
 
Kvinner 51-55 år 27km klassisk
   1 Grethe Nordtømme                         Budal IL               1:41:51   
   2 Kristin Antonsen                         Leik                   1:52:13   
 
Menn 51-55 år 27 km klassisk
   1 Olav R. Solberg                          Budal IL               1:22:11   
   2 Konrad Unsgård                           Leik                   1:24:50   
   3 Torgeir Spets                            Byåsen IL              1:25:51   
   4 Steinar Spets                            Byåsen IL              1:26:26   
   5 Hans Ole Rolfsen                         Jonsvatnet IL          1:36:23   
   6 Ivar Nerhoel                             Orkdal IL              1:43:00   
 
Menn 56-60 år 27 km klassisk
   1 Arne Mikkelsen                           NTNUI-Ski              1:30:30   
   2 Per Kristian Greve                       Orkanger IF            1:30:46   
   3 John Ivar Mogseth                        TVK                    1:37:44   
 
Menn 61-65 år 27 km klassisk
   1 Bjørn Klakken                            Bjugn IL               1:46:54   
 
Menn 66-70 år 27 km klassisk
   1 Ola Kvaale                               Fylket                 1:26:25   
   2 Erik P Tronvoll                          Svorkmo N.O.I.         1:34:56   
   3 Arnt Johan Skjetne                       Børsa IL               1:36:22   
   4 Olav Solheim                             Støren Sportsklubb     1:45:05   
 
Menn 71-75 år 27 km klassisk
   1 Reidar Mylius                            Ålen IL                1:44:25   
 
Menn 76 år og eldre 27 km klas
   1 Anders Porsanger                         Fors. Tana             1:51:17   
 
Mosjonsklasse 27 km klassisk
     Bjørn Brenne                             T. Kommune BIL         1:39:05   
     Jan Erik Edvardsen                       Acando Buss            1:56:29   
     Tor-Arne Fjellvikås                      Statoil                1:37:13   
     Bjarne Flønes                            Meldal IL              2:29:19   
     Knut Ove Hellandsjø                      Orkanger IF            1:36:40   
     Vigdis Holom                             NTNUI-Ski              2:28:52   
     Ståle Kirkaune                           Orkdal IL              1:43:59   
     Helge Klungland                          Svorkmo IL             1:34:13   
     Margrete M. Størseth                     Aker Solutions         2:12:53   
     Arnstein Mjønesaune                      Svana IL               1:51:05   
     John Arild Mosdal                                               1:55:22   
     Håvard Nyhus                             Leik                   1:48:36   
     Gunnar Okstad                            Skaun IL               1:45:42   
     Jonas Okstad                             Skaun IL               2:04:06   
     Rolf S. Normann                          Acando Buss            1:52:09   
     Odd Skjøtskift                           Krokstadøra            1:41:41   
     Olaf Sundborg                            Hemne Sykkelklubb      1:57:10   
     Rune Weiby                               Klubb ukjent           1:43:35   
     Morten Willmann                          Børsa IL               1:34:46   
     Erlend Ysland                            Lensvik IL             1:24:57  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +