-->

Resultater Skardilten 2010




Plass Navn Klubb Startnr Tid Etter

K 16-17
DNF Trine Eirin Lyngstad MOI 1
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

K 18-19
1 Gunnhild Bugge Eidsvåg IL 176 2:39:49
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

K 20-24
1 Siri Bente Haugen NTNUI-langrenn 2 2:52:12
2 Hanna Sæverås Breivold Høgtun Folkehøgskole 205 2:58:26 06:14
3 Berit Eline Folkestad NOTEAM 248 3:14:22 22:10
4 Kirsten Eiesland Bjørge Høgtun Folkehøgskole 206 3:20:51 28:39
5 Kamilla Vedvik NOTEAM 238 3:32:15 40:03
5 Nina Sømme Høgtun Folkehøgskole 207 3:32:15 40:03
7 Karina Granbakken Høgtun Folkehøgskole 209 3:35:37 43:25
7 Line Skrepstad NOTEAM 237 3:35:37 43:25
9 Kristine Aasen Sollesnes NOTEAM 239 4:17:02 1:24:50
Antall 9 Påmeldte: 9 Startende: 9

K 25-29
1 Elisabeth Hatlen Stranda il. 4 2:35:42
2 Siv Kristin Tafjord Eidsdal il. 5 2:52:01 16:19
3 Alina Sandø NOTEAM 3 2:56:26 20:44
4 Hanne Klokset NOTEAM 43 3:03:13 27:31
5 Kjersti Solem NTNUI-langrenn 229 3:13:26 37:44
Antall 5 Påmeldte: 5 Startende: 5

K 30-34
1 Lillian Christensen Natoil bil 6 3:31:09
Antall 1 Påmeldte: 2 Startende: 1

K 35-39
1 Gunn Sande Holtan Surnadal il. 184 2:40:30
2 Benedikte Liepelt MOI 12 2:45:23 04:53
3 Kari Slutaas Malme MOI 9 2:52:11 11:41
4 Hanne Gjøra Sparebank 1 SMN 179 2:55:29 14:59
5 Harriet Hestad Trondheim 8 3:06:27 25:57
6 Cathrine Bolsønes MOI 10 3:14:32 34:02
7 Lene Aakvik Granheim Ørskog IL 165 3:39:31 59:01
8 Cathrine Talseth NOTEAM 250 3:57:34 1:17:04
Antall 8 Påmeldte: 9 Startende: 8

K 40-44
1 Elisabeth Gjøra MOI 211 2:41:00
2 Ellinor Grytten NOTEAM 15 3:10:29 29:29
3 Kirsti Røshol Johnson NOTEAM 13 3:45:22 1:04:22
eTiming versjon 3.0 31.01.10 20:42:25 Side:1
D0NF Jannicke Tautra Ingeborgvik Molde 14
DNF Britt Sjøholt Rival 16
DNF Trude Ness MOI 154
Antall 6 Påmeldte: 6 Startende: 6

K 45-49
1 Elin Nerem Emblem il 17 2:53:39
2 Marit Kvernmo MOI 18 3:11:21 17:42
Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

K 50-54
1 Eli Bente Hoggen Volda 159 3:12:35
2 Hilde B Brunvoll NOTEAM 19 3:25:55 13:20
Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

M 16-17
1 Bjørn Lundanes Emblem il 171 2:14:47
2 Simen Hølmo Tomrefjord il 20 2:22:11 07:24
3 Sindre Nerbøberg NOTEAM 23 2:24:18 09:31
4 Trond-Marius Vad Valldal il 22 2:28:08 13:21
DNF Mats Inge Skorgenes NOTEAM 21
DNF Sivert Aure ÅIF 173
DNF Simon Andre Tomren Fiksdal il. 24
Antall 7 Påmeldte: 7 Startende: 7

M 18-19
1 Lars Lyche MOI 25 2:10:01
2 Tryg-Arne Alnes Løkkeberg NOTEAM 30 2:13:06 03:05
3 Tor Olav Øyen MOI 204 2:22:09 12:08
4 Geir Marius Øie Stordal il 28 2:24:15 14:14
5 Øyvind Hjelle NOTEAM 29 2:26:19 16:18
6 Stian Torsetnes MOI 27 2:26:34 16:33
7 Ola Myrset MOI 26 2:54:52 44:51
DNF Johan Bugge Eidsvåg IL 175
DNF Einar Raknes Brekke Julsundet F klubb 244
Antall 9 Påmeldte: 9 Startende: 9

M 20-24
1 Lars Petter Hauge Valldal il 36 2:16:42
2 Hans Kristian Stadheim Sunnylven il 41 2:16:46 00:04
3 Vegard Godø Emblem il 34 2:16:49 00:07
4 Ole Martin Hauge Valldal il 39 2:20:45 04:03
5 Einar Raknes Brekke MOI 40 2:20:58 04:16
6 Sverre S. Eckhoff Team Aylar 213 2:22:12 05:30
7 Øyvind S. Pettersen NOTEAM 246 2:24:18 07:36
8 Tor Erik Aurstad NOTEAM 38 2:41:43 25:01
9 Eivind Ekeli I.F.Frøy 33 2:44:07 27:25
10 Elias Angell Spikseth Team Aylar 210 2:45:32 28:50
11 Peder Martin Kvalshaug Kårvåg il. 37 2:46:24 29:42
12 Lars Eivind Joranger Stordal il 31 2:46:58 30:16
13 Eirik Kirkeli Tif Viking 215 2:50:06 33:24
14 Ørjan Svaland Aas Birkenes il. 32 2:51:54 35:12
15 Ingebrikt Kvammen Høgtun Folkehøgskole 218 3:01:50 45:08
16 Sivert Rønning Skårn Ålesund 35 3:11:56 55:14
Antall 16 Påmeldte: 16 Startende: 16

M 25-29
1 Ole Ivar Stakvik Eide Eide il 247 2:15:30
2 Ove Antvord Haugereid NTNUI-langrenn 44 2:17:32 02:02
3 Dan Børge Saure Bjørke il 45 2:26:49 11:19
4 Arve Haugland Eidsdal il. 47 2:38:41 23:11
5 Eivind Klemmetvoll NOTEAM 48 2:40:24 24:54
6 Håkon Slutaas Elnesvågen 46 2:40:42 25:12
7 Erlend Bakke Unhjem Pricewaterhouse BIL. 42 2:49:39 34:09
Antall 7 Påmeldte: 7 Startende: 7

M 30-34
1 Knut Anders Hatlen Stranda il. 49 2:08:37
2 Martin Møller Trondheim 50 2:14:04 05:27
3 Asbjørn Dahlen Osmarka IL 177 2:22:56 14:19
4 Asbjørn Høyem Amundsen FSO 52 2:26:26 17:49
5 Stig Ronny Kragseth Sylte 53 2:27:37 19:00
6 Terje Hellum Linjebygg Offshore 56 2:30:05 21:28
7 Edvin Ole Røen Øksendal IL 216 2:38:19 29:42
8 Hans Petter Fjeld Lesja il 161 2:42:30 33:53
9 Henrik Vestøl NOTEAM 58 2:57:04 48:27
10 Roger Solheim Volda il. 55 3:08:05 59:28
11 Even Mork Stangeland Gl. 54 3:20:34 1:11:57
12 Thomas Jarnes Dyb Molde 57 3:23:08 1:14:31
13 Nils Anders Helset Sula CK 59 3:32:01 1:23:24
14 Eivind Farstad NOTEAM 51 3:49:33 1:40:56
Antall 14 Påmeldte: 14 Startende: 14

M 35-39
1 Knut Anders Fostervold Skåla il. 74 2:22:16
2 Robert Svendsen MOI 73 2:22:19 00:03
3 Ronny Bjørdal Volda 64 2:26:46 04:30
4 Per Anders Otterdal Ørsta 153 2:33:55 11:39
5 Pål Ranes NOTEAM 72 2:36:40 14:24
6 Ingebrigt Henden Betna I.L 67 2:37:50 15:34
7 Harald Schytz Ås IL 219 2:38:12 15:56
8 Svein Stolsmo Betna I.L 65 2:40:35 18:19
9 Kjetil Vassbotn Bjørset FK 66 2:43:12 20:56
10 Terje Ulvestad Vestnes/Varfjell 68 2:43:57 21:41
11 Atle Alsaker NOTEAM 162 2:47:32 25:16
12 Jan Løvik Natoil bil 71 2:47:39 25:23
13 Edgar Bårdsnes Tomrefjord il 70 2:47:52 25:36
14 Alf Vik Tomrefjord il 62 2:53:49 31:33
15 Håvar Brynildsrud MSIL 168 2:59:03 36:47
16 Odd Petter Lyngstad Humbil 199 3:00:25 38:09
17 Gøran Hoksnes NOTEAM 60 3:04:50 42:34
18 Jan Erik Westerås Stranda il 69 3:07:46 45:30
19 Bjørnar Ness MOI 155 3:08:13 45:57
20 Tarje N.Jacobsen MFK 240 3:14:19 52:03
21 Ronny B Morken Team Buds 214 3:18:22 56:06
22 Folkert Seetzen Torvikbukt 63 3:24:24 1:02:08
23 Kjell Åge Dyrnes Rustad IL 208 3:42:33 1:20:17
DNF Jørund Lillås Sparebank 1 61
Antall 24 Påmeldte: 24 Startende: 24

M 40-44
1 Pål Bjørn Øvrebust Stordal il 94 2:12:31
2 Leif Harald Sættem MOI 77 2:18:21 05:50
3 Tor Koksvik MOI 212 2:18:46 06:15
4 Jon Kåre Løvoll Eidsdal il. 82 2:21:26 08:55
5 Bjørn Ole Vassbotn Volda Turn og il. 95 2:22:27 09:56
6 Jann Erik Daalum Lesja 78 2:32:58 20:27
7 Oddgeir Vestre Lauparen 93 2:34:44 22:13
8 Vidar Amdam IL Lauparen 191 2:37:27 24:56
9 Morten Liabø I.P. Huse BIL 88 2:38:50 26:19
10 Helge Gautvik Rival 79 2:42:37 30:06
11 Asgeir Blindheim Emblem il 200 2:44:01 31:30
12 Kjell-Otto Råmkes Bud Il 192 2:46:22 33:51
13 Carl Gunnar Orset Torvikbukt 169 2:48:51 36:20
14 Torbjørn Vestre Tomrefjord il 83 2:50:38 38:07
15 Roar Reiten Emblem il 90 2:51:28 38:57
16 Per Ove Brudeli Emblem il 75 2:51:47 39:16
17 Halvor Lidal KPIL 172 2:53:01 40:30
18 Kåre Bø Innfjorden il 203 2:53:51 41:20
19 Svein Byttingsvik Træff 85 2:54:55 42:24
20 Geir Ove Leite Skodje il 87 2:56:37 44:06
21 Gunnar Bøe Surnadal il. 92 2:59:14 46:43
22 Even Jensen Astero 81 3:03:27 50:56
23 Per Arne Dahle MOPIL 183 3:04:11 51:40
24 Jan Ketil Vinnes Ålesund 157 3:04:28 51:57
25 Knut Johan Stenerud Innfjorden il 91 3:04:41 52:10
26 Jonny Rabben Trondheim 76 3:07:39 55:08
27 Geir Inge Lien Løkken 89 3:10:10 57:39
28 Bjarte Grøteide Høgtun Folkehøgskole 80 3:10:48 58:17
29 Paul Lundbø Skodje il 84 3:15:29 1:02:58
30 Harry Aure Åndalsnes IF 174 3:24:28 1:11:57
31 Asbjørn Ekroll Ålesund 158 3:26:44 1:14:13
32 Reidar Nilsen NOTEAM 96 3:29:21 1:16:50
33 Claus Alexander Giskemo Molde 86 3:37:45 1:25:14
34 Kristoffer Singstad NOTEAM 249 3:38:38 1:26:07
DNF Arne Dyrkorn IL Lauparen 193
Antall 35 Påmeldte: 35 Startende: 35


M 45-49
1 Ole Ødegård MOI 103 2:23:24
2 Jon Håvard Hågå Lesja il 97 2:23:47 00:23
3 Kåre Nerem Emblem il 98 2:28:08 04:44
4 Frode Kolstad MOI 107 2:28:25 05:01
5 Alf Erik Birkeland MOI 104 2:33:16 09:52
6 Bjørn Torsetnes MOI 100 2:33:43 10:19
7 Bjørn Hauge Aure IL 178 2:35:21 11:57
8 Øystein Sildnes Storsild BIL 113 2:38:01 14:37
9 Ole Jan Tønnesen Statens Vegvesen 180 2:38:34 15:10
10 Stig Lyngstad Lyngstad og Omegn il 108 2:41:03 17:39
11 Johannes Strand Brattvåg IL 245 2:42:06 18:42
12 Are Andre Olsen Kristiansund kommune 181 2:42:55 19:31
13 Kristian Megård Betna I.L 190 2:43:00 19:36
14 Bjørn Egil Brøste Øverdalen il 111 2:47:33 24:09
15 Hans E Aasen Sollesnes MOI 235 2:51:13 27:49
16 Torbjørn Ugelstad IL Frode 217 2:53:58 30:34
17 Bonde Nordset AxTech 109 2:54:09 30:45
18 Vidar Eik Tomrefjord il 114 2:56:41 33:17
19 Fred Ivar Lyngstad Lyngstad il. 102 3:03:59 40:35
20 Geir J. Gøncz Skaret Skiforening 106 3:04:13 40:49
21 Lars Stenerud Innfjorden il 101 3:10:16 46:52
22 Øystein Neerland MFK 226 3:11:49 48:25
23 Bjørn Olaf Storhaug MOI 110 3:16:00 52:36
24 Atle Hammerbukt Eide il 112 3:24:07 1:00:43
25 Jim Børset NOTEAM 163 3:38:07 1:14:43
26 Åge Gangsøy Deknepollen 105 3:53:15 1:29:51
27 Hans Endre Sæterøy I.P. Huse BIL 99 3:55:18 1:31:54
DNF Helge Opsvik Stranda il 166
DNF Henning Lund Sparebank1 236
Antall 29 Påmeldte: 29 Startende: 29

M 50-54
1 Terje Monsen Molde Pukkverk 125 2:15:10
2 Torbjørn Ugelvik MOI 128 2:24:16 09:06
3 Svein A. Trondsen Tornes IL 225 2:26:37 11:27
4 Jan Arne Nygaard MOI 230 2:27:08 11:58
5 Torstein Hole Emblem il 131 2:27:27 12:17
6 Mads Aure MOI 115 2:28:22 13:12
7 Arild Bjørdal Ørsta 156 2:31:55 16:45
8 Finn Lorentzen MOI 122 2:35:01 19:51
9 Ronny Solli Grøa il 132 2:37:23 22:13
10 Per Sigvald Hoggen Volda 160 2:37:54 22:44
11 Terje Nerhus Valldal il 129 2:37:59 22:49
12 Magne Arne Helland Emblem il 187 2:42:25 27:15
13 Geir Gjelsten Humbil 234 2:43:45 28:35
14 Bjørn Bergsvik Linjebygg Offshore 130 2:46:47 31:37
15 Rolf Vidar Feltstykket Eide il 116 2:49:03 33:53
16 Rune Meråk Geiranger il. 123 2:53:54 38:44
17 Svein Neerland Molde Cykleklubb 126 2:59:46 44:36
18 Kjetil Brudevoll Tafjord BIL 124 3:12:11 57:01
19 Mindor Langdal Tafjord BIL. 133 3:12:13 57:03
20 Jan Gunnar Lindseth Fræna 121 3:18:22 1:03:12
21 Ove Rokstad Molde 119 3:24:45 1:09:35
22 Kenneth G. Skårn Ålesund 127 3:39:50 1:24:40
23 Karl Møller Gjerde Stranda il 167 3:46:17 1:31:07
24 Leif Arne Frostad Posten 117 4:03:56 1:48:46
DNF Jon Hølmo Tomrefjord il 120
DNF Gunnar Vingsnes Ertsvågsøya IL 202
DNF Svien Ivar Iversen Smøla sykkelklubb 201
Antall 27 Påmeldte: 27 Startende: 27

M 55-59
1 Jan Eirik Søraas MOI 146 2:25:22
2 Haldor Hofset Tingvoll 196 2:31:52 06:30
3 Nils Berner Kvammen TESS 134 2:36:33 11:11
4 Peder Erling Guttormsen Gyl IL 197 2:38:00 12:38
5 Bjørn Klokset NOTEAM 137 2:38:37 13:15
6 Tore Loe Stranda il 189 2:39:37 14:15
7 Bjørn Fiske KPIL 194 2:39:52 14:30
8 Nils Arne Herskedal Frode IL 228 2:41:30 16:08
9 Jarle Sandbakk Ørsta 140 2:46:29 21:07
10 Ole Johan Lillestøl Standa il 145 2:49:00 23:38
11 Stein Olav Hestad MOI 144 2:49:31 24:09
12 Terje Drege Rusten Geiranger il. 141 2:49:41 24:19
13 Inge Bjerkeli Nettbuss Møre 143 2:54:10 28:48
14 Otto Nygård Sparebanken Møre 118 2:59:08 33:46
15 Tor H. Hole Geiranger il. 139 3:01:59 36:37
16 Arne Ellingsen Rival 142 3:11:03 45:41
17 Terje Lade Ålesund 147 3:25:54 1:00:32
18 Kåre Arne Erstad Valldal il 182 3:53:23 1:28:01
DNF Odd Ivar Moen Mifo 227
DNF Edgar Fredriksen Hjelset Fram 170
Antall 20 Påmeldte: 22 Startende: 20

M 60-64
1 Svein Ole Settem MOI 150 2:45:35
2 Per O. Kvalshaug Kårvåg il. 149 3:00:16 14:41
3 Jan Arild Løvik Molde Pukkverk 148 3:16:14 30:39
DNF Erling Nerheim MOI 188
DNF Lars Aakvik Ørskog IL 164
Antall 5 Påmeldte: 5 Startende: 5

M 70-74
1 Jan Gausen Surnadal il. 185 2:57:22
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

M 65-69
1 Ole Magnar Øvrebust Stordal il 151 2:38:02
2 Kåre Aure Aureosen 195 3:01:39 23:37
3 Sigmund Julshamn FSO 152 3:25:52 47:50
4 Terje Osvik TK bil 198 4:24:48 1:46:46
Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4

M 75-79
1 Styrkår Brørs Surnadal il. 186 2:49:07
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1
 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +