Resultater Trysil-Knut Rennet 2010



 

                Trysil-Knut rennet 2010            
                Offisiell resultatliste             
                   31.01.2010           
K19-20                            
Plass   Navn     Klubb         Start nr. Tid     Etter
  1 Marte Wikesland Finborud     NTNUI                                  3   3:41:08   00:00
    Fullførte: 1     Påmeldte: 4           Startende: 4
K21-25                            
Plass   Navn     Klubb         Start nr. Tid     Etter
  1 Maren Thomasgaard     Tynset IF                              5   2:24:01   00:00
  2 Hilde Handelsby     Gartland Sportsklubb                   7   2:42:19   18:18
  3 Marianne Finborud     Scandpower BIL                         6   3:41:09   1:17:08
    Fullførte: 3     Påmeldte: 4           Startende: 4
K26-30                            
Plass   Navn     Klubb         Start nr. Tid     Etter
  1 Agnethe Storihle     NOTEAM                                 18   2:38:53   00:00
  2 Gunnhild Digernes     Åndalsnes                              11   2:56:49   17:56
  3 Else-Marit Bryn     Hissi                                  9   2:58:03   19:10
  4 Mari Anne Berg     NOTEAM                                 10   3:34:49   55:56
    Fullførte: 4     Påmeldte: 4           Startende: 4
K31-35                            
Plass   Navn     Klubb         Start nr. Tid     Etter
  1 Elisabeth Westby     Romerike Politiidrettslag              13   2:20:03   00:00
  2 Monica Strand     NOTEAM                                 12   3:06:34   46:31
  3 Lise Løkås     NOTEAM                                 14   3:34:48   1:14:45
    Fullførte: 3     Påmeldte: 3           Startende: 3
K36-40                            
Plass   Navn     Klubb         Start nr. Tid     Etter
  1 Tove Iren Gløtheim Ryttervoll     Brekken IL                             17   2:21:34   00:00
  2 Anne-Line Kristiansen     Strandbygda IL                         15   2:43:00   21:26
  3 Rita Milli     Finnstad Sportsklubb                   163   2:47:30   25:56
  4 May Kirsten Olsen     Vestre Trysil IL                       164   3:01:23   39:49
    Fullførte: 4     Påmeldte: 5           Startende: 5
K41-45                            
Plass   Navn     Klubb         Start nr. Tid     Etter
  1 May Allergodt Framnes     Reinsvoll IF                           19   2:22:02   00:00
  2 Hilde Holt     Nordre Trysil IL                       22   2:33:15   11:13
eTiming                 Utskrevet:31.01.2010 16:22:29          
  3 Kaja Helstad     Stor-Elvdal Skiklubb                   169   2:37:13   15:11
                             
  4 Marit Helen Syversen     NOTEAM                                 21   2:38:41   16:39
    Fullførte: 4     Påmeldte: 4           Startende: 4
K46-50                            
Plass   Navn     Klubb         Start nr. Tid     Etter
  1 Tove Stalsberg     Rendalen IL                            20   2:33:15   00:00
  2 Nina Leistad     Vaaler IF                              24   2:41:28   08:13
  3 Kirsten Merete Nerheim     Ullensaker O-klubb                     26   2:43:04   09:49
  4 Ulla Pedersen     NOTEAM                                 27   2:47:54   14:39
  5 Therese Motzfelt     NOTEAM                                 28   2:50:48   17:33
  6 Else Hagen Mæhlum     Hamar Skiklubb                         25   2:55:05   21:50
    Fullførte: 6     Påmeldte: 8           Startende: 8
M19-20                            
Plass   Navn     Klubb         Start nr. Tid     Etter
  1 Morten Buchholdt     Stor-Elvdal Skiklubb                   32   2:02:32   00:00
  2 Johan Leistad     Vaaler IF                              34   2:13:53   11:21
  3 Magnus Alderslyst Kongshem     Fossum IF                              33   2:20:33   18:01
  4 Henrik Svaland Aas     Bjerkely Folkehøyskole                 35   2:26:10   23:38
  5 Jon Andreas Landsnes     Bjerkely Folkehøyskole                 30   2:49:50   47:18
    Fullførte: 5     Påmeldte: 6           Startende: 6
M21-25                            
Plass   Navn     Klubb         Start nr. Tid     Etter
  1 Kent Remi Bjørnbakken     Sørskogbygda IL                        36   1:49:39   00:00
  2 Trygve Olsen     IL Trysilgutten                        38   1:53:46   04:07
  3 Håkon Olsrud     Nordbygda/Løten ski                    166   2:00:06   10:27
  4 Einar Goplen     OSI Sykkel                             176   2:16:28   26:49
  5 Stian Sannes     Overtenning SK/Storebrand              185   2:18:50   29:11
  6 Lars Alexander Garmann     Lørenskog skiklubb                     37   2:19:02   29:23
  7 Niels Christian Hohle Bjønness     NOTEAM                                 39   2:45:03   55:24
    Fullførte: 7     Påmeldte: 9           Startende: 9
M26-30                            
Plass   Navn     Klubb         Start nr. Tid     Etter
  1 Tony Bjørnbakken     Magnor UL                              58   1:43:18   00:00
  2 Petter Leistad     Vaaler IF                              51   1:45:07   01:49
  3 Tor Eilert Navestad     Team Drittjerndalen                    42   1:55:05   11:47
  4 Lars Hemsett     Åsen IL / Team Drittjerndalen          50   1:59:13   15:55
  5 Otto Solberg     Jømna Heradsbygd                       167   2:01:17   17:59
  6 Tor Håkon Mangerud     Team Drittjerndalen                    61   2:01:19   18:01
  7 Håvard Ellefsen     NOTEAM                                 186   2:08:16   24:58
  8 Torleif Sielstad     Team G-Land                            60   2:10:36   27:18
  9 Marius Myhre     Team Drittjerndalen                    53   2:11:27   28:09
  10 Kent Ove Moren     Mjøsen Skog                            49   2:13:23   30:05
  11 Anders Tyrom     Team G-Land                            47   2:14:31   31:13
  12 Paul Andre Rud     Team Drittjerndalen                    59   2:14:47   31:29
  13 Runar Røstbø     Dnb NOR / Team Drittjerndalen          52   2:16:54   33:36
  14 Erik Hande     NOTEAM                                 63   2:17:45   34:27
  15 Øyvind Toftegaard     Skarnes IL                             62   2:18:31   35:13
  16 Lars Cristian Kaxrud     Team Drittjerndalen                    55   2:19:08   35:50
  17 Olve  Norderhaug     Vestre Trysil IL                       178   2:21:44   38:26
  18 Christian Wang     Team Wiggy                             57   2:23:03   39:45
  19 Erlend Slåtten     NOTEAM                                 43   2:23:45   40:27
  20 Sindre Horseby     NOTEAM                                 45   2:29:08   45:50
  21 Arne Magnus Hekne     Åsbygda IL                             177   2:30:28   47:10
  22 Jan-Viggo Johansen     Aladdin IL                             46   2:30:34   47:16
  23 Geir Andre Hoksnes     NOTEAM                                 54   2:35:01   51:43
    Fullførte: 23     Påmeldte: 26           Startende: 26
M31-35                            
Plass   Navn     Klubb         Start nr. Tid     Etter
  1 Nils Granrud     Rendalen IL                            99   1:58:12   00:00
  2 Håkon Leer Sandstad     MA Løp                                 181   2:16:12   18:00
  3 Eirik Gundersen     Team Gunda                             74   2:17:34   19:22
  4 Helge Hartz     Søreng Skiklubb                        67   2:22:04   23:52
  5 Einar Hartz     Søreng Skiklubb                        64   2:25:09   26:57
  6 Haakon N. Weisser-Svendsen     Birkenlunden CK                        69   2:33:41   35:29
  7 Joachim Holm     NOTEAM                                 70   2:34:28   36:16
  8 Espen A Breang     Team Svendsen                          71   2:37:14   39:02
  9 Lars Svendsen     Team Svendsen                          75   2:38:46   40:34
  10 Vegard Gillebo     Team Poweade                           68   2:39:51   41:39
    Peder Ullevold     KLP BIL                                73   2:39:51   41:39
  12 Vebjørn Brandal     Norgesgruppen / Team ASKO              76   2:40:36   42:24
  13 Tor Inge Langøien     Rendalen IL                            113   2:41:35   43:23
  14 Martin Hansen     Team Svendsen                          65   3:02:04   1:03:52
  15 Lars Kristian Lindberg     NOTEAM                                 72   3:29:58   1:31:46
    Fullførte: 15     Påmeldte: 16           Startende: 16
M36-40                            
Plass   Navn     Klubb         Start nr. Tid     Etter
  1 Vidar Igeltjørn     Hamar Skiklubb                         182   1:50:05   00:00
  2 Jørn Helge Dahl     Hamar Skiklubb                         180   1:54:13   04:08
  3 Harald Andreas Westby     Stovnerkameratene                      80   2:00:51   10:46
  4 Magne Janitz     Moss Skiklubb                          93   2:07:42   17:37
  5 Stig Hagen     OPIL                                   87   2:07:56   17:51
  6 Roger Framnes     Reinsvoll IF                           81   2:08:19   18:14
  7 Hågen Kåshagen     Næroset IL                             78   2:11:41   21:36
  8 Ole-Morten Svenkerud     Sitski Norway                          85   2:12:00   21:55
  9 Øystein Austerheim     Saugsbrugs BIL                         91   2:12:09   22:04
  10 Jo Inge Kirkhus     Glåmos IL                              90   2:12:22   22:17
  11 Stein Cato Sollien     Team Landsem                           94   2:14:27   24:22
  12 Torbjørn Saga     Team Daniel                            83   2:16:04   25:59
  13 Ole Kristian Solberg     Solberg Racing Team                    96   2:16:41   26:36
  14 Neil Marston     Nydalens SK                            79   2:20:48   30:43
  15 Thomas N. Weisser-Svendsen     Sparebank1 Oslo/Birkenlunden C         82   2:30:32   40:27
  16 Kjetil Korstvedt     NOTEAM                                 89   2:34:43   44:38
  17 Øystein Milli     Finnstad Sportsklubb                   162   2:47:31   57:26
  18 Runar Rønning     Engerdal Sykkelklubb                   84   2:49:35   59:30
  19 Odd Christian Hagen     NOTEAM                                 77   2:50:01   59:56
  20 Simen Bratlie     NOTEAM                                 190   2:53:23   1:03:18
  21 John Einar Johansen     NOTEAM                                 92   3:30:01   1:39:56
    Fullførte: 21     Påmeldte: 24           Startende: 24
M41-45                            
Plass   Navn     Klubb         Start nr. Tid     Etter
  1 Rune Svartvadet     Sørskogbygda                           107   1:43:22   00:00
  2 Jan Olav Beitmyren     Team Merida                            124   1:48:07   04:45
  3 Christian Svarstad     Team Sport1 Lillehammer                101   1:50:58   07:36
  4 Øystein Engesveen     Team Sport1 Lillehammer                98   1:51:00   07:38
  5 Inge Øyen     Strandbygda IL                         122   1:58:20   14:58
  6 Kjetil Flenvold     Nordre Trysil IL                       121   2:03:18   19:56
  7 Tore Sandberg     Stor-Elvdal Skiklubb                   108   2:03:46   20:24
  8 Christian P. Mathiesen     Stor-Elvdal Skiklubb                   127   2:04:15   20:53
  9 Morten Hoff     Team Sport1 Lillehammer                116   2:04:21   20:59
  10 Severin Myrbakken     Stor-Elvdal Skiklubb                   174   2:05:27   22:05
  11 Øyvind Tomter     Vang Skiløperforening                  115   2:05:32   22:10
  12 Gjermund Skaaret     Lørdalen Sportsklubb                   100   2:07:45   24:23
  13 Bjørnar Engh     Søre Osen IL                           102   2:08:18   24:56
  14 Ragnar Utby     Ottestad IL                            187   2:09:39   26:17
  15 Bjørn Erik Kleiven     NOTEAM                                 118   2:11:47   28:25
  16 Birger Wernberg     Ottestad IL - Sykkel                   189   2:12:07   28:45
  17 Rolf Bjerke     Økokrim politiidrettslag               104   2:13:25   30:03
  18 Ola Kristian Hjelløkken     Østerdalen Garnison                    120   2:13:35   30:13
  19 Anders Hagen     Strandbygda IL                         103   2:19:19   35:57
  20 Østen Almqvist     Østerdalen Garnison                    129   2:19:34   36:12
  21 Ørjan Holekim     Vang Skiløperforening                  105   2:19:45   36:23
  22 Sixten Petterson     Saugsbrugs BIL                         109   2:19:57   36:35
  23 Sven Eric Skoglund     Køla AIK, Sverige                      110   2:20:05   36:43
  24 Øyvind Andreassen     Lørenskog skiklubb                     111   2:22:26   39:04
  25 Syver Ekbrant     Køla AIK, Sverige                      119   2:22:45   39:23
  26 Gudmund Jenssen     Saugsbrugs BIL                         106   2:30:40   47:18
  27 Royne  Svingen     Åshammar                               179   2:34:24   51:02
  28 Morten Olsen     Ottestad IL - Sykkel                   112   2:34:43   51:21
  29 Kai-Ingvar Strand     Vang Skiløperforening                  123   2:34:44   51:22
  30 Terje Hovde     Ottestad IL - Sykkel                   125   2:38:56   55:34
  31 Gerard Kort     Os IL                                  126   2:41:11   57:49
  32 Atle Mathiesen     Pizzanini                              117   2:45:04   1:01:42
  33 Arild Hansen     NG-Data                                114   2:48:10   1:04:48
  34 Øyvind Junek Solberg     Follebu Skiklubb                       97   2:49:40   1:06:18
    Fullførte: 34     Påmeldte: 36           Startende: 36
M46-50                            
Plass   Navn     Klubb         Start nr. Tid     Etter
  1 Frank Lillegraven     ØG                                     132   1:57:03   00:00
  2 Arnt Nyborg     Team Sport1 Lillehammer                138   2:01:04   04:01
  3 Ottar Moum Larsen     Raknehaugen SK                         184   2:03:30   06:27
  4 Olaf Johan Thomasgaard     Hernes IL                              137   2:04:14   07:11
  5 Viggo Sandgrav     Lørenskog skiklubb                     133   2:09:24   12:21
    Trond Flatemo     Strandbygda IL                         134   2:09:24   12:21
  7 Rune Fossum     Ottestad IL                            130   2:16:24   19:21
  8 Settar Al-Jabri     Gjøvik Skiklubb                        165   2:23:47   26:44
  9 Finn Einar Graff     Nordre Trysil IL                       191   2:33:12   36:09
  10 Pål Hansen     Ceres                                  131   2:37:16   40:13
  11 Bjørn-Magnus Simonsen     Ottestad IL                            188   3:10:46   1:13:43
  12 Pål Anders Mæhlum     Hamar Skiklubb                         136   3:15:54   1:18:51
    Fullførte: 12     Påmeldte: 12           Startende: 12
M51-55                            
Plass   Navn     Klubb         Start nr. Tid     Etter
  1 Torbjørn Stalsberg     Rendalen IL                            135   1:51:08   00:00
  2 Per Solbakken     Lillehammer Skiklubb                   175   1:59:32   08:24
  3 Steen Morten Eidsmo Johansen     Hamar Politiidrettslag                 142   2:08:07 290331 16:59
  4 Trond Olsen     IL Trysilgutten                        145   2:10:10 3265 19:02
  5 Per Erik Fosheim     Hamar Skiklubb                         150   2:14:13 240695 23:05
  6 Tormod Leistad     Eidsiva BIL                            149   2:15:53 268684 24:45
  7 Sindre Jordet     Ottestad IL                            144   2:17:46 234540 26:38
  8 Per Magnussen     NRK Bil                                147   2:31:58 48189 40:50
  9 Ole Larsen     Strandbygda IL                         168   2:32:26   41:18
  10 Halfdan T Mælum     Hof IL                                 148   2:41:36 291456 50:28
    Fullførte: 10     Påmeldte: 15           Startende: 15
M56-60                            
Plass   Navn     Klubb         Start nr. Tid     Etter
  1 Bjørn Holmseth     Trysil Sykkelklubb                     171   2:11:46   00:00
  2 Erik Weisser-Svendsen     Brummundal IL                          153   2:14:51   03:05
  3 Olav Martin Linge Johnsen     Magnor UL                              183   2:15:28   03:42
  4 Magne Martinsen     IL Trysilgutten                        154   2:16:27   04:41
  5 Per  Walmsness     Vanvik IL                              172   2:26:53   15:07
  6 Bjørn Nysæter     Nordre Trysil IL                       151   2:36:14   24:28
    Fullførte: 6     Påmeldte: 7           Startende: 7
M61-65                            
Plass   Navn     Klubb         Start nr. Tid     Etter
  1 Erik Sandberg     Stor-Elvdal Skiklubb                   155   2:14:54   00:00
  2 Erik Aagaard     Kjellmyra                              156   2:24:21   09:27
  3 Karsten Johansen     Vanvik IL                              173   2:29:11   14:17
    Fullførte: 3     Påmeldte: 4           Startende: 4
M66-70                            
Plass   Navn     Klubb         Start nr. Tid     Etter
  1 Trygve Hansen     Kløfta IL                              170   2:56:41   00:00
    Fullførte: 1     Påmeldte: 3           Startende: 3
    Totalt:    Antall: 162                    


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +