Resultater Hauern - Thorleif Haugs Minneløp 2010



Resultatliste Menn 15-16   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Fuglerud,Vetle Sjåstad Vestre Lier 2:35:25 + 00:00 2
2 Bergane,Marius Konnerud Il 2:37:35 + 02:10 2
3 Haverstad,Andreas Sjåstad Vestre Lier 2:43:29 + 08:04 1
4 Lie,Stian Birkebeineren 2:43:36 + 08:11 1
5 Rømcke,Johan Christian Drammen Strong 2:51:17 + 15:52 2
6 Flaten,Torjus Viken Birkebeineren 2:54:48 + 19:23 1
7 Lund-Kristensen,Herman Drammen Strong 2:57:20 + 21:55 2
8 Næss,Oskar Svelvik Fotball 3:06:59 + 31:34 2
9 Thon,Lars Henrik Verde Drammen Strong 3:13:03 + 37:38 2
10 Thun,Bendik Konnerud Il 3:54:29 +1:19:04 1
DNS Heldal,Anders Røyken Ski   1
DNS Fuglerud,Vetle Ingen klubb   1
Resultatliste Menn 17-18   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Bjertnes,Terje Faugstad Konnerud Il 2:31:31 + 00:00 4
2 Johansen,Erlend Leander Martinsons 2:34:33 + 03:02 1
3 Nygaard,Martin Sommer Drammens Ballklubb 2:35:57 + 04:26 4
4 Bonden,Hans Kristian Sande Sportsklubb 2:39:08 + 07:37 2
5 Aaserud,August Sande Sportsklubb 2:39:45 + 08:14 2
6 Bjertnes,Henrik Lørenskog Skiklubb 2:40:25 + 08:54 2
7 Iversen,Magnus Sogn Bærums Verk 2:41:09 + 09:38 1
8 Gravningen,Hans Gunnar Sande Sportsklubb 2:41:18 + 09:47 1
9 Trøen,Erik Sjåstad Vestre Lier 2:41:26 + 09:55 2
10 Børtnes,Snorre Drammen Roklubb 2:46:13 + 14:42 1
11 Andersen,Andreas Birkebeineren 2:47:11 + 15:40 1
12 Horvli,Halvor Konnerud Il 2:47:44 + 16:13 2
13 Vinje,Jakob Drammens Ballklubb 2:51:15 + 19:44 2
14 Ludvigsen,Petter Sturla Konnerud Il 3:00:54 + 29:23 1
15 Bergland Pedersen,Christian Mjøndalen IF 3:07:32 + 36:01 1
16 Kjennerud,Thomas Sande Sportsklubb 3:09:04 + 37:33 1
17 Bendiktsen,Andreas Konnerud Il 3:09:41 + 38:10 2
18 Pedersen,Christoffer Aron Skiklubb 3:12:35 + 41:04 2
19 Koi,Haakon Elverhøi Ingen klubb 3:15:14 + 43:43 1
20 Lindseth,Eivind Konnerud Il 3:19:06 + 47:35 1
21 Bergman,Henrik Konnerud Il 3:50:13 +1:18:42 1
22 Marcussen,Anders Øilo Oseberg Skilag 4:03:43 +1:32:12 1
23 Vik,Lars Andreas Svelvik If 4:03:44 +1:32:13 1
24 Blomhoff,Henrik Kiil Ingen klubb 4:07:05 +1:35:34 1
25 Warloff,Sondre Ingen klubb 4:13:30 +1:41:59 1
DNF Fossen,Haakon G. Sturla   1
DNS Hoffart,Bjørn Asle Nedre Sigdal If.   2
Resultatliste Menn 19-20   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Mølmen,Knut Sindre Birkebeineren 2:14:13 + 00:00 1
2 Wahl,Anders Ros 2:16:30 + 02:17 2
3 Nygaard,Håvard Kringlehølen Il/ Okk Bil 2:32:17 + 18:04 4
4 Bryhn,Anders Il Ros 2:38:38 + 24:25 1
5 ,fuglerud Ingen klubb 2:45:01 + 30:48 2
6 Skinnes,Ola Kure Il Ros 2:52:55 + 38:42 2
7 Kaspersen,Marius Drammens Ballklubb 3:00:31 + 46:18 3
8 Oskarsson,Nicholas Konnerud Il 3:08:05 + 53:52 1
9 Ramm,Knut Fredrik Jahre Skiforeningen 3:09:37 + 55:24 1
10 Ristesund,Eirik Konnerud Il 3:14:30 +1:00:17 1
11 Fagerhøi,Jannik Ingen klubb 3:44:50 +1:30:37 1
12 Bech,Ole Andre Ingen klubb 3:48:56 +1:34:43 1
13 Reistad,Kristen Nedre Sigdal If. 4:00:14 +1:46:01 3
14 Tronsgaard,Tomess Ingen klubb 4:07:43 +1:53:30 1
DNS Thonhaugen,Henrik Ros   1
Resultatliste Menn 21-25   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Markset,Kjell-Christian Koll Il / Team Oso Hotwater 2:08:13 + 00:00 1
2 Nygård,Per Kristian V.Spone IF 2:10:47 + 02:34 1
3 Solum,Eirik Osi 2:14:20 + 06:07 1
4 Brun Hennum,Anders Lier IL 2:14:46 + 06:33 2
5 Deighan Hanssen,John Christian Asker Skiklubb 2:17:02 + 08:49 2
6 Lille,Fredrik Stenestø Sande Sportsklubb 2:18:28 + 10:15 2
7 Hersleth,Even Fana Il/ Østmarka Il/ Nhhi 2:21:50 + 13:37 1
8 Croff,Jonas Rustad I L 2:23:05 + 14:52 3
9 Sollie,Ove Sande Sportsklubb 2:25:39 + 17:26 2
10 Brox,Håkon Tjalve 2:25:47 + 17:34 1
11 Hauge,Lars Petter Valldal Il 2:27:01 + 18:48 1
12 Sofienlund,Lage Steen Konnerud Il 2:27:42 + 19:29 2
13 Dahl,Anders Kråkstad 2:29:35 + 21:22 2
14 Eriksen,Sondre Vikersund IF 2:31:06 + 22:53 3
15 Smenes,Atle Rustad I L 2:31:31 + 23:18 2
16 Lundgreen,Christoffer Løvebakken 2:35:51 + 27:38 1
17 Gohli,Ole Christian Heddal Il 2:44:46 + 36:33 2
18 Øksendal,Jørn Osi 2:46:28 + 38:15 2
19 Aaserud,Fridtjof Sande Sportsklubb 2:52:11 + 43:58 6
20 Helmen,Eirik Frontline Bjj 2:56:55 + 48:42 2
21 Holm,Martin Blomhoff Sk Vidar 3:00:02 + 51:49 1
22 Østberg,Martin Aron Skiklubb 3:01:14 + 53:01 3
23 Bjerknes,Jesper Ingen klubb 3:02:30 + 54:17 1
24 Østlie,Kristian Ceres 3:05:39 + 57:26 1
25 Bull,Bendik Ntnui 3:05:55 + 57:42 1
26 Bjerknes,Espen Ingen klubb 3:06:16 + 58:03 1
27 Iversen,Christian Sogn Ingen klubb 3:11:11 +1:02:58 1
28 Håkansson,Sebastian Conrad Åssiden If 3:13:42 +1:05:29 1
29 Frantzen,Martin Joggegruppa 3:13:44 +1:05:31 1
30 Alvik Sanengen,Peder Ingen klubb 3:15:43 +1:07:30 1
31 Haukeland,Isak Ingen klubb 3:19:23 +1:11:10 1
32 Stuveseth,Ola Bjørn Myhre Sport 3:21:53 +1:13:40 2
33 Næss,Vegar Efteløt IL 3:22:26 +1:14:13 1
34 Knudsen,Eirik Konnerud Il 3:24:20 +1:16:07 1
35 Eide,Simen Drafn 3:29:06 +1:20:53 1
36 Holen,Terje Sæbø Il 3:30:12 +1:21:59 1
37 Holmen,Jan Joggegruppa 3:38:21 +1:30:08 1
38 Mannerud,Carl-Christian Ingen klubb 3:41:07 +1:32:54 1
39 Karlsen,André Fjellkleiv Ingen klubb 3:47:45 +1:39:32 1
40 Valestrand,Jørund Evjen Team Valestrand 3:59:05 +1:50:52 1
41 Lie Hansen,Stian Hsbun 4:00:25 +1:52:12 1
42 Winther,Matias Brannvakta Drammen 4:01:46 +1:53:33 1
43 Hågensen,Daniel Bene Agere 4:16:59 +2:08:46 1
44 Haflan,Håkon Ingen klubb 4:26:56 +2:18:43 1
45 Bøhm,Tomas Ingen klubb 4:54:01 +2:45:48 1
DNS Hansen,Kim Andre Nesodden If   3
DNS Simonsen,Morten Milslukern Sport   1
DNS Geelmuyden,Adrian Overtenning Sk / Rs Platou Asa   1
DNS Malterud,Magnus Ingen klubb   1
Resultatliste Menn 26-30   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Næss,90Børre Efteløt IL 2:08:12 + 00:00 2
2 Svingheim,Magnus Jevnaker IF 2:13:59 + 05:47 1
3 Stormo,Lars Petter Team Oslo Sportslager 2:18:48 + 10:36 4
4 Berntsen,Petter Bull Ski Og Kajakk 2:18:58 + 10:46 2
5 Gurholt,Kjartan Pedersen Fana Il/nhhi 2:21:00 + 12:48 1
6 Bjerregaard,Eirik Krødsherad IL 2:23:25 + 15:13 5
7 Haugereid,Ove Antvord Ntnui - Langrenn 2:25:16 + 17:04 1
8 Hofseth,Ola Team Trendelenburg 2:26:10 + 17:58 1
9 Holmestad,tOla Bearingpoint 2:28:36 + 20:24 1
10 Blom,Lasse Gjesterud Sikfiskarlag 2:30:51 + 22:39 3
11 Helmen,Fredrik Gardsgutta.com 2:33:34 + 25:22 3
12 Arnstorp,Håkon Ingen klubb 2:34:10 + 25:58 3
13 Skaugen,Martin Sylling IF 2:35:26 + 27:14 2
13 Avdal,Jan Vidar Melkesyra Il 2:35:26 + 27:14 5
15 Kvam,Asgeir Asker Skiklubb 2:35:27 + 27:15 1
16 Taugbøl,Magnus Rambøll 2:38:02 + 29:50 1
17 Helmen,Halvard Frontline Bjj 2:38:26 + 30:14 2
18 Wirsching,Andreas Bergen Skilag 2:39:17 + 31:05 1
19 Kristoffersen,Øyvind Svare Skanska BIL 2:40:46 + 32:34 1
20 Olaisen,Jan Magnus Konnerud Il 2:41:59 + 33:47 1
21 Iversen,Jon Anders Berger IL 2:42:00 + 33:48 3
22 Bomann-Larsen,Håkon Drammens Ballklubb 2:43:35 + 35:23 6
23 Kullerud,Kristian Konnerud Il 2:44:58 + 36:46 2
24 Arnslett,Hans Rambøll 2:45:32 + 37:20 2
25 Aalvik,Dag Nydalens Skiklub 2:45:40 + 37:28 1
26 Storhaug Olsen,Anders For Mamma... 2:46:02 + 37:50 1
27 Torp-Hansen,Dag Bdo Bil 2:46:19 + 38:07 1
28 Gautefall Nicolaisen,Tarjei Drammen Sportsklinikk 2:47:01 + 38:49 1
29 Bjørkesett,Øystein Svene I L 2:48:15 + 40:03 1
30 Pedersen,Christian H. Ernst & Young 2:49:26 + 41:14 2
31 Strand,Peder Bergen Skilag 2:50:05 + 41:53 1
32 Hansen,Erik Almeq - Bil 2:52:46 + 44:34 2
33 Gundersen,Gerhard Aibel 2:53:45 + 45:33 2
34 Myrhaug,Paul Gardsgutta.com 2:55:53 + 47:41 4
35 Kind,Olaf Rømskog Il 2:56:39 + 48:27 1
36 Lund,Simen Hassel BIL 2:57:49 + 49:37 1
37 Schiøtz,Erik Veritas BIL 2:58:04 + 49:52 2
38 Holmen,Marius Overtenning Sk 2:58:18 + 50:06 1
39 Drageset,Nils Rognerud Bergen Skilag 2:59:08 + 50:56 1
40 Ekren,Lars Veritas BIL 2:59:31 + 51:19 1
41 Næss,Thomas Asker Skiklubb 3:01:26 + 53:14 1
42 Olsen,Eivind Oslo Kommune Bil 3:02:25 + 54:13 1
43 Book,Sturla Ingen klubb 3:03:30 + 55:18 1
44 Storli,Morten Oslofjord Triatlon 3:04:36 + 56:24 1
45 Ausland,Eirik Høiby Ingen klubb 3:04:48 + 56:36 1
46 Smedsrud,Trond Atle PricewaterhouseCoopers 3:05:35 + 57:23 1
47 Frydendal,Alf Anders Ttif 3:08:46 +1:00:34 1
48 Johnson,Tarjei Espolin Team Waga 3:09:00 +1:00:48 1
49 Jevne,Sigurd Aibel 3:09:18 +1:01:06 1
50 Bonne Øyri,Jonas Heming Il 3:10:59 +1:02:47 1
51 Skjægstad,Lars Espen Hassel BIL 3:11:40 +1:03:28 1
52 Hompland,Tord Ingen klubb 3:11:59 +1:03:47 1
53 Arnecke Hovland,Lars Ingen klubb 3:12:44 +1:04:32 1
54 Wonka,Anders Simostranda Il 3:14:02 +1:05:50 1
55 Refsnes,Øystein Ingen klubb 3:17:26 +1:09:14 2
56 Svingen,Joakim Terra Bil 3:18:20 +1:10:08 1
57 Buen Halvorsen,Even Arsenal Norway 3:20:28 +1:12:16 1
58 Haugvad,Lars Flip Squad 3:20:42 +1:12:30 1
59 Wist,Jørgen Ernst & Young 3:21:15 +1:13:03 1
60 Klefstad,Håvard Ingen klubb 3:21:19 +1:13:07 1
61 Thorrud,Lars Erling Ingen klubb 3:22:03 +1:13:51 2
61 Brun Hagen,Marius Ingen klubb 3:22:03 +1:13:51 1
63 Kaspersen,Henrik Overtenning Sk 3:23:24 +1:15:12 1
64 Trondsgård Willard,Trond Flo/kolsås Bil 3:23:43 +1:15:31 2
65 Winther,Stian Ingen klubb 3:24:06 +1:15:54 1
66 Andreassen,Steinar Søgne Skiklubb 3:26:01 +1:17:49 1
67 Sneltvedt,Morten Flo/kolsås Bil 3:26:19 +1:18:07 1
68 Olsen,Bjørn-Tore Mestaklubben 3:27:24 +1:19:12 1
69 Bjørndalen,Hans Anton Simostranda Il 3:28:25 +1:20:13 1
70 Myklebust,Martin Fossum 3:28:38 +1:20:26 1
71 Gundersen,Håkon Sparebank 1 Bil 3:28:40 +1:20:28 1
72 Sætre,Steinar Ingen klubb 3:28:51 +1:20:39 2
73 Nygaard,Bjørn Egil Meteorologen B.i.l/bækkelagets 3:29:33 +1:21:21 1
74 Hoff,Jørgen B. Drammen Sykkelklubb 3:29:44 +1:21:32 1
75 Jensen,Fredrik Ingen klubb 3:29:55 +1:21:43 1
76 Stabrun,Sigve Porteføljestyring 3:30:43 +1:22:31 1
77 Fosnæs,Anders Ruud Vikersund IF 3:33:01 +1:24:49 1
78 Grut,Harald Glipptak Il 3:33:08 +1:24:56 2
79 Johnsrud,Hans Martin Eldretrimmen 3:34:43 +1:26:31 1
80 Hanson,Eivind Ree Ingen klubb 3:37:32 +1:29:20 1
81 Bjørge,Anders Ingen klubb 3:38:04 +1:29:52 1
82 Schultz,Jakob Ready 3:39:20 +1:31:08 1
83 Bjørnstad,Magnus Plåmma Fmc Kongsberg Subsea 3:39:31 +1:31:19 1
84 Omsted,Petter Ingen klubb 3:39:34 +1:31:22 2
85 Holmberg,Jonas Axa Sports Clu 3:40:14 +1:32:02 1
86 Bjerkseth,Øyvind Ingen klubb 3:40:19 +1:32:07 1
87 Bjerke,Marius Bearingpoint 3:41:43 +1:33:31 1
88 Drøpping,Sigbjørn Stabæk Kite Og Badmintonforæni 3:41:45 +1:33:33 1
89 Grasbekk,Arne Olsøy Solstad Racing 3:41:48 +1:33:36 1
90 Skaar,Martin Nordea 3:42:04 +1:33:52 1
91 Halvorsen,Anders Tvnorge 3:42:49 +1:34:37 1
92 Haug,Svenn Håkon Kråkstad 3:42:53 +1:34:41 1
93 Høiby,Michal Kpmg 3:43:44 +1:35:32 1
94 Børresen,Børge Ingen klubb 3:44:37 +1:36:25 1
95 Haare,Øystein Aaby Team Blå Extra 3:46:19 +1:38:07 1
96 Suseg,Pål Ingen klubb 3:48:46 +1:40:34 1
97 Bjørsnøs,Espen V Ingen klubb 3:49:29 +1:41:17 1
98 Eskildsen,Nicolay Team Kjekkas 3:49:42 +1:41:30 1
99 Frøstrup,Christian Fredrik Otera Avotech Bil 3:52:01 +1:43:49 1
100 Eriksen,Kristoffer Kfum Oslo 3:52:37 +1:44:25 1
101 Johansen,Kjetil S. Bjørn Myhre Sport 3:53:00 +1:44:48 2
102 Lauvbakk,Øyvind Ernst & Young 3:54:36 +1:46:24 1
103 Aasterud,Anders Åmot If 3:54:46 +1:46:34 1
104 Ekeberg,Knut Nordea 3:55:36 +1:47:24 1
105 Stokke,Erlend Damon Ingen klubb 3:56:12 +1:48:00 1
106 Lyngved,Morten Ingen klubb 3:56:26 +1:48:14 1
107 Haukeli,Anders Ingen klubb 4:00:48 +1:52:36 1
108 Halvorsen,Axel Henrik Ingen klubb 4:03:25 +1:55:13 1
109 Haugstveit,Mikkel Ingen klubb 4:04:28 +1:56:16 1
110 Besseberg,Alf Ingen klubb 4:04:52 +1:56:40 1
111 Holthe,Petter Ingen klubb 4:06:05 +1:57:53 1
112 Raastad,Karl Georg Ingen klubb 4:08:39 +2:00:27 1
113 Wittrup,Lars Ingen klubb 4:09:46 +2:01:34 1
114 Mathisen,Nikolai Tvnorge 4:19:40 +2:11:28 1
115 Ørving Eriksen,Lars Ingen klubb 4:21:31 +2:13:19 1
116 Lundsveen,Andre Ingen klubb 4:28:30 +2:20:18 1
117 Hansen Løken,Stian Hassel BIL 4:29:41 +2:21:29 1
118 Zvanut,Daniel Ingen klubb 4:32:23 +2:24:11 1
119 Johansen,Fredrik Bjørge Ingen klubb 4:35:40 +2:27:28 1
120 Sandåker,Peder Gunnar Felle Il 4:37:16 +2:29:04 1
121 Tegtmeier,Torgeir Tvnorge 4:42:39 +2:34:27 1
122 Lyngved,Christoffer Ingen klubb 4:47:34 +2:39:22 1
123 Gunnerud,Runar Ingen klubb 4:51:51 +2:43:39 1
124 Malterud,Fredrik Ingen klubb 4:53:17 +2:45:05 1
125 Rommetveit,Eirik Ingen klubb 4:58:51 +2:50:39 1
126 Tangen,Petter Åmot If 5:29:34 +3:21:22 1
DNF Wermskog,Jarle Team Oslo Sportslager   2
DNF Opsanger,' Kongsberg Defence & Aerospace   1
DNF Nord,Gordon Rye   1
DNS Pettersen,Marius A. F. Strømsgodset If   1
DNS Jensen,Lars Erik Ingen klubb   1
DNS Engen,Kristian Team G-Land   1
DNS Mandelid,Rune Ingen klubb   1
DNS Storløkken,Endre Holmenkollen Cykleklubb   1
DNS Blankholm,Knut Andreas Ernst & Young   1
Resultatliste Menn 31-35   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Sand,Arne Gardsgutta.com 2:11:58 + 00:00 8
2 Iversen,Trond Mjøndalen IF 2:14:11 + 02:13 1
3 Langslet,Jostein Milslukern Sport 2:15:50 + 03:52 1
4 Eriksrud,Rolv Sjåstad Vestre Lier 2:17:24 + 05:26 4
5 Nilsen,Halvor Osi 2:25:42 + 13:44 1
6 Thorsby,Pål-André Fopil 2:26:17 + 14:19 3
7 Sørumshagen,Vegard Østerbø Team Sportsgutta 2:26:55 + 14:57 1
8 Imbsen,Håkon Sportsidiot.com 2:28:29 + 16:31 1
9 Rønning,Karsten Bjørn Myhre Sport 2:29:07 + 17:09 11
10 Lundberg,Vidar Sportsidiot.com 2:29:27 + 17:29 3
11 Ødegård,Geir Bene Agere 2:32:27 + 20:29 1
12 Berge,Arvid Vikøy Ik 2:35:58 + 24:00 2
13 Vinsvold,Nils Harald Mjøndalen IF 2:36:48 + 24:50 5
14 Wiger,Øyvind Vikersund IF 2:37:03 + 25:05 7
15 Kvernsmyr,Stian Andebu IL 2:37:04 + 25:06 1
16 Winge,Per Kristian Røa I L 2:37:18 + 25:20 1
17 Kleppo,Torkjel Dfi / Gårdsgutta 2:37:35 + 25:37 1
18 Lofterød,Simen Sportsidiot.com 2:37:45 + 25:47 2
19 Trontveit,Jan Inge Gardsgutta.com 2:38:39 + 26:41 7
20 Briseid,Sverre Tikampen.no 2:38:50 + 26:52 1
21 Ulberg,Stian Leira Il 2:39:42 + 27:44 1
22 Bolstad,Jørn Espen Klinikk Pluss 2:42:17 + 30:19 3
23 Gjestrud,Erlend Gjesterud Sikfiskarlag 2:42:35 + 30:37 3
24 Vik,Halvard Ingen klubb 2:42:44 + 30:46 5
25 Olerud,Iver Telenor Bil 2:43:24 + 31:26 1
26 Verås,Bjørn Inge Bk Ski 2:43:58 + 32:00 3
27 Skretteberg,Wiggo Vikersund IF 2:44:17 + 32:19 4
28 Hansen,Tor Arne DnB NOR BIL 2:46:26 + 34:28 4
29 Følling,Ole-Jacob Ingen klubb 2:46:52 + 34:54 1
30 Handeland,Vemund Bærum Skiklubb 2:48:14 + 36:16 1
31 Langum,Henrik Backe Drammen Kom.BIL 2:48:22 + 36:24 4
32 Aamann,Erik Partner1 Bemanning 2:50:26 + 38:28 4
33 Green,Kjetil Konnerud Il 2:51:38 + 39:40 4
34 Solheim,Jon Ingen klubb 2:53:20 + 41:22 2
35 Krog,Jørgen Rødenes IL 2:55:02 + 43:04 2
36 Jean-Hansen,Dag Ingen klubb 2:55:43 + 43:45 1
37 Riise,Øystein Ingen klubb 2:56:29 + 44:31 1
38 Hellstrøm,Andreas Team Gåping 2:56:57 + 44:59 1
39 Hansen,Ole Jakob Vestre Nøste Skibataljon 2:57:30 + 45:32 1
40 Helmersmo,Henrik Gardsgutta.com 2:58:18 + 46:20 3
41 Johansen,Tor Harald PricewaterhouseCoopers 2:58:33 + 46:35 1
42 Bjerke,Petter Hodt Vestre Nøste Skibataljon 3:01:29 + 49:31 5
43 Løvendal,Jon Gerhard Drammen Politi IL 3:01:50 + 49:52 2
44 Storhaug Kjellén,Trond Vidar For Mamma... 3:01:55 + 49:57 1
45 Hope,Knut Jørgen Rye 3:02:04 + 50:06 2
46 Haslemo,Tore Sportsklubben Rye 3:02:20 + 50:22 2
47 Høilund,Jan Henrik Sportsklubben Rye 3:03:10 + 51:12 3
48 Knudsen,Lars Skarstad Team Waga 3:03:41 + 51:43 2
49 Dertz,Thomas Framfjorden Il 3:04:03 + 52:05 2
50 Solberg-Jacobsen,Terje Agder Energi Bil 3:05:14 + 53:16 1
51 Røe,Øystein Ambisjoner.no 3:06:03 + 54:05 1
52 Aaberg,Andreas Powerade - Gi Jernet 3:06:16 + 54:18 1
53 Andersen,Kristoffer Hope Bk Ski 3:08:26 + 56:28 1
54 Eriksen,Tormod Leon Beijer Electronics 3:09:24 + 57:26 1
55 Stub,Kyrre Telenor Bil 3:09:31 + 57:33 1
56 Kristiansen,Anders Ingen klubb 3:09:48 + 57:50 3
57 Bådshaug,Tor Ingen klubb 3:11:11 + 59:13 1
58 Luther,Gunnar Otera Avotech Bil 3:11:42 + 59:44 2
59 Aulie,Axel Fondsfinans Bil 3:12:34 +1:00:36 2
60 Sæterkvist,Mats Rye 3:13:15 +1:01:17 2
61 Moen,Stig Arne Ingen klubb 3:13:21 +1:01:23 1
62 Loe,Jan Børge Loe Betongelementer 3:13:39 +1:01:41 1
63 Solberg,Knut Ingen klubb 3:17:13 +1:05:15 2
64 Solheim,Erik Pareto Bil 3:17:43 +1:05:45 1
65 Mebust,Erlend Team Smart Board 3:19:52 +1:07:54 1
66 Opdahl,Lars Lieng Ingen klubb 3:20:22 +1:08:24 1
67 Andersen,Eirik Vestfossen 3:20:37 +1:08:39 1
68 Slagsvold,Marius Eventyret.com 3:21:25 +1:09:27 1
69 Skogen,Anders Stavanger Golfklubb 3:21:31 +1:09:33 2
70 Madsen,Henrik Bachke Bene Agere 3:23:02 +1:11:04 1
71 Kristiansen,Kim R. Tranby Kjeks Og Stilas 3:23:53 +1:11:55 2
72 Haugmo,Martin Ingen klubb 3:24:18 +1:12:20 2
72 Anonsen,Erik Ingen klubb 3:24:18 +1:12:20 1
74 Lindstad,Per Bjarne Ingen klubb 3:24:32 +1:12:34 1
75 Brunborg,Trond Kongsberg Defence & Aerospace 3:25:45 +1:13:47 2
76 Stensland Haugnæss,Jan Kristian Ingen klubb 3:29:59 +1:18:01 1
77 Sætre,Per Olav Aker Solutions Bil 3:30:58 +1:19:00 1
78 Flathen,Geir Einar Ingen klubb 3:31:54 +1:19:56 3
79 Veiseth,Martin Ernst & Young 3:33:33 +1:21:35 2
80 Fuglesang,Mads Fugleflukten 3:34:46 +1:22:48 1
81 Keller,Frank Aftenposten 3:34:51 +1:22:53 1
82 Sagberg,Einar Team Trendelenburg 3:35:01 +1:23:03 2
83 Raastad-Hoel,Henrik Ros 3:35:28 +1:23:30 1
84 Burås,Erik Ingen klubb 3:37:07 +1:25:09 1
85 Buttingsrud,Håvard Ingen klubb 3:37:13 +1:25:15 2
86 Kaggestad,Erik Statkraft Bil 3:38:19 +1:26:21 1
87 Helmen,Søren Chr. Gardsgutta.com 3:38:45 +1:26:47 8
88 Micaelsen,Torgeir Mjøndalen IF 3:38:48 +1:26:50 2
89 Horjen,Eirik Ingen klubb 3:39:25 +1:27:27 1
90 Helgheim,Magne Ingen klubb 3:39:49 +1:27:51 1
91 Sønju,Reier Andre Åmot If 3:40:41 +1:28:43 1
92 Nes,Michael Jonas Ingen klubb 3:42:50 +1:30:52 1
93 Billit,Dag Kongsvinger Il 3:43:21 +1:31:23 1
94 Saba,Anton Ingen klubb 3:43:42 +1:31:44 1
95 Jordahl,Frode Aabling Handel 3:44:38 +1:32:40 1
96 Klaveness,Tor Ingen klubb 3:45:40 +1:33:42 1
97 Thorsen,Mads Klp BIL 3:46:14 +1:34:16 1
98 Besseberg,David Ingen klubb 3:46:28 +1:34:30 1
99 Toussaint,Jeremy Ingen klubb 3:46:55 +1:34:57 1
100 Skjerping,Eirik Ntnui 3:49:42 +1:37:44 1
101 Høigaard,Finn Arne Ingen klubb 3:49:50 +1:37:52 1
102 Hultgren,Marcus Ingen klubb 3:51:08 +1:39:10 1
103 Dreier,Andreas Ingen klubb 3:54:08 +1:42:10 1
104 Husby,Eigil Løyte Gård & Anlegg As 3:54:59 +1:43:01 1
105 Eek,Ole Telenor Bil/team Peltonen 3:55:23 +1:43:25 1
106 Ellingsen,Åge Johan Storefjell 3:56:27 +1:44:29 1
107 Akselsen,Per Christian Hassel BIL 3:57:33 +1:45:35 1
108 Sandli,Ruben Ingen klubb 3:58:33 +1:46:35 1
109 Olsøy,Øyvind G. Bjørn Myhre Sport 3:58:49 +1:46:51 1
110 Johansson,Christian Ernst & Young 4:02:20 +1:50:22 1
111 Thorvaldsen,Gunnar Fenistra Bil 4:03:37 +1:51:39 1
112 Winther,Martin Brannvakta Drammen 4:03:49 +1:51:51 1
113 Bjørnstad,Stein-Roar Skånhaug Ingen klubb 4:06:25 +1:54:27 1
114 Folkedal,Espen Ingen klubb 4:06:28 +1:54:30 1
115 Hansen,Lars Petter Åmot If 4:07:01 +1:55:03 1
116 Nordahl,Petter Ingen klubb 4:07:32 +1:55:34 1
117 Hvinden,Anders Ingen klubb 4:08:45 +1:56:47 1
118 Christiansen,Jo Ingen klubb 4:11:13 +1:59:15 1
119 Picard,Daniel Ingen klubb 4:11:49 +1:59:51 1
120 Weatherup,Trond-Inge Sturla 4:11:50 +1:59:52 1
121 Andersen,Lars Erik Hassel BIL 4:13:06 +2:01:08 1
122 Raastad,Per-Arthur Deloitte 4:14:29 +2:02:31 1
123 Deinboll,Tore Sturla 4:15:22 +2:03:24 1
124 Ringdal,Amund Drønen Austevoll 4:18:58 +2:07:00 1
125 Sletaker,Lasse Andre Bergkameratene Ski 4:19:54 +2:07:56 1
126 Oldebråten,Andrè Krampa Il 4:20:14 +2:08:16 2
127 Larsen,Knut Lormann Bakgårdsgutta 4:20:37 +2:08:39 1
128 Mathisen,Thomas Ingen klubb 4:23:22 +2:11:24 1
129 Matre,Ståle Ingen klubb 4:27:13 +2:15:15 1
130 Fjelddalen,Per Af Gruppen Bil 4:40:52 +2:28:54 1
131 Try,Kornelius Ingen klubb 4:43:11 +2:31:13 1
132 Løkken,Stian Årefjorden Triathlon 4:45:00 +2:33:02 1
133 Vågenes,Kim Team Ousland 4:55:41 +2:43:43 1
133 Brunborg,Lars Team Ousland 4:55:41 +2:43:43 1
DNF Magnusson,Henrik Birkebeineren   3
DNS Hovind,Johan Svene I L   3
DNS Lühr,Kristian Ingen klubb   1
DNS Åhlander,Morten Drammen Kickboxing Klubb   3
DNS Holmen,Anders Gardsgutta.com   2
DNS Jahnsen,Tommy Ingen klubb   3
DNS Hardersen,Frode Neas Bil   1
DNS Solheim,Rune Bene Agere   1
DNS Hammer,Hans-Petter Ingen klubb   1
DNS Ernstsen,John Ivar Jondalen Il   1
DNS Haugen,Petter Ingen klubb   1
DNS Soleim,Tommy Birkebeineren Sykkel   1
DNS Stolheim,Jon Magsnu Ingen klubb   1
Resultatliste Menn 36-40   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Knutsen,Thomas M. Ingen klubb 2:22:21 + 00:00 1
2 Rud,Bjarne Sjåstad Vestre Lier 2:23:27 + 01:06 5
3 Øiseth,Klaus Team Sport 1 Sentrum/Hafslund 2:23:28 + 01:07 3
4 Gavoll-Hansen,Kenneth Team Oslo Sportslager 2:23:52 + 01:31 2
5 Bjørge,Eirik Gunnar Sportsklubben Rye 2:24:56 + 02:35 7
6 Stubberud,Frode Maxbo Torstvedt 2:25:26 + 03:05 8
7 Høiås,Rune Bjørn Myhre Sport 2:26:10 + 03:49 13
8 Thoreplass,Knut Ole Gjesterud Sikfiskarlag 2:27:55 + 05:34 2
9 Rustadbakken,Tron Gardsgutta.com 2:28:23 + 06:02 2
10 Nerigård,Oddarne Ingen klubb 2:29:01 + 06:40 5
11 Wille,Jon Camillo Søreng SK 2:35:07 + 12:46 4
12 Kylland,Håkon Drammens Ballklubb 2:35:19 + 12:58 15
13 Hvamb,Jostein Heddal Il 2:35:38 + 13:17 1
14 Langeland,Henrik Team United Bakeries 2:38:11 + 15:50 2
15 Schau,Morten Pyramidegutta Skilag 2:38:18 + 15:57 3
16 Olden,Håvard Fagervoll Opil 2:39:50 + 17:29 1
17 Myrvold,Mikkel Team Ak 2:42:04 + 19:43 2
18 Østbye,Pål Remy Ernst & Young 2:42:08 + 19:47 3
19 Wold,Håkon Vianova Bil 2:42:14 + 19:53 1
20 Haug,Torgeir Lisleherad Il 2:42:55 + 20:34 3
21 Motzfeldt,Hans Joachim Nordic Carbon Fund 2:43:02 + 20:41 3
22 Furuseth,Lars Oseberg Skilag 2:43:04 + 20:43 2
23 Haug,Trond Espen Stabil 2:43:17 + 20:56 2
24 Enger,Kristoffer Heia Drammen 2:45:29 + 23:08 1
25 Mølmann,Morten Ceres 2:46:15 + 23:54 1
26 Sandvik,Geir Øyestad If 2:48:25 + 26:04 2
27 Sørensen,Jørgen Birkebeineren 2:48:30 + 26:09 2
28 Hargott,Geir Botne Skiklubb 2:50:03 + 27:42 1
29 Helstad,Joachim Ingen klubb 2:50:10 + 27:49 1
30 Myklemyr,Arne Oslo Kommune Bil 2:52:38 + 30:17 3
31 Fleischer,Andreas Data Respons Bil 2:52:46 + 30:25 2
32 Skretteberg,Per Torger Ingen klubb 2:53:42 + 31:21 2
33 Hoftun,Lars Ingen klubb 2:53:56 + 31:35 3
34 Larsen,Mads A Soon Ck 2:54:21 + 32:00 1
35 Alveberg,Lars-Jakob Akeforeningen I Oslo 2:55:06 + 32:45 1
36 Lyhus,Fred Eiker Cykkelklubb 2:55:45 + 33:24 4
37 Johansen,Trond Hyggen IF 2:55:56 + 33:35 3
38 Myrvang,Frode Mjøndalen IF 2:56:14 + 33:53 5
39 Løver,David Modum O-Lag 2:56:45 + 34:24 6
40 Larsen,Runar Sandefjord Ok 2:56:48 + 34:27 1
41 Mohn,Dag Erlend Lohne Drammen Strong 2:57:53 + 35:32 4
42 Dale,Einar Svett 2:58:01 + 35:40 2
43 Rusten,Jakob Ingen klubb 2:58:31 + 36:10 2
43 Vigstad,Hans Ingen klubb 2:58:31 + 36:10 1
45 Clausen,Dag Chr. Ingen klubb 3:00:57 + 38:36 1
46 Vesgård,Tore Opil 3:00:58 + 38:37 1
47 Sønsthagen,Anders Opil 3:01:02 + 38:41 1
48 Weimoth,Per Rune Aga Klubben BIL 3:02:02 + 39:41 4
49 Bungum,Håvard Framfjorden Il 3:02:35 + 40:14 2
50 Ellevold,Arne Gunnar Fuvo 3:02:41 + 40:20 1
51 Moen,Lars Ingen klubb 3:03:14 + 40:53 1
52 Berg,Pål Mbricks 3:03:56 + 41:35 1
53 Bergan,Tom Fet O-Lag 3:04:15 + 41:54 1
54 Hansen,Bjørn Trygve Sturla 3:04:30 + 42:09 6
55 Karlsen,Morten Tomra Bil 3:04:39 + 42:18 1
56 Havdal,Lars Johan Botne Sk/team Vintersport 3:05:31 + 43:10 2
57 Henriksen,Torben M Botne Skiklubb 3:07:02 + 44:41 3
58 Dolven,Arne Moss Maritime Bil 3:07:26 + 45:05 2
59 Bodahl,Geir Drammen Politi IL 3:08:22 + 46:01 1
60 Larsen,Rune Eiker Cykkelklubb 3:08:57 + 46:36 3
61 Kjølstad,Stein Vinghoeg Bil 3:10:08 + 47:47 1
62 Røren,Arve Hauklien Drammen Kom.BIL 3:10:15 + 47:54 4
63 Berg,Stain Drbv Idrettslag 3:10:25 + 48:04 1
64 Laug,Roger Werner Team Corena 3:10:28 + 48:07 1
65 Flaten,Eirik Møller B.i.l. 3:10:44 + 48:23 1
66 Hennum,Roar Statnett Bil 3:11:28 + 49:07 1
67 Teige,Jarle Tønsberg Triathlon 3:12:19 + 49:58 2
68 Nymoen,Alf Vegar Ingen klubb 3:13:13 + 50:52 3
69 Bakken,Ole Martin Statoil BIL 3:13:49 + 51:28 2
70 Olsen,Kjetil Grinde Bjørn Myhre Sport 3:13:57 + 51:36 3
71 Van Der Spruyt,Michel Ingen klubb 3:14:42 + 52:21 1
72 Martinsen,Morten Dr. Techn Olav Olsen Bil 3:14:46 + 52:25 1
73 Ingebretsen,Odd Einar Ingen klubb 3:14:52 + 52:31 2
74 Skålevåg,Jan Frode Jutul Il 3:15:13 + 52:52 1
75 Eggen,Halvor Nesodden If 3:15:17 + 52:56 1
76 Dybvik,Trond T. Ferd As 3:16:07 + 53:46 1
77 Solbakke,Tommy Ingen klubb 3:16:58 + 54:37 2
78 Larsson,Niklas Ingen klubb 3:17:33 + 55:12 1
79 Hernandez Vråle,Carlos Fernando Det Norske Veritas 3:19:21 + 57:00 1
80 Fuglesang,Andreas Fugleflukten 3:19:26 + 57:05 1
80 Båtsvik,Tage Skeid 3:19:26 + 57:05 1
82 Finnebråten,Roar Heddal Il 3:19:55 + 57:34 2
83 Pedersen,Pål Konnerud Il 3:22:30 +1:00:09 1
84 Brager-Larsen,Håkon Skanska Norge 3:22:33 +1:00:12 1
85 Johansen,Paal Wollert Tomra Bil 3:22:51 +1:00:30 2
86 Kroken,Jon Ivar Telenor Bil 3:24:12 +1:01:51 1
87 Brataas,Tom DnB NOR BIL 3:25:15 +1:02:54 1
88 Nisi,Harald Gransherad IL 3:26:23 +1:04:02 1
89 Syvertsen,Tore Ingen klubb 3:26:35 +1:04:14 1
90 Hemmingsen,David Correia Drafn 3:26:57 +1:04:36 1
91 Næss,Bjørn Erik Bergslien Powder And Hazzard 3:27:45 +1:05:24 4
92 Nord,Åsgeir Kolbotn Sk 3:28:19 +1:05:58 1
93 Paasche,Carl Fredrik Maxbo Torstvedt 3:28:52 +1:06:31 3
94 Stensløkken,Kåre-Olav Ingen klubb 3:29:17 +1:06:56 1
95 Maugerud,Gunnar Flesberg IL 3:30:01 +1:07:40 3
96 Langlien,Magnus Entreprenørservice 3:31:11 +1:08:50 3
97 Rønne,Per Magne Ingen klubb 3:31:25 +1:09:04 2
98 Kongsgården,Marius Rs Platou Markets 3:31:26 +1:09:05 1
99 Strand,Christian Ingen klubb 3:32:15 +1:09:54 1
100 Erixon,Bo Ingen klubb 3:33:01 +1:10:40 1
101 Mundal,Stein Roger Konnerud Il 3:34:09 +1:11:48 1
102 Rømme,Hans Petter Gardsgutta.com 3:36:25 +1:14:04 1
102 Svenning,Kristoffer Engh Ingen klubb 3:36:25 +1:14:04 1
104 Solberg,Finn Håvard Merethe Trøanz 3:37:11 +1:14:50 1
105 Nilsen,Odd Ingen klubb 3:37:43 +1:15:22 1
106 Trevland,Mats I.l Skade 3:39:43 +1:17:22 1
107 Aamodt,Svenn Ingen klubb 3:39:59 +1:17:38 1
108 Tysvær-Sørensen,Pål Erik Ingen klubb 3:40:36 +1:18:15 1
109 Thomsen,Bernt Ole Ingen klubb 3:40:51 +1:18:30 1
110 Rønning,Sindre Bos 3:42:12 +1:19:51 3
111 Bachke,Carl Christian Ingen klubb 3:43:27 +1:21:06 1
112 Myhre,Erik Eltek 3:44:49 +1:22:28 1
113 Skrimstad,Espen Porteføljestyring 3:45:32 +1:23:11 1
114 Almenning,Johnny Fokus Aktiv 3:46:05 +1:23:44 1
115 Wahl,Nicolai Ingen klubb 3:46:07 +1:23:46 1
116 Hørthe,Anders Sylling IF 3:46:41 +1:24:20 1
117 Aalde,Knut Sweco Bil 3:48:30 +1:26:09 1
118 Grønlund,Bent Hassel BIL 3:49:16 +1:26:55 1
119 Thomassen,Rune Magnus Tønsberg Triathlon 3:50:03 +1:27:42 1
120 Christensen,Tor Bjarne Ingen klubb 3:50:19 +1:27:58 1
121 Ruud,Tom Eirik Konnerud Il 3:50:21 +1:28:00 3
122 Raabe Frantsen,Christian Ingen klubb 3:50:52 +1:28:31 1
123 Magnussen,Erik Albjerk Bil 3:52:14 +1:29:53 1
124 Wold,Ketil Ava Eiendom As 3:53:17 +1:30:56 1
125 Lauritzen,Bent-Håkon Ingen klubb 3:55:21 +1:33:00 1
126 Løvgren,Mauritz Enjoyit As 3:56:11 +1:33:50 2
127 Grindstad,Thomas Ingen klubb 3:57:00 +1:34:39 1
128 Fossen,Anders Ingen klubb 3:57:03 +1:34:42 1
129 Hoen,Egil Chr. Petri 3:57:36 +1:35:15 1
130 Eidstad,Roger Holmen IF 3:57:50 +1:35:29 1
131 Kopperud,Mads Strøm Ingen klubb 3:57:57 +1:35:36 1
132 Kristiansen,Stian Sweco Bil 3:58:14 +1:35:53 1
133 Loe,Lars Kristoffer Loe Betongelementer 3:59:04 +1:36:43 1
134 Skeide,Roald Revisor-Gruppen 3:59:58 +1:37:37 2
135 Hæhre,Morten B. Åmot If 4:01:19 +1:38:58 1
136 Belck-Olsen,Christian Ingen klubb 4:01:54 +1:39:33 1
137 Ødegård,Hans Einar Drammens Ballklubb 4:01:56 +1:39:35 1
138 Berg-Henry,Christian Tønsberg Triathlon 4:02:11 +1:39:50 1
139 Ask,Anders PricewaterhouseCoopers 4:02:13 +1:39:52 1
140 Sveen,Reidar Ingen klubb 4:03:16 +1:40:55 1
141 Hofstad,Thomas Steen Ingen klubb 4:06:13 +1:43:52 1
142 Lier,Arne Sylling IF 4:06:24 +1:44:03 1
143 Bordevik,Tom Atle Ingen klubb 4:06:38 +1:44:17 1
144 Kamaleri,Yusman Malaysia/ Sintef 4:06:39 +1:44:18 1
145 Braathen,Terje Olin Ingen klubb 4:06:47 +1:44:26 1
146 Olsen,Richard Tandberg Petri 4:07:26 +1:45:05 1
147 Ottesen,Terje Ingen klubb 4:08:06 +1:45:45 1
148 Andersen,Rune Ingen klubb 4:12:28 +1:50:07 1
149 Thormodsrud,Jan Vidar Onkel Stugo 4:18:50 +1:56:29 1
150 Larsen,John Ingen klubb 4:18:54 +1:56:33 1
151 Smedaas Johnson,Fredrik Ingen klubb 4:19:30 +1:57:09 1
152 Green,Øystein Konnerud Il 4:21:20 +1:58:59 1
153 Paule,Rune Vestfossen 4:22:50 +2:00:29 1
154 Fredstad,Jan Petter Tvnorge 4:24:00 +2:01:39 1
155 Sunde,Bjørn Konnerud Il 4:28:38 +2:06:17 1
156 Eidsvik,Kjell Petter F Ingen klubb 4:30:32 +2:08:11 1
157 Aamli,Carl Roar Ingen klubb 4:34:49 +2:12:28 1
158 Günther,Frederik Årefjorden Triathlon 4:44:26 +2:22:05 1
159 Mehlum,Lars-Even Papyrus Sk 4:44:37 +2:22:16 1
160 Fuglum,Eivind The Need For Speed 4:49:52 +2:27:31 2
DNF Helle,Jørn Onninnen Bil   4
DNS Tveiten,Ivar Bjørn Myhre Sport   2
DNS Pettersen,Jan Morten Milslukern Sport   2
DNS Bergene,Tom Eiker Cykkelklubb   6
DNS Greff,Anders Asker Skiklubb   3
DNS Haugan,Arild Bjørn Myhre Sport   2
DNS Baalerud,Per-Ola Aker Asa   1
DNS Opheim,Espen Kpmg   2
DNS Mathiesen,Thomas Norconsult BIL   1
DNS Hammer,Jon-Erik Ingen klubb   1
DNS Dokset,Ketil Osi   1
DNS Hobbelstad,Petter Petri   1
DNS Udahl,Geir Ingen klubb   1
DNS Jørgensen,Hans Ingen klubb   1
DNS Krokann,Gaute Ingen klubb   1
DNS Flatner,Knut Magne Sas   1
DNS Berget,Øyvind Flesberg IL   3
Resultatliste Menn 41-45   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Ahlsand,Torleif Kjelsås / United Bakeries 2:21:50 + 00:00 2
2 Lindblom,Frode Vindbjart Il - Ski 2:25:18 + 03:28 1
3 Samuelsen,Vegard Fluge Aibel 2:25:59 + 04:09 2
4 Norbom,Geir Egil Konnerud Il 2:26:10 + 04:20 1
5 Reed,Lars Bjarne Milslukern Sport 2:27:39 + 05:49 1
6 Widerøe,Tom Vul 2:28:11 + 06:21 4
7 Reed,Rangvald Milslukern Sport 2:29:18 + 07:28 1
8 Endreson,Morten Ingen klubb 2:29:26 + 07:36 2
9 Kløvstad,Morten Liungen 2:29:52 + 08:02 20
10 Bonden,Helge Sande Sportsklubb 2:31:09 + 09:19 14
11 Østensen,Trond Collett Konnerud Il 2:32:09 + 10:19 2
12 Karlsen,Frode Ingar Liungen 2:32:35 + 10:45 3
13 Transet,Hans Petter Ros 2:35:39 + 13:49 6
14 Kildahl,Jan Vul 2:37:06 + 15:16 1
15 Tungesvik,Olav Jardar, IL 2:38:13 + 16:23 1
16 Tangen,Leif Erik Botne Skiklubb 2:41:04 + 19:14 4
17 Winnes,Rune Kudalen Il 2:41:05 + 19:15 5
18 Røine,Kjetil Spruten Gsk 2:41:23 + 19:33 1
19 Lae,Tore Gk Norge As 2:42:15 + 20:25 1
20 Frøvoll,Geir Eggedal IL 2:42:55 + 21:05 4
21 Larsen,Terje Glassverket IF 2:44:16 + 22:26 3
21 Svendsen,Bjørn Mjøndalen IF 2:44:16 + 22:26 2
23 Berg,Rolf Datarespons Bil 2:44:21 + 22:31 3
24 Lunøe,Espen Nydalens Skiklub 2:44:24 + 22:34 1
25 Larsen,Roar Botne Skiklubb 2:44:31 + 22:41 1
26 Torø,Svein-Olav Bk Ski 2:45:32 + 23:42 1
27 Østlie,Tor-Arne Ceres 2:46:13 + 24:23 1
28 Fossen,Jon Arne Sjåstad Vestre Lier 2:46:21 + 24:31 5
29 Grande,Øystein Det Norske Veritas 2:46:22 + 24:32 4
30 Randby,Hans Oseberg Skilag 2:46:26 + 24:36 2
31 Hansen,Asbjørn R Gyldenløve Cigar Selskab 2:48:13 + 26:23 8
32 Triumf,Isak Nils Kautokeino il 2:48:24 + 26:34 1
33 Ek,Rune Hvittingfoss Il 2:48:50 + 27:00 11
34 Gløgård,Christian Nittedal Il 2:50:40 + 28:50 1
35 Haug,Dag Torshov Sk 2:51:24 + 29:34 2
36 Utby,Arvid Konnerud Il 2:52:21 + 30:31 6
37 Larsen,Per Erik Runar 2:52:30 + 30:40 14
38 Mehammer,Bernt Sverre Sportsklubben Rye 2:53:27 + 31:37 1
39 Kvan,Ole Johan Drammens Ballklubb 2:54:14 + 32:24 12
40 Solberg,Dag Kristen Lyn 2:55:13 + 33:23 1
41 Baklid,Lars Konnerud Il 2:55:56 + 34:06 3
42 Lid Wåle,Tor Ivrig 2:56:25 + 34:35 2
43 Svenningsen,Steinar Team Nutriway/åslia Skilag 2:58:08 + 36:18 1
44 Ruud,Jonny Telenor Bil 2:59:55 + 38:05 2
45 Stadsvik,Svein Helge Ingen klubb 3:00:57 + 39:07 3
46 Fevik,Audun Bm Sport 3:01:14 + 39:24 7
47 Larsen,Torgeir Ingen klubb 3:01:37 + 39:47 1
48 Andersen,Håkon Ingen klubb 3:02:00 + 40:10 3
49 Østgulen,Wilfred Follo Sk 3:02:18 + 40:28 1
50 Flagstad,Ketil Sweco Bil 3:02:55 + 41:05 2
51 Bukve,Knut Sportsbui As 3:05:10 + 43:20 1
52 Helberg,Alexander Birkebeineren 3:05:36 + 43:46 2
53 Danielsen,Sven Drammen Seilforening 3:06:07 + 44:17 1
54 Flaten,Tommy Heiberg & Tveter As 3:06:56 + 45:06 2
55 Lundberg,Jostein Il Ros / Södra Cell Tofte Bil 3:08:04 + 46:14 2
56 Leirvik,Arve Inge Glitre Offroad 3:09:20 + 47:30 1
57 Aamodt,Christian Eie 3:09:21 + 47:31 1
58 Låg,Steinar Veritas BIL 3:09:36 + 47:46 1
59 Nygaard,Ronny Bjørn Myhre Sport 3:11:10 + 49:20 1
60 Saugerud,Erik Konnerud Il 3:12:49 + 50:59 1
61 Berge,Gunnar Rustad I L 3:13:00 + 51:10 1
62 Valvik,Atle Drammen Sykkelklubb 3:13:31 + 51:41 1
63 Skjemstad,Frode Kirsebærstien Sk 3:13:40 + 51:50 1
64 Pedersen,Torstein Telenor Bil 3:14:37 + 52:47 1
65 Solheim,Bjørn Hyggen IF 3:15:23 + 53:33 1
66 Østnæs,Bjørn Ingar Bjørn Myhre Sport 3:16:11 + 54:21 2
67 Bak,Bjørn Birkebeineren 3:16:20 + 54:30 3
68 Skatvedt,Bjørnar Andebu Sparebank Bil 3:17:09 + 55:19 1
69 Carlsen,Peter Ros 3:17:58 + 56:08 3
70 Aasen,Erik Kirsebærstien Sk 3:18:28 + 56:38 1
71 Degnes,Øyvind Haukåsen Øl Og Jogg 3:19:12 + 57:22 2
72 Roa,Frode Ingen klubb 3:19:47 + 57:57 1
73 Johansen,Anders Granholt 3:20:17 + 58:27 2
74 Lindholm,Geir Ingen klubb 3:23:03 +1:01:13 2
75 Windfeldt,Bjørn Staples 3:23:48 +1:01:58 1
76 Haagensen,Jørn Pensjonslink 3:23:50 +1:02:00 2
77 Isaksen,Øystein Bypost 3:26:30 +1:04:40 1
78 Barosen,Jan Ingen klubb 3:27:11 +1:05:21 1
79 Simpson-Larsen,Sigurd Rollag Og Veggli Idrettslag 3:27:17 +1:05:27 1
80 Liseth,Svein-Håvard Ingen klubb 3:29:53 +1:08:03 1
81 Tryggestad,Christer Ingen klubb 3:30:18 +1:08:28 1
82 Karlsen,Lars Einar Brannvakta Drammen 3:30:37 +1:08:47 1
83 Sæther,Reidar Veidekke IL 3:32:11 +1:10:21 2
84 Thorstensen,Terje Drammen Bandy 3:32:14 +1:10:24 2
85 Sandvold,Svein Erik Opil 3:32:36 +1:10:46 2
86 Henriksen,Terje Statkraft Bil 3:33:08 +1:11:18 4
87 Amundsen,Einar Stokke Ingen klubb 3:35:13 +1:13:23 1
88 Andersen,Torgeir E. Brannvakta Drammen 3:38:17 +1:16:27 1
89 Rojahn,Jonas Ingen klubb 3:38:36 +1:16:46 1
90 Rönnskär,Arve Konnerud Il 3:39:34 +1:17:44 1
91 Svardal,Børge Drammen Sykkelklubb 3:41:29 +1:19:39 1
92 Hjellnes,Torgeir Leeds United Ski-Club 3:42:20 +1:20:30 1
93 Rojahn,Emil Ingen klubb 3:45:12 +1:23:22 2
94 Eriksen,Frode Bbl 3:45:43 +1:23:53 1
95 Håkonsen,Bjørn Eiker Cykkelklubb 3:45:53 +1:24:03 1
96 Houge,Thomas Tvnorge 3:46:24 +1:24:34 1
97 Nøst,Arve Vollen Ul 3:46:39 +1:24:49 1
98 Bjørnstad,Geir Abb Bil 3:48:20 +1:26:30 1
99 Ruth,Rolf Sykehuspartner 3:48:56 +1:27:06 1
100 Josefsen,Sverre Kjommekroken Sk 3:49:23 +1:27:33 1
101 Risvik,Trond Glitre Offroad 3:49:51 +1:28:01 1
102 Toftemo,Knut Esko-Graphics Kongsberg 3:52:07 +1:30:17 1
103 Sandengen,Jan-Erik Ingen klubb 3:53:02 +1:31:12 1
104 Vestgård,Bård Ingen klubb 3:53:56 +1:32:06 1
105 Grasbekk,Aasmund Solstad Racing 3:54:04 +1:32:14 1
106 Vannebo,Arne Ava Eiendom As 3:54:09 +1:32:19 1
107 Berg,Thomas Gåping IL 3:54:52 +1:33:02 3
108 Risøy,Henrik Oslo Lærerne 3:58:16 +1:36:26 4
109 Sørensen,Petter Haragarn Ck 3:58:31 +1:36:41 1
110 Allum,Erik Ingen klubb 3:59:10 +1:37:20 1
111 Nordheim,Knut Statoil BIL 4:00:02 +1:38:12 1
112 Mjølid,Espen Ingen klubb 4:00:50 +1:39:00 1
113 Vik,Svein Olav Svelvik If 4:03:43 +1:41:53 1
114 Fevang,Jan Erik Brannvakta Drammen 4:04:06 +1:42:16 1
115 Jensen,Ivar Ingen klubb 4:04:13 +1:42:23 1
116 Gregersen,Bjørn Viggo Ingen klubb 4:04:30 +1:42:40 1
117 Korsbøen,Johnny Ingen klubb 4:08:02 +1:46:12 1
118 Sørensen,Asbjørn NRK Bil 4:09:26 +1:47:36 2
119 Tolo,Knut Magne Lommedalen Il 4:10:17 +1:48:27 1
120 Aaberg,Ingvar Paradial Bik 4:10:35 +1:48:45 1
121 Henriksen,Morten Gåping IL 4:17:46 +1:55:56 1
122 Monge,Steinar Årefjorden Triathlon 4:18:44 +1:56:54 1
123 Stensli,Hans Olav Statens Kartverk Bil 4:21:00 +1:59:10 1
124 Herdlevær,Heming Statens Kartverk Bil 4:22:48 +2:00:58 1
125 Try,Erik Konnerud Il 4:23:03 +2:01:13 1
126 Bostrøm,Roy Konnerud Il 4:32:59 +2:11:09 2
127 Thorstensen,Vegard Drafn 4:57:32 +2:35:42 1
DNS Trier,Øivind Thorvald Due Il Heming   2
DNS Christiansen,Terje DnB NOR BIL   4
DNS Nuven,Erik Drammen Politi IL   6
DNS Vesterås,Morten Posten IL   2
DNS Rustad,Terje Trym Nesodden If   1
DNS Jaksland,Ulf Bødalen   3
DNS Almklov,Robert Gyldenløve Cigar Selskab   6
DNS Røgeberg,Erik Elopak BIL   5
DNS Hesthag,Jon Ingen klubb   1
DNS Dahlberg,Jan Team United Bakeries   1
DNS Tangen,Pål Rederiforbundet Bil   1
DNS Olsen,Per Stian Maxit Bil   1
DNS Bredesen,Per Arne Efg Hov+dokka   1
DNS Meløe,Lars Kålja Il   1
DNS Bugge,Amund Fougner Haavind Bil   1
Resultatliste Menn 46-50   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Fjell,Jon Gunnar Bjørn Myhre Sport 2:14:22 + 00:00 2
2 Aaby,Kristen Bjørn Myhre Sport 2:15:04 + 00:42 16
3 Engebretsen,Andreas Overtoppen/Bull Ski & Kajakk 2:22:10 + 07:48 3
4 Narjord,Einar Liungen 2:26:46 + 12:24 13
5 Hennum,Nils Ragnar Glitre Offroad 2:26:54 + 12:32 16
6 Vanberg,Paul Hank Williams Racing Team 2:32:37 + 18:15 8
7 Soleim,Leif Ivar Rye 2:32:38 + 18:16 4
8 Cramer,Lasse Glassverket IF 2:33:00 + 18:38 13
9 Lome,Jarle Fearnsport 2:34:35 + 20:13 1
10 Yri,Stein O.k.k. Bil 2:37:05 + 22:43 13
11 Nybo,Jan Olav Oslo Kommune Bil 2:39:32 + 25:10 5
12 Angelsen,Tore Opplysningskontoret For Frukt 2:40:32 + 26:10 2
13 Nesheim,Torkjel Jardar, IL 2:43:04 + 28:42 1
14 Hagen,Bjørn Anders Ros 2:43:24 + 29:02 6
15 Svenungsen,Martin Fmc Technologies 2:43:33 + 29:11 4
16 Røkaas,Jan Morten Nbbo Bil 2:46:19 + 31:57 20
17 Kjølseth,Tore Nydalen Skiklubb 2:46:38 + 32:16 1
18 Fjellstad,Dag Kjelsås 2:48:09 + 33:47 3
19 Holmen,Vegard Birkebeineren 2:48:22 + 34:00 1
20 Kristiansen,Kai Willy Sjåstad Vestre Lier 2:49:14 + 34:52 2
21 Stadaas,Olav Heming 2:49:23 + 35:01 1
22 Huse,Sverre Overtoppen 2:49:36 + 35:14 5
23 Sendstad,Ragnar Livsnyterne 2:49:43 + 35:21 7
24 Hjelmås,Svein Rustad I L 2:49:44 + 35:22 1
25 Vindal,Sjur Team Tiramisisu 2:51:23 + 37:01 1
26 Gulbrandsen,Anders Hafslund BIL 2:51:42 + 37:20 1
27 Sverdrup,Harald Overtoppen 2:53:28 + 39:06 1
28 Christensen,Tom Oddvar Glassverket IF 2:53:49 + 39:27 17
29 Haug,Jarle Heming 2:55:04 + 40:42 1
30 Steenfeldt-foss,dag Holmen IF 2:55:49 + 41:27 3
31 Andersen,Geir Birkebeineren 2:56:01 + 41:39 1
32 Lie,Hans Martin Drammen Sykkelklubb 3:02:02 + 47:40 5
33 Hole,Ola Håvard Statens Vegvesen 3:03:30 + 49:08 7
34 Lie,Arne Oto 3:03:42 + 49:20 2
35 Bye,Roar Modum FIK 3:03:59 + 49:37 6
36 Engebråten,Olav Ingen klubb 3:04:05 + 49:43 1
37 Larsen,Lasse Bing Ingen klubb 3:04:52 + 50:30 1
38 Hansen,Frank Dbk 3:04:53 + 50:31 8
39 Støre,Jonas Gahr Il Heming 3:06:14 + 51:52 2
40 Hansen,Torbjørn Ingen klubb 3:06:23 + 52:01 2
41 Justad,Per Ole Filtvet Fremad 3:07:04 + 52:42 2
42 Nygaard,Lars-Erik Asker Skiklubb 3:07:23 + 53:01 1
43 Breivik,Lars-Anders Meterologen Bil 3:07:43 + 53:21 1
44 Dammen,Ole Erik Ingen klubb 3:09:18 + 54:56 1
45 Almsbakken,Morten Drammen Politi IL 3:10:23 + 56:01 1
46 Berg,Jan Erik Liungen 3:10:33 + 56:11 11
47 Wåle,Hans Olav Nortura Ba 3:11:16 + 56:54 1
48 Løe,Petter Heddal Il 3:11:18 + 56:56 1
49 Berggren,Petter Hassel BIL 3:12:17 + 57:55 5
50 Storemoen,Svein Rollag 3:12:18 + 57:56 1
51 Finstad,Arild Bk Ski 3:12:36 + 58:14 3
52 Gundesø,Runar Agr Bil 3:13:47 + 59:25 1
53 Skar,Espen Rask 3:14:49 +1:00:27 23
54 Grim,Oddvar Ros 3:15:03 +1:00:41 1
55 Løken,Thorbjørn M Kudalen Il 3:15:14 +1:00:52 7
56 Truyen,Mathys Lyn 3:15:40 +1:01:18 1
57 Schibsted,Christian Ros 3:16:05 +1:01:43 2
58 Linnebo,Øyvind Asker Skiklubb 3:16:11 +1:01:49 1
59 Selvig,Eivind Kjelsås 3:16:51 +1:02:29 2
60 Engebretsen,Per Arne Kings 3:17:37 +1:03:15 2
61 Carlsen,Per Bjarne Sylling IF 3:19:28 +1:05:06 2
62 Myrhaug,Magne Sjåstad Vestre Lier 3:21:11 +1:06:49 3
63 Sarmon,Robert Ingen klubb 3:21:37 +1:07:15 1
64 Stavrum,Tor Arne Draka Norsk Kabel 3:21:45 +1:07:23 2
65 Andresen,Jon K. Ingen klubb 3:22:02 +1:07:40 1
66 Dagslet,Per Gunnar Ros 3:22:24 +1:08:02 2
67 Henriksen,Brynjar Ingen klubb 3:23:16 +1:08:54 3
68 Nilsen,Pål Skiforeningen 3:23:31 +1:09:09 1
69 Hafnor,Bjørn Toyota Bil 3:23:46 +1:09:24 2
70 Lund-Kristensen,Terje Kudalen Il 3:25:03 +1:10:41 8
71 Reiersrud,Jens Morten Ingen klubb 3:29:18 +1:14:56 2
72 Becher,Kai Ingen klubb 3:30:16 +1:15:54 1
73 Viken,Oddbjørn Hyggen If / Statoil Bil 3:31:10 +1:16:48 2
74 Smith,Martin Sætre If Graabein 3:31:24 +1:17:02 1
75 Pedersen,Bjørn Egil Edi-Soft Bil 3:31:57 +1:17:35 1
76 Andersen,Per-Olav Mjøndalen IF 3:31:58 +1:17:36 4
77 Haagensen,Trym Ingen klubb 3:32:04 +1:17:42 2
78 Skjønvoll,Helge Ingen klubb 3:32:06 +1:17:44 4
79 Andreassen,Egil Svelvik Sykleklubb 3:32:34 +1:18:12 2
80 Næss,Vidar Svelvik Sykleklubb 3:32:35 +1:18:13 1
81 Myhrvold,Helge Drammens Tidende Bil 3:33:05 +1:18:43 1
82 Thowsen,Per Jørgen Hassel BIL 3:33:38 +1:19:16 3
83 Kristiansen,Jarle Vikåsen Il 3:34:08 +1:19:46 1
84 Helgedal,Reiulf Kålja Il 3:34:38 +1:20:16 1
85 Hagen,Knut Rune Tinn Skilag 3:35:02 +1:20:40 2
86 Andresen,Pål Hassel BIL 3:36:26 +1:22:04 4
87 Horvli,Bertil Konnerud Il 3:39:47 +1:25:25 1
88 Gulbrandsen,Tom Telenor Bil 3:39:48 +1:25:26 1
89 Diesen,Jan Rye 3:40:49 +1:26:27 1
90 Bergtun,Tor Ingen klubb 3:40:53 +1:26:31 1
91 Syverinsen,Rune Oracle Bil 3:41:25 +1:27:03 4
92 Rødseth,Jon Ingen klubb 3:43:00 +1:28:38 2
93 Solberg,Inge Rambøll 3:45:29 +1:31:07 1
94 Thune,Ørjan Ingen klubb 3:47:03 +1:32:41 2
95 Valskar,Kai Ski Bygg Il 3:47:19 +1:32:57 2
96 Tsesmetsis,Dimitry R&d Racing Team 3:49:27 +1:35:05 1
96 Hansen,Espen Boye Strømsgodset If 3:49:27 +1:35:05 1
98 Tofte,Karl Jørgen Ingen klubb 3:50:42 +1:36:20 1
99 Skaarud,Atle Ingen klubb 3:54:49 +1:40:27 1
100 Dyrdal,Dag Ingen klubb 3:57:01 +1:42:39 1
101 Løvvik,Geir A Tvnorge 3:57:58 +1:43:36 1
102 Røgeberg,Roar Drammen Atlet Klubb 3:59:10 +1:44:48 2
103 Renman,Nils I F K Norrköping 3:59:52 +1:45:30 1
104 Karlsen,Kai-Erik B W Offshore 4:00:26 +1:46:04 1
105 Mangor-Jensen,Ole Hoslejordet Treningsgruppe 4:00:54 +1:46:32 1
106 Warloff,Svein Gunnar Ingen klubb 4:01:50 +1:47:28 1
107 Coucheron,Didrik Ingen klubb 4:01:53 +1:47:31 1
108 Vestli,Tom Sweco Bil 4:04:22 +1:50:00 1
109 Pettersen,Klaus Sylling IF 4:06:09 +1:51:47 1
110 Dupont,René Astad Ingen klubb 4:06:47 +1:52:25 4
111 Wold,Lars Henrik Hassel BIL 4:10:20 +1:55:58 1
112 Fjellner,Arve Aker Solutions Bil 4:12:01 +1:57:39 5
113 Ellingsen,Odd Brannvakta Drammen 4:12:29 +1:58:07 1
114 Pettersen,Tom Ingen klubb 4:18:05 +2:03:43 1
115 Åse,Rune Drammens Tidende Bil 4:27:45 +2:13:23 1
116 Bodd,Martin Ingen klubb 4:41:46 +2:27:24 1
117 Wang,Terje Hassel BIL 4:46:27 +2:32:05 1
118 Dahl,Halvor Ingen klubb 5:03:34 +2:49:12 1
DNF Lindhardt,Pål Drammen Tennis Klubb   1
DNF Vik,Jakob Idrettens Hus BIL   4
DNS Moen,Vidar Eiker-Kvikk   2
DNS Sjulstad,Ole Bjørn Telenor Bil   2
DNS Nesheim,Torkjel Jardar, IL   1
DNS Gillebo,Trygve Liungen   2
DNS Dahl,Tom Frihagen Kongsberg Defence & Aerospace   2
DNS Lilleaas,Erik Oslo Sportslager   1
DNS Andheim,Ove Geir Sande Sportsklubb   2
DNS Solberg,Ole Martin Ringkollen Hønefoss   1
DNS Martinussen,Frode Fossum   5
DNS Katteland,Lars Henrik Jardar, IL   1
DNS Helander,Svein Ingen klubb   1
Resultatliste Menn 51-55   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Hopen,Stein Roar Statoil BIL 2:37:01 + 00:00 1
2 Nygaard,Per Ole Vestringen IL 2:37:22 + 00:21 8
3 Stuve,Ivar Ringkollen Hønefoss 2:39:47 + 02:46 4
4 Tveiten,Dag Morgedal Il 2:46:03 + 09:02 1
5 Skeie,Sølve Overtoppen 2:46:38 + 09:37 1
6 Larsson,Terje Eiker Cykkelklubb 2:48:50 + 11:49 6
7 Skretteberg,Arne Vikersund IF 2:50:27 + 13:26 8
8 Aune,Arne Kristian Aron Skiklubb 2:50:46 + 13:45 10
9 Indergaard,Ola Konnerud Il 2:51:41 + 14:40 14
10 Backer-owe,Hans Jan Drammens Ballklubb 2:54:10 + 17:09 8
11 Eriksson,Leif Modum O-Lag 2:55:58 + 18:57 2
12 Moe,Trygve F. Friskvernklinikken 2:56:12 + 19:11 1
13 Haugen,Nils Liungen 2:56:28 + 19:27 26
14 Røed,Arvid Kongsberg O-lag 2:57:26 + 20:25 1
15 Tøftum,Roger Drammen Sykkelklubb 3:00:13 + 23:12 5
16 Aasbø,Vidar Fredrikstad Skiklubb 3:01:27 + 24:26 1
17 Nordhagen,Eirik Ås IL 3:02:03 + 25:02 3
18 Gjærde,Ingvar Ingen klubb 3:03:42 + 26:41 3
19 Kjørmo,Øivind Mjøndalen IF 3:03:58 + 26:57 7
20 Hauge,Per Grenland Golfklubb 3:04:16 + 27:15 1
21 Kvale,Hans Håvard Ingen klubb 3:07:02 + 30:01 18
22 Ruud,Johan Drolsum If 3:10:00 + 32:59 6
23 Holden,Ole Tormod Holden Foto 3:11:28 + 34:27 2
24 Rød,Ole S. Asker Skiklubb 3:15:38 + 38:37 2
25 Uggerud,Morten Filtvet Fremad 3:17:00 + 39:59 9
26 Robberstad,Tron Ingen klubb 3:17:30 + 40:29 2
27 Vegard,Knut Ingen klubb 3:18:13 + 41:12 1
28 Sørhaug,Helge Asker Skiklubb 3:19:10 + 42:09 1
29 Erichsen,Bjarne Dramdal Konnerud Il 3:21:04 + 44:03 1
30 Ramm,Nils Ihlen Skiforeningen 3:22:24 + 45:23 1
31 Bjørkeslett,Rolf Åsgårdstrand Ski Klubb 3:26:51 + 49:50 1
32 Gundersen,Agnar Skiforeningen 3:27:06 + 50:05 1
33 Åsheim,Trond Konnerud Il 3:27:29 + 50:28 3
34 Løvberg,Jan Jørgen Ingen klubb 3:30:37 + 53:36 2
35 Lobben,Roar Fmc Kongsberg Subsea 3:30:56 + 53:55 6
36 Høiback,Jørn Contiga Bil 3:31:07 + 54:06 2
37 Skjelbred,Truls Håkon Moingen 3:31:42 + 54:41 3
38 Sollie,Hugo Sande Sportsklubb 3:33:03 + 56:02 1
39 Gulliksen,Jon Hokksund IL 3:35:03 + 58:02 2
40 Haglund,Geir DnB NOR BIL 3:35:05 + 58:04 1
41 Nordby,Svein Arne Holmen IF 3:36:06 + 59:05 3
42 Aas,Svein Drammens Tidende Bil 3:36:41 + 59:40 1
43 Storrvik,Svein Norconsult BIL 3:36:46 + 59:45 1
44 Ellertsen,Knut Datarojahn 3:42:23 +1:05:22 1
45 Skaalvik,Torgeir Ingen klubb 3:46:22 +1:09:21 1
46 Bjørge,Tor Ingen klubb 3:46:51 +1:09:50 1
47 Saastad,Tron Nordictron As 3:47:09 +1:10:08 2
48 Andersen,Hans Petter Fmc Technologies 3:49:21 +1:12:20 1
49 Unnli,Tom Drammen Strong 3:49:29 +1:12:28 9
50 Nybakken,Helge Hil Nsb 3:49:33 +1:12:32 29
51 Sandnæs,Vidar Drøbak Tennisklubb 3:49:52 +1:12:51 1
52 Bråthen,Morten Ingen klubb 3:51:04 +1:14:03 2
53 Bech,Erland Ingen klubb 3:57:09 +1:20:08 1
54 Hovind,Jan Kåre Ingen klubb 3:59:05 +1:22:04 1
55 Høybråten,Geir Loe Betongelementer 4:02:45 +1:25:44 1
56 Nord,Dag Endotech Sport 4:06:01 +1:29:00 1
57 Foyn,Rune Conocophillips 4:07:06 +1:30:05 1
58 Vanberg,Pål Johan Sykehuset Asker Og Bærum Bil 4:08:03 +1:31:02 1
59 Saunes,Inge Kongsberg O-lag 4:09:15 +1:32:14 1
60 Dahl,Jon Hassel BIL 4:10:20 +1:33:19 4
61 Strøm,Jan Erik Ingen klubb 4:12:40 +1:35:39 1
62 Nord,Kjell Ingen klubb 4:17:27 +1:40:26 1
63 Sørensen,Bjørn Helge Mjøndalen IF 4:28:23 +1:51:22 3
64 Solberg,Tor Nanset Ski 4:29:48 +1:52:47 1
65 Loe Andersen,Ole Hassel BIL 4:54:23 +2:17:22 1
66 Blomhoff,Rune Ingen klubb 4:57:42 +2:20:41 4
DNS Teigen,Torfinn Sparebank1   16
DNS Birkrem,Kolbjørn Flatdal   2
DNS Jensen,Einar Statens Kartverk Bil   2
DNS Gjøvaag,Roger Synergi Helse   4
Resultatliste Menn 56-60   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Nygaard,Oddvar Bjørn Myhre Sport 2:23:39 + 00:00 29
2 Eriksrud,Vidar Sjåstad Vestre Lier 2:27:57 + 04:18 26
3 Slokvik,Aslak Skrim IL 2:41:20 + 17:41 1
4 Avdal,Vidar Mjøndalen IF 2:44:53 + 21:14 20
5 Thorsrud,Nils H Vikersund IF 2:47:20 + 23:41 3
6 Endresen,Jan Otterstad Nordea 2:50:46 + 27:07 27
7 Thon,Harald Drammen Strong 2:51:43 + 28:04 2
8 Gilhuus,Tore Bergkameratene Ski 2:57:26 + 33:47 5
9 Tveiten,Ivar Tørvikbygd I.l 2:58:38 + 34:59 1
10 Horn,Helge IF BIL 3:00:42 + 37:03 6
11 Jelstad,Karl Vestre Spone IL 3:02:11 + 38:32 20
12 Kvalheim,Knut Stovnerkameratene 3:06:20 + 42:41 1
13 Hansen,Herman Iver Maxbo Torstvedt 3:06:59 + 43:20 6
14 Eriksen,Kjetil Konnerud Il 3:07:35 + 43:56 13
15 Vig,Jens Drammen Strong 3:17:27 + 53:48 12
16 Bjørndalen,Arne Ingen klubb 3:19:25 + 55:46 6
17 Ræder,Johan Skiforeningen 3:20:00 + 56:21 2
18 Klever,Steinar Bilia 3:20:39 + 57:00 1
19 Mella,Oddvar Jardar, IL 3:23:20 + 59:41 2
20 Hafskjold,Anders Drammen Og Omegn Rideklubb 3:23:44 +1:00:05 11
21 Halvorsen,Børre Sturla 3:25:14 +1:01:35 13
22 Gregersen,Steinar Fmc Technologies 3:27:28 +1:03:49 2
23 Schou,Knut Olav Drafn Skb/veritas Bil 3:30:48 +1:07:09 12
24 Johannessen,Petter F. Sturla 3:31:41 +1:08:02 4
25 Pettersen,Bjørn-Inge Horten Skiklubbb 3:32:26 +1:08:47 8
26 Holther,Roar Drammen Strong 3:33:10 +1:09:31 17
27 Nøkleby,Vidar Team Ull 3:35:16 +1:11:37 2
28 Matre,Stein Ehub 3:37:23 +1:13:44 1
29 Tronsgaard,Lars Ingen klubb 3:39:04 +1:15:25 2
30 Thonhaugen,Jan Egil Ros 3:43:21 +1:19:42 4
31 Lauvålien,Arne Drammens Skøiteklub 3:53:54 +1:30:15 1
32 Torgersen,Jan Erik Krødsherad IL 3:55:37 +1:31:58 1
33 Eriksen,Tom S. Dbk 3:57:40 +1:34:01 29
34 Mathisen,Helge Otto Color Line Bil 4:01:52 +1:38:13 2
35 Knudsen,Lars Chr. Sturla 4:34:53 +2:11:14 16
36 Hem,Lasse Fbi 4:53:23 +2:29:44 1
DNF Elvekrok,Vidar Bk Ski   2
DNS Tveiten,Svein Seljord I.l   2
DNS Bragen,Pål Ørnen   1
DNS Jørgensen,Alf Ingen klubb   1
Resultatliste Menn 61-65   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Gulbrandsen,Hans Petter Berger Il / Dnb Nor 2:42:09 + 00:00 17
2 Landaas,Svein Svelvik Sykleklubb 2:58:26 + 16:17 13
3 Jansen,Arild Asker Skiklubb 3:01:02 + 18:53 10
4 Haugfos,Nils Petter Drammens Ballklubb 3:05:13 + 23:04 28
5 Fedje,Steinar Sturla 3:05:30 + 23:21 28
6 Grønhovd,Kjell Vikersund IF 3:12:48 + 30:39 35
7 Johansen,Børre A. Ingen klubb 3:14:31 + 32:22 13
8 Skaugen,Nils-Ole Sylling IF 3:16:15 + 34:06 2
9 Wanvik,Per Ole Sturla 3:17:05 + 34:56 17
10 Rugland,Karsten Sjåstad Vestre Lier 3:17:12 + 35:03 23
11 Hanssen,Jan Einar Moss Skiklubb 3:25:16 + 43:07 1
12 Brøymer,Øyvin Christiania Roklub 3:29:25 + 47:16 1
13 Kolsrud,Harald Asker Skiklubb 3:34:49 + 52:40 16
14 Viholmen,Jan Erik Sturla 3:39:04 + 56:55 22
15 Vestre,Jan Hans Drammen Sykkelklubb 3:39:06 + 56:57 5
16 Denneche,Kaj Stabæk IF 3:40:22 + 58:13 1
17 Gjølberg,Ole Rygge Il 3:52:17 +1:10:08 2
18 Reistad,Helge N. Sigdal If 3:52:53 +1:10:44 20
19 Rustand,Magne Protan BIL 4:21:46 +1:39:37 31
20 Stensrud,Torgeir Hassel BIL 5:33:53 +2:51:44 1
Resultatliste Menn 66-70   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Hansen,Per Arne Drammen Strong 3:07:49 + 00:00 1
2 Engen,Egil Reistadåsen 3:27:16 + 19:27 2
3 Piene,Harald Ingen klubb 3:31:31 + 23:42 2
4 Hovland,Tore Bjørn Myhre Sport 3:45:14 + 37:25 30
5 Bjørneklett,Arvid Ingen klubb 4:08:43 +1:00:54 7
6 Lærum,Helge Drammen Kom.BIL 4:18:30 +1:10:41 17
7 Skaar,Gunnar Trøsken IL 4:21:38 +1:13:49 17
8 Lysaker,Knut Røyskattlia 4:27:13 +1:19:24 15
9 Knutsen,Jan Georg Sturla 4:35:18 +1:27:29 38
10 Mortensen,Thor Drammen Kom.BIL 4:38:46 +1:30:57 35
11 Gulhaugen,Kåre Langeteig Drm. Trekh.klubb 4:48:07 +1:40:18 40
Resultatliste Menn 71-75   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Frøvoll,Elling Drafn 3:29:34 + 00:00 23
2 Arnslett,Per Sturla 3:40:58 + 11:24 36
3 Christensen,Oddvar Sturla 3:41:57 + 12:23 40
4 Lau,Jack Søre Ål IL 4:10:26 + 40:52 40
5 Hansen,Jan Asgeir Sturla 4:49:39 +1:20:05 19
Resultatliste Menn 76-80   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Ness,Morten Sturla 5:00:32 + 00:00 14
Resultatliste Kvinner 15-16   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Vig,Astrid Bredde Drammen Strong 3:22:23 + 00:00 2
2 Åstebøl,Hedvig Rustad I L 3:57:46 + 35:23 1
3 Reistad,Åse Nedre Sigdal If. 4:34:08 +1:11:45 2
Resultatliste Kvinner 17-18   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Mølmen,Dina Kristine Birkebeineren 3:07:41 + 00:00 1
2 Kleppestø,Anette Svelvik Seilforening 3:17:30 + 09:49 2
3 Grim,Ingrid Landsverk Ros 3:25:02 + 17:21 1
4 Heggen,Kaia Loe Hassel BIL 4:34:22 +1:26:41 1
Resultatliste Kvinner 19-20   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
DNS Haare,Therese Konnerud Il   1
DNS Hagen,Karoline Christiansen Ringkollen Hønefoss   1
Resultatliste Kvinner 21-25   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Brox,Mari Johanna Osi 2:28:32 + 00:00 3
2 Teien,Karoline Sande Sportsklubb 2:55:03 + 26:31 1
3 Brevig,Ane Baldishol Ntnui 3:23:18 + 54:46 1
4 Færden,Hedda Røa I L 3:29:54 +1:01:22 1
5 Lillebergen,Eli Ingen klubb 4:29:03 +2:00:31 1
Resultatliste Kvinner 26-30   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Sand,Henriette Milslukern Sport 2:39:09 + 00:00 3
2 Breda,Tille Marie Sande Sportsklubb / Team Unite 3:03:07 + 23:58 1
3 Stormo,Trude Wermskog Team Oslo Sportslager 3:20:02 + 40:53 1
4 Ekeberg,Christina DnB NOR BIL 3:21:31 + 42:22 3
5 Prokosch,Lena Ernst & Young 3:35:19 + 56:10 1
6 Norberg,Hanna Eventyret.com 3:41:24 +1:02:15 2
7 Jacoby,Petra Aker Solutions Bil 3:50:08 +1:10:59 1
8 Bjørkeslett,Heid Kristin Åsgårdstrand Ski Klubb 3:51:16 +1:12:07 1
9 Bjerke Børresen,Kristine Ingen klubb 3:53:28 +1:14:19 1
10 Gulliksen,Linn Hokksund IL 3:55:50 +1:16:41 2
11 Brunborg,Gerd Inger Sturla 3:56:10 +1:17:01 2
12 Slørstad,Mari Dale Deloitte 3:57:05 +1:17:56 1
13 Svanberg,Ida Ingen klubb 3:57:41 +1:18:32 1
14 Kruuse-Meyer,Randi Veritas BIL 3:58:19 +1:19:10 3
15 Madsen,hristine Adele Jordan Sportsklubb 3:59:25 +1:20:16 2
16 Herheim,Cecilie DnB NOR BIL 4:14:26 +1:35:17 1
17 Haugerud,Rebecka Helene R.h. Racing 4:14:58 +1:35:49 1
18 Slettevoll,Ida Ingen klubb 4:24:49 +1:45:40 1
19 Welo,Cecilie Ingen klubb 4:27:45 +1:48:36 1
20 Maugerud,Kristin Flesberg IL 4:32:57 +1:53:48 1
21 Thorsen,Live Ingen klubb 4:41:45 +2:02:36 1
22 Paulsen,Ida Bene Agere 4:44:51 +2:05:42 1
23 Sundene,Ragnhild PricewaterhouseCoopers 5:02:45 +2:23:36 1
24 Nordengen,Cathrine Ingen klubb 5:03:27 +2:24:18 1
25 Fagernes,Marit Ingen klubb 5:20:27 +2:41:18 1
26 Myhr,Kristina Vibkris 5:28:20 +2:49:11 1
DNF Øvrebø,Maren Ingen klubb   1
DNS Trømborg,Tine Sande Sportsklubb   1
DNS Blomberg Pedersen,Kristin Ernst & Young   1
DNS Røine,Solveig Iren Ingen klubb   1
DNS Langemyhr,Ingri Ernst & Young   1
Resultatliste Kvinner 31-35   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Veum,Anja Lyn 2:46:37 + 00:00 1
2 Eriksrud,Britt Sjåstad Vestre Lier 3:05:03 + 18:26 1
3 Handeland,Hilde Ingen klubb 3:13:34 + 26:57 1
4 Lysaker,Dagny Statens Kartverk Bil 3:16:33 + 29:56 2
5 Lysaker,Selma Beate Ingen klubb 3:18:42 + 32:05 2
6 Herstad,Berit Ingen klubb 3:23:32 + 36:55 1
7 Asmyhr,Kjersti Vestfossen 3:24:53 + 38:16 1
8 Eikrem,Marianne Braut Deloitte 3:25:41 + 39:04 1
9 Hæg,Liv Berit Hokksund IL 3:31:59 + 45:22 1
10 Løvendal,Rhine Sykehuset Buskerud 3:33:48 + 47:11 2
11 Strand,Kari Lierbygda O-lag 3:36:04 + 49:27 1
12 Olderskog,Gudrun Emilie Choice Happy Sports Team 3:50:49 +1:04:12 1
13 Finkenhavn,Tone Tvnorge 3:52:01 +1:05:24 1
14 Rønnevig,Thea Tvnorge 3:59:49 +1:13:12 1
15 Weatherup,Elisabeth Sturla 4:05:43 +1:19:06 3
16 Bordevik,Marianne Ingen klubb 4:06:39 +1:20:02 1
17 Støren,Siri Ingen klubb 4:16:03 +1:29:26 1
18 Fossdal,Guri Fanaråk Il 4:20:17 +1:33:40 1
19 Bøhm,Marte Drammen Kom.BIL 4:22:32 +1:35:55 1
20 Remme Johansen,Elisabeth Ingen klubb 4:32:02 +1:45:25 1
21 Nordengen,Camilla Ingen klubb 4:53:29 +2:06:52 1
22 Dinney,Sunny Fmc Kongsberg Subsea 4:53:37 +2:07:00 1
23 Svedahl,Martina Bergh Ingen klubb 5:04:02 +2:17:25 1
24 Sand,Kristin Hassel BIL 5:12:16 +2:25:39 1
25 Johansen,Vibeke Vibkris 5:18:22 +2:31:45 1
DNF Jensen,Gunhild Ingen klubb   1
DNF Hæg,Anne Kristin Lillehammer Sykkelklubb   1
DNS Lien,Ingvild R. Norsk Energi Bil   2
DNS Myhrvold,Hanne Ingen klubb   1
DNS Arnesen,Camilla Opstad Tune Il   1
Resultatliste Kvinner 36-40   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Harviken,Heidi Sportsklubben Rye 2:50:57 + 00:00 1
2 Kildahl,Anita Vul 2:57:01 + 06:04 1
3 Simpson-Larsen,Kjersti Rollag Og Veggli Idrettslag 3:07:29 + 16:32 1
4 Vråle,Tonje Drammen Strong 3:10:06 + 19:09 3
5 Widerøe,Anniken Aamodt Statoil BIL 3:14:55 + 23:58 4
6 Norbom,Ingunn Lysaker Konnerud Il 3:17:29 + 26:32 1
7 Syse,Astri Holmen IF 3:17:34 + 26:37 2
8 Lien,Kirsten Røldal Il 3:23:43 + 32:46 2
9 Hals,Gry Lysaker Vestfossen 3:29:50 + 38:53 1
10 Bakken,Hege Breen Drammen Strong 3:41:31 + 50:34 1
11 Eek-Jensen,Mona Nordea 3:47:58 + 57:01 1
12 Wiik,Hege Ingen klubb 3:49:08 + 58:11 1
13 Bleivik,Monica Ingen klubb 3:49:23 + 58:26 1
14 Braathen,Karianne Drammens Tidende Bil 3:50:50 + 59:53 2
15 Knutsen,Kari Oracle Bil 3:53:02 +1:02:05 5
16 Hjellnes,Siv Teisen If 3:56:31 +1:05:34 1
17 Lie,Elisabeth Ingen klubb 4:07:11 +1:16:14 1
18 Lothe,Lene Ingen klubb 4:08:43 +1:17:46 1
19 Næss,Torild Ingen klubb 4:10:53 +1:19:56 1
20 Instanes,Tanja Sturla 4:14:33 +1:23:36 1
21 Bjelland,Marit Sykehuset I Vestfold 4:14:49 +1:23:52 1
22 Mihle,Mette Ingen klubb 4:14:53 +1:23:56 1
23 Hatleberg,Gro Bergkameratene Ski 4:16:08 +1:25:11 1
24 Fuglesang,Nanette Fugleflukten 4:24:01 +1:33:04 1
25 Skålevåg,Hilde Ingen klubb 4:49:35 +1:58:38 1
26 Holtung,Hege Therese Hif 4:53:43 +2:02:46 1
27 Thune,Ingrid Sas 5:20:59 +2:30:02 1
DNF Øvrebø,Lena Ingen klubb   1
DNS Tuft,Hanne Vikersund IF   3
DNS Rusten,Guro Ingen klubb   1
DNS Hovland,Camilla Konnerud Il   1
Resultatliste Kvinner 41-45   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Mohn,Sidsel Ski BK 2:50:04 + 00:00 3
2 Stadsvik,Heidi Opil 2:59:50 + 09:46 2
3 Land,Ann Kristin Konnerud Il 3:02:25 + 12:21 11
4 Børtnes,Brynhild Drammens Ballklubb 3:07:08 + 17:04 2
5 Owren,Ingjerd Fet O-Lag 3:13:14 + 23:10 1
6 Oftebro,Camilla Roxar 3:15:38 + 25:34 1
7 Simones,Lillian Bk Ski 3:19:23 + 29:19 2
8 Kvåle,Tone Nordreisa IL 3:23:42 + 33:38 3
9 Groven,Sigrid Drammens Ballklubb 3:24:38 + 34:34 3
10 Horvli,Ingun Jahren Konnerud Il 3:26:28 + 36:24 3
11 Flatebakken,Åshild Tyrving 3:27:03 + 36:59 1
12 Ranvik,Annemarie Drammens Ballklubb 3:33:44 + 43:40 8
13 Bergquist,Marianne Høibakk Mjøndalen IF 3:40:02 + 49:58 2
14 Hofstad,Unn Lier Kommune B.i.l 3:41:45 + 51:41 2
15 Motzfeldt,Therese Lommedalen Il 3:44:02 + 53:58 2
16 Jelstad,Tove Beate Vikersund IF 3:48:12 + 58:08 1
17 Gjerdseth,Ann Christin Fmc Technologies 3:48:54 + 58:50 1
18 Jendal,Marit Tørudbakken Ingen klubb 3:53:43 +1:03:39 1
19 Hansen,Anette Drammen Strong 4:15:32 +1:25:28 3
20 Årmot,Eli Ingen klubb 4:17:42 +1:27:38 2
21 Strøm,Marianne Ingen klubb 4:18:42 +1:28:38 1
22 Kongsrud,Solveig Vikersund IF 4:24:04 +1:34:00 1
23 Bjørløw,Anne Kari Ingen klubb 4:27:46 +1:37:42 1
24 Stensli,Sølvi Fritjof Frøkne Springarlaug 4:34:31 +1:44:27 1
25 Jakobsen,Hege Ingen klubb 4:44:13 +1:54:09 1
26 Husby,Ingrid Asker Skiklubb 4:58:36 +2:08:32 1
27 Vik,Inger Anne Siemens Bil 5:05:07 +2:15:03 2
Resultatliste Kvinner 46-50   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Stav,Gøril Heming 2:47:28 + 00:00 1
2 Bergsvand,Lene Heming 2:59:50 + 12:22 1
3 Breivik,Anne Ergogroup 3:13:33 + 26:05 1
4 Steenfeldt-Foss,Kristin Holmen IF 3:24:52 + 37:24 4
5 Evjen,Siri Anette Ingen klubb 3:27:39 + 40:11 20
6 Gamre,Anne Katrine Østmarkai.l 3:30:05 + 42:37 1
7 Wahl,Helle Wagle Ros 3:31:19 + 43:51 1
8 Dammen,Hilde DnB NOR BIL 3:33:27 + 45:59 2
9 Gravdal,Marthe-Lene Ingen klubb 3:38:36 + 51:08 1
10 Mohagen,Tone Berit Drammens Ballklubb 3:40:28 + 53:00 1
11 Kure,Toril Ros 3:43:33 + 56:05 4
12 Åsheim,Ingrid Union Brygge Bil 3:43:41 + 56:13 3
13 Remme,Mette Ros 3:45:56 + 58:28 3
14 Drabløs,Ingrid DnB NOR BIL 3:48:10 +1:00:42 4
15 Helgesen,Kjersti Sjåstad Vestre Lier 3:48:14 +1:00:46 3
16 Øilo,Kristin Oseberg Skilag 3:51:18 +1:03:50 1
17 Dischler,Anne Grethe Lier Kommune B.i.l 3:56:43 +1:09:15 2
18 Andersen,Wenche H Fmc Technologies 4:04:56 +1:17:28 1
19 Ladehaug,Brita Ingen klubb 4:08:39 +1:21:11 2
20 Nygaard,Sissel Bjørn Myhre Sport 4:23:12 +1:35:44 1
21 Jahren,Øydis Friskvernklinikken 4:33:04 +1:45:36 1
22 Venjum,Rannveig Ingen klubb 4:38:06 +1:50:38 1
23 Semb,Karin Agnethe Sykehuset I Vestfold 4:39:32 +1:52:04 1
DNS Smulders,Cathrine Backer Bærum Kommune BIL   1
Resultatliste Kvinner 51-55   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Håvardstun,Britt Svelvik If 3:08:59 + 00:00 2
2 Sandberg,Grethe Skedsmo Skiklubb 3:09:25 + 00:26 2
3 Stuve,Hanne Ingen klubb 3:14:51 + 05:52 3
4 Båsen,Live Vikersund IF 3:19:13 + 10:14 10
5 Fosnæs,Randi Austgulen Fossum 3:23:05 + 14:06 1
6 Sand-Hanssen,Wenche Gilde Bil 3:25:59 + 17:00 5
7 Bjerknes,Berit Stav Nordea 3:33:27 + 24:28 2
8 Bakken,Lise Ingen klubb 3:34:04 + 25:05 1
9 Nilsen,Gerd Håland Sturla 3:50:48 + 41:49 17
10 Theodorsen,Ellen Marie Drammens Ballklubb 3:51:45 + 42:46 12
11 Hafskjold,Brit Kongsberg O-lag 3:59:51 + 50:52 1
12 Strand,Anne Mette Skiforeningen 4:00:31 + 51:32 1
13 Haugen,Anne Julsrud Halden SK 4:07:55 + 58:56 2
14 Aronsen,Kjersti Ingen klubb 4:10:49 +1:01:50 1
15 Norvik,Cathrine Nordea 4:12:43 +1:03:44 2
16 Norvik,Henriette Færder Skilag 4:14:44 +1:05:45 2
17 Werge-Olsen,Turid Ingen klubb 4:22:28 +1:13:29 1
18 Thorstensen,Kirsti Ingen klubb 4:33:06 +1:24:07 1
19 Bruun,Cecilie Konnerud Il 4:42:41 +1:33:42 10
20 Østberg,Liv B Aron Skiklubb 4:49:26 +1:40:27 7
DNS Garen,Torhild Bærum Skiklubb   4
DNS Wang,Kjersti Ingen klubb   1
DNS Thonhaugen,Anne Sørum Ros   4
Resultatliste Kvinner 56-60   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Trandum,Ingebjørg Bergkameratene Ski 3:21:09 + 00:00 8
2 Ringdalen,Kristin Bk Ski 3:32:59 + 11:50 1
3 Kvemo,Solfrid Lierne Ski 4:12:11 + 51:02 7
4 Gustavson,Bente Ingen klubb 4:33:06 +1:11:57 1
5 Dupont,Inger Astad Ingen klubb 4:43:11 +1:22:02 2
6 Solheim Hansen,Kaia Ingen klubb 4:44:50 +1:23:41 1
Resultatliste Kvinner 61-65   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Asmyhr,Frøydis Borge Vestfossen 3:38:10 + 00:00 7
2 Larsen,Randi Asker Skiklubb 3:58:45 + 20:35 4
3 Bryhn Hansen,Ellen Sturla 4:52:38 +1:14:28 17
DNF Larsen,Marit Mjøndalen IF   26
Resultatliste Kvinner 66-70   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Jordan Thorstensen,Jorunn Drafn 3:37:57 + 00:00 18
2 Myhra,Sissel Ingen klubb 4:38:39 +1:00:42 1
Resultatliste Kvinner 71-75   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Fossen,Elin Sturla 3:48:43 + 00:00 23
2 Hatleberg,Kirsti Bergkameratene Ski 5:01:24 +1:12:41 1
Resultatliste Ungdomshauern Gutter 14   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Kaspersen,Aleksander Drammens Ballklubb 1:07:06 + 00:00 1
Resultatliste Ungdomshauern Gutter 13   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Groven,Brage Reier Drammen Strong 1:04:22 + 00:00 1
2 Heimdal,Audun Konnerud Il 1:16:51 + 12:29 1
DNS Steen,Ole Håkon Konnerud Il   1
Resultatliste Ungdomshauern Jenter 14   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Reistad,Inga N. Sigdal If 1:41:00 + 00:00 1
Resultatliste Ungdomshauern Gutter 15   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Vig,Jens Bredde Drammen Strong 1:04:11 + 00:00 2
2 Hardang,Audun Konnerud Il 1:14:33 + 10:22 1
3 Woll,Markus Drøbak Frogn 1:16:39 + 12:28 1
4 Bergman,Morten Konnerud Il 1:19:30 + 15:19 1
5 Solberg,Yngvar Drammen Strong 1:22:46 + 18:35 1
Resultatliste Ungdomshauern Gutter 16   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Andersen,Tord E. Simostranda Il 1:12:23 + 00:00 1
Resultatliste Ungdomshauern Jenter 15   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Jørgensen,Liselotte Veimar Lier IL 1:13:34 + 00:00 1
2 Jagland,Marie Rokke Lier IL 1:31:55 + 18:21 1


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +