Resultater Marka Rundt 2010



Kvinner 17-20 år

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Astrid Lunde Nilssen Ranheim sk 3:07:20  
2 Kari Sølberg Ellingsen Strindheim IL Ski 3:07:21 0:00:01

Kvinner 21-25 år

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Solveig Tveter Bratlie NTNUI-langrenn 2:33:02  
2 Katharina Kahrs NTNUI-langrenn 2:45:33 0:12:31
3 Chloe Blanc NTNUI-langrenn 2:46:46 0:13:44
4 Hilde Handelsby Gartland Sportsklubb 2:59:57 0:26:55
5 Kaia Stray NTNUI 3:00:25 0:27:23
6 Katrine Owren Sandnes IL 3:00:36 0:27:34
7 Signe Marie Nielsen Stavnes NTNUI 3:01:09 0:28:07
8 Hanne Vefsnmo NTNUI 3:05:40 0:32:38
9 Siri Omholt NTNUI 3:16:05 0:43:03
10 Marit Takla NTNUI 3:18:52 0:45:50
11 Idunn Melnes NTNUI 3:24:05 0:51:03
12 Synnøve Lofthus NTNUI 3:29:05 0:56:03
13 Ragnhild Brenne Nordengen Søstrene bakglatt 3:35:43 1:02:41
14 Inger Johanne Rasmussen NTNUI 3:38:43 1:05:41
15 Åse Maria Line ingen 4:02:26 1:29:24
16 Kaja Kierulf Realkameratene FK 4:50:18 2:17:16

Kvinner 26-30 år

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Grete Vullum Jonsvatnet IL 2:38:13  
2 Lene Bergersen Asker Skiklubb 2:42:58 0:04:45
3 Ingvild Kiil Silli Elixia 2:48:21 0:10:08
4 Hanne Nøvik NTNUI 2:52:01 0:13:48
5 Merrick Johnston Statoil Bil 2:52:53 0:14:40
6 Alina Desiree Sandø Fjellrypan 2:56:57 0:18:44
7 Sigrid Kaarstad Dahl ingen 3:01:15 0:23:02
8 Målfrid Sporsheim Dombås IL 3:04:00 0:25:47
9 Maren Fredbo NTNUI 3:09:29 0:31:16
10 Kristin Berdahl ingen 3:11:02 0:32:49
11 Linn Gulliksen ingen 3:15:08 0:36:55
12 Margrete Morset Størseth Aker Solutions 3:19:59 0:41:46
13 Kathrin Skjåk Teigum Tydal IL 3:24:45 0:46:32
14 Anne Serine Ognedal ingen 3:39:22 1:01:09
15 Ida Rikstad I.L. Nor 3:45:19 1:07:06
16 Solveig Vold ingen 3:46:04 1:07:51
17 Heidi Øren ingen 3:52:58 1:14:45
18 Camilla Røvik NTNUI 3:54:00 1:15:47
19 Heidi Waterloo Byåsen IL 3:59:09 1:20:56
20 Hanne Margrete Krogstad FLO BIL 4:04:05 1:25:52
21 Mariann Dybdahl Festesonen 4:04:36 1:26:23
22 Tuva Granbo Trondheim Skiklubb 4:15:06 1:36:53

Kvinner 31-35 år

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Camilla Brinchmann-Prosser NOTEAM 2:39:42  
2 Harriet Hestad Nidaros Sykkelklubb 2:49:51 0:10:09
3 Mari Angell-Petersen SpK Freidig 2:58:53 0:19:11
4 Ina Neese ingen 3:02:50 0:23:08
5 Camilla Indset Sørgjerd Leinstrand il 3:03:18 0:23:36
6 Cecilie G. Johnsen Statoil Bil 3:07:57 0:28:15
7 Maria Grinde NTNUI 3:11:25 0:31:43
8 Monica Iversen Fokus Bank 3:17:05 0:37:23
9 Rita Blekesøien Melhus IL 3:20:39 0:40:57
10 Hanne Aune VIA Travel Tvete AS 3:24:11 0:44:29
11 Mariann Alstad NOTEAM 3:26:13 0:46:31
12 Randi Marie Pedersen ingen 3:57:26 1:17:44

Kvinner 36-40 år

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Astrid Toftaker Rise Rise Snøhetta IL 2:32:16  
2 Gunn Sande Holtan Surnadal IL 2:37:44 0:05:28
3 Sigrid Finne PIL 2:45:43 0:13:27
4 Frøydis Sjøvold Sweco BIL 2:48:28 0:16:12
5 Lisbeth Vold Statoil Bil 2:53:33 0:21:17
6 Mari Overgård Byåsen IL 2:56:45 0:24:29
7 Vigdis Einangshaug Frosta IL 2:58:47 0:26:31
8 Trine Nicolaisen Trondheim Energi 3:05:46 0:33:30
9 Astrid Stenersen Byåsen IL 3:13:28 0:41:12
10 Tonette Bjørgård Norway Royal Salmon 3:14:11 0:41:55
11 Gro Hege Viberg Dahl Aker Solutions 3:24:59 0:52:43
12 Anne Tamlag Trondheim Skiklubb 3:26:00 0:53:44
13 Kristine Asmervik ingen 3:31:00 0:58:44
14 Tove Lie NOTEAM 3:31:55 0:59:39
15 Irene Haugsdal Olsøybakk NOTEAM 3:33:58 1:01:42
16 Sølvi Liabakk-Selli ingen 4:33:25 2:01:09

Kvinner 41-45 år

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Siri Ann Nyrnes St Olavs Hospital 2:44:11  
2 Heidi Arnesen SINTEF BIL 2:50:21 0:06:10
3 Bente Snildal Spillum IL 3:04:41 0:20:30
4 Hanne-Guri Haug Sparebank 1 SMN skiklubb 3:05:37 0:21:26
5 Thina Johnsen Eid ingen 3:07:33 0:23:22
6 Kjersti Lysholm PIL 3:13:21 0:29:10
7 Catharina Melhus NOTEAM 3:22:27 0:38:16
8 Kari Sandnes Frol IL 3:37:40 0:53:29
9 Kjersti Lunne NOTEAM 3:37:57 0:53:46
10 Trude Guldberg St Olavs Hospital 3:38:43 0:54:32
11 Tove Elin Sande Beitstad IL 3:41:08 0:56:57
12 Frøydis Elnan LO BIL 3:44:14 1:00:03

Kvinner 46-50 år

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Birgit Viken Strindheim IL 2:44:55  
2 Mette Foss St Olavs Hospital 2:57:57 0:13:02
3 Heidi Carin Dreyer SINTEF BIL 3:02:31 0:17:36
4 Line Oldervoll Byåsen 3:02:31 0:17:36
5 Anne-Grethe Trønsdal Berg ingen 3:59:48 1:14:53

Kvinner 51-55 år

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Kristin Rasmussen Haugesund 2:12:12  
2 Odrun Gederaas Ranheim skiklubb 3:12:36 1:00:24
3 Aud Flatval Klæbu bedrift 3:38:24 1:26:12
4 Martha Berge ingen 4:06:53 1:54:41
5 Kari Hestad NOTEAM 4:11:46 1:59:34

Kvinner 56-60 år

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Anne Mari Husby Aune Leinstrand il 2:40:05  
2 Liv Thommesen ST Olavs BIL 3:07:24 0:27:19
3 Aud Sæther Trondheim Kommune 3:07:28 0:27:23
4 Grete Skanke Tyholt ski og sykkel 4:06:21 1:26:16

Kvinner 61-65 år

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Astrid Hov Team Hov 3:17:09  

Kvinner 66-70 år

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Martha Gorseth NOTEAM 4:10:34  

Kvinner bedrift (16-29 år)

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Ingrid Vik TrønderEnergi AS 3:20:44  
2 Henriette Eggen Adresseavisen AS BIL 4:03:30 0:42:46

Kvinner elite

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Inger Liv Bjerkreim Nilsen Bækkelagets Spk 2:09:11  
2 Oda Vardenær Lunder Gjøvik skiklubb 2:16:04 0:06:53
3 Anne Nevin Strindheim IL 2:18:00 0:08:49
4 Randi Fossum Strindheim IL 2:27:08 0:17:57
5 borghild løvset Orkla CK 2:28:01 0:18:50
6 Berit Rein Solhaug Team Fjellrypan 2:30:38 0:21:27
7 Frida Næss-Ulseth NTNUI 2:35:55 0:26:44
8 Ingrid Hov NTNUI 2:38:01 0:28:50
9 Monika Eriksson Stadsbygd IL 3:27:30 1:18:19

Kvinner student

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Andrea Hovstein Kruken Leksvik IL 2:32:26  
2 Hilde Larsen NTNUI 2:36:22 0:03:56
3 Astrid Øvstedal Strindheim IL 2:40:56 0:08:30
4 Martine Åstebøl Rustad IL 2:41:19 0:08:53
5 Ane Baldishol Brevig NTNUI 2:53:16 0:20:50
6 Anette Kvaal NTNUI 2:55:16 0:22:50
7 Hanne Hegg Bergan Lødingen IL 2:58:26 0:26:00
8 Sofie Aarnes NTNUI 2:58:32 0:26:06
9 Benedikte Skjærstad NTNUI 3:02:38 0:30:12
10 Turid Haugen NTNUI 3:07:01 0:34:35
11 Cendrine Holme Njård 3:09:19 0:36:53
12 Hedda Krogstad NTNUI 3:11:53 0:39:27
13 Kirsti Opdal Lægran Beitstad Ski 3:12:55 0:40:29
14 Marte Maritdatter Alterhaug NTNUI 3:13:47 0:41:21
15 Marit Nysæter NTNUI 3:14:20 0:41:54
16 Victoria Skimmeland NTNUI 3:14:26 0:42:00
17 Berit Jørstad NTNUI 3:14:50 0:42:24
18 Toril Narum Jaren NTNUI 3:14:53 0:42:27
19 Gunn-Elisabeth Ulkestad Strindheim IL 3:16:49 0:44:23
20 Ellen Marie Haarr ingen 3:17:15 0:44:49
21 Maria Hegerberg Skauga IL 3:21:12 0:48:46
22 Nina Heir Asker Skiklubb 3:21:13 0:48:47
23 Ingrid Olaisen Hagen NTNUI 3:22:04 0:49:38
24 Nora Kjørlaug NTNUI 3:22:12 0:49:46
25 Ingunn Syversen Waage NTNUI 3:26:21 0:53:55
26 Sunniva Elisabeth Christiansen ingen 3:26:27 0:54:01
27 Irene Rauk NTNUI 3:27:00 0:54:34
28 Siri Vea NTNUI 3:27:50 0:55:24
29 Ida Hjorth NTNUI 3:28:42 0:56:16
30 Ida Sandvold NTNUI 3:32:52 1:00:26
31 Andrea Stranna Njård 3:34:28 1:02:02
32 Elin Ørbeck Vallevik NTNUI 3:36:09 1:03:43
33 Ida Sanaholtbråten Malvik Turn og RG 3:38:04 1:05:38
34 Cecilie Schmidt Overøye NTNUI 3:40:43 1:08:17
35 Ella Getz Wold NTNUI 3:51:37 1:19:11
36 Åse Riis NTNUI 3:53:43 1:21:17
37 Elisabeth Stenbæk ingen 3:53:45 1:21:19
38 Janne Guldteig Storflor Placebo BK 3:55:13 1:22:47
39 Ane Huse Knudsen NTNUI 4:03:23 1:30:57
40 Siri Stabell NTNUI 4:03:24 1:30:58
41 Ingeborg Vreim Placebo 4:11:34 1:39:08
42 Solveig Bjærum Haugstad NTNUI 4:12:47 1:40:21
43 Vigdis Holom NTNUI-langrenn 4:29:38 1:57:12
44 Ann Kristin Bjerkelund NTNUI 4:43:11 2:10:45

Menn 15-16 år

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Mads Neegård Byåsen IL 2:24:39  
2 Thomas Sunde Fjellørnen 4:15:31 1:50:52

Menn 17-20 år

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Øyvind Strømsholm Pettersen Frosta IL 2:12:13  
2 Lars Berge Owren Flatås IL 2:16:16 0:04:03
3 Henning Schei Flatås IL 2:35:57 0:23:44
4 Frode Håskjold Fagerli Vestbyen IL 2:37:36 0:25:23

Menn 21-25 år

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Eivind Gerhardsen Mysen IF 2:11:56  
2 Simen Bjøringsøy NTNUI 2:12:31 0:00:35
3 Bjørnar Espe Mamma & Pappa SK 2:14:54 0:02:58
4 Bjørn Owren NTNUI 2:15:16 0:03:20
5 Torbjørn Vala NTNUI 2:15:57 0:04:01
6 Johan Landrø Skaun IL 2:20:40 0:08:44
7 Bjørn Bergholt NTNUI 2:21:23 0:09:27
8 Sivert Gartland Gartland Sportsklubb 2:21:44 0:09:48
9 Lars Engseth NTNUI 2:22:31 0:10:35
10 Mats Nåvik Hval Flatås IL 2:22:51 0:10:55
11 Christian Overå Flatås IL 2:23:08 0:11:12
12 Anders Seim NTNUI 2:23:29 0:11:33
13 Lars Esten Heggvik Trønder Lyn IL 2:23:48 0:11:52
14 Eivind Bryne Retterstøl NTNUI 2:24:27 0:12:31
15 Espen Kalland NTNUI 2:24:27 0:12:31
16 Martin Andreas Just Perodd 2:24:59 0:13:03
17 Morten Stenstad Lien NTNUI 2:26:08 0:14:12
18 Bjarte Haugen IL BJØRN 2:27:41 0:15:45
19 Tore Mo NTNUI 2:28:43 0:16:47
20 Gaute Glomlien Lins ski/perodd 2:30:05 0:18:09
21 Tor Holan Marstein NTNUI 2:30:13 0:18:17
22 Magnus Engseth NTNUI 2:30:52 0:18:56
23 Ola Myklatun Krosness NTNUI 2:31:23 0:19:27
24 Eirik Tandberg Olsen NTNUI 2:32:06 0:20:10
25 Jonas Flaat ingen 2:32:21 0:20:25
26 Morten A. Christophersen NTNUI 2:32:30 0:20:34
27 Ole Andreassen Nykirke IF 2:32:58 0:21:02
28 Thomas Arnulf Lyn 2:33:30 0:21:34
29 Anders Granskogen Bjørnstad NTNUI-langrenn 2:33:52 0:21:56
30 Eirik Lyshaug LKSK 2:34:41 0:22:45
31 Hallvard Nordbrøden Halden Skiklubb - Ski 2:34:47 0:22:51
32 Ole Julius Rye Hodalen IL 2:34:56 0:23:00
33 Andreas Severinsen NTNUI 2:35:20 0:23:24
34 Lars Vingelsgård NTNUI 2:35:50 0:23:54
35 Øystein Flatebø NTNUI 2:37:35 0:25:39
36 Kjetil Legard Team Beinhard 2:38:30 0:26:34
37 Andreas Mørch Lind Medkila skilag 2:40:56 0:29:00
38 Ole Syver Dalen Alvdal IL 2:42:00 0:30:04
39 Oddbjørn Hoel Valldal IL 2:47:23 0:35:27
40 johanes heien IL Ternen 2:48:29 0:36:33
41 Erlend Salberg Løe ingen 2:50:37 0:38:41
42 Stian Bostad Kvaal Luftkrigsskolen BIL 2:52:15 0:40:19
43 Eirik Marthinsen NTNUI-langrenn 2:54:15 0:42:19
44 Jan Fredrik Helgaker NTNUI 2:57:28 0:45:32
45 Ola Viken NTNUI 2:57:47 0:45:51
46 Martin Søraker Stjørdals-Blink IL 2:58:53 0:46:57
47 Lars Stormo NTNUI 3:02:02 0:50:06
48 Gaute Egeland Sanda NTNUI 3:06:39 0:54:43
49 Ole Kristian Sagvik PricewaterhouseCoopers BIL 3:06:45 0:54:49
50 Erik Sørlie Heming 3:08:29 0:56:33
51 Johannes Tveit Realkameratene FK Trondheim 3:10:09 0:58:13
52 Ivar Rødde PricewaterhouseCoopers BIL 3:16:51 1:04:55
53 Anders Nesbakken Realkameratene FK 3:18:10 1:06:14
54 Yngve Borgan Realkameratene FK 3:25:32 1:13:36
55 Einar Tjøme Davidsen Tjøme IL 3:26:09 1:14:13
56 Jørgen Mo Rande KPMG 3:29:28 1:17:32

Menn 26-30 år

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Arne Olav By Svorkmo Noi 2:11:57  
2 Ola A. Eggen NGU BIL 2:18:31 0:06:34
3 Rune Holthe Flå IL 2:21:38 0:09:41
4 Arne Elias Østerås Gartland Sportsklubb 2:21:45 0:09:48
5 Eivind Klemmetvoll PricewaterhouseCoopers BIL 2:23:11 0:11:14
6 Kristian Hildonen Byggmestrene Meisler og Ronæss 2:23:37 0:11:40
7 Eivind Aaker NTNUI 2:23:45 0:11:48
8 Jarle Skrebergene ingen 2:25:10 0:13:13
9 Vebjørn Ulserød Overtenning SK 2:25:42 0:13:45
10 Håkon Gjone NTNUI - Fotball 2:26:58 0:15:01
11 Øystein Røneid NTNUI-langrenn 2:27:04 0:15:07
12 Jon Andreas Klokkehaug NTNUI 2:27:36 0:15:39
13 Dylan Prosser NOTEAM 2:27:40 0:15:43
14 Håvard Evjestad IL BJØRN 2:29:06 0:17:09
15 Knut Olav Bukve NTNUI 2:30:10 0:18:13
16 Erlend Unhjem PricewaterhouseCoopers BIL 2:32:13 0:20:16
17 Aleksander Sørvik Hanssen NTNUI- ski 2:32:15 0:20:18
18 Bjørn Øystein Aune Elva Namsskogan 2:32:39 0:20:42
19 Are Opstad Sæbø NTNUI 2:33:21 0:21:24
20 Magnus Willumsen NTNUI 2:33:56 0:21:59
21 Are Siljan Børset NTNUI 2:34:25 0:22:28
22 Kristian Gaustad Hanssen SINTEF BIL 2:35:35 0:23:38
23 Øystein Tennum NTNUI 2:38:41 0:26:44
24 Anders Wonka Holm Simostranda IL 2:39:06 0:27:09
25 Svein Sæterbø Bæverfjord IL 2:39:25 0:27:28
26 Rasmus Strand TVK 2:39:30 0:27:33
27 Audun Fladmoe NTNUI 2:39:36 0:27:39
28 Jon-Olav Grav St. Olavs hospital 2:39:49 0:27:52
29 Andreas Eieland CK Krank1/Atmel 2:40:06 0:28:09
30 Terje Engesli NTNUI 2:40:34 0:28:37
31 Erling Aune Skogn IL 2:42:33 0:30:36
32 Ingebrigt Meisingset NTNUI 2:42:46 0:30:49
33 Håkon Toftaker NTNUI 2:43:32 0:31:35
34 Kristian David Smogeli NTNUI 2:44:37 0:32:40
35 Håvard Kvalheim Ernst & Young BIL 2:45:04 0:33:07
36 Erik Hersleth NTNUI 2:45:15 0:33:18
37 Ola Melå Byåsen IL 2:45:24 0:33:27
38 Lars Olav Nordstoga Multiconsult BIL Oslo 2:45:36 0:33:39
39 Bjørnar Haaland Statoil Bil 2:46:13 0:34:16
40 Ole Henrik Morgenstierne NTNUI 2:47:26 0:35:29
41 Henrik Nydahl Reinertsen BIL 2:47:58 0:36:01
42 Olav Lindebrekke PricewaterhouseCoopers BIL 2:48:53 0:36:56
43 Jan Erik Grinde NTNUI 2:49:08 0:37:11
44 Carl Sæther NTNUI 2:49:48 0:37:51
45 Tuomas Mattila Vehkalahden Veikot 2:49:59 0:38:02
46 Zhivko Petrov Krokstadøra IL 2:50:21 0:38:24
47 Arne Øyvind Kolstrøm Rambøll Norge 2:50:34 0:38:37
48 Bjørn Balstad Byåsen 2:52:25 0:40:28
49 Ivar Tønseth NTNUI 2:53:02 0:41:05
50 Kjetil By ingen 2:53:57 0:42:00
51 Thomas Mjølhus IL Tempo 2:54:54 0:42:57
52 Helge Pedersen Byåsen 2:56:46 0:44:49
53 Bernt Øyvin Pettersen NOTEAM 3:00:24 0:48:27
54 Lars Inderberg Vodal Ekne IL 3:00:56 0:48:59
55 Jardar Godø Sæther NTNUI 3:01:15 0:49:18
56 Vegard Aune Skauga IL 3:11:22 0:59:25
57 Håvard Solhaug Team Bakglatt 3:12:18 1:00:21
58 Rune Holter Team Bakglatt 3:12:18 1:00:21
59 Ove Skaaren Aker Solutions 3:12:19 1:00:22
60 Ole Andreas Grenstad PricewaterhouseCoopers BIL 3:12:45 1:00:48
61 Ingve Løkken Pareto Securities 3:13:18 1:01:21
62 Pål Are Eikrem Statoil Bil 3:15:21 1:03:24
63 Torstein Skorve NOTEAM 3:16:17 1:04:20
64 Hovard Alexander Berg NTNUI 3:16:47 1:04:50
65 Michel van Schaardenburgh ingen 3:17:23 1:05:26
66 Øystein Langseth Festesonen 3:24:13 1:12:16
67 Ole Martin Christensen NTNUI 3:24:35 1:12:38
68 Paul-Are Holøien Team Bakglatt 3:24:46 1:12:49
69 Juan Pablo Perez Argentina 3:25:47 1:13:50
70 Øyvind Aarøe Acando BUSS 3:27:10 1:15:13
71 Robert Næss Byggmester 1 AS 3:32:16 1:20:19
72 Ørjan Fossmark Lohne ingen 3:37:05 1:25:08
73 Gisle Østereng Dynamic Rock Support 3:37:12 1:25:15
74 Alexander Olsen Fatcamp HTFU 3:40:34 1:28:37
75 Kristian Loeng ingen 3:41:26 1:29:29
76 Carl F Eliassen Fatcamp HTFU 3:43:07 1:31:10
77 Gustav Lindeberg NMD B.I.L 3:49:40 1:37:43
78 Henning Grue Trondheim 3:49:57 1:38:00
79 Christian Mathisen Brekkåsen IL 3:56:59 1:45:02
80 Stian Kjær Team Magnificent 4:07:17 1:55:20
81 Bård Haugros Ikkenoen 4:13:12 2:01:15
82 Knut Auvor Grythe NTNUI 4:29:43 2:17:46
83 Frederik Aleksander Bergesen Fokus Bank BIL 4:31:21 2:19:24

Menn 31-35 år

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Knut Ødegaard Strandbygda IL 2:18:32  
2 Terje Giæver Luftkrigsskolen BIL 2:19:12 0:00:40
3 Morten Haugen Jonsvatnet IL 2:20:05 0:01:33
4 Joakim Sæther Leinstrand il 2:20:06 0:01:34
5 Hans Christian Espenes Heimdal ski 2:20:40 0:02:08
6 Knut Arne Bakke Orkdal IL 2:24:14 0:05:42
7 Arne Inge Hangerhagen Ck Victoria 2:25:50 0:07:18
8 Eskil Jørstad Snåsa IL 2:27:07 0:08:35
9 Ronny Thomas Jenssen PricewaterhouseCoopers BIL 2:29:26 0:10:54
10 Per Jorulf Overvik Jernbanen BIL 2:29:27 0:10:55
11 Roar Ørdal Ranheim skiklubb 2:30:27 0:11:55
12 Espen Skjevik PricewaterhouseCoopers BIL 2:31:30 0:12:58
13 Anders Levoll Judo for fred 2:32:44 0:14:12
14 Rune Blåsmo NOTEAM 2:33:36 0:15:04
15 Robert Kristensen Trondheim Beach Elite 2:35:08 0:16:36
16 Elg Elstad Gartland Sportsklubb 2:35:31 0:16:59
17 Morten Johansen Topteam SK 2:36:09 0:17:37
18 Magnus Andersen NOTEAM 2:36:16 0:17:44
19 Kjetil Smørdal PricewaterhouseCoopers BIL 2:36:22 0:17:50
20 Dyre Meen Lingit BIL 2:36:24 0:17:52
21 Arild Nomeland NKGS BIL 2:38:14 0:19:42
22 Knut-Olav Skjetne PricewaterhouseCoopers BIL 2:38:54 0:20:22
23 Anders Langø Topteam SK 2:39:03 0:20:31
24 Johan Pettersen NTNUI 2:40:38 0:22:06
25 Tor-Arne Fjellvikås Statoil Bil 2:40:42 0:22:10
26 Ronny Lysmen PricewaterhouseCoopers BIL 2:42:29 0:23:57
27 Odd Arne Osflaten ingen 2:43:06 0:24:34
28 Frode Lein Topteam SK 2:43:30 0:24:58
29 Jørn Brørs PricewaterhouseCoopers BIL 2:43:50 0:25:18
30 Terje Kalland Nord-Tr. Politiidrettslag 2:44:17 0:25:45
31 Bjørn Erling Herskedal AF Gruppen BIL 2:44:24 0:25:52
32 John Tore Syrstad Meldal IL 2:45:31 0:26:59
33 Snorre Hansen NTNU-BIL 2:48:02 0:29:30
34 Lars Helde Buran ski, øl og vin klubb 2:48:21 0:29:49
35 Anders Basmo ingen 2:48:22 0:29:50
36 Lyngstad Lars Martin Team Extra Sliten 2:49:15 0:30:43
37 Frank Åge Aspnes Luftkrigsskolen BIL 2:49:59 0:31:27
38 Espen Borgir Christophersen Byåsen Festlangrenn 2:51:12 0:32:40
39 Torkel Djupmyr NTNUI 2:53:11 0:34:39
40 Tom Storvik Team Xtra Sliten 2:53:33 0:35:01
41 Rune Morten Haug SMIL SmartMotor BIL 2:53:39 0:35:07
42 Tore Bjåstad Kefirkameratane 2:54:07 0:35:35
43 Rune Haugen Skanska Aktiv 2:54:33 0:36:01
44 Odin Damås Skanska Aktiv 2:55:18 0:36:46
45 Tommy Trøan ingen 2:56:58 0:38:26
46 Håkon Veseth Reinertsen BIL 2:57:06 0:38:34
47 Tom Andre Vespestad ingen 2:57:52 0:39:20
48 Frode Lund Winsnes SK Heia 2:58:39 0:40:07
49 Brage (to med samme nr: Tor-Arn) Blekken (to med samme nr: Wang) Betna IL 2:58:51 0:40:19
50 Roger Nordskag ingen 2:59:00 0:40:28
51 Torleif Sandnes Fatcamp 2:59:08 0:40:36
52 Morten Fagerli Tavern 2:59:30 0:40:58
53 Robert Ødegård Adresseavisen BIL 3:00:35 0:42:03
54 Tord Hanssen Kefirkameratane 3:02:20 0:43:48
55 Bjørn Jørstad NO TEAM 3:02:23 0:43:51
56 Terje Sørnes Hommelvik IL 3:02:57 0:44:25
57 Lars Fossen Hommelvik IL 3:03:25 0:44:53
58 Anders Tuko Bakken NTNUI 3:03:42 0:45:10
59 Kristian Austreim ingen 3:04:45 0:46:13
60 Geir Ove Overrein Spennicon 3:05:55 0:47:23
61 Lars Gunnar Indreiten Betna IL 3:06:46 0:48:14
62 Amund Gråberg Lesja IL 3:08:22 0:49:50
63 Pål Sund PricewaterhouseCoopers BIL 3:16:56 0:58:24
64 Gaute Gruben KT Skilag 3:17:13 0:58:41
65 Bjørn Pladsen Kongeklubben 3:17:42 0:59:10
66 Egil Fagerholt NTNUI 3:21:08 1:02:36
67 Frode Skanke Myklebust 3:22:18 1:03:46
68 Egil Fjeldberg Statoil Bil 3:22:23 1:03:51
69 Kristoffer Holth Strindheim IL Ski 3:23:09 1:04:37
70 Espen Karlsrud Myklebust 3:24:13 1:05:41
71 Tore Valland NOTEAM 3:24:22 1:05:50
72 Ronny Aunhaug Nidaros Sykkelklubb 3:25:14 1:06:42
73 Henrik Jønvik PricewaterhouseCoopers BIL 3:26:53 1:08:21
74 Øyvind Haugan Stadsbygd IL 3:27:48 1:09:16
75 Frank Skjærvik Coop 3:28:47 1:10:15
76 Geir Langen Salem Ski 3:29:37 1:11:05
77 Cato Johansen Danica B.I.L. 3:30:34 1:12:02
78 Jan Kåre Rønnigsgrind NO TEAM 3:30:38 1:12:06
79 Morten Tvedt ingen 3:32:57 1:14:25
80 Haakon Engen Føres seinere 3:34:42 1:16:10
81 Tommy Jensen Indreflø Kefirkameratane 3:36:14 1:17:42
82 Anders Reitan Rapp IL 3:40:47 1:22:15
83 Ronny Berg IL Aasguten 3:40:56 1:22:24
84 Torgeir Bergquist ingen 3:42:34 1:24:02
85 Rune Aarsbog Charlottenlund tennisklubb 3:46:20 1:27:48
86 Anders Vongraven Aker Solutions 3:52:50 1:34:18
87 Rune Solli NTNUI 3:53:12 1:34:40
88 Petter R. Øyn ingen 3:55:37 1:37:05
89 Brynjar Melum ingen 3:56:23 1:37:51
90 Jo Kristian Bergum NOTEAM 4:14:55 1:56:23
91 Eirik Karlsen PricewaterhouseCoopers BIL 4:15:31 1:56:59
92 Chris Richardson ingen 4:22:10 2:03:38

Menn 36-40 år

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Even Fallan TØH 2:11:16  
2 Dag Olav Løseth Orkdal IL 2:15:42 0:04:26
3 Ståle Dullum Stjørdals Blink IL 2:16:50 0:05:34
4 Fredrik Johannessen Rambøll BIL 2:19:51 0:08:35
5 Espen Eriksen Sparebank 1 SMN 2:21:55 0:10:39
6 Torgeir Olsen ECgroup BIL 2:22:24 0:11:08
7 Ingebrigt Henden Betna IL 2:22:45 0:11:29
8 Trond Johansen Åga IL 2:22:55 0:11:39
9 Frode Røe PIL Sør-Trøndelag 2:23:12 0:11:56
10 Håvard Sandvik Autronica bedriftsidrettslag 2:25:18 0:14:02
11 Gard Myhre Trondheim Kommune 2:25:33 0:14:17
12 Roger Sagen Byåsen IL 2:25:50 0:14:34
13 Robert Mæle 3T-Treningsenter 2:26:22 0:15:06
14 Truls Ryum NTNU BIL 2:27:42 0:16:26
15 Stein Frode Haugbjørg Politiets IL 2:29:36 0:18:20
16 Trond Egil Reitan 3T-Treningsenter 2:29:56 0:18:40
17 Asle Hammer Inderøy ski 2:30:28 0:19:12
18 Eric Nevin Ck Victoria 2:30:42 0:19:26
19 Ole-Martin Smedseng Fokus Bank 2:30:56 0:19:40
20 Morten Spakmo 3T 2:32:13 0:20:57
21 Frode Saghaug Vanvik IL 2:32:14 0:20:58
22 Morten Nymo Egen 2:32:34 0:21:18
23 Johan Helle ingen 2:33:52 0:22:36
24 Harald Vinsnesbakk Team Xtra spesiell 2:34:02 0:22:46
25 Ørjan Bere Nye Høyder 2:34:33 0:23:17
26 Magne Basmo MainTech BIL 2:34:36 0:23:20
27 Odd Magne Reitan Atmel BIL 2:34:52 0:23:36
28 Hans Jakob Bøe TSF 2:34:58 0:23:42
29 Ståle Kristian Hustad Acando BUSS 2:35:20 0:24:04
30 arnstein ukkelberg Nessegutten 2:37:30 0:26:14
31 Sigmund Grimstad Team Xtra spesiell 2:37:36 0:26:20
32 Frode Smevik Spillum IL 2:37:47 0:26:31
33 Svein Stolsmo Betna IL 2:38:17 0:27:01
34 Lars Lian Lerøy Midnor 2:38:44 0:27:28
35 Ole Christian Norvik Tiller IL 2:38:51 0:27:35
36 Svein Olav Roheim Othilienborg il 2:39:06 0:27:50
37 Alf Anton Hammerdal ingen 2:41:40 0:30:24
38 Kim A. Bjørnerud ingen 2:42:41 0:31:25
39 Espen Sagsueen Fagernes IL 2:42:46 0:31:30
40 Jørgen Tegdan Atmel BIL 2:43:44 0:32:28
41 Olav Otterstad NetCom BIL 2:44:05 0:32:49
42 Arve Haskjold Falck Nutec BIL 2:44:22 0:33:06
43 Are Sjaastad Statoil Bil 2:44:22 0:33:06
44 Frode Johansen Siemens 2:44:28 0:33:12
45 Audun Erik Stensø TVK 2:45:42 0:34:26
46 Erik Larsen MainTech BIL 2:46:00 0:34:44
47 Magne Aasheim NOTEAM 2:47:07 0:35:51
48 Tor-Henning Aalmo Fokus Bank 2:47:50 0:36:34
49 Hans Olav Nilsen Team Xtra spesiell 2:48:20 0:37:04
50 Thomas Johnsen ISOLA AS 2:48:20 0:37:04
51 Jens Dahl NTNUI 2:48:46 0:37:30
52 Erik Erlien Renholdsverket BIL 2:50:57 0:39:41
53 Bjørn Arild Silseth Ukjent 2:51:08 0:39:52
54 Geir Olav Kristensen Heimdal ski 2:51:17 0:40:01
55 Odd Arne Skarholt Flatås IL 2:52:10 0:40:54
56 Jan-ErikTrang Hustad Firesafe BIL 2:53:48 0:42:32
57 Torstein Halsli Vanvik IL 2:54:10 0:42:54
58 Jonny Thoresen Nordic-Arena 2:56:24 0:45:08
59 Bjørn Ivar Midjo ingen 2:56:33 0:45:17
60 Vegard Olsen Høgtun 2:58:13 0:46:57
61 Tomas Jonsson Pro Teknologi AS 2:59:41 0:48:25
62 Henrik Krogstad Aker Solutions 2:59:43 0:48:27
63 Vidar Bjørgum Trondheim Kommune 2:59:50 0:48:34
64 Jone Thingbø Nokia Siemens Networks 2:59:59 0:48:43
65 Christer Haugan Hommelvik 3:00:13 0:48:57
66 Olav Ingebrigtsen Ungdomslaget Medvind 3:01:37 0:50:21
67 Tommy Arntsen Ranheim skiklubb 3:02:21 0:51:05
68 Stule Lund Fylkesmannen i Sør-Trøndelag 3:02:23 0:51:07
69 Cato Strand VESO BIL 3:03:03 0:51:47
70 Morten Jakobsen Norsk Renluftsteknikk 3:04:18 0:53:02
71 Tom Arntsen Axel Bruun 3:05:17 0:54:01
72 Karl Morten Dahl Cap Gemini 3:05:52 0:54:36
73 Øystein Tveit Kongsberg Seatex BIL 3:08:16 0:57:00
74 Odd-Robert Solvåg Leksvik IL 3:09:52 0:58:36
75 Per Ove Einangshaug Frosta IL 3:10:08 0:58:52
76 Jan Erik Edvardsen Acando BUSS 3:10:38 0:59:22
77 Svein Martinsen SINTEF BIL 3:10:45 0:59:29
78 Knut Grasvik PIL 3:10:56 0:59:40
79 Trond Tuvstein PricewaterhouseCoopers BIL 3:11:44 1:00:28
80 Bengt Are Wågheim Bratsberg IL 3:13:06 1:01:50
81 Asmund Bjørshol 3T Levanger 3:14:16 1:03:00
82 Morten Kristiansen Luftkrigsskolen BIL 3:14:49 1:03:33
83 Per Evensen NOTEAM 3:15:28 1:04:12
84 Stian Bårdsen SBI 3:15:56 1:04:40
85 Petter Egil Røkke SINTEF Energi AS 3:16:24 1:05:08
86 Paul Erik Horvath Nidaros Sykkelklubb 3:18:52 1:07:36
87 Inge Norstad NOTEAM 3:22:05 1:10:49
88 Nils Andreas Eggen Reinertsen BIL 3:24:17 1:13:01
89 Lars Østby NOTEAM 3:24:26 1:13:10
90 Steffen Larssen ingen 3:28:23 1:17:07
91 Arild Hoff ingen 3:28:31 1:17:15
92 Kjetil Smistad Smistad IL 3:35:28 1:24:12
93 Espen Amundsen Vestbyen IL 3:35:40 1:24:24
94 Petter Langørgen Gimse IL 3:46:15 1:34:59
95 Vidar Lundberg Nidaros Karateklubb 3:51:13 1:39:57
96 Tor Einar Sunde P.Bakøy A/S 4:05:34 1:54:18
97 Terje Sæterøy Ørland Hovedflystasjon BIL 4:20:29 2:09:13
98 Roar Eriksen Fatcamp HTFU 4:53:20 2:42:04

Menn 41-45 år

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Rune Veie Det norske BIL 2:09:27  
2 Per johan Gjølga Bjugn 2:12:45 0:03:18
3 Arvid Mølnvik Powel 2:14:39 0:05:12
4 Terje Olsen Danica Pensjon 2:15:52 0:06:25
5 Sverre Sagland Vinne skilag 2:17:05 0:07:38
6 Jan Morten Indreråk Olsen Fengslet BIL 2:18:30 0:09:03
7 Ragnar Ness Posten IL 2:18:50 0:09:23
8 Christian Eirik Johnsen Ranheim skiklubb 2:21:12 0:11:45
9 Vegard Bugten St. Olav 2:23:14 0:13:47
10 Erlend Ysland Lensvik 2:23:52 0:14:25
11 Jørgen Berge Ck Victoria 2:23:59 0:14:32
12 Arne Dullum Stjørdals-Blink 2:25:30 0:16:03
13 Tore Hoem PricewaterhouseCoopers BIL 2:26:21 0:16:54
14 Ole Jan Tønnesen Statens Vegvesen 2:26:46 0:17:19
15 Arne Aas Vinne skilag 2:27:00 0:17:33
16 Sven Erik Vedvik K.Lund 2:27:21 0:17:54
17 Jon Inge Hegerberg Skauga IL 2:27:41 0:18:14
18 Arild Haugen Telenor BIL 2:28:25 0:18:58
19 Bernt Aksel Rasmussen VitOmega AS 2:30:07 0:20:40
20 Torstein Dahl Fokus Bank 2:31:16 0:21:49
21 Axel Trøen Strindheim IL 2:31:20 0:21:53
22 Tore Kristian Haugan Centerteam 2:31:24 0:21:57
23 Geir Røsvoll Ranheim sk 2:32:24 0:22:57
24 Helge Berge Team Gråbein 2:33:44 0:24:17
25 Jon Holstad PricewaterhouseCoopers BIL 2:34:19 0:24:52
26 Jarle Tufto NTNU-BIL 2:34:31 0:25:04
27 Tore Flatås Siemens BIL 2:34:35 0:25:08
28 Frank Eklo BIL Natura 2:35:35 0:26:08
29 Harald Løvdal Flatås IL 2:35:37 0:26:10
30 Frode Støre Bergrem Klæbu IL 2:37:05 0:27:38
31 Stein Arve Årsandøy Team Xtra spesiell 2:37:42 0:28:15
32 Rune Trøen Vital 2:38:01 0:28:34
33 Stein Ove Erikstad NTNU BIL 2:39:06 0:29:39
34 Svenn Robert Berg Vinne skilag 2:39:40 0:30:13
35 Steinar Bjørke BSK / Fokus Aktivum 2:40:04 0:30:37
36 Ståle Kirkaune Orkdal IL 2:40:13 0:30:46
37 Rolf Kønig St. Olavs Hospital BIL 2:40:25 0:30:58
38 Bård Birkelund CK Krank1/Nardo FK 2:40:26 0:30:59
39 Åge Rødde Siemens 2:41:18 0:31:51
40 Geir Lehn Hultgren Nav Sør-Trøndelag 2:41:26 0:31:59
41 Rune Weiby Canon BIL 2:41:54 0:32:27
42 Hans Rambech SINTEF 2:42:31 0:33:04
43 Bjørn Berg Krokstadøra IL 2:44:06 0:34:39
44 Morten Espeland Emgs BIL 2:45:27 0:36:00
45 Ingvar Sletbakk Reinertsen BIL 2:45:41 0:36:14
46 Rasmus Andreas Brodtkorb Theodor S.K 2:46:54 0:37:27
47 Knut Magnus Standal PricewaterhouseCoopers BIL 2:47:08 0:37:41
48 Svein Åge Nesbø Hegra I.L 2:48:03 0:38:36
49 Per Erik Kvam Seatex BIL 2:48:35 0:39:08
50 Arne Helland Wing OK 2:49:10 0:39:43
51 Rune Viken NOTEAM 2:49:38 0:40:11
52 Geir-Arve Muri Clausen il dalebrand 2:49:40 0:40:13
53 Arnfinn Lunde Reinertsen BIL 2:50:09 0:40:42
54 Jon Olav Kvåle Svorkmo Noi 2:50:56 0:41:29
55 Tom Inge Bekkadal Locomotivet Trondheim 2:51:48 0:42:21
56 Arve Tegnander Fokus Bank 2:51:49 0:42:22
57 Tore Rømuld Trondheim Energi 2:52:12 0:42:45
58 Ove Høiseth Vanvik IL 2:53:04 0:43:37
59 Tore Helgesen PricewaterhouseCoopers BIL 2:53:29 0:44:02
60 Finn Olav Følling Agresso 2:54:22 0:44:55
61 Odd Eirik Pedersen Byåsen IL 2:54:23 0:44:56
62 Ketil Pettersen Leinstrand il 2:54:24 0:44:57
63 Anders Fuglaas Helsebygg Midt-Norge 2:54:44 0:45:17
64 Kåre Th. Claussen Veidekke BIL 2:54:51 0:45:24
65 Asbjørn Strømmen Trondhjems skiklubb 2:54:58 0:45:31
66 Gunnar Bøe Surnadal IL 2:55:53 0:46:26
67 Terje Skulbru Rambøll BIL 2:57:09 0:47:42
68 Håvar Moe Novicon 2:57:23 0:47:56
69 Roar Eggen Sør-Trøndelag Fylkeskommu 2:57:33 0:48:06
70 Lars Chr. Rambech Powel ASA 2:58:03 0:48:36
71 Jan Olav Lande Ørland hflstn BIL 2:58:07 0:48:40
72 Sturla Langørgen Gimse IL 2:58:45 0:49:18
73 Christian Brekken SINTEF 2:59:04 0:49:37
74 Vidar Sørensen Malvik IL 2:59:28 0:50:01
75 Mads Olsen Rockwool 3:01:19 0:51:52
76 Geir Møllegaard Tiller IL 3:02:21 0:52:54
77 Ole Jørgen Maaø Luftkrigsskolen BIL 3:02:43 0:53:16
78 Jarle Haug Midt-Norge VVS AS 3:03:57 0:54:30
79 Magne Vidar Rudi Ekne IL 3:04:46 0:55:19
80 Terje Mjøen Kkn BIL 3:05:19 0:55:52
81 Ola Greiff Johnsen Norconsult 3:06:22 0:56:55
82 Rolf Grønli TVK 3:07:51 0:58:24
83 Jan Gunnar Wiken JBV BIL 3:07:52 0:58:25
84 Knut Arne Kissten Trondheim Badmintonklubb 3:08:34 0:59:07
85 Arild Fehn Kirkens Bymisjon 3:09:38 1:00:11
86 Yngve Sæther Bravida 3:10:03 1:00:36
87 Reidar Kvalvik Team Maritime BIL 3:12:44 1:03:17
88 Svein Ove Risnes Namsos 3:13:17 1:03:50
89 Frode Reinaas Freidig 3:14:02 1:04:35
90 Egil Niva PricewaterhouseCoopers BIL 3:15:01 1:05:34
91 Roger Sponaas Trondheim Energi Bil 3:15:06 1:05:39
92 Roger Lillevik Trondheim Energi Bil 3:15:21 1:05:54
93 Helge Østrem Firesafe BIL 3:15:49 1:06:22
94 Jukka Postilla ingen 3:17:50 1:08:23
95 Terje Sjåvik PricewaterhouseCoopers BIL 3:18:34 1:09:07
96 Eivind Bergsmyr NOTEAM 3:19:57 1:10:30
97 Richard Ligård NTNU BIL 3:20:22 1:10:55
98 Erling Legran TrønderEnergi AS 3:21:39 1:12:12
99 John Ivar Knutzen Strindheim IL 3:26:58 1:17:31
100 Geir Hakvåg Sylte ingen 3:27:13 1:17:46
101 Bjørn Krogstad Malvik IL 3:28:10 1:18:43
102 Harry Eide Eide Revisjon 3:29:08 1:19:41
103 Marius Haabeth Trygve Alm BIL 3:34:45 1:25:18
104 Geir Mardal NTNUI 3:34:56 1:25:29
105 Raimond Becker ABB BIL 3:35:19 1:25:52
106 Eirik Aunan Inderøy IL 3:35:51 1:26:24
107 Terje Erikstad Ranheim skiklubb 3:36:46 1:27:19
108 Rune Skotvold Statoil Bil 3:39:35 1:30:08
109 Atle Thomsen Tess bedrift 3:40:58 1:31:31
110 Pål Helge Øvrebø Omegakameratene SK 3:44:21 1:34:54
111 Hans Endre Sæterøy I.P.Huse BIL 3:51:17 1:41:50
112 Erik Wale Byåsen IL 3:52:49 1:43:22
113 Erik Rødder Bratsberg IL 3:53:10 1:43:43

Menn 46-50 år

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Kåre Sletta Strindheim IL 2:09:58  
2 Nils Kristian Moe Klæbu IL 2:10:36 0:00:38
3 Stein Rønning Gjensidige 2:15:37 0:05:39
4 John Rune Gilberg Ck Victoria 2:15:40 0:05:42
5 Jan Erik Hjelmeland Klæbu IL 2:16:41 0:06:43
6 Bjørn Nilsskog SpareBank 1 Skadeforsikring AS 2:17:26 0:07:28
7 Knut Ivar Sunnset IL LEIK 2:17:49 0:07:51
8 Lars Ove Jakobsen GBU 2:19:52 0:09:54
9 Inge Nordstein NO TEAM 2:20:36 0:10:38
10 Bård Juliebø Bravida 2:22:52 0:12:54
11 Ole Tronhus Trondheim Energi 2:23:19 0:13:21
12 Helge Vedvik Privat 2:25:53 0:15:55
13 Steinar Fenes Team Maritime 2:26:16 0:16:18
14 Vidar Henrik Halvorsen Strindheim IL 2:30:25 0:20:27
15 Gudmund Eiksund Ramme Alvor 2:34:29 0:24:31
16 Per Kristian Berge Nidelv IL 2:35:37 0:25:39
17 Ingebrigt Eidsmo PricewaterhouseCoopers BIL 2:37:14 0:27:16
18 Leif Vassli Nordea BIL 2:37:49 0:27:51
19 Erling Bye PricewaterhouseCoopers BIL 2:38:24 0:28:26
20 Jan O. Helgesen Møller B.I.L. 2:38:39 0:28:41
21 Kjartan Floer Trondheim Golfklubb 2:39:13 0:29:15
22 Erik Nilsson Tyholt ski og sykkel 2:39:24 0:29:26
23 Steinar Olav Gartland Gartland Sportsklubb 2:39:44 0:29:46
24 Per Lund Flatås IL 2:39:54 0:29:56
25 Asgeir J. Sørensen NTNU BIL 2:40:09 0:30:11
26 Espen Fjærvik Byaasen Skiklubb 2:40:41 0:30:43
27 Harald Brekke ASKO Sport 2:40:56 0:30:58
28 Terje Bjørnes Byåsen vgs 2:41:01 0:31:03
29 Ottar Meås Støtet 2:41:16 0:31:18
30 Tor Eirik Dahle Sømna IL ski 2:42:27 0:32:29
31 Knut Torp Nessegutten SpKl 2:44:29 0:34:31
32 Lars Harald Blikra Strindheim Ski 2:44:35 0:34:37
33 Sverre Henriksen Statoil Bil 2:44:56 0:34:58
34 Odd Arne Hermstad Vanvik IL/TINE Bil 2:45:01 0:35:03
35 Steinar Skomedal Klæbu IL 2:46:13 0:36:15
36 Ivan Skjærvø NORCONSULT BIL 2:46:13 0:36:15
37 Geir Domaas Fundator BIL 2:47:48 0:37:50
38 Are Andre Olsen Kristiansund 2:52:58 0:43:00
39 Bård Ove Fagerli St.. Olavs Hospital 2:53:14 0:43:16
40 Valdemar Wilhjelm Geisler Byåsen IL Langrenn 2:55:57 0:45:59
41 Finn Herje Leinstrand il 2:56:33 0:46:35
42 Rune Ytterdahl P.K.Trykk 2:56:47 0:46:49
43 John Henry Hammer Børsa IL - ski 2:57:23 0:47:25
44 Inge Fagerhaug Namsos 2:57:54 0:47:56
45 Kitty Schive Byåsen IL 3:02:27 0:52:29
46 Andreas Johnsen Handelsbanken 3:03:18 0:53:20
47 Steinar Sagvold Husebygutta IL 3:04:23 0:54:25
48 Harald Linga Fana IL 3:09:04 0:59:06
49 Harald K. Johnsen Ranheim skiklubb 3:10:07 1:00:09
50 Uwe Kopte Kälbersteiner 3:11:15 1:01:17
51 John Arne Dybvaag Team HKB 3:16:01 1:06:03
52 David Lysne Weatheford 3:17:17 1:07:19
53 Lars Petter Fallrø Leinstrand il 3:18:32 1:08:34
54 Hans Erik Swendgaard SINTEF BIL 3:22:05 1:12:07
55 Øystein Gjestvik PIL 3:28:20 1:18:22
56 Asbjørn Braa Klæbu IL 3:35:49 1:25:51
57 Jauf Lorås Datametriy 4:05:57 1:55:59

Menn 51-55 år

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Jan-Olav Presthus Jernbanens IL 2:10:50  
2 Torgeir Spets Byåsen IL 2:16:41 0:05:51
3 Bernt Olav Hilmo Byaasen Skiklub 2:17:42 0:06:52
4 Leif Erik Rekstad Jernbanen BIL 2:18:59 0:08:09
5 Hans Petter Bredeli Jernbanen IL 2:19:22 0:08:32
6 Steinar Spets Byåsen IL 2:20:31 0:09:41
7 Stein Erik Aagaard BIL Natura 2:21:10 0:10:20
8 Jan Blom Pettersen Luftkrigsskolen BIL 2:26:36 0:15:46
9 Jostein Staverløkk Umoe IKT 2:26:39 0:15:49
10 Gisle Berg Sparebank 1 SMN 2:27:41 0:16:51
11 Hans Ole Rolfsen Jonsvatnet IL 2:28:18 0:17:28
12 Per Hovde Byaasen Skiklub 2:29:42 0:18:52
13 Bernt Rognes Bouvet BIL 2:30:48 0:19:58
14 Terje Lauritzen ingen 2:32:59 0:22:09
15 John Elmer Øyaseter Selbusporten 2:33:00 0:22:10
16 Inge Nørstebø Skanska Aktiv 2:33:41 0:22:51
17 Jostein Alvestad Wing OK 2:34:23 0:23:33
18 Stig Strand Trondhjems Skiskyttere 2:34:31 0:23:41
19 Einar Hjellen Leinstrand il 2:34:52 0:24:02
20 Tore Flatval Politiets IL 2:35:17 0:24:27
21 Ketil Reitan Flå IL 2:37:47 0:26:57
22 Eirik Vefsnmo Bouvet BIL 2:39:06 0:28:16
23 Gunnar Hildonen Jernbanen BIL 2:40:21 0:29:31
24 Arne Greger Nilsen MOCK 2:41:27 0:30:37
25 Pål Theodorsen BIL Natura 2:41:32 0:30:42
26 Arve Lian Fylket BIL 2:42:03 0:31:13
27 Arild Hammer Overhalla IL 2:43:08 0:32:18
28 Geir Arnesen ingen 2:43:12 0:32:22
29 John Bjørn Storvold Klæbu IL 2:45:22 0:34:32
30 Kjell Salvesen St. Olavs Hospital BIL 2:46:56 0:36:06
31 Paul Håkon Almås Hommelvik IL 2:48:56 0:38:06
32 Tom Haugen Korsvoll IL 2:53:26 0:42:36
33 Bjørn Stavnes AAJT BIL 2:54:07 0:43:17
34 Erik Nordengen Gran 2:57:37 0:46:47
35 Johannes Østvik Aas-Jakobsen Trondheim BIL 2:58:59 0:48:09
36 Steinar Neegård OptoPlan BIL 3:00:15 0:49:25
37 Øystein Hoffart Eget 3:02:13 0:51:23
38 Kjetil Brudevoll Tafjord BIL 3:08:24 0:57:34
39 Per Lian ingen 3:11:12 1:00:22
40 Tor Erik Finne NGU BIL 3:13:19 1:02:29
41 per grieg grieg 3:14:51 1:04:01
42 Stein Olsen Statoil Bil 3:15:57 1:05:07
43 Hans Anders Theisen Vestbyen IL 3:25:26 1:14:36
44 Per Junge Nidar BIL 3:31:25 1:20:35
45 Johan Strømmen NMD B.I.L 3:32:21 1:21:31
46 Erling Friedmann BSK / Fokus Aktivum 3:52:11 1:41:21
47 Knut Rasmussen Haugesund 3:57:26 1:46:36
48 Kristen K. Opstad ingen 4:04:02 1:53:12

Menn 56-60 år

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Stein Kaasa Byåsen IL 2:18:01  
2 Per Kristian Greve Orkanger IF 2:21:24 0:03:23
3 Arne Mikkelsen NTNU BIL 2:23:58 0:05:57
4 Lasse Nilsen Treidig 2:23:58 0:05:57
5 Freddie Schumann Stadsbygd IL 2:25:51 0:07:50
6 Knut Bakkejord Strindheim IL 2:39:45 0:21:44
7 John Ivar Mogseth TVK 2:40:11 0:22:10
8 Kjell Jomar Lyng Tyholt ski og sykkel 2:40:32 0:22:31
9 Morten Hval Reinertsen BIL 2:42:57 0:24:56
10 Frank Gjengaar Tyholt ski og sykkel 2:46:22 0:28:21
11 Ivar Svendgård Tyholt ski og sykkel 2:47:03 0:29:02
12 Sverre Buan NTNU-BIL 2:48:22 0:30:21
13 Bjørn Berger Statoil Bil 2:49:42 0:31:41
14 John-Tore Eid Byåsen IL 2:50:24 0:32:23
15 Steinar Saghaug Vanvik IL 2:51:32 0:33:31
16 Halvor Nordstoga Mosjøen IL 2:52:59 0:34:58
17 Trond Lillealtern varegg fleridrett 2:56:58 0:38:57
18 Jo Andersen Statens Vegvesen 3:00:09 0:42:08
19 Steinar Skybakmoen Skibakkmon IL 3:03:30 0:45:29
20 Joar Skårsmoen Leinstrand il 3:03:59 0:45:58
21 Petter Østhus Støtet 3:05:39 0:47:38
22 Kjell S Johansen Lokdriften BIL 3:07:35 0:49:34
23 Stein Børre Torp Statoil Bil 3:10:51 0:52:50
24 Max Kjær Powel AS 3:12:03 0:54:02
25 Olav Erik Rød Telenor 3:18:14 1:00:13
26 Arne Wist Skanska Aktiv 3:35:22 1:17:21
27 Tore Heggem HiNT 3:39:27 1:21:26
28 Edvard Josef Bergseth Vestbyen IL 3:39:42 1:21:41
29 Jan Petter Venøy Kondis 4:00:56 1:42:55
30 Ragnar Iversen TAK 4:42:26 2:24:25

Menn 61-65 år

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Kristian Gundersen Stor-Elvdal Skiklubb 2:35:55  
2 Ingolf Tøndel Nidelv IL 2:41:08 0:05:13
3 Bjørn Lehn Skanska Aktiv 2:41:48 0:05:53
4 Morten Saur Vanvik IL 2:42:23 0:06:28
5 Oddvar Selnes Lensvik 2:43:46 0:07:51
6 Ole Sivertsvoll Ålen IL 2:43:55 0:08:00
7 Helge Garberg Nidelv IL 2:46:31 0:10:36
8 Arvid Almås Leik 2:46:52 0:10:57
9 Ottar G. Kristiansen ErgoGroup 2:47:03 0:11:08
10 Per Ole Wanvik Sturla IF 2:47:12 0:11:17
11 Eivind Sæther Orkanger IF 2:48:00 0:12:05
12 Atle Vada Vada 2:48:50 0:12:55
13 Leif Bjerkan SINTEF BIL 2:49:07 0:13:12
14 Magnar Bendheim Nidelv IL 2:49:19 0:13:24
15 Svein Vold Rennebu IL 2:50:12 0:14:17
16 Allan Johansen Åga IL 2:50:44 0:14:49
17 Harald Fenstad Stadsbygd IL 2:50:44 0:14:49
18 Johannes Kalland Aure IL 2:51:59 0:16:04
19 Steinar Nordheim Malvik IL 2:53:30 0:17:35
20 Jakob Sunde Steinkjer Skiklubb 2:54:57 0:19:02
21 Geir Moe Seatex BIL 2:56:59 0:21:04
22 Ludvig Karlsen NTNU BIL 2:57:13 0:21:18
23 Oddmund Slind Autronica bedriftsidrettslag 3:12:56 0:37:01
24 Erling Rytter Statoil Bil 3:16:18 0:40:23
25 Dag Myrhaug NTNU BIL 3:17:11 0:41:16
26 Nils Jørgen Gaasvik Vestbyen IL 3:38:56 1:03:01
27 Knut Dagfinn Nilsen Kondis 3:49:59 1:14:04
28 Birger Elvestad Trondhjem Skiklubb 3:52:47 1:16:52
29 Mark Reed SINTEF Marinmiljøteknologi 4:08:27 1:32:32

Menn 66-70 år

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Ola Kvaale Sør-Trøndelag Fylkeskommune BI 2:19:23  
2 Nils Nyhus Siemenslaget 2:37:47 0:18:24
3 Knut E. Møller Fylket BIL 2:50:47 0:31:24
4 Roar Forbord Malvik IL 2:51:32 0:32:09
5 Harry Sollie Jernbanens IL 2:58:16 0:38:53
6 Bjarne Rein Fjellanger Widerøe a/s 3:16:23 0:57:00
7 Magnus Landstad Freidig 3:21:59 1:02:36
8 Finn Faye Knudsen NTNU BIL 3:24:02 1:04:39
9 Ola Renå Hommelvik IL 3:26:23 1:07:00
10 Anders A. Hov Team Hov 3:26:28 1:07:05
11 Torleif Stephansen OK Nidarøst 3:35:07 1:15:44
12 Henry Sundsetvik OL Trollelg 3:42:28 1:23:05
13 Bjørn Flor NRK-BIL 3:45:10 1:25:47
14 Hagbart Vebostad Gnagsår 3:47:56 1:28:33

Menn 71-75 år

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Pål Benum Byåsen IL 3:03:23  
2 Ole Martin Dullum IL Stjørdals-Blink 3:10:06 0:06:43
3 Per Løvaas Vegvesenet BIL 3:13:59 0:10:36
4 Jens M. Hovem Byåsen IL 3:31:53 0:28:30
5 Jon Eggen Sæther Vikvarvet IL 3:41:19 0:37:56

Menn 76-> år

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Sverre M. Myklestad NTNU BIL 3:20:22  

Menn bedrift (16-29 år)

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Per Olav Monseth Polaris Media 2:17:09  
2 Joakim Ramstad Sp. Kl. Nessegutten / TOBB BIL 2:55:10 0:38:01
3 Viggo Schei Skanska Aktiv 3:06:10 0:49:01
4 Daniel Knutsen Forsvarets BIL 3:18:50 1:01:41
5 Steinar Skaar Luftkrigsskolen BIL 3:26:02 1:08:53
6 Carl Waldemar Wilhelmsen LKSK 3:33:46 1:16:37

Menn elite

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 John Dahl Strindheim IL 1:51:27  
2 Knut Anders Hatlen Stranda IL 1:56:14 0:04:47
3 Tomas Brikselli NTNUI 1:56:37 0:05:10
4 Tor Michelsen Sportsbua 1:56:42 0:05:15
5 Tore B. Berdal Byåsen IL/Team NTNU 1:57:01 0:05:34
6 Erik Andersson Byåsen IL 1:57:02 0:05:35
7 Sindre Sandbakk NTNUI-langrenn 1:58:33 0:07:06
8 Frode Jermstad Strindheim Ski/ AstraZeneca 1:59:24 0:07:57
9 Bjarne Valås Sportsbua 1:59:40 0:08:13
10 Rune Muller Strindheim IL 2:00:31 0:09:04
11 Martin Hallberg NTNUI - Langrenn 2:00:38 0:09:11
12 Tore Stengrundet Nordre Trysil IL 2:00:40 0:09:13
13 Ole Ivar Eide NTNUI - Langrenn 2:00:47 0:09:20
14 Jan Egil Strand Renholdsverket BIL 2:00:49 0:09:22
15 Steinar Eidem Selbu IL 2:01:02 0:09:35
16 Geir Thune Henning Skilag 2:02:35 0:11:08
17 Jens Petter Estil Lierne Ski 2:02:55 0:11:28
18 Odd Egil Brobakk Støren Sportsklubb 2:03:06 0:11:39
19 Tor-Einar Sandvik Meldal IL 2:03:06 0:11:39
20 Øivind Aunøien Strindheim IL 2:03:27 0:12:00
21 Terje Drøyvold Sportsbua 2:03:42 0:12:15
22 Gunnar Kristian Wæhre Egge IL 2:03:42 0:12:15
23 Henning Offigstad Øyer-Tretten IF 2:03:45 0:12:18
24 Jonas Holberg Ronglan il 2:03:59 0:12:32
25 Børge Leiren NTNUI 2:04:02 0:12:35
26 Martin Ree Støren Sportsklubb 2:04:42 0:13:15
27 Even Lillemo Statoil Bil 2:06:06 0:14:39
28 Torbjørn Mæhlumsveen Sportsbua 2:06:27 0:15:00
29 Petter Quist-Paulsen St Olav Hospital 2:06:55 0:15:28
30 Morten Svinsås IK.Rindals-Troll 2:07:08 0:15:41
31 Ole Martin Hauge Valldal IL 2:07:16 0:15:49
32 Runar Flønes Orkanger IF 2:07:20 0:15:53
33 Eskil Følstad Leksdal IL 2:07:43 0:16:16
34 Håvard Hegg Bergan Lødingen IL 2:07:43 0:16:16
35 Håvard Lorange Siemens 2:07:46 0:16:19
36 Ørjar Wærum Evensen Sømna IL 2:07:50 0:16:23
37 Hans Jørgen Renå Hommelvik IL 2:08:01 0:16:34
38 Egil Skarpsno Alvdal IL 2:08:02 0:16:35
39 Øyvind Viken Acando BUSS 2:08:25 0:16:58
40 Åsmund Hansson Morgestad Engerdal SPK 2:09:05 0:17:38
41 Runar Martinsen Lierne Ski 2:09:55 0:18:28
42 Frank Robert Hjulstad Malm IL 2:10:16 0:18:49
43 Johannes Reiten Betna IL 2:10:31 0:19:04
44 Roger Ovesen Byåsen IL 2:10:42 0:19:15
45 Stig Arne Erichsen Sportsbua 2:11:32 0:20:05
46 Martin Moxnes TIF Viking 2:11:37 0:20:10
47 Bjørn Ekeberg NTNUI-langrenn 2:12:04 0:20:37
48 Roar Sæther Buvik IL 2:12:16 0:20:49
49 Knut Ole Solligård Orkdal IL 2:13:10 0:21:43
50 Nils André Reinsfjord Sømna IL 2:14:16 0:22:49
51 Kai Rune Haugerø Flatås IL 2:14:29 0:23:02
52 Eigil Lyng Byåsen IL 2:14:37 0:23:10
53 Amund Leiren Kvam lsk / Team Leiro 2:15:14 0:23:47
54 Jon Inge Sponås NTNUI 2:15:55 0:24:28
55 Dag Haugdal Byåsen IL 2:17:19 0:25:52
56 Jørgen Danielsen Bossmo & Ytteren IL 2:18:35 0:27:08
57 Steinar Røe Teknobygg BIL 2:18:55 0:27:28
58 Glenn Jørgensen Herkules Ski 2:19:25 0:27:58
59 Even Eriksrud NTNUI 2:19:28 0:28:01
60 Inge Valseth Buvik IL 2:19:44 0:28:17
61 Jan Håvard Valstad Kunnskapsfabrikken 2:20:22 0:28:55
62 Jonas Danielsen Bossmo & Ytteren IL 2:21:01 0:29:34
63 Per Johan Fenstad Stadsbygd IL 2:21:56 0:30:29
64 Jon-Anders Wold Acusto AS 2:23:02 0:31:35
65 Henrik Gulliksen NTNUI 2:23:14 0:31:47
66 Jørn Almberg Lingit BIL 2:23:37 0:32:10
67 Asgeir Domaas Pedersen NTNUI-langrenn 2:24:09 0:32:42
68 Jon Inge Kulseth Acusto AS 2:24:23 0:32:56
69 Sjur Mo SINTEF BIL 2:24:27 0:33:00
70 Bjørn Verde Thon Sturla IF 2:25:54 0:34:27
71 Morten Johansen Bossmo & Ytteren IL 2:27:18 0:35:51
72 Sveinung Hestad Strand Trondheim Juridiske Studenters 2:29:05 0:37:38
73 Nils Petter Rundhaug Bossmo & Ytteren IL 2:31:47 0:40:20
74 Thomas Hovstein Stadsbygd IL 2:32:08 0:40:41
75 Tor Robin Sandkjernan Ila Jern 2:56:45 1:05:18
76 Maximilian Andrä NTNUI 3:12:18 1:20:51
77 Arne Røyset SINTEF 3:34:47 1:43:20

Menn student

Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid Etter
1 Andreas Kleven Krossholm Bærums Verk IF 2:21:02  
2 Gunnar Harris-Christensen Haugesund 2:21:03 0:00:01
3 Fredrik Klokk Sandberg NTNUI 2:24:46 0:03:44
4 Erik Langaard Solberg NTNUI-langrenn 2:25:18 0:04:16
5 Magnus Skavlan NTNUI 2:28:35 0:07:33
6 Eirik Frøseth Solheim Asker Skiklubb 2:29:12 0:08:10
7 Erlend Lausund NTNUI 2:30:01 0:08:59
8 Martin Wetlesen Vedeld NTNUI-langrenn 2:30:02 0:09:00
9 Bård Hauan Andersen Halden SK 2:33:32 0:12:30
10 Per Wirehn NTNUI 2:34:17 0:13:15
11 Einar Stødle NTNUI 2:35:00 0:13:58
12 Kim Skildheim NTNUI 2:35:26 0:14:24
13 Morten Galta NTNUI 2:38:40 0:17:38
14 Hans Fredrik Braaten Team Nedre Alle 2:38:55 0:17:53
15 Tor Andreas Andersen NTNUI 2:39:04 0:18:02
16 Mathias Marley NTNUI 2:39:30 0:18:28
17 Kristian Bredesen NTNUI 2:39:31 0:18:29
18 Haakon Sønsteby NTNUI - Langrenn 2:40:41 0:19:39
19 Halvor Savnes NTNUI 2:41:17 0:20:15
20 Gunne Håland NTNUI 2:41:46 0:20:44
21 Kåre Hauge Byåsen vgs 2:44:25 0:23:23
22 Stig C. Strandhagen NTNUI 2:44:47 0:23:45
23 Aleksander Vang Jokic NTNUI 2:44:59 0:23:57
24 Tor Ingve Aamodt Imås IL 2:45:00 0:23:58
25 Andre Jonvik NTNUI 2:45:24 0:24:22
26 Magnus Vågen NTNUI 2:46:28 0:25:26
27 Peter Selmer Rønningen NTNUI 2:47:31 0:26:29
28 Andreas Hanssønn Habberstad NTNUI 2:47:38 0:26:36
29 Erik Haare NTNUI 2:48:36 0:27:34
30 Pål Mikalsen Rolfsen Jonsvatnet IL 2:48:47 0:27:45
31 Eirik Ask Straalberg Ila Jern 2:49:12 0:28:10
32 Mats Bjerke Team M&M 2:50:23 0:29:21
33 Håvard Berget NTNUI 2:51:42 0:30:40
34 Marius Vebner MaskinLL 2:52:53 0:31:51
35 Henrik Arnstorp NTNUI 2:53:09 0:32:07
36 Eirik Medbø Team NøBø 2:53:13 0:32:11
37 Erlend Hovind NTNUI 2:53:26 0:32:24
38 Petter Holmstrøm NTNUI 2:53:49 0:32:47
39 Alexander Birkeland Mo NTNUI-langrenn 2:53:54 0:32:52
40 Øystein Husby Hundhamaren 2:54:16 0:33:14
41 Sivert Lund Fratelli 2:54:49 0:33:47
42 Morten Haugen NTNUI 2:56:40 0:35:38
43 Morten Brandvold NTNUI-langrenn 2:56:47 0:35:45
44 Andreas Gagnat Bøe NTNUI 2:57:46 0:36:44
45 Eyvind Thommesen Sæbø Hommelvik IL 2:58:05 0:37:03
46 Svante Zetterberg NTNUI 2:58:25 0:37:23
47 Øyvind Bakken Rognstad NTNUI 2:59:53 0:38:51
48 Hans Edward Røer NTNUI 3:00:50 0:39:48
49 Brage Ellingsæter NTNUI 3:01:28 0:40:26
50 Bendik Ramstad SP. KL. Nessegutten 3:01:42 0:40:40
51 Martin Kopte Kälbersteiner 3:02:41 0:41:39
52 Tord Reinaas Freidig 3:02:48 0:41:46
53 Magnus Årøen NTNUI-langrenn 3:02:54 0:41:52
54 Eirik Simonsen NTNUI 3:02:56 0:41:54
55 Kevin Gaze NTNUI 3:02:56 0:41:54
56 Pål Guttorm Syvertsen NTNUI 3:03:16 0:42:14
57 Magne Nielsen NTNUI 3:03:40 0:42:38
58 Nils Henrik Kolnes Ntnui Roing 3:04:07 0:43:05
59 Ole Lillevik NTNUI 3:04:07 0:43:05
60 Mathias Sem NTNUI 3:04:19 0:43:17
61 Anders Gunleiksrud NTNUI 3:04:26 0:43:24
62 Håkon Olav Skogmo NTNUI 3:04:27 0:43:25
63 Steinar Jørstad NTNUI 3:04:51 0:43:49
64 Harald Andre Sandvik Ron King Skilag 3:04:55 0:43:53
65 Håkon Hellebust Freidig 3:05:16 0:44:14
66 Erik Kjetså NTNUI-langrenn 3:05:26 0:44:24
67 Philip Solvang Wright MaskinLL 3:05:56 0:44:54
68 Anders Brabrand NTNUI 3:07:22 0:46:20
69 Trond Berntsen NTNUI 3:08:12 0:47:10
70 Thomas Grieg NTNUI 3:09:05 0:48:03
71 Lars Henrik Bjørneboe Røa IL 3:10:08 0:49:06
72 Magnus Weydahl Rosevalley 75's 3:10:20 0:49:18
73 Ole-Markus Pilskog Rosevalley 75's 3:10:20 0:49:18
74 Knut Petter Maråk NTNUI 3:10:33 0:49:31
75 PreBen Kjos Gabrielsen NTNUI 3:10:38 0:49:36
76 Anders Dalby NTNUI 3:10:46 0:49:44
77 Steffen Nøvik NTNUI 3:11:18 0:50:16
78 Ole Kristian Rauk NTNUI 3:11:51 0:50:49
79 Håvard Gossé Bergseth Ila Jern 3:11:58 0:50:56
80 Walter Dybwad NOTEAM 3:12:12 0:51:10
81 Per Nord NTNUI 3:12:20 0:51:18
82 Lars Magnus Aker NTNUI 3:12:33 0:51:31
83 Dag Sindre Werstad Beitstad Ski 3:12:54 0:51:52
84 Jonas Hovde Pedersen NTNUI 3:13:35 0:52:33
85 Øyvind Blaker NTNUI 3:13:58 0:52:56
86 Terje Solberg ingen 3:14:00 0:52:58
87 Steinar Gamst MaskinLL 3:14:17 0:53:15
88 Eivind Juvik Sørsia Hoppklubb 3:14:39 0:53:37
89 Georg Ellila NTNUI 3:14:42 0:53:40
90 Nikolai Hassel Firkløvern IL 3:17:10 0:56:08
91 Torgrim Aase NTNUI 3:17:12 0:56:10
92 Adrian Olsen ingen 3:17:46 0:56:44
93 Roger Fagerjord ingen 3:18:26 0:57:24
94 Sigurd Wøien NTNUI 3:18:39 0:57:37
95 Joakim Lokna NTNUI-langrenn 3:19:09 0:58:07
96 Olav Dankel Dalsenget MSK 3:20:22 0:59:20
97 Kristian Andersen NTNUI 3:20:43 0:59:41
98 Mads Løkken Gjerding NTNUI 3:21:36 1:00:34
99 Øyvind Nordengen Nordengen IL 3:22:28 1:01:26
100 Christopher Bjønness NTNUI 3:22:47 1:01:45
101 Christoffer Svendsen NTNUI 3:22:47 1:01:45
102 Bjørn Eskil Larsen Fauske 3:23:41 1:02:39
103 Erlend Brobak NTNUI 3:23:41 1:02:39
104 Jørgen Figenschou ingen 3:24:35 1:03:33
105 Karl Kristian Haave NTNUI 3:24:39 1:03:37
106 Torben Wedervang Mancini 3:25:29 1:04:27
107 Mathias Haugen Maske Luftkrigsskolen BIL 3:26:27 1:05:25
108 Ole Fredrik Vartomten NTNUI 3:29:09 1:08:07
109 Christian Haugen NTNUI 3:29:49 1:08:47
110 Bård Havenstrøm Hansen NTNUI 3:30:18 1:09:16
111 Øyvind Selmer Tilde 3:31:14 1:10:12
112 Eirik Berg Grimsbo ingen 3:32:13 1:11:11
113 Øyvind Huse Solbakken Nederlaget 3:33:57 1:12:55
114 Arne Olav Eide MarskinLL 3:34:30 1:13:28
115 Vegard Dahl-Eriksen Mancini 3:34:41 1:13:39
116 Paulo Girao NTNUI 3:34:58 1:13:56
117 Jakob Jakobsen NTNUI - Langrenn 3:37:15 1:16:13
118 Clement Harris-Christensen Haugesund 3:37:47 1:16:45
119 Daniel Hallingbye NTNUI 3:37:53 1:16:51
120 Per Olav Helms NTNUI 3:38:00 1:16:58
121 Steinar Haugen Trondhjem Skiklubb 3:39:00 1:17:58
122 John Anders Voldnes NOTEAM 3:40:26 1:19:24
123 Anders Henriksen NTNUI 3:40:42 1:19:40
124 Bjørnar Fuglaamoen IL Trysilgutten 3:42:13 1:21:11
125 Ola Frihetsli ØIL 3:42:47 1:21:45
126 Steffen Kørte NTNUI 3:44:41 1:23:39
127 Yngve Sønnesyn Willmann NTNUI-langrenn 3:48:28 1:27:26
128 Jens Haga NTNUI 3:51:05 1:30:03
129 Simen Løken Nordre Trysil IL 3:53:21 1:32:19
130 Ole-Anders Johnsen NTNUI 3:54:50 1:33:48
131 Christian Svarstad Blaker IL 3:56:03 1:35:01
132 Eivind Tjelde NTNUI 3:56:29 1:35:27
133 Tor Jenssen Dusjselskapet 3:59:34 1:38:32
134 Eirik Hjertenæs Ila Jern 4:01:19 1:40:17
135 Henrik Dolmen NOTEAM 4:02:17 1:41:15
136 Øystein Eikrem ingen 4:08:27 1:47:25
137 Davies Lobo Bakglatt SK 4:11:27 1:50:25
138 Anders Kårøy Almås NTNUI 4:19:12 1:58:10
139 Frode Sterten Heide ingen 4:20:26 1:59:24
140 Espen Berg Grimsbo Medkila skilag 4:27:29 2:06:27


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +