SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| RESULTATER: VASALOPPET: Kvinner- Menn| NORGESCUP: SØNDAG: 20/30 km: Kvinner- Menn| LØR: 10/15 km: Kvinner- Menn| FRE: Sprint: Kvinner- Menn| VM OBERSTDORF: SØNDAG: 50 km: Menn| LØR: 30 km: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| MEDALJEOVERSIKT VM

Resultater La Transjurassienne - Fri 2010


Annonse

Kvinner

1 4:20.12,16 119 Golay   Geymond Florence Le Solliat 39
2 4:23.21,87 116 Sandoz   Stéphanie Verrieres de Joux 39
3 4:33.02,87 117 Bourgon   Martine Verrieres de Joux 34
4 4:34.04,98 1532 Jacquot   Marie-Laure Fournet Blancheroche 35
5 4:35.46,41 1521 Jörg-Abächerli   Margrit Silenen 43
6 4:39.17,45 128 Arbez   Anne Flore Longchaumois 25
7 4:46.37,72 126 Gindre   Moyse Laurence Septmoncel 45
8 4:47.23,83 131 Cretton   Morgane Malpas 26
9 4:48.44,75 1523 Hecker   Sandra Rösrath 39
10 4:54.58,18 1537 Alepee   Christine Fontaines NE 37
11 4:57.55,16 130 Favre   Corinne ARGENTIERES BESSE 40
12 5:04.59,48 1502 Philipps   Isabelle Detain et Bruant 40
13 5:06.10,26 1506 Tristram   Rachel Orbey 35
14 5:10.06,49 1614 Bürger   Alexandra SPIEGEL BEI BERN 35
15 5:11.19,42 125 Le   Nair Christine CHAFFREY 44
16 5:12.03,67 1530 Barth   Sophie Corenc 31
17 5:14.45,64 1501 Mathevon   Catherine Montfaucon 47
18 5:16.00,07 1514 Montalti   Carol BELLFONTAINE 43
19 5:16.17,66 1553 Faivre   Julie SAINT MARTIN EN VERCORS 35
20 5:16.36,81 129 Laude   Héléne Pontarlier 34
21 5:18.50,50 1539 Laubert   Corinne Pontarlier 46
22 5:19.32,42 1580 Rey   Isabelle BUFFY 34
23 5:21.00,24 1574 Poulain   Raphaëlle Chamonix Mont Blanc 35
24 5:21.42,16 1621 Jeangirard   Saillard Emmanuelle Pontarlier 44
25 5:22.20,76 1509 Gauthier   Thum Fabienne Le Locle 48
26 5:23.06,89 1515 Nageotte   Emmanuelle Le Sappey en Chartreuse 45
27 5:23.53,13 1583 Henry   Caroline Grenoble 30
28 5:24.32,02 1541 Vuillet-Aib   Louisa Septmoncel 51
29 5:30.18,78 1586 Weyermann   Anita Gümligen 33
30 5:30.20,13 1540 Paget   Sylvie Morez 40
31 5:30.58,29 1624 Brupbacher   Joëlle Muri b. Bern 32
32 5:31.09,48 1527 Chevalier   Nicole St Martin d'Heres 33
33 5:31.14,03 1503 Blanc   Elisabeth Septmoncel 57
34 5:31.42,78 1568 Bourgeois   Ghislaine LES PLANCHES EN MTG. 40
35 5:32.17,66 1531 Pellegrini   Tania Oye et Pallet 38
36 5:32.30,54 1596 Flechet   Martine Tarentaise 47
37 5:32.33,69 1518 Spadone   Laurence Morez 48
38 5:33.25,08 1519 Belingheri   Sandrine Oye et Pallet 39
39 5:34.44,13 1520 Pagel   Carola Gex 42
40 5:35.03,52 1525 Boch   Pauline Annecy 26
41 5:35.57,12 1507 Eksterowicz   Agnès Faverges 48
42 5:35.59,14 1623 Cochet   Mireille Chambery 55
43 5:41.15,88 1534 Gabry   Sabine Chapelle des Bois 40
44 5:43.03,50 1578 Blanc-Paque   Stella Chamonix Mont Blanc 44
45 5:43.05,80 1505 Lauriot   Murielle Malpas 38
46 5:45.22,51 1517 Habakuk   Eveli HARJUMAA 32
47 5:45.41,46 1633 Medeleff   Céline L'etoile 24
48 5:46.25,56 1608 Fraix   Burnet Magali Pringy 37
49 5:47.49,24 1516 Viaud   Claire Chazey sur Ain 45
50 5:50.16,92 1561 Jacquet   Catherine Pontarlier 46
51 5:50.31,41 1587 Seta   Clementine Bassens 32
52 5:51.23,19 1513 Deligniere   Charlotte Grenoble 35
53 5:53.27,92 1504 Faivre   Fanny Pontarlier 50
54 5:55.07,55 1512 Thabard   Bénédicte LILLE 27
55 5:55.18,46 1597 Murray   Heather Lausanne 30
56 5:55.43,98 1529 Dukan   Diana TARTU 37
57 5:58.15,95 1635 Lipej   Bozena LJUBLJANA 53
58 5:58.25,19 1607 Berger-Sabbatel   Pauline Novalaise 22
59 5:59.22,52 1606 Vernaton   Mylène Foncine le Haut 51
60 6:01.42,92 1562 Pochet   Laurence Argonay 39
61 6:02.21,61 1511 Claus   Sylvie Grenoble 39
62 6:04.45,19 1593 Pardonnet   Catherine Montfaucon 50
63 6:05.10,27 1565 Guyon   Françoise Lavans les St Claude 49
64 6:06.26,25 1589 Blanchet   Juliette Davos Platz 31
65 6:10.52,07 1603 Michel   Camille SAINT JULIEN EN VERCORS 27
66 6:11.48,99 1591 Martin-Preney   Madeleine NELSON BC 22
67 6:12.28,79 1630 Guillod   Catherine La Neuveville 50
68 6:14.26,24 1557 Hardy   Béatrice Onnion 34
69 6:17.24,54 1637 Guy   Véronique Mouthe 41
70 6:19.10,29 1558 Jeannier   Nelly Dommartin 51
71 6:19.26,65 1629 Cuelhes   Christine Jarrie 52
72 6:19.35,66 1615 Lescop   Christine Poisat 44
73 6:19.40,28 1594 Fiard   Laurène Tresserve 22
74 6:20.17,32 1571 Mandrillon   Véronique Lamoura 45
75 6:23.21,14 1619 Drouet   Anne-Sophie Meylan 24
76 6:23.24,86 1592 Courtigne   Juliette La Roche Blanche 26
77 6:25.46,88 1582 Coste   Yvette LES HOUCHES 47
78 6:25.48,40 1535 Repond   Sauty Francine Pully 51
79 6:26.26,41 1613 Boudinet   Hélène Annecy le Vieux 50
80 6:26.28,42 1588 Georges   Annick Montreuil 48
81 6:28.12,10 1554 Langlois   Marie Christine Bonnevaux le Prieure 49
82 6:28.48,10 1570 Dessens   Annick Lyon 49
83 6:31.39,98 1508 Wilson   Anne Gryon 43
84 6:36.10,15 1642 Nemcova   Barbora PLZEN 28
85 6:37.03,48 1618 Sol   Fabienne Villy le Pelloux 50
86 6:37.45,83 1572 Galbes   Claire Bois d'Amont 25
87 6:38.44,34 1627 Chabod   Marie-Colette Vuillecin 52
88 6:39.17,48 1604 Varichon   Beroud Marie Aleth Autrans 53
89 6:39.55,30 1510 Gautier   Marie Andrée L'Hopital du Grosbois 40
90 6:42.44,66 1585 Rouillon   Claire Trepot 26
91 6:43.58,99 1605 More   Dominique Embrun 51
92 6:44.25,99 1524 Gubert   Arlette St Martin d'Uriage 57
93 6:44.39,48 1638 Carletti   Emanuela Nus (AO) 31
94 6:48.23,38 1566 Cuynet   Julie Bracon 30
95 6:48.51,29 1640 Razurel   Pascale St Claude 46
96 6:49.14,31 1581 Bournaud   Séverine Gif sur Yvette 30
97 6:50.53,18 1533 Ortmann   Doris Graz 53
98 6:52.15,34 1573 Lapierre   Martine Lans en Vercors 43
99 6:52.21,50 1598 Faure   Martine Chatte 61
100 6:53.39,52 1617 Fiorelli   Christine Mirecourt 54
101 6:55.11,86 1625 Legros   Gisèle ST LAURENT EN GRDX 59
102 6:58.50,25 1579 Parisot   Estelle Melisey 24
103 6:58.51,17 1584 Dufour   Sandrine Montbrison 23
104 7:00.22,97 1576 Depuydt   Els SintNiklaas 39
105 7:01.03,62 1634 Bernet   Françoise Cluses 51
106 7:05.37,43 1631 Defoort   Françoise Claix 50
107 7:08.04,01 1575 Mallet   Blandine St Paul en Jarez 52
108 7:16.43,54 1538 Dole   Florence Pontarlier 57
109 7:17.09,91 1628 Montarnal   Cécile Poisat 44
110 7:17.16,27 1612 Le   Bars Laetitia Paris 41
111 7:18.25,27 1556 Saby   Murielle La Roche sur Foron 42
112 7:21.06,16 1602 Bieniek   Virginie Grenoble 32
113 7:22.04,04 1609 Moroni   Anne Line DINGY SAINT CLAIR 31
114 7:25.06,02 1620 Grosjean   Catherine Pontarlier 50
115 7:28.19,22 1599 Sainte   Fare Marie Paris 31
116 7:28.39,12 1601 Bourcier   Liliane Chambery 52
117 7:30.54,21 1564 Gree   Brigitte Avignon les St Claude 55
118 7:32.49,19 1622 Daude   Florence SAINT CLAUDE 53
119 7:35.44,04 1641 Troupova   Jana PRAHA 31
120 7:41.01,26 1577 Clerc   Bénédicte Varennes St Sauveur 42

Herrer

1 3:23.39,44 2 Perrillat   Christophe Le Grand Bornand 31
2 3:24.28,74 4 Fredriksson   Mathias OSTERSUND 37
3 3:24.29,79 7 Santus   Fabio Bidon 34
4 3:24.30,40 12 Andreasson   Rikard MORA 31
5 3:24.30,64 13 Carrara   Bruno MILANO 33
6 3:24.31,74 5 Bonaldi   Sergio Bidon 32
7 3:24.38,68 3 Cattaneo   Marco CARONNO PERTUSELLA 36
8 3:24.45,12 69 Mondon   Thibault Le Bourg d'Oisans 25
9 3:24.52,86 88 Nesterov   Vadim ZLATOUST 31
10 3:26.31,30 1 Rousselet   Alexandre Metabief 33
11 3:27.37,71 10 Chauvet   Benoît St Gervais les Bains 29
12 3:27.40,98 51 Cassez   Mathieu Pontarlier 34
13 3:29.37,84 25 Langel   Arnaud Chatelblanc 25
14 3:32.38,81 70 Thevenard   Xavier Hotonnes 22
15 3:32.40,03 62 Balanche   Hervé Les Fourgs 31
16 3:32.46,33 35 Dupont   Jean-Christophe St Jean de Sixt 39
17 3:32.46,86 416 Loy   Sylvain Grenoble 29
18 3:33.12,11 24 Cannelle   Eddy Foncine le Haut 34
19 3:33.12,35 72 Francois   Arnaud ST NIZIER DE MOUCHEROTTE 35
20 3:33.12,51 54 Coupat   Olivier LE BESSAS 37
21 3:33.12,54 67 Breyton   Gaetan Aime 32
22 3:33.16,87 42 Roy   Didier Arcon 40
23 3:35.25,00 44 Maki   Kari JAMSANKOSKI 45
24 3:36.23,21 22 Suter   Thomas Wald ZH 28
25 3:36.24,44 23 Isenmann   Sébastien Ranspach 31
26 3:36.28,98 36 Guy   François Chaux Neuve 38
27 3:36.30,13 74 Bouillet   Cédric St Laurent en Grandvaux 35
28 3:36.33,09 27 Cazaux   Baptiste Arrens Marsous 32
29 3:36.38,27 33 Girod   Olivier Pont de Poitte 29
30 3:37.50,15 49 Chopard-Lallier   Benoit Villers le Lac 45
31 3:37.54,63 63 Bogdanov   Evgeny Fontainebleau 27
32 3:38.26,31 8 Henriet   Simon Chapelle des Bois 26
33 3:39.03,19 37 Baud   Frédéric Metabief 35
34 3:39.16,39 75 Desarmenien   Alban Les Rousses 28
35 3:39.41,25 83 Donischal   Brice Burnhaupt le Haut 29
36 3:39.53,88 68 Boeglin   Didier Mieussy 43
37 3:39.56,42 65 Jeannerod   Yannick Les Villedieu 33
38 3:41.13,88 28 Perrier   Nicolas St Martin d'Heres 27
39 3:41.35,00 59 David-Raison   Jocelyn Lamoura 21
40 3:42.22,23 82 Tuetey   Romain Pontarlier 28
41 3:42.26,78 34 Verjus   Lionel SAINT PIERRE 30
42 3:42.55,14 64 Chatellard   Yan Demi Quartier 22
43 3:42.55,26 80 Cheneval   Franck Viuz en Sallaz 37
44 3:43.01,59 79 Prost   Eric Morbier 44
45 3:43.07,49 55 Vandel   Loïc Bois d'Amont 29
46 3:43.32,70 77 Miclo   Olivier Stosswihr 28
47 3:46.07,09 32 Tournier   Laurent Bugny 41
48 3:46.07,44 41 Rives   Olivier Doubs 36
49 3:46.34,23 346 Verguet   Cédric Bonnetage 27
50 3:47.19,71 30 Pais   Geoffroy Montriond 24
51 3:47.29,71 76 Beliard   Florian Pontarlier 29
52 3:47.34,24 73 De   Nardin Guillaume Gerardmer 26
53 3:48.08,65 40 Thery   Thomas Les Rousses 25
54 3:48.14,22 415 Ivanov   Sergey BALASHIKHA 31
55 3:48.14,86 86 Pellaton   Fabrice La Brévine 40
56 3:48.19,36 20 Gorry   Franck St Jean d'Arvey 39
57 3:48.38,03 43 Morscher   Simon Domat/Ems 23
58 3:48.39,98 31 Poirot   Xavier SAINT AMÉ 30
59 3:48.40,75 510 Gallin   Lionel Voissant 35
60 3:48.44,72 444 Blanc   Samuel Bidon 24
61 3:49.44,66 84 Rannou   Yannick St Claude 27
62 3:50.19,73 85 Bouveret   Jarno Chapelle des Bois 22
63 3:50.19,74 52 Meier   Christophe Bullet 37
64 3:50.20,66 324 Seguin   Nicolas Dijon 38
65 3:50.54,85 338 Repecaud   Nicolas Pirey 30
66 3:51.04,55 187 David   Raison Thierry Lamoura 50
67 3:51.10,20 153 Gregoire   Philippe Soula 43
68 3:51.25,72 46 Juhen   Nicolas Montperreux 29
69 3:51.51,02 454 Valenzisi   Nicolas Morbier 26
70 3:51.56,37 222 Capelli   Yann La Longeville 37
71 3:51.58,13 60 Chopard   Mickaël Chaponost 34
72 3:51.58,98 476 Musy   Samuel Labergement Ste Marie 36
73 3:51.59,96 183 Piron   Emmanuel Creuzier le Vieux 40
74 3:52.02,22 378 Gouy   Rudy CHAMONIX CEDEX 38
75 3:52.03,46 216 Lacroix   Stéphane Bois d'Amont 40
76 3:52.16,18 493 Saulet   Bruno Ornex 38
77 3:53.06,80 333 Girard   Elia Les Villedieu 22
78 3:53.06,92 53 Bailly   Sylvain Ruffieu 23
79 3:53.17,18 247 Locatelli   Benoît Evillers 41
80 3:53.18,36 194 Moyse   Pascal Septmoncel 44
81 3:53.18,89 541 Fumey   Philippe Montferrand le Chateau 48
82 3:53.21,53 170 Alary   Sylvain Lons le Saunier 36
83 3:53.21,89 152 Racle   Denis Pontarlier 51
84 3:53.21,90 440 Trebing   Immo Neubulach 49
85 3:53.22,79 394 Guyetand   Yann Arcizans Dessus 33
86 3:53.23,30 341 Niquille   Jacques Ottikon (Gossau ZH) 45
87 3:53.26,02 316 Gaudard   Sébastien Morbier 36
88 3:53.28,35 367 Deforet   Loïc Longchaumois 24
89 3:53.33,48 58 Lucas   Raphaël Grand Combe Chateleu 39
90 3:53.40,78 298 Faivre   Hervé La Cluse et Mijoux 43
91 3:54.23,44 171 Panier   Florian Besancon 33
92 3:54.30,66 281 Lorge   Benoit Septmoncel 40
93 3:55.27,82 392 Humbertclaude   Romaric Xonrupt Longemer 38
94 3:55.39,34 352 Didierlaurent   Nicolas Vagney 40
95 3:55.46,28 442 Vinzens   Patrick Chur 23
96 3:55.54,49 315 Cavalier   Lionel Nidau 34
97 3:55.57,94 421 Rivet   Joachim Albertville 40
98 3:56.57,00 431 Gremaud   Raphaël Peseux 25
99 3:57.10,61 400 Marin   Olivier Claix 23
100 3:57.11,62 399 Valdenaire   Samuel Basse sur le Rupt 33
101 3:57.20,25 293 Mougey   Eric Thonon les Bains 38
102 3:57.55,08 45 Gilly   Benoit St Laurent sous Coiron 31
103 3:58.14,09 424 Cunat   Pierre St Martin d'Heres 25
104 3:58.14,13 239 Bouveret   Julien Pontarlier 30
105 3:58.14,42 38 Bourgeois   Ludovic Mouthe 26
106 3:58.15,17 271 Devillers   Bertrand Lamoura 30
107 3:58.15,96 165 Tristram   Antoine Orbey 36
108 3:58.16,57 413 Adam   Thierry Mulhouse 31
109 3:58.58,29 435 Bettinaglio   Carlo CASNIGO (MB) 42
110 3:59.35,93 232 Rossero   Jean Louis Septmoncel 50
111 3:59.45,00 456 Patoz   Fabrice Arc sous Cicon 40
112 3:59.45,90 242 Bourdin   Jérôme Ste Colombe 32
113 3:59.46,17 284 Monnier-Benoit   Philippe La Motte Servolex 29
114 3:59.46,83 363 Poirot   Jérome Cornimont 37
115 3:59.48,43 365 Poncet   Frédéric Lamoura 41
116 3:59.48,44 474 Droz-Vincent   Olivier Labergement Ste Marie 35
117 3:59.50,24 257 Romand   Yves Clairvaux les Lacs 53
118 3:59.50,47 377 Simeon   Erick Jacob Bellecombette 49
119 3:59.53,36 205 Melet   Denis Cinquetral 47
120 3:59.54,92 519 Mercier   Matthieu Maiche 23
121 3:59.55,46 219 Morlet   Vincent Prenovel 31
122 4:00.01,10 301 Ruembeli   Olivier SAINTE-CROIX 40
123 4:00.04,95 307 Duc   Sébastien Err 31
124 4:00.22,72 155 Gauthier   Gérard Le Cerneux-Péquignot 41
125 4:00.59,76 267 Thomet   Lionel Les Villedieu 45
126 4:00.59,93 536 Michaud   Thomas Vaux et Chantegrue 29
127 4:01.36,21 475 Mussillon   Gilles Grande Riviere 47
128 4:01.51,66 154 Gauthier   Pascal Le Cerneux-Péquignot 50
129 4:02.23,95 47 Benoit   Julien Le Bourget du Lac 21
130 4:02.29,36 412 Monnier   Eric SAINT MARTIN EN VERCORS 34
131 4:02.29,70 321 Carsana   Olivier Chabeuil 40
132 4:02.31,13 490 Abbadie   Sébastien Ayzac Ost 32
133 4:02.32,67 473 Minary   Gérard Les Fins 54
134 4:02.41,31 276 Nappey   Jean-Charles Les Fins 35
135 4:02.57,45 195 Normand   Joseph Mery 36
136 4:03.05,69 185 Schwob   Alphonse Pontarlier 51
137 4:03.38,50 447 Valla   Benjamin Lans en Vercors 39
138 4:03.48,80 393 Claudon   Francis Chamonix Mont Blanc 41
139 4:03.58,52 459 Berrez   Jean Pierre Les Ronchaux 34
140 4:04.11,55 180 Rosset   Pierre Yves Echirolles 42
141 4:04.26,09 335 Perret   Jean Pierre Pontarlier 28
142 4:04.43,00 472 Morel   Philippe Morez 30
143 4:04.43,12 492 Monnier   Benoit Sylvain Pontarlier 33
144 4:04.53,96 534 Saiz   Artola Igor ORDIZIA-GIPUZKOA 37
145 4:04.59,80 304 Dannecker   Gilles Premanon 39
146 4:05.00,58 396 Verjus   Serge St Pierre 48
147 4:05.33,99 429 Delavelle   Clément Fournet Blancheroche 21
148 4:05.34,13 438 Devillaz   Sacha Vallorcine 21
149 4:05.41,81 297 Perry   Xavier Blamont 30
150 4:05.45,52 3360 Wittensöldner   Christian Zofingen 35
151 4:05.52,10 527 Flaux   Marcel Grenoble 51
152 4:05.53,24 469 Oustry   Bertrand Bidon 34
153 4:05.54,99 516 Miszel   Jean Henri St etienne 33
154 4:06.04,38 328 Ducret   Jérémie Annecy 32
155 4:06.12,60 272 Masson   Philippe Morbier 39
156 4:06.42,70 537 Dornier   Charles Pontarlier 28
157 4:07.02,75 535 Froidevaux   Bastien St-Saphorin-sur-Morges 39
158 4:07.15,76 202 Letoublon   Claude CHAUDRON 37
159 4:07.18,10 501 Dechamboux   Jacques Thorens Glieres 44
160 4:07.20,13 542 Robbe   Lionel Les Fins 37
161 4:07.21,48 320 Bouton   Rodolphe Septmoncel 36
162 4:07.36,65 361 Malchiodi   Franck Rouen 31
163 4:07.46,32 179 Saillard   Emmanuel Houtaud 42
164 4:07.50,89 406 Sahli   Fabrice Villars-Burquin 35
165 4:08.03,81 2459 Davoli   Marius Genève 43
166 4:08.22,67 546 Thomet   Antoine Labergement Ste Marie 22
167 4:08.30,28 2441 Jeangirard   Julien Pontarlier 29
168 4:08.37,38 441 Pellicier   Timothe Aime 24
169 4:08.48,57 505 Beaufils   Fabien Pau 25
170 4:08.51,16 494 Perrier-Grobon   Jean-Charles La Roche de Rame 43
171 4:08.52,26 275 Bouveret   Pierre Ornans 44
172 4:08.53,12 539 Guenot   François Longchaumois 31
173 4:08.54,31 224 Bonnet   Manuel Essertines-sur-Rolle 35
174 4:09.26,57 217 Guy   Jean Yves Chaux Neuve 49
175 4:09.32,22 211 Baudrand   Sébastien Lyaud 41
176 4:09.36,14 353 Noel   Thierry Orbey 40
177 4:09.37,76 151 Gensse   Philippe Foncine le Haut 46
178 4:09.38,22 220 Lamy   Rodolphe Bois d'Amont 40
179 4:09.40,59 314 Alder   Norbert VOLLSETSWIL 47
180 4:09.44,10 212 Blanc   Nicolas Bourgoin Jallieu 35
181 4:10.02,76 259 Violland   Nicolas Grenoble 32
182 4:10.06,83 417 Vergnolle   Thomas St Pierre de Chartreuse 38
183 4:10.08,10 294 Parisot   Raphaël Houtaud 45
184 4:10.10,92 181 Ruffet   Philippe Echirolles 49
185 4:10.26,51 383 Schumacher   Yorck Olaf Freiburg 42
186 4:10.27,01 159 Tschaenn   André Soultz Haut Rhin 48
187 4:10.27,77 385 Laithier   Samuel Jougne 35
188 4:10.29,01 544 Rias   Emmanuel Seyssinet Pariset 38
189 4:10.34,95 241 Thievent   David Le Sappey en Chartreuse 39
190 4:10.36,44 342 Schweitzer   Lionel SAINT LOUIS 35
191 4:10.43,45 526 Metge   Gilles Bidon 38
192 4:10.43,75 2488 Lemonnier   Stéphane St Jean d'Arvey 41
193 4:10.45,35 336 Savoie   Jean Christophe Septmoncel 39
194 4:11.04,72 350 Tyrode   Etienne Pontarlier 22
195 4:11.10,48 236 Busch   Vincent Montlebon 34
196 4:11.19,33 2499 Kalland   John VOLDA 49
197 4:11.19,46 2181 Vassbotn   Bjorn Ole VOLDA 43
198 4:11.20,62 425 Schmitt   Aymeric Les Contamines Montjoie 35
199 4:11.23,40 463 Mermet   Cédric La Pesse 31
200 4:11.24,84 428 Perrier   Jérémie Autrans 34
201 4:11.25,82 506 Elmiger   Bernhard Ermensee 38
202 4:11.28,74 2475 Miselli   Roberto Scandiano (RE) 44
203 4:11.41,41 530 Thomet   Patrick Labergement Ste Marie 46
204 4:11.46,47 2135 Descotes   Genon Vincent Besancon 35
205 4:12.07,46 391 Cava   Christophe Claira 32
206 4:12.13,74 503 Charmoille   Samuel Vernierfontaine 39
207 4:12.31,32 278 Biesse   Bernard Jougne 51
208 4:12.44,04 282 Dupras   Thierry Ambronay 44
209 4:12.45,64 517 Blondeau   Marc Nozeroy 29
210 4:12.45,91 382 Moret   Patrick Ville la Grand 40
211 4:13.00,64 292 Petitprez   Antoine St Andre les Vergers 30
212 4:13.13,37 375 Balanche   Yves Les Fourgs 30
213 4:13.13,86 2395 Messina   Luca Bolzano (BZ) 50
214 4:13.26,53 418 De   Laporte Damien SAINT CYR AU MONT D`OR 26
215 4:13.28,29 398 Coste   Stéphane Gabaston 42
216 4:13.32,81 467 Vuillaume   David Remoray Boujeons 29
217 4:13.34,02 477 Courdier   Alban Frasne 40
218 4:13.35,31 2457 Arnold   Marcel Altdorf UR 52
219 4:13.40,03 453 Lamoureux   Olivier Reichsfeld 43
220 4:13.43,13 238 Worthington   Stephen Root 45
221 4:13.43,58 2247 Coge   Rémi Loos en Gohelle 27
222 4:13.45,43 329 Vallet   Philippe Neuilly Plaisance 40
223 4:13.47,17 470 Gaine   Francis Besancon 34
224 4:13.49,58 565 Gstoehl   Werner Balzers 47
225 4:13.53,42 230 Chouard   Nicolas Premanon 39
226 4:13.54,09 465 Maret   Edouard Savigny 36
227 4:14.05,83 300 Mimram   Franck Morteau 36
228 4:14.22,60 364 Herzog   Jacques Weiler-Simmerberg 39
229 4:14.24,85 322 Gregoire   Henri Quaix en Chartreuse 47
230 4:14.26,80 327 Lecoultre   Jean François Les Hopitaux Neufs 35
231 4:14.28,80 214 Faivre   Etienne Bourg en Bresse 38
232 4:14.29,16 387 Malartre   Alexandre Vals près le Puy 27
233 4:14.30,88 197 Faivre   Eric Dole 42
234 4:14.36,26 402 Siberchicot   Xavier Villard St Sauveur 38
235 4:14.42,42 166 Barral   Vincent Seynod 43
236 4:14.48,51 172 Junod   Jean Michel L'Auberson 38
237 4:14.53,28 404 Heinis   Joël Jougne 40
238 4:14.54,14 370 Badoz   Vincent Pontarlier 30
239 4:15.07,73 522 Daclin   Christian Morez 44
240 4:15.08,03 273 Clerc   Jérôme Foncine le Haut 38
241 4:15.19,46 368 Petitjean   Aurélien Lamoura 29
242 4:15.46,34 513 Perrad   Lionel Bellefontaine 32
243 4:16.07,06 523 Villet   Alexandre Morbier 28
244 4:16.07,43 524 Bärtschi   Ruedi Adelboden 46
245 4:16.08,69 552 Follonier   Jean Michel Le Sentier 50
246 4:16.12,86 173 Kerautret   Robert Houilles 52
247 4:16.31,02 269 Hirsinger   Edouard Arbois 47
248 4:16.37,43 369 Monnot   Hervé Metabief 46
249 4:16.46,05 186 Patoz   Samuel Epenoy 38
250 4:16.50,34 158 Mignot   François Morbier 42
251 4:16.58,48 558 Drouaillet   Nicolas Le Brassus 30
252 4:17.08,31 78 Vandel   Nicolas Bois d'Amont 25
253 4:17.15,33 209 Pellegrini   Stéphane Montperreux 40
254 4:17.31,07 2406 Siron   Cédric Doubs 33
255 4:17.43,40 319 Boissiere   Julien Annecy le Vieux 32
256 4:18.01,66 563 Wuthrich   Bernhard Fraubrunnen 45
257 4:18.02,63 299 Munoz   Sylvain MEANDRE 41
258 4:18.15,24 101 Vuillet   Michel Bellefontaine 56
259 4:18.16,62 397 Forestier   Matthias Sarrageois 29
260 4:18.19,20 182 Marguet   Nicolas Fuans 39
261 4:18.21,22 489 Cottereau   Didier La Roche sur Foron 35
262 4:18.22,03 190 Schwander   Jean Caluire et Cuire 45
263 4:18.23,54 270 Khalfi   Bruno Morbier 46
264 4:18.24,06 358 Lebeau   Serge Mijoux 40
265 4:18.32,75 235 Dubois   Jérome Gradignan 42
266 4:18.34,74 167 Ravinetto   Laurent Villemoirieu 40
267 4:18.41,85 286 Pernot   Alexis Malbrans 32
268 4:18.46,89 481 Martin   Christophe REPENTIGNY 47
269 4:18.50,66 562 Thompson   Sean Epalinges 22
270 4:18.50,97 386 Auge   Maxime Vanvey 25
271 4:18.52,25 191 Bommensatt   Pierre Orbey 61
272 4:18.54,66 207 Cuynet   Max Bracon 54
273 4:18.54,74 240 Henriet   Jean Pierre Chapelle des Bois 58
274 4:18.56,01 543 Bouthiaux   Bertrand Granges Narboz 38
275 4:19.08,82 326 Berger   Philippe Lons le Saunier 39
276 4:19.13,95 248 Poncet   Thierry Peron 49
277 4:19.15,76 345 Roidor   Gwenaël St Laurent en Grandvaux 31
278 4:19.15,77 529 Enzenhofer   Klaus ZWETTL/R 21
279 4:19.19,39 210 Renaud   Patrick BELLEGARDE / VALSERINE 57
280 4:19.45,14 548 Gournay   Cyril Pontarlier 40
281 4:19.58,45 289 Perrot   Aurélien St Pierre 29
282 4:19.58,86 491 Brechotte   François Lamoura 47
283 4:20.01,81 3341 Moulin   Norbert Bidon 54
284 4:20.02,88 355 Malfroy   Thierry Oye et Pallet 40
285 4:20.03,61 164 Paget   Goy Charly Chaux du Dombief 39
286 4:20.04,53 407 Pardyjak   Eric Préverenges 38
287 4:20.04,81 520 Benoit   Michel PIERRE 44
288 4:20.05,07 471 Idelon   Jean Marc Rencurel 37
289 4:20.08,63 266 Rixte   Daniel Mende 41
290 4:20.46,88 450 Gauthier   Pierre La Chaux-de-Fonds 45
291 4:21.20,31 268 Duraffourg   Mickaël Lamoura 32
292 4:21.21,17 2498 Heltne   Per VOLDA 60
293 4:21.23,93 2274 Mainbourg   Hervé Aix les Bains 25
294 4:21.26,21 2465 Knüsel   Markus Uster 55
295 4:21.27,71 488 Renaud   Pierre Remiremont 28
296 4:21.42,25 2305 Kolyshev   Sergey ZHUKOVSKY 52
297 4:21.42,81 2241 Ueland   Oyvind S. UALAND 30
298 4:21.56,04 557 Invernizzi   Yvan Doubs 40
299 4:22.12,65 344 Mougenot   Thomas LA VAL D`AJOL 29
300 4:22.33,60 410 Brochier   Simon Bidon 27
301 4:22.40,21 323 Nagel   Siegfried Rüfenacht BE 42
302 4:22.44,66 452 Vauchier   Philippe Oye et Pallet 48
303 4:23.01,76 2288 Heyd   Adrien Neuville sur Saone 31
304 4:23.04,35 462 Pastore   Manuel Servoz 33
305 4:23.14,00 436 Collenberg   Gian Bonaduz 24
306 4:23.15,25 302 Le   Roy Henri Vincelles 49
307 4:23.22,64 479 Bourgeois   Florian Chapelle des Bois 29
308 4:23.23,24 460 Morel   Christophe Lac des Rouges Truites 53
309 4:23.24,17 4410 Briot   Emmanuel Meylan 42
310 4:23.30,73 461 Quittet   Vincent Devecey 45
311 4:23.32,96 2266 Salzmann   Roland Bern 27
312 4:23.46,61 2332 Uusivirta   Heikki NIVALA 29
313 4:23.47,57 2188 Fort   José La Chaux-du-Milieu 42
314 4:23.53,31 3296 Kedrov   Vladimir KIROV 40
315 4:24.01,81 449 Bouday   Ivan Pontarlier 33
316 4:24.02,70 566 Vionnet   Vincent Toulouse 26
317 4:24.06,13 433 Humbert   Yann Longchaumois 31
318 4:24.06,82 538 Mainbourg   Eric Crest Voland 28
319 4:24.07,66 332 Forestier   Aloïs Lamoura 27
320 4:24.07,86 177 Arnaud   Daniel Grande Riviere 55
321 4:24.10,82 203 Fumey   Alain Foncine le Haut 39
322 4:24.11,09 2272 Maire   Christian Orbey 43
323 4:24.11,52 330 Fatet   Emilien Digne les Bains 28
324 4:24.12,33 201 Maire   Alain Gilley 46
325 4:24.12,48 443 Beche   Eric Bidon 44
326 4:24.13,18 204 Bordas   Philippe Boissise la Bertrand 41
327 4:24.14,54 357 Gauthier   Luc Cran Gevrier 26
328 4:24.31,86 553 Hanus   Christophe Bellecombe 37
329 4:24.36,78 532 Coste   Fabien Oye et Pallet 31
330 4:24.41,58 169 Ponchon   Jean Luc Cournon d'Auvergne 53
331 4:24.57,40 231 Milliot   Dominique Pontarlier 48
332 4:24.57,78 237 Rousselin   Patrice MONNET LA VILLE 56
333 4:25.00,65 423 Martin   Jean-Nicolas SAINT MARTIN D'URIAGE 41
334 4:25.02,66 1035 Perrotin   Richard Machault 55
335 4:25.04,92 497 Perrin   Olivier Chaffois 41
336 4:25.34,16 2345 Cuynet   Matthieu Doye 26
337 4:25.49,78 531 Gillet   Christophe Pontarlier 43
338 4:26.08,13 478 Sauberli   Eric La Croix-de-Rozon 48
339 4:26.09,98 229 Charmoille   Gilles Baume les Dames 52
340 4:26.20,78 303 Roblot   Philippe Morbier 47
341 4:26.21,98 484 Robert   Sébastien LA NEUVEVILLE DT LÉPANGES 41
342 4:26.23,04 556 Griffond   Xavier Morbier 37
343 4:26.23,56 258 Dutartre   Yvan Houtaud 51
344 4:26.35,49 2278 Tilliet   Fabien Villeurbanne 30
345 4:26.40,87 2016 Bailly-Basin   Pascal Morbier 51
346 4:26.55,75 3391 Coupe   Denis La Buissiere 43
347 4:26.59,96 480 Coste   Joël Oye et Pallet 56
348 4:27.00,03 2260 Maire   Jean Luc Bulle 42
349 4:27.03,99 2279 Tavernier   Matthieu SAINT GERVAIS 26
350 4:27.15,86 244 Berliat   Jean Marc Le Sappey en Chartreuse 54
351 4:27.18,49 2010 Chaize   Xavier St Chamond 47
352 4:27.32,51 189 Janod   François Chambery 38
353 4:27.58,71 550 Rey   Jean François Villard de Lans 40
354 4:28.01,04 448 Ducrot   Nicolas Pontarlier 40
355 4:28.02,63 403 Beschet   Vivien Vaux et Chantegrue 23
356 4:28.03,38 176 Lamy   Chapuis Alain Lamoura 53
357 4:28.03,79 445 Dembourg   Lionel Bidon 40
358 4:28.04,34 371 Boand   Philippe Nyon 52
359 4:28.06,31 509 Verain-Bruot   François Faverois 26
360 4:28.08,95 414 Barthod   David Grand Combe Chateleu 24
361 4:28.16,80 401 Morisson   Julien L'Arbresle 30
362 4:28.22,64 3461 Müller   Erik Biel/Bienne 33
363 4:28.30,27 2076 Hocquart   Jean Brice Nancy 31
364 4:28.42,98 482 Gerfaux   Olivier LA CHAPELLE SAINT MAURICE 34
365 4:28.43,56 2002 Janvier   Christian Chassal 58
366 4:28.45,82 334 Marchal   Norbert Entre Deux Monts 38
367 4:28.46,53 348 Croissant   Philippe Montbeliard 40
368 4:28.55,04 325 Cattin   Yannick Fontaines NE 39
369 4:28.58,27 511 Sanjuan   Augustin Yverdon-les-Bains 45
370 4:29.00,45 561 Gardavaud   Yves Bois d'Amont 41
371 4:29.03,82 2197 Raichon   Sébastien Caumont sur Durance 38
372 4:29.16,85 178 Beliard   Bruno Goux les Usiers 53
373 4:29.24,24 1010 Seret   Daniel Echenoz la Meline 58
374 4:29.41,95 2285 Sauvaget   Arnaud Metabief 25
375 4:29.59,54 192 Ducastel   Nicolas St Pierre de Chartreuse 48
376 4:30.01,49 356 Bourdier   Nathanaël Lavans Vuillafans 26
377 4:30.04,33 560 Pellegrini   Pascal Pontarlier 45
378 4:30.06,33 263 Soulage   Fabien Frangy en Bresse 34
379 4:30.20,24 518 Lanquetin   Vincent Doubs 23
380 4:30.31,69 1089 Mazuez   Guy Foncine le Haut 49
381 4:30.36,17 2342 Ordoki   Joxe Mari PAMPLONA 47
382 4:30.36,88 2290 Lechat   Gérald Champagnole 37
383 4:30.39,68 2003 Jacquot   Pierre Chaffois 43
384 4:30.42,19 1078 Ouvrier   Neyret Edmond St Ferreol 48
385 4:30.45,89 457 Chambet   Patrick Poisy 46
386 4:30.52,27 206 Chaneac   Philippe St Chamond 47
387 4:30.55,54 507 Hyrnik   Jacek USTRON 45
388 4:31.00,55 487 Cretin   Jean Noël Bois d'Amont 47
389 4:31.06,88 198 Arrachart   Frédéric Lyaud 43
390 4:31.18,15 528 Vincent   David Lamoura 34
391 4:31.27,43 184 Lau   Francis Hohrod 53
392 4:31.33,29 2430 Jacquet   Alexandre Morbier 28
393 4:31.36,91 215 Jean   Patrick Loriol sur Drome 50
394 4:31.43,94 420 Gilot   Antoine SAINT EGREVE 24
395 4:31.48,57 551 De   Paoli Guillaume Les Houches 26
396 4:31.48,74 437 Caldwell   Lindsay BRISTOL 39
397 4:31.49,72 521 Fertez   Romain Les Villedieu 26
398 4:31.52,16 502 Rival   Patrice Vetraz Monthoux 33
399 4:32.15,70 466 Ducret   Didier Les Rousses 47
400 4:32.19,39 434 Boch   Cyril St Julien Mont Denis 23
401 4:32.24,58 4332 Bernard   Granger Jérôme Thorens Glieres 30
402 4:32.27,19 2368 Sansoulet   Sébastien TOURNEFEUILLE 35
403 4:32.41,10 514 Michel   Cyrille Colmar 34
404 4:33.18,52 2381 Simon   Frédéric Frasne 45
405 4:33.22,70 1090 Falcy   Jean Pierre Bois d'Amont 45
406 4:33.27,64 555 Viry   Christian La Bresse 40
407 4:33.31,09 318 Buron   Jacky St Vincent des Bois 56
408 4:33.41,94 2046 Di   Gennaro Emilien Gaillard 29
409 4:34.03,32 264 Meunier   Jean Louis Chateauneuf de Gadagne 51
410 4:34.04,43 2174 Demeer   François Vincennes 33
411 4:34.05,96 2364 Guillemin   Fabrice Frambouhans 30
412 4:34.09,70 1059 Lacroix   Guy Bois d'Amont 52
413 4:34.10,89 2450 Roustain   Didier Le Chambon sur Lignon 47
414 4:34.10,95 2455 Thomson   Frédéric Jalhay 39
415 4:34.12,06 2316 Jocallaz   Ermes La Salle (AO) 31
416 4:34.13,31 2171 Burette   Pierre Hery sur Alby 52
417 4:34.23,82 163 Perrin   Rémi Bischoffsheim 40
418 4:34.24,13 498 Girel   Pascal Belley 42
419 4:34.24,43 515 Bouveret   Arnaud Foncine le Haut 37
420 4:34.39,21 379 Mienville   Nicolas Bidon 32
421 4:34.39,52 309 Dunand   Philippe La Cote d'Aime 44
422 4:34.41,19 306 Marmier   Dominique Frasne 51
423 4:35.06,61 2476 Schimpl   Karl ZWETTL/RODL 47
424 4:35.11,89 2454 Celle   Stéphane Le Bessat 32
425 4:35.17,19 2496 Enzenhofer   Manfred Zwettl an der Rodl 46
426 4:35.17,48 3395 Gimbert   Florent Grenoble 24
427 4:35.24,88 2393 Caron   Vincent Montmorot 30
428 4:35.25,06 2460 Pourchet   Aurélien Passavant 31
429 4:35.27,95 280 Grillet   Dominique Foncine le Haut 46
430 4:35.29,35 1061 Mandrillon   Alain Morez 60
431 4:35.29,57 2493 Lanfranchi   Luca Gandino (BG) 23
432 4:35.30,96 2034 Monney   Jean Marc Malpas 40
433 4:35.35,67 486 Desarmenien   Antoine Lyon 24
434 4:35.37,11 2389 Huber   Thomas Villingen-Schwenningen 42
435 4:35.43,55 2213 Colin   Denis Pontarlier 31
436 4:35.44,95 2133 Onillon   Emmanuel Les Hauts-Geneveys 41
437 4:35.45,01 2437 Lonchampt   Richard Gellin 42
438 4:35.47,90 4239 Lespinasse   Xavier Ville la Grand 39
439 4:35.48,41 2277 Rey   Guillaume La Roche Blanche 27
440 4:35.55,84 2371 Arnaud   Cédric Sillingy 33
441 4:35.59,64 250 Courtet   Frédéric Mouthe 40
442 4:36.00,84 3401 Egocheaga   Rodriguez Jorge OVIEDO 42
443 4:36.08,67 313 Barthelemy   Christian ALLEMONT 48
444 4:36.14,25 554 Matarese   Roland St Martin d'Heres 53
445 4:36.17,92 1018 Geneve   Marc Woippy 59
446 4:36.23,27 290 Richerot   Eric Vouvray 42
447 4:36.28,67 3317 Burri   Marc Chapelle des Bois 27
448 4:36.30,06 2038 Perrot   Audet Vincent Fournet Blancheroche 38
449 4:36.34,81 2318 Eiselé   Yves Mulhouse 51
450 4:36.40,41 2210 Chartier   Pierre Vaulnaveys le Haut 45
451 4:36.41,33 2120 Radigue   Cyril Combs la Ville 38
452 4:36.47,25 2425 Henry   Yann Besancon 32
453 4:36.52,02 2240 Casier   Ludovic Pontarlier 33
454 4:37.16,75 2432 Henry   Pierre Altkirch 49
455 4:37.17,30 1144 Thiebault   Jean Marc Villenauxe la Grande 47
456 4:37.29,01 277 Laveuve   Eric St Martin d'Heres 45
457 4:37.33,63 1009 Gaillard   Michel Boissia 54
458 4:37.36,64 2333 Varcin   Nicolas SAINT ALBAN LEYSSE 47
459 4:37.36,82 2173 Varaine   Richard Annecy le Vieux 43
460 4:37.38,70 2254 Vidberg   Manuel Amathay Vesigneux 27
461 4:37.38,85 2092 Pothin   Raphaël Courbevoie 34
462 4:37.40,07 285 Buffard   Benoît Les Rousses 52
463 4:37.45,82 2231 Bouladou   Eric BADEVEL 36
464 4:37.47,89 2379 Jacquot   François Lons le Saunier 52
465 4:38.00,02 127 Bouquin   Jean Charquemont 54
466 4:38.19,04 2464 Ostian   Jean Grenoble 35
467 4:38.19,55 279 Jeannet   Florent Vittel 31
468 4:38.21,30 200 Briffod   Thierry Sillingy 43
469 4:38.32,05 508 Bailly-Salins   Olivier Les Rousses 36
470 4:38.36,30 3119 Schiegg   Walter Feldmeilen 62
471 4:38.36,38 2113 Jullian   Frédéric Montain 34
472 4:38.42,49 2270 Rouffiange   David SAINT ETIENNE 23
473 4:38.48,97 2494 Mussillon   François La Chaumusse 45
474 4:38.53,86 2372 Jacquot   Romuald Fournet Blancheroche 35
475 4:38.54,99 2129 Favre   Jean Jacques Le Sappey en Chartreuse 46
476 4:39.06,54 559 Bengtson   Lars Speicher 49
477 4:39.07,70 308 Maillefer   Jacques Les Bioux 42
478 4:39.09,38 2149 Lancon   Wilfrid Clairvaux les Lacs 35
479 4:39.10,38 2005 Bouillaud   Christian Clairvaux les Lacs 47
480 4:39.13,23 2083 Thefo   Stéphane Paris 46
481 4:39.13,96 362 Jeunet   Stéphane SAINT PIERRE 34
482 4:39.15,36 295 Josserand   Alexis Rumilly 37
483 4:39.32,29 2468 Vuidepot   Eric Lons le Saunier 46
484 4:39.33,22 2209 Martin   Philippe Montlebon 44
485 4:39.35,79 2252 Erlicher   Marco Coredo (TN) 46
486 4:39.37,04 458 Bondier   Nicolas Longchaumois 39
487 4:39.54,45 380 Rougier   Stéphane Cournon d'Auvergne 40
488 4:40.04,34 2330 Sallet   Jean-Claude Sens 52
489 4:40.07,67 249 Duchene   Bernard Annecy le Vieux 54
490 4:40.09,19 540 Coste   Nicolas Amberieu en Bugey 21
491 4:40.12,58 2348 Barth   Johannes Corenc 37
492 4:40.17,05 161 Bescond   Christian Morbier 55
493 4:40.25,14 2261 Putzhammer   Wolfang Annecy le Vieux 43
494 4:40.28,57 262 Cavro   Sylvain GROISSIAT 39
495 4:40.34,49 2482 Timofeev   Konstantin MOSCOW 37
496 4:40.35,49 2386 Burri   Didier Le Latet 45
497 4:40.41,24 483 Camp   Théophile Chamonix Mont Blanc 21
498 4:40.50,47 2315 Jocallaz   Aldo La Salle (AO) 56
499 4:40.54,92 2273 Parmentier   Marc Labaroche 37
500 4:40.57,21 2292 Humbert   Mathieu Roulans 27
501 4:40.59,10 2257 Chapuis   Marc Lievremont 43
502 4:41.03,10 499 Maire   Florent Besancon 43
503 4:41.05,79 1167 Blanc   Francis Colmars 55
504 4:41.06,48 2275 Guilloux   Julien-Pierre Chabottes 39
505 4:41.08,14 409 Di   Cioccio Patrice AIX LES BAINS 43
506 4:41.09,99 213 Bouthiaux   Antoine La Roche sur Foron 30
507 4:41.10,76 234 Charberet   Etienne Pontarlier 31
508 4:41.19,91 3448 Roux   Didier Mauguio 46
509 4:41.21,51 2349 Bloch   Filip PLZEN 36
510 4:41.22,65 439 Gaillard   Raymond Grandson 57
Annonse







Annonse