Resultater Trysil Skimaraton 2010



 

NR NAVN KLUBB TID DIFF ANTALL_TSM
  10 beste damer totalt:        
1 Ellen Grepperud Ås IL 1:48:31 0:00:00 1
2 Kari Mette Vika Veldre Ski 1:53:58 0:05:27 2
3 Lin Iren Sætre Hernes IL 1:56:34 0:08:03 1
4 Britt Unni Lønstad-Halvorsen Bergheim IL 2:04:55 0:16:24 2
5 Eli Kjønsberg Åslia Skilag 2:05:07 0:16:35 2
6 Kirsti Holøyen Hodalen IL 2:06:06 0:17:34 2
7 Siri Sjetne Lund SK Rye 2:06:51 0:18:19 1
8 Cecilie Engh   2:08:06 0:19:34 1
9 Rita Bryhni Åsbygda IL 2:08:30 0:19:58 3
10 Rønnaug T. Skille Strandbygda IL/Villom 2:09:30 0:20:58 1
           
  Klasse K15-16: Påmeldte: 0, Startende: 0, Brutt: 0, I mål: 0        
           
  Klasse K17-18: Påmeldte: 2, Startende: 2, Brutt: 0, I mål: 2        
1 Helene Mejdell Njård 2:17:36 0:00:00 1
2 Malin Mo Østgren IL BUL Oslo 2:29:54 0:12:18 1
           
  Klasse K19-20: Påmeldte: 4, Startende: 2, Brutt: 1, I mål: 1        
1 Tonje Andersen J/H langrenn 2:22:49 0:00:00 1
           
  Klasse K21-25: Påmeldte: 7, Startende: 6, Brutt: 0, I mål: 6        
1 Kirsti Holøyen Hodalen IL 2:06:06 0:00:00 2
2 Lene Nylund JH-Sykkel 2:23:34 0:17:27 1
3 Marit Storås Dalguten 2:33:10 0:27:02 1
4 Fride Jordet   2:49:51 0:43:44 1
5 Ingrid Austeng Team Åsland 2:53:10 0:47:02 1
6 Synne Brune   3:15:40 1:09:33 1
           
  Klasse K26-30: Påmeldte: 12, Startende: 11, Brutt: 0, I mål: 11        
1 Gunnhild Digernes Åndalsnes 2:27:10 0:00:00 1
2 Else-Marit Bryn Hissi 2:31:13 0:04:02 1
3 Stine Nielsen Team Åsland 2:33:16 0:06:06 1
4 Susanne Wennersgaard Team Åsland 2:35:57 0:08:47 1
5 Line Kristoffersen   2:37:36 0:10:26 3
6 Gunn Eli Rønningen Stor-Elvdal Skiklubb 2:47:50 0:20:39 2
7 Kari Spildo Aas Jakobsen BIL 2:51:43 0:24:31 1
8 Eli Kathrine Brune   3:10:32 0:43:21 1
9 Torill Konttorp   3:13:15 0:46:03 1
10 Inger Lise Kvalvågnes Multikonsult BIL 3:23:12 0:56:01 1
11 Tine Wenner Team Åsland 3:38:11 1:10:59 1
           
  Klasse K31-35: Påmeldte: 13, Startende: 11, Brutt: 0, I mål: 11        
1 Siri Sjetne Lund SK Rye 2:06:51 0:00:00 1
2 Hanne Westerheim Danielsen Vang Skiløperforening 2:16:25 0:09:34 1
3 Hege Baksjøberget Hamar Skiklubb 2:20:45 0:13:54 2
4 Louise Skak Team Jensen 2:29:16 0:22:24 1
5 Hege Ragnhildsløkken   2:30:18 0:23:26 2
6 Kristine Thorseng Shellklubben BIL 2:36:55 0:30:03 1
7 Vibeke Johansen   2:56:23 0:49:31 1
8 Silje Sandmæl SITup 3:01:35 0:54:44 1
9 Maja Berg Kristoffersen Team Åsland 3:05:33 0:58:42 1
10 Monica Sønsthagen Åslia 3:15:38 1:08:47 1
11 Tone Strand Åslia 3:15:41 1:08:49 1
           
  Klasse K36-40: Påmeldte: 18, Startende: 15, Brutt: 0, I mål: 15        
1 Lin Iren Sætre Hernes IL 1:56:34 0:00:00 1
2 Britt Unni Lønstad-Halvorsen Bergheim IL 2:04:55 0:08:21 2
3 Eli Kjønsberg Åslia Skilag 2:05:07 0:08:32 2
4 Rita Bryhni Åsbygda IL 2:08:30 0:11:56 3
5 Rønnaug T. Skille Strandbygda IL/Villom 2:09:30 0:12:55 1
6 Siw Elin Weideborg Brumunddal SK 2:13:52 0:17:18 2
7 Kristin Gangås Stor-Elvdal Skiklubb 2:14:03 0:17:27 3
8 Ingjerd Tesaker Rustad IL 2:16:00 0:19:25 1
9 Mona Løvlien Solberg Åslia Skilag 2:18:56 0:22:20 1
10 Rita Milli Finstad Sportsklubb 2:26:49 0:30:14 1
11 Siv Anita Gimse Stor-Elvdal Skiklubb 2:27:46 0:31:11 2
12 Kjersti Jevanord   2:41:13 0:44:38 1
13 Vibeke Glorvigen Team Glava 2:42:01 0:45:27 2
14 Anne Eline Stenvoll Stor-Elvdal Skiklubb 3:05:43 1:09:07 1
15 Anne Lene Alme Rena IL 3:15:37 1:19:01 1
           
  Klasse K41-45: Påmeldte: 14, Startende: 12, Brutt: 0, I mål: 12        
1 Kari Mette Vika Veldre Ski 1:53:58 0:00:00 1
2 Elin Grete Budal Stor-Elvdal Skiklubb 2:13:52 0:19:53 2
3 Karen Nergaard Trysil 2:14:12 0:20:13 5
4 Anna Johansson Jönköpings OK 2:15:42 0:21:44 1
5 Hilde Holt Nordre Trysil IL 2:16:24 0:22:24 4
6 Torgunn Wiig Lørenskog skiklubb/Ceres 2:16:55 0:22:57 1
7 Kristin Moen Lørenskog Skiklubb 2:20:28 0:26:30 4
8 Ingrid Rapp Team Glava 2:26:54 0:32:55 2
9 Ingeborg Alsgaard Vang Skiløperforening 2:27:06 0:33:07 1
10 Lise Magnussen Hernes IL 2:27:10 0:33:12 3
11 Jannecke Lauritzen Bjønnbekkmora 2:33:58 0:39:59 1
12 Britt Kvilten HSK Sykkel 2:44:04 0:50:06 1
           
  Klasse K46-50: Påmeldte: 12, Startende: 7, Brutt: 0, I mål: 7        
1 Ellen Grepperud Ås IL 1:48:31 0:00:00 1
2 Toril Thomasgaard Busterud Vang Skiløperforening 2:17:57 0:29:24 2
3 Turid Borud   2:27:40 0:39:07 1
4 Siri Kraft Talsnes   2:35:54 0:47:21 1
5 Gry Mona Bjørsland Åslia Skilag 2:38:19 0:49:47 2
6 Elisabeth Martinsen   2:54:17 1:05:44 1
7 Tonje Altøy   3:00:52 1:12:20 1
           
  Klasse K51-55: Påmeldte: 8, Startende: 7, Brutt: 0, I mål: 7        
1 Cecilie Engh   2:08:06 0:00:00 1
2 Irene Kjøs Vang Skiløperforening 2:14:04 0:05:58 3
3 Heidi Grønvold Bøe JH Sykkel 2:25:15 0:17:08 2
4 Toril Eng Åslia Skilag 2:28:28 0:20:21 1
5 Bente Løkken Nilsgård Åslia Skilag 2:30:07 0:22:01 2
6 Anna Torseke Jørstad Lillehammer Skiklub 2:36:54 0:28:48 1
7 Else-Berit Evjebråten   2:46:19 0:38:13 1
           
  Klasse K56-60: Påmeldte: 1, Startende: 1, Brutt: 0, I mål: 1        
1 Kjærsti Tullemor Floden Royal sport 2:53:11 0:00:00 1
           
  Klasse K61-65: Påmeldte: 0, Startende: 0, Brutt: 0, I mål: 0        
           
  Klasse K66-70: Påmeldte: 0, Startende: 0, Brutt: 0, I mål: 0        
           
  Klasse K71-75: Påmeldte: 0, Startende: 0, Brutt: 0, I mål: 0        
           
  Klasse K76-: Påmeldte: 0, Startende: 0, Brutt: 0, I mål: 0        

 

NR NAVN KLUBB TID DIFF ANTALL_TSM
  10 beste herrer totalt:        
1 Stian Remseth Andresen RENO BIL OSLO 1:33:12 0:00:00 4
2 Petter Leistad Vaaler IF 1:35:34 0:02:21 3
3 Eirik Landheim Tynset IF 1:35:45 0:02:33 1
4 Arild Askestad Fet SSG/ Team Aker Solutions 1:35:45 0:02:33 1
5 Odd Snerthammer Knaben IL 1:36:38 0:03:26 3
6 Morten Aas IL Trysilgutten 1:39:15 0:06:03 4
7 Dag Erik Kokkin Vang Skiløperforening 1:39:18 0:06:05 1
8 Tore Stengrundet Nordre Trysil IL 1:40:48 0:07:35 8
9 Åsmund Hansson Morgestad Engerdal SPK 1:41:28 0:08:15 1
10 Ståle Opstad Stokke IL 1:41:45 0:08:32 1
           
  Klasse M15-16: Påmeldte: 1, Startende: 1, Brutt: 0, I mål: 1        
1 Fabian Larsen KIL Ski 2:13:52 0:00:00 1
           
  Klasse M17-18: Påmeldte: 9, Startende: 9, Brutt: 0, I mål: 8        
1 Jonas Amundsen Nes Ski 1:43:54 0:00:00 1
2 Jørgen Sveinsson Njård 1:49:18 0:05:24 2
3 Håvard Dalby Ottestad IL 1:49:28 0:05:35 1
4 Vegard Øie Nordbygda/Løten Ski 1:55:13 0:11:20 2
5 John Sebastian Sebelien Harrachov 1:56:19 0:12:26 1
6 Kent-Ivar Bjørnsen Sollund Botne Skiklubb 2:12:34 0:28:41 1
7 Casper Skofterød Nordby IL 2:39:10 0:55:15 1
8 Fredrik Berg   2:57:30 1:13:36 1
           
  Klasse M19-20: Påmeldte: 12, Startende: 10, Brutt: 0, I mål: 10        
1 Stian Remseth Andresen RENO BIL OSLO 1:33:12 0:00:00 4
2 Gjermund Olsen IL Trysilgutten 1:50:10 0:16:56 1
3 Morten Buchholdt Stor-Elvdal Skiklubb 1:51:28 0:18:14 2
4 Marius Øie Nordbygda/Løten Ski 2:02:12 0:28:58 2
5 Espen Aleksander Sørlie   2:04:04 0:30:50 1
6 Erik Lokreim Slapgard   2:07:46 0:34:33 1
7 Aleksander Larsen KIL Ski 2:12:19 0:39:06 1
8 Ole-Jørgen Gangsø Bekkevold   2:16:09 0:42:55 1
9 Kristian Weidemann Klæboe Team Åsland 2:25:16 0:52:02 2
10 Terje Frogner Team Åsland 2:47:00 1:13:46 1
           
  Klasse M21-25: Påmeldte: 18, Startende: 14, Brutt: 0, I mål: 14        
1 Arild Askestad Fet SSG/ Team Aker Solutions 1:35:45 0:00:00 1
2 Eirik Landheim Tynset IF 1:35:45 0:00:00 1
3 Dag Erik Kokkin Vang Skiløperforening 1:39:18 0:03:32 1
4 Trygve Olsen IL Trysilgutten 1:43:45 0:07:59 1
5 Eirik Messelt Stor-Elvdal Skiklubb 1:46:13 0:10:27 2
6 Ståle Fenstad Stadsbygd il 1:47:00 0:11:14 1
7 Joachim Bernhardsen Andersen Invest Ltd 1:51:33 0:15:46 2
8 Thomas Hovstein Stadsbygd IL 1:52:07 0:16:21 1
9 Mikael Basteskår Team Porsgrunn 1:53:33 0:17:46 3
10 Kristian Haagensen Sveen Grue IL 2:01:01 0:25:14 1
11 Terje Valen Høihjelle Overhalla IL 2:01:09 0:25:24 1
12 Eirik Flesjå Olsen   2:03:54 0:28:07 1
13 Tom Eirik Kjeldsen   2:14:10 0:38:24 1
14 Åsmund Olsen Lørenskog CK 2:38:12 1:02:26 1
           
  Klasse M26-30: Påmeldte: 72, Startende: 62, Brutt: 0, I mål: 60        
1 Petter Leistad Vaaler IF 1:35:34 0:00:00 3
2 Morten Aas IL Trysilgutten 1:39:15 0:03:42 4
3 Tore Stengrundet Nordre Trysil IL 1:40:48 0:05:14 8
4 Åsmund Hansson Morgestad Engerdal SPK 1:41:28 0:05:54 1
5 Heine Toftegaard Vang Skiløperforening 1:43:36 0:08:03 1
6 Christian Amdahl   1:45:12 0:09:38 1
7 Lars Hemsett Åsen IL/ Team Drittjerndalen 1:46:36 0:11:02 2
8 Tor Håkon Mangerud Team Drittjerndalen 1:47:49 0:12:16 1
9 Lars Einar Tingulstad Team Drittjerndalen 1:48:51 0:13:17 1
10 Tor Eilert Navestad Team Drittjerndalen 1:49:03 0:13:29 2
11 Otto Solberg JH 1:49:30 0:13:56 1
12 Johan Nylund Storsveen Team Tullett 1:51:12 0:15:38 2
13 Simen Pedersen Econ Pöyry 1:51:18 0:15:43 2
14 Tarjei Gautefall Nicolaisen Drammen Sportsklinikk 1:51:18 0:15:43 1
15 Håvard Ellefsen SU-Kameratene 1:51:24 0:15:50 1
16 Simen Nordal Ottestad SK 1:52:03 0:16:29 2
17 Einar Gauslaa Bergem Åslia Skilag 1:52:24 0:16:49 1
18 Erik Bråthen Ringnes BIL 1:52:48 0:17:14 3
19 Hallgeir Wennersgaard Team Åsland 1:52:57 0:17:23 2
20 Raymond Lishaugen Sand IF 1:53:01 0:17:27 1
21 Fredrik Bjørånesset Sk Rye 1:53:36 0:18:01 1
22 Thor Kristian Høimoen Team tullet 1:54:49 0:19:15 2
23 Morten Friis-Olsen Friis Huse Løb & Ski 1:55:18 0:19:44 1
24 Marius Myhre Team Drittjerndalen 1:56:17 0:20:43 2
25 Paul André Ruud Team Drittjerndalen/Åsen IL 1:57:10 0:21:36 1
26 Håvard Tetlie Garberg Oslo Fruktfotball 2:00:34 0:25:01 2
27 Lars Løken Granlund Stor-Elvdal skiklubb 2:01:30 0:25:56 1
28 Arne Magnus Hekne Åsbygda IL 2:01:36 0:26:02 2
29 Knut Moe Multiconsult BIL 2:06:30 0:30:56 1
30 Birger Kristiansen Team Åsland 2:07:15 0:31:40 2
31 Espen Andersen Andersen Invest 2:07:51 0:32:17 2
32 Henrik Sand Dagfinrud   2:10:36 0:35:03 2
33 Magnar Wennersgaard Team Åsland 2:11:10 0:35:37 2
34 Lars Rom Mannen-med-ljåen-i-hæla 2:11:22 0:35:49 1
35 David Basteskår   2:11:57 0:36:24 1
36 Lars Olav Nordstoga Multiconsult BIL Oslo 2:12:42 0:37:07 2
37 Kristian Gjøra   2:12:43 0:37:08 1
38 Bård Mæland Seljord IL 2:13:31 0:37:57 1
39 Sigbjørn Andresen Veritas BIL 2:13:50 0:38:16 1
40 Lars Gløtvold NTNUI 2:16:31 0:40:57 2
41 Thomas Rønningen JH-Sykkel 2:16:36 0:41:02 1
42 Carl Erik Nordanger Torp Kongsvinger Toppfotball SK 2:17:28 0:41:53 1
43 Martin Pettersson Ryda SK 2:17:33 0:41:59 1
44 Fredrik Lien Terra BIL 2:17:43 0:42:10 1
45 Andre Hessenschmidt Treski 2:18:34 0:43:01 1
46 Håvard Engøy   2:20:19 0:44:45 1
47 Inge Kalbakk Aker MH BIL 2:20:46 0:45:12 1
48 Tommy Sandsdalen Seljord IL 2:21:24 0:45:50 1
49 Lars Gjerdåker Oslo Fruktfotball 2:24:27 0:48:53 1
50 Morten Haugli Feiring Idrettslag 2:26:40 0:51:05 1
51 Thomas Engebakken Vaaler IF 2:27:28 0:51:54 1
52 Oddgeir Kjetilstad   2:27:29 0:51:54 1
53 Karl Erik Nærum   2:29:10 0:53:35 1
54 Mathias Sonstad Team Basteskår 2:33:58 0:58:24 1
55 Per Ekås Aktiv bemanning 2:35:48 1:00:15 1
56 Christian Berg Norconsult BIL 2:37:28 1:01:54 1
57 Cato Kjelsberg   2:45:01 1:09:27 1
58 Audun Tengesdal   2:45:55 1:10:21 1
59 Finn Gjerdåker Oslo Fruktfotball 2:49:11 1:13:36 1
60 Joakim Stølan Gjerdrum IL 3:05:08 1:29:34 1
           
  Klasse M31-35: Påmeldte: 56, Startende: 37, Brutt: 0, I mål: 36        
1 Erik Strandli Rælingen Skiklubb 1:45:22 0:00:00 1
2 Kenneth Urnes Vik IL 1:51:34 0:06:11 1
3 Roar Solberg ØG 1:51:42 0:06:20 1
4 Anders Nordhagen HPIL 1:52:27 0:07:04 1
5 Mattis Nicolaysen Nesodden IF 1:53:30 0:08:08 3
6 Ole-Christian Tenden Strandbygda IL 1:54:25 0:09:03 1
7 Kalle Björkman Arboga SK 1:56:07 0:10:45 1
8 Vegard Aasen Luftforsvaret 1:56:26 0:11:03 1
9 Tom Rødsbakken Rena Sykkel 1:56:39 0:11:16 2
10 Pål Drevsjømoen Privat 2:01:13 0:15:50 1
11 Erik Filtvedt Trømborg IL 2:02:24 0:17:00 1
12 Arnt Holm Toverud Toco BIL 2:04:50 0:19:26 1
13 Erik Platek Rasta IL 2:04:54 0:19:31 4
14 Martin Lindebæk Nielsen SK Rye 2:11:31 0:26:08 1
15 Ola Høiby Treski 2:12:04 0:26:42 1
16 Øystein Østraat Bjørnåssetra utmarkslag 2:12:34 0:27:12 5
17 Pål Rustad Rena Sykkel 2:12:56 0:27:32 1
18 Pål Josten   2:14:16 0:28:53 1
19 Henrik Børke   2:14:18 0:28:54 1
20 Truls Teigen Team Sneg 2:15:25 0:30:02 1
21 Pål André Czwartek Motbakke IL 2:16:40 0:31:16 1
22 Oskar Åsmund Sandanger 4 maur 2:17:25 0:32:02 3
23 Jarle Hansen   2:21:36 0:36:13 2
24 Magnus Haldorsen KLP BIL 2:22:13 0:36:51 1
25 Simen Smestad Ottestad SK 2:23:16 0:37:53 1
26 Lars Roar Iversen Vang 2:24:57 0:39:34 1
27 Gjøran Sæther   2:25:40 0:40:16 1
28 Stein Egil Hervik   2:25:59 0:40:35 1
29 Per Anders Eriksen Østby IL 2:27:34 0:42:11 2
30 Henrik Eriksen Data Respons BIL 2:43:55 0:58:32 3
31 Sigmund Aamodt Treski 2:45:09 0:59:45 1
32 Ketil Flataker IBM Klubben 2:46:03 1:00:39 1
33 Bent Sandmæl SITup 3:01:36 1:16:13 1
34 Arild Nundal   3:12:47 1:27:24 1
35 Aadne Christian Tho   3:23:11 1:37:48 1
36 Lars Lundby   3:52:18 2:06:55 1
           
  Klasse M36-40: Påmeldte: 74, Startende: 56, Brutt: 0, I mål: 55        
1 Odd Snerthammer Knaben IL 1:36:38 0:00:00 3
2 Ståle Opstad Stokke IL 1:41:45 0:05:06 1
3 Jørn Olav Dæhli Tolga IL 1:41:46 0:05:08 3
4 Tormod Strand Åslia Skilag 1:45:54 0:09:15 2
5 Håvard Stenvoll Stor-Elvdal Skiklubb 1:46:55 0:10:17 2
6 Knut-Jo Strømsborg IL Driv 1:47:40 0:11:02 6
7 Are Lervang Terra BIL 1:47:58 0:11:19 1
8 Harald B. Tesaker Rustad IL 1:48:19 0:11:40 2
9 David Sande Sentrum Sport Trysil/IL Trysilgutten 1:49:07 0:12:29 2
10 Harald Westby Stovnerkameratene 1:49:52 0:13:13 1
11 Torleiv Yli Myre Hamar Skiklubb 1:50:15 0:13:36 1
12 Lars Jordal Zenith Eiendom 1:50:16 0:13:38 1
13 Stig Hagen Oslo politiidrettslag 1:52:14 0:15:35 2
14 Øystein Milli Finstad Sportsklubb 1:52:43 0:16:04 3
15 Harald Schytz Ås IL 1:53:15 0:16:36 3
16 Olav Petter Nergaard Åslia Skiklubb 1:55:13 0:18:33 3
17 Stein Cato Sollien Team Landsem 1:55:32 0:18:52 2
18 Bjørn Vestheim   1:55:58 0:19:19 1
19 Rune Pedersen Freia BIL/Asker Skiklubb 1:56:16 0:19:37 1
20 Stig Hemstad Skedsmo Skiklubb 1:56:21 0:19:42 4
21 Håvard Hauge Jh-sykkel / Forestia 2:01:42 0:25:02 1
22 Asgeir Murvold Stor-Elvdal Skiklubb 2:04:16 0:27:36 3
23 Ole-Morten Svenkerud Vang Skiløperforening 2:05:01 0:28:22 1
24 Finn Willy Taugbøl Sparebanken Hedmark BIL 2:05:45 0:29:05 2
25 Kjell Arne Arntzen   2:06:01 0:29:23 1
26 Tore Stensrud SK Rye 2:06:04 0:29:24 1
27 Odd-Ivan Lorentsen Senja ski 2:07:00 0:30:21 1
28 Tommy Slevigen Trømborg IL 2:07:40 0:31:01 1
29 Ove Skogen Stor Elvdal Skiklubb 2:07:49 0:31:09 2
30 Jan Koritov   2:08:37 0:31:58 1
31 Jostein Mathisen Gjerdrum IL 2:12:48 0:36:09 1
32 Øyvind Gromholt Ørje IL 2:13:13 0:36:35 1
33 Knut Jørgen Stramrud Furnes Skiløperforening 2:13:40 0:37:02 1
34 Jon Konradsen Stockholm 2:14:53 0:38:13 1
35 Lars Hugo Braadland Olsen Team Exie 2:15:49 0:39:10 1
36 Kjetil Grini DFI 2:17:10 0:40:31 1
37 Einar Sundet BAGGES AS 2:17:21 0:40:43 1
38 Frank Sponberg Stor-Elvdal Skiklubb 2:17:21 0:40:43 1
39 Stian Myrvang Lunderseter IL 2:18:12 0:41:33 1
40 Lars-Erik Fikke   2:20:06 0:43:26 2
41 Thomas Haug Blaker IL 2:20:54 0:44:15 1
42 Stian Bruaset Adecco 2:21:55 0:45:16 1
43 Bjarne Hønningstad NLSKI 2:22:25 0:45:47 1
44 Thomas Beck   2:23:07 0:46:27 7
45 Per Gunnar Gudbrandsen Terra BIL 2:23:54 0:47:15 1
46 Bjørn Heggen Team Glava 2:27:04 0:50:25 3
47 Geir Morten Brandhaug Roterud IL 2:32:48 0:56:09 1
48 Kjetil Bakken Hamar Skiklubb 2:32:55 0:56:16 1
49 Jan Ivar Skjæret Vaaler IF 2:33:28 0:56:48 1
50 Tor Arne Bøhlerengen Team Åsland 2:37:57 1:01:18 1
51 Einar Børve Entra Eiendom AS 2:41:15 1:04:36 1
52 Bengt Gerhardsen   2:41:22 1:04:44 2
53 John Einar Dyresen Color Line 2:43:57 1:07:18 1
54 Ole-Petter Larsen Sideflesk 2:45:01 1:08:22 2
55 Øystein Tangen Berntsen IF Frøy 3:19:08 1:42:29 1
           
  Klasse M41-45: Påmeldte: 81, Startende: 66, Brutt: 0, I mål: 64        
1 Kjell Arild Lierhagen Nes Skiiklubb 1:42:49 0:00:00 2
2 Sven Nylund Nordbygda/Løten Ski 1:43:09 0:00:19 4
3 Geir Øvergård IL Trysilgutten 1:44:00 0:01:09 9
4 Mads Hansen-Møllerud Grue IL 1:47:55 0:05:06 3
5 Øystein Nygaard Øversjødalen ssl 1:50:09 0:07:19 1
6 Ole J. Venger-Pedersen Eidsvold Værk Skiklubb 1:50:49 0:08:00 1
7 Kjetil Flenvold Nordre Trysil IL 1:50:58 0:08:09 8
8 Severin Myrbakken Stor-Elvdal Skiklubb 1:51:12 0:08:22 2
9 Stig Laursen Østerdal Garnison 1:51:15 0:08:25 2
10 Gjermund Skaaret Lørdalen Sportsklubb 1:51:36 0:08:46 6
11 Björn Mo Östgren Snøggleiksamskipnaden Bestum 1:52:28 0:09:39 1
12 Tore Sandberg Stor-Elvdal Skiklubb 1:52:36 0:09:46 1
13 Christian P. Mathiesen Stor-Elvdal SK 1:52:57 0:10:07 1
14 Martin Lutnæs IL Trysilgutten 1:53:28 0:10:38 2
15 Bjørnar Håkensmoen Strandbygda 1:53:39 0:10:50 1
16 Geir Jakobsen Vinje IL 1:53:48 0:10:58 1
17 Arild Skjold FFI BIL 1:53:54 0:11:04 1
18 Svein Erik Berntsen Kolbotn SK 1:54:37 0:11:47 2
19 Thorbjørn Netteland Nordbygda/Løten ski 1:54:51 0:12:02 1
20 Ole Martin Nyberget Forsvarsbygg 1:56:22 0:13:33 2
21 Tor Inge Skau Sportsklubben Ceres 1:56:33 0:13:43 2
22 Bjørn Gjølme Capus 1:59:10 0:16:20 4
23 Per Steinar Krogsæter Østerdal Garnison 1:59:22 0:16:33 1
24 Frode Løberg Vang Skiløperforening 1:59:43 0:16:53 1
25 Steinar Hanstad Sørskogbygda 2:02:42 0:19:52 1
26 Claus Johansson Jönköpings OK 2:02:57 0:20:08 1
27 Lars Erik Opøien LEO 2:03:21 0:20:31 1
28 Kjell-Petter Ellingsbø Vang Skiløperforening 2:05:24 0:22:34 1
29 Pål-Erik Langøigjelten Hamar Skiklubb 2:05:37 0:22:47 1
30 Lasse Ellingsen Granli IL 2:05:42 0:22:51 1
31 Jon Egil Jakobsen   2:05:46 0:22:57 1
32 Gjermund Tøstiengen Vallset IL 2:06:04 0:23:14 1
33 Tormod Løken Vallset IL 2:06:16 0:23:26 2
34 Eivind Steffensen Thermo Control BIL 2:06:40 0:23:51 1
35 Johan Kartomten Vang Skiløperforening 2:06:57 0:24:07 1
36 Øystein Rapp Team Glava 2:08:28 0:25:37 3
37 Tor Arne Andreassen Aftenposten 2:11:19 0:28:30 1
38 Jo Gimse Stor-Elvdal Skiklubb 2:11:40 0:28:50 1
39 Anstein Ludvigsen Team JAP/DnB NOR 2:13:00 0:30:10 1
40 Ole-Johnny Jenssen Hesselberg 2:16:19 0:33:28 3
41 Kaspar Jensen   2:17:12 0:34:21 1
42 Morten Olsen Ottestad IL Sykkel 2:18:07 0:35:18 2
43 Bjørn Tore Furset Oslo 2:20:54 0:38:04 1
44 Per G Knutsen Bingsfoss SK/ Team Tertitten 2:23:46 0:40:57 1
45 Trond Lillebo Hamar Skiklubb 2:25:48 0:42:58 3
46 Robert Myrland Team Powerade 2:26:55 0:44:06 1
47 Ketil Endresen   2:27:25 0:44:35 1
48 Bente Langøigjelten   2:30:24 0:47:34 1
49 Inge Martin Håberget Elverum kommune 2:30:52 0:48:03 1
50 Magne Fagereng B.O.L.S. 2:32:46 0:49:55 2
51 Håvard Haug Stor-Elvdal Skiklubb 2:35:54 0:53:04 2
52 Dag Cederstrøm IL Driv 2:36:13 0:53:23 1
53 Morten Ruud   2:38:22 0:55:33 1
54 Dag Arnesen kongsvinger.no 2:39:02 0:56:12 1
55 Ronny Wickstrøm Driv IL 2:41:58 0:59:07 1
56 Øivind Andersen Team Glava 2:42:04 0:59:14 1
57 Sigmund Falch Kapers 2:45:29 1:02:39 1
58 Hallvard Selboe Ernst & Young BIL 2:48:28 1:05:38 1
59 Ole Christian Mangneshaugen Østlendingen 2:49:11 1:06:20 1
60 Roy Bakken   2:50:28 1:07:37 1
61 John Vidar Erlandsen   3:00:12 1:17:22 1
62 Finn Arne Sivertsen Milslukern Sport 3:01:34 1:18:43 1
63 Simon Berg Svarstad IL 3:12:49 1:29:58 1
64 Trond Bergsmark   3:19:08 1:36:18 1
           
  Klasse M46-50: Påmeldte: 51, Startende: 35, Brutt: 0, I mål: 35        
1 Dag Nylund Nordbygda/Løten Ski 1:44:01 0:00:00 7
2 Rune Gilde Hernes IL 1:47:00 0:02:58 8
3 Lars Hansen-Møllerud Grue IL 1:47:58 0:03:57 4
4 Bjarne Lie Grue IL 1:48:28 0:04:26 2
5 Jostein Mjønerud Sørum IL 1:48:31 0:04:29 1
6 Rolf Bakken Hernes IL 1:52:43 0:08:42 10
7 Jon Fredø Røa IL 1:52:43 0:08:42 2
8 Knut Holmseth Trysil Sykkelklubb 1:53:19 0:09:18 2
9 Knut Aas Thermo Control BIL 1:56:18 0:12:16 2
10 Trond Martin Flatemo Strandbygda IL 1:56:21 0:12:19 3
11 Lars Bjertnæs   1:56:24 0:12:22 1
12 Kjell Arne Olsen Brumunddal SK 1:56:39 0:12:37 1
13 Øystein Aamodt Strandbygda IL 1:57:57 0:13:55 3
14 Rune Fossum Ottestad IL 1:59:31 0:15:30 3
15 Per-Ivar Svartholt Moelven Våler BIL/Solør CK 2:00:22 0:16:21 3
16 Per Østreng Gjerdrum Idrettslag 2:02:24 0:18:21 1
17 Per M. Børstad Team Jensen 2:03:31 0:19:30 1
18 Tommy Skårholen Furnes Skiløperforening 2:05:39 0:21:37 1
19 Roger Nilsen Linderud IL 2:08:55 0:24:53 1
20 Per Even Kristiansen Privat 2:09:13 0:25:10 1
21 Bent Hagen OSL B.I.L 2:13:58 0:29:55 1
22 Geir Eriksen Gjerdrum IL 2:14:15 0:30:13 1
23 Svenn Larsen NHST Media Group 2:16:16 0:32:14 2
24 Stein Erik Skaret Elektro inst bil 2:16:16 0:32:14 1
25 Arne Tømmervold Vang Skiløperforening 2:22:13 0:38:12 1
26 Ole Sandsbraaten Røa IL 2:22:27 0:38:25 1
27 Erik Blixt Slettås IL 2:23:13 0:39:11 4
28 Paul Myhre TEAM JAP 2:23:39 0:39:37 1
29 Runar Finnstun SSB BIL 2:24:43 0:40:42 4
30 Bjørn E Skramstad Vang Skiløperforening 2:33:06 0:49:04 1
31 Jan K. Larsen   2:41:42 0:57:40 1
32 Jens Grøtheim Drøbak F I 2:41:57 0:57:55 1
33 Stein-Olaf Røberg Follo politiidrettslag 2:44:01 0:59:59 5
34 Lars Henrik Wold Sektor EiendomsUtviling AS 2:47:46 1:03:43 1
35 Håkon Endsjø Team Åsland 2:50:40 1:06:37 1
           
  Klasse M51-55: Påmeldte: 45, Startende: 31, Brutt: 0, I mål: 31        
1 Tom Andresen RENO BIL OSLO 1:43:33 0:00:00 4
2 Oddmund Rustad IL Driv 1:47:10 0:03:38 2
3 Jan Erik Gjerdalen Tynset IF 1:48:40 0:05:08 3
4 Arild Nordsveen Furnes Skiløperforening 1:49:27 0:05:55 2
5 Per Erik Fosheim Hamar Skiklubb 1:54:51 0:11:18 4
6 Ole Kjøs Vang Skiløperforening 1:59:33 0:15:59 3
7 Trond Olsen IL Trysilgutten 2:00:30 0:16:56 10
8 Kjell Arild Andersen Hernes Institutt 2:01:28 0:17:54 2
9 Tormod Leistad Vaaler IF 2:02:19 0:18:46 2
10 Rune Hagen Østlendingen 2:03:28 0:19:54 2
11 Lars Lien Veldre Ski 2:07:42 0:24:08 1
12 Leif Magne Hekne Åsbygda IL 2:08:07 0:24:34 2
13 Sindre Jordet Ottestad IL 2:08:51 0:25:17 4
14 Per Magnussen NRK BIL 2:09:07 0:25:35 1
15 Ole Rognstad SSB BIL 2:11:34 0:28:00 2
16 Bjarne Nermo   2:18:10 0:34:37 1
17 Nils Øveraas Accenture BIL 2:23:36 0:40:03 1
18 Steinar Engebretsen Strand Unikorn 2:23:37 0:40:04 1
19 Terje Samuelsen Zenith eiendom 2:25:24 0:41:51 1
20 Arnfinn Vinju Nes IK 2:25:33 0:42:00 2
21 Ragnar Jensen   2:26:12 0:42:39 1
22 Per Anders Bugge Hydro BIL 2:27:00 0:43:26 1
23 John M. Rastad BBS-klubben 2:28:27 0:44:54 7
24 Rune Hagen Rælingen 2:29:03 0:45:31 1
25 Haavard Lien IL Trysilgutten 2:32:13 0:48:41 1
26 Helge Borud   2:32:57 0:49:24 1
27 Frode Hjorth Phyton Pedal 2:34:07 0:50:34 2
28 Olav Kornstad Nybergsund IL 2:37:36 0:54:04 5
29 Jon Dahl   2:46:37 1:03:05 2
30 Jarl Basteskår   2:54:18 1:10:45 2
31 Steinar Berg   2:57:38 1:14:04 1
           
  Klasse M56-60: Påmeldte: 25, Startende: 15, Brutt: 0, I mål: 15        
1 Svein Harald Telneset Tynset IF 1:47:15 0:00:00 3
2 Bjørn Holmseth Trysil Sykkelklubb 1:54:19 0:07:05 6
3 Hans Frogner Brummunddal SK 1:54:49 0:07:34 2
4 Magne Martinsen IL Trysilgutten 2:03:12 0:15:57 9
5 Stein Gullikstad Røros IL 2:04:13 0:16:59 2
6 Kai Petter Westerheim Furnes Skiløperforening 2:10:41 0:23:25 1
7 Geir Olsen Oce 2:11:25 0:24:10 1
8 Bjørn Nysæter Nordre Trysil IL 2:11:39 0:24:24 2
9 Ove Stengrundet Nordre Trysil IL 2:12:36 0:25:21 10
10 Halvor Nordstoga Mosjøen ski 2:16:15 0:29:00 3
11 Ragnar Møllegaard Sørum IL 2:16:42 0:29:27 2
12 Øystein Paulsen Østerdal garnison 2:22:37 0:35:22 1
13 Geir Ottesen Vang 2:27:07 0:39:52 1
14 Johnny Jørgenvåg Ceres 2:34:00 0:46:46 2
15 Viggo Sundmoen HOA BIL 2:45:07 0:57:52 1
           
  Klasse M61-65: Påmeldte: 12, Startende: 9, Brutt: 0, I mål: 9        
1 Odd Arild Strand Stor-Elvdal Skiklubb 1:49:59 0:00:00 3
2 Hans Petter Bronken Swix Sport AS 1:58:00 0:08:01 3
3 Erik Sandberg Stor-Elvdal Skiklubb 2:03:19 0:13:20 5
4 Atle Vada Vada I.L. 2:13:40 0:23:41 2
5 Per Amlie Stor-Elvdal Skiklubb 2:30:37 0:40:38 1
6 Willy Tangen IF Gutta 2:35:03 0:45:04 1
7 Arne Moren IL Trysilgutten 2:45:15 0:55:15 3
8 Finn Rud Hardanger politi 2:56:22 1:06:23 3
9 Bjørn Heggelund tok 20 2:59:30 1:09:30 3
           
  Klasse M66-70: Påmeldte: 10, Startende: 8, Brutt: 0, I mål: 8        
1 Torbjørn Floor Røros IL 1:57:55 0:00:00 1
2 Geir Erik Øverby IL Trysilgutten 2:09:58 0:12:04 7
3 Jens Ivar Aasen IL Trysilgutten 2:16:01 0:18:06 1
4 Reidar Åsgård Engerdal Sp. Kl. 2:16:43 0:18:48 6
5 Harald Johansen Åsbygda IL 2:17:19 0:19:25 3
6 Bernt Fredrik Moe Vang Skiløperforening 2:18:34 0:20:40 5
7 Harald Moen Lørenskog Skiklubb 2:26:30 0:28:34 3
8 Nils Østerhaug Åsene og Søre Trysil IL 2:48:24 0:50:29 5
           
  Klasse M71-75: Påmeldte: 2, Startende: 1, Brutt: 0, I mål: 1        
1 Hilding Sponberg IL Trysilgutten 2:33:31 0:00:00 4
           
  Klasse M76-: Påmeldte: 0, Startende: 0, Brutt: 0, I mål: 0        
           


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +