---
SKISKYTING SJUSJØEN: Søn. Fellesstart: Kvinner- Menn| Lør. Sprint: Kvinner- Menn| BRUKSVALLSLOPPET: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn| ROVANIEMI: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør. 10/15 km: Kvinner- Menn| MUONIO: Søn. 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør. 5/10 km: Kvinner- Menn| Fre. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Mellerunden 2010



Resultatliste Mellerunden 2010,28.02.2010
 
K18-19
1,Carine Engebretsen, Heming, 3:11:50, 
K25-29
1,ANETTE ERIKSEN, BÆKKELAGET, 3:06:06, 2,Hege Andersen, IL Jevn, 3:40:25, 3,Silje Vadla Ulberg, Valdres folkehøgskule, 3:41:16, 4,Hanne Voytovich, LS BIL, 3:48:23, 
K30-34
1,Mari Jøranli, Haugtussa racing, 3:37:18, 
K35-39
1,Anette Bunde-Ellefsen, 330 SKV, 2:45:43, 2,Christin Flatum Fallingen, Team Sportsgutta Brandbu, 2:57:21, 3,Ingrid Robøle, Hamar Skiklubb, 3:05:30, 4,Marianne Nes, Sk Rye, 3:11:53, 5,Ingun Løitegård, IL Noringen, 3:32:18, 6,Ingrid D. Thaule, ukjent, 3:32:54, 7,Anne Kristiansen, Redningsselskapet, 4:06:04, 
K40-44
1,Ine Wigernæs, LynSki, 2:42:29, 2,Elisabeth Berger, Dagens Næringsliv, 2:50:54, 3,Inger Lise Aamodt, Koll Il, 3:08:24, 4,anita håkenstad evertsen, øystre slidre, 3:09:05, 5,Toril AG Husby, Rustad, 3:31:56, 6,Therese Motzfeldt, Lommedalen IL, 3:37:41, 7,Anita Lund, Torpa Idrettslag, 3:49:40, 
K45-49
1,kristin eitrem landmark, Fossum IF, 2:59:43, 2,Marte Bjørnaa Otnes, Fossum IF, 3:07:39, 3,Annette Julie Hals, Baker Hansen, 3:17:57, 4,Rigmor Wathne, Syril, 3:24:53, 5,Britt Mordal, Svea Skilag, 3:32:03, 6,Anne Grete Grindedal, Fana Il, 3:38:48, 7,Thale Marie Falck, Ingen, 3:41:33, 8,Reitan Kristin Meli, Brandbu if, 4:56:16, 
K50-54
1,Sissel Vien, Oppegård IL, 2:52:03, 2,Marit Ellen Josefsen, Torpa, 3:20:02, 
M20-24
1,Jonas Nielsen, Lørenskog skiklubb, 2:10:31, 2,Anders Brun Hennum, Lier IL, 2:12:12, 3,Jostein Rogstad, Skrautvål il, 2:21:03, 4,Harald Sundgot-Borgen, Sportsmaster, 2:26:45, 5,kim andre hansen, nesodden if, 2:28:02, 6,Olav Andre Hompland, Tonstad IL/Valdres FHS, 2:32:40, 7,Odd Eirik Farestveit, Voss Il, 2:32:49, 8,Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve, 2:34:38, 9,Espen Helgesen, Anton Sport, 2:38:37, 10,Steffen Tronrud Gjevre, Skrautvål il, 2:39:41, 11,Espen Tobiasson, Bækkelaget Sportsklubb, 2:42:41, 12,Frank Kjønsberg, Sørskogbygda IL, 2:48:27, 13,Stian Trømborg, Sande Sportsklubb, 2:50:11, 13,Svein-Olav Havikhagen, Geilo IL, 2:50:11, 15,Lars Alexander Garmann, Lørenskog skiklubb, 2:52:59, 16,Olav Ulven, Vestre Slidre IL, 2:53:51, 17,Peter Michael Heitmann, ukjent, 2:57:20, 18,Simen Enger, Lørenskog Cykleklubb, 3:03:30, 19,Bjørn Gran, Rogne IL, 3:03:36, 20,Kristian Bjørsvik, Gjesdal IL, 3:08:50, 21,Oddmund Vingdal, ukjent, 3:15:03, 22,Øyvind Torvund, ukjent, 4:03:50, 
M25-29
1,Magnus Wølner, Fossum, 2:30:41, 2,Tore Reikvam, ukjent, 2:33:22, 3,Eirik Hæhre, IL Jevn, 2:40:55, 4,fredrik remmen, ukjent, 2:45:47, 5,Hallvar Amdal, ukjent, 2:48:06, 6,Ola Magne Vika Helle, ukjent, 2:51:30, 7,Hallvard Vigrestad, Generica, 2:52:10, 8,Mats Lilledal, ukjent, 2:55:58, 9,andreas nordby, vest-torpa ul, 2:56:11, 10,frank nordby sveum, vest-torpa ul, 2:57:24, 11,Johannes Myckland, ukjent, 2:59:38, 12,Geir Holden, Team Holden, 3:05:46, 13,Magnus Lysgård, Marlink, 3:20:29, 14,Øyvind Fagerbakke|, Fagerbakkes SK, 3:27:25, 15,Petter Krohn, ukjent, 3:31:27, 16,Ole Skeimo Lindtveit, Telenor BIL, 3:34:38, 17,sigurd slapgard, Skogstad Corporate, 3:43:37, 18,Marius Orderud, Team Marius, 4:03:09, 19,Trond Hammer, G-Sport Asker, 4:21:04, 
M30-34
1,Øivind Aunøien, Strindheim, 2:19:55, 2,Sverre Rotevatn, Øystre Slidre IL, 2:33:14, 3,Bjørnar Sandstad, Snåsa IL, 2:37:14, 4,Tor Nordås, Øystre Slidre IL, 2:38:12, 5,Jan Tore Vik, Team Sport1 Sentrum, 2:42:44, 6,Jan - Marcus Lilledal, ukjent, 2:44:38, 7,Audun Wangensteen, Bækkelaget SK, 2:49:37, 8,Jørgen Juel Andersen, Asker Skiklubb, 2:51:23, 9,Magne Kjensli, Ceres, 3:00:10, 10,Anders Granheim, team sportsgutta, 3:04:57, 11,Pål-Erik Moen, Stovnerkameratene SK, 3:07:28, 12,Rolf Hongseth, Forsvarets Ingeniørhøgskole, 3:10:23, 13,Espen Selboskar, G-Sport Asker, 3:19:58, 14,Odd Ivar Jøranli, Team Jøranli, 3:27:02, 15,Per Christian Strøm, Alder IL, 3:27:22, 16,Pål Alfstad Haug, Steria, 3:27:36, 17,Trond Svela Sand, NIH-BIL, 3:28:14, 18,Knut Westerbø, Valdresekspressen, 4:02:19, 
M35-39
1,Arnstein Aas, Bulken. il, 2:23:17, 2,Frode Sørumshagen, Moen Spk. / Team Sportsgutta B, 2:26:43, 3,Stian Ulberg, Valdres folkehøgskule, 2:33:57, 4,Odd Vidar Hippe, Aurdal if langrenn, 2:36:54, 4,Frank Mo, VSIL, 2:36:54, 6,Dag Steinset, team sportsgutta, 2:40:54, 7,Audun Skattebo, Sør-Fron IL, 2:45:29, 8,Vegar Jøranli, Nordre Land IL ski, 2:45:57, 9,Terje Flaten, Valdres folkehøgskule, 2:47:30, 10,Erik Baardsgaard, Team Spinnvill/SK Rye, 2:48:38, 11,Hans Christian Ruud, Bærum Kommune BIL, 2:48:52, 12,Esben Trygve Evensen, Ulnes I.L., 2:49:37, 13,Jørgen Norling, Etnedal skilag, 2:56:19, 14,Michael Grasdalsmoen, Mandag IK, 2:57:17, 15,Truls Veslum, G-Sport Asker, 2:57:59, 16,Marius Østlie, Ildfast BIL, 3:01:20, 17,Mats-Eirik Elvik, Osterøy IL, 3:01:34, 18,Truls Eirik Holm, Sk Rye, 3:09:48, 19,sverre Ingebrigtsen, Team Torsnes, 3:13:16, 20,Helge Ådne Lien, ukjent, 3:24:24, 21,Henrik Steine Madsen, Team IML / Framo BIL, 3:35:13, 22,Gunnar Fagerbakke, Abel Eiendomsforvaltning, 3:38:39, DNF,Øyvind Holden, Vestre Slidre IL, 00:00, 
M40-44
1,Arve Gjermundshaug, Furnes SLF, 2:15:49, 2,Ivar Lome, Ottestad il, 2:21:20, 3,Gudbrand Lien, Hamar Skiklubb, 2:26:44, 4,Paal Sneve, Skrautvål il, 2:30:42, 5,John Max Ertner, Gylne Tider/Milslukern, 2:31:31, 6,William Holden, Vestre Slidre IL, 2:41:02, 7,Ole Christian Nymoen, Team Råskinn, 2:42:34, 8,Knut Lium, Torpa Ski, 2:42:40, 9,Erling Marthinsen, Sylling IF, 2:43:26, 10,Birger Rye, Statoil BIL, 2:44:23, 11,Sverre D. Moen, Il Try, 2:45:10, 12,Arild Skjold, FFI BIL, 2:46:18, 13,Rune Morken, Five55, 2:47:26, 14,Lars Solvang, AGR Petroleum Services, 2:50:32, 15,Steinar Asplund, Real Kikut, 2:53:04, 16,Haldor Berger, Skrautvål il, 2:54:01, 17,frank evertsen, øystre slidre, 2:54:28, 18,Stein Dyngen, Syril IL, 2:55:28, 19,Rolf Gjertviksten, Ingen, 3:01:47, 20,Knut Erik Carlstedt, PGS BIL, 3:01:50, 21,Sten Oluf Horn, Sylling IF, 3:04:42, 22,Helge Birknes, ukjent, 3:09:16, 23,Ketil Olav Tveit, Ål ski, 3:09:23, 24,Kjell Stranden, Andebarkji TSK, 3:12:42, 25,Per Magne Stenseng, ErgoGroup, 3:15:43, 26,Truls Reidar Iversen, ukjent, 3:16:08, 27,Steinar Elden, Koll IL / Elden BIL, 3:16:35, 28,Audun Bjørdal, IL ROS, 3:16:55, 29,Dag Arne Bye, Hamar Skiklubb, 3:17:41, 30,Bjørn Hovde, Land ck, 3:19:32, 31,Lars-Eigil Sørensen, Årdalstangen IL, 3:20:58, 32,Odd Idar Mjøs, Osterøy IL, 3:26:24, 33,Espen Fuglerud, Sylling, 3:27:26, 34,Richard Müller, KKG, 3:31:40, 35,Svein Henriksen, Salamon, 3:37:55, 36,Fredrik Tischbein, NÅIF, 3:46:35, 37,Bent Skogen, ukjent, 3:49:07, 38,Lars Meløe, Kålja, 3:52:08, 39,Jan Erik Kalstad, VTUL, 3:52:12, 40,Torstein Ellingsen, ukjent, 4:28:40, DNF,Øyvind Skattebo, Tollernes idrettslag, 00:00, DNF,Bent Haugerud, Framsteg u lag, 00:00, 
M45-49
1,Andreas Engebretsen, Overtoppen/Bull Ski & Kajakk, 2:18:02, 2,Tore Bjerkerheim, Sportsmaster, 2:21:18, 3,Eivind Fosheim, Vestre Slidre IL, 2:26:36, 4,Åsmund Drivenes, Lommedalens IL, 2:28:39, 5,Paul Vanberg, Fossum I.F., 2:29:24, 6,kjetil landmark, Overtoppen/SNPower, 2:33:15, 7,Rune Knuutsmoen, nesodden if, 2:36:29, 8,Terje Karlsen, Fjellblom IL, 2:37:53, 9,Øyvind Wæhle, Voss Il, 2:45:18, 10,geir grindedal, team norsun, 2:47:17, 11,vidar morn, eiker kvikk, 2:47:19, 12,Per David Nielsen, Gjøvik Skiklubb, 2:47:34, 13,Arne Werge-Olsen, Årdalstangen BIL, 3:03:18, 14,Svein Olav Stranden, ukjent, 3:04:22, 15,Lasse Helseth, Rustad, 3:10:11, 16,Eiriik Tørstad, Losby skiteam, 3:14:59, 17,anders h holte, ringerike brannvesen, 3:26:14, 18,Odd-Sverre Johansen, Syril, 3:29:10, 19,emil rojahn, eiker ck, 3:40:08, 
M50-54
1,Øystein Rusti, Aurdal if langrenn, 2:36:09, 2,Torgeir Lindtveit, Kolbotn IL, 2:38:24, 3,Ivar Brandvold, Fana Il, 2:42:24, 4,Tangen Kjell Magne, Torpa, 2:42:38, 5,Runar Tyssebotn, Multiconsult BIL, 2:44:09, 6,Paul Einar Borgen, Sportsmaster, 2:44:28, 7,Ola Brennhovd, Gol il, 2:45:42, 8,Carl Huitfeldt, I.L. Heming, 2:52:13, 9,Eirik Prestmo, Holeværingen, 3:01:11, 10,Bjørn Erik Ramtvedt, Ingen, 3:09:43, 11,Kjell Andersen, Årdalstangen IL, 3:14:02, 12,Bjørn Gulliksen, Løplabbet, 3:22:50, 13,helge slinning, Mundipharma, 3:27:12, 14,Erling Svela, ukjent, 3:29:06, 15,Sigmund Nysveen, Bærums Skiklub, 3:29:45, 16,Jon Kjetil Skottene, Gjøvik Skiklubb, 3:34:07, 17,Jon Henrik Wien, Bardu il, 3:36:19, 18,Tore Ingebregtsen, FieldNet BIL, 3:55:14, 19,Jens Aksel Moberg, Veteranenes Fallskjermklubb, 4:06:32, 
M55-59
1,Nils H. Thorsrud, Vikersund IF Langrenn, 2:47:33, 2, Alf Peter Kahrs, Team Råskinn, 2:55:52, 3,Knut Ove Hennum, Skrautvål il, 2:59:22, 4,LEIF ERIKSEN, BÆKKELAGET, 3:05:30, 5,Atle Myklebust, ukjent, 4:26:36, 5,Tom Alkanger, Sunnaas sykehus, 4:26:36, 
M60-64
1,Herbjørn Brennhovd, Gol il, 2:42:29, 2,Andris Wangensten, Bækkelaget SK, 2:51:10, 3,Jan Haavind, Asker Skiklubb, 3:11:06, 4,Magne Øksdal, Rustad IL, 3:15:20, 5,Trond Vatn, Njaal IF, 3:16:56, 6,Arne Lerum, SOGNDAL IL, 3:21:30, 7,Morten Solli, Sykehuset Asker og Bærum BIL, 3:50:35, 
M70->>
1,Petter Sverre Planke, Lyn Ski, 3:23:32,



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +