Resultater Furusjøen Rundt-rennet 2010



 

Resultatliste K 19-20   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Granli,Ragnhild Otta IL 2:01:04 + 00:00 1
2 Storødegård,Ane Otta IL 2:12:20 + 11:16 1
Resultatliste K 26-30   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Trønnes,Hanne Ottadalen SK 1:17:52 + 00:00 2
2 Bjercke,Hanne Sør-Fron IL 1:23:17 + 05:25 2
3 Lillehagen,Marte Rustad IL 1:38:30 + 20:38 1
Resultatliste K 36-40   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Tuovila,Miia Sør-Fron IL 1:18:30 + 00:00 1
2 Fosshaug,Tone Merete Eiksund Volda T og IL 1:39:01 + 20:31 1
3 Holen,Heidi Evjenth Kvam IL 1:46:10 + 27:40 2
Resultatliste K 41-45   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Teigen,Gunhild Eide Kvam IL 1:56:26 + 00:00 2
2 Castberg,Ingrid NOTEAM 2:02:16 + 05:50 1
Resultatliste K 46-50   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Røssum,Anne Snipstad Kvam IL 1:33:23 + 00:00 2
2 Sigstad,Torunn Kvam IL 1:47:34 + 14:11 1
Resultatliste K 51-55   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Stokke,Ann-Irene Sør-Fron IL 1:47:57 + 00:00 1
2 Holth,Anne Sør-Fron IL 1:52:00 + 04:03 1
3 Rudland,Embjørg No Team 1:59:05 + 11:08 1
Resultatliste Kvinner 30-35 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Mæland,Anita Ringebu/Fåvang IL 1:33:52 + 00:00 1
Resultatliste M 15-16   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Jensvoll,Lars Eivind Kvam IL 1:15:51 + 00:00 2
2 Mork,Jon Anders Nilsen Sør-Fron IL 1:23:17 + 07:26 1
3 Røssum,Halvor Kvam IL 1:25:59 + 10:08 2
Resultatliste M 17-18   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Carlson,Håkon Hjelle Lillehammer SK 1:10:47 + 00:00 2
2 Røssum,Ola Esten Kvam IL 1:11:07 + 00:20 2
3 Bø,Gaute Hovde Lom IL 1:12:31 + 01:44 2
4 Bø,Andreas Hovde Lom IL 1:13:52 + 03:05 2
5 Eineteig,Henrik Lund Gjøvik SK 1:17:07 + 06:20 1
6 Grytting,Iver Harpefoss IL 1:26:28 + 15:41 2
7 Bårdløkken,Hans Heidal IL 1:29:09 + 18:22 2
8 Killi,Marius Lien Kvam IL 1:29:10 + 18:23 1
9 Schjølberg,Anders Vågå IL 2:00:56 + 50:09 1
Resultatliste M 19-20   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Nyeng,Emil Ringebu/Fåvang Skiklubb 1:06:01 + 00:00 1
2 Nordrum,Martin Valberg Ringebu/Fåvang Skiklubb 1:06:04 + 00:03 1
3 Olsen,Bjørner Ringebu/Fåvang Skiklubb 1:09:05 + 03:04 1
4 Dukefoss,Didrik Lillehammer SK 1:16:39 + 10:38 1
5 Grytting,Halvor Harpefoss IL 1:21:07 + 15:06 2
Resultatliste M 21-25   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Mork,Ole Christian Milslukern Sport 1:04:35 + 00:00 1
2 Krogsveen,Tore Strindheim IL 1:06:02 + 01:27 1
3 Kolseth,Per Arne Tormod Skilag 1:15:14 + 10:39 1
4 Sæterbø,Ole Kristian Dombås IL 1:15:33 + 10:58 1
5 Mork,Per Erik Milslukern Sport 1:17:37 + 13:02 1
6 Ovrum,Ove Stian NOTEAM 1:26:13 + 21:38 1
DNS Garmo,Hallgeir Garmo IL   1
Resultatliste M 26-30   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Gasman,Per Ola Bull Ski og Kajakk/Ørje IL 1:06:07 + 00:00 1
2 Christiansen,Erling Koll IL/Team Oso-Hotwater 1:06:35 + 00:28 1
3 Korsmo,Frode Moelven IL 1:10:18 + 04:11 1
4 Borgen,Pål Ringebu/Fåvang Skiklubb 1:14:57 + 08:50 1
5 Budsberg,Geir Egil Linjebygg Offshore 1:22:39 + 16:32 1
6 Holen,Vidar Andre Løland Kvam IL 1:32:54 + 26:47 2
7 Bjørke,Jan Brede Kvitfjell Alpinklubb 1:33:05 + 26:58 1
8 Åsen,Tom Erik Skåbu-Tverrbygda-Espedalen IL 1:33:10 + 27:03 1
DNS Storvik,Knut GD   1
Resultatliste M 31-35   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Almlid,Espen Hamar SK/Pwc 1:10:00 + 00:00 1
2 Garnes,Lennart Rustad IL 1:14:32 + 04:32 1
3 Rasmussen,Hans Alvdal IL 1:16:52 + 06:52 1
4 Bergum,Østen Kvam IL 1:17:58 + 07:58 1
5 Skorstad,Kjetil Herradsbygda 1:21:23 + 11:23 1
6 Storholm,Roy Magne Tormod Skilag 1:25:30 + 15:30 2
Resultatliste M 36-40   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Galde,Jonas Bøverdalen IL 1:12:25 + 00:00 1
2 Krohg,Are Koren Team Are Krohg 1:19:02 + 06:37 2
3 Speikeland,Lewi Revehiet IL 1:20:22 + 07:57 2
4 Sletten,Runar Revehiet IL 1:21:26 + 09:01 2
5 Killi,Rune Otta IL 1:21:30 + 09:05 2
6 Slålien,Hans Bøverdalen IL 1:21:51 + 09:26 1
7 Eide,Pål Bertil Sel IL 1:24:47 + 12:22 2
8 Kvehaugen,Nils TINE Meieriet Øst Frya 1:26:04 + 13:39 1
9 Holen,Morten Kvam IL 1:29:10 + 16:45 2
10 Bergum,Lars Arne Kvam IL 1:33:02 + 20:37 2
11 Strøm-Gundersen,Knut Andreas No Team 1:35:03 + 22:38 1
12 Müller,Rolf Team Are Krohg 1:35:22 + 22:57 1
13 Grøthe,Knut Tormod Skilag 1:41:47 + 29:22 1
14 Hommerstad,Anders No Team 1:42:58 + 30:33 1
DNF Brende,Morten Veidekke BIL   1
Resultatliste M 41-45   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Viken,Tor Håkon Øyer/Tretten IF 1:09:04 + 00:00 1
2 Lillebråten,Jan Ivar Sjårdalen IL 1:12:49 + 03:45 2
3 Tellefsen,Christen Heidal IL 1:16:24 + 07:20 2
4 Haverstad,Tore Harpefoss IL 1:18:43 + 09:39 1
5 Randen,Torbjørn Sel IL 1:19:48 + 10:44 2
6 Sollien,Stein Roger Moss IL 1:23:21 + 14:17 1
7 Bergum,Knut Frode Kvam IL 1:23:33 + 14:29 2
8 Kleiven,Per Ivar S1G BIL 1:27:19 + 18:15 1
9 Kroken,Kjell Arne Ringebu/Fåvang Skiklubb 1:31:29 + 22:25 2
10 Ødegård,Arne Ringebu/Fåvang Skiklubb 1:36:32 + 27:28 2
11 Brendstuen,Ole-Petter Kvam IL 1:41:37 + 32:33 2
12 Hølmen,Asbjørn Kvam IL 1:46:05 + 37:01 1
DNS Odenrud,Jon Sør-Fron IL   2
Resultatliste M 46-50   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Streitlien,Bjørn Tore Folldal IF 1:09:04 + 00:00 1
2 Gaukstad,Kjell Lom IL 1:13:54 + 04:50 1
3 Torsgård,Oddbjørn Lesjaskog IL 1:14:37 + 05:33 1
4 Midtskogen,Thor Egil Tørrdalkameratene 1:14:45 + 05:41 1
5 Nordskog,Tor Harpefoss IL 1:17:43 + 08:39 2
6 Grothe,Josef Ottadalen SK 1:18:51 + 09:47 2
7 Myrum,Rolv Otta IL 1:18:58 + 09:54 2
8 Nørstebø,Ola Lesja IL 1:19:18 + 10:14 2
9 Slåen,Trond S1G BIL 1:27:17 + 18:13 1
10 Løkken,Bjørn Roar Revehiet IL 1:32:18 + 23:14 2
11 Rudland,Ole Kristian Kvam IL 1:38:46 + 29:42 2
12 Kjørstad,Egil Midthjell Tormod Skilag 1:38:49 + 29:45 1
13 Swendgaard,Hans Erik Sintef BIL 1:49:14 + 40:10 1
14 Myhre,Stein Olav TINE Meieriet Øst Frya 1:52:10 + 43:06 2
DNS Jensvoll,Frank Kvam IL   2
DNS Hanstad,Bjørn Otta IL   2
DNS Myhre,Egil Kvam IL   2
Resultatliste M 51-55   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Trønnes,Olav Ottadalen SK 1:10:31 + 00:00 2
2 Rypdal,Magnor Isfjorden IL 1:11:31 + 01:00 1
3 Trønnes,Erik Ottadalen SK 1:13:35 + 03:04 2
4 Trøen,Espen Lillehammer SK 1:18:30 + 07:59 1
5 Kolseth,Ole Johan Tormod Skilag 1:24:09 + 13:38 2
6 Ødegård,Hans Ottadalen SK 1:25:12 + 14:41 2
7 Edvardsen,Rune Lillehammer SK 1:29:04 + 18:33 1
8 Salvesen,Tore Graff Orkanger IF 1:38:55 + 28:24 1
DNS Rastad,John M BBS-klubben   1
Resultatliste M 56-60   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Øyberg,Sigvald Skjåk IL 1:10:30 + 00:00 2
2 Mork,Per Ivar Lillehammer SK 1:14:16 + 03:46 1
3 Harstad,Gunnar Oppstryn IL 1:16:21 + 05:51 1
4 Krogsveen,Øyvind Ringebu/Fåvang Skiklubb 1:17:10 + 06:40 1
5 Rudi,Ola Ringebu/Fåvang IL 1:17:46 + 07:16 1
6 Almelid,Torbjørn Hamar Skiklubb 1:28:28 + 17:58 1
7 Sandbakken,Jan Skåbu-Tverrbygda-Espedalen IL 1:30:51 + 20:21 1
8 Hanstad,Per Laurits Nybergsund IL 1:53:36 + 43:06 1
Resultatliste M 61-65   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Krogsveen,John Ringebu/Fåvang Skiklubb 1:17:06 + 00:00 1
2 Rosenborg,Leif Gjøvik SK 1:21:07 + 04:01 2
3 Grytbakk,Rolf Arne Otta IL 1:25:11 + 08:05 2
4 Sundgården,John Arne Sør-Fron IL 1:27:08 + 10:02 2
Resultatliste M 66-70   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Kvernerud,Knut Team Sport1 Lillehammer 1:17:05 + 00:00 1
2 Strøm-Gundersen,Finn Skiforeningen 1:51:10 + 34:05 1
Resultatliste M 71-75   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Giverhaug,Olaf Tormod Skilag 1:35:46 + 00:00 2
2 Denstad,Torfinn Lillehammer SK 1:36:40 + 00:54 2
3 Nustad,Anders Harpefoss IL 1:40:56 + 05:10 2
4 Teigen,Gudmund Tormod Skilag 1:42:03 + 06:17 1
Resultatliste Mosjon   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
DNS Berg,Reidar Dovre IL   1
DNS Aas,Vidar Dombås IL   2
NC Løkken,Steinar No Team   1
NC Listad,Ragnar Sør-Fron IL   1
NC Brattreitet,Grete No Team   1
NC Lunde,Kari Kvam IL   1
NC Ekre,Ole Jørgen Sør-Fron IL   1
NC Iversen,Thomas Dyngeland Kvam IL   1
NC Listad,Rasmus Sør-Fron IL   1
NC Langum,Beate Rygh Team Are Krohg   1
NC Isaksen,Liv No Team   1
NC Lindviksmoen,Magne Vinstra IL   1
NC Rykhus,Magnar Dovre IL   2
NC Gunnleifsen,Kjell No Team   1
NC Randen,Øyvind Tørrdalkameratene   2
NC Sandhaugen,Karin BIL OSS   1
NC Åsen,Per Tormod Skilag   1
NC Galgerud,Åge No Team   1
NC Listad,Ola Sør-Fron IL   1
NC Overland,Morten Asker Skiklubb   2
NC Røssum,Ragnhild Team Are Krohg   2
NC Løkken,Sonja No Team   1
NC Mathisen,Morten Kvam IL   1
NC Henkel,Andreas Sausewind Germany   1
NC Byes,Calo Sausewind Germany   1
NC Rehbeyn,Frank Sausewind Germany   1
NC Auding,Iris Sausewind Germany   1
NC Bönicke,Ylva Sausewind Germany   1
NC Harviken,Johs Gausdal il   1
NC Gundersen,Terje NOTEAM   1
NC Gundersen,Gunhild NOTEAM   1
NC Åsen,Ove NOTEAM   1
NC Korpberget,Øyvind NOTEAM   1
NC Teigen,Jon Petter Kvam IL   1
NC Moe,Arne Lillehammer SK   1
NC Brandvold,Jon Håvard Vinstra IL   1


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +