VM-SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| VM-RESULTATER: Torsdag: Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Onsdag: 5/10 km: Kvinner- Menn| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Vårlonken 2010


Annonse

 

Plass Navn Klubb    
K15-16
1 Helene Albertsen Dahlen Ekne IL 00:39:56 6
2 Ane Appelquist Stenset Grong IL 00:41:45 20
3 Karen Anna Kvemo Lierne ski 00:41:50 40
3 Vilde Schei Bakkhaug Mosvik IL 00:41:50 21
K17-18
1 Tonje Svean Gausen Inderøy IL 00:40:12 4
2 Johanna Skånøy Skauga IL 00:47:50 18
K19-20
1 Julie Gausen Inderøy IL 00:35:17 25
K21-35
1 Kristin Gausen Inderøy IL 00:34:19 24
2 Mari Guin Skogn 00:35:57 23
3 Heidi Bye Inderøy IL 00:39:22 47
K41-45
1 May Fredly Northug Mosvik IL 00:41:49 44
2 Randi Fredly Berg Mosvik IL 00:42:45 27
K71-75                        
1 Åse Gjerde Mosvik IL Uten tid 5
G13-14
1 Jonas Austad Inderøy IL 00:35:16 1
M15-16
1 Martin Aune Skogn IL 00:34:09 14
2 Sture Ramdal Leksvik IL 00:34:14 10
3 Lars Erik Grande Leksvik 00:34:21 50
4 Petter Lunde Husby Malm IL 00:36:28 30
5 Even Northug Mosvik IL 00:37:13 43
M17-18
1 Eirik Simonsen Fjellørnen IL 01:10:21 13
M19-20
1 Tomas Northug Strindheim IL 01:00:41 42
2 Ola Berg Fines Strindheim IL 01:02:50 3
3 Espen Kveli Lierne IL 01:04:35 26
4 Tarjei Solli Skogn IL 01:04:36 2
5 Petter Berfjord Inderøy IL 01:09:35 16
6 Even Kvemo Lierne ski 01:09:58 37
M21-35
1 Petter Northug Strindheim IL 01:00:35 41
2 Eirik Lorentsen Henning Skilag 01:00:52 49
3 Anders Høgberg IFKUmeå 01:02:18 22
4 Anders Tettli Rennemo Leksvik IL 01:02:46 46
5 Petter Toraas Halseth Steinkjer Skiklubb 01:05:01 7
6 Sindre Skånøy Skauga IL 01:07:50 45
7 Frank Hjulstad Malm IL 01:08:37 29
8 Stian Sjonbotn Leksvik IL 01:15:20 51
9 Andreas Farbu Leksvik IL 01:15:43 12
10 Arve Erik Norum Inderøy IL 01:21:10 11
  Erlend Simonsen Fjellørnen IL DNF 15
M41-45
1 Per Johan Gjølga Bjugn IL 01:13:04 34
2 Jonny Melting Mosvik IL 01:21:00 9
M46-50
1 Robert Husby Malm IL 01:13:41 31
2 Ola Kvemo Lierne ski 01:15:18 38
3 Rune Myren Skogn IL  01:19:56 36
4 Tore Skånøy Skauga IL 01:20:15 17
M51-55
1 Ola Berget Skauga IL 01:06:53 32
M56-60
1 Jarle Thonstad Heimdal IL  01:11:56 35
2 Øystein Lorentsen Inderøy IL 01:12:44 48
3 Andor Reitan Mosvik IL 01:40:15 8
M61-65
1 Einar Kilen Mosvik Il 00:42:08 19
2 Bjørn Klakken Bjugn IL 00:42:35 33
M66-70
1 Bernt Ryggvik Frosta IL 00:42:59 28
Annonse







Annonse