Resultater Gunnarfjellrennet 2010



 

RESULTATER GUNNARFJELLRENNET 2010
KLASSE MENN 17-18 ÅR    
  START.NR NAVN KLUBB TID
1 30 PÅL TRØAN AUNET STEINKJER SK 00:58:41
2 1 JOHAN HUNDSETH KOLVEREID IL 01:01:15
KLASSE MENN 19-20 ÅR    
  START.NR NAVN KLUBB TID
1 31 EMIL IVERSEN VARDEN 0:54:25
2 3 TORSTEIN ØSTNOR LIERNE IL 00:57:52
3 4 ESPEN KVELI LIERNE IL 00:59:32
4 52 EVEN KVEMO LIERNE IL 01:04:52
KLASSE MENN 21-30 ÅR    
  START.NR NAVN KLUBB TID
1 37 PETTER HALLSETH STEINKJER SK 00:57:53
2 6 ERIC SIMONSSON LANDÖNS IF 00:58:56
3 38 AAGÅRD MORGAN LIERNE IL 00:59:32
4 34 IVERSEN KIM DANIEL HÅLLINGEN 01:00:38
5 5 INGEMAR BERG BODSJÖBÖLE SK 01:12:02
6 7 OLLE HALLQUIST VALSJÖN 01:27:16
KLASSE MENN 31-40 ÅR    
  START.NR NAVN KLUBB TID
1 9 PER ANDERS ÖSTBERG LANDÖNS IF 00:59:57
2 8 RUNAR MARTINSEN LIERNE IL 01:00:43
3 36 ELVSETH MORTEN LIERNE IL 01:09:57
KLASSE MENN 41-50 ÅR    
  START NAVN KLUBB TID
1 12 OLA KVEMO LIERNE IL 01:07:55
2 10 JONNY BRISSACH LIERNE IL 01:10:13
3 11 OVE SANDVIK LIERNE IL 01:12:18
KLASSE MENN 51-60 ÅR    
  START NAVN KLUBB TID
1 15 OLA BERGET SKAUGA IL 00:58:58
2 16 LEO LYNGSTAD LIERNE IL 01:03:08
3 35 GUNNAR TYLDUM  OVERHALLA IL 01:06:34
4 20 OTTAR LYNGSTAD LIERNE IL 01:08:37
5 19 STEINAR SOLUM OVERHALLA IL 01:08:51
6 17 JO GAUTE MATHISEN OVERHALLA IL 01:10:33
7 33 BLOM BENGT IVAN  SPILLUM 01:12:33
8 18 HALLGEIR KVELI LIERNE IL 01:13:17
KLASSE MENN 61-70 ÅR    
  START NAVN KLUBB TID
1 22 STEIN INGAR SIVERTSEN LEIRÅDAL IL 01:18:50
2 21 ODDVAR STRØM LIERNE IL 01:44:16
KLASSE MENN 71 ÅR OG ELDRE    
  START NAVN KLUBB TID
1 23 ASBJØRN BJØRHUSDAL NAMSSKOGAN 01:34:49
KLASSE KVINNER 17-18 ÅR    
  START NAVN KLUBB TID
1 25 ANNE LISE GRUBBMO LIERNE IL 01:19:05
1 32 TONJE LERFALD NILSSEN GRONG IL 01:19:05
KLASSE KVINNER 19-20 ÅR    
  START NAVN KLUBB TID
1 26 JULIE GAUSEN INDERØY IL 01:09:30
KLASSE KVINNER 21-30 ÅR    
  START NAVN KLUBB TID
1 27 ELIN KRISTOFFERSSON 01:28:45
2 39 KJERSTI SOLEM NTNUI LANGRENN 01:39:29
KLASSE KVINNER 31-40 ÅR    
  START NAVN KLUBB TID
1 29 STINA VESTERBEKKMO LEIRÅDAL IL 01:33:25
TRIM MED TID 2010    
  START NAVN KLUBB TID
51 SIGBJØRN GJERTSÅS LIERNE IL 01:23:59
53 LARS JONAR LARSEN LIERNE IL 01:27:13
55 PÅL HELLESØ PRIVAT 02:04:38
56 JOHAN EIDE LIERNE IL 01:50:13
57 HILDE ØSTNOR LIERNE IL 01:46:27
58 ANDERS KRISTOFFERSSON 01:49:09
59 NILS TORE SKLETT GRONG IL 01:19:12
60 KNUT ARVE CHRISTIANSEN GRONG IL 01:20:30
61 MAREN LERFALD LIERNE IL 01:46:26
62 DANIEL ESTIL BRISSACH LIERNE IL 01:34:11
63 ROY M. BLOM PRIVAT 01:34:13
64 TORGER HUNDSETH KOLVEREID 01:27:30
65 OLE JØRGEN BRUVOLL LIERNE IL 01:11:08
66 TRUDE LERFALD GRONG IL 01:23:58
67 ROLF E. OPDAL OVERHALLA 01:50:28
68 KENNETH MYRHE  MALM 01:11:02
69 EMIL OPSAL  NORDLI 01:34:12
70 ANTON ELVSETH  NORDLI 01:34:10
71 THOR AAGE NESSER  GRONG IL 01:39:39
72 OSKAR RISBERG  LIERNE IL 01:26:04
73 KNUT BLOMDAL  NORDLI 01:16:40
74 JØRGEN BERGLI  LIERNE IL 01:09:31


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +