-->

Resultater Nordmarka Rundt 2010






K20
1 Line Garthe Johannessen Studentsamskipnaden i 6:07:19
2 Marte Knutsson Studentsamskipnaden i 6:07:19 00:00
3 Ann-Kristin Skårstad Sund Studentsamskipnaden i 6:07:19 00:00
4 Camilla Marie Tranum OKBIL 6:53:18 45:59
Antall 4 Påmeldte: 5 Startende: 5

K30
1 Celine Monrad-Haslum CK Nittedal 4:38:56
2 Anne Signe Been Moss CK 4:41:04 02:08
3 Anette Racer-Farth Nittedal 4:43:06 04:10
4 Victoria Janitz Moss CK 4:52:23 13:27
5 Nina Blakkisrud SK Ceres 4:58:52 19:56
6 Helena Nilsson Aker Solutions BIL 5:06:39 27:43
7 Hanne Tærum SK Ceres 5:16:12 37:16
8 Rubi Moen OsloSportslagerBIL 5:53:31 1:14:35
9 Cecilie Kamsvåg SK Rye 6:02:28 1:23:32
10 Sara Bruvoll Studentsamskipnaden i 6:07:19 1:28:23
11 Gunnhild Digernes Studentsamskipnaden i 6:07:19 1:28:23
DNF Lene Vissebråten Andebarkji TSK 2:03:21
Antall 12 Påmeldte: 14 Startende: 14

K40
1 Heidi Holmerud CK Nittedal 4:20:56
2 Christin Becker IF Frøy 4:28:52 07:56
3 Jannicke Kalland Frøy 4:52:57 32:01
4 Anne Katrine Gamre Østmarka 5:08:52 47:56
5 Tone Åril Lilleaas SK Ceres 5:16:12 55:16
6 Lene Østberg IF Frøy 5:47:10 1:26:14
7 Hanne Eldby SK Rye 5:56:45 1:35:49
8 Donna Galway SK Rye 7:30:04 3:09:08
Antall 8 Påmeldte: 8 Startende: 8

K50
1 Ragnhild Vilming IF Frøy 4:19:56
2 Ingvill Merete Stedøy-JohansenIF Frøy 4:43:41 23:45
3 Tove Helene Øveraas IF Frøy 6:17:17 1:57:21
Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3

M17
1 Eivind Bjørnerud SK Rye 4:37:12
2 Ole-Marius Germundson Heming IL 4:58:10 20:58
3 Carl Jenssen Kolbotn SK 5:54:54 1:17:42
Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3

M20
1 Pål Andre Løberg SK Rye 3:51:20
2 André Jonassen SK Rye 3:52:33 01:13
3 Per Arvid Gimre SK Rye 3:52:36 01:16
4 Morten Simonsen Ullevål SK 3:57:14 05:54
5 Ole Christian Mork Ullevål SK 3:57:14 05:54
6 Øyvind Johannessen Østmarka IL 3:57:14 05:54
7 Kim Andre Hansen Team Nedre Buskerud 3:57:44 06:24
8 Magnus Ristvedt Ullevål SK 4:04:16 12:56
9 Per Martin Lund Team Nedre Buskerud 4:05:15 13:55
10 Jo Nordskar NOTEAM 4:11:18 19:58
11 Stian Petersen SK Rye 4:14:40 23:20
12 Martin Nyenget Ullevål SK 4:17:13 25:53
13 Kristoffer Solem SK Rye 4:17:26 26:06
14 Kristoffer Bugge SK Rye 4:17:26 26:06
15 Johan Haugseth SK Rye 4:17:26 26:06
16 Knut Sande SK Rye 4:17:26 26:06
17 Petter Thoresen SK Rye / PwC BIL 4:19:40 28:20
18 Christian Askildsen Team Follo / Drøbak SK 4:20:01 28:41
19 Vidar Gårdsvoll SK Rye 4:20:24 29:04
20 Henrik Henningsen Kvissel Stovnerkameratene 4:21:18 29:58
21 Thomas Liebe IF Frøy 4:21:51 30:31
22 Martin Lien Heming IL 4:24:26 33:06
23 Jon Hove Pedersen Ullevål SK 4:24:53 33:33
24 Jens Henrik Haugen Ottadalen SK 4:25:56 34:36
25 Erlend Nitter OSI 4:26:21 35:01
26 Peder Stadaas Usk 4:27:05 35:45
27 Rune Frøysa Åsprang SK Ceres 4:27:07 35:47
28 Magnus Førre Stegaberg IL 4:28:05 36:45
29 Henrik Holum SK Rye 4:28:20 37:00
30 Hans A Mangen Stovnerkameratene 4:30:31 39:11
31 Martin Jarrett SK Rye 4:32:14 40:54
32 Fredrik Østby Østby CK 4:35:53 44:33
33 Lars Selbo NOTEAM 4:35:56 44:36
34 Tarjei Lægreid SK Rye 4:37:17 45:57
35 Marius Rosenberg Amundsen SK Rye 4:40:56 49:36
36 John Øivind Hauge NOTEAM 4:45:28 54:08
37 Erling Sæveraas NIFS 4:50:05 58:45
38 Espen Unaas SK Rye 4:50:35 59:15
39 Thomas Osholt Moss CK 4:52:41 1:01:21
40 Mathis Dahl Fenre NOTEAM 4:55:07 1:03:47
41 Sigurd Hagen Falk SK Rye 4:58:05 1:06:45
42 Eirik Frøysa Åsprang Ceres 4:58:52 1:07:32
43 Jørgen Østby Østby CK 4:58:52 1:07:32
44 Calvin Kumalo IF Frøy 5:07:52 1:16:32
45 Karl André Schau NOTEAM 5:07:55 1:16:35
46 Nicolay Eskildsen team Kjekkas 5:10:36 1:19:16
47 Espen Høglund team Kjekkas 5:12:36 1:21:16
48 Stian Baastad Frikransen 5:13:45 1:22:25
49 Henrik Sivertsen Hæren 5:14:56 1:23:36
50 Lars Erik Engen Studentsamskipnaden i 5:14:56 1:23:36
51 Hans Andreas Aamodt Hæren 5:14:56 1:23:36
52 Steffen Molvær Rummelhoff Krigsskolen IL 5:14:56 1:23:36
53 Jonas Andreassen Rana SK 5:16:53 1:25:33
54 Bjarte Olsen Team Kjelsåslærerne 5:16:53 1:25:33
55 Tore Bekken Kolbotn SK 5:19:53 1:28:33
56 Eirik Skeid Rye 5:30:46 1:39:26
57 Andreas Storbråten Terra BIL 5:38:10 1:46:50
58 Andreas Heldal OSI sykkel 5:44:38 1:53:18
59 Simen Kristoffer Warp OSI sykkel 5:50:35 1:59:15
60 Bjørnar Sandland Henriksen Studentsamskipnaden i 5:52:19 2:00:59
61 Lars Christian Hellevik ICA Norge 5:58:35 2:07:15
62 Håvard Fredheim Eiker CK 6:03:30 2:12:10
63 Fredrik Refsnes Studentsamskipnaden i 6:07:19 2:15:59
D0NF Joakim Levorsen Heming IL 2:14:37
DNF Martin Røeggen SK Rye 2:21:20
DNF Jakob Lindkvist Stovnerkameratene 4:09:59
DNF Askil V Larsen SK Ryer 4:19:33
DNF Reidar Mathisen Ergo Group 5:51:01
Antall 68 Påmeldte: 81 Startende: 81

M30
1 Frode Dalen SK Rye 3:51:20
2 Rune Morten Johansen SK Rye 3:51:20 00:00
3 Flemming Kristaiansen SK Rye 3:51:20 00:00
4 Sigurd Gimre SK Rye 3:51:20 00:00
5 Knut Anders Fostervold SK Rye 3:51:20 00:00
6 Christer Braathen SK Rye 3:51:20 00:00
7 Knut Magnus Ljåstad SK Rye 3:53:27 02:07
8 Lars Eftang Ullevål SK 3:57:14 05:54
9 Alexander Wefald Ullevål SK 3:57:14 05:54
10 Bjørn Ivar Ekberg Stovnerkameratene 3:57:14 05:54
11 Svein Anders Aarsbog Moss CK 3:57:14 05:54
12 Ola Østvold Ullevål SK 3:57:14 05:54
13 Aslak Berglund Ullevål SK 3:57:14 05:54
14 Øistein Olsen Skårer CK 3:57:14 05:54
15 Lars Billet Moss CK 3:57:14 05:54
16 Pål-André Thorsby Team Nedre Buskerud 3:57:44 06:24
17 Torgeir Løge Team Nedre Buskerud 3:57:44 06:24
18 Jon Henrik Handley Team Nedre Buskerud 3:57:44 06:24
19 Morten Solvang Team Nedre Buskerud 3:57:44 06:24
20 Joachim Olsvik Team Nedre Buskerud 3:57:44 06:24
21 Østen Bergum Team Nedre Buskerud 3:57:44 06:24
22 Arve Værnes Team Nedre Buskerud 3:57:44 06:24
23 Thomas Kleven Team Nedre Buskerud 3:57:44 06:24
24 Jim Risan Moss CK 3:58:17 06:57
25 Ola Thomas Berntsen Stovnerkameratene 3:59:40 08:20
26 Kenneth Odden Norges Bank 4:00:22 09:02
27 Truls Eirik Holm Team Nedre Buskerud 4:01:16 09:56
28 Tore Haslemo SK Rye 4:04:03 12:43
29 Dag Solberg Ullevål SK 4:04:16 12:56
30 Thomas Myhre Moss CK 4:04:16 12:56
31 Hans Christian Byhring SK Rye 4:10:10 18:50
32 Dag Torp-Hansen BOC 4:11:13 19:53
33 Arne Hove BOC 4:11:18 19:58
34 Truls Paulsen BOC 4:11:18 19:58
35 Ken Rosendal SK Rye 4:12:14 20:54
36 Torkjell Skomedal SK Rye 4:13:33 22:13
37 Tomas Nydal Stovnerkameratene 4:13:52 22:32
38 Marius Jørgensen SK Rye 4:14:40 23:20
39 Endre Brask Grønmyr SK Rye 4:14:40 23:20
40 Henrik Karlsen Moss CK 4:17:16 25:56
41 Kjetil Enger Olsen Moss CK 4:17:18 25:58
42 Jan Erik Breimo SK Rye 4:17:26 26:06
43 Øyvind Unhjem SK Rye 4:17:26 26:06
44 Geir Pettersen SK Rye 4:17:26 26:06
45 Tore Stensrud SK Rye 4:17:26 26:06
46 Nils Jørgen Mittet SK Rye 4:17:26 26:06
47 Thorbjørn Skamo SK Rye 4:17:26 26:06
48 Bjørn Saksberg SK Rye 4:17:26 26:06
49 Kristian Hauglum SK Rye 4:17:30 26:10
50 Jonathan Bloomfield SK Rye 4:17:57 26:37
51 Leif Erik Havnen NOTEAM 4:19:55 28:35
52 Anders Trømborg Soon CK 4:19:55 28:35
53 Amund Riiser Follo SK 4:20:27 29:07
54 Arne Sæterbakken SK Rye 4:20:28 29:08
55 Jan Egil Strandberg Vennesla CK 4:20:43 29:23
56 Eirik Hval Jensen CK Nittedal 4:20:56 29:36
57 Sten Are Grønvold CK Nittedal 4:20:56 29:36
58 Finn Halland Hadeland CK 4:20:56 29:36
59 Bjørn Erik Haugmo Moss CK 4:21:18 29:58
60 Kristoffer Askautrud Moss CK 4:21:38 30:18
61 Åge Andre Ringstad IF Frøy 4:21:51 30:31
62 Morten Storli IF Frøy 4:21:51 30:31
63 Bjørn Rosseland IF Frøy 4:21:51 30:31
64 Bård Mæland IF Frøy 4:21:51 30:31
65 Morten Winsnes IF Frøy 4:21:51 30:31
66 Kyrre Rørstad IF Frøy 4:21:51 30:31
67 Thorstein Wines SK Rye 4:22:47 31:27
68 Hans Røragen BOC 4:24:14 32:54
69 Pål Gustavsen kork 4:25:21 34:01
70 Trond Solstad Follo CK 4:26:04 34:44
71 Stefan Ihlen SK Ceres 4:27:07 35:47
72 Roger Hæhre SK Ceres 4:27:07 35:47
73 Haakon Stenbekk FOCC 4:27:07 35:47
74 Sjur Dugstad FOCC 4:27:07 35:47
75 Kristian Malme JH Sykkel 4:28:05 36:45
76 Sven Callaerts Grenland SK 4:28:05 36:45
77 Jørn Vidar Nygård Team Nedre Buskerud 4:28:23 37:03
78 Magnus Müller SK Rye 4:28:51 37:31
79 Ketil Dokset OSI sykkel 4:30:55 39:35
80 Christer Opsann BOC 4:33:05 41:45
81 Andreas Hallingstad BOC 4:33:05 41:45
82 Leif Hertzenberg BOC 4:33:05 41:45
83 Christian Heiberg BOC 4:33:05 41:45
84 Andreas Selvik BOC 4:33:05 41:45
85 Jo Stenvik SK Rye 4:34:55 43:35
86 Ivar Bjaadal Team Nedre Buskerud 4:36:25 45:05
87 Eirik Horjen Team Nedre Buskerud 4:36:25 45:05
88 Torbjørn Kågen Team Nedre Buskerud 4:36:25 45:05
89 Vebjørn Rusten Team Nedre Buskerud 4:36:25 45:05
90 Jørgen Sørensen Team Nedre Buskerud 4:36:25 45:05
91 Nicholas Thomson Team Nedre Buskerud 4:36:25 45:05
92 Anders Grønli Team Nedre Buskerud 4:36:25 45:05
93 Kenneth Antonsen SK Rye 4:37:14 45:54
94 Bjørn Andre Simonsen torshov sk 4:37:42 46:22
95 Tron Wiig Ullensaker CK 4:38:51 47:31
96 Øyvind Kværner Ullensaker CK 4:38:51 47:31
97 Marcus Smestad OSI sykkel 4:40:22 49:02
98 Lars Erik Øde Moss CK 4:41:04 49:44
99 Lasse Sandberg Moss CK 4:41:04 49:44
100 Bjørn Øverby SK Rye 4:43:51 52:31
101 Jørgen Lie SK Rye 4:43:51 52:31
102 Bjørnar Egeland NOTEAM 4:43:51 52:31
103 Håvard Slinde SK Rye 4:43:51 52:31
104 Martin Nielsen SK Rye 4:43:51 52:31
105 Eirik Olsen SK Rye 4:44:22 53:02
106 Jan Fredrik Edbo BOC 4:46:04 54:44
107 Tom Lillemoen SK Rye 4:46:07 54:47
108 Christoffer Lange NOTEAM 4:48:26 57:06
109 Bjørn Ole Langø IF Frøy 4:51:04 59:44
110 Robert Lille-Rødberget IF Frøy 4:51:04 59:44
111 Birger Hermansen Moss CK 4:52:42 1:01:22
112 Arne Kildal kork 4:54:27 1:03:07
113 Lars Petter Musiol Ullensaker CK 4:54:51 1:03:31
114 Erik Andersen Ullevål SK 4:56:04 1:04:44
115 Silvio Büttner Ullevål SK 4:56:04 1:04:44
116 Jørgen Speedy Larsen Gjallarhornet 4:57:53 1:06:33
117 Arve Sandve CK Nittedal 4:58:17 1:06:57
118 Stian Chan SK Rye 4:58:32 1:07:12
119 Christian Andersen SK Ceres 4:58:52 1:07:32
120 Eirik Thrane Svendsen SK Ceres 4:58:52 1:07:32
121 Magne Kjensli SK Ceres 4:58:52 1:07:32
122 Jonas Kullgren NOTEAM 4:58:52 1:07:32
123 Geir Torum SK Rye 4:59:50 1:08:30
124 Johan Holmgren Lørenskog FIL 4:59:52 1:08:32
125 Christian Aanvik Ullensaker CK 5:06:25 1:15:05
126 Thor Audun Saga BOC 5:07:10 1:15:50
127 Tony Halvorsen IF Frøy 5:07:59 1:16:39
128 Aslak Eriksrud IF Frøy 5:09:06 1:17:46
129 Martin Iden If skadeforsikring BIL 5:10:32 1:19:12
130 Karl Henry Johansen team Kjekkas 5:10:36 1:19:16
131 Aleksander Stijelja Team Kjekkas / Kjekkas 5:10:36 1:19:16
132 Gorm Nøkleby team Kjekkas 5:10:36 1:19:16
133 Bård Erik Jakobsen team Kjekkas 5:10:36 1:19:16
134 Kristian Götz Eiker CK 5:10:37 1:19:17
135 Chris Nerli team Kjekkas 5:10:52 1:19:32
136 Michael Meyer NOTEAM 5:12:18 1:20:58
137 Morten Nytun Terra BIL 5:13:52 1:22:32
138 Arne Ryhus Ottadalen SK 5:13:52 1:22:32
139 Fredrik Nilsson Frøy 5:14:09 1:22:49
140 Kristian Horntvedt IF Frøy 5:14:18 1:22:58
141 Morten Johansen Ullensaker CK 5:14:25 1:23:05
142 Roger Mortensen Hæren 5:14:56 1:23:36
143 Øystein E. Rundfloen Hæren 5:14:56 1:23:36
144 Jon-Wilhelm Johansen Hæren 5:14:56 1:23:36
145 Gorm Kluge Hæren 5:14:56 1:23:36
146 Pål Josten Hæren 5:14:56 1:23:36
147 Eirik Kittelsen Follo CK 5:16:04 1:24:44
148 Øyvind Gjermshus IK Hero 5:16:53 1:25:33
149 Christian Tetlie Kolbotn SK 5:19:53 1:28:33
150 Erik Blom-Dahl Kolbotn SK 5:19:53 1:28:33
151 Kenneth Sandberg Kolbotn SK 5:19:53 1:28:33
152 Thomas Pedersen Kolbotn 5:19:53 1:28:33
153 Odd Idar Hansen SK Rye 5:22:10 1:30:50
154 Jan Pinslund Asker CK 5:23:52 1:32:32
155 Henrik Jenssen IF Frøy 5:24:56 1:33:36
156 Ingar Øygarden Multiconsult BIL 5:27:07 1:35:47
157 Tormod Boldvik Eiker CK 5:28:33 1:37:13
158 Bård Siira team Kjekkas 5:29:38 1:38:18
159 Øystein Nesse Follo SK 5:31:00 1:39:40
160 Runar Emmel Hansen IF Frøy 5:35:24 1:44:04
161 Lasse Roberts Terra BIL 5:38:11 1:46:51
162 Lars Espeland Team Krokodille 5:42:43 1:51:23
163 Espen Gulbrandsen Team Krokodille 5:42:47 1:51:27
164 Harald Kristainsen SK Rye 5:47:07 1:55:47
165 Steinar Aalbu RENA IL Sykkel 5:48:46 1:57:26
166 Espen Sund SK Rye 5:56:45 2:05:25
167 Stig Salater SK Rye 5:56:45 2:05:25
168 Richard Martinsen Ciber BIL 5:58:34 2:07:14
169 Torgeir Skaare vallhall 6:02:27 2:11:07
170 Tormod Førre IK Hero 6:04:53 2:13:33
171 Jo Nguyen Studentsamskipnaden i 6:07:19 2:15:59
172 Ketil Moen Studentsamskipnaden i 6:07:19 2:15:59
173 Eirik Andreassen Studentsamskipnaden i 6:07:19 2:15:59
174 Svein Olav Sturlason Studentsamskipnaden i 6:07:19 2:15:59
175 Harald Westby Studentsamskipnaden i 6:07:19 2:15:59
176 Jørgen Dyrkorn Hæren 6:11:31 2:20:11
DNF Torkjell Hillestad SK Rye 1:58:44
DNF Kjell-Olav Bjerknes Stovnerkameratene 2:05:44
DNF Eelco Van Weerdhuizen SK Rye 2:50:49
DNF Tor Helge Huse OSI sykkel 3:39:56
DNF Eskil Sjøli Hæren 5:20:56
DNF Kristoffer Erichsen Follo CK 5:27:03
DNF Thomas Torstveit Ullevål SK 6:13:00
DNF Martin Helgen Tanum IF 6:46:39
Antall 184 Påmeldte: 204 Startende: 204

M40
1 Sindre Næss SK Rye 3:51:20
2 Anders Åsberg SK Rye 3:51:20 00:00
3 Per Christian Brekke Sjøli SK Rye 3:51:20 00:00
4 Terje Strøm SK Rye 3:52:53 01:33
5 Bjørnar Talset SK Rye 3:54:40 03:20
6 Trond Ristvedt Ullevål SK 3:57:14 05:54
7 Rune Holtze Jensen Moss CK 3:57:14 05:54
8 Tom Lund Sagene IF Sykkel 3:57:14 05:54
9 Tom Bent Mikalsen Moss CK 3:57:14 05:54
10 Roger Søttar Ullevål SK 3:57:14 05:54
11 Audun Evertsen SK Ceres 3:57:14 05:54
12 Henning Nitschke Team Nedre Buskerud 3:57:44 06:24
13 Finn-Vegard Nordhagen Team Nedre Buskerud 3:57:44 06:24
14 Runar Sørensen Team Nedre Buskerud 3:57:44 06:24
15 Skule Smørgrav Team Nedre Buskerud 3:57:44 06:24
16 Morten Refstad SK Rye 4:01:58 10:38
17 Arne Myklemyr Team Nedre Buskerud 4:07:14 15:54
18 Rune Holden SK Rye 4:07:44 16:24
19 Kjell Harald Horn SK Rye 4:08:05 16:45
20 Frank Thommesen SK Rye 4:11:02 19:42
21 Erik Windelstad Drammen CK 4:11:13 19:53
22 Kristian Evensen BOC 4:11:16 19:56
23 Pål Tangen Asker CK 4:11:18 19:58
24 Jon Amundsen BOC 4:11:18 19:58
25 Tom Rune Lian BOC 4:11:18 19:58
26 Terje Sirevaag Gylne Tider 4:11:18 19:58
27 Torfinn Jonassen BOC 4:11:27 20:07
28 Helge Mosveen Asker CK 4:12:30 21:10
29 Arent Anfinsen BOC 4:12:34 21:14
30 Geir-Egil Bolstad BOC 4:13:10 21:50
31 Cato Rokne SK Rye 4:14:40 23:20
32 Svein Hetland SK Rye 4:14:40 23:20
33 Christian Schmidt SK Rye 4:14:40 23:20
34 Roy Victor Brunstrøm SK Rye 4:14:40 23:20
35 Anders Juell SK Rye 4:14:40 23:20
36 Frode Wassås SK Rye 4:14:40 23:20
37 Arne Steffensen SK Rye 4:17:26 26:06
38 Pål Lønseth SK Rye 4:17:26 26:06
39 Pål Aasvestad Follo SK 4:19:38 28:18
40 Kåre Furulund SK Rye 4:19:40 28:20
41 Morten Nygård Velo Club Zoncolan 4:19:55 28:35
42 Kimmo Delfin CK ECI Champion 4:19:55 28:35
43 Asbjørn Strømberg Follo SK 4:19:55 28:35
44 Øyvind Melvold Drøbak SK 4:19:55 28:35
45 Charles Granquist Follo CK 4:19:55 28:35
46 Frank Tenden Drøbak SK 4:20:00 28:40
47 Rune Lie Drøbakk SK 4:20:01 28:41
48 Erik Tjøtta Frikransen 4:20:33 29:13
49 Mogens Iuel NOTEAM 4:20:33 29:13
50 Petter Ønvik CK Nittedal 4:20:56 29:36
51 Lars Håvard Meli Hadeland CK 4:20:56 29:36
52 Espen Ristvedt CK Nittedal 4:20:56 29:36
53 Stig-Arve Amdal CK Nittedal 4:20:56 29:36
54 Tormod Sunnvoll Follo CK 4:21:07 29:47
55 Frank Røstgård Drøbak sk DFI 4:21:07 29:47
56 Espen Renholt Stovnerkameratene 4:21:18 29:58
57 Steinar Knutsen IF Frøy 4:21:51 30:31
58 Jarle Kvam SK Rye 4:23:25 32:05
59 Trond Askautrud Nesodden CK 4:25:33 34:13
60 Fredrik Lingvall SK Rye 4:25:50 34:30
61 Lars Grande SK Ceres 4:27:07 35:47
62 Anders Huus SK Ceres 4:27:07 35:47
63 Dag Haaker SK Ceres 4:27:07 35:47
64 Morten Nydahl Ceres 4:27:07 35:47
65 Kjetil Kviseth Team Foss Sport 4:27:07 35:47
66 Pål Hansen SK Ceres 4:27:07 35:47
67 Tarjei Blåsås SK Ceres 4:27:07 35:47
68 Stig Trondsen Ceres 4:27:07 35:47
69 Trond Buksrud SK Ceres 4:27:07 35:47
70 Ketil Tørtberg SK Ceres 4:27:07 35:47
71 Knut Meiningen Ceres 4:27:07 35:47
72 John Arild Ringen SK Ceres 4:27:07 35:47
73 Hans Jørgen Lihaugen Ceres 4:27:07 35:47
74 Vidar Buksrud SK Ceres 4:27:07 35:47
75 Fred Pettersen SK Rye 4:27:09 35:49
76 Rune Berg SK Ceres 4:28:09 36:49
77 Harald Indrebø SK Rye 4:28:50 37:30
78 Bjørn Harald Gudmundsen IK Hero 4:28:56 37:36
79 Per Ivar Netteberg IK Hero 4:28:56 37:36
80 Svein Olav Lindtveit IK Hero 4:28:56 37:36
81 Gunnar Ligaarden SK Rye 4:28:56 37:36
82 Bjørn Kåre Amdal BOC 4:32:03 40:43
83 Roger Rake BOC 4:33:05 41:45
84 Morten Jørve BOC 4:33:05 41:45
85 Dag Solberg BOC 4:33:05 41:45
86 Magne Hunvik BOC 4:33:05 41:45
87 Erling Nordhagen BOC 4:33:05 41:45
88 Olav Nygård BOC 4:33:05 41:45
89 Odd Willy Brude BOC 4:33:05 41:45
90 Tord Skoe Fredriksen BOC 4:33:05 41:45
91 Jan Tore Sletta BOC 4:33:05 41:45
92 Vidar Helgesen NOTEAM 4:33:05 41:45
93 Ole-Rikard Hammer Asker CK 4:33:05 41:45
94 Jens Grøtheim Drøbak sykkelklubb 4:33:09 41:49
95 Are Muri BOC 4:33:29 42:09
96 Geir Sundin Ullevål SK 4:35:41 44:21
97 Trond Stabell CK Toten-Tråkk 4:35:56 44:36
98 Tore Fonn Team Nedre Buskerud 4:36:25 45:05
99 Sveinung Lund Team Nedre Buskerud 4:36:25 45:05
100 Rune Larsen Team Nedre Buskerud 4:36:25 45:05
101 Per Ove Windelstad Team Nedre Buskerud 4:36:25 45:05
102 Trond Dahl Hansen Team Nedre Buskerud 4:36:25 45:05
103 Håkon Svendsen Team Nedre Buskerud 4:36:25 45:05
104 Ståle Fredheim Team Nedre Buskerud 4:36:25 45:05
105 Arild Nielsen Team Nedre Buskerud 4:36:25 45:05
106 Lars Lien Hadeland 4:37:07 45:47
107 Ken Roger Bredeveien SK Rye 4:37:31 46:11
108 Rune Edvin Enholm BOC 4:37:49 46:29
109 Magnar Myrvold Team Nedre Buskerud 4:38:26 47:06
110 Håvard Kalvøy Follo CK 4:38:27 47:07
111 Frode Lillerovde Ullensaker CK 4:38:51 47:31
112 Trond Kongerud Ullensaker CK 4:38:51 47:31
113 Ronny Warming Ullensaker CK 4:38:51 47:31
114 Ståle Murud Falck Sykkel register 4:38:51 47:31
115 Tommy Torgersen Eidsvoll SK 4:38:51 47:31
116 Andrè Warming Ullensaker CK 4:38:51 47:31
117 Willy Andersen Ullensaker CK 4:38:51 47:31
118 Stein Eriksen Ullensaker 4:39:14 47:54
119 Terje Ullereng Ullensaker CK 4:39:15 47:55
120 Geir Olav Halset CK Nittedal 4:40:07 48:47
121 Helge Knutzen NOTEAM 4:40:18 48:58
122 Ulf Johansen Ullensaker CK 4:40:38 49:18
123 Knut Grotli NOTEAM 4:41:37 50:17
124 Willy Nordnes SK Rye 4:43:51 52:31
125 Per Rune Weimoth SK Rye 4:43:51 52:31
126 Jørn Andersen SK Rye 4:44:09 52:49
127 Asbjørn R. Hansen Team Nedre Buskerud 4:44:14 52:54
128 Anders Pihler Follo CK 4:46:24 55:04
129 Hans Nicolai Edbo BOC 4:46:28 55:08
130 Ingar Jensen IF Frøy 4:51:04 59:44
131 Karl Egil Stubsjøen IF Frøy 4:51:04 59:44
132 Rune Hansen Frøy 4:51:04 59:44
133 Inge Tveraaen Frøy 4:51:04 59:44
134 Bjørn Erik Langtangen IF Frøy 4:51:04 59:44
135 Magne Stedøy-Johansen IF Frøy 4:51:04 59:44
136 Geir Westgaard IF Frøy 4:51:04 59:44
137 Roald Eide IF Frøy 4:51:04 59:44
138 Arne Hanssen IF Frøy 4:51:04 59:44
139 Hans-Ivar Aalerud IF Frøy 4:51:04 59:44
140 Stein Kjetil Rånes IF Frøy 4:51:04 59:44
141 Frode Åsmul IF Frøy 4:51:04 59:44
142 Otto Jæger IF Frøy 4:51:04 59:44
143 Bjørn Rygnestad NOTEAM 4:51:46 1:00:26
144 Kjell Arne Kroken Lågen CK 4:52:07 1:00:47
145 Kjetil Standal SK Ceres 4:52:18 1:00:58
146 Christian Haug Moss CK 4:52:42 1:01:22
147 Robert Fredriksen Team Nedre Buskerud 4:53:05 1:01:45
148 Glenn Rimmereide Ullensaker 4:54:44 1:03:24
149 Klemet Gaski Frøy 4:55:22 1:04:02
150 Kjellbjørn Hatlebakk ulstein osk 4:55:28 1:04:08
151 Jon Fredrik Fikse Ullensaker CK 4:56:25 1:05:05
152 Bård Bjerkeland Ceres 4:58:52 1:07:32
153 Claus Schmidt Sagene IL 4:58:52 1:07:32
154 Knut Soleim Ceres 4:58:52 1:07:32
155 Gunnar Ottesen Ceres 4:58:52 1:07:32
156 Pål A Olsen SK Ceres 4:58:52 1:07:32
157 Ole Loftesnes SK Ceres 4:58:52 1:07:32
158 Tore Asbjørnsen SK Ceres 4:58:52 1:07:32
159 Terje Solberg SK Ceres 4:58:52 1:07:32
160 Esben Garlie TV 2 5:02:05 1:10:45
161 Svein Erik Tverli SK Rye 5:03:52 1:12:32
162 Njål Engløk Frikransen 5:03:57 1:12:37
163 Asgeir Ulland Lågen SK 5:04:09 1:12:49
164 John Erlend Laderud Hadeland CK 5:04:41 1:13:21
165 Vidar Hovde SK Rye 5:06:53 1:15:33
166 Knut Ove Pettersen NOTEAM 5:07:41 1:16:21
167 Anthony Dinning IF Frøy 5:07:47 1:16:27
168 Lars Løvaas IF Frøy 5:07:47 1:16:27
169 Torsten Amundsen IF Frøy 5:07:47 1:16:27
170 Thomas Nordtorp IF Frøy 5:07:47 1:16:27
171 Thomas Plagemann SK Ceres 5:08:52 1:17:32
172 Tim Bennett Frikransen 5:10:08 1:18:48
173 Ivar Knotten Hæren 5:14:56 1:23:36
174 Egil Daltveit Hæren 5:14:56 1:23:36
175 Arild Skjold Hæren 5:14:56 1:23:36
176 Anders Hagen Hæren 5:14:56 1:23:36
177 Tore Hansen Hæren 5:14:56 1:23:36
178 Stig Laursen Hæren 5:14:56 1:23:36
179 Geir Torgersen SK Ceres 5:16:12 1:24:52
180 Dagfinn Forsaa Andersen NOTEAM 5:16:53 1:25:33
181 Anders Henni Asker CK 5:19:41 1:28:21
182 Henrik Mortensen Kolbotn SK 5:19:53 1:28:33
183 Jan Tore Kristiansen Kolbotn SK 5:19:53 1:28:33
184 Egil Olsen Kolbotn SK 5:19:53 1:28:33
185 Baard Wright Kolbotn SK 5:19:53 1:28:33
186 Steinar Tømmerås Kolbotn SK 5:19:53 1:28:33
187 Egil Bagge-Skarheim Kolbotn SK 5:19:53 1:28:33
188 Ulf Bergqvist Kolbotn SK 5:19:53 1:28:33
189 Kai Pettersen Kolbotn SK 5:19:53 1:28:33
190 Rune Gustavsen Kolbotn SK 5:19:53 1:28:33
191 Knut Hansen Kolbotn SK 5:23:53 1:32:33
192 Tom Erik Magnussen IF Frøy 5:24:56 1:33:36
193 Bror Just Andersen BOC 5:29:16 1:37:56
194 Johnny Rognså IF Frøy 5:29:19 1:37:59
195 Trond Skistad Eiker CK 5:29:47 1:38:27
196 Jørgen Olav Grann biker boys 5:30:08 1:38:48
197 Bjørnar Sørensen SK Ceres 5:30:08 1:38:48
198 Øyvind Øen Danielsen IF Frøy 5:33:52 1:42:32
199 Ole Martin Mæland IF Frøy 5:33:52 1:42:32
200 John Sagbakken Nes SK 5:34:16 1:42:56
201 Geir Akselsen IF Frøy 5:36:53 1:45:33
202 Espen Bengston Gjallarhornet 5:41:01 1:49:41
203 Svein-Morten Willumsen Pakkepost BIL 5:47:19 1:55:59
204 Terje Størset OsloSportslagerBIL 5:53:31 2:02:11
205 Tore Marthinsen SK Rye 5:56:45 2:05:25
206 Frode Buraas Studentsamskipnaden i 6:07:19 2:15:59
207 Bård Antonsen Studentsamskipnaden i 6:07:19 2:15:59
208 Robert Franco IF Frøy 6:09:25 2:18:05
209 Tor Halland IF Frøy 6:29:41 2:38:21
210 Fredrik Kjelman Gjallarhornet 6:42:15 2:50:55
DNF Tormod Guldvog IF Frøy 1:17:24
DNF Ulf Indahl Follo CK 1:32:38
DNF Lars Folke Nordmark SK Rye 2:11:31
DNF Per Anchersen BOC 2:19:40
DNF Vidar Moen HTC Pride 2:37:44
DNF Gunnar Fjellhaug torshov sk 3:33:22
Antall 216 Påmeldte: 230 Startende: 230

M50
1 Geir Kjær Ullevål Ullevål SK 3:57:14
2 Jan Dekko Team Nedre Buskerud 3:57:44 00:30
3 Pål Bakke Team Nedre Buskerud 3:57:44 00:30
4 Einar R Solberg SK Rye 3:58:56 01:42
5 Lars Thomas Moen BOC 4:12:20 15:06
6 Runar Brock SK Rye 4:14:40 17:26
7 Stein Bjerkeset SK Rye 4:17:26 20:12
8 Josef Noll SK Rye 4:17:26 20:12
9 Tron Ihler IF Frøy 4:17:30 20:16
10 Dag Svendsen CK Nittedal 4:20:56 23:42
11 Rolf Jappêe CK Nittedal 4:20:56 23:42
12 Lorentz Tanner Frøy 4:21:51 24:37
13 Jan Bodin IF Frøy 4:21:51 24:37
14 Steinar Forsmo Frøy 4:21:51 24:37
15 Oddbjørn Nilsen SK Ceres 4:27:07 29:53
16 Johnny Ihlen SK Ceres 4:28:17 31:03
17 Are Reines Kolbotn SK 4:32:56 35:42
18 Gary Turner Notodden 4:33:05 35:51
19 Sigmund Haugen BOC 4:33:05 35:51
20 Jan-Tore Dannemark Drøbak sykkelklubb 4:33:16 36:02
21 Rune Gjesdahl CK Nittedal 4:35:41 38:27
22 Svein Lamo CK Nittedal 4:35:41 38:27
23 Gunnar Habberstad Ullensaker CK 4:38:51 41:37
24 Kjell-Otto Jørgensen Ullensaker CK 4:38:51 41:37
25 Helge Evensen Ullensaker CK 4:38:51 41:37
26 Frode Svartdal Tromsø CK 4:42:02 44:48
27 Jarle Dreierstad Kondis 4:48:13 50:59
28 Jan Slapgård IF Frøy 4:51:04 53:50
29 Terje Rabben IF Frøy 4:51:04 53:50
30 Bård Reppen IF Frøy 4:51:04 53:50
31 Stein Ingebretsen Team Nedre Buskerud 4:53:26 56:12
32 Carl Aamodt Frøy 4:53:52 56:38
33 Johnny Jørgenvåg SK Ceres 4:58:52 1:01:38
34 Knut Espeland BOC 5:00:53 1:03:39
35 Lars Hansen IF Frøy 5:01:48 1:04:34
36 Håkan Spång SK Ceres 5:08:52 1:11:38
37 Johan Høgset Jansen SK Ceres 5:08:52 1:11:38
38 Steinar Eggen Kløfta Sykkel 5:12:48 1:15:34
39 Are Trøan IF Frøy 5:14:09 1:16:55
40 Randolf Walderhaug Oslofjord Triatlon 5:16:23 1:19:09
41 Halvor Aalerud Follo CK 5:16:45 1:19:31
42 Lasse Meholm Team Follo 5:16:45 1:19:31
43 Steinar Strøm Drøbak-Frogn IL Sykkel 5:16:46 1:19:32
44 Jan-Erik Rygh Kolbotn SK 5:19:53 1:22:39
45 Ove Olstad Kolbotn SK 5:19:53 1:22:39
46 Per Erik Nyrud Kolbotn SK 5:19:53 1:22:39
47 Morten Gran Kolbotn SK 5:19:53 1:22:39
48 Are Reines Kolbotn 5:19:53 1:22:39
49 Harald Beckhaug Kolbotn SK 5:19:53 1:22:39
50 Håkon Wibstad Höegh Sport 5:21:41 1:24:27
51 Jørn Michalsen IF Frøy 5:29:44 1:32:30
52 Finn Sveiven IF Frøy 5:31:24 1:34:10
53 Kjell Aspen IF Frøy 5:36:53 1:39:39
54 Geir Tresselt Frøy 5:36:53 1:39:39
55 Per Laudal IF Frøy 5:37:18 1:40:04
56 Tom Foss Romeriksåsen SK 5:38:54 1:41:40
57 Bjørn Nordhagen CK Nittedal 5:40:26 1:43:12
58 Bjørn Garder Nesodden CK 5:42:14 1:45:00
59 Per Gunnar Jørgensen N-R A/S 5:42:14 1:45:00
60 Magne Aldrin FBI 5:42:15 1:45:01
61 Inge Sundbakken SK Rye 5:56:45 1:59:31
62 Øivind Braathen Ciber BIL 5:58:34 2:01:20
63 Odd Arne Hellevik Ciber BIL 5:58:34 2:01:20
64 Tom Tørnquist Studentsamskipnaden i 6:07:19 2:10:05
65 Inge O. Solberg Studentsamskipnaden i 6:07:19 2:10:05
DNF Sigurd Røeggen SK Rye
DNF Baard Aas Ullensaker CK 1:59:50
DNF Kjell Arild Bakken Kolbotn SK 2:13:56
DNF Sten Ove Jensen BOC 2:21:52
DNF Ole A Baalsrud SK Rye 3:06:07
DNF Franz Burmann SK Ceres 5:31:13
Antall 71 Påmeldte: 85 Startende: 85

M60
1 Tor-Arne Simonsen Team HTC Pride 4:20:32
2 Fredrik Lamo Torshov Sykkelklubb 4:20:56 00:24
3 Gunnar Bøhmer SK Rye 4:53:02 32:30
4 Roger Larsson CK Nittedal 5:08:52 48:20
5 Stig Arne Bjørgan Kolbotn SK 5:19:53 59:21
6 Tor Myrseth SK Rye 5:50:12 1:29:40
7 Thore Skollingsberg Studentsamskipnaden i 6:07:19 1:46:47
Antall 7 Påmeldte: 7 Startende: 7
eTiming - www.emit.no 23.05.2010 21:17:42 Side:11



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +