Samnangerrennet



Samnanger, Hordaland - 8. januar 2011
 

Resultatliste G 8 år 1 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Slethaug,Didrik Mørner Fana IL 09:23
  Innset,Vegard Ulvik IL 07:07
  Sætersdal,Jakob Aarskog Viking, TIF 09:25
  Aase,Sebastian Fana IL 08:24
  Brunborg,Arthur Samnanger IL 09:12
  Torgersen,Henrik Norstrand Fana IL 08:33
  Molden,Elias Fana IL 12:49
DNS Startnr,Ledig NOTEAM 31:25
Resultatliste J 8 år 1 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Slethaug,Nora Hermine Mørner Fana IL 13:11
  Poiree,Emma Sjelbreid Hålandsdal IL 08:47
  Carlsen,Hedda Fana IL 08:24
  Roll.Tørnqvist,Marie Fana IL 10:03
  Martinsen,Helene Fana IL 08:44
Resultatliste G 9 år 1 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Aadland,Rasmus Samnanger IL 09:20
  Trones,Peder Viking, TIF 09:07
  Medhus,Bård Olav Steinsland Røldal IL 07:05
  Lussand Selheim,Magnar Viljar, IL 07:05
Resultatliste J 9 år 1 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Johannesen,Mari F. Fana IL 08:54
  Hydle,Maria Viljar, IL 07:53
  Sandnes,Fanny Fana IL 11:13
  Gjelland Lid,Hild Vargar IL 08:29
DNS Barmen Stein,Selma Fana IL  
Resultatliste G 10 år 1 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Klette,Stian Viljar, IL 06:39
  Skrede,Magne Fana IL 06:54
  Innset,Håvard Ulvik IL 06:00
  Mostraum,Elias Osterøy IL 06:17
  Tveit,Steinar Waage Samnanger IL 07:29
  Reigstad,Håkon B. Osterøy IL 05:25
  Halland,Didrik Fana IL 09:26
  Nordvik,Stian Mikal Samnanger IL 06:29
  Lægreid,Anders Viking, TIF 06:13
  Gjerstad Skjerping,Jonatan Osterøy IL 06:28
  Femsteinevik,Otto Hålandsdal IL 05:43
DNS Sandal,Eirik Røldal IL  
Resultatliste J 10 år 1 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Eikefjord,Nora B Voss IL 07:21
  Medhus,Maria Steinsland Røldal IL 07:48
  Klette,Guro Marie Viljar, IL 08:19
  Instanes,Marianne May Fana IL 08:33
  Aas, Fareth,Mari Voss IL 07:27
Resultatliste G 11 år 2 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hjeltnes,August Ulvik IL 09:05 + 00:00
2 Eide,Vebjørn Voss IL 09:43 + 00:38
3 Rullestad,Tøres Korlevoll, IL 09:59 + 00:54
4 Hydle,Sindre Viljar, IL 10:04 + 00:59
5 Skar,Sindre Samnanger IL 10:52 + 01:47
6 Brunborg,Herman Samnanger IL 11:02 + 01:57
7 Rekve,Haakon Fana IL 11:27 + 02:22
8 Mæland,Lars Nes Fana IL 14:16 + 05:11
DNS Stalheim,Torkel Dolve Ørnar IL  
Resultatliste J 11 år 2 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Sætersdal,Karen Aarskog Viking, TIF 10:43 + 00:00
2 Stein,Lisa Barmen Fana IL 11:27 + 00:44
3 Gjelland Lid,Ingeborg Vargar IL 11:50 + 01:07
4 Slåke,Anna Hestetun Fana IL 12:11 + 01:28
5 Johannesen,Eli F. Fana IL 12:31 + 01:48
6 Linga,Eivor Fana IL 12:32 + 01:49
7 Hansen,Ingrid Risnes Fana IL 12:58 + 02:15
8 Halldorsson,Solveig Korlevoll, IL 13:15 + 02:32
DNS Bøe,Frida Ynnesdal Fana IL 12:24
DNS Vikanes,Thea Lovise Jordal Fana IL  
Resultatliste G 12 år 2 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Fantoft,Andreas Fana IL 08:53 + 00:00
2 Storås-Fromreide,Erik Fana IL 09:32 + 00:39
3 Hestnes,Magnus Austgulen Osterøy IL 09:54 + 01:01
4 Njølstad Vonen,Magnus Varegg Fleridrett 10:02 + 01:09
5 Mjelde,Anders Brakvatne Osterøy IL 10:27 + 01:34
6 Skjerping,Joakim Osterøy IL 10:58 + 02:05
7 Sandnes,August Fana IL 11:13 + 02:20
8 Trones,Lasse Viking, TIF 12:21 + 03:28
9 Buhl-Mortensen,Alf Fana IL 13:28 + 04:35
Resultatliste J 12 år 2 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Haugland,Sigrid Viking, TIF 09:19 + 00:00
2 Øvergaard Aarvik,Nora Fana IL 10:01 + 00:42
3 Aase,Frida Svendal Viking, TIF 10:02 + 00:43
4 Reigstad,Sigrid Bru Osterøy IL 10:21 + 01:02
5 Hovland,Ingrid Hålandsdal IL 10:23 + 01:04
6 Klette,Kristine Viljar, IL 12:04 + 02:45
7 Almeland,Runa Fana IL 12:15 + 02:56
8 Nes,Randine Fana IL 12:36 + 03:17
9 Tørnqvist,Julie Roll Fana IL 13:29 + 04:10
10 Mjelde,Madelene Samnanger IL 13:44 + 04:25
DNS Rokne,Ingeborg Voss IL  
Resultatliste G 13 år 3 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nyborg,Tobias Ørnar IL 10:48 + 00:00
2 Carlsen,Trym Helge Fana IL 10:59 + 00:11
3 Komnæs,Kasper Rønning Fana IL 11:19 + 00:31
4 Lussand Selheim,Knut Viljar, IL 11:24 + 00:36
5 Hauso Skagseth,Olvar Viking, TIF 12:15 + 01:27
6 Lund,Magnus Gytre Viking, TIF 12:39 + 01:51
6 Sætersdal,Rasmus Aarskog Viking, TIF 12:39 + 01:51
8 Amundsen,Sondre Faugstad Fana IL 13:35 + 02:47
9 Bøe,Finn Henrik Ynnesdal Fana IL 14:32 + 03:44
10 Kjelsrud,Adrian Wegner Fana IL 14:48 + 04:00
11 Aadland,Isak Samnanger IL 19:23 + 08:35
12 Aadland,Odin Samnanger IL 25:05 + 14:17
DNS Hydle,Heine Viljar, IL  
DNS Angelvik,Martin Viking, TIF  
Resultatliste J 13 år 3 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hjeltnes,Tuva Bull Ulvik IL 12:57 + 00:00
2 Instanes,Sarah Fana IL 13:45 + 00:48
3 Barmen Stein,Sofie Fana IL 14:10 + 01:13
4 Broll,Silje Viking, TIF 15:14 + 02:17
Resultatliste G 14 år 3 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Ekrheim,Øystein Korlevoll, IL 10:00 + 00:00
2 Haugo,Magnus Voss IL 10:05 + 00:05
3 Tysseland,Martin Samnanger IL 10:18 + 00:18
4 Eide,Bjarte Voss IL 10:20 + 00:20
5 Fosse,Erling Fagerbakke Bergsdalen UL 10:37 + 00:37
6 Hatling,Fredrik Øverland Fana IL 10:49 + 00:49
7 Halldorsson,Øystein Korlevoll, IL 11:00 + 01:00
8 Rokne,Andreas Voss IL 11:07 + 01:07
9 Hestnes,Henrik Austgulen Osterøy IL 11:31 + 01:31
10 Klette,Hans Inge Viljar, IL 12:07 + 02:07
11 Aarvik,Stian Øvergaard Fana IL 12:33 + 02:33
12 Mjelde,Niklas Samnanger IL 12:37 + 02:37
13 Almeland,Bjørnar Fana IL 13:03 + 03:03
14 Thorsnes Midtbø,Anders Li Fana IL 14:01 + 04:01
15 Mjøs,Martin Nessestrand Osterøy IL 14:58 + 04:58
DNS Tveito,Sjur Voss IL  
Resultatliste J 14 år 3 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Simpson-Larsen,Karoline Rollag og Veggli IL 11:27 + 00:00
2 Lussand Selheim,Anna Viljar, IL 11:50 + 00:23
3 Stalheim,Rakel Dolve Ørnar IL 11:51 + 00:24
4 Songve,Mona Vargar IL 12:06 + 00:39
5 Eikemo,Åshild Røldal IL 12:11 + 00:44
6 Sausjord,Sunniva Eldar IL 12:47 + 01:20
7 Klette,Helene Viljar, IL 12:48 + 01:21
8 Kvåle,Elise Røldal IL 12:49 + 01:22
9 Eikefjord,Mathilde Bryn Voss IL 13:08 + 01:41
10 Gjelland Lid,Kirsti Vargar IL 13:52 + 02:25
11 Aase,Anna Svendal Viking, TIF 14:28 + 03:01
12 Tysseland,Ingrid Samnanger IL 14:38 + 03:11
13 Solheim,Iselin Fana IL 15:42 + 04:15
DNS Grindedal Brandvold,Silje Amali Fana IL  
Resultatliste G 15 år 5 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Langhelle,Johannes Nonås Osterøy IL 17:43 + 00:00
2 Hjeltnes,Marius Bull Ulvik IL 17:54 + 00:11
3 Reigstad,Sigurd Braathen Osterøy IL 18:14 + 00:31
4 Instanes,Daniel Fana IL 19:04 + 01:21
5 Nes,Espen Segrov Fana IL 19:42 + 01:59
6 Rullestad,Ole Korlevoll, IL 20:08 + 02:25
7 Storås-Fromreide,Jens Fana IL 21:46 + 04:03
8 Skar,Erlend Kristiansen Samnanger IL 30:38 + 12:55
Resultatliste J 15 år 5 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Andersen,Henriette Kolås Ulvik IL 21:57 + 00:00
2 Tokheim,Ingvild Eide Røldal IL 22:45 + 00:48
Resultatliste G 16 år 5 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Kvåle,Gaute Røldal IL 15:02 + 00:00
2 Grov,Øystein Hellenes Fana IL 16:04 + 01:02
3 Solberg Bolstad,Kevin Samnanger IL 17:05 + 02:03
4 Brakvatne Mjelde,Øyvind Osterøy IL 17:15 + 02:13
5 Hjelmevoll,Leif Malvin Ulvik IL 18:01 + 02:59
6 Dagestad,Torstein Haaker Bulken IL 18:11 + 03:09
7 Aastvedt,Eirik Osterøy IL 19:00 + 03:58
8 Herfindal,Ådne Hope Bulken IL 19:23 + 04:21
9 Øvre-Helland,Sondre Viking, TIF 20:06 + 05:04
10 Færø,Magnus-Johan Norhordaland 20:11 + 05:09
11 Broll,Sivert Viking, TIF 21:01 + 05:59
12 Lervik,Lasse Fana IL 21:59 + 06:57
Resultatliste J 16 år 5 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Berlandstveit,Ingvild Hålandsdal IL 18:18 + 00:00
2 Femsteinevik,Ragnhild Hålandsdal IL 19:10 + 00:52
3 Michels,Morgan Viking, TIF 23:19 + 05:01
4 Meland,Stine Nes Fana IL 24:04 + 05:46
DNS Seim,Sigrid Røldal IL  
Resultatliste M 17 år 10 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Femsteinevik,Martin Hålandsdal IL 34:09 + 00:00
2 Nysæter,Erlend Fana IL 38:52 + 04:43
3 Deisz,Sindre Østgulen Varegg Fleridrett 42:41 + 08:32
Resultatliste M 18 år 10 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Mjelde Foss,Henrik Samnanger IL 36:37 + 00:00
2 Kulild,Kristian Stadheim Samnanger IL 37:46 + 01:09
3 Røen,Oskar Samnanger IL 38:51 + 02:14
4 Vadheim,Sondre Aleksander Fana IL 44:05 + 07:28
DNS Startnr,Ledig NOTEAM 33:54
Resultatliste K 18 år 5 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hovland,Kristine Hålandsdal IL 19:39 + 00:00
2 Skrede,Ingrid Fana IL 23:49 + 04:10
Resultatliste Menn senior 10 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Øvregård,Jan Røldal IL 34:04 + 00:00
2 Nyborg,Tore Voss IL 34:35 + 00:31
3 Oppedal,Mathias Fana IL 36:11 + 02:07
4 Færø,Joh-Harald Norhordaland 36:56 + 02:52
5 Berge,Lars Ivar Oppedal Varegg Fleridrett 37:26 + 03:22
6 Carlsen,Børt Helge Fana IL 37:27 + 03:23
7 Grove,Knut Varegg Fleridrett 37:55 + 03:51
8 Haga,Knut Samnanger IL 39:08 + 05:04
9 Færø,Einar Norhordaland 40:02 + 05:58
10 Sætersdal,Christian Viking, TIF 41:33 + 07:29
11 Hermansen,Paal Andrew Fana IL 43:29 + 09:25
DNS Søyland,Anders Viking, TIF  
DNS Mjelde,Geir Ove Samnanger IL  
Resultatliste Kvinner senior 5 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Øvergaard Aarvik,Torun Fana IL 18:13 + 00:00
2 Tveito,Guro Voss IL 18:28 + 00:15
Resultatliste FH Menn senior stående 3 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Færø,Nikolai Norhordaland 18:03 + 00:00

 

08.01.11 17:20:05 eTiming versjon 2.5 Emit as

Lisensen tilhører: SAMNANGER IL