Damestarten under NM-stafetten i Stokke 2010. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Damestarten under NM-stafetten i Stokke 2010. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Klassevinnere Natrudstilrennet

Med sine 482 deltakere kan man vel trygt si at Natrudstilrennet sørget for at den hjemlige skisesongen omsider kom skikkelig i gang. Her ser du rennets klassevinnere.
Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Natrudstilrennet
Sjusjøen, Hedmark - 27. november 2011


Gutter 14 år 3,3 km fri
1. Vebjørn Hegdal, Larvik Ski 09:29
2. Thomas H. Larsen, Fossum IF 09:55
3. Daniel Bergquist, Rømskog IL 09:58

Jenter 14 år 3,3 km fri
1. Mathilde Myhrvold, Vind IL 10:45
2. Martine Korslund, Roterud IL 11:17
3. Mari Virik Nøvik, Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL 11:47

Gutter 13 år 3,3 km fri
1. Jonas Slettemark Juel, Fossum IF 10:43
2. Albert Sperstad, Bærums Verk IF 10:49
3. Sindre Vassdal Johannesen, Lillehammer Skiklub 10:54

Jenter 13 år 3,3 km fri
1. Sigrid Stakston, Søre Ål IL 11:22
2. Dorthe B Seierstad, Raufoss IL 11:48
3. Ingrid Cecilie Brakstad, Bækkelagets SK 11:56

Gutter 16 år 6,6 km fri
1. Mattis Stenshagen, Follebu SK 18:07
2. Joachim Aurland, Kjellmyra IL/ Team Solør Ski 18:16
3. Aslak Gundersen Holth, Svea Skilag 18:57

Jenter 16 år 6,6 km fri
1. Lotta Udnes Weng, Nes Ski 20:27
2. Tiril Udnes Weng, Nes Ski 20:33
3. Anine Ahlsand, Kjelsås IL - ski 22:17

Gutter 15 år 6,6 km fri
1. Ivar Andre Ryttervold, Frogner IL 19:44
2. Petter Stakston, Søre Ål IL 20:01
3. Ole - Einar Brukvangen, Vang Skiløperforening 20:02

Jenter 15 år 6,6 km fri
1. Kristine Alm Karsrud, Raufoss IL 22:22
2. Mathilda Ruus, Årjängs IF 24:15
3. Nora Lian, Aarrestad Sandnes IL 24:59

Kvinner 17 år 6,6 km fri
1. Lisa Kvamme, NTG-L/ Vegårshei IL 22:33
2. Larisa Kristiansen, Stathelle og Omegn IL/ Team Grenland Ski 23:09
3. Stine Schonhowd, NTG-L/ Svea Skilag/ Team Hadeland 23:22

Kvinner 18 år 6,6 km fri
1. Aurora Solbakk Andersen, Asker SK/ Team G-Sport Asker 22:59
2. Siri Sandsengen, Rogne IL/ Team Valdres Ski 23:03
3. Henriette Heitmann Mikkelsen, Alta IF/ Team Nordlysbyen Ski 23:23

Kvinner 19/20 år 6,6 km fri
1. Eva Sever Rus, Slovenia 21:05
2. Anja Erzen, Slovenia 21:26
3. Barbro Kvåle, NTG-L/ Brandbu IF 21:56

Kvinner senior 6,6 km fri
1. Britt Ingunn Nydal, Njård 19:35
2. Hilde Lauvhaug, Skrautvål IL 19:50
3. Martine Ek Hagen, Bul IL 20:15

Menn 17 år 10 km fri
1. Kristian Græsli, Hamar SK 28:44
2. Audun Erikstad, Vadsø SK 29:02
3. Tormod Stikbakke, Østre Toten Skilag/ Gjøvik/Toten Langrenn 30:15

Menn 18 år 10 km fri
1. Petter Reistad, Bærums Verk IF 28:58
2. Marcus Ruus, Gillberga SK 29:04
3. Kristian A Kjonerud, Lillehammer Skiklub 29:18

Menn 19/20 år 10 km fri
1. Håvard Solås Taugbøl, Lillehammer Skiklub/ Team Birken 27:46
2. Lars Maukon Muren, Njård/ Team Kollen 28:49
3. Daniel Stock, Vadsø SK 29:22

Menn senior 10 km fri
1. Simen Andreas Sveen, Ring IL/ Team Sjusjøen 26:44
2. Pål Golberg, Gol IL 26:48
3. Hans Petter Lykkja, Dalguten IL/ Team Trøndelag 27:05

Komplette resultater
Natrudstilrennets hjemmeside


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut



blog comments powered by Disqus