Tour de Ski - Etp. 2 - Menn 15 km klassisk, jaktstart



Oberhof, Tyskland - 30. desember 2011
Kvinner - 15 km klassisk - Jaktstart basert på prolog 29. desember.

Plass Startnr. Navn Født Nasjon Tid FIS-poeng
1 17 TEICHMANN Axel 1979 GER 46:03.3 0.00
2 1 NORTHUG Petter jr. 1986 NOR 46:05.6 1.00
3 2 COLOGNA Dario 1986 SUI 46:06.2 1.26
4 7 LEGKOV Alexander 1983 RUS 46:07.5 1.82
5 57 ROENNING Eldar 1982 NOR 46:08.6 2.30
6 41 DI CENTA Giorgio 1972 ITA 46:09.7 2.78
7 27 BAUER Lukas 1977 CZE 46:09.8 2.82
8 5 CHERNOUSOV Ilia 1986 RUS 46:12.0 3.78
9 15 TURYSHEV Sergey 1985 RUS 46:12.3 3.91
10 19 FILBRICH Jens 1979 GER 46:12.8 4.13
11 25 JAPAROV Dmitriy 1986 RUS 46:14.5 4.86
12 21 ANGERER Tobias 1977 GER 46:15.0 5.08
13 48 JAUHOJAERVI Sami 1981 FIN 46:16.4 5.69
14 22 HEIKKINEN Matti 1983 FIN 46:17.0 5.95
15 12 KERSHAW Devon 1982 CAN 46:19.5 7.04
16 3 MANIFICAT Maurice 1986 FRA 46:24.8 9.34
17 37 KUEHNE Andy 1987 GER 46:26.9 10.25
18 18 ROETHE Sjur 1988 NOR 46:29.6 11.42
19 31 NOUSIAINEN Ville 1983 FIN 46:30.0 11.59
20 52 RICKARDSSON Daniel 1982 SWE 46:30.2 11.68
21 39 GAILLARD Jean Marc 1980 FRA 46:31.1 12.07
22 9 VYLEGZHANIN Maxim 1982 RUS 46:32.3 12.59
23 13 TSCHARNKE Tim 1989 GER 46:38.0 15.07
24 51 PASINI Fabio 1980 ITA 46:38.9 15.46
25 44 CLARA Roland 1982 ITA 46:39.4 15.68
26 24 BESSMERTNYKH Alexander 1986 RUS 46:42.0 16.81
27 6 HARVEY Alex 1988 CAN 46:43.1 17.28
28 43 JAKS Martin 1986 CZE 46:44.3 17.80
29 4 HELLNER Marcus 1985 SWE 46:44.7 17.98
30 64 FREEMAN Kris 1980 USA 46:46.2 18.63
31 61 GOERING Franz 1984 GER 46:52.4 21.32
32 40 CHECCHI Valerio 1980 ITA 46:52.5 21.37
33 14 DYRHAUG Niklas 1987 NOR 46:54.3 22.15
34 72 DOLIDOVICH Sergei 1973 BLR 47:01.4 25.23
35 23 PERRILLAT Christophe 1979 FRA 47:04.0 26.36
36 42 PERL Curdin 1984 SUI 47:04.7 26.66
37 20 SEMENOV Michail 1986 BLR 47:06.4 27.40
38 56 ELIASSEN Petter 1985 NOR 47:08.5 28.31
39 34 MORIGGL Thomas 1981 ITA 47:13.7 30.57
40 32 HOFER David 1983 ITA 47:14.1 30.75
41 16 JOENSSON Emil 1985 SWE 47:15.5 31.35
42 82 NELSON Lars 1985 SWE 47:15.7 31.44
43 58 CHEBOTKO Nikolay 1982 KAZ 47:15.8 31.48
44 67 JONSSON Fredrik 1990 SWE 47:31.1 38.13
45 26 RENNEMO Kristian Tettli 1984 NOR 47:31.7 38.39
46 70 VELICHKO Yevgeniy 1987 KAZ 47:34.7 39.69
47 77 BING Thomas 1990 GER 47:36.3 40.39
48 60 LUUSUA Ari 1988 FIN 47:36.8 40.60
49 47 CLEMENTI Fabrizio 1988 ITA 47:38.7 41.43
50 74 LEHTONEN Lari 1987 FIN 47:38.9 41.52
51 8 MORILOV Nikolay 1986 RUS 47:42.5 43.08
52 38 BABIKOV Ivan 1980 CAN 47:43.0 43.30
53 54 PETERSON Teodor 1988 SWE 47:50.2 46.42
54 59 KATZ Andreas 1988 GER 47:52.5 47.42
55 80 YOSHIDA Keishin 1987 JPN 47:58.5 50.03
56 55 REICHELT Tom 1982 GER 48:03.3 52.11
57 69 MAGAL Jiri 1977 CZE 48:04.1 52.46
58 10 DUVILLARD Robin 1983 FRA 48:06.1 53.33
59 62 DOBLER Jonas 1991 GER 48:08.6 54.41
60 49 REHEMAA Aivar 1982 EST 48:08.7 54.46
61 79 KRIUKOV Nikita 1985 RUS 48:19.6 59.19
62 65 PETUKHOV Alexey 1983 RUS 48:20.0 59.36
63 11 MIRANDA Cyril 1985 FRA 48:24.5 61.32
64 85 FURGER Roman 1990 SUI 48:25.3 61.67
65 81 BAJCICAK Martin 1976 SVK 48:27.3 62.53
66 63 HAMILTON Simeon 1987 USA 48:29.1 63.32
67 53 NOECKLER Dietmar 1988 ITA 48:30.8 64.05
68 46 HATTESTAD Ola Vigen 1982 NOR 48:33.3 65.14
69 87 MATVIYENKO Gennadiy 1988 KAZ 48:33.9 65.40
70 33 FISCHER Remo 1981 SUI 48:34.5 65.66
71 76 TAMMJARV Karel 1989 EST 48:43.8 69.70
72 73 SCOLA Fulvio 1982 ITA 48:44.3 69.92
73 94 KARP Algo 1985 EST 48:45.0 70.22
74 29 NEWELL Andrew 1983 USA 48:47.2 71.18
75 50 RAZYM Ales 1986 CZE 48:49.3 72.09
76 36 WIBAULT Mathias 1985 FRA 48:54.5 74.35
77 68 LASUTKIN Alexander 1983 BLR 48:55.3 74.69
77 45 KRECZMER Maciej 1981 POL 48:55.3 74.69
79 66 DUERR Johannes 1987 AUT 48:55.4 74.74
80 35 TRITSCHER Bernhard 1988 AUT 49:11.2 81.60
81 28 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR 49:21.4 86.03
82 71 KUMMEL Peeter 1982 EST 49:40.0 94.10
83 89 MARSCHALL Philipp 1988 GER 49:53.1 99.79
84 97 AKHMADIYEV Yerdos 1985 KAZ 49:54.0 100.18
85 86 MLYNAR Peter 1988 SVK 50:07.2 105.92
86 78 PELLEGRINO Federico 1990 ITA 50:10.1 107.18
87 30 WENZL Josef 1984 GER 50:10.2 107.22
88 84 STAREGA Maciej 1990 POL 50:10.6 107.39
89 83 VAHTRA Eeri 1988 EST 50:28.1 114.99
90 93 SIMONLATSER Timo 1986 EST 50:32.0 116.69
91 96 SHVIDKIY Oleksiy 1986 UKR 50:39.0 119.73
92 95 MICHALEK Mariusz 1987 POL 50:39.2 119.81
93 75 LIVERS Toni 1983 SUI 51:37.6 145.17
94 98 EINASTE Kein 1985 EST 52:10.6 159.50
95 90 WURM Harald 1984 AUT 52:11.0 159.68