RESULTATER: Ski Classics: Toblach-Cortina: Kvinner- Menn| Verdenscup Lahti: Stafett: Kvinner- Menn| 15/30 km: Kvinner- Menn| 800 FAGARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| TOPPTRENT SVARER: SVAR 1| SVAR 2| SVAR 3

Samnangerrennet


Annonse

Samnanger, Hordaland - 7. januar 2011

Resultatliste per klasse

NOCLAS |  J 8 år 1 km fri |  G 8 år 1 km fri |  J 9 år 1 km fri |  G 9 år 1 km fri |  J 10 år 1 km fri | 
G 10 år 1 km fri |  J 11 år 2 km fri |  G 11 år 2 km fri |  J 12 år 2 km fri |  G 12 år 2 km fri |  J 13 år 3 km fri | 
G 13 år 3 km fri |  J 14 år 3 km fri |  G 14 år 3 km fri |  J 15 år 5 km fri |  G 15 år 5 km fri |  J 16 år 5 km fri | 
G 16 år 5 km fri |  K 17 år 5 km fri |  Kvinner senior 5 km fri |  M 17 år 10 km fri |  M 18 år 10 km fri |  M 19/20 år 10 km fri | 
K 19/20 år 5 km fri |  Menn senior 10 km fri | 

Resultatliste NOCLAS   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
DNS Mangler,Mangler Nordhordland Skiklubb  
Resultatliste J 8 år 1 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Hatletveit,Tina Hålandsdal IL 05:54
  Poiree,Emma Hålandsdal IL 05:12
  Austbø,Sophie Fana IL 08:45
  Femsteinevik,Guro Hålandsdal IL 05:48
  Braadlie,Amalie Fana IL 07:36
  Vestrheim,Vilde Bulken IL 08:03
  Skjelbreid Gjelland,Kristi Hålandsdal IL 07:07
Resultatliste G 8 år 1 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Aarseth,Thomas Hålandsdal IL 06:43
  Totland,Anders Fana IL 05:46
  Winnem,Emil Fana IL 10:19
  Sølvberg,Eirik Winnem Fana IL 11:46
  Aase,Nikolai Matteus Gjesdahl Fana IL 11:31
  Hjeltnes,Isak Ulvik IL 06:51
  Lægreid,Heine Viking, TIF 05:52
  Tangenes,Simon Viking, TIF 12:06
DNS Søyland,Jakob Tveten Viking, TIF  
DNS Ynnesdal Bøe,Ole Johan Fana IL  
Resultatliste J 9 år 1 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Slethaug,Nora Hermine Mørner Fana IL 07:27
  Aalvik,Vilde Lunde Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 05:08
  Martinsen,Helene Fana IL 05:15
  Risnes,Julie Fana IL 06:19
Resultatliste G 9 år 1 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Sætersdal,Jakob Aarskog Viking, TIF 05:59
  Berentsen,Håvard Seim Fana IL 07:17
  Thygesen,Olav K Viking, TIF 05:18
  Brunborg,Arthur Samnanger IL 05:55
  Gundersen,Jakob Bjørkhaug Viking, TIF 05:24
DNS Klyve,Brede Samnanger IL  
Resultatliste J 10 år 1 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Barmen Stein,Selma Fana IL 05:25
  Vestrheim Skjerven,Tiril Bulken IL 05:06
  Søyland,Frida Viking, TIF 06:04
  Sandnes,Fanny Fana IL 05:52
  Gjelland Lid,Hild Vargar IL 05:04
  Hydle,Maria Viljar, IL 04:28
  Johannesen,Mari F. Fana IL 05:14
Resultatliste G 10 år 1 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Tveit,Bjørnar Osterøy IL 04:27
  Hoel,Eskil Fana IL 06:42
  Ragnhildstveit,William Hålandsdal IL 05:50
  Austbø,Philip Fana IL 05:56
  Alvær,Herman Toppe Nordhordland Skiklubb 05:30
  Dagestad,Lars Wiig Voss IL 05:32
  Slethaug,Didrik Mørner Fana IL 05:34
  Tveiten,Eskil Viljar, IL 04:07
  Slåke,Lars Hesteun Fana IL 05:58
  Tvedt Aastvedt,Trym Osterøy IL 04:41
  Fure,Sindre Braateng Fana IL 08:38
  Trones,Peder Viking, TIF 05:42
  Aase,Sebastian Fana IL 05:14
  Aasbrein,Eivind Vargar IL 04:58
  Lefdal,Jonas Fana IL 04:55
DNS Bjørvik,Jostein Fana IL  
Resultatliste J 11 år 2 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nordgård,Siri Eldar IL 10:05 + 00:00
2 Instanes,Marianne May Fana IL 11:52 + 01:47
Resultatliste G 11 år 2 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Reigstad,Håkon B Osterøy IL 08:07 + 00:00
2 Brunborg,Herman Fana IL 08:43 + 00:36
3 Lægreid,Anders Viking, TIF 08:48 + 00:41
4 Femsteinevik,Otto Hålandsdal IL 08:58 + 00:51
5 Tveit,Steinar Waage Samnanger IL 09:15 + 01:08
6 Nordvik,Stian Samnanger IL 09:26 + 01:19
7 Augland,Kristoffer Voss IL 09:31 + 01:24
8 Finne,Eirik Voss IL 09:39 + 01:32
9 Berentsen,Anders Seim Fana IL 10:18 + 02:11
10 Martinsen,Vetle Fana IL 10:50 + 02:43
11 Grahl-Madsen,Ola Fana IL 11:20 + 03:13
12 Aaberg,Jonas Fana IL 11:47 + 03:40
13 Kleppe,Magne Osterøy IL 12:00 + 03:53
14 Vaktskjold,Erik Hålandsdal IL 12:25 + 04:18
15 Nordvoll,Ullr Brage H Hålandsdal IL 13:21 + 05:14
DNS Kaarstad,Elias Voss IL  
Resultatliste J 12 år 2 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Stein,Lisa Barmen Fana IL 08:51 + 00:00
2 Halldorsson,Solveig IL Korlevoll - Oddal 08:59 + 00:08
3 Gjelland Lid,Ingeborg Vargar IL 09:01 + 00:10
4 Slåke,Anna Hestetun Fana IL 09:13 + 00:22
5 Sætersdal,Karen Aarskog Viking, TIF 09:16 + 00:25
6 aarseth,katarina Hålandsdal IL 10:00 + 01:09
7 Johannesen,Eli F. Fana IL 10:25 + 01:34
8 Linga,Eivor Fana IL 10:35 + 01:44
9 Hansen,Ingrid Risnes Fana IL 10:53 + 02:02
10 Jordal Aase,Mille Fana IL 11:07 + 02:16
11 Aalvik,Camilla Lunde Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 11:08 + 02:17
12 Thygesen,Ine Mathea K Viking, TIF 12:00 + 03:09
13 VAHLIN,VIKTORIA Fana IL 12:05 + 03:14
Resultatliste G 12 år 2 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hjeltnes,August Ulvik IL 07:47 + 00:00
1 Hydle,Sindre Viljar, IL 07:47 + 00:00
3 Eide,Vebjørn Voss IL 07:49 + 00:02
4 Dagestad,Jostein Wiig Voss IL 07:57 + 00:10
5 Jordal,Erlend IL Korlevoll - Oddal 08:44 + 00:57
6 Augland,Kaspar Voss IL 08:52 + 01:05
7 Skar,Sindre Samnanger IL 09:03 + 01:16
8 Torstad,Bjørnar Viljar, IL 09:07 + 01:20
9 Gundersen,Ulrik Bjørkhaug Viking, TIF 09:10 + 01:23
10 Sivertsen Mønstre,Olav Fana IL 09:13 + 01:26
11 Rekve,Haakon Fana IL 09:17 + 01:30
12 Brekke,Magnus Viking, TIF 09:25 + 01:38
13 Ravnå,Knut Viking, TIF 09:26 + 01:39
14 Andersen,Sivert Kolås Ulvik IL 09:30 + 01:43
15 Strønen,Ole-Henrik Viking, TIF 09:36 + 01:49
16 Vindenes,Jens Lie Hålandsdal IL 10:03 + 02:16
17 Mæland,Lars Nes Fana IL 10:11 + 02:24
18 Tveiten,Ådne Viljar, IL 10:22 + 02:35
19 Norebø,Isak Areklett Fana IL 11:05 + 03:18
20 Grinde,Benjamin Osterøy IL 11:13 + 03:26
21 Lund,Martin M Fana IL 11:42 + 03:55
Resultatliste J 13 år 3 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Skjoldli,Emma Bulken IL 10:17 + 00:00
2 Aase,Frida Svendal Viking, TIF 10:33 + 00:16
3 Nordgård,Kjersti Eldar IL 10:57 + 00:40
4 Haugland,Sigrid Viking, TIF 11:05 + 00:48
5 Skjerven,Eivor Vestrheim Bulken IL 11:12 + 00:55
6 Reigstad,Sigrid B Osterøy IL 11:20 + 01:03
7 Øvergaard Aarvik,Nora Fana IL 11:26 + 01:09
8 Klette,Kristine Viljar, IL 11:27 + 01:10
9 Tveite,Nina Fana IL 11:38 + 01:21
10 Ravnå,Anniken Viking, TIF 11:44 + 01:27
11 Tørnqvist,Julie Roll Fana IL 12:37 + 02:20
Resultatliste G 13 år 3 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Braadlie,Markus Fana IL 10:17 + 00:00
2 Akerlie,Tore Voss IL 10:29 + 00:12
3 Hestnes,Magnus Austgulen Osterøy IL 10:32 + 00:15
4 Müller,Mads Ulrich Mjanger Fana IL 10:40 + 00:23
5 Fantoft,Andreas Fana IL 10:42 + 00:25
6 Aasbrein,Eirik Vargar IL 10:46 + 00:29
7 Augland,Hallvard Voss IL 10:56 + 00:39
8 Dale,Martin Hålandsdal IL 10:57 + 00:40
9 Njølstad Vonen,Magnus Varegg Fleridrett 11:04 + 00:47
10 Storås-Fromreide,Erik Fana IL 11:05 + 00:48
11 Mjelde,Anders Brakvatne Osterøy IL 11:13 + 00:56
12 Standal Jensen,Sander August Viking, TIF 11:22 + 01:05
13 Schjelderup,Markus Reppen Viking, TIF 11:39 + 01:22
14 Sandnes,August Fana IL 11:43 + 01:26
15 Trones,Lasse Viking, TIF 12:06 + 01:49
16 Bekkevoll,Torbjørn Milde Fana IL 12:40 + 02:23
17 Fure,Henrik Braateng Fana IL 14:58 + 04:41
DNF Skjerping,Joakim Osterøy IL  
Resultatliste J 14 år 3 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Eiking,Eva Charlotte Viking, TIF 11:16 + 00:00
2 Hjeltnes,Tuva Bull Ulvik IL 11:20 + 00:04
3 Instanes,Sarah Fana IL 11:36 + 00:20
4 Broll,Silje Viking, TIF 12:18 + 01:02
5 Sundsvoll,Amalie Eldar IL 12:38 + 01:22
6 Austrheim,Turid Therese Fana IL 12:39 + 01:23
7 Buset,Agnes Torød Fana IL 13:41 + 02:25
Resultatliste G 14 år 3 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Skjeldal,Kristian Bulken IL 09:08 + 00:00
2 Hauso Skagseth,Olvar Viking, TIF 09:40 + 00:32
3 Komnæs,Kasper Rønning Fana IL 09:54 + 00:46
4 Lund,Magnus Gytre Viking, TIF 10:27 + 01:19
5 Sætersdal,Rasmus Aarskog Viking, TIF 10:31 + 01:23
6 Bøe,Finn Henrik Ynnesdal Fana IL 11:12 + 02:04
7 Vahlin,Jakob Fana IL 11:14 + 02:06
8 Faugstad Amundsen,Sondre Fana IL 11:33 + 02:25
9 Dame,Claus Rangi Viking, TIF 12:26 + 03:18
Resultatliste J 15 år 5 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Songve,Mona Vargar IL 17:26 + 00:00
2 Sausjord,Sunniva Eldar IL 17:54 + 00:28
3 Klette,Helene Viljar, IL 18:36 + 01:10
4 Gjelland Lid,Kirsti Vargar IL 20:10 + 02:44
5 Aase,Anna Svendal Viking, TIF 22:23 + 04:57
DNS Tysseland,Ingrid Samnanger IL  
DNS Eikefjord,Mathilde Bryn Voss IL  
Resultatliste G 15 år 5 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Tysseland,Martin Samnanger IL 14:37 + 00:00
2 Fosse,Erling Fagerbakke Bergsdalen UL 15:01 + 00:24
3 Eide,Bjarte Voss IL 15:23 + 00:46
4 Klette,Hans-Inge Viljar, IL 15:25 + 00:48
5 Halldorsson,Øystein IL Korlevoll - Oddal 16:22 + 01:45
6 Hestnes,Henrik Austgulen Osterøy IL 16:24 + 01:47
7 Tveito,Sjur Voss IL 17:55 + 03:18
8 Thorsnes Midtbø,Anders Li Fana IL 19:38 + 05:01
9 Mjøs,Martin Nessestrand Osterøy IL 19:55 + 05:18
Resultatliste J 16 år 5 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Andersen,Henriette Kolås Ulvik IL 18:49 + 00:00
2 Bråtun,Kari Uskedalen IL 18:52 + 00:03
3 Nesthus,Unni Geitle Vargar IL 19:18 + 00:29
4 Lassen,Mathilde Helland Fana IL 22:08 + 03:19
Resultatliste G 16 år 5 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Reigstad,Sigurd Braathen Osterøy IL 14:42 + 00:00
2 Langhelle,Johannes Nonås Osterøy IL 15:05 + 00:23
3 Instanes,Daniel Fana IL 15:42 + 01:00
4 Hjeltnes,Marius Bull Ulvik IL 15:55 + 01:13
5 Storås-Fromreide,Jens Fana IL 16:22 + 01:40
6 Erlend,Skar Samnanger IL 23:06 + 08:24
Resultatliste K 17 år 5 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Femsteinevik,Ragnhild Hålandsdal IL 16:27 + 00:00
2 Haugland,Ingebjørg Uskedalen IL 18:33 + 02:06
3 Meland,Stine Nes Fana IL 20:37 + 04:10
Resultatliste Kvinner senior 5 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Aarvik,Torun Øvergaard Fana IL 16:46 + 00:00
DNS Eide Kvitne,Kine Bulken IL  
DNS Farestveit,Rannveig Oslostudentenes IK - Ski  
Resultatliste M 17 år 10 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hjartnes,Anders Hålandsdal IL 30:08 + 00:00
2 Linga,Odin Fana IL 34:24 + 04:16
3 Lervik,Lasse Fana IL 37:06 + 06:58
DNS Herfindal,Ådne Hope Bulken IL  
Resultatliste M 18 år 10 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Femsteinevik,Martin Hålandsdal IL 28:08 + 00:00
2 Netland,Thomas Hålandsdal IL 30:09 + 02:01
3 Bye,Eystein Kristvik Fana IL 30:59 + 02:51
4 Rekve,Anders Voss Skiskyttarlag 32:00 + 03:52
5 Berget,Vegar Hålandsdal IL 32:26 + 04:18
6 Tveito,Lars Voss IL 32:38 + 04:30
7 Torkildsen,Fredrik Fana IL 34:11 + 06:03
8 Deisz,Sindre Østgulen Varegg Fleridrett 36:23 + 08:15
Resultatliste M 19/20 år 10 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Elvebakk,Sondre Bjørgum IL 29:35 + 00:00
2 Heggøy,Marius Viking, TIF 29:40 + 00:05
3 Bigelow,Magnus Walker Voss IL 32:43 + 03:08
4 Kulild,Kristian Samnanger IL 33:31 + 03:56
5 Røen,Oskar Samnanger IL 34:27 + 04:52
DNS Mjelde Foss,Henrik Samnanger IL  
Resultatliste K 19/20 år 5 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Berlandstveit,Heidi Hålandsdal IL 17:03 + 00:00
Resultatliste Menn senior 10 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Drivenes,Erlend Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 27:03 + 00:00
2 Dyrhovden,Joel Samnanger IL 27:11 + 00:08
3 Oppedal,Matias Fana IL 28:47 + 01:44
4 Pedersen,Håvard Bremerthun Ternen IL 29:05 + 02:02
5 Nordgård,Jørn Viljar, IL 29:10 + 02:07
6 Dyrhovden,Ruben Samnanger IL 29:50 + 02:47
7 Reigstad,Lars Braathen Osterøy IL 31:11 + 04:08
8 Tysseland,Torgeir Samnanger IL 31:26 + 04:23
9 Alvær,Kenneth Nordhordland Skiklubb 31:43 + 04:40
10 Rusten,Magnar Ternen IL 32:02 + 04:59
11 Stusdal,Bjørnar Nordhordland Skiklubb 32:03 + 05:00
12 Haga,Knut Samnanger IL 33:12 + 06:09
13 Aase,Mons Svendal Viking, TIF 33:59 + 06:56
14 Grove,Knut Varegg Fleridrett 34:29 + 07:26
15 Nilsen,Trond Inge Hålandsdal IL 34:50 + 07:47
16 Flesland,Ola Fana IL 35:14 + 08:11
17 Brekke,Svein Viking, TIF 36:31 + 09:28
18 Martinsen,Ole Jacob Fana IL 36:45 + 09:42
19 Vonen,Brynjulf Varegg IL 37:09 + 10:06
20 Hatlebrekke,Inge Bergen kommune 38:03 + 11:00
21 Aase,Steinar Fana IL 38:12 + 11:09
22 Braadlie,Dag Fana IL 40:23 + 13:20
23 Hoel,Jan Fana IL 41:46 + 14:43
Annonse







Annonse