RESULTATER: Ski-NM: Tirsdag: 10/15 km: Kvinner- Menn| Mandag: 5/10 km: Kvinner- Menn| Søndag: 15/30 km: Kvinner- Menn| Øvrige mellom nyhet 4 og 5| Snarvei begivenheter mellom nyhet 2 og 3| 800 FAGARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| TOPPTRENT SVARER: SVAR 1| SVAR 2| SVAR 3
Mari Eide og Maiken Caspersen Falla stråler etter å ha vunnet verdenscupens teamsprint i Düsseldorf 2011. Foto: Hemmersbach/NordicFocus.

Mari Eide og Maiken Caspersen Falla stråler etter å ha vunnet verdenscupens teamsprint i Düsseldorf 2011. Foto: Hemmersbach/NordicFocus.

Slik går Norge team-sprinten

Verdenscup Milano

Verdenscupen fortsetter søndag med team-sprinter i Milano. I dameklassen stiller Norge blant annet med suksessduoen fra sesongens world cup i Düsseldorf.
Tips en venn  Skriv ut

Kvalifisering fra klokka 12:00 og finaler klokka 14:45

Kvinner

 1 RUSSIA I   
    KOROSTELEVA Natalia   
    MATVEEVA Natalia   
 2 SLOVENIA   
    CEBASEK Alenka   
    FABJAN Vesna   
 3 NORWAY I   
    EIDE Mari   
    FALLA Maiken Caspersen   
 4 GERMANY   
    RINGWALD Sandra   
    HERRMANN Denise   
 5 CANADA   
    JONES Perianne   
    CRAWFORD Chandra   
 6 ITALY I   
    BROCARD Elisa   
    VUERICH Gaia   
 7 SWEDEN II   
    ERIKSSON Mia   
    SOEMSKAR Linn   
 8 UNITED STATES II   
    SARGENT Ida   
    BJORNSEN Sadie   
 9 UNITED STATES I   
    DIGGINS Jessica   
    RANDALL Kikkan   
 10 FINLAND   
    KYLLOENEN Anne   
    SARASOJA-LILJA Riikka   
 11 SWEDEN I   
    BRODIN Hanna   
    INGEMARSDOTTER Ida   
 12 SWITZERLAND   
    GRUBER Bettina   
    VAN DER GRAAFF Laurien   
 13 NORWAY II   
    BRUN-LIE Celine   
    WENG Heidi   
 14 RUSSIA II   
    KHAZOVA Irina   
    NOVIKOVA Valentina   
 15 FRANCE   
    JEAN Aurore   
    BUILLET Marion   
 16 ITALY II   
    DEBERTOLIS Ilaria 


Menn

 1 RUSSIA I   
    PETUKHOV Alexey   
    MORILOV Nikolay   
 2 FINLAND   
    PENTSINEN Anssi   
    STRANDVALL Matias   
 3 SWEDEN I   
    HALFVARSSON Calle   
    PETERSON Teodor   
 4 NORWAY II   
    GOLBERG Paal   
    NORTHUG Tomas   
 5 ITALY I   
    HOFER David   
    SCOLA Fulvio   
 6 SWITZERLAND II   
    KINDSCHI Joeri   
    EIGENMANN Christoph   
 7 ITALY III   
    PASINI Fabio   
    NOECKLER Dietmar   
 8 ESTONIA I   
    SIMONLATSER Timo   
    KUMMEL Peeter   
 9 GERMANY II   
    SCHNETZER Michael   
    HEUN Daniel   
 10 FRANCE I   
    JAY Renaud   
    DARRAGON Roddy   
 11 AUSTRIA II   
    STOCKINGER Martin   
    HERBURGER Aurelius   
 12 AUSTRALIA   
    WATSON Callum   
    BELLINGHAM Phillip   
 13 NORWAY I   
    GLOEERSEN Anders   
    BRANDSDAL Eirik   
 14 SWITZERLAND I   
    TAMBORNINO Eligius   
    JAEGER Martin   
 15 UNITED STATES OF AMERICA   
    HAMILTON Simeon   
    NEWELL Andrew   
 16 ITALY II   
    PASINI Renato   
    PELLEGRINO Federico   
 17 GERMANY I   
    EISENLAUER Sebastian   
    WENZL Josef   
 18 RUSSIA II   
    BOGDANOV Stanislav   
    GAFAROV Anton   
 19 SWEDEN II   
    EDIN Johan   
    MODIN Jesper   
 20 AUSTRIA I   
    WURM Harald   
    TRITSCHER Bernhard   
 21 ESTONIA II   
    RANKEL Raido   
    SAAREPUU Anti   
 22 FRANCE II   
    GROS Baptiste   
    MIRANDA Cyril   
 23 CZECH REPUBLIC   
    RAZYM Ales   
    KOZISEK Dusan   
 24 ITALY IV   
    FRASNELLI Loris   
    ZATTONI Andrea 

 


* LANGRENN PLUSS (+): Elite-intervjuer, trening, teknikk, utstyr, smøring med mye mere
Tips en venn  Skriv ut
Annonse


blog comments powered by Disqus






Annonse






Annonse