Resultater La Diagonela 2014 - Swix Ski Classics 1



La Diagonela - 50 km klassisk
Engadin / St. Moritz, Sveits - 12. januar 2014

Kvinner

Plass startnr. country navn team Tid
1 1001 flag SERAINA BONER COOP 02:15:20.60
2 1014 flag LARISA SHAIDUROVA RUSM 02:16:11.80
3 1003 flag SUSANNE NYSTRÖM CENT 02:18:16.30
4 1015 flag OLGA ROTCHEVA RUSM 02:19:08.50
5 1002 flag LAILA KVELI CENT 02:19:23.10
6 1013 flag SOLFRID BRAATHEN SKIP 02:22:45.40
7 1018 flag NATALIA ZERNOVA VITA 02:24:08.60
8 1008 flag ANNIKA LÖFSTRÖM SKIP 02:24:36.80
9 1004 flag SANDRA HANSSON MOEL 02:25:32.50
10 1007 flag TATJANA JAMBAEVA VITA 02:30:22.10
11 1005 flag NINA LINTZÉN SKIP 02:32:29.90
12 1009 flag KRISTINA ROBERTO SYSA 02:35:08.50
13 1101 flag CHANTAL CARLEN N/A 02:41:01.30


Menn

plass startnr. country navn team tid
1 38 flag RIKARD TYNELL TTYN 01:56:49.30
2 19 flag JOHAN KJØLSTAD UNBA 01:56:53.80
3 28 flag JOHN KRISTIAN DAHL UNBA 01:56:55.30
4 10 flag SIMEN ØSTENSEN CENT 01:56:56.30
5 3 flag STANISLAV ŘEZÁČ CENT 01:56:57.10
6 1 flag ANDERS AUKLAND CENT 01:56:57.40
7 40 flag TORE BJØRSETH BERDAL UNBA 01:56:58.80
8 2 flag JØRGEN AUKLAND CENT 01:57:15.30
9 9 flag DANIEL TYNELL TTYN 01:57:18.20
10 18 flag GEIR LUDVIG AASEN OUREN NPRO 01:57:19.20
11 4 flag JÖRGEN BRINK LEAS 01:57:30.50
12 7 flag AUDUN LAUGALAND LEAS 01:57:32.90
13 25 flag EGOR SORIN RUSM 01:57:34.00
14 22 flag TONI LIVERS ROSS 01:57:35.20
15 47 flag ALEXEY DVOSKIN VITA 01:57:35.90
16 13 flag CHRISTOFFER CALLESEN LEAS 01:57:36.30
17 29 flag BRUNO DEBERTOLIS ROSS 01:57:39.60
18 46 flag EUGENIY DEMENTIEV VITA 01:58:09.90
19 6 flag JIMMIE JOHNSSON COOP 01:58:11.40
20 8 flag KJETIL DAMMEN LEAS 01:58:11.90
21 49 flag ALGO KÄRP VITA 01:58:15.30
22 17 flag ROGER AA DJUPVIK COOP 01:58:15.50
23 43 flag SERGEY SHIRIAEV RUSM 01:59:10.10
24 26 flag BILL IMPOLA COOP 01:59:32.90
25 42 flag IVAN ARTEEV RUSM 01:59:39.20
26 60 flag KLAS NILSSON MILA 01:59:58.10
27 11 flag MORTEN EIDE PEDERSEN COOP 02:01:19.00
28 51 flag ANDERS HØST CETA 02:01:35.20
29 21 flag THOMAS ALSGAARD LEAS 02:01:35.30
30 30 flag FREDRIK BYSTRÖM HELS 02:01:36.40
31 27 flag IVAR TVEITEN BMYH 02:01:36.50
32 32 flag NIKOLAY BOLOTOV VITA 02:01:38.60
33 5 flag JERRY AHRLIN CENT 02:01:39.50
34 31 flag MARKUS JÖNSSON SKIR 02:01:50.90
35 35 flag ANDREY TYUTEREV RUSM 02:02:18.00
36 37 flag STIAN HOELGAARD NPRO 02:02:24.50
37 24 flag LARS LJUNG HELS 02:02:25.80
38 48 flag ALEXANDER ARTEMYEV VITA 02:02:26.50
39 58 flag JONAS NIELSEN NPRO 02:02:27.60
40 54 flag RICCARDO MICH ROSS 02:03:31.30
41 16 flag SVEIN TORE SINNES NPRO 02:03:39.60
42 39 flag ERIK MELIN SÖDERSTRÖM SKIR 02:04:32.60
43 44 flag ANTON SHATAGIN N/A 02:04:54.00
44 50 flag NICOLA MORANDINI COOP 02:07:19.10
45 36 flag VASSILI ROTCHEV RUSM 02:08:01.90
46 52 flag PASI VUORI ELEC 02:08:59.10
47 41 flag MARTIN HOLMSTRAND AXAS 02:09:00.30
48 53 flag LORENZO CERUTTI ROSS 02:10:01.00
49 33 flag VADIM NESTEROV RUSM 02:12:40.50
50 59 flag JOAR THELE CETA 02:12:49.90
51 106 flag FELIX DIETER N/A 02:13:10.10
52 55 flag NICOLAS BORMOLINI ROSS 02:13:19.50
53 110 flag JAN ERIK GRUDE N/A 02:13:21.70
54 45 flag TOBIAS KARLSSON SYSA 02:17:01.70
55 56 flag THOMAS BORMOLINI ROSS 02:19:22.10
56 107 flag MATTHIAS REMUND N/A 02:19:52.70
57 123 flag PER SVELA N/A 02:19:53.00
58 109 flag TORBJORN VALA N/A 02:20:43.80
59 117 flag BJÖRN SUNDVOR N/A 02:23:11.40


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +