Resultater Røsjørennet 2014



Resultater Røsjørennet - 23 km klassisk
Trysil, Hedmark - 19. januar 2014

 

Kvinner 19-20 år

Plass Start       Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0069 Ida Helen Svindland Strandbygda IL 1:35.19  


1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Kvinner 26-30 år

Plass Start       Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0042 Silje Bolstad Team Sport1/Åslia Skilag 1:35.04  


1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Kvinner 36-40 år

Plass Start       Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0059 Carina Lagerløf Malungs skiklubb 1:25.15  


1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Kvinner 41-45 år

Plass Start       Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0061 Anne Kari Karlsson Bjønnåsen 1:43.44  


1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Kvinner 46-50 år

Plass Start       Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0040 Ragnhild Bolstad Team Sport1/Åslia Skilag 1:23.36  
2 0001 Hilde Holt NTI 1:38.36 15.00


2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
Kvinner 56-60 år

Plass Start       Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0052 Hanna Irene Enger Hernes IL 1:40.33  


1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Kvinner 61-65 år

Plass Start       Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0002 Berit Hordvik Namnå 2:21.36  


1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Menn 15-16 år

Plass Start       Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0004 Emil Hagevik Bakke IL Trysilgutten 1:24.09  
2 0066 Ola Sjøli NTI 1:48.06 23.57


2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
Menn 17-18 år

Plass Start       Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0034 Lars Bovold Østby IL 1:14.48  
2 0063 Andreas Nygaard Kjellmyra IL 1:17.47 02.59
3 0057 Elias Nordal Vang Skiløperforening 1:22.01 07.13
4 0035 Ola Strand Strandbygda IL Ski 1:26.25 11.37


4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Menn 19-20 år

Plass Start       Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0038 Vinjar Skogsholm Team Sport1/Åslia Skilag 1:10.53  


1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Menn 21-25 år

Plass Start       Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0005 Pål Åge Joten Engerdal SPKL 1:18.01  
2 0065 Jørn Øyvind Simensen NTI 1:25.30 07.29


2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
Menn 26-30 år

Plass Start       Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0068 Steffen Paulsen Team Oslo Sportslager/Mag 1:10.43  
2 0006 Erik Olsen-Rud Ullensaker CK 1:30.39 19.56
3 0053 Mats Lund Engerdal SPKL 1:35.31 24.48
4 0055 Erlend Olsen Søre Osen IL 1:49.38 38.55


4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Menn 31-35 år

Plass Start       Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0011 Tore Stengrundet NTI/Team Sentrum Sport Tr 1:07.36  
2 0036 Morten Aas Team Sentrum sport Trysil 1:10.54 03.18
3 0012 Magnus Enger Hernes IL/Hagen Sport 1:19.02 11.26
4 0009 Ola Skeid Oppsal If Strandbygda IL Ski 1:20.19 12.43
5 0008 Askild Bø Strandbygda IL 1:20.27 12.51
6 0010 David Basteskår Strandbygda IL 1:30.21 22.45
7 0007 Arne Sneli NTI 1:30.27 22.51
8 0013 Ole Henrik Enger Hernes IL 1:35.56 28.20
9 0047 Per Mølmen Nittedal IF 2:05.42 58.06


9 påmeldte. 9 startet. 9 resultater.
Menn 36-40 år

Plass Start       Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0015 Tormod Strand Åslia Skilag 1:18.00  
2 0016 Ole-Petter Sætre Nybergsund IL-Trysil 1:25.39 07.39
3 0014 Håkon Stenbeck Strandbygda IL 1:26.54 08.54


3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
Menn 41-45 år

Plass Start       Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0018 Kjetil Flenvold NTI 1:19.55  
2 0041 Jan Rune Samuelsen Stor-Elvdal Skiklubb 1:22.01 02.06
3 0017 Bjørn Burås Trysil VGS 1:28.58 09.03
4 0019 Thorbjørn Lyseggen Sentrum Sport 1:34.52 14.57
5 0067 Bjørn Sjøli NTI 1:43.56 24.01
6 0060 Mattias Karlsson Bjønnåsen 1:52.57 33.02


6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.
Menn 46-50 år

Plass Start       Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0020 Svein Joten Engerdal SPKL 1:16.14  
2 0050 Inge Øyen Strandbygda IL 1:17.52 01.38
3 0056 Gjermund Skaaret Ljørdalen Sportsklubb 1:23.26 07.12
4 0049 Trond Martin Flatmo Strandbygda IL 1:23.40 07.26
5 0054 Bjørnar Engh Søre Osen IL 1:23.42 07.28
6 0021 Lars Gunnarsson Malungs IF 1:26.38 10.24
7 0070 John Arvid Svindland Strandbygda IL 1:35.19 19.05


7 påmeldte. 7 startet. 7 resultater.
Menn 51-55 år

Plass Start       Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0048 Lars Hansen-Møllerud Grue IL 1:19.25  
2 0039 Bjarne Skogsholm Åslia Skilag 1:19.53 00.28
3 0044 Bjarne Lie Grue IL 1:19.54 00.29
4 0043 Rune Gilde Hernes Hernes 1:21.15 01.50
5 0023 Ståle Elgshøen NTI 1:28.35 09.10
6 0051 Nils Arne Skaret Strandbygda IL 1:33.26 14.01
7 0022 Finn Einar Graff NTI 1:33.27 14.02


7 påmeldte. 7 startet. 7 resultater.
Menn 56-60 år

Plass Start       Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0025 Trond Olsen IL Trysilgutten 1:25.33  
2 0064 Arild Nygaard Kjellmyra IL 1:32.44 07.11
3 0024 Torfinn Sandbakk NTI 1:41.36 16.03


3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
Menn 61-65 år

Plass Start       Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0029 Ole Reinhart Sandstad Grue 1:18.07  
2 0037 Bjørn Holmseth Trysil Sykkelklubb 1:26.42 08.35
3 0030 Magne Martinsen IL Trysilgutten 1:27.00 08.53
4 0027 Ove Stengrundet NTI 1:35.00 16.53
5 0026 Ingvald Bekkevold NTI 1:36.50 18.43


6 påmeldte. 5 startet. 5 resultater.
Menn 66-70 år

Plass Start       Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0046 Odd Arild Strand Stor-Elvdal Skiklubb 1:25.18  
2 0031 Ottar Bekkevold NTI 1:34.46 09.28
3 0058 Mats Fredriksson Malungs skiklubb 1:41.13 15.55
4 0032 Oddvin Sneli Hamar 1:52.17 26.59


4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Menn over 70 år

Plass Start       Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0033 Ola Svenneby Vaaler IF 1:43.33  


1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +