Resultater Marcialonga 2014 - Norske menn



Resultater Marcialonga - 70 km, klassisk
Moena til Cavalese, Italia - 26. januar 2014


* De 20 beste kvinner og 100 beste menn lenger ned på denne siden

* Resultater uoffisielt for alle løpere og alle klasser via denne linken

Kun norske herreløpere i rangert rekkefølge
Plassiffer er plassering blant alle menn uansett nasjon 

1. OESTENSEN Simen 1984 HOSLE 3:10.16,1
2. DAHL John Kristian 1981 OSLO 3:10.28,8
3. AUKLAND Jorgen 1975 LOMMEDALEN 3:10.29,1
4. KJOELSTAD Johan 1983 RUD 3:10.29,3
5. AUKLAND Anders 1972 LOMMEDALEN 3:11.02,7
6. BERDAL Tore Bjornseth 1988 RUD 3:11.05,3
9. CALLESEN Christoffer 1988 HEGGEDAL 3:11.21,8
14. DAMMEN Kjetil Hagtvedt 1983 OSLO 3:12.03,9
16. HOELGAARD Stian 1991 OSLO 3:12.07,9
17. SINNES Svein Tore 1979 OSLO 3:12.24,1
18. LAUGALAND Audun 1981 HJELMELAND 3:12.30,5
21. PEDERSEN EIDE Morten 1987 LILLEHAMMER 3:12.44,9
23. HENRIKSEN Thomas Magne 1978 OSLO 3:13.24,3
26. BJERKE Espen Harald 1980 VINGROM 3:13.42,7
27. TVEITEN Ivar 1974 KONGSBERG 3:13.49,9
35. DJUPVIK AA Roger 1981 LILLEHAMMER 3:14.33,5
38. AASEN OUREN Geir Ludvig 1974 VINGROM 3:14.58,5
41. NAESS Boerre 1982 OSLO 3:15.34,9
45. NIELSEN Jonas 1986 HONEFOSS 3:16.21,9
60. SOLLIE Henrik 1975 OSLO 3:20.53,9
65. HATLEN Knut Anders 1980 TRONDHEIM 3:21.33,3
72. JERMSTAD Frode 1974 TILLER 3:22.52,0
76. JOKS Stein 1968 TANA 3:26.37,9
82. GRUDE Jan Erik 1979 HELLELAND 3:28.18,0
86. BAATNES Paal Severin 1974 TROMSO 3:29.01,1
88. VAKSDAL Fridtjof 1993 OSLO 3:29.22,5
91. SVARTEDAL Jens Arne 1976 LOMMEDALEN 3:29.53,0
93. GOTTFRIDSSON David 1990 NITTEDAL 3:29.56,2
96. BAKK Audun 1970 GIMSE 3:30.21,4
97. LERVIK John Markus 1969 ASKER 3:30.26,3
98. FARETH Kjetil 1982 ALTA 3:30.32,1
101. FAGERHOLT Erik 1982 SKEDSMOKORSET 3:31.34,3
102. WAERENSKJOLD Nicolas A. 1982 OSLO 3:32.31,4
107. HANSEN Trond Evald 1969 OSLO 3:33.08,6
108. SKARI Geir 1970 NITTEDAL 3:33.23,9
112. HAUKLAND Tore Christian 1979 OSLO 3:34.34,4
113. SKOG Jo Simen 1974 OSLO 3:34.34,5
114. MARTINUSSEN Andreas 1984 JAR 3:34.41,3
117. JORGENSEN Petter 1979 OSLO 3:35.33,3
118. HALS Magnus 1988 OSLO 3:35.48,6
119. IGELTJORN Vidar 1974 FURNES 3:36.14,0
120. WATTERDAL Eirik 1984 NOTTEROY 3:36.15,4
122. SKJEFLO Espen Waage 1989 BODOE 3:36.30,4
127. GRANN Stian 1986 EIKSMARKA 3:36.55,7
128. LUND Tor Martin 1971 LARVIK 3:37.12,2
133. BAANERUD Martin Stuge 1986 OSLO 3:37.50,5
133. ULRIKSEN Kristian 1986 TROMSO 3:37.50,5
136. KNUTSEN Tomas Morgan 1972 RASTA 3:37.58,2
137. LOEVAAS Stig Magnar 1963 TRONDHEIM 3:38.01,2
142. BJERCKE Bjorn Kristian 1972 SARPSBORG 3:38.44,0
143. THON Jarle 1963 SKIPTVET 3:38.46,0
145. GRAV Jan Erling 1961 SARPSBORG 3:39.00,6
147. KREKEN Tom 1973 OSLO 3:39.19,3
150. GALAAEN Jan Magne 1972 OSLO 3:39.44,2
160. BJERKE Ola 1967 OSLO 3:41.21,0
163. VALSTAD Jan Haavard 1982 RANHEIM 3:41.29,9
164. INDREDAVIK Tord 1984 OSLO 3:41.35,6
167. VANBERG Paul 1963 JAR 3:41.49,5
168. AALBERG Anders 1974 LILLEHAMMER 3:41.50,7
169. ELLEFSEN Lars Arne 1966 BODOE 3:41.58,7
171. THORESEN Geir 1969 OSLO 3:42.08,9
174. NERIGARD Odd Arne 1972 DRAMMEN 3:42.12,6
175. LANGLI Terje 1965 STEINKJER 3:42.16,1
176. BRATA Oystein 1982 OSLO 3:42.27,3
178. FOLLING Ole Jacob 1978 OSLO 3:42.34,9
183. KOFFELD Eskil 1986 OSLO 3:42.42,7
187. MILLI Oeystein 1972 DAL 3:43.06,4
188. HANSSEN-BAUER Oyvind Waage 1989 TRONDHEIM 3:43.07,3
189. AUTHEN Paul Aksel 1972 BASTAD 3:43.07,4
191. GAVOLL-HANSEN Kenneth 1974 OSLO 3:43.12,0
193. RYSTE Cato 1973 VOLDA 3:43.20,3
195. ASP Eirik 1972 OSLO 3:43.33,2
196. GLOMSROD Bredo 1952 GAMLE FREDRIKSTAD 3:43.46,7
198. GRESSLOS Erik 1964 SARPSBORG 3:43.59,8
201. ANDRESEN Stian Levi 1975 OSLO 3:44.06,9
202. SAMUELSEN Steve 1962 BODOE 3:44.09,2
204. HOLMO Simen 1994 TOMREFJORD 3:44.23,0
205. HULBAK Sigurd Sollien 1995 HEMSEDAL 3:44.26,5
208. ROTTING Tom Are 1961 RANHEIM 3:44.34,5
210. GRINI Steinar 1969 DROBAK 3:44.45,9
211. FLENGSRUD Rune 1960 OSLO 3:44.50,9
214. WETTERGREEN Morten 1977 HOSLE 3:45.12,1
217. NYMOEN Ole Christian 1966 LEIRA 3:45.16,5
219. BRUUN Nils Anders 1969 SKIEN 3:45.29,3
223. GOMO Terje 1969 KOLBOTN 3:46.01,5
224. HAAKENSTUEN Dag 1958 OSLO 3:46.02,8
225. GRONVOLD Frank 1965 OSLO 3:46.12,5
231. EITERJORD Gunnar 1964 STAVANGER 3:46.55,7
233. NYLUND Dag 1961 LOTEN 3:47.02,2
237. SKJEFLO Gunnar Waage 1982 TRONDHEIM 3:47.31,3
238. MYKLEMYR Ole 1968 KROKSTADELVA 3:47.40,3
239. GRONVOLD Christian 1990 OSLO 3:47.43,9
241. SKAAR Knut Magnus 1982 HASLUM 3:47.57,8
242. HARILA Jon Petter 1956 VESTRE JAKOBSELV 3:48.07,5
244. BERGSVAND Knut 1965 LARVIK 3:48.19,9
249. BY Arne Olav 1980 FANNREM 3:48.49,8
251. FJELDHEIM Svein 1964 OSLO 3:48.57,7
252. HAGEN Aage 1970 OSLO 3:49.07,1
257. SKOGSRUD Kristian 1985 OSLO 3:49.20,8
261. WIIG Svein 1968 OSLO 3:49.52,1
263. HORN Ragnar 1961 OSLO 3:50.06,1
264. ELLINGSEN Trygve Solberg 1989 TROMSO 3:50.07,9
267. SAGBERG SLEVIK Torbjorn 1982 SLEPENDEN 3:50.14,2
268. GUNNEROED Georg 1971 OSLO 3:50.19,1
269. JENSSEN Ronny Thomas 1978 OREBRO 3:50.21,2
270. HANSEN Geir 1970 KYRKSAETERORA 3:50.26,3
272. SAGMYR Jan Tommy 1970 HOMMELVIK 3:50.31,6
275. HALS Christian 1986 OSLO 3:50.38,2
277. SMALAS Jan Olav 1976 NAMSOS 3:51.00,2
281. THERKELSEN Marius 1980 OSLO 3:51.16,7
284. MESSEL Thor Erik 1963 OSLO 3:51.51,4
285. TENDEN Tor 1949 OSLO 3:52.06,7
286. BJOLGERUD Sverre 1959 VIKERSUND 3:52.07,4
288. KAARBY Petter 1985 OSLO 3:52.16,0
289. BJORINGSOY Simen 1986 HERLAND 3:52.23,2
291. DEGNES Per Magne 1971 MYSEN 3:52.30,0
292. BERGESEN Morten 1980 EIKSMARKA 3:52.33,3
294. BRAATHEN Finn Arild 1963 GJETTUM 3:52.50,3
296. GUNNULFSEN Petter 1961 NAERSNES 3:52.57,7
299. GJESTRUD Erlend 1977 OSLO 3:53.06,6
300. UGELVIK Torbjoern 1958 MOLDE 3:53.06,9
303. SYVERSEN Marcus 1995 HALDEN 3:53.20,6
304. THORESEN Lars 1970 OSLO 3:53.21,9
305. DAVID-ANDERSEN Carl Arthur 1968 OSLO 3:53.32,7
306. HULBAK Ole Sollien 1994 HEMSEDAL 3:53.38,5
307. TORSETH Rune 1973 MOSS 3:53.42,9
309. ANDERSEN Arnt Edvin 1957 HALDEN 3:53.57,6
318. KRISTIANSEN Magnus 1970 OSLO 3:54.48,3
321. ELLEFSEN Vidar 1958 ASKER 3:54.55,0
324. BRUSLETTO Runar 1987 GEILO 3:55.04,6
327. BULL ENGER Lasse 1976 LYSAKER 3:55.16,8
332. SKYRUD Finn Terje 1967 JESSHEIM 3:55.25,9
333. LARSEN Bent Tommy 1968 PORSGRUNN 3:55.35,6
333. MYHR Kasper 1954 KLAEBU 3:55.35,6
335. ELIASSEN Odd Arne 1972 NESGRENDA 3:55.38,3
337. LAAVEG Steinar 1949 NANNESTAD 3:55.44,2
341. ASBJORNSLETT Thomas 1985 RAHOLT 3:55.57,7
342. SIVERTSEN Reidar 1967 TRONDHEIM 3:56.01,4
343. MOLVIK Sverre 1971 OSLO 3:56.03,1
346. VASSBOTN Bjorn Ole 1967 VOLDA 3:56.20,3
347. HODNE Frode 1970 MANDAL 3:56.23,1
350. GLOMSROD Martin 1961 HALDEN 3:56.31,4
351. INGLINGSTAD Bjorn Ole 1968 OSLO 3:56.31,5
352. BJORDAL Jan Olav 1968 ORSTA 3:56.33,7
354. ANDREASSEN Idar Johan 1962 BODOE 3:56.52,6
357. KLEGGETVEIT Per Morten 1964 EIKEN 3:56.56,6
358. BERG-KNUTSEN Pal 1964 HVAM 3:57.03,8
359. ROGNSTAD Stig Olav 1972 OSLO 3:57.09,6
360. SLETTEMEAAS Oystein 1984 HOVDEN 3:57.09,8
363. HERMANRUD Peter 1958 OSLO 3:57.16,5
365. SOILAND Tore 1983 OSLO 3:57.30,0
366. TONSTAD Hans Rune 1972 SANDNES 3:57.32,2
368. LIE Bjarne 1962 KIRKENAR 3:57.36,2
370. HALVORSEN Andreas 1961 DARIEN 3:58.11,1
371. NORDENGEN Rune 1974 OSLO 3:58.14,8
373. TOMREN Geir Tony 1973 TOMREFJORD 3:58.16,8
375. LIE Kim Aleksander 1987 FREDRIKSTAD 3:58.26,2
377. WOLNER Pal 1982 Oslo 3:58.38,2
378. GAUSEN Erik 1972 OSLO 3:58.38,5
379. PEDERSEN Jan-rune 1955 MANDAL 3:58.39,2
382. RANES Pal 1971 SURNADAL 3:58.47,2
384. HASSELSTROM Per 1962 OSLO 3:58.51,4
386. LOFTESNES Magne 1965 FETSUND 3:58.55,2
387. KNUTSEN Even 1956 DRAMMEN 3:58.55,8
388. ROE Oystein 1978 OSLO 3:59.01,2
390. LARSEN Joachim Mandt 1989 OSLO 3:59.10,5
391. VAKSDAL Martin 1986 OSLO 3:59.11,0
392. KARLSEN Kjell Arild 1984 FREDRIKSTAD 3:59.12,8
395. TENNEBECK Kristoffer 1989 OSLO 3:59.43,2
398. OLSEN Frode 1960 NITTEDAL 3:59.53,8
399. LJASTAD Knut Magnus 1978 HAKADAL 4:00.00,5
400. NAVESTAD Tor Eilert 1981 OSLO 4:00.03,5
403. RAMSKJELL Kristoffer 1990 OSLO 4:00.22,9
405. GVEIN Christian 1961 OSLO 4:00.31,4
406. BERGSTROM Remi 1968 GAMLE KATRINEBORG 4:00.33,1
407. GREFF Anders 1971 ASKIM 4:00.39,8
414. HANDE Erik 1981 OSLO 4:01.23,9
415. ANSNES Bjorn Ove 1960 OPPDAL 4:01.25,4
425. SNERTING Age 1957 TRONDHEIM 4:02.22,0
426. HEGREBERG Arild 1963 BODOE 4:02.23,1
428. HJELLE Arne 1960 OSLO 4:02.31,2
429. BAUMANN Fredrik 1962 OSLO 4:02.34,8
434. HAGEN Bjorn 1962 AROS 4:02.51,0
437. LARSEN Trond 1971 OSLO 4:03.00,5
438. EKERN Anders 1970 OSLO 4:03.07,6
441. ROERDAM Jon 1962 LORENSKOG 4:03.23,7
445. SKJOLSVOLD Lasse 1970 RINDAL 4:03.40,5
446. FLEISCHER Martin 1973 OSLO 4:03.41,0
448. RONNING Stein 1963 TRONDHEIM 4:03.46,9
451. BRYNHILDSEN Geir 1967 NESGRENDA 4:03.52,3
452. AAMODT Calle 1968 FJELLHAMAR 4:03.56,5
454. LUNDIN Christian 1967 HASLUM 4:04.04,1
455. SVELA Per 1992 VIKESA 4:04.14,7
459. BRUKSAAS Aleksander 1976 OSLO 4:04.23,5
460. NYGARD RUNE Petter 1967 ASKIM 4:04.27,8
462. SAURE Dan Borge 1983 ORSTA 4:04.36,6
464. GUNDERSEN Ingar 1971 HERLAND 4:04.50,2
466. ALHAUG Petter 1972 STAVANGER 4:04.56,1
469. GROV Sveinung 1968 FJERDINGBY 4:05.07,1
470. JOHANSEN Tom 1974 TVEDESTRAND 4:05.07,6
471. FROVOLL Geir 1965 EGGEDAL 4:05.11,5
476. LIAN Tom Rune 1969 SNAROYA 4:05.27,9
480. ROGNES Bernt 1959 TRONDHEIM 4:05.35,0
481. OTTERLEI Robert 1969 TRONDHEIM 4:05.37,9
486. JORGENSEN Pal Sverre 1975 OSLO 4:05.51,3
488. CAPPELEN Fredrik 1962 OSLO 4:05.53,4
490. KALLAK Vetle 1995 JAR 4:05.59,8
495. HERNES Bard 1960 NESBRU 4:06.06,0
497. BJOERDAL Ronny 1972 VOLDA 4:06.08,1
503. MARTIN Nicholas 1968 OSLO 4:06.36,8
507. ANDREASSEN Morten 1967 TISTEDAL 4:06.46,7
509. SOLHAUG Jo Sondre 1991 ASKER 4:06.57,0
510. KULLERUD Kristian 1982 DRAMMEN 4:06.58,8
515. MYKLEBUST Fredrik 1993 OSLO 4:07.16,5
516. STORRUD Simen 1960 DROBAK 4:07.17,2
517. UTBY Arvid 1969 DRAMMEN 4:07.18,9
518. SAETNAN Knut Jostein 1972 HOSLE 4:07.19,7
519. TVEDT Lars Christian 1976 OSLO 4:07.22,2
521. MESSEL Lars 1994 OSLO 4:07.32,8
523. OVRE Kent 1975 TROMSO 4:07.32,9
524. TEIGEN Hermod 1977 HOKKSUND 4:07.35,6
527. STUGE Ulf 1956 OSLO 4:07.49,4
528. HANSEN Frank 1954 OSLO 4:07.57,3
530. SUNDBY Morten 1964 VORMSUND 4:08.07,0
531. LOVENSKIOLD Alexander 1968 OSLO 4:08.09,2
533. RUUD Petter 1963 OSLO 4:08.12,4
536. TOMREN Lasse 1973 HAUGESUND 4:08.18,5
540. LIE Preben 1990 GRESSVIK 4:08.24,9
543. BERGENE Tom 1972 MJOEADALEN 4:08.26,4
544. FALLAN Eivind 1974 TRONDHEIM 4:08.29,8
545. HOVDE Dag Ivar 1973 GJOVIK 4:08.32,7
547. KLAEBOE Erling 1968 EIKSMARKA 4:08.43,6
548. AANENSEN Bjorn 1955 MANDAL 4:08.43,8
550. LAGER Eirik W 1962 HONEFOSS 4:08.44,2
552. RAMSKJELL LARSEN Andre 1989 OSLO 4:08.55,4
555. DAHLIN Didrik 1989 OSLO 4:09.01,6
558. UTSIGT Marius 1971 OSLO 4:09.13,7
559. SVAE Ove Martin 1964 KVELDE 4:09.14,7
561. JAKOBSEN Dennis 1963 OSLO 4:09.17,8
563. KURAS Lars Myrseth 1989 OSLO 4:09.29,2
565. MJONERUD Jostein 1962 SORUMSAND 4:09.36,8
566. WIIG Rune 1971 SKI 4:09.39,8
573. AMDAL Gunnar 1965 TAU 4:10.08,6
574. AANERUD Tor Erling 1970 LIER 4:10.09,3
577. WAEHLE Oyvind 1964 VOSS 4:10.15,1
578. THORSRUD Morten 1971 NESBRU 4:10.17,3
580. NYLUND Kristoffer 1991 OSLO 4:10.18,7
581. HOTVEDT Hans Petter 1973 VOLLEN 4:10.21,0
582. MYRMEL Frode 1972 TOMTER 4:10.30,9
587. NYHUS Havard 1958 HOKKASEN 4:10.57,5
598. HALSEN Torgeir 1965 SKIEN 4:11.19,7
600. AKERSVEEN Vegard 1967 OSLO 4:11.22,4
601. NIELSEN Erik Waage 1956 BODOE 4:11.22,7
603. IVARSSON Goran 1970 HAGAN 4:11.24,7
606. MORK Per Ivar 1954 LILLEHAMMER 4:11.27,9
607. WALLIN Joachim 1974 OSLO 4:11.30,2
610. TORESEN Frank Tore 1966 OSLO 4:11.32,8
611. RISHOLT Rolv Helge 1971 FROLAND 4:11.33,2
612. SIMONSEN Borre 1959 NARVIK 4:11.35,2
615. STAVELI Thomas 1991 TRONDEHIM 4:11.40,6
616. MOHALL Fredrik 1977 TRONDHEIM 4:11.47,6
619. ELGSHOEN Endre 1987 TRYSIL 4:11.58,3
621. GUSTAVSEN Knut 1968 HALDEN 4:12.04,6
623. HOFF Per Morten 1956 OSLO 4:12.09,5
624. KVALE Steinar 1970 LOMEN 4:12.10,3
626. BAARDSETH Anders 1964 OSLO 4:12.14,6
627. LIEN Arne 1950 KONGSBERG 4:12.16,5
632. ELLERTSEN Kim 1966 OSTERAS 4:12.26,5
633. PEDERSEN Mats Bang 1988 TROMSO 4:12.28,8
634. BERGE Lars 1965 OSLO 4:12.30,3
642. SLAATTO Magnar 1973 TROMSDALEN 4:13.04,8
643. LANGORGREN Sturla 1969 GIMSE 4:13.05,6
644. ROREN Arve 1972 HOKKSUND 4:13.06,8
648. ERIKSSON Leif 1959 VIKERSUND 4:13.20,2
654. AASBO Morten 1973 OSLO 4:13.33,9
657. INDREDAVIK Per 1955 NESTTUN 4:13.43,8
658. AAMODT Alexander 1973 JAR 4:13.47,7
661. KALDAHL Svenn 1963 NORD STATLAND 4:13.53,7
664. KRISTIANSEN Tom Morten 1950 RASTA 4:13.58,7
669. WIIG Thor 1959 OSLO 4:14.06,8
671. EMBLEM Geir 1970 OSLO 4:14.06,9
672. KLUGE Anders 1961 OSLO 4:14.07,2
673. TRONSTAD Thomas 1975 OSLO 4:14.08,8
674. INDREEIDE Aksel 1973 VALLDAL 4:14.09,0
677. HAUGEN Edgar 1965 OSLO 4:14.22,6
679. MULLER Erik 1958 ALVDAL 4:14.26,3
681. SUNDVOR Bjorn 1984 VIKESA 4:14.29,8
682. SKRETTEBERG Per Toger 1974 KROKKLEIVA 4:14.31,8
686. SAMUELSEN Bjarne Gjerstrom 1974 OSLO 4:14.40,4
687. JORGENSEN Jan Tore 1961 TRANBY 4:14.41,3
690. HOGLUND Espen 1985 OSLO 4:15.01,8
693. VAAGEN Bjorn 1964 TRONDHEIM 4:15.08,6
694. KIRKENG Lars Erik 1972 GULLAUG 4:15.08,8
697. AAGESEN Havard 1969 VADSOE 4:15.16,7
702. STRANDEN Svein Olav 1964 AAL 4:15.34,2
703. SANDVIK Tom Steinar 1960 BAERUMS VAERK 4:15.43,1
706. PETTERSEN Jarle 1960 STROMMEN 4:15.48,7
708. FREDRIKSEN Rune 1960 MANDAL 4:15.53,4
710. SNEKVIK Nils Halvor 1963 HELLANDSJOEN 4:15.55,7
711. NORMANN Henning 1963 OSLO 4:15.56,5
713. SKARPNORD Stian 1969 BRUMUNDDAL 4:15.58,6
718. HJORTH Per 1955 OSLO 4:16.11,8
719. SAETRE Svein 1960 GAMLE FREDRIKSTAD 4:16.13,6
720. STENE Henrik 1966 VOYENENGA BAERUM 4:16.14,7
721. ULBERG Aslak 1961 PRESTFOSS 4:16.14,8
728. BRYGGHAUG Arild 1940 SILSAND 4:16.46,4
734. SJULSTAD Pal 1957 STAVERN 4:16.58,9
736. STENSRUD Tore 1973 OSLO 4:17.01,1
738. STORSVEEN Jan 1956 TORBERGET 4:17.02,8
742. LOEFTEN Kjetil 1971 RINDAL 4:17.08,9
743. SVEEN Ole Petter 1961 BIRI 4:17.16,7
744. MICHELSEN Thorbjorn 1960 OSLO 4:17.17,5
748. KOPLAND Karsten 1988 VIKERSUND 4:17.31,7
749. LYSSAND Kristian 1969 OSLO 4:17.32,5
750. THOMASSEN Lars 1970 ROVERUD 4:17.35,8
752. LARSEN Trond 1962 SKIEN 4:17.37,7
754. SENDSTAD VALEN Magne 1973 OSLO 4:17.51,9
755. STENSLAND Njal 1979 OSLO 4:17.53,8
757. AARNES Ole Kristian 1977 NESTTUN 4:17.59,6
758. KILDAHL Arne Jorgen 1956 LILLESTROM 4:18.05,5
759. SOMMERSETH Paal 1963 LILLEHAMMER 4:18.09,2
760. BJORSVIK Geir 1951 TROMSO 4:18.12,3
761. HAUGLAND Sverre 1963 BODO 4:18.15,9
762. IHLER Gjermund 1973 HOSLE 4:18.20,4
764. MYSEN Erling 1959 EIDSBERG 4:18.24,2
766. ASKAUTRUD Erik 1959 OSLO 4:18.32,6
771. NYLUND Frode 1966 OSLO 4:18.49,5
777. LUDVIKSEN Geir Helge 1959 BODOE 4:19.02,5
780. GILBERG John Rune 1962 FLATAASEN 4:19.08,4
784. HENDEN Ingebrigt 1972 VAGLAND 4:19.21,7
785. LABAHA Yngve 1977 HESSENG 4:19.22,8
786. BJERKE Paal A.s. 1956 MAURA 4:19.26,2
787. HELLEFOSSMO Arne Vidar 1981 OSLO 4:19.36,7
788. HJELMTVEDT Alexander 1984 OSLO 4:19.38,0
788. SJOLIE Eddie 1969 JAR 4:19.38,0
790. FISKVIK Amund 1974 STJORDAL 4:19.40,7
794. AARESTAD Sondre 1966 OSLO 4:19.55,8
795. NORUM Mats 1984 FREDRIKSTAD 4:19.56,1
798. ESPENES Jan 1953 SKIPTVET 4:20.19,6
800. BERG Oyvind 1963 OSLO 4:20.27,3
802. IQBAL Jakob 1972 OSLO 4:20.39,4
804. FOSSEDAL Lars Ivar 1985 LARVIK 4:20.43,9
811. AAS Morten 1961 VOLLEN 4:21.08,3
813. CHRISTOFFERSEN Bjorn Henrik 1979 ASKIM 4:21.09,5
814. VEFSNMO Eirik 1956 TRONDHEIM 4:21.22,5
818. OSTHAGEN Sindre 1979 FREDRIKSTAD 4:21.29,1
819. HAGEN Dag Undseth 1981 ELVERUM 4:21.29,5
820. BRAA Oddvar 1951 TRONDHEIM 4:21.32,5
821. SAND TROND Harald 1975 LILLEHAMMER 4:21.33,1
824. SVARTDAL Audun 1959 BAERUMS VAERK 4:21.50,4
825. MYRBAKK Kristian 1971 HOVIK 4:21.55,4
827. STRAND Andreas 1982 OSLO 4:22.03,6
834. HAGE Hans Christian Odegaard 1982 DROBAK 4:22.29,1
837. WANGENSTEEN Andris 1949 OSLO 4:22.40,0
839. HUSE Sverre 1960 LOMMEDALEN 4:22.42,8
842. GROSSO Franco 1966 OSLO 4:22.48,7
844. TVEITEN Dag 1958 SLEPENDEN 4:22.59,3
845. JOHANSEN Edgar 1958 BORKENES 4:23.01,8
847. SORMO Odd Ivar 1974 MARKABYGDA 4:23.05,7
848. HANSEN Knut Borre 1962 OSLO 4:23.06,2
849. TANUM Stig Andre 1963 SANDEFJORD 4:23.08,3
852. SORHEIM Rune 1958 RASTA 4:23.15,6
855. ALEXANDERSEN Bertil 1959 ENGELSVIKEN 4:23.19,9
856. NORDSETH Odd Arild 1960 STORSTEINNES 4:23.21,3
857. RYPDAL Lasse 1976 OSLO 4:23.26,1
863. OPHEIM Sondre 1975 BEKKESTUA 4:23.42,5
864. DOVLAND Cato 1964 STABEKK 4:23.44,8
865. SCHAU Morten 1974 OSLO 4:23.47,6
867. NORDSVEEN Arild 1957 FURNES 4:23.52,4
868. HAMMER Helge 1961 STAVANGER 4:23.53,5
873. FINNSETH Asgeir 1960 TROMSO 4:24.25,6
885. BARTH-HEYERDAHL Oystein 1972 TROMSO 4:24.45,9
887. LEHNE Tom Erik 1962 BRUMUNDDAL 4:24.47,4
889. NYGAARD Arild 1956 FLISA 4:24.56,1
890. PEDERSEN Morten 1960 ELVERUM 4:25.01,6
893. NATAAS Rune 1957 JAR 4:25.04,8
894. UELAND Sveinulf 1949 UALAND 4:25.05,9
898. HANSEN-TANGEN Paal 1957 BILLINGSTAD 4:25.12,8
900. HOLMEN Vegard 1962 KROKSTADELVA 4:25.16,6
903. STORSETH Terje 1970 NITTEDAL 4:25.20,0
905. MATHIESEN Christian Pierre 1965 ATNA 4:25.24,6
906. BRATTENG Bjorn 1961 HAGAN 4:25.26,3
907. AUKLAND Kjetil 1971 MANDAL 4:25.29,0
909. BREKKE Harald 1962 TRONDHEIM 4:25.40,3
910. TORGERSEN Rune 1971 HOVIK 4:25.44,7
914. ODENRUD Jon 1966 SOR FRON 4:25.57,2
915. NORDBO Espen 1966 JAR 4:26.02,1
916. REIERSEN Skule 1965 SARPSBORG 4:26.02,8
918. DREVSJO Dag Harald 1963 OSLO 4:26.06,4
921. HUNDERI Johannes 1967 OSLO 4:26.10,0
923. GULLESEN Otto 1960 SKIEN 4:26.12,5
925. NYGAARD John Erik 1968 MO I RANA 4:26.14,8
927. SVENSBAKKEN Roar 1961 OSLO 4:26.15,7
928. SINDLAND Olav 1954 KVINESDAL 4:26.21,2
931. PEDERSEN Frank 1963 TOENSBERG 4:26.34,4
935. BELLANDER Martin 1971 GUSTAVSBERG 4:26.42,7
936. HALVORSEN Stig 1986 OSLO 4:26.44,1
941. TVEITEN Torstein 1960 KONGSBERG 4:26.56,3
943. ROERSTAD Odvar 1967 VOLDA 4:27.02,8
944. SCHRODER Per Anton 1962 TARNASEN 4:27.05,2
945. BOLSTAD Geir Egil 1967 OSLO 4:27.07,8
948. CHRAMER Christian 1973 SINGAPORE 4:27.23,2
951. STENSRUD Tollef 1962 SKIEN 4:27.31,0
952. NYPAN Arne 1970 TRONDHEIM 4:27.31,8
953. PAULSRUD Arnfinn 1964 KVELDE 4:27.32,3
954. SOERSAND Arild 1950 LYNGSEIDET 4:27.35,5
955. TORMOD LYSNE Voje 1985 OSLO 4:27.36,6
956. EIK Arne 1969 GJERDRUM 4:27.39,3
959. SERCK-HANSSEN Svein 1970 JAR 4:27.45,6
963. HURUM Sverre 1955 OSLO 4:27.59,3
966. BREDHOLT Oyvind 1964 SANDEFJORD 4:28.01,5
967. MONAN Tor Arve 1954 BJELLAND 4:28.05,6
968. DAMMEN Ole Erik 1961 SKJETTEN 4:28.06,6
969. HAUGAARD Oivind 1966 OSLO 4:28.09,2
971. ECKHOFF Christian Cunningham 1973 OSLO 4:28.14,9
972. TVEITEN Svein 1951 SELJORD 4:28.16,9
974. HERMANSEN Trond 1963 STORSLETT 4:28.18,3
982. ENGEN Egil 1969 LANDASBYGDA 4:28.29,9
983. WAAGE Anders 1948 TRONDHEIM 4:28.30,0
984. RIBE Tor Helge 1969 HOVAG 4:28.32,4
986. BOTTEN Lars 1964 VALSOYBOTN 4:28.40,8
988. ULEKLEIV Geir 1954 OSLO 4:28.44,1
991. NYGARD OSTBY Birger 1967 JAR 4:28.46,9
992. DAMMEN Fredrik 1989 LILLEHAMMER 4:28.47,7
994. LADE Hans Petter 1973 SORUMSAND 4:28.52,3
995. EIKLID Tore 1965 OSLO 4:28.57,8
996. JOHNSEN Espen 1968 OSLO 4:28.59,7
997. HAMRAN Hans Olav 1967 Oslo 4:29.03,4
1000. JEVNE Per Gunnar 1945 NITTEDAL 4:29.09,3
1001. JENSEN Thor Aage 1961 SULLITELMA 4:29.10,1
1002. LERFALDET Thore 1964 SOLLIHOGDA 4:29.14,2
1009. WATTERDAL Oyvind 1987 NOTTEROY 4:29.24,8
1010. ODDEN Kenneth 1978 OSLO 4:29.25,3
1012. PEDERSEN Arvid Nikolai Leijon 1966 ALTA 4:29.30,4
1014. SUNDE Arild 1962 KONGSVINGER 4:29.40,2
1015. HANSEN HAUGLI Erling 1964 LARVIK 4:29.41,1
1019. BERGLAND Per Helge 1965 LARVIK 4:29.45,9
1024. NORMANN Havard 1990 OSLO 4:30.03,5
1025. SANDVIK Havard 1971 TRONDHEIM 4:30.05,0
1026. HANSEN Per Anton 1952 FORNEBU 4:30.09,0
1030. MELOY Jon 1949 KARASJOK 4:30.18,1
1031. DAHLSVEEN Geir 1967 TRONDHEIM 4:30.18,3
1034. SANTORV Stian 1987 STROMMEN 4:30.24,5
1035. ROALD Jon Arne 1960 OSLO 4:30.29,4
1039. TALLHAUG Lars 1962 BLAKER 4:30.45,5
1043. BERG Per Ivar 1963 MOSS 4:30.49,5
1044. STENSRUD Erik 1970 TOMTER 4:30.51,2
1050. SKATVOLD Jostein 1937 SKATVAL 4:31.11,6
1054. STENBRO Pal 1968 VIKERSUND 4:31.24,1
1059. AARNES Hans Kristian 1984 NITTEDAL 4:31.50,4
1062. HORNI Ronny 1962 OSLO 4:31.57,8
1063. BJERKNES Espen 1989 FJELLHAMAR 4:31.59,9
1065. VAA Ivar Andreas 1953 ROROS 4:32.01,3
1066. MOEN Ole Kristian 1954 GEITHUS 4:32.04,3
1075. VAAJE Lars Peder 1960 BJELLAND 4:32.24,7
1076. HOLM Petter 1971 SON 4:32.27,4
1081. NORDOY Jonny 1967 SKI 4:32.49,4
1084. PEDERSEN Ole Johan Venger 1967 EIDSVOLL 4:32.54,4
1086. STENE Haakon 1960 TRONDHEIM 4:32.57,3
1092. PEDERSTAD Lars Harald 1969 ROLVSOY 4:33.11,8
1096. HENRIKSEN Jon 1983 NITTEDAL 4:33.16,0
1097. WANG Marius 1980 TYNSET 4:33.18,9
1098. BAKOS Rune 1970 PORSGRUNN 4:33.23,6
1101. ERIKSEN Jorn 1969 SKIEN 4:33.33,4
1103. MELLBYE Torbjorn 1987 NES I HEDMARK 4:33.45,2
1106. AUSTERA Bjorn 1946 KVERNALAND 4:33.49,0
1107. GRORUD Christian 1960 OSLO 4:33.50,4
1108. MAGNUSSEN Tomas 1986 OSLO 4:33.52,0
1110. BERGERUD Trond 1960 BON 4:33.53,7
1116. OPDAL Rolf 1961 ROROS 4:34.13,3
1117. LOTVEDT Lars Jakob 1961 SANDSLI 4:34.14,1
1118. SORLIE Arnfinn 1955 SARPSBORG 4:34.15,8
1119. ISRAELSEN Terje 1949 HEIMDAL 4:34.20,3
1120. HARALDSEN Hakon 1956 NESBRU 4:34.21,8
1121. VAKSDAL Didrik 1989 OSLO 4:34.25,0
1124. AUNE Erik 1986 TRONDHEIM 4:34.27,8
1129. LANGELAND Geir 1969 OSLO 4:34.39,6
1130. STENERSEN Bjorn Thomas 1975 DRAMMEN 4:34.40,2
1132. FISKVIK Vegar 1972 ASKER 4:34.41,9
1134. STRAND Tor 1957 EIDSVOLL 4:34.42,7
1135. DAHLE Arne Martin 1951 BORKENES 4:34.43,2
1138. JACOBSEN Rune 1967 OSLO 4:34.53,7
1139. SKUDAL Lasse 1964 DILLING 4:34.54,2
1140. THORSEN Arve 1947 SANDEFJORD 4:34.58,9
1142. BJORHUSDAL Jogeir 1967 NAMSKOGAN 4:35.04,0
1143. HANSEN Terje 1970 OSLO 4:35.04,7
1145. KLEPSVIK Finn 1971 NESOYA 4:35.22,8
1146. MOSBERG Jon 1972 OSLO 4:35.23,2
1151. WISTROM Arvid 1966 KRISTIANSAND 4:35.31,0
1154. KRASNIQI Valon 1985 LARVIK 4:35.33,1
1155. BORGE Mads 1957 OSLO 4:35.33,7
1156. BREKKE Oystein 1986 STAVNGER 4:35.35,5
1157. LILAND Eirik 1965 KROKSTADELVA 4:35.38,9
1158. LAURITZEN Robert 1965 OSLO 4:35.41,2
1159. NILSEN Kjell Haavard 1961 TRONDHEIM 4:35.45,4
1161. BREDESEN Toni 1987 KONGSBERG 4:35.48,6
1162. SCHOU Oluf 1965 BJORKELANGEN 4:35.49,9
1164. GLAD Markus 1987 TRONDHEIM 4:35.53,6
1165. GJOENNES Tore 1970 OPPDAL 4:35.54,6
1166. STROMSKROKEN Paal 1978 OSLO 4:35.55,0
1168. SOLHAUG Bjorn Magne 1964 HVAM 4:35.59,5
1169. SJOEVOLD Frode 1962 ROROS 4:36.01,5
1171. AASBO Steinar 1968 SURNADAL 4:36.02,7
1174. NORMANN Erling 1958 KOLBOTN 4:36.08,8
1175. TIDEMAND-FOSSUM Petter 1958 KOLBOTN 4:36.09,8
1176. AARSETH Frode 1963 MAURA 4:36.12,6
1182. SKJERVE Anders 1958 MARKABYGDA 4:36.24,0
1186. BORGEN Ove 1963 PORSGRUNN 4:36.36,0
1188. RONNING Rolf 1946 LILLEHAMMER 4:36.36,6
1190. KIRKESTUEN Ole Christian 1968 OSLO 4:36.45,1
1194. AASER Carl Peter 1952 NESBRU 4:36.51,5
1196. HANSSEN-BAUER Ketil 1959 OSLO 4:36.54,1
1197. KITTELSEN Walter 1954 FLEKKEFJORD 4:36.59,3
1198. VOLE Svein 1950 VAGA 4:37.04,9
1199. SKIFTENES Leif Kaare 1981 GRIMSTAD 4:37.05,3
1203. ROSENDAL Kare 1951 TROGSTAD 4:37.19,2
1207. MIKKELSEN Ingar Gunnes 1974 OPPDAL 4:37.33,8
1208. OLSEN Glenn Rune 1985 ARENDAL 4:37.36,8
1209. SANNA Ove 1960 GAMLE FREDRIKSTAD 4:37.37,4
1210. BACKER Finn 1966 LYSAKER 4:37.43,1
1220. HELSING Per 1958 HOVIK 4:38.00,4
1221. HUSTUFT Svein Age 1962 SANDEFJORD 4:38.02,0
1223. MOSENG Helge 1964 GJERDRUM 4:38.03,7
1225. LERBERG Wilfred 1948 AASGREINA 4:38.10,9
1227. LEITE Claus 1971 OSLO 4:38.15,9
1233. ANCHERSEN Per Eivind 1967 OSLO 4:38.35,4
1239. NYGAARD Johannes 1983 LILLEHAMMER 4:38.48,7
1252. HAGEN Christian 1984 OSLO 4:39.17,0
1257. DJUPESLAND Nikolai Ilias Kytta 1990 OSLO 4:39.31,2
1258. THORSTEIN Halvard 1949 SANDEFJORD 4:39.32,6
1259. ENGEN Haakon 1979 LILLEHAMMER 4:39.34,6
1261. FARSTAD Jan Roger 1969 KVINESDAL 4:39.39,2
1264. DAHL Per Age 1979 OSLO 4:39.46,6
1268. OTTESTAD Magne 1959 LEIRSUND 4:39.50,3
1269. JOHANSEN Roger 1967 FREDRIKSTAD 4:39.52,3
1272. BRODTKORB Rasmus 1969 TRONDHEIM 4:40.02,6
1274. LESTEBERG Ola 1976 KONGSBERG 4:40.09,5
1276. SANDVIK Odd Petter 1951 LORENSKOG 4:40.14,6
1277. ANGELILLO Andre Vincenzo 1968 OSLO 4:40.15,5
1278. REMOE Gunnar 1955 FORNEBU 4:40.19,0
1280. HELSING Joakim 1986 HOVIK 4:40.33,3
1282. OLSEN Kristoffer Forsberg 1986 STORSTEINNES 4:40.35,9
1284. STYRVOLD Tor Olav 1968 JAR 4:40.37,7
1288. AASLID Trond 1958 FREDRIKSTAD 4:40.45,8
1290. SCHNEIDER Jan 1958 KOLBOTN 4:40.55,8
1294. HAUG Per Kristian 1969 OSLO 4:41.10,1
1295. PEDERSEN Svend Bang 1954 TROMSO 4:41.13,4
1298. SORUM Kai 1960 AASGREINA 4:41.21,3
1300. SUHR Knut 1955 ALTA 4:41.32,2
1301. FINSTAD Gustav 1945 LILLESTROM 4:41.33,0
1304. HAGEN Axel 1987 OSLO 4:41.37,2
1305. TEPFERS Patrick 1964 BILLINGSTAD 4:41.38,3
1307. LANGSLET Marius 1969 JAR 4:41.40,6
1308. AAS Terje 1963 JONSVATNET 4:41.41,1
1310. SKEA Tom 1973 MOSBY 4:41.44,6
1320. SKIFTE Terje 1950 GEILO 4:42.03,8
1321. SOHLBERG Johan Preben 1975 SNAROYA 4:42.04,4
1323. PEDERSEN Erling 1943 STRAUMEN 4:42.06,1
1326. BRINGEDAL Jorgen Eia 1985 LARVIK 4:42.11,9
1327. LEIRDAL Johannes 1957 KOLBU 4:42.13,2
1328. SANNES Tore 1958 OSLO 4:42.13,3
1330. KALLAND John 1961 VOLDA 4:42.15,2
1333. STOEN Eivind 1956 BODOE 4:42.25,9
1339. HARALDSON Hans Jacob 1984 OSLO 4:42.38,7
1347. WILHELMSEN Ronny 1971 OSLO 4:43.06,1
1351. SOLDAL Nils 1951 FANA 4:43.11,9
1352. WIKERHOLMEN Jan 1963 SOFIEMYR 4:43.12,8
1353. BERGE Tore 1961 OSLO 4:43.13,3
1357. HALVORSEN Jan Erik 1961 JESSHEIM 4:43.25,4
1358. SJUVE Kjetil 1962 BLOMMENHOLM 4:43.26,5
1359. OIEN Inge 1945 KOLBOTN 4:43.28,4
1361. VESTERHUS Oystein 1948 KRISTIANSAND 4:43.30,9
1364. ISAKSEN Pal 1964 SKIEN 4:43.37,3
1365. LIA Rune 1958 MANDAL 4:43.38,9
1366. RUSTI Kjell 1961 OSLO 4:43.41,8
1372. OLSEN Kjell Petter 1965 OSLO 4:43.54,4
1375. HULBAK Nils Erik 1953 HEMSEDAL 4:43.59,8
1378. WINSNES Jens 1975 TRONDHEIM 4:44.02,6
1382. HOSTVEDT Per 1955 OSLO 4:44.14,3
1384. KVEINE Yngve 1978 OSLO 4:44.16,0
1388. THRANE-STEEN Jan Gustav 1973 OSLO 4:44.21,5
1397. LOVSTAD Magnus 1985 OSLO 4:44.53,8
1398. SUNDBOE Kjell Isak 1947 SKIEN 4:44.56,8
1400. RANSBERG Oyvind 1968 BJORKELANGEN 4:45.20,3
1404. MIKKELSEN Per Erling 1959 OSLO 4:45.30,8
1407. RAVNDAL Svein 1955 TAU 4:45.38,3
1411. AAMANN Erik 1979 OSLO 4:45.45,6
1412. MAGNUSSEN Jostein 1973 OSLO 4:45.51,3
1414. JOHANSEN Terje 1950 MANDAL 4:45.58,6
1415. HANDLEY Jon Henrik 1972 DRAMMEN 4:46.01,0
1416. HOLM Thomas 1972 GRUA 4:46.01,9
1417. SIMONSEN Stian 1975 TROMSO 4:46.03,7
1419. GLAESERUD Harald 1959 BOVERBRU 4:46.06,2
1422. SVENDSEN Jakk Vidar 1968 VENNESLA 4:46.14,1
1423. NIELSEN Per David 1965 GJOVIK 4:46.14,5
1424. DUGSTAD Knut 1955 SKULESTADMO 4:46.16,4
1430. MAANUM Lars 1950 OSLO 4:46.26,0
1432. OLSEN Geir 1968 OSLO 4:46.27,6
1433. MOY Raymond 1978 KRISTIANSAND 4:46.29,5
1435. SAGMO Jo Terje 1962 SKAGE 4:46.34,7
1437. VOIE Tolv 1962 ARENDAL 4:46.41,8
1438. MATHISEN Jo Gaute 1956 OVERHALLA 4:46.43,2
1440. DANIELSEN Sven 1982 OSLO 4:46.47,4
1441. SAGSTUEN Eirik Smidt 1988 LILLEHAMMER 4:46.48,4
1447. SULLAND Svein 1953 OSLO 4:46.58,9
1448. DOVLAND Jens 1994 STABEKK 4:47.00,7
1449. HVALBYE Ole 1993 OSLO 4:47.02,3
1451. BJERKE Henning 1972 OSLO 4:47.08,7
1453. AUSTHEIM Stig Morten 1970 SPARBU 4:47.10,6
1456. ROKENES Alf Eirik 1965 TROMSDALEN 4:47.13,1
1467. NILSEN Trond Ketil 1969 BODOE 4:47.33,7
1469. LIE Johnny 1962 HAMAR 4:47.35,6
1470. MELUM Thomas 1976 TRONDHEIM 4:47.36,1
1471. GRUNDETJERN Arne 1958 KRISTIANSAND 4:47.37,4
1476. SERCK-HANSSEN Gunnar 1940 OSLO 4:47.47,1
1477. ELSEBUTANGEN Christian 1974 NORDKISA 4:47.47,3
1480. NYBERGET Roar 1955 ELVERUM 4:47.55,0
1483. SCHREIER Ben 1962 OSLO 4:48.03,6
1485. SINDRE OSTBY Stub 1986 OSLO 4:48.06,2
1487. STROEM Tor Villy 1946 BODOE 4:48.08,7
1491. LUTDAL Trond 1967 STABEKK 4:48.10,7
1496. ODDEN Ellef 1951 TYNSET 4:48.24,3
1497. MATHISEN Kjetil 1980 OSLO 4:48.24,5
1498. RONNING Arve 1984 OSLO 4:48.25,2
1499. BUER Lars 1960 OSLO 4:48.34,7
1501. ANDERSEN Asbjorn 1960 TROMSO 4:48.45,5
1502. BJERKAN Leif 1949 HEIMDAL 4:48.47,6
1506. AASGAARD Oddvar 1957 TENOR 4:48.53,9
1510. STAVAAS Odd Kristian 1956 HEIMDAL 4:49.07,1
1513. ALSTAD Eivind 1959 OSLO 4:49.08,5
1514. SCHILBRED-ERIKSEN Svein Erik 1975 BERGEN 4:49.18,7
1515. ENGEFLAEN Morten 1966 ARNES 4:49.21,2
1519. LINDHOLM Stefan Rafael 1971 SANDNES 4:49.27,6
1520. JOHNSEN Magne 1959 OSLO 4:49.28,3
1521. BJORNDAL Johannes Lars 1956 OSLO 4:49.30,5
1522. SOLHEIM Morten 1975 BERGEN 4:49.30,8
1528. LARSEN Yngvar 1968 VENNESLA 4:49.45,1
1529. AASE Geir Harald 1969 OSLO 4:49.45,2
1532. ROKENES Thomas 1972 OSLO 4:49.53,6
1536. HOGGEN Per Sigvald 1956 VOLDA 4:50.00,4
1537. HAUGNAESS Jan Kristian 1978 MJOEADALEN 4:50.04,5
1539. BERGHEIM Geir 1964 SNAROYA 4:50.10,4
1540. HANSEN Henry 1969 RADAL 4:50.12,4
1545. RYGG Oddstein 1957 SELBU 4:50.22,5
1550. ANDERSSON Hakon 1992 MOSS 4:50.38,9
1551. WINDJU Arne 1956 HAMAR 4:50.43,6
1552. VAKSDAL Ragnar 1958 OSLO 4:50.46,1
1554. FOSS Robert 1972 UPPLANDS VASBY 4:50.50,8
1557. VEDVIK Helge 1961 GRONG 4:50.54,3
1560. NERHUS Terje 1958 VALLDAL 4:51.02,1
1569. SOLUM Steinar Petter 1958 SKAGE 4:51.25,8
1570. BRATSBERG Even 1969 SNAROYA 4:51.26,1
1571. DYRHOVD Kjell Anton 1961 KRODEREN 4:51.29,4
1577. HALSET Ivar 1962 STABEKK 4:51.44,8
1584. KARLSEN Jan 1962 BAERUMS VAERK 4:51.58,6
1604. TRONDSEN Tron M. 1957 HONEFOSS 4:52.48,8
1605. HOVEN Geir Morten 1973 GJERDRUM 4:52.52,3
1606. MYRVOLL Yngve 1976 TROMSDALEN 4:52.52,7
1611. HALSNES Edvin 1960 SAUDASJOEN 4:52.59,9
1612. L'ABEE LUND Mathias 1989 OSLO 4:53.01,3
1613. AAS Harald 1963 EVJE 4:53.03,1
1614. KITTELSRUD Marius 1983 OSLO 4:53.05,7
1615. SAGSVEEN Paul 1949 FAGERNES 4:53.07,8
1616. BJERTNES Petter 1971 OSLO 4:53.08,8
1618. HALS Knut Andreas 1984 OSLO 4:53.11,5
1619. NORDBY Ole Tom 1964 BJORKELANGEN 4:53.12,1
1622. ULLERUD Tage 1971 BJORKELANGEN 4:53.14,5
1633. STRAND Jo Gisle 1963 ALTA 4:53.38,5
1635. HANDELAND Ivar Johannes 1965 SAUDA 4:53.40,4
1636. KLOKKERHAUG Vidar 1947 NOETTEROEY 4:53.43,3
1642. LARSSEN Ulf 1957 STOKMARKNES 4:53.52,2
1646. DAHL Harald 1966 OSLO 4:54.02,8
1651. BJERKNES Oyvind 1977 OSLO 4:54.13,4
1652. WEIBY Pal 1968 OSLO 4:54.16,3
1659. HOIBRATEN Hans Petter 1966 EIDSVOLL 4:54.44,5
1660. HAUKELI Hans Oeyvind 1974 OSLO 4:54.45,4
1662. NYSTAD Jann 1948 BODOE 4:54.46,0
1668. NILSSEN Roger 1973 BRUMUNDDAL 4:54.49,8
1669. TIMLAND Eigil 1970 SKIEN 4:54.52,4
1671. BENUM Tommy 1976 SANDVIKA 4:54.59,4
1673. DAHL Per Oivind 1967 OSLO 4:55.08,2
1676. BAKOS Kjetil 1973 PORSGRUNN 4:55.12,0
1679. SATRAN Olav Morten 1963 TRONDHEIM 4:55.14,9
1680. EIKLID Erik Gunnar 1974 OSLO 4:55.17,8
1685. LANGSETH Thomas 1973 SKI 4:55.38,6
1686. KRISTOFFERSEN Per Randor 1966 FJELLHAMAR 4:55.39,3
1687. HALVORSEN Oystein 1967 PASSEBEKK 4:55.39,4
1688. SKOGSETH Arne 1971 FENSTAD 4:55.42,5
1689. GUNNARSLI Lars 1989 SKIEN 4:55.42,8
1691. LINDHARDT Paal 1964 OSLO 4:55.45,5
1693. SLINNING Helge 1960 GJETTUM 4:55.54,2
1698. NYSVEEN Sigmund 1960 RYKKINN 4:56.04,0
1699. LANGE Odd Erling 1961 ELVERUM 4:56.04,2
1701. ULVSHUS Hallstein Langmyr 1982 GRIMSTAD 4:56.11,9
1703. BARFOD Harald 1957 TROLLASEN 4:56.14,4
1704. MIDTSVEEN Trond 1953 HAMAR 4:56.15,7
1706. OIEN Ivar 1965 OSLO 4:56.16,9
1710. LIEN Nils Thomas 1973 OSLO 4:56.23,6
1712. ROALDSTVEIT Atle 1964 INGEBERG 4:56.34,2
1713. ERIKSTAD Odd Georg 1953 LODINGEN 4:56.34,3
1716. BUSK Karl Morten 1957 EIKSMARKA 4:56.38,6
1719. REINHARDT Salve 1952 KRISTIANSAND 4:56.43,0
1721. KALLAK Torfinn 1960 JAR 4:56.44,4
1724. NORDVANG Tor Helge 1959 MO I RANA 4:56.47,6
1725. STOKSTAD Ingvar 1943 GJOVIK 4:56.52,1
1728. NYGARD Per 1968 KLAEBU 4:56.56,0
1729. AASERUD Marius 1974 STABEKK 4:56.56,4
1734. MOEN Asbjorn 1967 FROLAND 4:57.03,9
1735. ARNESEN Sondre Nost 1986 BERGEN 4:57.04,0
1737. MORCH Steinar 1947 ISDALSTO 4:57.09,5
1740. MATTHIESEN Kurt 1969 ASKIM 4:57.12,7
1743. BREIVIK Magnar Deniel 1982 ORSTA 4:57.22,0
1748. ASLAKSEN Trond 1969 STABEKK 4:57.33,6
1756. WESTERHEIM Kai Petter 1954 VANG 4:57.46,3
1763. HUSHOVD Ronny 1975 SKIEN 4:57.54,0
1764. SCHEI Gunnar 1975 DRAMMEN 4:57.54,2
1765. SOLLUND Rune 1975 DRAMMEN 4:57.54,9
1768. SOLHEIM Lars Petter 1970 FROLAND 4:58.02,3
1773. HAFNOR Bjorn 1961 KONNERUD 4:58.12,7
1775. JOHANSEN Ulf 1958 TROMSO 4:58.14,0
1778. MIDTTOMME Halvor 1963 TRONDHEIM 4:58.28,1
1779. BRANDT John Sivert 1986 TRONDHEIM 4:58.28,2
1780. SOUKUP Martin Grotle 1985 OSLO 4:58.30,6
1781. SINGDAHLSEN Trond 1961 FREDRIKSTAD 4:58.31,2
1785. MARKUSSEN Erik Rustad 1994 SORUMSAND 4:58.42,7
1787. LINDHART Tor Henning 1958 OSLO 4:58.45,7
1789. BOTTOLFSEN Aage 1958 SORTLAND 4:58.53,1
1791. SCHARNING Tom 1959 OSLO 4:58.59,2
1795. GRAESBY Jan 1955 FURNES 4:59.10,0
1799. RIISER Petter 1948 ASKER 4:59.27,7
1800. SOENSTERUDBRATEN Morten 1975 KRONGSVINGER 4:59.27,8
1801. SUNDE Arne Olav 1966 TRONDHEIM 4:59.32,2
1802. ROED Jens Petter 1970 EVJE 4:59.40,6
1804. HOSTBJOR Einar 1955 SARPSBORG 4:59.44,1
1817. AAMODT Morten 1949 DROBAK 5:00.21,0
1820. RASMUSSEN Paal 1963 OSLO 5:00.31,9
1821. PETTERSEN Raimond 1969 JAR 5:00.34,3
1822. BJORDAL Kjell 1953 MOLDE 5:00.34,4
1824. FILTVEDT Erik 1976 MYSEN 5:00.36,3
1826. MARKI Espen 1977 STABEKK 5:00.42,1
1827. SVEUM Bjorn 1966 OSLO 5:00.44,2
1828. HAGBERG Bjorn Tore 1971 ALTA 5:00.47,1
1829. SANDAAKER Torjus 1958 OSLO 5:00.47,3
1831. PETTERSEN Jan Peter 1969 ROGNAN 5:00.50,2
1832. EIKELAND Per Agnar 1953 VIKESA 5:00.50,7
1832. VETLAND Kay Ove 1958 OSLO 5:00.50,7
1836. ENGEN Arne 1971 SANDNES 5:00.54,4
1840. STARBERG Martin 1988 OSLO 5:01.02,3
1842. SONBERG Christian 1969 OSLO 5:01.04,5
1843. NORDBO Jan Vidar 1968 SKIEN 5:01.06,0
1845. ROED Anders 1966 OSLO 5:01.10,3
1847. ELDE Morten 1968 TROMSO 5:01.12,8
1848. MONSEN Ole 1954 TROMSO 5:01.13,7
1849. MIKALSEN Goran 1959 BODOE 5:01.20,0
1852. VIK Olaf 1954 BERG I OSTFOLD 5:01.22,5
1853. OSTBY Christian 1978 OSLO 5:01.22,9
1854. NILSEN Kjell 1960 ENGELSVIKEN 5:01.23,1
1857. NEVERDAHL Jan Egil 1952 STAVANGER 5:01.31,3
1858. BROCH NIELSEN Ole Morten 1967 OSLO 5:01.34,0
1859. AAMLID Per Kristian 1953 BLOMMENHOLM 5:01.43,2
1860. LARSSEN Oyvind 1960 HEGGEDAL 5:01.44,3
1864. KRISTOFFERSTUEN Kjell S. 1965 HOV 5:01.51,4
1865. GEHIN Jean Francois 1956 NORDRE TOTEN 5:01.51,9
1868. LOKKEN Roar Inge 1966 MELHUS 5:01.57,5
1872. RANSTORP TVETEN Even 1988 HOBOL 5:02.10,3
1873. GREPPERUD Hans Magnus 1958 OSLO 5:02.10,9
1874. KALLAK Goran 1989 OSLO 5:02.16,1
1879. THORKILDSEN Arne 1947 BO I TELEMARK 5:02.24,3
1880. HAGEN Harald 1960 SLATTUM 5:02.24,7
1884. HANSTVEIT Rolf 1958 FOTLANDSVAG 5:02.31,7
1885. MANGERSNES Johannes 1960 ENGELSVIKEN 5:02.35,4
1887. HAAVIND Ubbe 1965 OSLO 5:02.40,8
1889. KRISTIANSEN Bjorn Edvart 1966 TROMSO 5:02.40,9
1890. HALLE Per 1949 SANDEFJORD 5:02.41,1
1891. RUDSLI Rino 1957 FEVIK 5:02.43,1
1892. SKOGSHOLM Tonny Nilsen 1964 OSLO 5:02.44,2
1893. HEGLAND Knut 1960 STROMMEN 5:02.46,5
1894. SVENNEVIG Tore 1948 HAMRESANDEN 5:02.49,4
1895. BRUSTAD Thorleif 1961 HVAM 5:02.49,6
1898. AGEDAL Reidar 1967 BYREMO 5:02.55,3
1902. FOLMO Jonas 1979 ARNES 5:03.00,3
1903. BRATHAGEN Knut 1958 ROROS 5:03.01,3
1904. HAMSO Egil 1954 VIKESA 5:03.06,4
1905. ORGERSEN Sverre 1971 SKATVAL 5:03.07,0
1906. PRYTZ Jan Fredrik 1952 BODOE 5:03.11,7
1907. HINNA Johnny 1969 STAVANGER 5:03.14,5
1909. HALLSTENSEN Roger 1970 SON 5:03.19,2
1911. GUSTAVSEN Ole Martin 1972 BODALEN 5:03.31,2
1911. SCHIOTZ Tore 1957 OSLO 5:03.31,2
1914. ODEGARD Rolf 1951 SVOLVAER 5:03.33,9
1930. SKARSAUNE Oyvind 1985 BERGEN 5:04.02,5
1934. HEIER Dag Erik 1963 KRISTIANSAND 5:04.08,7
1938. OLSEN Kurt 1956 STORSTEINNES 5:04.13,6
1940. AASTUM Gisle 1962 TRONDHEIM 5:04.14,8
1943. SINGDAHLSEN Karl Filip 1988 FREDRIKSTAD 5:04.20,8
1945. HEM Einar 1942 OSLO 5:04.24,4
1953. RAMSKEID Simone E 1988 OSLO 5:04.53,0
1963. BIDNE Kjell Vidar 1961 NESBYEN 5:05.05,5
1965. ELIASSEN Nils Tore 1956 DROBAK 5:05.08,5
1968. NILSEN Odd Arne 1970 VADSOE 5:05.10,5
1969. JOHNSEN Thomas 1972 TRONDHEIM 5:05.11,2
1972. AMUNDSEN Einar Stokke 1966 MOSS 5:05.13,2
1973. HABBERSTAD Lars 1980 OSLO 5:05.16,9
1976. HOLLAND Stein Arild 1963 VANVIK 5:05.22,5
1978. KARLSEN William 1959 FETSUND 5:05.23,8
1979. GJOLGA Knut 1967 INDEROY 5:05.27,4
1980. SIVERTSEN Einar 1957 RYKENE 5:05.28,9
1981. GILHUS Martin Woyen 1976 OSLO 5:05.29,6
1982. OEDEGAARD ELSTAD Hans Petter 1952 DROBAK 5:05.32,0
1984. HANSTVEIT Odd Arne 1963 ULSET 5:05.39,5
1985. REINERT Viggo 1952 FOSSLANDSOSEN 5:05.41,2
1986. GRANVOLL Daniel 1978 ROVERUD 5:05.41,5
1987. TRONSGAARD Tomess 1990 DRAMMEN 5:05.42,0
1989. ASK Jon Gunnar 1962 MANDAL 5:05.44,2
1990. MINDE Nils Morten 1958 KOLSAS 5:05.46,9
1998. MOEN Morten 1964 SORUM 5:06.07,3
2000. HOLTH Roy 1956 GRANLI 5:06.09,9
2004. HANEBERG Tor Helge 1960 FLEKKEFJORD 5:06.18,4
2006. DJUPESLAND Per 1956 OSLO 5:06.23,3
2008. ERNSTSEN Oysten 1954 ALTA 5:06.24,6
2012. GLOMSROD Magnus 1988 HALDEN 5:06.38,8
2015. MONSEN Gjert Edvard 1958 MO I RANA 5:06.41,2
2018. BERGESEN Morten 1974 OSLO 5:06.50,1
2020. RONGVED Stig 1966 HONEFOSS 5:06.52,8
2021. TINMANNSVIK Svein Olav 1952 JONSVATNET 5:06.53,6
2025. NORDAL Torstein 1960 BRUMUNDDAL 5:06.59,4
2031. SIVERTSEN Jan H 1950 STAVANGER 5:07.05,7
2032. SVENDSBO Jon Emil 1959 SANDNES 5:07.10,3
2033. MOLSTAD Jostein 1972 KOLBU 5:07.11,5
2035. OSTGAARD Odd 1959 JESSHEIM 5:07.18,2
2038. NORMANN Hakon 1993 OSLO 5:07.23,9
2040. JENSEN Oistein H. 1972 OSLO 5:07.30,5
2041. RIMEREIT Kjell 1967 STAVANGER 5:07.31,9
2049. ARONSEN Per Ingvart 1951 TROMSO 5:08.05,9
2052. SWAN Inge Ragnvald 1959 HAFRSFJORD 5:08.12,1
2054. MIKKELSEN Andreas 1981 TROMSO 5:08.23,7
2059. NORDSKAR Helge 1954 HEIDAL 5:08.30,3
2062. WEYDAHL Jon 1959 DROBAK 5:08.40,4
2063. SVIHUS Kjell 1948 SANDNES 5:08.40,6
2064. WEDUM Kim 1951 OSLO 5:08.41,9
2066. MOE Torbjorn T. 1968 RYKKINN 5:08.50,3
2069. REIMERS Jan 1968 TRONDHEIM 5:08.52,8
2071. LARSEN Kjell 1956 SURNADAL 5:08.53,1
2076. HARALDSRUD Bjorn 1951 SVELVIK 5:09.04,2
2079. FUGLESTAD Reidar 1956 KRISTIANSAND 5:09.15,3
2080. LIND Kristian Martin 1982 OSLO 5:09.18,8
2088. EKBERG Harald Alf 1964 KONGSBERG 5:10.00,8
2092. KRISTIANSEN Edvin 1946 ARENDAL 5:10.21,8
2093. BENTZEN Jan 1957 VIKHAMMER 5:10.22,6
2094. GUNNARSLI Knut 1961 SKIEN 5:10.23,3
2103. LYHUS Fred 1970 SOLBERGELVA 5:10.33,8
2104. GILJE Arne 1956 STAVANGER 5:10.34,1
2107. TIDEMANN Nils Martin 1968 ROROS 5:10.40,5
2117. HENRIKSEN Hans Hugo 1956 STORSTEINNES 5:11.13,8
2118. ENGEN Per Helge 1966 LAKSVATN 5:11.19,0
2120. HELLEN Jorn Ove 1964 SANDSLI 5:11.23,0
2128. SKARSMOEN Finn 1963 OPPDAL 5:11.37,4
2130. SAETHER Torbjorn 1961 TRONDHEIM 5:11.38,9
2131. MEEDOM Marius Wolf 1971 OSLO 5:11.41,0
2133. BRODAL Kjell 1952 HAMAR 5:11.43,7
2134. HOEL Einar 1958 VALLDAL 5:11.49,3
2136. OMTVEIT Talleiv 1988 BILLINGSTAD 5:11.51,7
2139. TERJESEN Kaare 1946 FROLAND VERK 5:12.00,2
2142. AAS CLEMENTZ Christoffer 1973 NITTEDAL 5:12.05,4
2143. ERIKSROED Emil 1983 PORSGRUNN 5:12.06,1
2147. SIGMUNDSTAD Atle 1962 EIKSMARKA 5:12.10,8
2152. OSTDAL Terje 1956 LIER 5:12.24,1
2153. JOHNS Nicolai 1961 HOSLE 5:12.24,7
2157. RODSETH Stein Kristian 1978 SPARBU 5:12.33,6
2164. LYNG OLSEN Baard 1979 FAUSKE 5:12.47,8
2165. HAMMER Jan Arthur 1957 RADAL 5:12.52,1
2170. HANSEN Stale 1971 FJELLHAMAR 5:13.00,5
2171. KAASA Arild 1958 OSLO 5:13.09,9
2177. OEDEGAARD Niklas 1990 OSLO 5:13.14,3
2179. JENSEN Ivar Tjome 1966 SANDE I VESTFOLD 5:13.22,8
2181. ENGH Petter 1958 OSLO 5:13.25,5
2182. VINGE Dag 1954 ROROS 5:13.27,2
2185. FJEREIDE Nils Magne 1956 FANA 5:13.36,7
2187. HAFSTAD Tor Arne 1962 NANNESTAD 5:13.37,1
2189. HANSSEN Svenn Melby 1949 BODOE 5:13.39,1
2190. HOPSDAL Bjorn 1961 BONES 5:13.41,0
2192. BJORKAVAAG Gunnar 1960 OSLO 5:13.49,0
2199. AMUNDSEN Per Christian 1958 TONSBERG 5:14.04,5
2207. SIVERTSEN Hakon 1955 BODOE 5:14.36,0
2208. JEPPESEN Glenn 1961 STROMMEN 5:14.44,6
2209. RASTAD Frode 1964 OSLO 5:14.45,7
2210. STAVELI Tor Harald 1967 TRONDHEIM 5:14.48,1
2213. FORBORD Roar 1943 VIKHAMMER 5:15.01,2
2214. CHRISTENSEN Petter Woyen 1981 DRAMMEN 5:15.02,4
2215. JENSEN Bjornar 1970 KUESNACHT/ZH 5:15.04,2
2216. WICKMANN Erik 1985 BERGEN 5:15.04,8
2220. PETTERSEN Asmund 1960 JEVNAKER 5:15.08,1
2226. SJAASTAD Geir 1953 OSLO 5:15.17,3
2227. OVERLAND Bjorn 1963 PORSGRUNN 5:15.17,7
2231. HALLAND Terje 1959 OSLO 5:15.37,3
2231. MALO Karl Fredrik 1989 OSLO 5:15.37,3
2234. MOLLAND Jarle 1975 BLOMMENHOLM 5:15.50,2
2235. BUGGE Stein 1961 TRONDHEIM 5:15.51,1
2240. KILLINGMO Espen 1961 OSLO 5:15.58,7
2241. KJORHOLT Odd 1960 HAFRSFJORD 5:16.01,5
2249. BERG Robert 1977 KIRKENES 5:16.25,5
2256. AALERUD Halvor 1958 AS 5:16.40,2
2258. PEDERSEN Birger 1962 OSLO 5:16.41,6
2259. HUNSBEDT Leif 1957 KVINESDAL 5:16.43,0
2260. NORDAHL Ingulf 1970 KRISTIANSAND 5:16.44,0
2263. BORCH Odd Jarle 1955 BODOE 5:16.47,8
2264. SKULLERUD Trond K T 1956 TRONDHEIM 5:16.49,1
2265. THRYGG Eirik 1964 OSLO 5:16.52,8
2272. ANNFINSEN Jens 1953 ALTA 5:17.06,3
2278. THOMSEN Tore 1959 OPAKER 5:17.21,5
2279. SUNDVOR Magne 1958 VIKESA 5:17.23,8
2281. LOBERG Jarle 1958 OSLO 5:17.29,6
2285. BRAATHEN Are 1967 KONGSBERG 5:17.39,7
2288. ASCHIM Lars Halvard 1980 BRANDBU 5:17.43,9
2290. PEDERSEN Torstein 1962 DRAMMEN 5:17.46,3
2301. GRYTTING Stein 1949 SANDEFJORD 5:18.17,0
2305. VAAJE Per Ivar 1985 BJELLAND 5:18.21,0
2306. TVEDT Andre' 1974 MOSS 5:18.21,4
2307. OLSEN Gudmund 1941 HALDEN 5:18.25,0
2309. SKARTVEIT Thore 1978 HAFRSFJORD 5:18.33,2
2310. SIMONSEN Carl Petter 1969 VOLLEN 5:18.36,9
2312. HELLAND Vegard 1975 RANHEIM 5:18.39,1
2313. STORKAS Annfinn 1969 PORSGRUNN 5:18.41,2
2314. AASERUD Per Othmar 1957 SNAROYA 5:18.43,8
2317. AUNE Erling 1981 TRONDHEIM 5:18.55,9
2318. SPIDSBERG Jan 1967 OSTERAS 5:18.57,1
2320. BRENDEN Jon 1961 HOVIK 5:19.01,0
2331. DYBVIG Bjorn 1946 OSLO 5:19.24,3
2332. FOSSUM Reidar 1955 ASKER 5:19.25,8
2333. ERICHSEN Jorn Atle 1963 STAVANGER 5:19.26,3
2337. AAMODT Chul Christian 1977 OSLO 5:19.37,3
2339. SOHLBERG Christian 1948 OSLO 5:19.45,3
2340. GRINI Knut Bakke Steinar 1984 SANDEFJORD 5:19.49,6
2344. JAHR Magnus 1983 KRAKSTAD 5:19.52,9
2345. BRENNI Pal 1966 JESSHEIM 5:19.59,8
2346. YRAN Julius 1988 OSLO 5:20.01,4
2348. SOVIK Marius Mathisen 1992 RYKKINN 5:20.06,7
2353. TOMMERBAKK Tor Einar 1981 OSLO 5:20.23,4
2356. GJERSTAD Simen Walbye 1982 ASKER 5:20.27,6
2357. ESTENSEN Roger 1967 MOOS 5:20.31,8
2363. BOE Nils 1947 STAVANGER 5:20.50,6
2365. AASRUM Svein Are 1969 SANDEFJORD 5:20.53,2
2367. MYHR Bjorn Pleym 1944 OSLO 5:21.02,2
2369. HENRIKSEN Rune 1973 BERGEN 5:21.08,6
2371. EKELAND Sigve 1969 STAVANGER 5:21.15,3
2373. BRAEKKE Bjorn 1970 HALDEN 5:21.22,2
2374. EEN Steinar 1953 SKULESTADMO 5:21.22,3
2377. DAVIDSEN Ragnar 1966 SANDEFJORD 5:21.29,3
2378. PUCK Per 1950 HALDEN 5:21.30,3
2380. JOHNSEN Egil 1963 DROBAK 5:21.33,9
2385. PEDERSEN Morten Gammelgard 1971 TROMSO 5:21.42,1
2386. TEKSUM Jorn 1972 GJERDRUM 5:21.47,1
2390. SAGBERG Fridulv 1947 OSLO 5:21.58,6
2391. STRAND Albert 1961 TRONDHEIM 5:22.04,8
2392. SKURDAL Are 1965 OSLO 5:22.06,1
2393. BALLANGRUD Per 1954 LUNNER 5:22.09,3
2393. SELTE Nils Kloumann 1965 OSLO 5:22.09,3
2404. FREDRIKSEN Morten Olav 1980 OSLO 5:22.40,6
2407. THOVSLAND Tommy 1983 OSLO 5:22.51,7
2408. SOLHAUG Stig Ove 1976 GREVE 5:22.56,0
2415. NYMO Martin 1972 BARDUFOSS 5:23.05,8
2416. FROELAND Simen 1975 HVALSTAD 5:23.06,6
2420. SKIBELI Trygve 1961 KOLBOTN 5:23.18,1
2421. SAGSTUEN Martin Smidt 1984 LILLEHAMMER 5:23.21,9
2426. BERGERSEN Svein 1961 ARNES 5:23.34,4
2429. NORDSKOG Oystein 1974 BO I TELEMARK 5:23.42,8
2430. MYKLEBUST Bjorn Ole 1960 OSLO 5:23.46,7
2432. FAGERLUND Runar 1973 TROMSO 5:23.50,8
2433. DROMNES Gunnar 1960 FLATAASEN 5:23.52,6
2434. MOE Terje 1954 VETTRE 5:23.54,3
2436. HARDHAUG Ole Johan 1967 BILLINGSTAD 5:23.58,6
2437. GRJOTHEIM STADSOY Kristian 1979 RASTA 5:23.59,9
2438. BERGSTROM Hasse 1946 VINTERBRO 5:24.01,1
2439. BJERKE Knut St. 1947 DROBAK 5:24.02,9
2440. PETTERSEN Ragnar 1975 LARVIK 5:24.04,0
2441. REITE Frank Ove 1970 AALESUND 5:24.11,9
2442. OSEID Halvor 1957 SNAROYA 5:24.18,0
2443. SKJOLSVOLD Arne 1971 RINDAL 5:24.18,6
2446. AARVOLD Oystein 1960 NESOYA 5:24.26,5
2449. LARSEN Daniel 1976 OSLO 5:24.34,9
2450. HAKVIK Gisle 1954 NOTTODEN 5:24.35,2
2455. KRISTENSEN Kjetil 1968 OSLO 5:24.55,2
2457. PEDERSEN Borre 1969 TROMSO 5:24.57,4
2461. STRAY Aleksander 1970 OSLO 5:25.08,7
2462. FINSTAD Bjorn 1944 NITTEDAL 5:25.08,9
2464. KJELDSEN Arnulf 1960 TROMSDALEN 5:25.17,9
2470. GRAVRAK Olve 1952 OSLO 5:25.29,4
2471. MUGGERUD Steinar 1977 RAHOLT 5:25.30,4
2471. SKIFTENES Arne Kristian 1945 GRIMSTAD 5:25.30,4
2481. HOLM Kristain 1978 LANGHUS 5:25.51,0
2484. SJOLSET Oddvar Magne 1946 TRONDHEIM 5:25.58,3
2496. LANGSETH Erik 1955 FINSTADJORDET 5:26.34,6
2499. HOSTAD Oivind 1960 STAVANGER 5:26.39,6
2501. HVEDING Johan 1965 OSLO 5:26.41,8
2503. OLSEN Jan Sture 1952 FAUSKE 5:26.43,4
2504. PEDERSEN Lars 1972 SOGNE 5:26.45,0
2509. AARFLOT Hans Olav 1953 RANDABERG 5:26.56,3
2510. STORLI Svein Magne 1940 TOLVSROD 5:26.57,6
2511. FJAERLI Ole Marvin 1960 VALSOYBOTN 5:26.58,0
2513. LARSEN Rune 1973 TROMSO 5:27.07,0
2518. EVENSEN Tore 1957 BRUVOLL 5:27.17,4
2523. MOE Peter Christian Reppe 1984 OSLO 5:27.31,5
2524. SOLVANG Trond 1959 OSLO 5:27.32,0
2525. RINGEN Gunnar Holm 1969 OSLO 5:27.32,3
2527. GIORTZ Fredrik 1978 OSLO 5:27.40,2
2530. VAEHLE Kjetil 1962 BLOMMENHOLM 5:27.45,4
2544. HAMRE Trod 1967 VOLLEN 5:28.11,4
2553. FASSELAND Jan Erik 1954 SOR-AUDNEDAL 5:28.33,6
2555. MARTINSEN Truls 1943 LARKOLLEN 5:28.35,2
2562. EDBO Anders 1967 BEKKESTUA 5:28.50,9
2563. MYKLEBUST Cato 1966 SKEDSMOKORSET 5:28.54,4
2564. TVETER Rolf Ingar 1959 SKI 5:28.54,7
2568. BAUMANN Jens 1993 LJERSKOGEN 5:29.07,5
2570. BREKKE Eirik 1956 TONSBERG 5:29.09,0
2572. ANDERSEN Anders 1967 TROMSO 5:29.14,3
2574. KRISTIANSEN Raymond 1971 TROMSO 5:29.23,2
2580. JORDET Stein 1961 FREDRIKSTAD 5:29.34,5
2581. SKJEVDAL Harald 1944 RINGEBU 5:29.39,8
2586. OLSTORN Gudmund 1940 FORDESFJORDEN 5:29.55,1
2590. HAUKLAND Lars Utne 1972 BODO 5:30.12,7
2592. URIANSTAD Jim 1966 OSLO 5:30.16,6
2593. HAVNAS Carl Fredrik 1965 BJORKELANGEN 5:30.17,6
2596. KRISTOFFERSEN Bjarte 1974 KROKELVDALEN 5:30.20,8
2601. STROM Terje Willy 1967 OSLO 5:30.39,7
2602. MEDBO Amund 1971 LOMMEDALEN 5:30.43,7
2603. HUSTAD Jan Erik 1973 FREI 5:30.50,3
2604. BARSTAD Bjorn 1978 STAVANGER 5:30.51,1
2607. VIKINGSTAD Steinar 1967 BEKKESTUA 5:31.03,7
2608. TRYGG Fredrik 1973 OSLO 5:31.06,3
2610. KVINEN Jon 1951 HELLELAND 5:31.11,0
2613. OPSTAD Rune Johannes 1958 PARADIS 5:31.16,2
2614. AURAN Kyrre 1970 MALVIK 5:31.18,0
2616. ROGNLI Fank Sverre 1968 SPIKKESTAD 5:31.20,5
2617. REITAN Jorgen 1976 ASEN 5:31.21,5
2620. NORDERHAUG Truls 1951 HAMAR 5:31.25,1
2624. HERFJORD Kjell 1952 NESTTUN 5:31.41,0
2625. THORESEN Bernt 1974 KRISTIANSAND 5:31.43,2
2632. FYHN Jorn 1959 LYNGSEIDET 5:31.55,0
2633. RINGHEIM Knut 1950 SKULESTADMO 5:31.55,3
2634. HELSTAD Roger 1968 FJELLHAMAR 5:31.56,1
2635. SIVERTSEN Svein Harald 1946 FROLAND 5:31.57,5
2639. LARSEN Andreas Bjornstad 1973 OSLO 5:32.04,5
2640. SKJONHAUG Thomas 1972 BEKKESTUA 5:32.06,8
2642. SLETTENE Henrik 1973 DROBAK 5:32.11,2
2653. EIK Harald 1942 HOLTER 5:32.35,0
2661. NORMANN Fredrik 1970 OSLO 5:33.00,2
2662. KINDOLSHAUG Jan Kristen 1955 TYNSET 5:33.07,9
2667. STOKLAND Torbjorn 1965 KOLBOTN 5:33.23,8
2671. LARSEN Tor 1961 VENNESLA 5:33.36,4
2674. PEDERSEN Arild Ingar 1957 LOMMEDALEN 5:33.42,6
2675. MEINICKE Bjorn Erik 1966 VOYENENGA BAERUM 5:33.43,7
2676. JOHANSEN Roger 1969 NAMSOS 5:33.44,0
2681. HALVORSEN Lars Boye 1965 OSLO 5:33.57,6
2682. HYNNE Henrik 1990 SANDEFJORD 5:33.58,2
2688. DOMAAS Knut Berg 1942 SKI 5:34.16,8
2690. GALGUFTEN Pal M. 1967 OVERHALLA 5:34.17,4
2694. BJELLAND Ole 1957 ALGARD 5:34.29,5
2695. AAGAARD Martin 1960 TRONDHEIM 5:34.30,9
2696. GLOMSROD Espen 1958 HALDEN 5:34.35,2
2698. UNDERHUAG Eirik 1973 OSLO 5:34.43,0
2699. WOLD Frode 1968 BJORKELANGEN 5:34.44,2
2706. ORGERSEN Eigil 1970 BODOE 5:34.57,6
2710. BJOERKESETT Oystein 1982 SVENE 5:34.59,9
2712. HOEL Magne 1949 VALLDAL 5:35.01,4
2715. HOLMO Jon 1959 TOMREFJORD 5:35.07,2
2724. SEMB Boye 1963 BEKKESTUA 5:35.33,1
2725. LEIRA Jon Olav 1962 FORDE 5:35.38,1
2727. BUER Mats 1982 OSLO 5:35.40,3
2728. TRONSGAARD Lars 1954 DRAMMEN 5:35.41,9
2729. KORSBOEN Peder 1990 VIKERSUND 5:35.50,2
2730. SEYFFART Oyvind 1961 MANDAL 5:35.53,1
2731. ANDRESEN Espen 1973 OSLO 5:35.57,7
2732. SJAASTAD Bjorn 1957 PARADIS 5:35.59,7
2738. TVEITEN Dagfinn 1969 SELJORD 5:36.20,6
2740. SELMER Kristoffer Bille 1982 OSLO 5:36.32,1
2741. OMMEDAL-HOGETVEIT Tarjei 1982 MOSS 5:36.34,6
2742. LANGENES Oddvin 1951 AUSTEFJORDEN 5:36.40,3
2743. THOMASSEN Jostein 1959 OSLO 5:36.50,0
2744. KNUDSEN Jan Aksel 1958 HUNDHAMMEN 5:36.50,9
2749. LOVSTAD Morten 1960 OSLO 5:37.01,4
2750. HOLE Odd 1957 TRONDHEIM 5:37.06,5
2752. FLATEBO Dag 1974 OSLO 5:37.09,9
2754. MOEN Helge 1959 SKIEN 5:37.13,6
2760. LERKEROD Svein 1959 OSLO 5:37.28,8
2761. NILSEN Jens Weme 1948 DROBAK 5:37.34,7
2763. HORNER Lance 1970 KOLSAS 5:37.40,9
2764. BLAASTERNES Lars Christian 1975 SANDNES 5:37.43,2
2771. VASLAND Fredrik 1989 BYREMO 5:37.56,6
2781. KJAER Max 1953 TRONDHEIM 5:38.21,0
2784. LAURITZEN Robin Rastad 1993 OSLO 5:38.22,9
2785. AASS Fredrik Eide 1973 OSLO 5:38.23,1
2788. MOE-NILSSEN Rolf 1942 NESTTUN 5:38.25,7
2794. USLAND Jan Borge 1960 STABEKK 5:38.37,1
2795. TORP Stein Borre 1954 TRONDHEIM 5:38.39,1
2800. BJERKNES Kjell 1957 FJELLHAMAR 5:38.49,0
2803. ERICHSRUD Dag 1949 RYKKINN 5:39.04,3
2808. PETTERSEN Tom Atle 1968 OSLO 5:39.08,5
2810. AASGAARD Eivind 1983 OSLO 5:39.14,2
2812. LOHNE Arild 1962 SOGNE 5:39.20,3
2822. KALLAK Nils 1958 BEKKESTUA 5:39.37,6
2825. HAUGEN Baard 1955 OSLO 5:39.41,8
2826. REINSBERG Kjetil 1961 TILLER 5:39.44,7
2827. LILLEGARD Morgan 1962 TROMSO 5:39.45,8
2829. SAND Stian 1974 STABEKK 5:39.49,8
2835. VANGEN Arild 1965 BODOE 5:40.04,5
2838. LOVOLD Adrian 1987 TRONDHEIM 5:40.14,9
2839. AASE Thomas 1975 BERGEN 5:40.27,6
2840. DAMSUND Jacob Ole 1983 OSLO 5:40.32,7
2842. SKAAR Magnus Fjeld 1989 TRONDHEIM 5:40.34,9
2848. SJO Jarle 1968 STABEKK 5:40.49,0
2853. NILSSEN Jan Einar 1963 GRONG 5:41.07,4
2855. BORRESEN Borre Arne 1950 BRANDVAL 5:41.12,3
2857. KILDAL Torfinn 1954 KONGSBERG 5:41.17,9
2858. ASBJORNSEN Olaf 1972 EGERSUND 5:41.19,0
2860. MORK Rune Kristian 1976 NOTODDEN 5:41.24,3
2861. DALEVOLL Mats 1983 OSLO 5:41.26,3
2862. BECKSTROM Jan Inge 1958 KVINESDAL 5:41.33,8
2865. BERG Tommy 1976 JAKOBSLI 5:41.44,1
2868. LYDERSEN Aleksander 1972 ARENDAL 5:41.46,7
2873. BENONISEN Rune 1969 LAKSVATN 5:41.57,9
2877. SANDBERG Christian Fredrik 1984 OSLO 5:42.09,2
2881. BLOM Per Gustav 1959 HEINSBERG 5:42.13,0
2889. KLAUSEN Roger 1970 TRONDHEIM 5:42.36,3
2891. BERGSENG Lars 1964 DOVRE 5:42.39,5
2894. HANSEN Edmund 1946 SANDEFJORD 5:42.57,1
2898. VANG Robert 1972 LARVIK 5:43.01,1
2899. TOTSAAS Kjell Einar 1960 HEGRA 5:43.04,5
2900. SIVERTSEN Bjorn 1972 STAVANGER 5:43.16,7
2902. LOVLIEN Geir 1966 HESSENG 5:43.28,3
2904. LEFSAKER Gunnar 1948 ASGARDSTRAND 5:43.30,5
2906. MEVIK Tore 1962 HARSTAD 5:43.35,6
2907. URSIN Torbjorn 1979 OSLO 5:43.36,6
2910. GROENNINGSAETER Lars 1955 VALLDAL 5:43.40,8
2914. TOLLEFSEN Thomas 1970 SKJETTEN 5:43.50,9
2916. ANGELO Roger 1960 NAMSOS 5:43.58,4
2920. TORHAUG Rune 1961 HASLUM 5:44.20,4
2928. HENRIKSEN Svein 1965 JAR 5:44.38,4
2929. OIE Stig Magne 1969 MO I RANA 5:44.41,5
2933. MESSEL Morten 1991 OSLO 5:44.51,9
2935. KLINGBERG Lars Gunnar 1965 Lommedalen 5:44.54,9
2937. HANSEN Arnulf 1947 SILSAND 5:44.55,4
2938. STOKKELAND Gustav 1951 SANDNES 5:44.57,7
2944. KVASTAD Guttorm 1972 ARENDAL 5:45.07,9
2945. SELBOE Trond 1967 LILLESTROM 5:45.10,4
2947. VAAGSAETER Bernt Ove 1956 MOLDE 5:45.16,3
2951. ENGEBRETSEN Paal 1970 ROYSE 5:45.28,1
2953. GROTTEROD Thyge Christoffer 1985 STAVERN 5:45.30,4
2961. HYNNE Bjornar 1968 SANDEFJORD 5:45.57,4
2963. HAGERUD Trond 1962 KONGSVINGER 5:45.58,1
2964. ENGELSTAD Arne 1951 MAURA 5:46.01,7
2967. ERIKSEN Grunde 1973 OSLO 5:46.17,7
2971. ELGSHOEN Per Jon 1952 TRYSIL 5:46.31,4
2977. STRAND Bernt Johan 1954 EIDSVOLL 5:46.59,6
2984. LINDSETH Arnt Erik 1967 PORSGRUNN 5:47.10,6
2985. GULDAHL Harald 1958 JEVNAKER 5:47.13,0
2986. AUESTAD Magne 1964 KVERNALAND 5:47.13,3
2991. MISJE Roald 1963 BERGEN 5:47.16,9
2992. GJERSTAD Per Harald 1962 OSLO 5:47.17,7
2993. BRAATHEN Bjarne Andreas 1945 KONGSVINGER 5:47.18,4
2995. AAVIK Gunnar 1960 BERGEN 5:47.21,1
2998. FIGENSCHOU Rasmus 1979 OSLO 5:47.35,8
3000. HANDAL Vidar 1970 OSLO 5:47.37,8
3007. HANSTVEIT Tor Gunnar 1951 FOTLANDSVAG 5:48.03,1
3011. LOVIK Jan Arild 1950 MOLDE 5:48.14,2
3017. BUGGE Hans Jorgen 1967 JAR 5:48.30,6
3021. KJELLEVOLD Kjell Henning 1949 STAVANGER 5:48.37,2
3024. URSIN Bjorn 1960 OSLO 5:48.41,2
3031. JOHANSEN Johnny 1966 SANDEFJORD 5:49.09,0
3033. LUNDE Roger 1970 OSLO 5:49.13,6
3035. JETLUND Olav 1950 OSLO 5:49.23,4
3037. KRISTENSEN Lars Andre 1963 LILLESTROM 5:49.30,8
3042. FLUGE Fartein 1973 EGERSUND 5:49.48,8
3044. KRISTIANSEN Svein Erik 1964 HOLTER 5:49.52,5
3045. OISTENSEN Even 1975 EIDSVAG 5:49.53,5
3046. SOHOL Finn 1962 SKUI 5:49.55,0
3047. TVEITEN Jon 1964 OSLO 5:49.55,2
3049. GROSETH Johannes 1956 BILLINGSTAD 5:50.01,5
3050. SKATTEBOE Rolf 1960 JAR 5:50.08,2
3056. KRISTIANSEN Oystein 1960 ARENDAL 5:50.27,7
3062. SOLBERG Oivind 1962 OSLO 5:50.38,6
3073. CHRISTENSEN Steinar 1959 OSLO 5:51.07,7
3074. OMTVEIT Olav 1960 BILLINGSTAD 5:51.08,6
3078. PETTERSEN Lars Petter 1979 OSLO 5:51.23,6
3086. BERGE Steinar 1949 KRISTIANSAND 5:51.49,8
3088. IVERSEN Arne 1959 EIKSMARKA 5:51.50,8
3097. MARTINSEN Christoffer 1984 BERGEN 5:52.10,2
3105. ABRAHAMSEN Odd 1948 OSLO 5:52.35,1
3108. JUEL Oivind 1947 ASKIM 5:52.42,0
3109. KINDBERG Per Anders 1974 SIGGERUD 5:52.42,9
3112. DRANGE Ove 1963 HELLELAND 5:52.49,1
3125. GRINDLAND Fredrik 1956 LILLESAND 5:53.14,1
3126. HEITMANN Karl Arne 1975 BODO 5:53.14,5
3135. LEFRANC Paul Andre 1982 DRAMMEN 5:53.42,7
3136. ARNESEN Terje 1966 HVAM 5:53.43,4
3139. EKKEREN Frode 1946 KONGSVINGER 5:53.49,0
3140. NILSEN Tore 1961 HVAM 5:53.50,2
3142. KRISTIANSEN Tore 1973 OSLO 5:53.53,5
3144. HYNNE Ole Roy 1963 SANDEFJORD 5:53.55,9
3151. DOEBLE Trygve 1959 KRISTIANSAND 5:54.11,6
3152. WAKSVIK Reidulf 1948 SILSAND 5:54.13,3
3154. MELHUS Jon 1945 OSLO 5:54.16,3
3158. GULLIKSTAD Stein 1952 ROROS 5:54.25,3
3161. ANDERSEN Tom Erik 1963 OPPEGARD 5:54.29,0
3163. RYTTER Chris 1954 OSLO 5:54.33,0
3168. LISTAD Ola 1965 SOR FRON 5:54.43,1
3169. BERGLUND Knut Ivar 1969 STORSLETT 5:54.45,4
3170. OSEBAK Guro 1979 OSLO 5:54.49,8
3173. AASLUND Rune 1957 OPAKER 5:54.59,2
3177. JOHNSEN Andreas 1960 TRONDHEIM 5:55.07,6
3179. SUNDVOR Asgaut 1954 VIKESA 5:55.14,6
3184. USTGARD ANDERSEN Kjetil 1974 HASLUM 5:55.26,9
3186. FJELLVANG Oyvind 1955 HASLUM 5:55.30,7
3187. THORUP Oystein Frederik 1971 OSLO 5:55.33,5
3190. KVALE Tor Einar 1962 OPPEGARD 5:55.38,5
3197. SKOGSETH Roger 1974 SKEDSMOKORSET 5:56.02,8
3198. JORGENSEN Hans Jorsen 1962 TILLER 5:56.03,5
3202. BJERKE Christopher 1967 HOVIK 5:56.14,9
3208. LERKEROD Magnus 1990 OSLO 5:56.32,7
3210. MONTI Pedersen Lars 1942 ALTA 5:56.48,7
3220. WIIK Alexander 1975 OSLO 5:57.41,4
3221. HELLSTROM Jonas 1974 OSLO 5:57.41,5
3222. LINDBAK Jan Petter Dalgleish 1983 OSLO 5:57.46,0
3223. SUNDE Olav Nils 1952 OSLO 5:57.52,8
3224. SPODERVOLD Per 1954 VIKESA 5:57.55,9
3226. EINES Olav 1946 AURE 5:57.56,6
3227. BAKKE Tore 1970 SANDEFJORD 5:58.06,4
3231. HOLM Bjorn 1961 LIER 5:58.15,8
3233. NORDBRODEN Eirik 1956 HALDEN 5:58.22,1
3237. BREDLI Svein Erik 1956 HAGAN 5:58.43,7
3238. ECKBO Espen 1973 OSLO 5:58.57,2
3240. HOLT Rune Martin 1952 TRONDHEIM 5:59.01,4
3241. SVANEVIK Karl Erik 1959 BERGEN 5:59.04,2
3245. KVALEN Per Arne 1982 BOVERBRU 5:59.16,2
3250. NILSEN Tor Erland 1965 ALTA 5:59.45,1
3254. ROSJO Hallgeir Olav 1963 FOLLAFOSS 6:00.02,9
3258. JOHANSEN Knut Morten 1968 ARENDAL 6:00.38,2
3263. BRU Martin 1964 STAVANGER 6:00.46,3
3264. MESEL Lars-tore 1972 RISOR 6:00.49,5
3266. JACOBSEN Rune 1960 KOLBOTN 6:00.53,7
3267. VADSET Leif Gudmund 1979 ALESUND 6:00.56,0
3276. JOHANNESSEN Solve 1958 ASKER 6:01.17,1
3277. FROSTAD Ingvar 1960 BERGEN 6:01.18,4
3283. BRENNA Eivind 1955 RON 6:01.53,7
3284. WILMAR Erik 1939 OSLO 6:01.54,4
3288. STOFRINGSHAUG Nils 1969 SANDEFJORD 6:02.03,5
3290. NILSSON Per Olav 1957 SNAROYA 6:02.05,8
3294. ANDERSSEN Gisle 1967 FLEKKEFJORD 6:02.14,4
3295. NYQUIST Wilhelm 1983 OSLO 6:02.15,2
3296. HERADSTVEIT Orjan 1971 STAVANGE 6:02.24,5
3297. NYGARD Per Age 1959 BERGEN 6:02.25,8
3298. SOHLBERG Johan 1945 OSLO 6:02.26,5
3299. HOLGERSEN Age 1945 KRISTIANSAND 6:02.27,4
3301. SKAU Alexander 1973 BODOE 6:02.31,9
3302. FOSSBERG JAHR Pal 1970 SOFIEMYR 6:02.32,4
3307. WAAL Halvor 1964 SKOLLENBERG 6:02.50,9
3313. THORSTENSEN Tore 1951 KRONGSVINGER 6:03.07,9
3315. DOBLE Olaf 1959 STAVANGER 6:03.13,0
3316. ROENNING Ove 1958 VOLDA 6:03.20,2
3319. KLUGE Roald 1970 SANDNES 6:03.24,5
3322. BRATEN Anders 1974 OSLO 6:03.29,6
3323. WIIK John 1949 RAADAL 6:03.30,7
3324. STARBERG Dag 1953 OSLO 6:03.31,5
3325. BERGLAND Anders 1967 OSLO 6:03.35,1
3331. HAUGLID Mathias 1992 STORSTEINNES 6:03.59,0
3332. HAARKLOU Elon 1963 SLATTUM 6:04.04,6
3333. TANUM Simen 1990 SANDEFJORD 6:04.04,8
3335. WESTLUND Lars 1964 OSTERAAS 6:04.06,7
3336. WISTH Tor Einar 1964 BODOE 6:04.13,0
3343. JORGENSEN Asbjorn 1958 BODOE 6:04.43,7
3345. JOHANSEN Jan H. 1943 VOLLEN 6:05.00,4
3349. KRISTIANSEN Trond 1944 RENDALEN 6:05.08,3
3350. PARELIUS Steinar 1970 OSLO 6:05.15,9
3353. MENGSHOEL Tore 1968 OSLO 6:05.26,7
3357. ALEXANDERSEN Geir Ove 1969 BODOE 6:05.31,5
3358. HANSSEN Hugo 1973 BODOE 6:05.33,0
3360. HAGEN Erik 1953 OSLO 6:05.41,0
3362. KLEVEN Jan 1958 AALESUND 6:05.45,6
3363. MAUDAL Sverre 1944 OSLO 6:05.50,5
3364. STUAN Ketil 1956 OSLO 6:05.52,4
3368. NERDAL Ivar 1969 TROMSDALEN 6:06.02,9
3369. NAESS Kjell 1951 BJOERNEVATN 6:06.03,6
3370. RUNAR Engen 1963 OSLO 6:06.18,6
3382. TROEN Arild 1957 RENDALEN 6:06.53,4
3387. EIDE Reidar 1954 FORDE 6:07.07,2
3389. HAUGAN Anders 1971 OSLO 6:07.13,1
3390. SAETRAN Lars Roar 1952 HEGRA 6:07.15,7
3392. HOFLAND Trygve 1957 SNAROYA 6:07.27,9
3395. STOREGJERDE Morten 1960 OSLO 6:07.44,2
3404. BJOERLO Eirik 1960 SVELVIK 6:08.25,5
3405. HALVORSEN Kjell 1952 SVELVIK 6:08.26,0
3414. SKOGLI Harald 1954 OSLO 6:09.07,6
3416. FROGNER Hakon Mowinkel 1973 JAR 6:09.12,5
3427. SVARSTAD Brynjar 1973 HOMMELVIK 6:09.55,9
3429. HANSTAD Per 1954 NYBERGSUND 6:09.58,1
3430. KARLSEN Morten 1983 OSLO 6:10.02,3
3431. SAGELV Leif 1957 STORSTEINNES 6:10.02,6
3432. SKAU Rune 1973 GRUA 6:10.03,7
3433. ANDERSEN Per Christian 1956 BORGENHAUGEN 6:10.11,3
3434. TANGEN Bernt Olav 1946 OSLO 6:10.17,3
3436. RONNING Stig 1964 MELHUS 6:10.28,1
3440. SELLAEG Geir 1964 LORENSKOG 6:10.43,6
3442. BAKKEN Jarle 1972 SOGNE 6:10.52,7
3443. KOLBJORNSEN Endre 1967 OSLO 6:10.54,4
3445. NILSEN Arne 1972 SOGNE 6:10.55,5
3448. BERG Magne 1955 SORTLAND 6:11.17,3
3449. ULHEIM Svein 1952 DOMBAS 6:11.17,6
3456. STEIN Harald 1951 FANA 6:11.34,0
3463. FREDRICSSON Bjorn 1955 OSLO 6:11.56,7
3465. BJORNSVEEN Lars 1966 HOV 6:12.02,1
3466. OLSEN Arild 1960 KARMSUND 6:12.05,7
3475. MARTINSEN Thomas 1967 VETTRE 6:12.40,2
3479. KRONBERG Truls 1967 GJERDRUM 6:12.50,9
3482. SOLVANG Tom Jonny 1974 OSLO 6:12.59,0
3483. SUNDE Alexander 1984 OSLO 6:12.59,6
3488. BRUSLETTO Nibstad Knut 1974 GOL 6:13.11,4
3491. BERGHEIM Svein 1961 KRISTIANSAND 6:13.14,8
3494. JOHANSEN Simon 1984 OSLO 6:13.27,5
3497. LOINING Bjorn 1968 FLEKKEFJORD 6:13.43,6
3499. BAKKEN Terje 1960 ALTA 6:13.49,5
3499. SCHARTUM Tormod 1955 OSLO 6:13.49,5
3503. LOBERG Lars Erik 1984 SKIEN 6:14.00,0
3504. HOFF Sveinar 1962 MAURA 6:14.02,9
3505. GOLDSTEIN Jorn 1953 OSLO 6:14.06,2
3506. LOVSTAD Asle 1957 HOVIK 6:14.06,9
3510. NJAASTAD Trygve 1952 VAKSDAL 6:14.22,1
3514. HEGGEN Bjorn 1971 GJERDRUM 6:14.37,1
3515. BENTZEN Erling 1973 ROYSE 6:14.38,5
3517. MANSVATN Ole Mikael 1983 ARENDAL 6:14.49,7
3520. SKJELBRED Morten 1956 BODO 6:15.01,8
3522. FATNES Ole Christian 1958 MOSS 6:15.03,0
3525. FORSUND Stene 1968 SKIEN 6:15.09,8
3527. OLSEN Helge Mikkelsen 1985 OSLO 6:15.16,1
3531. SVIEN Egil 1947 OSLO 6:15.35,3
3535. BYE JOHANSEN Tom 1963 DROBAK 6:15.40,8
3537. JUEL KNUDSEN Per 1955 GJERDRUM 6:15.43,7
3539. THRONDSEN Morten 1958 OSLO 6:15.52,5
3546. PILGAARD Lars 1984 OSLO 6:16.09,9
3548. KASPERSEN Stein Age 1963 TROMSO 6:16.12,3
3551. AURAEN Arnstein 1952 SKIEN 6:16.17,9
3554. GRAN Erik Martinus 1973 KOLBU 6:16.20,9
3560. NAESGUTHE Egil Aabel 1963 OSLO 6:16.28,4
3561. SALTE Lars 1948 OSLO 6:16.32,2
3569. LIE Didrik Haugen 1993 GRESSVIK 6:17.14,9
3570. TENDEN Erik 1987 OSLO 6:17.15,5
3572. AASHEIM Harald 1973 OSLO 6:17.25,3
3584. ENGEN Kjell Dagfinn 1968 BARDU 6:17.47,5
3587. TVEIT Roald 1961 HORNNES 6:17.54,4
3589. MARTENS MEYER Kim 1971 OSLO 6:18.03,1
3596. SKOGEVALL Stefan 1965 TONSBERG 6:18.19,3
3600. ELVESTAD Per 1959 KROKELVDALEN 6:18.44,6
3604. FAGERAAS Stale 1966 SOKNA 6:19.01,8
3606. LERENGEN Mari Birkelund 1986 GJERDRUM 6:19.06,9
3607. GRUBEN Oyvind 1971 MO I RANA 6:19.17,4
3608. NILSEN Leif Terje 1967 STEINKJER 6:19.23,4
3611. HAGEN Paal 1966 BRUMUNDAL 6:19.39,4
3612. HOLM Espen 1958 OSLO 6:19.41,6
3620. ILLOKKEN Olav S. 1959 REISTAD 6:20.27,4
3621. STUBBERUD Bjorn 1948 OSLO 6:20.27,9
3622. NAEVE Torgeir 1958 SKAUM 6:20.29,1
3632. OMTVEIT Eivind 1994 BILLINGSTAD 6:20.57,2
3635. OSEID Knut Arne K. 1990 SNAROYA 6:21.00,7
3636. SKAVERN Bjorn Ola 1956 BRANDBU 6:21.03,6
3640. HOLTHE Arstein D. 1958 JAR 6:21.06,4
3642. SAETER Roger 1969 HVAM 6:21.14,1
3644. LODGAARD Geir Arne 1966 TRONDHEIM 6:21.22,4
3653. PEDERSEN Sven Arne 1968 BODO 6:22.00,6
3659. FOLMO Ole Bjarne 1948 ARNES 6:22.32,5
3662. BLIXT Roy Roger 1971 OSLO 6:22.45,7
3671. ELIASSEN Dag 1952 FLORO 6:23.08,9
3677. FINNOY Dag Oystein 1970 OSLO 6:23.22,7
3679. SVOREN Kjetil 1963 GJERDRUM 6:23.31,2
3680. OVSTHUS Oystein 1958 LONEVAG 6:23.38,3
3686. DANIELSEN Joannis Bloch 1978 OSLO 6:24.00,8
3691. FISKVIK Steinar 1943 STJORDAL 6:24.16,2
3694. BECH Carl Christian 1969 STAVANGER 6:24.22,6
3696. KARLSEN Jonas 1974 OSLO 6:24.25,7
3705. HAUGAN Henning 1965 LARVIK 6:24.43,5
3707. JAKOBSEN Tor Arne 1949 TROMSDALEN 6:24.47,8
3717. EIDE Ola 1945 ARNES 6:25.21,8
3718. VULLUM Erik 1950 AURE 6:25.28,1
3721. MOE Helge 1939 ORSTA 6:25.34,6
3723. MARKUSSEN Eifred 1955 SORUMSAND 6:25.46,0
3726. ANDRESEN Jan Hugo 1960 PORSGRUNN 6:25.55,1
3727. FLATEBO Stian 1974 BOVERBRU 6:25.59,4
3729. LANGELAND Oyvind 1972 BEKKESTUA 6:26.09,6
3758. JORGENSEN Martin 1970 TOLVSROD 6:27.42,4
3764. OSTLUND Frode 1948 HONEFOSS 6:27.57,2
3766. NILSEN Ulf Sander 1961 SNAROYA 6:28.03,7
3768. HAUGEN Kurt 1966 OSLO 6:28.06,6
3774. MYRLAND Jorgen 1957 OSLO 6:28.21,0
3777. FOYN Rune 1956 HAFRSFJORD 6:28.28,3
3781. JOHANSEN Jens Kristian 1973 OSLO 6:28.42,5
3791. NORDSTROEM Reidar 1970 VERDAL 6:29.24,4
3792. ERIKSEN Espen Frode 1964 OSLO 6:29.27,5
3795. LOYLAND Svein 1988 SKIEN 6:29.42,1
3798. BANG Gunnar 1958 ALTA 6:29.55,1
3802. WAAGE Ronny 1982 OSLO 6:30.19,4
3809. NYGAARD Trond 1964 FROLAND 6:30.55,8
3810. BOGSTAD Thor 1959 KLOFTA 6:30.58,2
3812. BROMSETH Ove 1958 BASMOEN 6:31.00,8
3815. VIKE Einar Martin 1959 VIKEBUKT 6:31.12,8
3818. MONGE Rolf 1975 FREI 6:31.22,2
3828. HAUGNAESS Jon Helge 1960 LOMMEDALEN 6:31.51,3
3837. LANGORGREN Petter 1973 GIMSE 6:32.20,9
3842. HAGEN Einar 1957 STJORDAL 6:32.35,2
3844. TILTNES Rolf Arne 1957 ASKIM 6:32.37,6
3848. SOLLI Morten Oscar 1950 EIKSMARKA 6:32.52,4
3854. ROISLI Thomas 1975 GULLAUG 6:33.20,8
3855. BUTTEBERG Tom Helge 1974 MOGREINA 6:33.23,6
3855. KARLSEN Karsten 1975 LIER 6:33.23,6
3857. LIVENG Christian 1976 DRAMMEN 6:33.24,6
3860. KITTELSEN Kjetil Vidar 1958 FROLAND 6:33.31,2
3863. STEIGEN Reidar Martin 1957 ALVDAL 6:33.35,8
3864. SOBAKKEN Finn 1957 LILLEHAMMER 6:33.36,7
3866. DIDRIKSEN Jann Ivar 1954 TOMASJORD 6:33.39,7
3868. HAGEN Leif Kenneth 1988 ARNES 6:34.07,1
3870. AARGARD Lars Oyvind 1982 OSLO 6:34.09,7
3871. HELBERG Geir 1959 STJORDAL 6:34.11,7
3873. STANGER Morten 1964 HOLMENSTRAND 6:34.18,6
3875. TORLEN Oyvind 1970 ALESUND 6:34.22,2
3876. KIRKHUS Preben 1985 KRISTIANSAND 6:34.25,5
3885. SKRIUNG Stale 1970 OSLO 6:34.41,5
3888. BORGEN Stein Erik 1954 JESSHEIM 6:34.44,9
3889. STRANDE Knut Ivar 1964 FREDRIKSTAD 6:34.46,1
3890. GRYTOYR Bjornar 1955 GRESSVIK 6:34.49,9
3891. JONSSON Mattias 1974 HONEFOSS 6:34.51,1
3897. IVERSEN Ronny Markeng 1956 GJOVIK 6:35.17,5
3907. HJELLE Per 1940 ORSTA 6:35.42,0
3914. SORUM Bjarne 1966 OSLO 6:36.15,6
3917. KRAFT Gerhard 1945 LARVIK 6:36.29,1
3918. DOBLE Odd Arnfinn 1959 LINDESNES 6:36.29,3
3922. ERSTAD Kare Arne 1953 VALLDAL 6:36.52,9
3923. SAUR Stian 1983 TROMSO 6:36.57,3
3924. NORSTEBO Ole Vegar 1984 UVDAL 6:37.07,9
3928. LOVSETH Morten 1981 VIKHAMMER 6:37.11,1
3929. HANSTVEIT Per Bjarte 1954 FOTLANDSVAG 6:37.12,2
3931. LINDSKOG Jan Tore 1959 OSLO 6:37.17,1
3932. HOSTAD Ivar 1958 STAVANGER 6:37.21,4
3934. WICKLUND Bjorn 1958 OSLO 6:37.27,9
3937. HOSOIEN Roar 1951 TRONDHEIM 6:37.45,6
3939. ANDERSSON Hans Petter 1964 MOSS 6:38.03,6
3940. LARSEN Knut Yngve 1962 OSLO 6:38.29,9
3941. JULIUSSEN Thomas 1987 OSLO 6:38.37,7
3943. BERGH Finn Oystein 1959 OSLO 6:38.40,7
3948. LUNDEM Oystein 1967 HASLUM 6:39.07,4
3953. SAGSTUEN Carl Martin 1957 LILLEHAMMER 6:39.13,9
3954. HORNES Erik 1954 OSLO 6:39.29,0
3955. TVEITEN Bjarne 1954 NESBRU 6:39.30,4
3960. NORDHEIM Tommy 1992 FJELLHAMAR 6:39.55,1
3973. STOLEN Ketil 1957 JESSHEIM 6:40.47,2
3976. GRAN Einar 1958 OSLO 6:40.59,6
3981. HYSTAD HAALAND Pal Martin 1972 MORVIK 6:41.12,2
3988. HOLSTANGEN Ove 1968 JAR 6:41.57,6
3992. CAPPELEN Pontus 1972 ROQUEBRUNE CAP MART 6:42.17,9
3993. TRY Erik 1968 DRAMMEN 6:42.18,0
3995. OLSEN Per Kristian 1974 FREDRIKSTAD 6:42.30,8
3996. ENGVIK Joran 1957 SORUMSAND 6:42.31,9
4001. SCHEEL Georg 1950 OSLO 6:42.47,7
4003. KLEVEN Aasmund 1964 SKIEN 6:42.50,5
4011. LOVDAL Oscar 1953 OSLO 6:43.15,2
4013. JORGENSEN Aage 1960 OSLO 6:43.22,4
4014. TVEDT Jan 1957 ASKER 6:43.25,2
4015. KRISTIANSEN Orjan E 1986 BODOE 6:43.32,8
4018. BERG-HENRY Christian 1973 TOLVSROD 6:43.40,8
4019. HESLA John Freddy Borge 1966 GOL 6:43.41,3
4022. DALEN Knut 1954 HOVET 6:44.03,0
4023. BJERKAS Alexander 1982 TRONDHEIM 6:44.05,4
4024. JAKOBSEN Eirik 1976 TRONDHEIM 6:44.06,0
4027. MELLBYE Bernhard 1958 OSLO 6:44.14,2
4033. NYTVEIT Pal 1968 PARADIS 6:44.34,3
4038. HAREIDE Anders 1966 BODOE 6:44.44,6
4040. HAMMER Eirik 1952 RADAL 6:44.46,8
4042. FOSSE Harald 1964 HOSLE 6:44.47,7
4046. HANSTVEIT Jarle 1949 VALESTRAAND 6:44.51,1
4047. SORDAL Ulf 1960 BONES 6:44.52,0
4048. NYBERG Jorn 1952 HORTEN 6:45.07,8
4049. SOMMERFELT RONNING Tobias 1989 OSLO 6:45.09,6
4051. ABRAHAMSEN Bjorn 1950 FOTLANDSVAG 6:45.12,6
4062. PEDERSEN Gunnar Helmik 1950 BERGEN 6:45.55,3
4069. LINDSKOG Christer 1988 OSLO 6:46.07,8
4073. LOE Per Anund 1972 HONEFOSS 6:46.16,5
4079. ENGSTROM Stig 1963 STROMSUND 6:46.39,7
4085. SOLHEIM Terje 1957 FROLAND 6:46.57,6
4090. BERNHARDSEN Per Olav 1959 FREDRIKSTAD 6:47.29,4
4098. WANG Per Wilhelm Butler 1968 NOTTEROY 6:48.31,4
4099. SKUMSNES Anders W. 1967 OTTESTAD 6:48.34,3
4102. HESSTVEDT Stein 1960 HOSLE 6:48.46,4
4108. REPSHUS Odd Anders 1967 ROVERUD 6:49.08,8
4116. NORDVOLD Bjorn 1963 ARNES 6:49.56,8
4122. STORENG Geir 1944 OSLO 6:50.09,2
4123. TRYGG Jan 1954 OSLO 6:50.09,6
4128. HOVE Joakim 1986 OSLO 6:50.21,5
4134. ELLINGSEN Harald 1953 HUNDHAMMEN 6:50.38,4
4138. FROSTING Trond 1967 FINSTADJORDET 6:50.47,3
4139. HOYSET Gunleik 1945 HOVIN 6:50.52,7
4140. HAUGEN Richard 1970 HONEFOSS 6:50.53,0
4144. ROSAS Amund 1974 OSLO 6:51.06,4
4148. JOHANSEN John Arne 1971 HONEFOSS 6:51.46,0
4149. PEDERSEN Lars Knudsen 1986 TRONDHEIM 6:51.49,5
4155. KRISTIANSEN Kyrre 1979 Lommedalen 6:52.04,9
4159. ARENTZ Andreas 1979 LIER 6:52.18,5
4167. KARLSEN Ivar 1958 BODOE 6:53.05,4
4176. SKOGVOLL Oeivind 1963 BODOE 6:53.39,1
4189. FINNBY Bjorn 1953 SANDNES 6:54.19,4
4196. NILSSEN Stig Are 1967 STJORDAL 6:54.33,9
4198. LUDVIGSEN Gunnar Andre 1968 OSLO 6:54.45,0
4205. OVESEN Tore Willy 1963 OSLO 6:55.08,7
4208. HANSEN Stein Vegar 1968 GJERDRUM 6:55.13,9
4216. HAEVE Sverre 1965 KONGSBERG 6:55.32,6
4217. BARSTAD Jens Erik 1948 OSLO 6:55.33,5
4221. LOYLAND Knut 1961 SKIEN 6:55.42,3
4224. BAKKER Kristian 1972 BODOE 6:55.52,5
4234. BECK Anders 1988 GAMLE FREDRIKSTAD 6:56.28,5
4235. DRAEGEBOE Cato H 1975 OSLO 6:56.31,0
4237. LOEVMO Harald 1945 TRONDHEIM 6:56.40,5
4239. EIKELAND Jan Philip 1956 TONSBERG 6:56.43,7
4242. SJORBOTTEN Asle 1958 TRANBY 6:56.52,4
4243. FLOTTEN Helge 1949 OSLO 6:56.54,3
4247. HENDEN TORSTEINSEN Dag 1974 OSLO 6:57.02,9
4264. MARKUSSEN Haavard Rustad 1992 SORUMSAND 6:58.18,1
4272. NORDSTRONEN Anders 1983 BERGEN 6:58.56,4
4273. HAUGLID Vidar 1961 STORSTEINNES 6:58.57,3
4276. BERNTSEN Robert Georg 1946 ASKER 6:59.44,1
4279. SKAAR Nicolai Bjorn 1987 HOVIK 6:59.59,7
4281. SELVIK Torstein 1955 PARADIS 7:00.10,0
4285. BROBAKK Edmund 1954 TROMSO 7:00.35,4
4299. BERNTSEN Dan 1969 KRISTIANSAND 7:02.02,8
4307. SAGEN Ole Johan 1951 BERGEN 7:02.17,8
4309. OKSNES Robert 1970 GJERDRUM 7:02.21,1
4312. FLODIN Fredrik 1972 FREDRIKSTAD 7:02.30,6
4320. TOIEN Per 1955 OSLO 7:02.50,7
4322. BLEKEN Hakon 1956 OSLO 7:02.57,8
4323. SAETHER Tore 1954 SKOGN 7:03.00,0
4325. MOE Havard 1965 KONGSBERG 7:03.15,0
4334. NERDAL Morten 1958 MO I RANA 7:04.02,8
4336. BASSOE Erland 1957 OSLO 7:04.06,9
4337. SOLBERG Rolf 1972 HOMMELVIK 7:04.16,7
4339. KJAERSTAD Rune 1958 OSLO 7:04.21,2
4340. HAMREMOEN Erik 1958 OSLO 7:04.33,6
4341. MESSA Paul 1963 RAKKESTAD 7:04.38,4
4343. KARLSEN Roger 1962 BJORKELANGEN 7:04.49,7
4346. HANSEN Thomas 1972 SKEDSMOKORSET 7:04.56,6
4354. PAULSEN Bjornar 1958 FJELLHAMAR 7:05.16,1
4360. ANDREASSEN Trond 1956 ROLVSOY 7:05.33,3
4361. BRATVOLD Erik 1953 LILLEHAMMER 7:05.33,6
4371. MOERCH Henrich 1969 OSLO 7:06.38,1
4373. AUNE Stein Erik 1959 TRONDHEIM 7:06.44,7
4377. HOLTE Arne Hallvard 1943 KRISTIANSAND 7:07.06,2
4383. ABUSDAL Ole Tom 1971 HORNNES 7:07.27,5
4386. MYRVOLL Andreas 1983 TROMSOE 7:08.08,1
4404. KLEV Jan Bremner 1953 TROMSO 7:09.40,4
4406. BERN Kenneth 1960 OSLO 7:10.04,1
4407. OLAISEN Hans Terje 1961 SOLLIHOGDA 7:10.04,6
4410. FROGNER Tore 1944 JAR 7:10.11,5
4416. FOYN-GLOMMI Ola 1983 OSLO 7:10.26,9
4417. DAHL Geir Asbjorn 1955 LIER 7:10.27,7
4419. TANGEN Geir Borge 1956 VESTFOSSEN 7:10.31,9
4421. HOVAAS Johan Fredrik 1964 DRAMMEN 7:10.41,9
4433. NYGAARD Tom 1969 SOGNE 7:11.42,8
4434. NYMO Harry 1935 BODOE 7:11.52,6
4435. NORD Gordon 1982 OSLO 7:11.56,8
4436. NORD Dag 1959 SORUMSAND 7:11.57,1
4439. HAUGAN Finn 1953 TRONDHEIM 7:12.12,6
4447. MIDTKANDAL Kjetil Berglund 1963 SANDEFJORD 7:12.36,4
4449. SVEEN Jan 1955 NORDKISA 7:12.39,3
4452. SELJEVOLD Bjorn Veum 1959 OSLO 7:12.49,2
4453. STILSON James Mich 1955 TRONDHEIM 7:12.49,7
4456. DAHN Thomas 1972 NESSTUN 7:13.02,0
4460. LANGESETH Kaare 1950 SANDNES 7:13.23,7
4464. PETTERSEN Bjorn Terje 1966 KLAEBU 7:13.39,9
4468. SELMER Lorentz 1949 OSLO 7:13.55,6
4477. NILSEN Erik Werner 1960 TERTNES 7:15.06,0
4480. SKYRUD Tom 1959 KONGSVINGER 7:15.13,1
4488. ORRE Martin 1975 KLEPP ST. 7:16.02,5
4491. JOHANSEN Mads Kristian 1978 BODOE 7:16.29,2
4492. MAGNUSSEN Yngve 1973 SKOPPUM 7:16.29,7
4505. KROGSTAD Torbjorn 1931 LILLESAND 7:17.52,1
4509. ANDRESEN Roger 1982 OSLO 7:18.02,5
4520. VEDAL Sverre 1974 OSLO 7:18.33,5
4522. ARNDT Christian 1970 OSLO 7:18.40,2
4523. SVENDSGARD Lars 1941 DOVRE 7:18.49,0
4525. MATHIASSEN Jan Olav 1977 LANGHUS 7:18.57,2
4527. HANNESTAD Fredrik 1969 HOSLE 7:19.01,6
4532. LEIRVAG Kjell 1961 FONNES 7:19.24,6
4542. JANSEN Svein Oskar 1949 FREDRIKSTAD 7:20.02,2
4545. NESSET Ivar 1963 SKUGGENHAUG 7:20.11,9
4552. BOCCHETTI Marco Solstad 1979 OSLO 7:20.47,9
4554. BAKKE Roar 1966 DRAMMEN 7:20.54,9
4555. HOVE Jon 1959 OSLO 7:20.55,2
4568. WILSON Nigel K. 1958 LOMMEDALEN 7:22.14,8
4577. DANIELSEN Christian 1953 STAVANGER 7:23.02,3
4593. TANDBERG Hans 1949 NESBYEN 7:23.53,8
4594. TANDBERG Bernhard 1985 OSLO 7:23.55,7
4597. MARTHINSEN Eirik 1990 KURLAND 7:24.01,8
4598. DYBDAL Knut Ivar 1970 KONGSBERG 7:24.06,3
4600. BERGKASA Stig 1946 OSLO 7:24.13,3
4609. ASKJER Christopher 1981 OSLO 7:24.44,7
4618. NORDSTRONEN Oystein 1956 BERGEN 7:25.41,6
4619. PETTERSEN Knut Sigurd 1961 ALTA 7:25.52,3
4623. SELJEVIK Per 1969 OSLO 7:26.07,7
4632. DUGSTAD Geir 1964 JAR 7:27.11,4
4645. JOHANSEN Inge 1967 NAMSKOGAN 7:29.03,9
4657. KJELSTRUP Oyvind H. 1948 TROMSO 7:29.48,6
4668. MAGNUSSON Edvald 1948 SANDNES 7:31.03,6
4673. COCK Arne 1950 HAFRSFJORD 7:31.35,8
4674. OLAUSSEN Stian 1978 SKYTTA 7:31.40,4
4698. ALNEAS Thomas Erlend 1973 OPPEGARD 7:33.43,2
4699. HURLEN Jan Rune 1958 AALESUND 7:33.44,7
4700. LARSEN Jan Petter 1965 ALESUND 7:33.46,8
4707. LALAND Tor Solve 1950 KLEPP ST. 7:34.06,5
4708. DAHL Finn Audun 1955 KRISTIANSAND 7:34.10,2
4710. GRAM Ole Henrik 1960 OSLO 7:34.39,5
4712. BOTNEVIK Frode 1946 OSLO 7:35.01,4
4724. KLEIVE Stig 1965 ALESUND 7:36.05,4
4729. ARNEVIG Kjell Inge 1964 TERTNES 7:36.24,5
4730. RAMSLAND Kurt 1970 SOGNE 7:36.27,1
4745. FURE Per Olaf 1964 BODOE 7:38.12,8
4747. KVALSVIK Kristoffer Velle 1992 ULSTEINVIK 7:38.19,1
4748. HAKONSEN Borge 1982 BODOE 7:38.21,1
4759. LARSEN Espen 1961 SKEDSMOKORSET 7:39.43,8
4763. EGGEN Thor Anders 1956 OSLO 7:40.32,3
4764. KRISTIANSEN Arve 1953 BORKENES 7:40.36,0
4767. SKARPENGLAND Jan 1945 SOGNE 7:40.56,7
4771. HALHIEM Are 1963 ASKER 7:41.26,0
4784. BRANTZEG Paal 1982 KRISTIANSAND 7:44.49,0
4787. FJELLUM Erik 1973 KONGSVINGER 7:45.25,9
4788. ODBERG Kari Johnsrud 1966 OSLO 7:45.27,5
4793. JANSON Jan Frode 1969 TROMSDALEN 7:46.04,1
4796. GREGER Torstein Osa 1945 TRONDHEIM 7:46.40,1
4798. STEEN Sverre 1947 FREDRIKSTAD 7:46.44,8
4799. INSELSETH Steinar 1964 SANDEFJORD 7:47.07,5
4802. NOTO Ole Reinhart 1964 ALESUND 7:47.28,4
4805. JONASSEN Mads 1988 OSLO 7:47.56,2
4809. SCHIEFLOE Per Annar 1964 STEINKJER 7:48.50,7
4814. FINDAL Jarle 1970 PORSGRUNN 7:49.10,5
4817. OVRELID Geir Kare 1972 HAREID 7:49.42,0
4825. SOLLUND Jorgen 1985 TROMSO 7:50.29,0
4828. MALMIN Jarle 1970 KLEPP ST. 7:50.53,9
4829. SOLBERG Sverre Torp 1982 TRONDHEIM 7:51.00,4
4833. MACK Trym O 1970 TROMSO 7:51.38,4
4834. BANG Lars Erik 1972 OSLO 7:52.02,8
4836. SOYLAND Yngve 1959 VESTRE AMOY 7:52.15,5
4840. SVEEN Ole Fredrik 1972 KLOFTA 7:53.23,1
4849. BRANDT Bjorn Erik 1957 BERGEN 7:54.57,9
4856. ESPEDAL Knut Jonas 1948 RANDABERG 7:55.46,4
4864. LILLEBO Per 1958 BERGEN 7:57.05,3
4871. ODEGARD Trond 1958 OSLO 7:58.20,0
4873. RESVE Knut H 1981 HOMMELVIK 7:58.30,7
4874. KRISTENGAARD Roger 1965 HOMMELVIK 7:58.41,0
4881. HEGERROLL Geir Olav 1965 NESOYA 7:59.50,5
4883. HAGEN Terje 1957 NESOYA 8:00.27,2
4889. NYGARD Jan Edvard 1951 FLEKKEFJORD 8:01.29,6
4899. SCHEVIK Omar 1961 FLEKKEFJORD 8:02.35,6
4904. JENSEN Fred Arild 1938 STAVANGER 8:03.08,1
4916. BERG Harald Burchard 1964 STAVANGER 8:05.12,5
4932. SOVIK Atle Hugo 1952 RYKKINN 8:07.32,4
4939. JOHANSEN Kjell Sindre 1958 TENNFJORD 8:09.22,4
4957. BJORNSTAD Rune 1971 KOLBOTN 8:11.49,3
4962. FOLMO Svein 1955 BERGEN 8:12.18,4
4962. OVSTEDAL Terje 1959 VESTNES 8:12.18,4
4972. BERG Robert 1958 HAGAN 8:14.06,1
4973. WASENDEN Tom 1958 GJOVIK 8:14.06,8
4978. GRUE Henning 1981 TRONDHEIM 8:14.37,0
4982. NOTEVARP Olav 1956 BERGEN 8:15.14,8
4990. JESTING Knut 1968 OSLO 8:15.39,0
4993. JOHANSEN Roar 1965 ALTA 8:16.07,7
4996. SYRRIST Tom Espen 1961 SANDEFJORD 8:16.32,0
4999. LOHNE Eirik 1961 BONES 8:17.22,9
5000. HORNET Kjell Magne 1959 HEMSEDAL 8:17.27,2
5006. TRY Kornelius 1976 MOOS 8:18.05,6
5011. SKRE Christian 1961 FONNES 8:19.03,0
5012. LONGVA Arvid 1959 FONNES 8:19.08,5
5013. THEODORSEN Terje 1960 SVOLVAER 8:19.14,8
5017. CHRISTENSEN Jan Erik 1961 BJORNDALSTRE 8:19.59,9
5041. ROSEN Karl 1975 FJELLSTRAND 8:24.05,8
5044. OSTENA Andre' 1984 SKIEN 8:24.21,6
5046. RINGEN Andreas 1983 OSLO 8:24.48,2
5051. BJERKVIG Rolf 1953 MATHOPEN 8:26.03,0
5055. BEKKHUS Alf 1946 GAMLE FREDRIKSTAD 8:27.01,0
5066. MEINSETH Ole Gunnar 1980 DRAMMEN 8:30.41,7
5067. KVALSVIK Jorn Velle 1991 ULSTEINVIK 8:31.20,8
5073. REIER Kjell Axel 1963 MOSS 8:33.12,8
5092. SKAAR Nils Bjorn 1955 HOVIK 8:37.59,6
5093. SOLBAKKEN Dag 1957 BORGEN 8:38.03,4
5095. HALVORSEN Knut 1962 SANDE I VESTFOLD 8:38.28,8
5096. VAN VUUREN Joergen 1966 OSLO 8:38.34,3
5098. HAUSTVEIT Nils 1960 BERGEN 8:39.53,9
5112. PETTERSEN Bernt Jacob 1954 BERGEN 8:43.57,7
5116. REMMER Poul Henrik 1959 TROMSDALEN 8:45.24,4
5126. FURRE Magne 1954 TJELTA 8:47.37,9
5143. TORRESDAL Tormond 1961 STAVANGER 8:54.39,5
5148. KROGH Kenneth 1972 LILLESTROM 8:55.53,6
5149. OLSEN Sverre 1976 DRAMMEN 8:56.01,3
5155. ERIKSEN Nils 1965 OSLO 8:57.50,9
5157. BRATLIEN MORK Robin 1990 OSLO 9:00.28,6
5163. SALATER Oistein 1946 LARVIK 9:02.49,2
5168. RASMUSSEN Svend Olaf 1957 GJERDRUM 9:04.27,1
5171. YRAN Soren 1952 OSLO 9:05.42,3
5177. ROSAS Knut Helge 1949 OSLO 9:07.10,2
5178. WINTHER-LARSEN Fredrick 1945 OSLO 9:08.13,7
5192. SANDNES Ole Morten 1937 LEVANGER 9:11.40,2
5199. WILSON Trond 1961 KRISTIANSAND 9:16.08,6
5216. SOLBERG Sven Erik 1965 KURLAND 9:22.40,1
5220. STIANSEN Bent 1963 OSLO 9:25.19,6
5221. SCHAU Geir 1960 OSLO 9:25.22,3
5222. ROSAKER Christian 1986 HEGGEDAL 9:25.22,9
5223. SANDELL Tore 1966 OSLO 9:26.43,5
5224. HAGEN Thomas 1966 OSLO 9:26.46,3


Kvinner - Topp 20

plass startnr. country navn team tid
1 199 flag JULIA TIKHONOVA RUSM 03:27:54.10
2 6 flag SERAINA BONER COOP 03:29:03.10
3 189 flag ANNIKA LÖFSTRÖM SKIP 03:30:18.70
4 192 flag LAILA KVELI CENT 03:32:12.30
5 198 flag SUSANNE NYSTRÖM CENT 03:36:04.90
6 200 flag TUVA TOFTDAHL STAVER COOP 03:37:33.10
7 255 flag INGER LIV BJERKREIM NILSEN UNBA 03:38:48.40
8 196 flag OLGA ROTCHEVA RUSM 03:39:32.10
9 340 flag KRISTINA ROBERTO SYSA 03:40:54.60
10 194 flag TATJANA JAMBAEVA VITA 03:41:16.10
11 197 flag MARIA GRÄFNINGS SYSA 03:41:24.20
12 193 flag LARISA SHAIDUROVA RUSM 03:41:51.70
13 190 flag SOLFRID BRAATHEN SKIP 03:44:02.40
14 188 flag LINA KORSGREN SKIP 03:46:28.50
15 187 flag NINA LINTZÉN SKIP 03:47:04.30
16 195 flag NATALIA ZERNOVA VITA 03:47:24.60
17 387 flag TONE SUNDVOR N/A 03:52:52.20
18 1320 flag ŠÁRKA ZELENKOVÁ SILV 03:57:50.60
19 186 flag SATU SIKANEN ELEC 04:02:19.70
20 191 flag BENTE SKARI N/A 04:04:33.60


Menn - Topp 100

Plass startnr. country navn team tid
1 9 flag SIMEN ØSTENSEN CENT 03:10:16.10
2 16 flag JOHN KRISTIAN DAHL UNBA 03:10:28.80
3 1 flag JØRGEN AUKLAND CENT 03:10:29.10
4 15 flag JOHAN KJØLSTAD UNBA 03:10:29.30
5 2 flag ANDERS AUKLAND CENT 03:11:02.70
6 17 flag TORE BJØRSETH BERDAL UNBA 03:11:05.30
7 3 flag STANISLAV ŘEZÁČ CENT 03:11:12.10
8 33 flag JÖRGEN BRINK LEAS 03:11:14.90
9 21 flag CHRISTOFFER CALLESEN LEAS 03:11:21.80
10 176 flag DANIEL TYNELL TTYN 03:11:33.90
11 30 flag BRUNO DEBERTOLIS ROSS 03:11:47.00
12 182 flag ALEXEY DVOSKIN VITA 03:11:50.80
13 35 flag JIMMIE JOHNSSON COOP 03:11:58.60
14 20 flag KJETIL DAMMEN LEAS 03:12:03.90
15 5 flag OSKAR SVÄRD COOP 03:12:06.90
16 85 flag STIAN HOELGAARD NPRO 03:12:07.90
17 81 flag SVEIN TORE SINNES NPRO 03:12:24.10
18 19 flag AUDUN LAUGALAND LEAS 03:12:30.50
19 34 flag BILL IMPOLA COOP 03:12:32.90
20 152 flag NIKOLAY BOLOTOV VITA 03:12:33.20
21 11 flag MORTEN EIDE PEDERSEN COOP 03:12:44.90
22 154 flag EUGENIY DEMENTIEV VITA 03:12:49.50
23 57 flag THOMAS HENRIKSEN LEAS 03:13:24.30
24 178 flag FREDRIK BYSTRÖM HELS 03:13:27.70
25 175 flag JENS ERIKSSON CENT 03:13:37.20
26 12 flag ESPEN HARALD BJERKE COOP 03:13:42.70
27 44 flag IVAR TVEITEN BMYH 03:13:49.90
28 180 flag SERGEY SHIRIAEV RUSM 03:13:55.50
29 174 flag MARKUS JÖNSSON SKIR 03:13:59.20
30 165 flag MARTIN ROSVALL MILA 03:14:04.20
31 89 flag TONI LIVERS ROSS 03:14:12.10
32 140 flag MARTIN KOUKAL SNPR 03:14:16.20
33 173 flag ERIK MELIN SÖDERSTRÖM SKIR 03:14:16.70
34 31 flag RICCARDO MICH ROSS 03:14:23.90
35 10 flag ROGER AA DJUPVIK COOP 03:14:33.50
36 177 flag RIKARD TYNELL TTYN 03:14:47.00
37 157 flag DAN MOBERG SYSA 03:14:47.80
38 83 flag GEIR LUDVIG AASEN OUREN NPRO 03:14:58.50
39 167 flag KLAS NILSSON MILA 03:15:03.30
40 134 flag CHRISTOPHE PERRILLAT N/A 03:15:34.30
41 84 flag BØRRE NÆSS NPRO 03:15:34.90
42 120 flag ANTTI LAMPINEN SNPR 03:15:35.80
43 236 flag IVAN PAVLOV VITA 03:16:00.00
44 153 flag ALEXANDER ARTEMYEV VITA 03:16:17.10
45 122 flag JONAS NIELSEN NPRO 03:16:21.90
46 27 flag FLORIAN KOSTNER N/A 03:16:23.20
47 166 flag LARS LJUNG HELS 03:16:23.30
48 147 flag IVAN DEBERTOLIS ROSS 03:16:26.50
49 183 flag IVAN ARTEEV RUSM 03:16:53.20
50 37 flag MARTIN HOLMSTRAND AXAS 03:17:02.80
51 172 flag ANDERS HÖGBERG HELS 03:17:16.10
52 133 flag PASI VUORI ELEC 03:17:40.50
53 24 flag SERGIO BONALDI N/A 03:18:18.60
54 160 flag JOHAN SANDBERG MILA 03:18:20.40
55 138 flag ANDY GERSTENBERGER N/A 03:18:45.90
56 36 flag BJÖRN RYDVALL MILA 03:19:32.00
57 108 flag SIMONE BOSIN N/A 03:19:36.60
58 181 flag ANDREY TYUTEREV RUSM 03:20:00.70
59 156 flag ERIK JONSSON N/A 03:20:01.90
60 66 flag HENRIK SOLLIE N/A 03:20:53.90
61 32 flag LUCA ORLANDI N/A 03:20:55.30
62 184 flag EGOR SORIN RUSM 03:21:09.00
63 97 flag REINHARD KARGRUBER N/A 03:21:10.70
64 29 flag NICOLA MORANDINI COOP 03:21:32.40
65 65 flag KNUT ANDERS HATLEN N/A 03:21:33.30
66 127 flag THOMAS STEURER N/A 03:21:42.90
67 128 flag STEFAN SUTTER N/A 03:21:51.40
68 25 flag SIMONE PAREDI N/A 03:21:53.60
69 14 flag ROBIN BRYNTESSON N/A 03:22:06.30
70 28 flag ALAN MARTINELLI N/A 03:22:10.90
71 341 flag TOBIAS KARLSSON SYSA 03:22:12.80
72 76 flag FRODE JERMSTAD N/A 03:22:52.00
73 26 flag FABIO SANTUS N/A 03:23:36.60
74 146 flag MAREK PAZDERSKÝ SILV 03:24:01.60
75 342 flag LINUS LARSSON SYSA 03:24:44.90
76 170 flag STEIN JOKS N/A 03:26:37.90
77 179 flag VASSILI ROTCHEV RUSM 03:26:53.10
78 94 flag BRUNO CARRARA N/A 03:26:55.60
79 149 flag ALEXANDR YAKOVENKO N/A 03:27:20.80
80 110 flag GIORDANO PASSERINI N/A 03:27:47.10
81 422 flag HANS MAENPAA N/A 03:28:02.20
82 53 flag JAN ERIK GRUDE N/A 03:28:18.00
83 159 flag HENRIK ALM SYSA 03:28:27.20
84 496 flag JAKUB SIKORA N/A 03:28:55.90
85 291 flag NICOLAS BORMOLINI ROSS 03:29:00.40
86 121 flag SEVERIN BAATNES PAAL N/A 03:29:01.10
87 155 flag JOAKIM LOFT N/A 03:29:13.80
88 75 flag FRIDTJOF VAKSDAL N/A 03:29:22.50
89 163 flag DAVID BERG N/A 03:29:32.20
90 292 flag THOMAS BORMOLINI ROSS 03:29:52.10
91 23 flag JENS ARNE SVARTEDAL N/A 03:29:53.00
92 488 flag MARTIN MIKUS N/A 03:29:54.40
93 45 flag DAVID GOTTFRIDSSON N/A 03:29:56.20
94 102 flag TIZIANO CONTI N/A 03:29:57.50
95 119 flag MARTTI HIMMA N/A 03:30:12.40
96 87 flag AUDUN BAKK N/A 03:30:21.40
97 41 flag JOHN MARKUS LERVIK N/A 03:30:26.30
98 78 flag KJETIL FARETH N/A 03:30:32.10
99 494 flag MICHAL FRANCKE N/A 03:31:16.70
100 79 flag ERIK FAGERHOLT N/A 03:31:34.30


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +