Resultater Marcialonga 2014 - Norske kvinner



Resultater Marcialonga - 70 km, klassisk
Moena til Cavalese, Italia - 26. januar 2014


* De 20 beste kvinner og 100 beste menn lenger ned på denne siden

* Resultater uoffisielt for alle løpere og alle klasser via denne linken

Kun norske kvinneløpere i rangert rekkefølge
Plassiffer er plassering blant alle damer uansett nasjon 

4. KVELI Laila 1987 OSTERSUND 3:32.12,3
6. STAVER Tuva Toftdahl 1990 TRONDHEIM 3:37.33,1
7. NILSEN Inger Liv Bjerkreim 1988 RUD 3:38.48,4
13. BRAATHEN Solfrid 1982 HAGAN 3:44.02,4
17. SUNDVOR Tone 1989 LILLEHAMMER 3:52.52,2
20. SKARI Bente 1972 NITTEDAL 4:04.33,6
21. TJOGERSEN Hege 1967 OSLO 4:09.24,6
22. BERGER Elisabeth 1968 OSLO 4:09.28,8
25. PETERSEN Line Rasmussen 1970 SIGGERUD 4:10.06,9
26. OEVREBUST Liv Janne 1968 OSLO 4:10.57,4
28. DYRHOVD Margrete Rossum 1993 KRODEREN 4:13.22,3
30. LERVIK Laukli Ase 1970 ASKER 4:14.34,2
36. WIGAARD Elisabeth 1967 KONGSBERG 4:20.23,8
37. SVARTEDAL Trude 1976 LOMMEDALEN 4:22.57,7
41. NARUM Ingebjorg 1971 GOL 4:26.25,0
45. BJORSVIK Marte Stoback 1987 TROMSO 4:36.00,7
47. HAUGEN Stine 1985 OSLO 4:38.46,8
48. GUSTAVSEN Trine 1969 KIRKENES 4:41.49,0
52. GALGUFTEN Hege 1969 OVERHALLA 4:43.33,5
54. SKARPNORD Tone 1972 BRUMUNDDAL 4:45.15,7
55. HALVORSEN Marte Helene 1992 OSLO 4:45.30,9
58. PERSSON Jeanette 1981 NITTEDAL 4:47.05,1
61. SLETTESTOL Dagmar 1962 OSLO 4:49.27,7
62. SCHOYEN Randi Kristin 1967 LILLESTROM 4:51.02,5
63. FOSS Grethe 1955 OSLO 4:51.12,2
68. VIGEN Thea 1978 OSLO 4:54.24,7
69. OVERSVEEN Mona 1967 BJORKELANGEN 4:54.48,6
70. RAFEN-SPARBY Bente 1976 HASLUM 4:54.50,3
78. RAMSKJELL Siv Katrin 1965 DROBAK 5:00.45,9
79. MANGERSNES Anne Marte 1988 FREDRIKSTAD 5:01.13,2
81. HJORTH Siri Solvang 1983 OSLO 5:03.34,7
82. INDREDAVIK Ingvild 1989 NESTTUN 5:03.51,7
84. KVISGAARD Anniken Dygd 1974 LEIRA 5:04.05,2
85. HESTMARK Heidi 1986 NAMSOS 5:04.20,0
87. HOLIEN Bjorghild 1964 LAERDAL 5:04.25,8
88. TURTER Ellen Marie 1957 OSLO 5:04.30,8
90. GUNNARSLI Mai Kersten 1961 SKIEN 5:04.39,0
92. FREDRIKSEN Ellen Kari 1963 NITTEDAL 5:05.27,7
93. GRIEG Camilla Marianne 1964 BERGEN 5:05.28,1
95. HAGESAETHER Jorunn 1971 TOVASTAD 5:06.19,5
97. AGEDAL Olga 1961 BYREMO 5:07.31,2
99. SMETBAK Beate 1967 TRONDHEIM 5:07.53,7
100. ANDERSEN MOE Merethe 1967 OSLO 5:08.19,1
101. BRUVOLL Kari 1984 OSLO 5:08.20,4
102. DRAKE Astrid 1958 NESOYA 5:08.29,0
103. PRYTZ Audhild 1984 BODOE 5:08.54,0
104. FRIBERG Margrethe 1982 SKIEN 5:09.16,5
105. PEDERSEN Eli Margrete 1962 KROKELVDALEN 5:09.38,1
106. HUSBY Kjersti 1979 ASEN 5:10.03,0
107. MILLI Rita 1973 DAL 5:11.03,9
108. BAROSEN Marit 1967 BODOE 5:11.10,2
109. AANESEN Helle 1966 OSLO 5:12.08,1
110. PEDERSEN Britt 1967 HADDAL 5:12.43,1
111. NORDHAGEN Marit 1967 Oslo 5:12.45,1
112. MOEN Marit Dianne 1968 BJORKELANGEN 5:12.48,3
114. OLSEN Iren 1957 OSLO 5:13.01,8
115. HAASKJOLD Ingrid 1983 OSLO 5:13.51,7
117. STENBRO Birthe 1967 VIKERSUND 5:13.58,9
119. TANGEN Margarete Von 1981 OSLO 5:14.36,2
120. KVAMME Anne Kristin 1968 HONEFOSS 5:14.41,8
121. DAMMEN Hilde 1962 SKJETTEN 5:15.04,5
122. WIIG Torgunn 1969 LOKENSKOG 5:15.24,8
124. L'ABEE LUND Trine 1968 OSLO 5:16.04,2
127. BJERVA Marianne 1979 OSLO 5:17.13,4
130. KLEGGETVEIT Solvor 1990 EIKEN 5:18.19,3
131. LEHNE Astri Gulli 1968 BRUMUNDDAL 5:18.35,7
134. BJERKNES Berit Stav 1959 FJELLHAMAR 5:18.54,7
136. VESTAVIK June 1971 MOLDE 5:19.29,1
137. KILDAHL Jorun 1963 LILLESTROM 5:19.49,6
140. NILSSON Astri 1961 MOLDE 5:20.57,1
142. GLOMSROD Hedda 1977 GAMLE FREDRIKSTAD 5:21.48,9
144. SIMONSEN VEGGUM Nina 1960 OSLO 5:22.34,6
149. HAUGERUD Rebecka Helene 1981 SVENE 5:23.22,0
152. HOLTH Inger 1957 GRANLI 5:24.02,7
156. HESKESTAD Britt 1964 STAVANGER 5:24.53,3
157. LERFALD Trude 1967 GRONG 5:25.22,9
158. ARNESTAD Irene 1962 OSTERAS 5:25.47,2
159. BRUUN Torunn 1968 SKIEN 5:26.20,3
160. JACOBSEN Mette 1962 OSLO 5:26.20,8
162. LUNDBLAD Lene 1976 OSLO 5:26.43,3
164. BRODAHL Christina Frydenlund 1967 HONEFOSS 5:28.00,0
168. HUSE Hege Kristine 1963 LOMMEDALEN 5:29.26,8
170. GRUNDVAG OTTESEN Torill 1964 TROMSO 5:30.40,5
174. HALLINGSGARD Bjorg 1963 FLEKKEFJORD 5:31.19,4
175. JORGENSEN Liselotte Veimar 1995 TRANBY 5:31.24,5
177. SELBOE Helene 1966 LILLESTROM 5:32.07,8
179. OIE Goril Monica 1969 MO I RANA 5:32.31,4
180. DREYER Anne Gunn 1970 BODOE 5:32.40,3
182. NAESGUTHE Liv 1964 OSLO 5:32.56,3
183. SKATTEBOE Sigrid 1988 OSLO 5:32.59,6
186. INDREDAVIK Grethe 1956 NESTTUN 5:33.40,8
189. WOLD Linda 1973 BJORKELANGEN 5:34.43,5
190. ASK Hege 1964 MANDAL 5:35.11,5
195. STRAND Monica 1967 OSLO 5:36.20,6
199. FREDRIKSEN Siri F. 1964 MANDAL 5:37.44,6
202. JOHANNESEN Anne Line 1955 NESTTUN 5:39.04,7
205. TILLER Linni 1960 SLEPENDEN 5:39.58,9
207. BERNER Elna 1954 NESBRU 5:41.08,5
209. HAFNOR FOLMO Helene 1990 TROMSO 5:41.14,1
211. JOHANSEN Lene 1965 OSLO 5:41.37,0
214. GULDAHL Marianne Kveberg 1960 JEVNAKER 5:42.18,8
215. HARALDSEN Ann Birgith 1957 NESBRU 5:42.21,8
219. BJORNSTAD Hanne 1960 BODOE 5:43.27,6
220. ABELSEN Trude 1971 KROKSTADELVA 5:43.28,4
221. HUSE Hilde 1962 OSLO 5:44.10,6
224. KOPLAND Maren 1990 VIKERSUND 5:44.44,5
225. LESTEBERG Ann Kristin 1973 KONGSBERG 5:45.05,1
226. NYLUND Anne Karin 1962 OSLO 5:45.05,4
227. KINDEM Liv 1963 OSLO 5:45.05,9
228. HOLTE Ida 1961 MANDAL 5:45.38,9
230. RAVNAA Ellen 1963 NESOYA 5:46.28,0
232. ISACHSEN Kristin 1956 ASKER 5:47.50,2
234. DYRHOVD Unni Rossum 1963 KRODEREN 5:47.52,6
236. NORDSTAD Solvi 1971 BJORKELANGEN 5:48.03,7
239. OLAISEN Katrin 1963 OSLO 5:49.09,4
240. SOHLBERG Liv 1955 OSLO 5:49.13,0
241. ERIKSEN Camilla Bjerke 1975 OSLO 5:49.41,4
243. NORDBY Kristin 1973 BJORKELANGEN 5:50.15,7
246. SOHLBERG Yvonne Lunde 1975 SNAROYA 5:50.55,4
248. DAHL Kari Mette 1964 MO I RANA 5:52.25,3
249. KINDBERG Toini 1973 SIGGERUD 5:52.36,7
250. NIPE Marianne 1976 OSLO 5:52.42,4
251. URDAL Bente 1972 TROMSO 5:52.47,3
252. FLINSTAD Anna Elisabeth Dedich 1967 OSLO 5:53.45,7
253. LEIN Kristin 1958 OSLO 5:53.53,7
257. BO Eirill 1962 NESBRU 5:54.39,9
258. FALNES Torhill Gysland 1964 STAVANGER 5:54.48,4
261. JOHNSEN Cathrine Andrea 1991 TRONDHEIM 5:55.09,3
263. SUNDELIN RORVIK Gisela 1963 OSLO 5:55.26,3
264. MOEN Rubi 1976 HAGAN 5:55.45,4
266. FREDRIKSEN Bente 1967 STORSLETT 5:56.23,6
267. OBRESTAD Liv Grete 1958 STAVANGER 5:56.37,4
271. MEISLER Anne Grethe 1965 BODO 5:57.08,1
274. PRESTEGAARDSHUS Kari 1963 OSLO 5:57.54,3
275. SYVERSEN Eva 1962 OSLO 5:58.35,9
276. SVANEVIK Trude 1966 BERGEN 5:58.49,8
277. THORSTENSEN Jorunn Jordan 1940 DRAMMEN 5:59.09,3
279. STOKKELAND Mari 1955 SANDNES 6:00.07,0
280. SANDHAUG Merete 1970 GAMLE FREDRIKSTAD 6:00.24,9
281. GUNNULFSEN Ann Elisabeth 1962 HOKKSUND 6:01.02,2
282. HOLTE Annette 1967 KONGSBERG 6:01.23,5
284. FROYLAND HOEL Hilde 1979 OSLO 6:01.35,3
286. VADSET Bente Iren 1985 ALESUND 6:01.57,9
287. HAUGEN Anne Julsrud 1959 HALDEN 6:02.02,0
288. NERDAL Nina 1970 TROMSDALEN 6:02.06,5
290. MOELMEN Toril 1960 OSLO 6:02.29,9
298. KVENNEJORDE Rita Aina 1961 DRAMMEN 6:03.15,7
302. WANGSNESS Sigrid Brevik 1956 OSLO 6:04.16,1
304. VEEN Kari Anne 1970 STAVANGER 6:04.56,7
306. SEEM Ingunn 1984 TRONDHEIM 6:05.39,4
308. HOLMEN Hanne Sofie 1974 BRUMUNDDAL 6:06.17,0
313. KJEILEN Tove Halhjem 1961 NESOYA 6:07.40,0
314. AKSNES Ellen Kathrine 1965 OSLO 6:07.43,7
317. TRONDSEN Henriette 1986 OSLO 6:09.07,3
319. EKORNESS Lene 1971 STABEKK 6:09.37,6
321. JORDAL Tove 1987 OSLO 6:09.45,4
322. VOLE Magnhild 1976 VAGA 6:09.59,2
323. MOSENG Marianne 1964 GJERDRUM 6:10.01,4
329. HELSING Rikke 1988 HOVIK 6:11.38,2
330. ROKENES Britha 1974 OSLO 6:11.58,9
333. FURUSETH May Tove 1971 GJERDRUM 6:12.53,2
340. RASMUSSEN Lisbeth 1960 OSLO 6:13.42,9
342. TIMLAND Kjersti Buverud 1969 SKIEN 6:14.07,5
343. WELTHA Lisbeth 1951 BO I TELEMARK 6:14.08,2
344. GLORVIGEN Vibeke 1970 GJERDRUM 6:14.35,9
347. ASP Lene Anette 1972 OSLO 6:15.32,5
348. SOLBERG Aud 1962 TOMREFJORD 6:16.05,2
350. NILSEN Edel Sofie 1959 ASKER 6:17.17,3
352. NICOLAISEN Trine 1974 TRONDHEIM 6:17.45,5
355. HOGGEN Eli Bente 1959 VOLDA 6:18.13,0
356. MORCH Anne 1955 ISDALSTO 6:18.19,4
360. SOLUM Sissel Iren 1963 SKAGE 6:19.01,0
362. JUELL Gabrielle 1981 OSLO 6:19.24,1
364. BJERKELY Nina 1981 OSLO 6:19.29,7
365. DREVSJO Margit Raastad 1964 OSLO 6:19.46,1
373. SKJERVE Nina 1962 MAURA 6:21.11,7
374. THUNE Christine 1962 OSLO 6:21.41,9
378. SCHRUMPF Ellen 1948 BO I TELEMARK 6:22.17,8
380. KLEIVDAL Kristine 1972 OSLO 6:22.57,5
383. ROED Randi Helene 1963 HAMAR 6:23.59,8
384. KYDLAND Anne Grethe Rostad 1960 HAMAR 6:24.01,3
385. TALSNES Siri Kraft 1963 HAMAR 6:24.01,4
386. JAKOBSEN Trine 1970 BODOE 6:24.07,1
387. NILSEN Anne Birgit 1961 BORKENES 6:24.59,3
389. BERGENE Anna 1982 OSLO 6:25.33,1
391. LILLEGARD SCHEI Aid 1966 TROMSO 6:26.41,9
392. KALTENBORN Cecilie R 1976 HOSLE 6:26.52,8
393. EGGEN Britt 1959 OSLO 6:26.54,9
395. GROSSO Anita Svendson 1962 OSLO 6:27.12,0
396. MELLBYE Elisabeth 1954 RON 6:27.26,3
400. EINES Kari Vik 1974 JESSHEIM 6:27.39,9
402. SUNNAS Nina 1955 KRISTIANSAND 6:27.51,6
403. HARALDSEN Ellen 1952 ASKER 6:27.52,0
404. MOEN Anne Lise Bjorseth 1966 SORUM 6:28.03,7
405. BJELLANES Vigdis 1962 BODOE 6:28.27,7
406. AKSNES Kristin 1965 ASKER 6:28.30,1
407. MISJE Bibbi 1963 BERGEN 6:28.37,0
412. DJUPESLAND Alexandra 1992 OSLO 6:29.17,6
414. KLEPPA Auslaug 1947 HJELMELAND 6:29.26,5
416. THOM Siri 1954 BORKENES 6:29.55,7
419. GISHOLT Aase Therese 1961 OSLO 6:30.34,3
422. VIK Ingvild 1977 OSLO 6:30.44,7
425. ENGER Marianne 1968 OSLO 6:31.14,6
426. EKELAND Cecilie Fosse 1971 STAVANGER 6:31.20,0
428. SCHJONSBY Anne Pernille 1963 LOVENSTAD 6:31.43,4
429. FARSTAD Grethe 1966 KVINESDAL 6:32.24,8
430. KARLSEN Hege 1971 OSLO 6:32.29,1
432. ARNESEN Cathrine E. 1960 ENEBAKK 6:32.59,1
433. KVERNELAND Liv Annike 1978 OSLO 6:33.02,8
435. HJERTHOLM Kristin 1962 OSLO 6:33.21,3
438. MATHISEN Nina Broch 1958 BERGEN 6:33.50,6
442. LAMPE Gunn Eva 1960 ALTA 6:34.27,9
446. BREKKE Terese 1965 TRONDHEIM 6:35.20,7
451. BJORINGSOY Stine Karen 1989 HERLAND 6:36.01,9
454. LUNDRING Hege 1973 JESSHEIM 6:36.15,8
456. SORBOEN Karianne 1975 AAL 6:37.19,7
459. ROTTERUD Lene 1968 OSLO 6:37.37,3
469. NORDAS Randi 1968 LONEVAG 6:39.43,2
470. NYSVEEN Kjersti Amb 1960 RYKKINN 6:39.53,6
475. DEKKO Cathrine 1972 OSLO 6:41.49,0
476. NEUHOLD Anett 1978 OSLO 6:41.52,6
477. REINHARDT Nina Gjaerum 1953 KRISTIANSAND 6:42.10,6
478. ALHAUG Benedikte 1972 STAVANGER 6:42.38,4
483. SUNDVOR Linda 1991 VIKESA 6:43.34,8
484. JACOBSEN Tove Flem 1963 OSLO 6:43.40,7
485. HAUGE Sissel 1963 OSLO 6:43.41,3
486. STORHAUG Liv Ragnhild 1966 KVERNALAND 6:43.44,9
488. HEIRUNG Ninni Roll 1986 OSLO 6:43.57,7
489. JACOBSEN Monica 1971 OSLO 6:43.58,0
491. HORNSETH Bente Kristine 1969 OSTERAS 6:44.21,2
494. RUISSEN Astrid 1987 ORNES 6:44.52,2
502. HINNA Astri Elisabeth 1971 STAVANGER 6:46.14,4
504. PETTERSEN Helge 1958 BODOE 6:46.27,0
506. SCHILL Ann-christin 1954 OSLO 6:46.56,0
508. LEIRVAG Anne Grete 1963 FONNES 6:47.37,7
510. PRESTEGARD Eldri 1956 OSLO 6:47.48,5
511. RODAL Gry Hege 1970 OSLO 6:47.52,8
517. SIREVAAG Ellen Marie 1975 OSLO 6:48.39,3
522. AUSTAD Anne Grete 1968 NORDKISA 6:49.28,2
524. MALAND Gerd Helga 1957 OSLO 6:49.44,5
530. MELOY UTSI Marit 1978 KARASJOK 6:50.20,9
533. STROEM SOLLI Lotte 1986 HOSLE 6:50.42,4
536. SKJEFLO Trine 1956 BODOE 6:51.30,5
538. KROGH Sylvia 1977 OSLO 6:51.38,7
540. IVARSON Line 1974 OSLO 6:52.05,4
541. SKAMO Cathrine 1974 OSLO 6:52.27,7
544. VOLLAN Elin 1959 HARSTAD 6:53.00,9
546. THOMASSEN Bente 1969 RANHEIM 6:53.40,2
548. HANSSEN-BAUER Merete Waage 1959 OSLO 6:53.48,7
550. THORSTENSEN Kari 1951 KRONGSVINGER 6:54.23,5
552. OVERGAARD Nina Cecilie 1970 HESSENG 6:54.32,4
553. DRAGESETH Ann 1958 OSLO 6:54.33,4
555. DJUPESLAND Helena Kyttari 1959 OSLO 6:55.15,3
558. SOMMER Anne Mette 1965 SANDSLI 6:55.43,9
559. JORGENSEN Stina 1968 BODO 6:55.46,4
562. SJORBOTTEN Ellen Stole 1957 TRANBY 6:56.54,4
566. SVENDSGARD Ellen 1975 VALNESFJORD 6:57.04,2
567. FINNBY Turid 1954 SANDNES 6:57.05,6
569. SOLDAL Henriette M. 1952 FANA 6:58.16,5
570. FLEMMEN Helga 1949 VOLDA 6:58.22,6
572. REITE Rigmor 1970 AALESUND 6:59.21,1
573. HALLINGSGARD Gerd 1964 MANDAL 6:59.38,9
574. TORP Anita 1965 DROBAK 7:00.07,1
578. JOHANNESSEN Bjorg 1962 OSLO 7:01.36,3
580. WASENDEN Solfrid Irene 1959 GJOVIK 7:01.38,7
582. STANG HOX Pernille 1988 OSLO 7:02.43,6
583. BENTZEN Liv 1954 BRONNOYSUND 7:02.44,5
584. SOLLI Tove Karin 1963 BRONNOYSUND 7:02.45,5
589. ROSJO Berit Guri 1963 FOLLAFOSS 7:04.21,1
590. AKSELSEN Rigmor Rytter 1947 OSLO 7:04.32,7
593. EIKELID Monica 1965 OSLO 7:05.03,0
595. HUNSTAD Kristin 1955 STJORDAL 7:05.07,0
604. HAAMSOE Vibeke 1982 HOMMERSAK 7:06.30,8
605. IVERSEN Eirin Isabel 1978 TROMSO 7:06.43,1
611. ENGH Marit 1965 OSLO 7:07.12,8
612. KALLAND Ragnhild Aarflot 1960 VOLDA 7:07.16,6
614. HANKEN Helene 1970 AALESUND 7:07.27,9
621. EGELAND Anne 1962 JAR 7:08.59,7
625. SOMMERFELT Christine 1962 OSTERAS 7:09.26,0
626. SELE Ragnhils 1967 TRONDHEIM 7:09.36,3
627. HAMRE Solfrid 1967 FLEKKEFJORD 7:09.39,2
630. KITTELSEN Evelyn 1952 FLEKKEFJORD 7:09.59,0
631. SELVIK Goril 1963 PARADIS 7:10.06,9
632. LOBERG Hilde 1960 OSLO 7:10.32,7
638. SNILDAL Bente 1967 NAMSOS 7:12.44,0
639. RIMEREIT Anita Eidsvik 1971 STAVANGER 7:12.49,0
640. JORGENSEN Ann Kristin 1964 BODOE 7:12.58,3
641. SOLBAKKEN Bente Gulliksen 1961 BORGEN 7:13.02,0
642. FASSELAND Anne Gunn 1958 SOR-AUDNEDAL 7:13.10,1
643. TENDEN Ida L 1983 OSLO 7:13.25,1
645. HJELLE Grete 1966 ORSTA 7:13.39,0
646. OHNSTAD Kirsti 1951 BERGEN 7:13.52,4
652. MATHISEN Kirsten Broch 1953 OSLO 7:15.58,0
653. GRANN Nina 1962 OSLO 7:16.02,6
655. HERMANSEN Tone Karres 1968 STORSLETT 7:16.07,8
658. HOLM NILSSON Sofia 1986 HOVIK 7:16.32,0
664. HARALDSTAD Inger Grethe 1965 OYSLEBO 7:17.33,0
666. SALATER ROTMO Hildegun 1975 HOLMESTRAND 7:17.52,7
671. FJOROFT Ingunn 1946 BO I TELEMARK 7:19.29,0
673. NEVERLIEN Trine 1970 MOGREINA 7:19.32,4
677. SKAVERN Margaret Staurbakk 1955 BRANDBU 7:20.25,9
679. ZEINER-GUNDERSEN Kirsti Elisab 1950 ASKER 7:21.39,9
680. ALTMANN Adele 1970 TROMSDALEN 7:21.40,0
684. KALSAAS Anne 1957 FANA 7:22.21,3
690. LIBERG SANNES Tove 1955 OSLO 7:24.14,4
691. BAKKEN Kristin 1959 OSLO 7:24.17,7
693. MESSEL Bea 1963 OSLO 7:24.19,1
694. WISTROM Lena 1969 KRISTIANSAND 7:24.23,6
697. HORNE Toril 1960 VOSS 7:24.40,9
698. DALEN Nina 1960 HOVET 7:25.11,2
702. TANGEN Stine 1985 OSLO 7:25.28,5
708. KRISTIANSEN Therese 1986 TROMSO 7:26.26,1
709. MOBERG Lene Dygd 1969 FAGERNES 7:26.43,1
712. HVEDING Annichen 1968 OSLO 7:26.54,2
714. LILLEBY Mari Ann 1960 STJORDAL 7:27.06,9
715. HALSTENRUD Marianne 1977 MJONDALEN 7:27.08,7
716. HALSTENRUD Kari 1955 PRESTFOSS 7:27.11,5
719. SANNER Ingunn 1956 JAR 7:27.57,7
720. ORNHOFT Gro 1963 LARVIK 7:27.59,8
723. OVSTHUS Annlaug Tveito 1969 AAL 7:29.06,2
724. NOSTVIK Cecilie 1971 TROMSO 7:29.12,3
726. RAMSLAND Hilde 1974 SOGNE 7:29.37,3
727. KROKEN Liv Kari 1964 DROBAK 7:29.39,1
734. DURBAN Birgitte Therese 1974 OSLO 7:31.56,9
735. RAUGSTAD Ragnhild 1973 SANDNES 7:32.04,2
737. LANNE Vibeke 1971 STAVANGER 7:32.35,1
742. FREKHAUG Merete 1961 BERGEN 7:35.31,2
750. FOSLI Ingun 1957 OSLO 7:38.07,0
753. WAHL OLSEN Siri 1950 TRONDHEIM 7:38.30,2
754. HOLLA Sissel 1956 BODOE 7:39.31,5
755. SCHWARTZ Monica 1977 NAMSOS 7:40.12,3
757. MATHISEN Eva 1965 ASKER 7:41.21,1
758. ROBOLE Kari 1961 BONES 7:41.55,7
759. SVENDSEN Lill Karin 1958 OSLO 7:42.04,4
761. OLSEN Tove Helen 1969 BODOE 7:42.15,3
764. PETERSSON Thyra Malin Sofia 1963 OSLO 7:43.20,2
767. MERCKOLL Else Marie 1957 OSLO 7:44.10,7
768. ALNEAS Mona 1965 OPPEGARD 7:44.17,5
770. HAUGLUM SLETTENE Anita 1974 DROBAK 7:44.53,6
771. BRANDT Karen Lahn Johannessen 1958 BERGEN 7:44.55,3
772. LAHN JOHANNESSEN Marit 1962 BERGEN 7:44.55,4
774. LIEN Tone 1967 ELVERUM 7:45.30,2
776. JANSON Mariann 1970 TROMSDALEN 7:46.02,4
783. KJELDSTAD Therese 1971 SOFIEMYR 7:47.54,4
786. GLOMSROD Oda 1990 HALDEN 7:49.17,0
796. JOHANSEN Birgit 1963 ASKIM 7:50.32,2
797. LOSNEGAARD Trine Marit 1960 HARSTAD 7:50.32,6
800. FURBERG Anne Sofie 1969 TROMSO 7:51.38,8
804. SORENSEN Gro Torill 1966 BODOE 7:53.07,9
806. SORUM Bente Asen 1968 OSLO 7:53.22,3
807. HAUKSDOTTIR Asrun 1957 KONGSBERG 7:53.50,9
809. VIKE Marit Arseth 1963 VIKEBUKT 7:55.09,6
811. BOMANN-LARSEN Karin 1953 DRAMMEN 7:56.09,0
813. NESHEIM Nancy 1971 BODOE 7:56.56,2
817. HOLESTOL Anne Karin 1956 HOVET 7:59.49,3
823. NODELAND Unni 1957 MANDAL 8:02.12,6
824. KIMESTAD AASE Lill 1955 MANDAL 8:02.13,5
825. AANENSEN Berit 1958 MANDAL 8:02.16,0
826. LYCKE Irene 1956 BEKKESTUA 8:02.45,4
830. WASSHAUG Therese 1971 OSLO 8:04.08,7
831. ANFINSET Liv Them Enger 1948 HOVET 8:04.30,4
837. PETERSEN Susanne Annemette 1961 KROKKLEIVA 8:06.09,0
841. THIELEMANN Marianne 1969 MOOS 8:08.33,4
842. MOE-NILSSEN Ella 1947 NESTTUN 8:09.02,7
843. ANDREASSEN Nina 1968 TROMSO 8:09.15,4
845. SUNDE Camilla 1978 OSLO 8:10.07,0
846. NILSEN Grethe Kvamme 1961 BERGEN 8:10.11,8
849. FAUSKE Brit 1956 SVOLVAER 8:10.26,9
852. JOHANSEN May Britt 1954 MANDAL 8:11.06,4
855. HAGE Hilde Mari Finnoy 1962 OSLO 8:13.52,7
856. LAMPE HAGBERG Lill Tone 1971 ALTA 8:14.04,2
858. FISKE Heidi Ann 1953 BERGEN 8:15.12,5
860. ARNEVIG Merethe 1964 TERTNES 8:15.20,5
866. ABRAHAMSEN Karen Sofie 1953 OSLO 8:16.56,2
867. EGGESVIK May Kristin 1960 BODOE 8:17.14,1
868. RAASTAD Karin Elisabeth 1948 OSLO 8:17.22,2
871. HOUGSRUD Ingrid 1949 OSLO 8:18.57,4
872. ASADI Flora 1966 MOSS 8:19.11,1
873. KJEILEN Marit 1966 FONNES 8:19.11,8
874. FONNES Monica 1967 FONNES 8:19.13,1
875. SUNDKLAKK Inger 1957 BODOE 8:19.32,6
877. TAULE Merethe 1966 BERGEN 8:19.43,1
878. WINTERVOLL Vibeke 1970 TRONDHEIM 8:19.50,2
879. SKARPAAS Marit 1974 OSLO 8:20.38,2
893. GJESSING Ida 1968 OSLO 8:28.24,4
900. EBBESTAD Anne 1969 DRAMMEN 8:29.46,8
901. PETTERSEN Eli Stavnes 1956 BERGEN 8:30.24,0
903. DANIELSEN Mari Skeie 1985 ST. CROIX FALLS 8:32.11,4
904. LARSEN SVERRESDATTER Lill 1979 TROMSO 8:32.36,1
905. BJERKVIG Nina Kalhagen 1957 MATHOPEN 8:32.54,6
906. LEIROS Elise Therese 1978 TROMSO 8:34.36,9
907. GRIMSTAD Hilde 1966 TROMSO 8:34.52,9
908. OLSSON Kerstin Maria 1955 OSLO 8:34.59,1
911. SKAAR Tina Maria 1991 HOVIK 8:37.12,9
914. SOMMERFELDT Katherine 1979 LARVIK 8:37.35,0
917. BENJAMINSEN Lise Hilmarsdatter 1984 TROMSO 8:38.34,9
918. HARDESTY Solvaar 1982 TROMSO 8:38.35,6
925. FJELLBO Siri 1958 TOLVSROD 8:42.53,4
926. COCK Berit 1954 HAFRSFJORD 8:43.00,0
927. ANDERSON Sonia 1962 STAVANGER 8:43.20,9
928. ELIASSEN Astrid Breiland 1951 FLORO 8:43.33,0
931. HUSDAL Marit 1951 STJORDAL 8:43.56,1
933. MYKLEBUST Trine Linse 1970 SKEDSMOKORSET 8:44.07,0
935. AARHUS Susanne 1985 SKIEN 8:44.44,6
940. INDAHL Unni Karin 1947 FORNEBU 8:45.09,6
941. MOSTI Mona Lill 1964 SULIT 8:47.58,0
948. NORMANN Hanne Marit 1972 OSLO 8:52.05,0
949. REMMER Anne 1979 TROMSDALEN 8:52.28,0
951. NILSEN Kari 1957 REVETAL 8:53.49,0
952. RAME Anne Sigrid Sjo 1952 OSLO 8:53.53,9
956. SANDVIK Bjorg 1949 BERGEN 8:57.38,5
965. RASMUSSEN NORDHEIM Iren 1961 GJERDRUM 9:04.26,9
967. ANDERSEN Ellen 1962 SANDEFJORD 9:05.07,9
968. GILL Elisabeth 1966 EIDSVOLL 9:08.21,8
976. WILSON JOHANSEN Sidsel 1961 KRISTIANSAND 9:16.09,9
977. GADE Sidsel Kristin 1962 STABEKK 9:16.19,5
990. HENDEN TORSTEINSEN Nora 1975 OSLO 9:22.33,6
995. SILJE TORRE Netskar 1974 SKI 9:25.57,7
1000. WADEL Lill 1967 KRAKEROY 9:28.15,7


Kvinner - Topp 20

plass startnr. country navn team tid
1 199 flag JULIA TIKHONOVA RUSM 03:27:54.10
2 6 flag SERAINA BONER COOP 03:29:03.10
3 189 flag ANNIKA LÖFSTRÖM SKIP 03:30:18.70
4 192 flag LAILA KVELI CENT 03:32:12.30
5 198 flag SUSANNE NYSTRÖM CENT 03:36:04.90
6 200 flag TUVA TOFTDAHL STAVER COOP 03:37:33.10
7 255 flag INGER LIV BJERKREIM NILSEN UNBA 03:38:48.40
8 196 flag OLGA ROTCHEVA RUSM 03:39:32.10
9 340 flag KRISTINA ROBERTO SYSA 03:40:54.60
10 194 flag TATJANA JAMBAEVA VITA 03:41:16.10
11 197 flag MARIA GRÄFNINGS SYSA 03:41:24.20
12 193 flag LARISA SHAIDUROVA RUSM 03:41:51.70
13 190 flag SOLFRID BRAATHEN SKIP 03:44:02.40
14 188 flag LINA KORSGREN SKIP 03:46:28.50
15 187 flag NINA LINTZÉN SKIP 03:47:04.30
16 195 flag NATALIA ZERNOVA VITA 03:47:24.60
17 387 flag TONE SUNDVOR N/A 03:52:52.20
18 1320 flag ŠÁRKA ZELENKOVÁ SILV 03:57:50.60
19 186 flag SATU SIKANEN ELEC 04:02:19.70
20 191 flag BENTE SKARI N/A 04:04:33.60


Menn - Topp 100

Plass startnr. country navn team tid
1 9 flag SIMEN ØSTENSEN CENT 03:10:16.10
2 16 flag JOHN KRISTIAN DAHL UNBA 03:10:28.80
3 1 flag JØRGEN AUKLAND CENT 03:10:29.10
4 15 flag JOHAN KJØLSTAD UNBA 03:10:29.30
5 2 flag ANDERS AUKLAND CENT 03:11:02.70
6 17 flag TORE BJØRSETH BERDAL UNBA 03:11:05.30
7 3 flag STANISLAV ŘEZÁČ CENT 03:11:12.10
8 33 flag JÖRGEN BRINK LEAS 03:11:14.90
9 21 flag CHRISTOFFER CALLESEN LEAS 03:11:21.80
10 176 flag DANIEL TYNELL TTYN 03:11:33.90
11 30 flag BRUNO DEBERTOLIS ROSS 03:11:47.00
12 182 flag ALEXEY DVOSKIN VITA 03:11:50.80
13 35 flag JIMMIE JOHNSSON COOP 03:11:58.60
14 20 flag KJETIL DAMMEN LEAS 03:12:03.90
15 5 flag OSKAR SVÄRD COOP 03:12:06.90
16 85 flag STIAN HOELGAARD NPRO 03:12:07.90
17 81 flag SVEIN TORE SINNES NPRO 03:12:24.10
18 19 flag AUDUN LAUGALAND LEAS 03:12:30.50
19 34 flag BILL IMPOLA COOP 03:12:32.90
20 152 flag NIKOLAY BOLOTOV VITA 03:12:33.20
21 11 flag MORTEN EIDE PEDERSEN COOP 03:12:44.90
22 154 flag EUGENIY DEMENTIEV VITA 03:12:49.50
23 57 flag THOMAS HENRIKSEN LEAS 03:13:24.30
24 178 flag FREDRIK BYSTRÖM HELS 03:13:27.70
25 175 flag JENS ERIKSSON CENT 03:13:37.20
26 12 flag ESPEN HARALD BJERKE COOP 03:13:42.70
27 44 flag IVAR TVEITEN BMYH 03:13:49.90
28 180 flag SERGEY SHIRIAEV RUSM 03:13:55.50
29 174 flag MARKUS JÖNSSON SKIR 03:13:59.20
30 165 flag MARTIN ROSVALL MILA 03:14:04.20
31 89 flag TONI LIVERS ROSS 03:14:12.10
32 140 flag MARTIN KOUKAL SNPR 03:14:16.20
33 173 flag ERIK MELIN SÖDERSTRÖM SKIR 03:14:16.70
34 31 flag RICCARDO MICH ROSS 03:14:23.90
35 10 flag ROGER AA DJUPVIK COOP 03:14:33.50
36 177 flag RIKARD TYNELL TTYN 03:14:47.00
37 157 flag DAN MOBERG SYSA 03:14:47.80
38 83 flag GEIR LUDVIG AASEN OUREN NPRO 03:14:58.50
39 167 flag KLAS NILSSON MILA 03:15:03.30
40 134 flag CHRISTOPHE PERRILLAT N/A 03:15:34.30
41 84 flag BØRRE NÆSS NPRO 03:15:34.90
42 120 flag ANTTI LAMPINEN SNPR 03:15:35.80
43 236 flag IVAN PAVLOV VITA 03:16:00.00
44 153 flag ALEXANDER ARTEMYEV VITA 03:16:17.10
45 122 flag JONAS NIELSEN NPRO 03:16:21.90
46 27 flag FLORIAN KOSTNER N/A 03:16:23.20
47 166 flag LARS LJUNG HELS 03:16:23.30
48 147 flag IVAN DEBERTOLIS ROSS 03:16:26.50
49 183 flag IVAN ARTEEV RUSM 03:16:53.20
50 37 flag MARTIN HOLMSTRAND AXAS 03:17:02.80
51 172 flag ANDERS HÖGBERG HELS 03:17:16.10
52 133 flag PASI VUORI ELEC 03:17:40.50
53 24 flag SERGIO BONALDI N/A 03:18:18.60
54 160 flag JOHAN SANDBERG MILA 03:18:20.40
55 138 flag ANDY GERSTENBERGER N/A 03:18:45.90
56 36 flag BJÖRN RYDVALL MILA 03:19:32.00
57 108 flag SIMONE BOSIN N/A 03:19:36.60
58 181 flag ANDREY TYUTEREV RUSM 03:20:00.70
59 156 flag ERIK JONSSON N/A 03:20:01.90
60 66 flag HENRIK SOLLIE N/A 03:20:53.90
61 32 flag LUCA ORLANDI N/A 03:20:55.30
62 184 flag EGOR SORIN RUSM 03:21:09.00
63 97 flag REINHARD KARGRUBER N/A 03:21:10.70
64 29 flag NICOLA MORANDINI COOP 03:21:32.40
65 65 flag KNUT ANDERS HATLEN N/A 03:21:33.30
66 127 flag THOMAS STEURER N/A 03:21:42.90
67 128 flag STEFAN SUTTER N/A 03:21:51.40
68 25 flag SIMONE PAREDI N/A 03:21:53.60
69 14 flag ROBIN BRYNTESSON N/A 03:22:06.30
70 28 flag ALAN MARTINELLI N/A 03:22:10.90
71 341 flag TOBIAS KARLSSON SYSA 03:22:12.80
72 76 flag FRODE JERMSTAD N/A 03:22:52.00
73 26 flag FABIO SANTUS N/A 03:23:36.60
74 146 flag MAREK PAZDERSKÝ SILV 03:24:01.60
75 342 flag LINUS LARSSON SYSA 03:24:44.90
76 170 flag STEIN JOKS N/A 03:26:37.90
77 179 flag VASSILI ROTCHEV RUSM 03:26:53.10
78 94 flag BRUNO CARRARA N/A 03:26:55.60
79 149 flag ALEXANDR YAKOVENKO N/A 03:27:20.80
80 110 flag GIORDANO PASSERINI N/A 03:27:47.10
81 422 flag HANS MAENPAA N/A 03:28:02.20
82 53 flag JAN ERIK GRUDE N/A 03:28:18.00
83 159 flag HENRIK ALM SYSA 03:28:27.20
84 496 flag JAKUB SIKORA N/A 03:28:55.90
85 291 flag NICOLAS BORMOLINI ROSS 03:29:00.40
86 121 flag SEVERIN BAATNES PAAL N/A 03:29:01.10
87 155 flag JOAKIM LOFT N/A 03:29:13.80
88 75 flag FRIDTJOF VAKSDAL N/A 03:29:22.50
89 163 flag DAVID BERG N/A 03:29:32.20
90 292 flag THOMAS BORMOLINI ROSS 03:29:52.10
91 23 flag JENS ARNE SVARTEDAL N/A 03:29:53.00
92 488 flag MARTIN MIKUS N/A 03:29:54.40
93 45 flag DAVID GOTTFRIDSSON N/A 03:29:56.20
94 102 flag TIZIANO CONTI N/A 03:29:57.50
95 119 flag MARTTI HIMMA N/A 03:30:12.40
96 87 flag AUDUN BAKK N/A 03:30:21.40
97 41 flag JOHN MARKUS LERVIK N/A 03:30:26.30
98 78 flag KJETIL FARETH N/A 03:30:32.10
99 494 flag MICHAL FRANCKE N/A 03:31:16.70
100 79 flag ERIK FAGERHOLT N/A 03:31:34.30


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +