Resultater UngdomsBirken 2013



UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 10. mars 2013

Klasse Jenter 12 år

Plass Navn Klubb Tid
1 Tiril Kristine Knotten Ivrig Il 50:24
2 Runa Ulvang Kjelsås IL 50:38
3 Line Maltun Helland Kjelsås IL 51:05
4 Carlotta Kim Krüger Redalen il 51:14
5 Sigrid Leseth Føyen kjelsås Langress 53:41
6 Ingrid Hermine Fürst Heming 53:53
7 Nora Meli Svea skilag 53:56
8 Hedda Bakkemo Gjøvik skiklubb 53:57
9 Marie Sølverud Wangen Magnor UL 54:14
10 Kristine Eide Rapp Gjerdrum IL 54:43
11 Carina Sveen Strandbygda il 54:45
12 Margrethe Bergane Glassverket IF 54:57
13 Kaja Aamodt Grønlie Røa IL 55:01
14 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 55:12
15 Mari Gåsbakk Fossum IF 55:56
16 Martine Grøttum Engen Røa IL 56:09
17 Lina Eikenes Hvamstad Rustad 56:23
18 Dina Kolderup Lund   56:29
19 Julie Moger Lillehammer Skiklubb 56:31
20 Martine Svendsby Tistedalen FL-Ski 56:35
21 Camilla Hals Heming 56:47
22 Nora Andersen Røa IL 57:08
23 Mathilde Hauge Harviken Strandbygda il 57:22
24 Thea Snortheimsmoen Vestre Slidre I.L. 57:27
25 Julie Henriette Arnesen Konnerud IL 57:27
26 Ida Haugen Ramstad Nittedal IL 57:32
27 Hennie Rosalie Engebretsen Skoppum Ski 57:35
28 Gyrid Øygard Førde il 57:38
29 Mari Hallberg Bakkestuen Brøttum IL 57:38
30 Johanne Midttun Systad Lyn Ski 57:50
31 Carolina Hernandez Vråle Drammen Strong 58:05
32 Oda Thrane Øen IL Jutul 58:06
33 Monika Høistad  Bruce Lillehammer Skiklub 58:07
34 Selma Andersen Røa IL 58:10
35 Ingvild Snuggerud Reådalen Ski 58:13
36 Mina Lunde Røa 58:48
37 Frida Tendal Rustad IL 58:49
38 Julie Elisabeth Åbyholm Fossum IF 58:55
39 Kristina Bergquist Rømskog Il 58:56
40 Ingvild Soland Bolin Fossum IF 59:02
41 Heidi Linn   59:15
42 Cecilia Synnevåg Nybø Koll 59:18
43 Eline Fejerskov Asker Skiklubb 59:19
44 Ingeborg Sørhøy Tufte Larvik ski 59:20
45 Martine Agner Strand Holmen IF Langrenn 59:21
46 Sigrid Sofie Wien Stenersen Hamar Skiklubb 59:22
47 Vilde Kverndal Veslegard Fjellet IL 59:27
48 Nora Nikoline Falck Asker Skiklubb 59:31
49 Hennie Thoeneie Asker Skiklubb 59:31
50 Christine Thorvaldsen IL TRY 59:40
51 Mari Torsteinsrud Fjellet IL 59:47
52 Ada Eide Longva Ottestad Ski 59:48
53 Elisabeth Lykken Hamre Søre Ål IL 1:00:01
54 Hanne Eide Rapp Gjerdrum IL 1:00:07
55 Constance Løken Dahl HEMING IL 1:00:11
56 Marthine Herger Lindgren IL Jutul 1:00:17
57 Silje Berner Myhre Fossum IF 1:00:18
58 Karen Myklebust Vang Skiløperforening 1:00:21
59 Tiril Loen Lillehammer Skiklub 1:00:21
60 Amalie Andersen Heming 1:00:22
61 Ida Benjaminsen MjøsSki 1:00:28
62 Hanne Kampenhøy Nordbygda/Løten Ski 1:00:29
63 Hanna Gjerdingen Søndre Ål Sportsklubb 1:00:33
64 Julie Sofie Franksdatter Aas Jutul Il 1:00:36
65 Mia Edland Lunde Fossum 1:00:37
66 Henriette Andersen MjøsSki 1:00:42
67 Tuva Sanne-Grini Årvoll 1:00:52
68 Filippa Andresen Røa IL 1:00:55
69 Idunn Cecilie Rolfsen HEMING IL 1:00:59
70 Anita Bueno Lindmoen Raufoss Il langrenn 1:01:00
71 Anniken Berger Fet skiklubb 1:01:01
72 Helene Unander Njård 1:01:01
73 Julie Blakstad Ottestad 1:01:10
74 Margrethe Wettre Andreassen Asker Skiklubb 1:01:11
75 Vilde Opsanger Rebbestad Fossum IF 1:01:12
76 Kaja Vikerhaug Fet skiklubb 1:01:22
77 Nora Marie Storvik Grønvold Hakadal IL 1:01:28
78 Hedda Mikalsen Driv IL Ski 1:01:38
79 Karoline Vik Tolo Lommedalens IL 1:01:48
80 Silje Hauknes Svendsen Gjerdrum IL 1:01:53
81 Kaisa Antonsen Fredrikstad Skiklubb 1:01:56
82 Selma Stakston Hilleren Lillehammer Skiklub 1:01:57
83 Otilie Børresen Bollingmo Raufoss Il langrenn 1:02:02
84 Ida Kristine Tandberg Kjelsås IL - ski 1:02:03
85 Elin Mikkelsplass Bromma IL 1:02:03
86 Mina Holmen Nilssen MjøsSki 1:02:03
87 Maren Aaberg LØRENSKOG SKIKLUBB 1:02:08
88 Lea Stabæk Wenaas Røa IL 1:02:10
89 Karine Bang Ritland Koll 1:02:39
90 Ann Sophie Skaalvik Sandøy Bromma 1:02:45
91 Marie Nesbakken Sande Harestua 1:02:47
92 Ragni Andreassen Kollien Asker Skiklubb 1:02:52
93 Anne Torgersen Jutul 1:03:04
94 Synne Haug Andersen Lommedalen IL 1:03:04
95 Maja Solsrud Kjelsås Langrenn 1:03:23
96 Amalie Marie Hov Asker Skiklubb 1:03:35
97 Julie Aarvak Bakklund Fossum 1:03:38
98 Emma Hult Ottestad IL Ski 1:03:38
99 Marte Jørstad-Langsrud Fossum IF 1:03:39
100 Ingrid Emblem Holte Gjerstad IL 1:03:42
101 Kristin Schei Eriksen Bærums Verk IF 1:03:53
102 Kirsti Høiholt-Vågsnes Søre Ål IL 1:03:57
103 Elise Viste Rustad IL 1:04:01
104 Maria Finni Magnussen Nitteal IL 1:04:04
105 Sara Grini Frøisli Kjelsås ski 1:04:12
106 Rachel Marøy Bårdsen Try 1:04:23
107 Hanne Berget ØTI Ski 1:04:23
108 Mille Therese Jacobsen Fossum IF 1:04:23
109 Helene  Kjeldaas Botne SK 1:04:24
110 Hannah Elisabeth Grude Rustad IL 1:04:24
111 Hege Pettersen Fossum IF 1:04:25
112 Ylva Nereng Sørlie Raufoss Il langrenn 1:04:27
113 Nora Johanne Embretsen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 1:04:27
114 Ada Wulfsberg IL Koll 1:04:33
115 Marte Tangen Rustad IL 1:04:35
116 Fanny Dan Tomter Nordbygda Løten ski 1:04:35
117 Julie Grøndalen Raufoss IL 1:04:36
118 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 1:04:37
119 Heidi Indergård Molde og Omegn IF - Ski 1:04:37
120 Vilde Golberg Njård 1:04:47
121 Rikke Storli Ottestad Ski 1:04:48
122 Nora Bjørnholt Sørkedalen IF 1:04:49
123 Hedda Kristiansen Hakadal IL 1:05:24
124 Rebecca Larsson Hestnes Gjelleråsen IF 1:05:32
125 Mari Hanesand Asker Skiklubb - ski 1:05:32
126 Kamilla Lome Ottestad IL 1:05:33
127 Oda Brannstorph Ottestad Ski 1:05:33
128 Anna Bårdseng Vang Skiløperforening 1:05:43
129 Frida Sofie Schmidt Kjelsås Langrenn 1:05:45
130 Henriette Evjen Winum Hakadal IL 1:05:50
131 Live Rygnestad Haugerud Lyn Ski 1:05:52
132 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 1:05:52
133 Mina Bergskaug IL Koll 1:06:00
134 Else Hågå Lesja IL 1:06:00
135 Kaja Sjøl Christensen Heggedal IL 1:06:17
136 Siri Vegsund Staver Jardar IL 1:06:20
137 Emma Wisnes Paulsen Fossum IF 1:06:32
138 Ingeborg Lønnum Årvoll IL 1:06:37
139 Frøya Bildøy Sollien Lommedalens IL 1:06:50
140 Caroline Gunnufsen Rustad IL 1:06:51
141 Kjersti Engen Korsæth Lillehammer Skiklub 1:06:55
142 Ingvild Bossum Søre Ål IL 1:07:11
143 Mathilde Hongseth Heming 1:07:19
144 Ingrid Maurtvedt Gran IL 1:07:43
145 Josefine Bark Flaterud Raufoss IL- Langrenn 1:07:44
146 Kamilla Mørk Hansen Gjerdrum 1:07:58
147 Hege Utkvitne Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 1:08:20
148 Tonje-Malin Rhrich Konnerud Idrettslag, ski 1:08:27
149 Hedda Hammer Flathagen Hernes IL 1:08:28
150 Mille Sparboe Røa IL 1:08:29
151 Anne Marte Nordeng Nordre Land IL 1:08:37
152 Synne Asplund Koll 1:08:39
153 Kaja Bollingmo Årvoll IL 1:08:45
154 Solvor Seim Hamar Skiklubb 1:09:43
155 Caroline Grotøy Bjørgum Fossum IF 1:09:44
156 Carmen Maria Usler Rustad IL 1:09:58
157 Elise Fjeld Lundberg IL R.O.S. 1:10:10
158 Alvilde Marthinsen Lundberg Hyggen IF 1:10:30
159 Hanna Grimstad Sørhøy Rustad IL 1:10:46
160 Silje Jøranli Nordre Land IL 1:11:13
161 Helene Janshaug Halvorsen Fossum IF 1:11:21
162 Sofie Gjone Kvelde Il 1:11:23
163 Camilla Krogh Ottestad Ski 1:11:49
164 Martine Bakken Lyn Ski 1:12:38
165 Marte Løseth FOSSUM IL 1:12:38
166 Vibeke Øverby IL Trysilgutten 1:12:50
167 Carina Plukkerud Øyer/Tretten ski 1:12:53
168 Thea Wisløff TRY IL 1:13:30
169 Maria Lindeman Welle TRY IL 1:13:44
170 Mirthe Leistra Tolfsen Østre Toten Skilag 1:13:46
171 Marie Frølich-Olsen Fredrikstad Skiklubb 1:13:56
172 Stine Rokne Vågen Koll IL 1:14:09
173 Emma Meyer Larsson Jardar IL 1:14:16
174 Vilde Børseth Eidsvold Værks Skiklub 1:14:17
175 Anne Marte Skrindo Pettersen Rustad IL 1:14:31
176 Mari Gladhaug Redalen il ski 1:14:36
177 Cecilie Lysgaard Lemme Vollen Ungdomslag 1:14:36
178 Rikke Bergstrøm Håkerud Skedsmoskiklubb 1:14:47
179 Lone Bovold Østby IL 1:15:23
180 Helle Skagestad Størdal Faaberg IL 1:19:02
181 Thea Horn Røa IL 1:19:16
182 Christine H Thorstensen Lyn Ski 1:19:38
183 Birgitta Kumar Westberg Lyn Ski 1:19:38
184 Oda Kirkeby Frogner IL 1:22:48
185 Gaia Cornelia Tangen Fossum IF 1:23:23
186 Ane Straumsheim Fossum IF 1:24:07
187 Mari Ying Raadim Berntsen Fossum IF 1:24:07
188 Stine Støylen Stavdal Bjørndal IF 1:26:48
189 Katrine Dirdal Jardar 1:28:25
190 Madeleine Leyland Fossum 1:53:23
191 Johanna  Steinfeld Midseim   1:53:31


Klasse Jenter 13 år

Plass Navn Klubb Tid
1 Lisa Neraas Fossum IF 47:59
2 Stine Stadsvik Fossum 48:01
3 Hege Lindvik Stubrud Søre Ål IL 48:03
4 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 48:03
5 Anna Slåen Tormod Skilag 48:26
6 Ingrid Johnsen Åsen IL 48:49
7 Tora Drage Roti Røa IL 49:04
8 Sofie Voraa Haslum IL 49:06
9 Sara Borchgrevink Fossum IF 49:33
10 Nikoline Lund Holme Skoppum IL 49:43
11 Mathilde Eiklid Sørkedalens Idrettsforening 49:49
12 Elena Rise Johnsen Asker Skiklubb 50:00
13 Annette Berntsen Vind IL 50:06
14 Karen Amalie Nordseth Snertingdal If Ski 50:08
15 Solveig Rief Armo Skoppum Ski 50:13
16 Marie Laukli Konnerud IL 50:16
17 Sanne Njaastad Kjelsås IL 50:17
18 Marthe Dehn Haslum IL 50:23
19 Ane Grøtan Wang Haslum IL 50:23
20 Victoria Sæther Magnor UL 50:32
21 Pia Anine Stangebye Lyn Ski 50:32
22 Stine Johansen Åslia skilag 50:46
23 Berit Nordsæter Resell Byåsen IL 50:52
24 Kristine Kleivi Kjelsås 50:53
25 Johanne Dahl Norland Lyn Ski 51:05
26 Pernille Bakken Vind IL 51:16
27 Hanna Killingstad Konnerud IL 51:22
28 Tuva Nesheim Flatebakken IL Jardar 51:45
29 Maria Norheim Morken Kjelsås IL 52:05
30 Tuva Overrein Lunde Røa IL 52:05
31 Marie Harstveit Rustad IL 52:07
32 Lucie Bang FOSSUM IL 52:08
33 Mari Victoria Robøle Lien Hamar Skiklubb 52:11
34 Marit Kragh Kjos Haslum IL 52:11
35 Karianne Olsvik Dengerud Kjelsås IL, Ski 52:14
36 Thea Sørum Gjelleråsen IF 52:21
37 Pernille Gullikstad Søre Ål IL 52:22
38 Marianne Kure Ås IL -Ski 52:25
39 Hennie Wahlstrøm Krogstad TRY IL 52:28
40 Tiril Bergitte Lund Fossum IF - Ski 52:30
41 Oda Støen Kolkinn Søndre Ål Spk 52:41
42 Nora Sanness Kjelsås IL 52:42
43 Karoline Wardberg Høiby Åsmarka IL 52:44
44 Ingrid Thune Rolfsen Fossum Idrettsforening 52:46
45 Anna Littorin Sandbu Lyn Ski/SK Rye 52:48
46 Eline Kvam Øyer Tretten IF - ski 52:48
47 Ragne Norrud Røa IL 53:00
48 Ingrid Leuckfeld Pedersen Kjelsås IL 53:04
49 Andrine Harriet Fremstad Nanset Ski 53:06
50 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 53:08
51 Guri Sollien Hulbak Hemsedal IL 53:16
52 Pernille Katla Haslum IL 53:32
53 Andrine Hildeng Høybråten & Stovner IL 53:33
54 Elin Kolstadbakken Rogne il 53:38
55 Tonje Rognerud Bøe Røa IL 53:56
56 Sigri Bergum Øyer-Tretten IF 53:56
57 Selma Sandsten Røa IL 54:03
58 Synne Ekre Heidal IL 54:04
59 Karoline Hast Riise Skoppum IL 54:04
60 Hanne Myhr Vallset Il 54:06
61 Thea Bull Wiig Holmen IF 54:10
62 Kristine Strandlie Gjøvik skiklubb 54:11
63 Siri Vestengen Nittedal IL 54:13
64 Ingvild Fossgård Bækkelagets SK 54:18
65 Selma Elise Kildahl Asker Skiklubb 54:21
66 Martine Sogn-Larssen IL TRY 54:22
67 Siri Ågnes Søre Ål IL 54:23
68 Ane Bjørgum Valås Byåsen IL 54:24
69 Marte Tjernshaugen Skimt 54:26
70 Helene Nybakken Hansen MjøsSki 54:29
71 Heidi Grøholdt Sørkedalens IF 54:35
72 Anniken Falkenstein Fossum IF 54:38
73 Benedicte Germundson Heming IL - ski 54:51
74 Lotte Sølvsberg Noren Hamar Skiklubb 54:54
75 Thea Heegaard Olsen Mjøndalen IF 54:59
76 Anne Ofstad Konnerud IL Ski 55:02
77 Ingrid Gylterud Kvålsgard Fossum IF 55:05
78 Marte Morgenlie Skei Kjelsås IL 55:09
79 Christine Dalsjø Fredriksen Magnor UL 55:13
80 Kjersti Lundqvist Ås IL 55:17
81 Eira Rapp Magnor UL 55:25
82 Anne Bunemann De Besche Try 55:29
83 Andrine Kleiven Heidal IL 55:30
84 Ingvild Høydal Lyn Ski 55:50
85 Frida Bakken Ulseth Kjelsås IL 55:52
86 Linn Mei Waaler Drøbak Frogn IL 55:58
87 Silje Milli Nordre Eidsvoll IL 56:03
88 Anna Maria Østbye Mysen IF 56:05
89 Emma Ryen Hamar Skiklubb 56:05
90 Susann Fedreheim Lyngnes MjøsSki 56:08
91 Nora Tveit Langerud MjøsSki 56:09
92 Eva Nesje-Haugli Søre Ål IL 56:16
93 Mari Balke Fjellang Koll 56:17
94 Lisa Josefine Bakke tistedalen fl 56:21
95 Helene Roaas Skimt 56:22
96 Kristine Bekken Gulbrandsen Brandbu idrettsforening, ski 56:25
97 Kristin Fagerli Røa IL 56:26
98 Selma Tærum LØRENSKOG SKIKLUBB 56:27
99 Anne Omholt Berrefjord Svarstad il 56:29
100 Anna Mjølstad-Svendsen Varde IL 56:40
101 Henriette Spidsberg Fossum 56:40
102 Karoline Wangen-Eriksen Røa IL 56:47
103 Margrethe Miøen Fossum 56:47
104 Hedda Horn Rønneberg Røa IL 56:48
105 Caroline Molland Karlson Kjelsås 56:50
106 Angelica Bratteng Gjelleråsen Ski 56:54
107 Mathilde Benjaminsen Fossum 56:58
108 Jorid Hoel IL Kolbukameratene 56:58
109 Frida Sanne-Grini Kjelsås - Ski 57:15
110 Andrine Korslund Roterud IL 57:17
111 Mia Nilssen Randlev Gjerdrum IL 57:18
112 Emma Nilssen Randlev Gjerdrum IL 57:19
113 Maiken Lie Kjelsås IL 57:23
114 Synnøve Frantzen Asker Skiklubb 57:40
115 Emilie Reinholdt Oppegård IL 57:46
116 Andrea Johnsrud Gran IL 57:50
117 Lisa Hustad Byåsen IL 57:52
118 Linnea Pflugfelder Gram IL Jardar 57:53
119 Silja Persson Bunde Kjelsås 57:54
120 Anne Sigrid Alm Gran IL 57:55
121 Eline Julsrud Rekdal Koll IL 57:55
122 Tilde Øyjordet Lom il 57:56
123 Johanne Lunde Ragnhildsløkken Vind IL 57:58
124 Julie Torgersen Haslum 57:58
125 Ingrid Hasaas Fossum IF 58:06
126 Thea M Nyhus Haslum IL 58:09
127 Thea Helene L. Foss Varde IL 58:12
128 Elin Bartnes Fet skiklubb 58:12
129 Oda Løken Vallset Il 58:18
130 Elida Veidahl Martinsen Vang Skiløperforening 58:18
131 Ingrid Lothe Jevne Fossum 58:26
132 Marie Aakvaag Haslum IL 58:27
133 Solveig Eline Berg Haslum IL 58:33
134 Maren Norderud Haslum IL 58:39
135 Randi Fjelltun Stensvand IL ROS 58:47
136 Ingrid Marie Wølneberg Jardar IL 58:57
137 Dorthe Martinussen Fossum IF 58:58
138 Karla Fastbø Nes Ski 58:59
139 Maja Sogn Lien Fossum 59:00
140 Signe Haaland Buer   59:02
141 Sirianne Carlsen Rymoen Moss skiklubb 59:03
142 Selma Amundsen Fossum IF 59:04
143 Sigrid Moland Heming 59:05
144 Thea Eikeland Melen Heming 59:05
145 Pernille Borch Røa IL 59:10
146 Ida Harsem Holmen langrenn 59:18
147 Iris Mæhlumsveen Byåsen IL 59:20
148 Anna Cathrine Krekling Lommedalen IL 59:22
149 Andrea Leerbeck Roterud IL 59:30
150 Andrine Hammer J/H-Langrenn 59:40
151 Sara Berg-Westskogen   59:45
152 Juni G Andenæs Holmen 59:57
153 Aurora Gjølsjø Spydeberg IL 1:00:03
154 Karoline Sjulstad Svarstad Il Ski 1:00:14
155 Camilla Olberg Setskog idretsforening 1:00:20
156 Helene Krokfoss LØRENSKOG SKIKLUBB 1:00:29
157 Sofie Wetten Vang SLF 1:00:43
158 Celine Vik Kjelsås IL 1:01:11
159 Thea Cathrin Urke Haslum IL 1:01:15
160 Marta Eik Tomrefjord il ski 1:01:15
161 Sofie Klokset Tomrefjord IL 1:01:15
162 Ida Lunde Svarstad il 1:01:27
163 Lise Molden Stensrud Vestre Gran IL 1:01:32
164 Selma Rydland Fjøsne NIL 1:01:34
165 Hedda Landbø Roberg Haslum IL 1:01:45
166 Mathilde Langaard Lund Njård 1:01:55
167 Victoria Stenseth Olberg kjellmyra il,solør ski 1:02:01
168 Elinor Evensen Smedstad Hernes idrettslag 1:02:01
169 Elise Nordberg Næss LØRENSKOG SKIKLUBB 1:02:03
170 Gjertrud Rasch Haugen ROS IL 1:02:22
171 Hanna Width Holmen IF 1:02:22
172 Elisabeth Caspersen Heming 1:02:23
173 Kristine Schuessler Try 1:03:05
174 Benedicte Refstad Heidenstrøm Fredrikstad Skiklubb 1:03:07
175 Mirjam Kvamme Gjøvik skiklubb 1:03:11
176 Rakel Kvamme Gjøvik skiklubb 1:03:37
177 Kamomilla Sunde Brandbu IF Ski 1:04:01
178 Vilma Nilsen Rømskog Il 1:04:02
179 Fie Cappelen Haslum IL 1:04:22
180 Ingrid Marie Sel   1:04:47
181 Oda Kvamme Søre Ål IL 1:04:50
182 Rebekka Opdal Christiansen Roterud IL 1:04:54
183 Emilie Bilgrav Sæther Østre Toten Skilag 1:05:03
184 Liv-Jorunn B. Haug Harestua IL 1:05:32
185 Celina Ryssdal Heming 1:05:59
186 Nora Hundere Holmen IF Langrenn 1:06:02
187 Hannah Kvalfoss Try 1:06:09
188 Maria Teigen Lom il 1:07:02
189 Anette Sandviken Lom il 1:07:15
190 Julia Nordeng   1:07:22
191 Mia Gundhus Dyrberg Holmen IF 1:08:12
192 Martine Viberg-Dahl Byåsen IL 1:08:43
193 Malin Sannerhaugen Bjerke IL 1:08:48
194 Margret Fridriksdottir Koll 1:08:54
195 Ingri Bryhn Vallset Il 1:09:41
196 Synnøve Bække Sande Sportsklubb 1:09:57
197 Karianne Larsen Haget Elverum Håndball 1:10:27
198 Maiken Ellingsen Hamar Skiklubb 1:10:40
199 Sophie Charlotte Hansson Try 1:11:05
200 Madelen Bingen Halnes Jardar IL 1:11:53
201 Katharina Langsethagen Strandbygda IL Ski 1:12:11
202 Tiril Engemoen Aasland Try 1:12:45
203 Rebekka Garcia Benito Koll 1:12:46
204 Emilie Johnrud Skrim Ski 1:13:07
205 Katharina Sommerfelt LYN SKI / SK Rye 1:14:10
206 Dagny Sofie Hagen Johnsgård Lsk 1:16:16
207 Andrea Bryhni Vallset Il 1:18:46
208 Catharina Elisabeth Lykke HEMING IL 1:19:47
209 Sandra Jøranli Nordre Land IL 1:21:23

Klasse Jenter 14 år

Plass Navn Klubb Tid (#R)
1 Sigrid Stakston Søre Ål IL 43:53
2 Ragnhild Rønning Vikersund IF Langrenn 44:59
3 Stine Bratteng Gjelleråsen i.f skigruppe 45:03
4 Eline Storvik Grønvold Hakadal IL 45:46
5 Torunn Taksgaard Strindheim Ski 45:47
6 Jenny Pedersen Dfi ski 45:56
7 Henriette Smeby Kjelsås IL 46:24
8 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF-ski 46:29
9 Vilde Blomseth Heming 46:40
10 Ingrid Sølverud Wangen Magnor UL 46:51
11 Elena Bekken Stokke ski 46:53
12 Guro Myrset Molde og Omegn IF - Ski 46:53
13 Marte Andersen-Gott Husby Rustad 46:59
14 Solveig Hernandez Vråle Drammen-Strong IL 47:00
15 Guro Nalum Duvholt Nanset Ski 47:02
16 Tuva Ertzaas Granøien Bærums Verk IF 47:02
17 Amalie Winnes Drammen Strong 47:03
18 Ingvil Ahlsand Kjelsås 47:06
19 Julie Bjervig Drivenes Lommedalens IL 47:17
20 Dorthe B Seierstad Raufoss Il langrenn 47:28
21 Kaia Melhus Heming 47:35
22 Marie Skjæggestad HEMING IL 47:37
23 Ingrid Cecilie Brakstad Bækkelaget SK 47:43
24 Anine Lome Hamar Skiklubb 47:43
25 Vilde Årøen Lykke Emblem Idrettslag 48:19
26 Sigrid Bye Eidsvoll værk skiklubb 48:44
27 Henriette Hannisdal Heming 48:46
28 Ingrid Aaslund Fet skiklubb 48:46
29 Ragnhild Mogstad Surnadal il 48:53
30 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 48:56
31 Julie Bodahl Mjøndalen Ski 48:58
32 Maria Leseth Kjelsås Langrenn 49:06
33 Elisabeth H Thorstensen Lyn Ski 49:14
34 Johanne Nordheim Tveter Holmen IF - Langrenn 49:14
35 Tuva Bakkemo Gjøvik skiklubb 49:14
36 Hanna Kristine Larsen Heddal IL 49:17
37 Maren Sophie Talmo Koll 49:21
38 Agnes Irene Longfjeld Vikersund IF Langrenn 49:22
39 Aurora Ulsaker Bjørn Vang Skiløperforening 49:29
40 Oda Hatlestad Hovland Jardar IL 49:32
41 Ingvild Wollebek Ås IL 49:39
42 Tina Rusten Brøttum il/Team Sjusjøen 49:46
43 Karen Johanna Frankrig Kjelsås 49:57
44 Pauline Tørnby Rømskog Il 49:58
45 Ingvild Marie Haug Mjøndalen Ski 49:59
46 Synne Skjærstein Bærums Verk IF 49:59
47 Vera Norli Haslum IL 50:03
48 Franziska Skogsholm Åslia skilag 50:12
49 Kaia Ritland Thomsen Heming 50:16
50 Marie Wahlstrøm HEMING IL 50:28
51 Marte Bergsland Trøsken IL 50:31
52 Eline Bergundhaugen Mesnali Skilag/Team Sjusjøen 50:55
53 Martine Opsahl Rustad IL 51:00
54 Hannah Thorstensen Koll IL 51:01
55 Guro Skari Berger Lillehammer Skiklub 51:07
56 Guro Karlsen Lillehammer Skiklub 51:16
57 Oda Lund Aakre Lom IL - Ski 51:18
58 Synne Jonassen Heddal IL 51:23
59 Elisabeth Hagen Helgesen LØRENSKOG SKIKLUBB 51:25
60 Ragnhild Eide Byåsen IL 51:26
61 Tale Dybvad Haugdal Byåsen IL 51:27
62 Cornelia Mydske Wang Heming 51:29
63 Kristin Moengen Lørenskog Ski 51:40
64 Marte Gjerjordet Prytz Heddal IL 51:41
65 Ingrid Lykken Hamre Søre Ål IL 51:44
66 Hedda Børsting Saltnes Asker Skiklubb 51:50
67 Benedicte Rimmereid Lyn Ski 52:03
68 Malin Jøranli Nordre Land IL 52:05
69 Henriette Sæterdal Semb Asker Skiklubb 52:05
70 Louise Andersen Heming 52:07
71 Julie Flatner Hansen Gjerdrum IL 52:09
72 Synne Svarstad Hanslien Lillehammer Skiklub 52:16
73 Guro Haugland Syverinsen Bærums Verk IF 52:19
74 Marte Wiger Høybråten og Stovner Langrenn 52:24
75 Marion Sveen Heidal IL 52:38
76 Marit Sveen Hamar Skiklubb 52:41
77 Lise Hveem Krogsti MjøsSki 52:42
78 Heidi Therese Wiest Vang Skiløperforening 52:55
79 Mina Claussen Bærums Verk IF 52:55
80 Maria Virik Bærums Verk - Ski 53:00
81 Betine Bakken Haugsbygd IF 53:05
82 Thea Feiring Haltia Jardar IL 53:22
83 Karoline Gagnum Ring Dikemark IF Langrenn 53:25
84 Emma Stanger   53:29
85 Ingrid Storlien MjøsSki 53:31
86 Eira Torsteinsen Bærums Verk IF 53:35
87 Thea Forbord Johnsen   53:48
88 Ella Hegg Gundersen Fossum IF 53:52
89 Kristine Marie Embretsen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 53:53
90 Maiken Leistra Tolfsen Østre Toten Skilag 53:59
91 Emilie Høgås   54:04
92 Kjersti Løkka Granlund Heddal IL 54:05
93 Ann-Eline Bloch Børke Byåsen IL 54:05
94 Sara Langvatn Nesodden IF 54:13
95 Gina Lindmoen Raufoss Il langrenn 54:14
96 Ingvild Tveita Rustad IL 54:14
97 Vilde Øvreeide Kjelsås IL 54:19
98 Julie Hammer Gjerdrum il ski 54:21
99 Jenny Roald Lyngstad Bækkelagets Sportsklub 54:24
100 Tonje Hauglie-Hanssen Heggedal IL 54:29
101 Frida Kullerud   54:32
102 Signe Nordli BSF 54:34
103 Sethne Ingrid   54:36
104 Synne Winum Hakadal IL 54:38
105 Karen Marie Håkonsen   54:38
106 Selma Landsverk LynSki 55:01
107 Viktoria Saastad Stokke 55:05
108 Synne Johanne Røstadsand Kjelsås IL 55:08
109 Sandra Sedeniussen Gjelleråsen Ski 55:09
110 Marie Bakken Hernes IL 55:11
111 Siri Spetalen Heming 55:11
112 Emma Sørset Oppegård IL 55:26
113 Synne Furuheim Kråkenes Kjelsås 55:38
114 Cathrine Libæk Lyn Ski 55:39
115 Andrea Corneliussen Austeng BVIF 55:43
116 Johanne Gregers Lyn Ski 55:48
117 Linnea Skaare Søbstad Koll IL 55:49
118 Agnes Lindstad Børresen Ottestad Ski 55:54
119 Lina Brevik Gran IL 56:16
120 Henriette Frølich-Olsen Fredrikstad Skiklubb 56:24
121 Johanne Bark Flaterud Raufoss IL - Langrenn 56:43
122 Oda Libæk Lyn Ski 56:50
123 Ingeborg Fallbakken Berge Nordbygda/Løten Ski 56:54
124 Selma Jensen Lyn Ski 56:54
125 Gina Marie Granheim IL ROS 56:59
126 Marie Bøvre Landmark Gjerdrum il ski 57:09
127 Ida Vågsmyr Engen Mesnali Skilag/Team Sjusjøen 57:12
128 Hedvig Marie David-Andersen Sørkedalens IF 57:19
129 Emilie Torset Roterud IL 57:20
130 Nora Olafsen   57:22
131 Synne Hongseth Heming 57:22
132 Torbjørg Venstad Skimt 57:26
133 Vilde Tunheim LØRENSKOG SKIKLUBB 57:35
134 Marie Bråten Nittedal IL 58:02
135 Ingrid Bredalen Hakadal 58:10
136 Ingrid Kleiven Lalm IL 58:14
137 Karoline Duelien Vaaje Granli IL 58:16
138 Ingrid Nergård Åslia skilag 58:19
139 Ebba Dromsrud Ross Vang Skiløperforening 58:44
140 Nora Simone Sande   59:24
141 Thea Løvaas Tennøy MOI 59:26
142 Ane Øren Myhre IL Trysilgutten 59:32
143 Amanda H. Spjeldnæs Lyn Ski 59:52
144 Ebba Lindbæck Lyn Ski 59:55
145 Tora Slettom Lom il 1:00:01
146 Victoria Anthonsen ØHIL 1:00:15
147 Ida Brustad Helmersen Rustad IL 1:00:17
148 Bjørk Margrete Ellingsbø Vang Skiløperforening 1:00:17
149 Tomine Victoria Hillier Skimt Langrenn 1:00:23
150 Frida Winther Kapstad Heggedal IL 1:00:26
151 Ingvild Engh Pollestad Nittedal IL 1:00:26
152 Elen Katle Fleten Asker Skiklubb 1:00:32
153 Tia Tiller Jardar 1:01:16
154 Idunn Holte Kjelsås IL 1:01:24
155 Ingebjørg Thorkildsen Skoppum IL Skigruppa 1:01:30
156 Ingrid Bolstad Martinsen Åslia skilag 1:01:49
157 Maya Bratland Nittedal IL 1:02:17
158 Nina E. Hoelfeldt Lund Øvrevoll Hosle IL 1:02:22
159 Live Thomassen Øvrevoll Hosle IL 1:02:22
160 Ragnhild Emblem Holte Gjerstad IL 1:02:44
161 Marthe Tystad Trysilgutten, IL 1:03:04
162 Jenny Engebretsen Lyn Ski 1:04:07
163 Nora Heyerdahl Lyn 1:04:17
164 Marte Uthus Oppegård 1:04:38
165 Selma Haldar Holen Haslum IL 1:04:43
166 Ella Jones BVIF 1:04:51
167 Vilde Kenworthy Oppegård IL 1:06:10
168 Hanna Lille Holmen IF 1:06:39
169 Marthe Kirkeby Frogner IL 1:08:31
170 Helene Lundin Haslum IL 1:08:35
171 Victoria Kenworthy Oppegård IL 1:08:54
172 Aurora Gøbel   1:14:03
173 Mina Uthus Oppegård IL 1:14:50
174 Karen Vormdal Johansen Haslum IL 1:16:51
175 Sunniva Ramsdal Eikefjord IL 1:19:18

Klasse Jenter 15 år

Plass Navn Klubb Tid
1 Amalie Olsen Mjøndalen 42:18
2 Mathilde Myhrvold Vind IL 42:34
3 Katrine Seim Hol IL 43:37
4 Martine Engebretsen HEMING IL 43:39
5 Inger-Ane Sætra Schefte Oppegård IL 43:40
6 Hedda Hulbaklien Bakke Koll 44:20
7 Maiken Min Midtskogen Stor-Elvdal 44:22
8 Hanna Tendal Rustad IL 44:23
9 Julie Rustad Dfi ski 44:24
10 Marte Emilsen Nordbygda/Løten Ski 44:29
11 Anna Grøntjernet Svea skilag 44:52
12 Hedda Østberg Amundsen Asker Skiklubb / Team G-sport 45:03
13 Kristin Sandbæk Østre Toten Skilag 45:06
14 Ida Bratlie høybråten Stovner IL 45:25
15 Tiril Liverud Knudsen Konnerud IL 45:34
16 Emma Murvold Stor-Elvdal Skiklubb 45:45
17 Kristine Tuv Myhre Jevnaker Ski 45:56
18 Mariia Orlova St.Petersburg 45:56
19 Martine Korslund Roterud IL 46:00
20 Cecilie Mogen Oppegård 46:01
21 Anine Hallén Kjelsås IL 46:02
22 Mille Lund   46:03
23 Ina Høie Rustad IL 46:12
24 Karoline Strømmen Martinsen Vind IL 46:24
25 Hanne Mo Vaadal Roterud IL 46:32
26 Anniken Skeisvoll Grimsmo Holmen IF 46:41
27 Tina Knutsmoen Nesodden IF 46:45
28 Aurora Kildahl Asker ski klubb- Team G-sport Asker 47:17
29 Tale Kristine Lindefjeld IL Jardar 47:24
30 Camilla Lie Kjelsås IL 47:41
31 Maria Victoria Dammen LØRENSKOG SKIKLUBB 47:48
32 Marte Killingstad Konnerud IL 47:49
33 Ingrid Rodahl Kvale Skedsmo Skiklubb 48:02
34 Elise Gravningen Sande Sportsklubb 48:19
35 Guro Finstad Bjerken Gjerdrum il ski 48:23
36 Caroline Egebakken Grotli Gjelleråsen IF 48:26
37 Mathilde Bangstad Bergersen Hamar Skiklubb 48:37
38 Thea Maurtvedt Slitu IF 48:51
39 Oda Sikkeland   48:58
40 Mari Hognestad Nordre Eidsvoll IL 49:01
41 Judith Ingela Rickertsen Hole Bækkelagets SK 49:04
42 Henriette Furu Gjerdrum il ski 49:09
43 Emilie Auestad Nittedal IL 49:10
44 Julie Juvik Sand IF / Team Odal 49:38
45 Sigrid Fu Skjelbostad MjøsSki 50:01
46 Sofie Skyttersæter Iversen Heming 50:05
47 Sigrid Anne Hafsahl Karset Vang Skiløperforening 50:07
48 Vilde Thorud Koll 50:10
49 Ylva Horten Høybråten og Stovner IL 50:18
50 Anniken Helland-Hansen Jardar Langrenn 50:19
51 Emilie Røkaas Mjøndalen IF 50:28
52 Tessa Klokkerud Odden Rustad 50:42
53 Tuva Skarra Konnerud 50:44
54 Helena Kumar Westberg Koll 50:58
55 Margit Hågå Lesja IL 51:06
56 Marie Eskeland Øygarden Gjerstad i.l. 51:09
57 Bente Berget ØTI Ski 51:18
58 Henriette Schøyen Vold Hamar Skiklubb 51:23
59 Andrea Mydske Koll 51:25
60 Linn Hege Roso Svarstad il 51:36
61 Martine H. Mellbye   52:13
62 Emilie Stålerød Larsen Andebu ski 52:20
63 Elida Stakston Hilleren Lillehammer Skiklub 52:25
64 Åsta Sørensen Kielland Hamar Skiklubb 52:32
65 Pernille Grini Drøbak-Frogn IL 52:53
66 Marie E. Norløff ØHIL 52:58
67 Ida Marie Halvorsen Bjørndal IF Ski 53:33
68 Julia Mehre Ystgaard   54:06
69 Celine Kjernsval LØRENSKOG SKIKLUBB 54:08
70 Nora Sofie Thesen Laeskogen HEMING IL 54:14
71 Inger Nordberg Næss LØRENSKOG SKIKLUBB 54:26
72 Louise Marøy Bårdsen Heming 54:40
73 Ingrid Ljoså Thøgersen Asker Skiklubb 54:52
74 Mia Rose Maanum Bækkelagets spk 54:56
75 Karoline Haugeland Andebu IL 55:00
76 Eirin Marie Syvertsen Kjelsås IL, Langrenn 55:21
77 Emilie Marie Hanevold Kildal Røa Langrenn 55:22
78 Juni Ramm Haugland Fossum IF 55:39
79 Thea Mathilde Jutkvam Bækkelagets SK 56:05
80 Katarina Sørhøy Rustad IL 56:44
81 Sofia Henden Groth Øvrevoll Hosle IL 56:49
82 Margrethe Wisløff Holmen IF 56:50
83 Alida Sørli Hagerup Lyn Ski 57:03
84 Anna Isis Katteland Jardar IL 57:20
85 Ida Grafsrønningen JH-langrenn 57:26
86 Maiken Sofie Sandberg IL Koll 57:58
87 Ellen Vrålstad Koll IL 58:20
88 Aurora Olsen Juklestad Lyn Ski 58:53
89 Elise Ullern Holmen langrenn 59:16
90 Nora Yun Svegården Lillehammer Skiklub 1:00:31
91 Synnøve Eik Tomrefjord il ski 1:00:38
92 Kassandra Nordahl Øvrevoll Hosle 1:01:32
93 Mia-Synnøve Triumf Bjørndal IF 1:02:31
94 Kristine Høymer Steen Øvrevoll Hosle IL 1:03:22
95 Petrine Lande Koteng Fossum I.F 1:04:19
96 Astrid Seland Fredrikstad Skiklubb 1:04:24
97 Johanne Øderud Vatne Bækkelaget SK 1:04:30
98 Tine Opsal MjøsSki 1:04:34
99 Marlene Miller Svingen Lyn Ski 1:09:17

Klasse Jenter 16 år

Plass Navn Klubb Tid
1 Marte Mæhlum Johansen Østre Toten Skilag 42:00
2 Kristin Helland-Hansen Jardar Langrenn 42:51
3 Kristine Alm Karsrud Raufoss Il langrenn 42:51
4 Vilde Aaseth   42:51
5 Johanne Hauge Harviken Strandbygda il 42:52
6 Ellinor Høgberg Il Heming 43:01
7 Marthe Lindmoen Raufoss Il langrenn 43:49
8 Susann Sagstuen Østre Toten Skilag 43:50
9 Mie Bjørndal Ottestad Lyn Ski 43:50
10 Tina Andrea Thomte Vind IL 44:10
11 Guro Ørbeck Gjerdrum il ski 44:13
12 Kristin Nilsen Bærums Verk IF 44:14
13 Gina Flugstad Øistuen Etnedal Skilag 44:19
14 Julie Slåen Vognild Oppdal IL Ski 44:21
15 Karoline Haaland Fossum IF 44:28
16 Hanna Melhus Heming 44:31
17 Inger Brenna Skrautvål Il 44:39
18 Anna Weel Konnerud 45:01
19 Ingvild Høymork Heming 45:05
20 Ingeborg Eide Byåsen IL 45:29
21 Ragnhild Wingan Kyrksæterøra IL 45:37
22 Vilde Hansen Mysen IF 45:49
23 Karoline Bye Øren Lillehammer Skiklub 45:57
24 Synne Nesheim Flatebakken IL Jardar 45:58
25 Stina Meinicke IL Jardar 46:02
26 Vida Tjøgersen Høybråten og Stovner 46:17
27 Pauline Forren Ytre Snillfjord IL 46:38
28 Eir Løkken Raufoss Il langrenn 46:39
29 Thea Solvoll Rustad IL 46:56
30 Malin Margareta Trønnes Jardar 47:00
31 Henriette Bryhn Ros 47:41
32 Oda Myrvold Thorud Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 47:57
33 Andrea Rydland Sivertsgård Fossum IF 48:03
34 Stine Madslien Bakken Kjelsås IL 48:22
35 Ine Sofie Kristiansen NIF 48:25
36 Kristine Fjeld   48:35
37 Ida Gotaas Buøen Bærums verk 48:35
38 Silje Amalie Grindedal Brandvold Fana IL 48:44
39 Christina Sveen Strandbygda il 48:47
40 Emilie Johanne Hagen Gjerdrum IL-Ski 49:13
41 Tuva Børsting Saltnes Asker Skiklubb/Team G-sport 49:23
42 Eivor Ertzaas Granøien Bærums Verk IF 49:28
43 Nora Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 49:35
44 Martine Slokvik Ottestad IL Ski 49:54
45 Maria Aaby Asker Skiklubb 49:54
46 Liselotte Carlsen Rymoen Moss skiklubb 50:01
47 Lisell Øyjordet   50:07
48 Lise Nilsen Trøsken IL 50:17
49 Helene Sandberg Bærums Verk IF 50:53
50 Cecilie Høgset Røa IL 51:11
51 Mari Myrvold Jevnaker-ski 51:16
52 Mari Hamran Koll Ski 52:39
53 Oda Foss Almqvist Hadeland trekkhundklubb 53:56
54 Inger Margit Alm Gran IL 54:50
55 Astrid Trommald Straumsheim Lyn Ski 54:51
56 Ida Feiring Haltia Jardar IL 55:04
57 Margit Sørensen Fet skiklubb 55:50
58 Celine Wilhelmsen Nesodden skiklubb 56:11
59 Ida Ness Oppegård 56:30
60 Helle Linderud Koll IL 56:43
61 Oda Beheim Skjolden Bærums Verk IF 56:47
62 Hanna E. Andersen Simostranda IL 57:01
63 Martine Rudi Teige Kvam IL 57:56
64 Elise Skjelland Koll 58:12
65 Maja Elisabeth Reiss Koll 59:15
66 Aasta Gran Andreassen   1:02:48
67 Anja Gigernes Nes Ski 1:12:56
68 Dyveke Bergh Poulsson   1:13:50
69 Lene Brukstuen Lismarka Skilag 1:14:28
70 Hanne Berit Tuterud Nordølum Øyer-Tretten IF 1:16:50

Klasse Gutter 12 år

Plass Navn Klubb Tid
1 Martin Kirkeberg Mørk Drammens Ballklubb 46:00
2 Eirik Stene IL Jutul 46:09
3 Henrik Solheim Ruud Fossum IF 46:11
4 Mads Grøholdt Sørkedalens IF 46:14
5 Matz William Jenssen Njård 46:47
6 Christian Hartz Melling Glassverket IF 47:03
7 Halvor Tørnqvist Halden Koll 47:21
8 Andreas Bergsland Trøsken IL 47:53
9 Reidar Aurmo Lom IL - Ski 48:03
10 Bendik Jæger Stang Røa IL 48:07
11 Alexander Smeby Kjelsås IL 48:33
12 Vegard Stokke Bekkelaget spk 48:58
13 Anders Melaaen Døssland Lier IL 48:59
14 Olaf Talmo Koll IL 49:01
15 Håvard Kvam Kolbukameratene, IL 49:06
16 Martin Aasen Hemstad Skedsmo Skiklubb 49:37
17 Mats Opsal MjøsSki 49:49
18 Simen Sethne Kolbukam il 49:55
19 Eirik Heir Koll 49:56
20 Herman Mobråthen Botne Skiklubb 49:57
21 Erik Johannes Jevne Øyer/Tretten 49:58
22 Magnus Perger Haslum IL 49:58
23 Sivert Tallerud Bakkelund kolbukammeratene il 49:58
24 Jostein Karlsen Lillehammer Skiklub 50:12
25 Ulrik Bjerke Lyn Ski 50:34
26 Sondre Selberg Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 50:53
27 Sigurd Nicolaysen Gjelleråsen IF 50:54
28 Simen Sælid Haugsbygd IF 50:56
29 Ole Conrad Burud Sande Sportsklubb ski 50:56
30 Karsten Andre Vestad Molde og omegn Idrettsforening 50:57
31 Aksel Emil Aasbø Heming 51:14
32 Magnus Mobråthen Botne Skiklubb 51:15
33 Tobias Ottersen Ullensaker skiklubb 51:24
34 Lars Ludahl Stangeland Røa IL 51:33
35 Edvard Sandvik Kjelsås IL 51:34
36 Benjamin Drøyer Lyn Ski 51:35
37 Oscar Bretteville Fossum 51:35
38 Lars Hurum Skedsmo Skiklubb 51:37
39 Birk Strand Bjørnaa Lillehammer Skiklub 51:48
40 Jonas Vika MjøsSki 51:55
41 Jens Marcus Dyrberg Ek Jutul Il 52:03
42 Lars Agnar Hjelmeset Gjelleråsen IF Ski 52:09
43 Mads Riber Haugland Høybråten og Stovner Langrenn 52:17
44 Even Karlsen Lillehammer Skiklub 52:27
45 Vetle Leander Johansen Glassverket IF/Team Splitkon 52:28
46 Oscar Reiersen Trøsken IL 52:31
47 Sivert Løvseth Langedal Gjøvik Skiklubbk 52:36
48 Jakob Høgalmen Stavang Oppegård 52:39
49 Mathias Berthet HEMING IL 52:43
50 Fredrik Stenersen Oppegård IL 52:43
51 Marius Pedersen Nes Ski 52:54
52 Jonas Dyrli Thoresen Røa IL 52:55
53 August Jarbeaux Gjelleråsen 52:55
54 Birk Møller Gundersen Lyn Ski 52:55
55 Øyvind Egebakken Grotli Gjelleråsen IF 52:57
56 Viken Erland Åsmarka IL 52:59
57 Jørgen Harby Brøttum IL 53:03
58 Kristian Svestad Gundersen Trøsken IL 53:06
59 Frederik Arent Rogstad Njård 53:23
60 Herman Brunborg Fana IL 53:52
61 Sander Elstad Gjerdrum il ski 53:53
62 Jørgen Ninive Pettersen Raufoss IL - Langrenn 53:55
63 Lars Ranheim Brynestad MjøsSki 53:56
64 Mads Mathiesen Ullensaker skiklubb 53:57
65 Simen Kildal Røa Langrenn 53:59
66 Mathias Ulverud Gjerdrum IL - Ski 54:01
67 Henrik Horpedal Haslum IL 54:01
68 Peder Nytrøen Steimoen Trøsken IL 54:08
69 Ivar Dragerengen Raufoss Il langrenn 54:10
70 Lars Broch Bjørgaas Asker Skiklubb 54:13
71 Mathias Bjerke Pedersen Bækkelaget ski 54:21
72 Vemund Sundheim Magnussne Skrautvål 54:27
73 Raimond Haugom Strømvall Østre Toten Skilag 54:27
74 Ole Kristian Sauar Haslum I.L. 54:35
75 Torbjørn Uttian Skedsmo Skiklubb 54:43
76 Håvar Kvam Hafslo IL 54:45
77 Aleksander Dokset Kjelsås 54:51
78 Torjus Rudiløkken Ullensaker skiklubb 54:56
79 Sivert Raddum Skaug Øyer-Tretten IF 55:02
80 Øistein Fagerli Næss Gjerdrum IL Langrenn 55:02
81 Fredrik Tveit Haraldstad Lyn Ski 55:08
82 Marcus Korsnes Bærums Verk IF 55:12
83 Petter Thorslund Aadland Nittedal IL 55:15
84 Oskar Axelsson Oppegård IL 55:15
85 Mads Sander Kjørsvik IL TRY 55:16
86 Eivind Kallmyr IL Jardar 55:21
87 Håvard Langvatn Nesodden IF 55:22
88 Sander Sønsterud Bækkelagets Sportsklub 55:23
89 Tormod Johnson Joranger Fossum IF 55:24
90 Peder Udnæs Brokke Fossum 55:26
91 Jacob Olsson Rustad IL 55:26
92 Ole Stornes Iversen Asker Skiklubb 55:27
93 Sondre Østbye Hakadal IL 55:29
94 Henrik Katteland   55:31
95 Ole Vibe Volden Fossum IF 55:35
96 Magnus Andreassen Fossum IF 55:36
97 Mats Haug Driv IL 55:36
98 Ulrik Evald Engebretsen IL TRY 55:37
99 William Ebert Nedal TRY IL 55:37
100 Ola Thune Sundklakk   55:38
101 Erling  Wangen Lillehammer Skiklub 55:46
102 Villanger Ludvik Raufoss IL 55:48
103 Lars Young Vik Vestre Akers Skiklub 55:55
104 Sander Aarstad Strømmen & Lillestrøm Skiklubb 56:02
105 Oskar Kjos Ullensaker skiklubb 56:03
106 Jonas Haugmo Heming 56:09
107 Magnus Nyberg Kjelsås Langrenn 56:17
108 Aleksander Solhaug Ullensaker skiklubb 56:36
109 Arne Hangerhagen Stokke il Ski 56:37
110 Snorre Løkken Dahle Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 56:39
111 Tobias Zelow Bliksmark Fossum 56:39
112 Vemund Jacobsen Vaet Lillehammer Skiklub 56:40
113 Simen Olsen Ottestad IL Ski 56:43
114 Nils Petter Alfsen Koll IL 56:44
115 Niklas Hartvigsen Jardar IL 56:45
116 Herman Schultz LØRENSKOG SKIKLUBB 56:47
117 Herman Østengen Ullensaker skiklubb 56:49
118 Asgeir Kråkenes Bækkelaget SK ski 56:50
119 Kristoffer Prøsch Lyn 56:51
120 Viktor Olsen Juklestad Lyn Ski 56:54
121 Sindre Lysaker Norbom Konnerud 56:59
122 Sondre Sørbye Røa IL 57:00
123 Øyvind Tveit ÅL IL 57:06
124 Bendik Håland Pedersen Rustad IL 57:08
125 Mads Fraurud Vang Skiløperforening 57:10
126 Isak Jonsson Kjelsås ski 57:20
127 William Nymoen Røa IL 57:21
128 Lars Seeberg Nittedal IL 57:24
129 Jaran Skoglund Harestua IL 57:26
130 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 57:26
131 Håvard Linn Follebu Skiklubb 57:31
132 Martin Tjøtta Fossum IF 57:46
133 Heine Husdal Drøbak-Frogn i.l. 57:58
134 Martin Stokke Nes Ski 57:58
135 Martin Flo Øfstaas NIL Ski 58:07
136 Tobias Orellana Hellerud Vestfossen IF 58:09
137 Stian Melteig Brekkan Hakadal IL 58:14
138 Axel Legallais-Korsbakken Try 58:15
139 Bastian Karlsen Antonsen Koll 58:20
140 Sindre Hvesser Brein Dikemark IF Langrenn 58:24
141 Aksel Aimar Gundersen Moss skiklubb 58:30
142 Tor Christian Aaserød Fossum IF 58:31
143 Sondre Sørlie Kjelsås 58:35
144 Vetle Opheim Rønningsveen Kjelsås Idrettslag 58:38
145 Sondre Løvberg Gjerdrum IL 58:41
146 Ola Frivold Berg Røa IL 58:42
147 Jostein Nermoen LØRENSKOG SKIKLUBB 58:44
148 Erik Stigen Fredrikstad Skiklubb 58:46
149 Jørgen Utne Bjerke Sørum IL 58:47
150 Erik Nordhagen Bærums Verk IF 58:52
151 Axel Refsum Try 58:52
152 Magnus Sedeniussen Gjelleråsen Ski 58:52
153 Joakim Eriksrud Karlsen Rustad IL 58:54
154 Even Gravningen Stokke il 58:57
155 Emil Sondre Friberg Moss skiklubb 58:59
156 Morten Antonsen Nes Ski 59:02
157 Magnus Smestad Ullensaker skiklubb 59:02
158 Eivind Berner Myhre Fossum IF 59:02
159 Henrik Sortåsløkken Runar IL 59:03
160 Sivert Høgevold Strandbygda Ski 59:05
161 Hallgeir Høgåsen Søre Ål IL 59:05
162 Nikolai Eldevik Aarbakke IL TRY 59:12
163 Sigurd Høilo Ongstad Fossum IF 59:12
164 Isak Askjer Oseberg Skilag 59:13
165 Petter Hexeberg Warlo Asker Skiklubb 59:14
166 Emil Johansen Spydeberg IL 59:18
167 Thor Håvar Bjor Hognestad Heggedal IL 59:21
168 Mikkel Skjellum Oppegård IL 59:25
169 August Gude Dikemark IF 59:25
170 Frikk Dukefoss Lillehammer Skiklub 59:28
171 August Siljebråten Gjerdrum Lyn Ski 59:31
172 Eirik Rørstad Fossum IF 59:36
173 Jørn Martin Almlie Eidsold Værks Skiklub 59:36
174 Fredrik Fodstad Eidsvold Værks Skiklub 59:36
175 Magnus Braathen Olsen Oppegård il ski 59:40
176 Johannes Tiller Lismarka Skilag 59:42
177 Eirik Clausen Haugen Mesnali Skilag 59:45
178 Martin Håkensmoen Strandbygda 59:48
179 Sebastian Hagen Gundersen Vingrom IL 1:00:06
180 Jakob Eilif Rasmussen Drøbak Frogn 1:00:12
181 Joakim Bundli Karlsen Ullensaker skiklubb 1:00:14
182 Jon Tho Anundskås Heddal IL 1:00:16
183 Rasmus Eggen Vinge Rustad IL 1:00:21
184 Martin Flenmoren Eidsvold Værks Skiklub 1:00:26
185 Trygve Liahagen Ottestad 1:00:31
186 Andreas Grimsmo Holmen IF 1:00:32
187 Aslak Smedshaug Fossum 1:00:32
188 Sivert Sande Kverme Fossum I.F. 1:00:33
189 Nikolai Eggum Ullensaker skiklubb 1:00:34
190 Sondre Nordgård Heddal IL 1:00:36
191 Kristoffer Mathisen Strøm Fossum IF 1:00:37
192 Bendik Eliassen Trøsken IL 1:00:38
193 Albert Furuseth Eidsvold Værks Skiklub 1:00:40
194 Håvard Gjestvang Østre Toten Skilag 1:00:42
195 Benjamin Isaksen Fossum 1:00:44
196 Tollef Blakstad Sørum IL 1:00:46
197 Torjus Skille strandbygda Il/ski 1:00:49
198 Even Nygaard Østreng Gjerdrum 1:00:51
199 Julius Ellertsson Gjelleråsen IF Ski 1:00:53
200 Hans Audun Pettersen Vollan Høybråten og Stovner IL 1:00:56
201 Sindre Harviken Rosenlind Ullensaker skiklubb 1:00:57
202 Mathias Stiklestad Johansen Ullensaker skiklubb 1:00:58
203 Mattias Brekkum Skjåk Idrettslag 1:00:59
204 Sindre Rotnes Erichsen Gjelleråsen IF 1:01:01
205 Eskil Bakken Ringebu-Fåvang skiklubb 1:01:01
206 Herman H. Kleivi Holmen IF 1:01:03
207 Sondre Østraat Mortensen Fossum IF 1:01:12
208 Ole Marius Thesen Laeskogen IL TRY 1:01:13
209 Tobias Rognmo Tromsø Skiklubb - Langrenn 1:01:16
210 Eilev Aa Klokk Lillehammer Skiklub 1:01:17
211 Truls Hestetræet Lillehammer Skiklub 1:01:20
212 Marius Solberg Hernes Nes Ski 1:01:26
213 Edvard Finstad Åsen IL 1:01:33
214 Henrik Marius Laukli Konnerud IL 1:01:36
215 Theo Gustav Piene Fossum IF 1:01:36
216 Sigurd Dugstad Lyn Ski 1:01:38
217 Paul Høsteng-Haugen Skjåk 1:01:38
218 Martin Lund Sjøen Spydeberg IL 1:01:41
219 Morten Ramstad Gjøvikskiklubb 1:01:43
220 Bendik Lae Steinsrud Raufoss 1:01:46
221 Erlend Kvisgaard Røa 1:01:52
222 Håkon Nordbø Vikersund IF Langrenn 1:01:53
223 Jonas Herbrandsen Rustad IL 1:01:57
224 Benjamin Røkeness Driv IL Ski 1:01:58
225 Thomas Ringen Skrautvål IL Ski 1:02:14
226 Elias Snilsberg Aune Eidsvold Værks Skiklub 1:02:21
227 Magnus Trandokken Njård Langrenn 1:02:22
228 Henrik Günther Vestre Aker SK 1:02:28
229 Arne Molden Stensrud   1:02:31
230 Petter Haugom Bakke Lismarka Skilag 1:02:32
231 Tarjei Handal Galteland Lyn 1:02:40
232 Sander Myhre Sauge Fet skiklubb 1:02:47
233 Olav Martinus Njå Fossum IF 1:02:55
234 Ruben Oustad Vang Skiløperforening 1:03:00
235 Martin Wangen Rustad Nittedal IL 1:03:00
236 Truls Bratvold Fossen Vikersund IF Langrenn 1:03:03
237 Marwin Grøterud Vikersund IF Langrenn 1:03:04
238 Olav Høgåsen Søre Ål IL 1:03:07
239 Andreas Aleksander Gjessing Holmen IF Langrenn 1:03:09
240 Jørgen Sandhaug Fredrikstad Skiklubb 1:03:12
241 Jonathan Bø Hveberg Vang Skiløperforening 1:03:19
242 Marius Alexander Syvertsen Nes Ski 1:03:23
243 Christoffer Vie Angell Idrettslaget Try 1:03:26
244 Martin Hammer Søre Osen IL 1:03:32
245 Andreas Seierstad Larsen Fossum 1:03:32
246 Magnus Myran Eidsvold Værks Skiklub 1:03:43
247 Kristoffer Bue Nes Ski 1:03:48
248 Andreas Utengen Doksrød Fossum 1:03:48
249 Jonas Lindbæck Lyn 1:03:51
250 Hans Krogstad Skjåk IL 1:03:58
251 Tobias Hellum Moe Jardar IL 1:04:01
252 Audun Brevik Åsen IL 1:04:02
253 Eirik Halvorsen Nittedal IL 1:04:06
254 Sivert Øversveen Nordre Land SKI 1:04:06
255 Thomas Jacobsen Heddal IL 1:04:07
256 Petter Seland Fredrikstad Skiklubb 1:04:08
257 Oscar Hærdig Andresen IL TRY 1:04:12
258 Kristian Sundborg Jødahl Åsen IL 1:04:19
259 Jørgen Magnussen Fossum IF 1:04:20
260 Aleksander Nyberg Åslia skilag 1:04:21
261 Henrik August Burmann Ullensaker skiklubb 1:04:49
262 William Pihlstrøm Kjelsås ski 1:04:50
263 Christoffer Eidissen Fossum IF 1:04:52
264 Filip Vislie Frogner Fossum IF 1:05:03
265 Anders Haugen Skjåk IL 1:05:03
266 Bendik Andersen Gjerdrum IL 1:05:05
267 Eivind Sætre Gjelleråsen IF 1:05:16
268 Herman Larsen Sølhusvik Lyn Ski 1:05:23
269 Alexander Løvold Rustad 1:05:26
270 Kristian Skorpen Fossum IF 1:05:26
271 Sebastian Kjæstad LØRENSKOG SKIKLUBB 1:05:30
272 Thomas Helstad Gudbrandsgård Hernes ski 1:05:30
273 Elias Midtvold Skedsmo Skiklubb 1:05:31
274 Tobias Kaashagen Holmen MjøsSki 1:05:33
275 Elias Kjærstad Gjerdrum IL- Ski 1:05:34
276 Aleksander Schei Røa IL 1:05:36
277 Magnus Tyseng Suren Vaaler IF 1:05:37
278 Andreas Hoel Sandsdalen Rustad IL 1:05:45
279 Eirik Hella Vollen Ungdomslag Ski 1:05:49
280 Petter Hynden Wangen Granli IL 1:05:49
281 Kristoffer Sørlie Vaaler IF 1:05:52
282 Jakob Schia Løe Heddal i.l. 1:06:07
283 Tor Moe Løite Sørkedalens IF 1:06:37
284 Markus Dybeold Simonsen Bækkelaget 1:06:48
285 Valdemar Matheson Jardar IL 1:06:50
286 Sigurd Kapstad Østgulen   1:07:10
287 Eirik Seegaard Gjøvik skiklubb 1:07:15
288 Kjetil Midttun Nordstrand Tennisklubb 1:07:38
289 Sondre Langerud Åsen IL 1:07:40
290 Brage Wiseth Søre Ål IL 1:08:22
291 Amund Lillemo Vallset Il 1:08:25
292 Brage Kristoffer Opseth Koll 1:08:32
293 Rasmus Nås Kjelsås Idrettslag 1:08:38
294 Ulrik Kristiansen LØRENSKOG SKIKLUBB 1:08:41
295 Anton Olaussen LØRENSKOG SKIKLUBB 1:08:43
296 Emil Rindal Kolseth Vollen Ungdomslag 1:08:45
297 Sivert Svardal Fet skiklubb 1:08:48
298 Carl Anton Lier Ringsaker 1:08:49
299 Sander Deglum Ottestad 1:08:50
300 Bård Fossum Eidsvold Værks Skiklub 1:09:01
301 Lars Erik Jacobsen Ottestad IL 1:09:13
302 August Haug Bjerknæs Røa langren 1:09:30
303 Magnus Røse Nilsen Høybråten og Stovner IL 1:10:20
304 Jørgen Fjermedal Hamar Skiklubb 1:10:29
305 Sondre Bratland IL Jardar 1:10:36
306 Hans Løken Feiring IL 1:10:55
307 Oskar William Rønning Kjørsvik Nittedal IL 1:10:56
308 Jakob Strand Lillehammer 1:10:58
309 Nicolas Astrup Rusta idrettslag 1:10:59
310 Håvard Sørvåg LØRENSKOG SKIKLUBB 1:11:03
311 Morten Tørnblad Sameien Fet skiklubb 1:11:18
312 Bård Ragnvald Kleven Johnsen Ringebu Fåvang Skiklubb 1:11:41
313 Nikolai Auestad Horn ØHIL 1:11:53
314 Aslak Thørud LØRENSKOG SKIKLUBB 1:11:55
315 Halvor Tyseng Vallset Il 1:12:36
316 Ådne Storhagen Vingrom IL skiskyting 1:12:37
317 Kristoffer Lersveen Hernes IL 1:12:56
318 Gjermund Høvik Lunde Lørenskog ski Langrenn 1:13:01
319 Filip Garcia Benito Koll 1:13:14
320 Borgar Ihle Njård 1:13:14
321 Tore Hartz Bartnes Hernes idrettslag 1:13:20
322 Ola Emaus Holm Lillehammer Skiklub 1:13:26
323 Ragnar Jonsrud IL Mogutten 1:13:36
324 Ask Røsand Fossum IF 1:14:47
325 Bjørnar Storbråten IL Mogutten 1:15:31
326 Jonatan Fekene Lundby GIF Ski 1:17:26
327 Knut Soglo Skjåk IL 1:17:57
328 Kasper Orseth Rustad IL 1:18:32
329 Andreas Engh Leisund 1:19:14
330 Audun Holar Jensen Vallset idrettslag 1:19:47
331 Håkon Dieseth Brenden Hamar Skiklubb 1:19:54
332 Stian Berg Rønning Roterud IL 1:19:56
333 Fredrik Løvli Lillehammer FK 1:20:21
334 Lasse Sætre   1:21:37
335 Marius Bjørk Dahl Nes Ski 1:22:11
336 Lars Johnrud Skrim Ski 1:22:12
337 Endre Holtet Eidsvold Værks Skiklub 1:22:20
338 August Gøbel   1:22:38
339 Eirik Nyberget LØRENSKOG SKIKLUBB 1:22:46
340 Truls Sætre   1:23:09
341 Benjamin Krogh Team Krogh 1:23:12

Klasse Gutter 13 år

Plass Navn Klubb Tid
1 Fredrik Johnsrud Stokke il Ski 39:21
2 Ansgar Evensen Vind IL 41:42
3 Ulrik Hegdal Larvik ski 41:43
4 Adrian Orellana Hellerud Eiker Kvikk IF 42:49
5 Simen Øiseth Fet skiklubb 43:24
6 Håkon Nyhagen Rogne il 43:27
7 Sveinung Hoel Bjorå Koll IL 43:59
8 Torstein Walseth Kjelsås IL 44:00
9 Kasper Inderhaug Botne Skiklubb 44:03
10 Kristoffer Alm Karsrud Raufoss Il langrenn 44:04
11 Andreas Kirkeng IL ROS - ski 44:08
12 Håvard Sveen Gjerdrum il ski 44:14
13 Arngrim Sørumshaugen Gjøvik skiklubb 44:17
14 Wilhelm Moe Heming 44:44
15 Mons Kjærås Moland Andebu IL SKI 44:48
16 Martin Aakvik Surnadal il 44:52
17 Felix Baastad Berg Jardar 44:56
18 Even Riber Haugland Høybråten og Stovner Langrenn 45:06
19 Andreas Tronsli Lier IL 45:21
20 Gunnar Nydal Eide Bærums verk 45:22
21 Petter Myhr Vallset Il 45:23
22 Amund Korsæth Trøsken 45:24
23 Mathias Haugen Østre Toten Skilag 45:25
24 Anders Frey Skedsmo SK 45:38
25 Sondre Dahl Lommedalens IL 45:42
26 Sondre Haneberg Oppegård IL 46:00
27 Harald Schaanning Øvrevoll Hosle 46:04
28 Petter Lindmoen Raufoss Il langrenn 46:06
29 Oscar Langford Sand Gjerdrum IL 46:10
30 Jørgen Solberg Drøbak-Frogn IL 46:15
31 Sigurd Borge-Moe Botne Skiklubb 46:16
32 Jørgen Tandsether Gjøvik skiklubb 46:21
33 Eirik Holm Olsen Fet skiklubb 46:22
34 Erland Granstrøm Grenland Ski / Hei IL 46:38
35 Christian Rustad Dfi ski 46:41
36 Petter Astrup Arnesen Il Heming 46:41
37 Einar Hoff Lillehammer Skiklub 46:41
38 Håkon Sturød Kjelsås 46:42
39 Endre Tveiten Øvrevoll Hosle IL 46:44
40 Ådne Olav Mittet Hagen Nordbygda Løten ski 46:44
41 Ask Hordvei Koll 46:44
42 Erik Andre Lier Gjerdrum il ski 46:45
43 Øyvind Mydske Koll 46:46
44 Sigurd Skurdal Ottestad Ski 46:46
45 Vemund Øversjøen Bærums Verk IF 46:46
46 Ivar Harald Clem Fossum IF 46:46
47 Christian Bucher-Johannessen Fossum IF 46:47
48 Anders Tobias Lund Nittedal IL 46:50
49 Lars Østeberg Moan Sørkedalen Idrettsforening 46:57
50 Christoffer L Nlsen HEMING IL 46:58
51 Tobias Fremming Try 47:00
52 Sigurd Rustad Vangskiløperforening 47:02
53 David Thorvik Kjelsås 47:04
54 Simen Ruud Konnerud Ski 47:04
55 William Martinius Akselsen Mjøndalen IF 47:05
56 Mathias Bjerregård Haugnes Raufoss IL 47:18
57 Simen Seeberg-Rommetveit Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 47:28
58 Julian Salole Skjerven Kjelsås Langrenn 47:29
59 Max Oliver Jonsson Holmen langrenn 47:31
60 Petter Berdal Lommedalens IL 47:32
61 Robin Johnsen Eidsvoll værk skiklubb 47:40
62 Mathias Øivind Andresen Kjelsås 47:45
63 Even  Hognestad Nordre Eidsvoll IL 47:46
64 Sondre Nordby Vagli Kjelsås IL 47:46
65 Sander Rosendal Skrautvål Il 47:47
66 Sander Imerslund Harefallet Østre Toten Skilag 47:47
67 Ole Andreas Brækken Byåsen IL 47:47
68 Anders Vamsæter Gjerdrum 47:47
69 Andreas Tvedt Iversen Gjerdrum 47:48
70 Johan Storebakken Hamar Skiklubb 47:48
71 Einar Lund Westgaard Rustad IL 47:48
72 Audun Melby Jacobsen Svarstad il 47:49
73 Petter Ellingsbø Vang Skiløperforening 47:49
74 Erik Fodstad Østre Toten Skilag 47:49
75 Eskil Frøisland Vang Skiløperforening 47:50
76 Matias Rogstad Aadnøy Gjerdrum il ski 47:51
77 Marius Skau Göthe Svea skilag 47:52
78 Jostein Wiig Dagestad Haslum IL 47:53
79 Lars Ramsøy Haugerud Skimt 47:54
80 Christoffer Halvorsen Botne Skiklubb 47:57
81 Walter Pettersen Asker Skikubb 48:16
82 Magnus Tuv Myhre Jevnaker Ski 48:18
83 Håkon Andreas Tverfjell Madsen Koll 48:25
84 Ole Jørgen Knoph Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 48:30
85 Vegard Lund Røer Bækkelagets Sportsklub 48:33
86 Andreas Aas-Jakobsen Heming 48:42
87 Snorre Sveen Fossum IF 48:43
88 Simen Besseberg Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 48:44
89 Kristian Søhr Lyn 48:46
90 Kristoffer Thorud Lyn Ski 48:46
91 Jordi Van Der Spruyt Mjøndalen IF 48:51
92 Ole-Martin Sandness Sørum IL ski 48:52
93 Per Clemet Wisløff Holmen IF 48:55
94 Trygve Myhr Asker Skiklubb 48:58
95 Zakarias Nikolai Meyer Øverli Kjelsås 48:59
96 Simen Fagerli Pedersen Eidsvoll værk skiklubb 49:12
97 Christian Shiva Zeiner-Henriksen Jardar 49:14
98 Leander Halvorsen Botne Skiklubb 49:17
99 Simen Løbak Asker Skiklubb 49:23
100 Ole Jørgen Kraggerud Kjelsås 49:24
101 Olav Torgersen Lyn Ski 49:24
102 Fabian Strøm Rustad IL 49:25
103 Kristoffer Kvarstad Hamar Skiklubb 49:26
104 Simen Granvold Varde IL 49:33
105 Martin Nordvold Lunde Åslia skilag 49:36
106 Hugo Harnæs Kjelsås IL 49:36
107 Fridtjof Kristiansen NIF 49:37
108 Even Ingolf Sollien Hamar Skiklubb 49:38
109 Vinjar Løkken Raufoss Il langrenn 49:38
110 Håvard Høymork Try / Heming 49:47
111 Mathias Lange Gjelleråsen Ski 49:49
112 Tobias Ugland Vind IL 49:50
113 Sander Kjus Tjøgersen Høybråten og Stovner 49:53
114 Henrik Elvsveen Raufoss Il langrenn 49:55
115 Iver Wang Johansen Kjelsås 50:03
116 Sander Maanum Trulsen Roterud IL 50:05
117 Nikolai Fredriksen Botne Skiklubb 50:10
118 Amund Riege Rustad IL 50:12
119 Bendik Sparre Hovet IL TRY 50:14
120 Amund Møllerhagen Kolbukameratene 50:15
121 Aleksander Vannebo Jardar Langrenn 50:15
122 Jeppe Nilsen Øvrevoll Hosle IL 50:18
123 Peder Stalenget Øyer/Tretten Skiklubb 50:25
124 Trym Hagen Lyn Ski 50:26
125 Herman Karterud Nordbygda/Løten Ski 50:28
126 Isak Sirevåg Vik Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 50:28
127 Tobias H. Mortensen Lyn Ski 50:29
128 Sjur Lien Sagabråten Nesbyen IL 50:35
129 Eirik Lorange Brandt Asker Skiklubb 50:43
130 Fredrik Foyn Evensen Asker Skiklubb 50:44
131 Ivar Høgnes Jevnaker Ski 50:46
132 Didrik Brenna Magnor UL 50:52
133 Martin Ramel Haaland Fossum IF 50:53
134 Benjamin Strand Høybråten og Stovner IL 50:58
135 Konrad Buene Bukve VUL 51:00
136 Marius Tønder Hansteen Vollen Ski 51:00
137 Sander Arntzen IL ROS 51:04
138 Erlend Holmen Hærland il 51:06
139 Christian Opsahl Eriksen Vind IL 51:11
140 Sindre Arnås Jødahl Vang Skiløperforening 51:12
141 Even Lunde Varteig IL 51:24
142 Sebastian Rossvoll Bærums Verk IF 51:26
143 Ole Anton Ringlund Tormod Skilag 51:27
144 Magnus Mortensen Hellum Røa IL 51:27
145 Simen Aasmundstad Tormod Skilag 51:31
146 Hans Christian Thagaard TRY IL 51:31
147 Nils August Ihlen Koll 51:39
148 Fredrik L Nilsen HEMING IL 51:44
149 Jonas Johansen Fet skiklubb 51:49
150 Trym Nesje-Haugli Søre Ål IL 51:51
151 Aksel Dombestein Holmen IF Langrenn 51:51
152 Simen Krogstie Bjørgan Nordbygda Løten ski 51:51
153 Iver Stadsvoll Søre Ål IL 51:52
154 Jens Branem Eriksen Trøsken IL 51:52
155 Alf Briskerud Hasselvold Hof Il 51:52
156 Thomas Riiser Christensen Holmen langrenn 51:52
157 Jonas S. Trontveit vang skiløper 51:53
158 Jørgen Greibesland Askim IF 51:53
159 Marius Skara Hakadal IL 51:54
160 Jens Strømmen Martinsen Vind IL 51:56
161 Håkon Skramstad Nordbygda/Løten Ski 51:57
162 Petter Pettersen Røa IL 51:58
163 Evert Waage Lillomarka skiklubb 51:58
164 Bendik Giving Kalstad ØHIL 52:00
165 André Windelstad Dikemark IF 52:01
166 Mikael Frankmo Ottestad Ski 52:02
167 Kristoffer Wist Haslum Ski 52:04
168 Truls Melby Bråten Spydeberg Langrenn 52:05
169 Aslak Heimdal Konnerud 52:05
170 Magnus Fosen Holmen IF Langrenn 52:07
171 Jarmund Øyen Kvernstuen Lom il 52:09
172 Fredrik Mangset Lommedalens Idrettslag - Ski 52:11
173 Eivind Woie Ler Fossum 52:13
174 Simen Syversen Hamar Skiklubb 52:13
175 Tord Johan Espe Kjelsås Idrettslag 52:14
176 Sondre Try Myrmel Spydeberg IL Langrenn 52:14
177 Sondre Kvalø Haug Fet skiklubb 52:19
178 Tobias Fossheim Raufoss Il langrenn 52:19
179 Albin Littorin Sandbu Lyn Ski/SK Rye 52:19
180 Johannes Irgens Herlofson Kjelsås 52:20
181 Magnus Brynsrud Bærums verk 52:21
182 Lars Ruud Barland Mysen IF 52:22
183 Vetle Ekern Oppegård IL 52:29
184 Jonas Gundersen Mjøndalen Ski 52:29
185 Frederik  Osmundsen HEMING IL 52:30
186 Uffe Sogn Tomasgaard Drøbak Frogn IF ski 52:32
187 Bjørn Roar Hatten Gjelleråsen IF Ski 52:32
188 Marcus Kringlebotn Gjelleråsen Ski 52:33
189 Jon Hårstadhaugen VESTRINGEN IL 52:34
190 Ola Aalvik Nanset Ski 52:35
191 Petter Sunde Gjelleråsen idrettsforening 52:35
192 Axel Villanger Bang Røa IL 52:36
193 Henrik Sinding Abrahamsen Holmen IF 52:36
194 Jostein Svaland Dale Vallset Il 52:37
195 Magnus Granmo Finset Nes Ski 52:40
196 Nicolai J. Holter Henriksen Bækkelaget SK 52:41
197 Sondre Pedersen Nes Ski 52:42
198 Hans Kristian Evensen Sande Sportsklubb 52:43
199 Kevin Jessen Sørensen Eidsvold Værks Skiklub 52:53
200 Cornelius Grini Drøbak-Frogn IL 52:57
201 Jonas Løkken Vallset Il 53:06
202 Peder Raastad Basmo Hamar Skiklubb 53:08
203 Håvard Aune Nittedal 53:13
204 Samuel Heimly Rønning Harestua 53:26
205 Thomas Thalberg Johannesen Try 53:31
206 Sigurd Bakken Hamre Nanset IF Ski 53:33
207 Jon Osnes Oseberg Skilag 53:34
208 Andreas Østensen Østre Toten Skilag 53:44
209 Henrik Branem Eriksen Trøsken IL 53:54
210 Andreas Hjelle Stordal IL Ski 54:01
211 Sondre Gaden Solberg Brøttum IL - Team Sjusjøen 54:02
212 Kristian Aleksander Toresen Lillomarka skiklubb 54:03
213 Kristian Markhus Brekke Lillomarka skiklubb 54:06
214 Sebastian Dietrich Bjørndal IF 54:09
215 Erik Tveraaen Torvbråten Vollen Ungdomslag 54:11
216 Fredrik Sangnæs Raufoss IL 54:14
217 Kristian Berg-Pedersen Fet skiklubb 54:16
218 Gard Mathias Dolve Mysen Trysilgutten IF 54:19
219 Torkild Rosvoll Asker Skiklubb 54:19
220 Teodor Birkeland Asker Skiklubb 54:21
221 Sivert Brekke Røa IL 54:26
222 Eivind Solberg Botne Skiklubb 54:27
223 Fredrik Berg Hansen Rinna il 54:28
224 Sondre Rishøi Trøsken IL 54:30
225 Bjørn Melaaen IL ROS 54:36
226 Patrick Lunde Roterud IL Ski 54:41
227 Sondre Langmo Vestre Aker ski klub 54:45
228 Magnus Torvund Nittedal IL 54:54
229 Jonas Utaker Vestre Aker Skiklub 54:57
230 Kasper Ussvær Bærums Verk IF 54:59
231 Jørgen Birch Eide Søre Ål Ski 55:01
232 Pelle Grjotheim Dahl Jardar 55:01
233 Herman Haakenstad Breck Strandbygda 55:10
234 Njaal Ellegaard Melby Vang Skiløperforening 55:20
235 Ole Lassesen Ekern Fossum IF 55:23
236 Erik Dahlhaug Freng Brøttum IL, Team Sjusjøen 55:23
237 Eivind Midtbø Øyulvstad Jardar 55:25
238 Eirik Noremsaune Koll 55:25
239 Nicolay Bjørnstad Berg Høybråten og Stovner 55:28
240 Torgeir Auråen KOLBUKAMERATENE , SKI 55:28
241 Edvard Skjolden Bærums Verk IF 55:29
242 Lars Rivenes Vaaler IFw 55:36
243 Andreas Hansen Beck Åsa Il 55:37
244 Herman Fausa Olsen Heming 55:40
245 Vemund Sander Brendøymoen Skimt 55:43
246 Erlend Rondeel Dfi ski 55:44
247 Erik Mathias Anderssen Granli IL 55:47
248 Elias Michelsen Tangen Oseberg Skilag 55:47
249 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 55:49
250 Jens Johan Brekke Lillomarka skiklubb 55:54
251 Truls Berge Vidnes Lyn Ski 55:56
252 Kristoffer Strand Raufoss Langrenn 56:01
253 Kristian Haugeland Andebu IL 56:10
254 Mathias Farestveit  Berge Rena IL SSK 56:11
255 Peder Flugstad Hasle Løren 56:20
256 Johannes Wiken Vang Skiløperforening 56:29
257 Tobias Wilhelmsen Nesodden skiklubb 56:30
258 Håvard Myrvold Jevnaker-ski 56:36
259 Ole Einar Ringen Rustad IL 56:38
260 Jonas Aas Fet skiklubb 56:42
261 Jørgen Lyngstad Lyngstad & Omegn IL 56:44
262 Lars Væråmoen Strandbygda Ski 56:45
263 Adam Flatland Høybråten og Stovner IL 56:50
264 Martin Vang Dahl Lyn Ski 56:53
265 Gudbrand Gisleberg Gran IL 56:58
266 Morten Harterman Bakketun Jardar 57:00
267 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka skiklubb 57:02
268 Eirik Enge Thomassen Ottestad Ski 57:03
269 Amund Svestad Hakadal IL 57:06
270 Ole Johan Bråten Vang Skiløperforening 57:08
271 Philippe Pignatel Jenssen Lommedalen Idrettslag 57:18
272 Nikolai Falck Heggen ØHIL langrenn 57:20
273 Sølve Nordahl Rolfsen HEMING IL 57:20
274 Simen Bergh Pedersen Oseberg Skilag 57:21
275 Marius Næss Høybråten og Stovner IL 57:24
276 Aasmund Skurdal Kjelsås IL 57:33
277 Bendik Aas Vestre Akers Skiklub 57:39
278 Emil Øhre Skiaker Gran IL 57:42
279 Mads Fredrik Lohne   57:52
280 Samuel Haugeto Holeværingen Ski 57:58
281 Elling Svee Gjerdrum IL 58:00
282 Jakob Sætra Ørje IL 58:02
283 Matteo Fregosi Maaø Rustad IL 58:04
284 Marius Stava Bærums Verk idrettsforening (BVIF) 58:05
285 Øyvind Nordbø Vikersund IF Langrenn 58:09
286 Fredrik Bådstangen Soon CK- Ski 58:14
287 Alf Kristian Rickertsen Hole Bækkelagets SK 58:27
288 Jakob Klavenes Berg Oseberg Skilag 58:28
289 Henrik Mathiesen Holmen IF Langrenn 58:31
290 Lars Thorsnes Lefdal IL Bjørn 58:47
291 Antonio Øfeldt Marstein Lom il 58:50
292 Henrik Koldberg Oppegård IL 58:53
293 Herman Paus Asker Skiklubb 58:55
294 Henrik Auseth ØHIL 58:56
295 Sondre Gjuvsland Eidsvold Værk Skiklubb 58:58
296 Bertil Østli Runi IL Mogutten 59:01
297 Simen Totlund   59:02
298 Emil Nilsen Austad IL Mogutten 59:05
299 Lewis Williams TRY IL 59:09
300 Even Øyen Try 59:09
301 Jonas Dale Fredriksen Nittedal IL 59:13
302 Eskil Hoel Bjørnstad Østre Toten Skilag 59:22
303 Filip Nyman Nanset Ski 59:27
304 Sondre B. Armann Røa IL 59:42
305 Andreas Askevold Kjelsås IL 1:00:01
306 Olav Bøthun VIK IL 1:00:15
307 Pål L Mork Lillehammer Skiklub 1:00:17
308 Johan Lauritz Gotzel Ringebu og Fåvang skiklubb 1:00:22
309 Jørgen Bjelke Kachel Vestre Aker Skiklubb 1:00:29
310 Trym Reinsnes Lind Fossum IF 1:00:46
311 Nils Martin Anvik Hellenes Drøbak Frogn IL 1:00:48
312 Even Lindaas Strandbygda il 1:01:01
313 Harald Sønes MjøsSki 1:01:04
314 Torjus Leite Rimstad Rustad IL 1:01:08
315 Lars Ole Skjørdal Sande Sportsklubb 1:01:19
316 Nicolai Heimbeck Arnesen Heming 1:01:20
317 Knut Ola Bredalen Kjellmyra IL 1:01:45
318 Kjartan Syltevig Molde og omegn IF 1:01:56
319 Elias Instefjord Heming 1:01:58
320 Thomas Blikstad Fossum 1:02:07
321 Jørgen Sømoen Vang Skiløperforening 1:02:08
322 Stian Sandberg Nittedal Ski 1:02:09
323 Ole Øyhaugen Gausdal skilag 1:02:18
324 Henrik Sundquist Wahl Hamar Skiklubb 1:02:31
325 Anton Mørkved Andersen Hamar Skiklubb 1:02:35
326 Eivind Jensløkken Njård 1:02:55
327 Nils Forren Ytre Snillfjord IL 1:03:03
328 Lars Kvarstad Liven Nordbygda/Løten Ski 1:03:09
329 Vetle Hægeland Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 1:03:16
330 Anton Eng Holmen IF 1:03:40
331 Kristian Urdahl Haugen Roterud IL Ski 1:03:41
332 Jonas Aass Østre Toten Skilag 1:03:43
333 Jakob Ødegaarden Stathelle 1:03:59
334 Marius Lund LØRENSKOG SKIKLUBB 1:04:11
335 Sebastian Lauritzen Fossum 1:04:22
336 Magnus Skogli   1:04:33
337 Erlend Almåsbak Johansen ØHIL 1:05:15
338 Casper Corneliussen   1:05:18
339 Sverre Baraas-Klungseth Eidsvoll værk skiklubb 1:06:03
340 Konrad Østeberg   1:06:18
341 Einar Brusletto Waldrop Njård 1:06:20
342 Kristoffer Eliassen Sørlie Siggerud 1:06:21
343 Thorvald Solvåg Pedersen Nes Ski 1:06:44
344 Axel Schøien Skimt 1:06:47
345 Isak Rasch Haugen ROS IL 1:07:07
346 Rolf Skøien Soon CK 1:07:30
347 Emil Kullerud   1:08:15
348 Kim-Andre Kolloen Nybygda IL 1:09:10
349 Sebastian Rendedal ØHIL 1:10:25
350 Aasmund Sanderud Nordgaard Skarnes I.L 1:10:53
351 August Henriksen Nesodden 1:10:56
352 Morten Bergane Siggerud IL 1:11:07
353 Jens Henrik Skjeltorp Soon CK 1:11:19
354 Kåre-Jørgen Bøe Varteig IL 1:12:51
355 Patrick Thomassen Vikersund IF Langrenn 1:13:22
356 Ola Soglo Vestad Lom il 1:14:09
357 Oliver Spenning Spydeberg IL, Geir Moen AS 1:15:22
358 Lars Berggren Kjellmyra 1:15:25
359 Jeppe Keyser   1:15:38
360 Sander Frimo Oppsal Fotball 1:18:37
361 Haakon Emmar Hoel Askim 1:20:00

Klasse Gutter 14 år

Plass Navn Klubb Tid
1 Eirik Andreas Mortensbakke Bærums skiklub 40:21
2 Olav Rygnestad Haugerud Lyn Ski 40:21
3 Filip Fjeld Andersen Geilo IL 40:24
4 Kristoffer Berset Surnadal il 41:05
5 Håvard Moseby Kjelsås IL 41:22
6 Fredrik Grusd Fossum IF 41:25
7 Lasse Theodorsen Gjerdrum IL 41:26
8 Lars Mogstad Ranger   41:27
9 Bjørnar Stensrud Tyribakken Nesbyen IL 41:32
10 Sindre Vassdal Johannesen Strandbygda 41:34
11 Sivert Leander Johansen Drammens Ballklubb 41:35
12 Petter Stokkeland Tistedal friluftslag 41:36
13 Jo Brøste Nørstegård Dombås il 41:36
14 Eirik Sundheim Magnussen Skrautvål 41:41
15 Morten Sætre Rustad IL 41:45
16 Marius Sjølie Haslum IL 41:48
17 Øystein Hoel Sandsdalen Rustad IL 41:49
18 Albert Sperstad Bærums skiklub 42:04
19 Bård Eskil Bjørndalen Magnor UL 42:13
20 Ville Vakkila OW Pro Team 42:19
21 Ole Einar Borgaard Gjerdrum ski 42:20
22 Anders Kolstadbakken Rogne il 42:21
23 Kristoffer Ramsberg Kolbukameratene 42:28
24 Fillip Askildsen HEMING IL 42:31
25 Anton Jensen Kjelsås IL 42:41
26 Emil Arnkværn Fossum I.F. 42:43
27 Henrik Vik Tolo Lommedalens IL 42:46
28 Jonas Juel Fossum IF 42:47
29 Asmund Kjorstad   42:49
30 Gaute Norland Snøhetta IL 42:50
31 Henrik Klepp Rustad IL 42:51
32 Kristian Mikkelsplass Bromma 42:51
33 Øystein Rønning Strand   42:53
34 Matias Gran-Henriksen Fossum 42:55
35 Bjørn Anders Flågen Heming 42:57
36 Anders Johan Rogne Hakadal 42:57
37 Sigurd Wangen Lillehammer Skiklub 42:59
38 Jørgen Baklid Konnerud IL 43:07
39 Vegard Brenna Heddal IL 43:11
40 Anders Kristiansen Roberg Kjelsås IL - ski 43:15
41 Viktor Barkegren Domnarvets Goif 43:15
42 Herman Bjerke Lyn Ski 43:17
43 Hans Bernhard Burud Dy Sande Sportsklubb ski 43:19
44 Mads Andre Jørgensen Hagen Nesodden IF 43:19
45 Petter Elias Vestre Røkke Stordal IL langrenn 43:20
46 Vetle Storvik Gjelleråsen 43:21
47 Herman Sandborg Lommedalen IL 43:24
48 Lukas Liland IL Koll 43:26
49 Jens Christian Grymyr Bødalen IF/Ski 43:27
50 Knut Røhme Skedsmo Skiklubb 43:34
51 Jostein Rodahl Kvale Skedsmo Skiklubb 43:38
52 Erlend Tørstad Bækkelagets SK 43:40
53 Torjus Dybendahl Hartz Kjelsås IL 43:44
54 Martin Solvik   43:45
55 Vegard Ek Hagen IL Driv 43:45
56 Sindre Fløtre Øfsti Oppegård IL 43:47
57 Thomas Meinicke IL Jutul 43:48
58 Marius Bundli Karlsen Ullensaker skiklubb 43:49
59 Sigurd Ranheim Brynestad MjøsSki 43:49
60 August Farre Sandnes Fana IL 43:50
61 Nicolay Bjønness Yngsdal Rustad IL 43:50
62 Fredrik Flugstad Gjøvik skiklubb 43:52
63 Simen Nordahl Svendsen Mjøndalen IF 43:52
64 Edvard August Lund Rustad IL 43:56
65 Thomas Strand Eidsnes Spydeberg 43:58
66 Kristian Larsen MjøsSki 44:01
67 Nicolay Sevang Lyn Ski 44:03
68 Marius Ringstad Roterud IL Ski 44:07
69 Lars-Haakon Kvernvolden Ottestad Ski 44:08
70 Torjus Helland With Bærums skiklub 44:09
71 Carl August Brechan HEMING IL 44:10
72 Johannes Engdahl Domnarvets Goif 44:16
73 Tom-Erik Johnsen Lillomarka skiklubb 44:17
74 Emil Wiig Skimt Langrenn 44:18
75 Øyvind Løvstad Sørum IL 44:25
76 Jørgen  Stigen Fredrikstad Skiklubb 44:26
77 Daniel Nyvoll Fossum IF 44:29
78 Martin Haarstad Heggedal IL 44:30
79 Eirik Nordaas Strandbygda il 44:34
80 Håkon Jørgen Grude Rustad IL 44:37
81 Eivind Carlsen Skimt 44:39
82 Espen Hegstad Krüger Lyn Ski 44:42
83 Trygve Glomsrød tistedalen fl 44:58
84 Øystein Kolberg Brennum Lillehammer Skiklub 45:08
85 Sander Thon Etnedal Skilag 45:11
86 Aslak Djuve Lyn Ski 45:14
87 Sander Stokkli Fredriksberg Vang Skiløperforening 45:14
88 Magnus Mørk Runar ski. 45:15
89 Filip Iversby Hvideberg Fredrikstad SK 45:16
90 Ole Martin Hjellødegård Nybygda 45:16
91 Nikolai Jones Arnesen   45:20
92 Sjur Kvisle   45:21
93 Fridtjof Myrvold Andberg Lillehammer fotballklubb 45:23
94 Jørgen Jacobsen Vaet Lillehammer Skiklub 45:23
95 Sigurd Wilmo Bækkelaget SK 45:24
96 Ole Tobias Utne Bjerke Sørum IL 45:26
97 Lars Bjørnsgaard Lillehammer Skiklub 45:31
98 Herman Valset Drammens Ballklubb 45:36
99 Jonas Hammer   45:36
100 Tobias Oftedal Stokkeland Oddersjaa Ssk 45:40
101 Henrik Bjørnstad Koppang Haslum Ski 45:42
102 Simen Offigstad Øyer/Tretten IF 45:43
103 Johan Teodor Westly   45:45
104 Jacob Bjelke Kachel HEMING IL 45:46
105 Sivert Thoreid Hovland Sørum IL ski 45:49
106 Christian Theodorsen Heming 45:50
107 Håvard Hovde MjøsSki 45:51
108 Alexander Engebretsen Drammen Strong 46:00
109 Nils Petter Aamodt Grønlie Røa IL 46:02
110 Johan Bjørtomt Gjerdrum il ski 46:02
111 Torjus Loen Lillehammer Skiklub 46:05
112 Peer Anton Zahl RUSTAD I.L. 46:09
113 Iver Hustvedt Rustad IL 46:11
114 Vemund Næss Jensen   46:14
115 Osmund Øversjøen Fossum 46:14
116 Jan-Henrik Melbø Spydeberg IL 46:16
117 Petter Høst Sølna Heming 46:17
118 Vegard Madsstuen Njård 46:17
119 Kristoffer Dunham Bærums Skiklubb 46:18
120 Mikael Ripel Høgman Gulset iF/Grenland ski 46:21
121 Anders Ringen Bjerke ILski 46:23
122 Kristian Fodstad Karlsen Strandbygda il 46:24
123 Ola Hansen-Møllerud Hauen Alvdal 46:24
124 Halvor Elverum Stokke il 46:26
125 Thomas Stangjordet   46:31
126 Fredrik Hesselberg Hakadal IL 46:34
127 Rasmus Hemma Brøttum IL 46:35
128 Kasper Fosser Heming 46:36
129 Elias Jonsson Kjelsås ski 46:45
130 Jakob Kaasen Bærums skiklub 46:51
131 Ola Lier Asker Skiklubb 46:52
132 Erik Honganvik Holen Magnor UL 46:54
133 Jørgen Wulfsberg IL Koll 46:54
134 Sivert Laukli Konnerud IL 47:01
135 Øivind Wøien Stø Lillehammer Skiklub 47:02
136 Mads Ulrich Mjanger Koll 47:08
137 Ola Trommald Straumsheim Lyn Ski 47:14
138 Håkon Thunshelle Øvstedal Kjelsås 47:14
139 Hauk Fossen Moelven IL/Team Sjusjøen 47:15
140 Marius Sæther   47:16
141 Kristian Sollie Kjelsås IL Ski 47:16
142 Kristoffer Seegaard Gjøvik skiklubb 47:18
143 Børge Brenås   47:18
144 Theodor Musum Sundbye   47:18
145 Oskar Kjonerud-Waage Ottestad IL 47:19
146 Sondre Nydal Høybråten og Stovner IL 47:20
147 Henrik Schiøtz Svea skilag 47:24
148 Herman Caspersen Heming 47:24
149 Rasmus Børset Westad Lillehammer Skiklubb 47:27
150 Øystein Høistad Bruce Lillehammer Skiklub 47:32
151 Einar Melsom Fossum IF 47:50
152 Herman Kjærnsmo Bærums skiklub 47:54
153 Sondre Juven Nesbyen Idrettslag 47:54
154 Sander Kulstad Haugen Østre Toten Skilag 47:56
155 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Jardar 47:59
156 Torjus Jahren Nilsen   47:59
157 Lars Moen Hamar Skiklubb 48:00
158 Sander Østensen Østre Toten Skilag 48:00
159 Sindre Schonhowd Svea skilag 48:01
160 Asbjørn  Nisi Gransherad IL 48:04
161 Christian Bull Osmundsen Heming, IL 48:06
162 Eivind Røe Gullingsrud Nesbyen Idrettslag 48:07
163 Magnus Myrvold kjellmyra il/solør ski 48:07
164 Ørjan Lie Nesbyen IL 48:09
165 Eirik Kjelland-Mørdre Koll IL 48:09
166 Oskar Berntsen Flata Lillehammer Skiklubb 48:09
167 Syver Røhnebæk Kongsrud Vikersund IF Langrenn 48:10
168 Hans Kristian Stubban Hygen Lørenskog 48:14
169 Erlend Sørlie Hernes IL 48:18
170 Martin Øyen Tøraasen Folldal IF 48:18
171 Mads Arnesen Fredrikstad SK 48:24
172 Karl Hallberg Ringstad   48:30
173 Erik K. Christiansen Holmen 48:31
174 Peder Tinius Waalen Holmen IF 48:34
175 Herman Gløersen Fredrikstad Skiklubb 48:35
176 Kristian Mork Nielsen Gjerdrum IL, Ski 48:35
177 Henrik Brodshaug Langaas Raufoss Il langrenn 48:37
178 Bjørn Berdal Lommedalens IL 48:38
179 Sindre Rolfsen Haugmo Heming 48:44
180 Henrik Olaussen Oppegård IL 48:44
181 Lars-Martin Fossgard Asker Skiklubb 48:44
182 Martin Moosmayer Holmen IF 48:45
183 Hermund Ulvensøen Skoppum IL Ski 48:45
184 Birger Thørud LØRENSKOG SKIKLUBB 48:46
185 Gaute Owren   48:47
186 Fredrik Mysen Heggelund Lillehammer Skiklub 48:47
187 Vebjørn Karlsen Fjellblom IL 48:54
188 Elias Hoel Østre Toten Skilag 48:55
189 Simen Smestad Lillehammer ski klubb 48:56
190 Jonas Kristiansen Gjelleråsen Ski 48:56
191 Kristian Fabricio Tveiten Jardar IL 49:01
192 Jonas Iversby Hvideberg Fredrikstad SK 49:02
193 Sigurd Dyrstad Kjelsås IL 49:03
194 Fabian Sparboe Røa 49:05
195 William Støkken Njård 49:08
196 Johan Warholm SØMNA IL 49:16
197 Vegard G. Pettersen Raufoss Langrenn 49:18
198 Andrè Torset Roterud IL 49:20
199 Tobias Hagelund Båstad IL Ski 49:36
200 Anders Lervik Asker Skiklubb 49:36
201 Fredrik Wisløff Bækkelagets SK 49:36
202 Ørjan Berger Sand IF/Team Odal 49:47
203 Carl-Martin Sandvold Raufoss Il langrenn 49:48
204 Christoffer Herredsvela Sørum IL 49:53
205 Hermann Skram Botterud Bærums skiklub 49:58
206 Emil Jaksland Bødalen 50:10
207 Tor Kristian Grindaker   50:16
208 Emil Stordahl Trøsken IL 50:16
209 Henrik Forfang Huuse Søre Ål 50:24
210 Håkon Lund IL Bevern 50:28
211 Sigmund William Cook Koll IL 50:28
212 Ole Reidar Tallakstad Svarstad Il Ski 50:31
213 Hans Agner Strand Holmen IF Langrenn 50:35
214 Sindre Holm IL. Jardar 50:40
215 Sigurd Gjerdingen Søndre Ål Spkl 50:41
216 Ola Jåvold Landmark Fossum 50:50
217 Peder Bollingmo Kjelsås IL 50:51
218 Vetle Harviken Hernes IL 50:55
219 Markus Olsson Rustad IL 50:56
220 Eivind Solheim Stokke ski 50:59
221 Simen Ramsdal Eikefjord IL 51:00
222 Petter Hangerhagen Stokke il Ski 51:02
223 Peder Stenberg-Nilsen   51:03
224 Hermann Herger Lindgren IL Jutul 51:03
225 Halvor Uttian Skedsmo Skiklubb 51:03
226 Ådne Gigernes Nes Ski 51:04
227 Vebjørn Sveen Redalen ski 51:05
228 Christian Truyen Ryssdal   51:08
229 Elias Nissen-Lie Lyn Ski 51:08
230 Thomas Heyn Skedsmo Skiklubb 51:36
231 Morten Greibesland Askim IF 51:37
232 Henrik Getz Bergmo Moelven IL 51:37
233 William Schiøtz Oppegård IL 51:40
234 Robin Alexander Skjellum Oppegård IL 51:40
235 Edvard Lauritz Sæthern Magnor UL 51:45
236 Martin Hoff Søndre Land IL 51:48
237 Vegard Hauge Bækkelagets Sportsklub 51:49
238 Jan Erik Kørra Kjellmyra IL 51:49
239 Marcus Ness Oppegård Idrettslag 52:00
240 Jonathan Brooks Lommedalens IL 52:01
241 Erik Rolfsen Haugmo Heming 52:06
242 Sander Nielsen Gjøvik skiklubb 52:12
243 Vidar Brenna Skrautvål Il 52:14
244 Nikolai Leistad Nes Ski 52:19
245 Kristian Erling Skogvold Skedsmo Skiklubb 52:20
246 Jakob Raaum Egner Skedsmo Skiklubb 52:20
247 Andreas Welhaven Hamar Skiklubb 52:20
248 Henrik Tøn Løvhaug HEMING IL 52:29
249 Mikkel Amb Ringsaker IF 52:32
250 Herman Riber Bødalen IF 52:33
251 Karl Biehl Haslum 52:38
252 Jesper Hogseth Fet skiklubb 52:41
253 Magnus Fraurud Vang Skiløperforening 52:42
254 Anton Linnerud Andreassen Rælingen skiklubb 52:42
255 Ole Anton Lybæk Båstad Ski 52:44
256 Ole Andreas Grøtting Hernes IL 52:48
257 Ola Smedshammer Tynset IF 52:51
258 Jostein Dugstad Lyn Ski 52:55
259 Lavran Thorstensen Rustad 52:58
260 Gjermund Bjørklund IL Mogutten/Team Odal 52:59
261 Jesper Juvik Sand IF / Team Odal 53:01
262 Lars Lyshaug Øyer/Tretten Idrettsforening 53:02
263 Sigurd Skatvedt Åsen IL 53:06
264 Eirik Tveit Langerud MjøsSki 53:06
265 Mads Hagen Nøtterøy 53:07
266 Aksel Bergskaug Koll IL 53:12
267 Bjørn Olav Blakstad Sørum IL 53:21
268 Vegard Ness HEMING IL 53:25
269 Haakon Døssland   53:25
270 Bendik Blom  Olrud Fredrikstad Skiklubb 53:26
271 Erik Klev Bergheim Fossum IF 53:35
272 Øystein Bakke Bærum Skiklubb 53:39
273 Martin Varsi Bærums Verk IF 53:41
274 Trym Tellefsen Heidal IL 53:42
275 Martin Solbakken Jardar 53:42
276 Brynjar Strand Øyer Tretten IF 53:43
277 Kristian Dahl Hauglum Sande Sportsklubb 53:46
278 Lavrans Husebye Heming 53:48
279 Herman Grytnes Holmen IF 53:52
280 Vetle Thrane Øen IL Jutul 53:57
281 Ole Kristian Solberg Nittedal IL 53:59
282 Kjell Olav Bø Marthinsen Heddal IL 54:03
283 Sylfest Horten Søre Ål IL 54:07
284 Marius Vesterås Varde IL 54:09
285 Even Mangset MjøsSki 54:18
286 Tobias Olsen Fredrikstad skiforening 54:20
287 Aleksander Sørli Johnson Vang Skiløperforening 54:25
288 Henrik Bokrudstad Næroset IL 54:25
289 Halvor Nordhagen Strandbygda 54:30
290 Ola Harerusten Heidal IL 54:31
291 Henrik Glede Hauge Njård 54:35
292 Vegard Nordby Bækkelagets Sportsklub 54:54
293 Jo Falck-Ytter MjøsSki 54:58
294 Morten Ellingsæter Mürer Gjelleråsen IF 55:03
295 Fredrik Biering Mohr Heming, IL 55:19
296 Eirik Bjørkavåg Bærum Skiklubb 55:24
297 Halvor Villanger Raufoss IL 55:34
298 Torstein Libakken Vang Skiløperforening 55:36
299 Mathias Haugen Tverbekkmo RIL Langrenn 55:44
300 Sander August Standal Jensen Drøbak-Frogn IL 55:55
301 Petter Linberg Lillehammer Skiklub 56:03
302 Morten Malerstuen Bjørndal IF Ski 56:05
303 Torjus Løvholm Vang Skiløperforening 56:13
304 Mads Harsem Holmen langrenn 56:31
305 Nikolai Stavdal Bjørndal IF 56:36
306 Simen Meistad  Hermansen Fredrikstad Skiklubb 56:37
307 Sander Jønsrud Haugli   56:44
308 Johan Fredrik Bergland ØHIL 56:54
309 Stig Henning Nereng Nordre Land IL 57:04
310 Jesper Ugedal Lørenskog Skiklubb, Langrenn 57:50
311 Sondre Helland With Bærums skiklub 58:37
312 Bror Magnus Sundseth Sand Rustad 59:56
313 Andreas Skorpen Fossum IF 1:00:02
314 Vetle Solodden Lier Koll 1:00:10
315 Halvor Flathagen Hernes IL 1:00:34
316 Trym Hirkjølen   1:00:41
317 Tomas Fossum Gustavsen MjøsSki 1:00:54
318 Sindre Alvim Spydeberg IL 1:01:27
319 Jørgen Sjeggestad   1:01:31
320 Mikkel Ruud Blom Nøtterøy Ski 1:01:47
321 Haakon Johannesen Askim IF 1:01:59
322 Sverre Strømseth Lillehammer ck 1:02:29
323 Sondre Kulseng Holmen IF 1:02:30
324 Philip Krogh Team Krogh 1:09:20
325 Anders Guldal Bramness Koll 1:13:13
326 Maximilian Dethloff   1:13:50

Klasse Gutter 15 år

Plass Navn Klubb Tid
1 Vebjørn Hegdal Larvik Ski/Team 2022 36:50
2 Petter Bergmann KOnnerud IL/ Team Drammen 36:53
3 Emil Intelhus Brøto   36:54
4 Patrick Fossum Kristoffersen Ullensaker skiklubb 36:55
5 Fredrik Bucher-Johannessen Fossum IF 36:58
6 Oscar Moe Heming 37:05
7 Erik Høiås IF Birkebeinersen Ski 37:07
8 Magnus Bøe Fossum IF 37:07
9 Simen Myhre Koll 37:11
10 Jørgen Lippert Trøsken IL 37:37
11 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL 38:04
12 Jon Rolf Skamo Hope Hyen IL 38:04
13 Johannes Bjertnæs Jevnaker IF ski 38:04
14 Kristian G Hegg Botne Skiklubb 38:05
15 Christoffer Henningsen Lillehammer Skiklub 38:06
16 Sindre Johansen Spydeberg IL 38:09
17 Sivert B. Langerud Lier IL 38:13
18 Håkon Kjelland-Mørdre Koll IL 38:25
19 Sedrik Engebø Ullebø Førde il 38:38
20 Marcus Arnesen Sport 1 38:38
21 Håkon Asdøl IL Jardar 38:42
22 Eirik Sørgård Anderssen Lillomarka skiklubb 39:07
23 Mats Kobbersletten Jensen   39:10
24 Øyvind Rikheim Haugan Heming 39:13
25 Petter Dalen Vegårshei 39:14
26 Daniel Bergquist Rømskog Il 39:15
27 Niklas Gustavsen Botne Skiklubb 39:15
28 Andreas Bossum Søre Ål IL 39:17
29 Kristoffer Ahlstrand Murphy Koll IL 39:17
30 Andreas Magnussen Nittedal IL 39:18
31 Anders Øium Tormod Skilag 39:18
32 Ole Marius Kirkeng IL ROS - ski 39:18
33 Jakob Stensåsen Kjelsås IL 39:19
34 Jonas Strøm Scheie Vang Skiløperforening 39:19
35 Sigve Ansgar Solberg Botne Skiklubb 39:20
36 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 39:20
37 Ole Haldor Ensrud Trøsken IL 39:20
38 Gjermund Tørnqvist Halden Koll 39:21
39 Eirik Bergo Røa IL 39:21
40 Harald Østberg Amundsen Asker Skiklubb / Team G-sport 39:21
41 Iver Skaarseth Lillehammer Skiklub 39:22
42 Sivert Sælid Haugsbygd IF 39:22
43 Jan Espen Spydevold Varteig 39:23
44 Thomas Engebråten Nes Ski 39:31
45 Trym Moeng Jensen Kjelsås IL 39:35
46 Vebjørn Hallberg Bakkestuen Brøttum IL / Team Sjusjøen 39:43
47 Henrik Tallakstad Svarstad Il Ski 39:52
48 Ola Tandberg Ryan Asker Skiklubb/Team G-sport 39:52
49 Petter Ihlebæk DFI/Team Toyota Follo 39:57
50 Håvard Offigstad Søre Ål IL 40:02
51 Endre Georg Svendsen Trøsken IL 40:08
52 Lauritz Rokne Vågen Koll IL 40:09
53 Rasmus Krogstad HEMING IL 40:13
54 Fredrik Aasen Strømsnes Lier IL 40:16
55 Simen Andersen Drøbak frogn IF 40:19
56 Fredrik Ramstad Hoff Fossum IF 40:22
57 Tobias Teien Larvik ski 40:23
58 Bjørnar Kj Jacobsen Driv IL Ski 40:24
59 Ole Flatebø MjøsSki 40:24
60 Eirik Langedal Breivik Koll IL 40:25
61 Iver Johan Knotten Ivrig Il 40:32
62 Markus M. Unneberg Oseberg Skilag 40:33
63 Eirik Bergene Aabrekk IL Runar 40:34
64 Petter Tallerud Bakkelund kolbukammeratene il 40:38
65 Jørgen Bakken Hodt Konnerud IL 40:46
66 Ole Kristian Lae Mjøndalen IF 40:46
67 Halvor Hårstadhaugen VESTRINGEN IL 40:51
68 Georg Kaasen Bærums skiklub 40:52
69 Magnus Brath Skurdal Bærrums Verk IF 40:59
70 Fredrik Kviteberg Moholt Jevnaker IF ski 41:01
71 Simen Munch Wahl Bjørndal IF 41:02
72 Victor Wejden Team G-Sport Asker 41:02
73 Per Helge Hvalbye Redalen ski 41:03
74 Markus Høgne Rømskog Il 41:06
75 Christian Assev Øyen HEMING IL 41:07
76 Mikael Falkendal Drøbak-Frogn IL Ski, Team Toyota Follo 41:07
77 Sander Berntsen   41:07
78 Iver Kleiven Lalm IL 41:08
79 Sivert Bøen Kjelsås IL 41:11
80 Thomas Ødegaarden Stathelle/grenland ski 41:18
81 Jonatan Norbye Koll 41:20
82 Vegar Tiller Moelven il Ski 41:22
83 Martin Borge Heir Fossum IF 41:26
84 Andreas Nærheim Edvardsen Fet skiklubb 41:28
85 Jørgen Kjos Barkenæs Fet skiklubb 41:35
86 Jørgen Krogsæter Ullensaker skiklubb 41:37
87 Anders Grundt Njård 41:37
88 Erik Gellein Halvorsen Botne SK 41:42
89 Emil Morgenlie Skei Kjelsås 41:44
90 Even Seeberg Nittedal IL 41:56
91 Hans-Petter Madsen Koll 42:06
92 Joakim Herbrandsen Rustad IL 42:20
93 Jostein Tandberg Kjelsås IL - ski 42:28
94 Vincent Meo Røa IL 42:28
95 Ole Martin Solheim Ruud Fossum IF 42:31
96 Esten Sørhus Åslia skilag 42:34
97 Kristoffer Nyberg Åslia skilag 42:35
98 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 42:46
99 Aleksander Wold Høybråten og Stovner 42:47
100 Christoffer Trandokken Njård Langrenn 42:48
101 Håkon Nortvedt Sande Sportsklubb 42:48
102 Kristian Nilsen IL Jardar 42:51
103 Kristian Karset Broen Vang Skiløperforening 42:52
104 Morten Vikerhaug Fet skiklubb 42:53
105 Anders Haga Åsen IL 42:54
106 Andreas Staune-Mittet Roterud IL 42:55
107 Herman Kristoffer Tveten Røa IL 42:57
108 Simen Berger Fet skiklubb 43:06
109 Magnus Bjørkeng Aaløkken Bækkelaget sportsklubb 43:07
110 Henrik Udnæs Brokke Fossum 43:07
111 Erik Hattestad Lillehammer Skiklub 43:10
112 Petter Bernhard Huth Trøsken IL 43:11
113 Sigve Kolderup Trøsken IL 43:14
114 Victor Synnestvedt Åsen IL 43:16
115 Erlend Hauglum Slettene Drøbak/Frogn Ski 43:17
116 Ask Moe Løite Sørkedalens IF 43:17
117 Trym Overrein Lunde Røa IL 43:21
118 Edvard Dybevold Hesle Lyn Ski 43:26
119 Torger Haukåen   43:29
120 Henning Åsheim Kjelås 43:29
121 Robin Ulverud Gjerdrum IL - Ski 43:30
122 Phillip Blindern Myhre Koll IL 43:35
123 Njål Gunnar Nicolaysen Nittedal IL 43:36
124 Magnus Wiik Eckhoff Røa IL 43:38
125 Vemund Holm   43:39
126 Martin Morgenlien Skamo Fet skiklubb 43:44
127 Vegard Holm Gundersen Team G-Sport Asker 43:48
128 Amund Kirkebøen Husom Lillehammer Skiklub 43:53
129 Erlend Hordvei Koll 44:09
130 Kristian Jakobsen Gjøvik skiklubb 44:13
131 Trygve Lunde LØRENSKOG SKIKLUBB 44:28
132 Olav Thorkildsen VUL 44:30
133 Simen Åmodt Amundsen Hof Il 44:31
134 Andreas Rosendahl Evensen Bærums Verk IF 44:40
135 Mats Andre Hysjulien VESTRINGEN IL 44:46
136 Sebastian Ivan Hansen Vind IL 44:47
137 Jens Erling Bråten Vang Skiløperforening 44:58
138 Jonas Onshuus Botne Skiklubb 44:59
139 Magnus  Harstveit Rustad IL 45:03
140 Henrik Thorsnes Lefdal IL Bjørm 45:04
141 Martin Sollie Nåtedal IL Ivrig 45:04
142 Per Ivar Reinemo Hamar Skiklubb 45:05
143 Henrik Husdal Drøbak-Frogn i.l. 45:05
144 Sebastian Drøyer Lyn Ski 45:15
145 Even Skeide Eidsvoll værk skiklubb 45:22
146 Mathias Chr. Hagen Sande Sportsklubb 45:25
147 Jørgen Mydske Wang Heming 45:30
148 Sebastian Baastad Berg Jardar 45:30
149 Jørgen Haraldstad Heier Oddersjaa 45:34
150 Marius Holmsen Fossum IF 45:35
151 Tore Heir Koll 45:38
152 Alexander Bjørnstad Berg Høybråten og Stovner 45:39
153 Oskar Testad Bærums Verk IF 45:39
154 Hans Kristian Sørum MjøsSki 46:08
155 Sebastian Vålbekk Vaaler IF 46:09
156 Åsmund Stein Bærums verk 46:10
157 Lars Olav Rian Brynildsen Koll IL 46:12
158 Sander H. Rogndokken Fet skiklubb 46:12
159 Anton Evensen Søre Ål IL 46:13
160 Magnus Aasrud Nittedal IL 46:14
161 Kristian Funderud   46:14
162 Jacob Rosenvinge Høyem Søre Ål IL 46:15
163 Tarjei Holo Fossum IF 46:25
164 Per Kristian Skalmerud Koll 46:33
165 Erik Riis Enander Gjelleråsen IF 46:36
166 Andreas Granstrøm Grenland Ski / Hei IL 46:40
167 Embrik Nikolai Grann Hevrøy Try 46:50
168 Aleksander Brendemoen Tormod Skilag 46:52
169 Herman Andreas Andersen Ås IL 46:55
170 Patrick Sandgrav LØRENSKOG SKIKLUBB 46:57
171 Ole Christopher Fløgstad Larsen Skedsmo Skiklubb 46:57
172 Bjørn Erik  Langstein Tomrefjord IL - Ski 47:10
173 Bjørnar Brevik Åsen IL 47:13
174 Sivert Seim Hamar Skiklubb 47:17
175 Simen Nylenna Wager Røa IL 47:25
176 Håkon Horndalsveen Bærums Verk IF 47:50
177 Daniel Hansen Nesodden IF 48:22
178 Vebjørn Carlsen Vollen Ski 48:27
179 Morten Thorsdalen Oddersjaa 48:34
180 Marius Brandbo Næroset il ski 48:37
181 Christoffer Undseth Grenlandski, Gulset 48:40
182 Sigvard Helsingen Nesodden IF 48:55
183 Johan Elias Hogrenning Trysilgutten IL 49:06
184 Håkon Sandaker Bærums verk 49:07
185 Andreas Bothner Team Odal / Sand IF 49:11
186 Roman Magnus Lørken Gausdal 49:14
187 Fredrik Nordby Fet skiklubb 49:39
188 Audun Midttun Systad Lyn Ski 49:40
189 Bendik Aas Fredrikstad SK 49:56
190 Daniel D. Medlien Moelven IL/Team Sjusjøen 50:02
191 Fredrik Jensen Nordbygda/Løten 50:03
192 Henrik Hestnes Gjelleråsen IF 50:08
193 Jacob Brenna Christophersen   50:09
194 Oliver Danielsen Vollen Ski 50:09
195 Sigurd Varhaugvik Lyn Ski 50:39
196 Ivar Wangensteen Fjellblom IL 50:39
197 Anders Aksnes Smith Fossum IF 50:39
198 Axel Alm Hovland Bækkelaget SK 50:54
199 Sindre L.S. Ekern Heggedal IL 50:56
200 Vegard Brække MjøsSki 51:00
201 Sindre Magnussen Jevnaker if 51:02
202 Mathias Bueng Gjone Kvelde Il 51:09
203 Rein Bentdal Lillehammer Skiklubb 51:20
204 Thorbjørn Lund Onsaker Trøsken IL 51:23
205 Erling Nesset   51:36
206 Jonas Mæhlum Røa IL 51:50
207 Jordan Hamilton   52:26
208 Jørgen Jenvin Høiden Fredrikstad SK 52:53
209 Erik Jensen Misje Heggedal IL 52:54
210 Audun Rognerud Bøe Røa IL 52:58
211 Martin Aleksander Hjemaas Svindal Fet skiklubb 53:19
212 Vegard Omsland Oddersjaa 53:28
213 Kristoffer Bilgrav Sæther Vind IL 53:32
214 Engebret Lønnum Kjelsås IL 53:41
215 Erling Husøy Driv IL 53:45
216 Nicolai Tofte Asker Skiklubb 54:02
217 Henrik Opsand Skimt 54:20
218 Mathias Sørnes Karlsen Kjelsås IL 54:22
219 Sindre Fougner Kjelsås IL 54:45
220 Østen Myhre Haug Tormod Skilag 55:36
221 Vidar Fjerdingøy SØMNA IL 55:40
222 Kristian Flock Gjelleråsen 57:20
223 Justus Garvs   57:26
224 Karl Filip Bjerke Einarsson IK Stern 1:00:48
225 Kristian Width Holmen IF 1:00:59
226 Karl August Schultz LØRENSKOG SKIKLUBB 1:01:25
227 Erlend Nilsen Løten FK 1:02:38
228 Eirik Skagestad  Størdal Faaberg IL 1:02:41
229 Kevin Lunde Tyrili 1:03:27
230 Herman Gording Hong Lillehammer cykleklubb 1:05:38
231 Even Grini MjøsSki 1:06:22
232 Thomas Skogli Hagen   1:17:35
233 Chris Tommy Rognerud Vaaler IF 1:22:02

Klasse Gutter 16 år

Plass Navn Klubb Tid
1 Petter Stakston Søre Ål IL 35:08
2 Ivar Andre Ryttervold Frogner IL 35:09
3 Amund Hoel Frogner IL 35:13
4 Thomas Bucher-Johannessen Fossum IF 35:17
5 Sigurd Rønning Vikersund IF Langrenn 35:23
6 Herman Martens Meyer Frogner IL 36:19
7 Endre Strømsheim Bærums skiklub 36:21
8 Mårten Soleng Skinstad   36:22
9 Lars Sønsterud Bækkelagets Sportsklub 36:23
10 Marius Svendsby Tistedalen FL-Ski 36:23
11 Karsten Martinussen   36:24
12 Ole-Jørgen Folkestad Trøsken 36:24
13 Fredrik Helgestad Hamar Skiklubb 36:26
14 Jonas Kolderup Lund Rustad 36:35
15 Øystein Hatlestad Hovland Jardar IL 37:18
16 Christian Magnus Hjelde   37:18
17 Viktor Nilsen Rømskog IL ski 37:20
18 Georg Johan Benestad Heming 37:24
19 Vegard Stornes Iversen asker skiklubb team g-sport 37:25
20 Jonas Fremming Heming 37:26
21 Kjetil Stuge Bånerud Koll 37:26
22 Jakob Velle Bækkelagets SK 37:27
23 Borgar Norrud Røa IL 37:27
24 Sverre Bang Støeng Hamar Skiklubb 37:28
25 Ole-Einar Brukvangen VSF 37:44
26 Petter Fagerhaug Gjerdrum ski 37:46
27 Ole Ingar Sel   37:46
28 Ola Nygård Snellingen Svea skilag 37:51
29 John Birk Forbord Johnsen Gjelleråsen IF 38:12
30 Lars Norheim Christiansen Botne Skiklubb 38:12
31 Jon Amund Vold Heming 38:16
32 Jens Andersen Ullensaker skiklubb 38:16
33 Vetle Gunnar Lyckander Gran IL 38:17
34 Anders Nyaas Tynset IF 38:18
35 Jørgen Fischer Nes Ski 38:18
36 Marius Backe Botne SK 38:18
37 Eirik Haug Driv IL 38:22
38 Bjørn Georg Riksaasen Vågå IL 38:29
39 Sebastian Lunde Ullensaker skiklubb 38:33
40 Henrik R Granseth Lillehammer Skiklubb 38:39
41 Ingar Høiseth Frogner IL 38:42
42 Petter Andrè Kleiven   39:02
43 Torger Bjørnson Risdal STEIL 39:02
44 Erling Moseby Koll IL 39:03
45 Kristian Kvamme Vegårshei Il 39:08
46 Håkon A. Kjonerud Lillehammer Skiklub 39:09
47 Emil Wiik IL ROS 39:13
48 Didrik Singsaas Magnussen Bærum Skiklubb 39:14
49 Oscar Jonsson Jardar IL 39:17
50 Ivar Jevne Arnesen Hamar Skiklubb 39:18
51 Bård Tollef Tveiterås Lyn Ski 39:20
52 Henrik Romundstad Heming 39:21
53 Sigurd Agnalt Trøsken IL - Ski 39:26
54 Eirik Pettersen Nittedal IL 39:27
55 Kristian Røise Kolbukam il 39:28
56 Eirik Ellefsen Frikstad Oddersjå 39:31
57 Sivert Onshuus Olsen   39:46
58 Marcus Solbakke Bækkelaget 40:00
59 Fredrik Haugen Petersen Rustad IL 40:01
60 Audun Heimdal Konnerud 40:03
61 Matteo Rokke Heming 40:03
62 Håkon Berg-Pedersen Heming 40:12
63 Lars Bovold Østby I.L 40:14
64 Fredrik Gulbrandsen Nes Ski 40:23
65 Øystein Nordaas Strandbygda il 40:23
66 Lars Gustav Rogne Hakadal 40:23
67 Jonas Aasbø Surnadal il 40:24
68 Marius Myren Nybø Nes Ski 40:26
69 Eirik Sømoen VSF 40:29
70 Eirik Torjussen IL Jardar 40:30
71 Vetle Sommerstad Raufoss ski 40:37
72 Bernt Marius Rørstad Volda Turn og Idrettslag 40:45
73 Magnus Mikalsen   40:46
74 Tore Berdal Kyrksæterøra IL 40:49
75 Sebastian Haugeto Holeværingen Ski 41:03
76 Jørgen Johan Bjørtomt Bærums Verk IF Ski 41:06
77 Even Lindstad Børresen   41:12
78 Knut Skrindo Gol Il 41:19
79 Sindre Riediger LØRENSKOG SKIKLUBB 41:21
80 Thor Gudmund Weisz Koll 41:23
81 Mikkel Førsund Bærums Skiklubb 41:26
82 Sigve Smedshammer Tynset IF 41:26
83 Emil Ellingsen   41:31
84 Estin Kleiven   41:44
85 Sivert Knotten Svarstad il 41:44
86 Eirik Westbye Nittedal IL 41:46
87 Fredrik Dalen Vang Skiløperforening 41:49
88 Erik Aurmo Lom il 42:08
89 Erlend Berg Krokstadøra il 42:13
90 Erling Tveter Holmen IF - Langrenn 42:19
91 Erlend Nordal Gran Bærums skiklub 42:21
92 Remi Kleppan Stokke il 42:22
93 Mats Burud Skjølsvold   42:23
94 Sander Emil B-H Wold Bærums Verk IF Langrenn 42:32
95 Edvin Grundnes gjellerasen 42:39
96 Marius B. Fredriksen Botne Skiklubb 42:48
97 Anders Karlsen Strandbygda il 42:48
98 Ulrik Astrup Arnesen Il Heming 42:51
99 Jonas Moosmayer Holmen IF 43:03
100 Eivind Kampesæter Slaaen Raufoss Langrenn 43:10
101 Leik Torsteinsen Bærums Verk IF 43:16
102 Magnus Molstad Olsen Norcem/Leca/Bygg.no 43:17
103 Magnus Rønningen   43:18
104 Erlend Rinden Skedsmo Skiklubb 43:31
105 Olav Katle Fleten Asker Ck 43:33
106 Snorre Ødegaard Konnerud IL Ski 43:42
107 Gunnar Wang-Haugseth LØRENSKOG SKIKLUBB 43:49
108 August Linnerud Fredø Røa Langrenn 43:52
109 Christoffer Bakke Soon CK 43:55
110 Martin Wangen-Eriksen Røa IL 44:03
111 Erlend Andreas Knutsen Magnor Ski 44:05
112 Johan Bakken Ringebu-Fåvang skiklubb 44:15
113 Pål Anders Rønningen Ringebu-Fåvang skiklubb 44:32
114 Sigurd Ringen Bjerke ILski 44:39
115 Jacob Andreas Wulff Wold Røa IL 45:04
116 Lars Alhaug Svea skilag 45:06
117 Martin Snerle Lalm IL 45:25
118 Anders Stiansen Nygaard Drøbak-Frogn IL 45:43
119 Håvard Nord Mjømen Nittedal IL 46:06
120 Håkon Moseng Gjerdrum IL 46:20
121 Svein Harald Nereng   46:20
122 Pål Spone Vikersund IF 46:21
123 Ole Andre Skonnord Konnerud IL 46:27
124 Sander Wangensteen Fjellblom IL 46:35
125 Erik Gulbrandsen   46:45
126 Emil Lier Asker skiklubb/TeamGsport 46:59
127 Håkon Myhr   47:38
128 Sander Smaaskjær Soon CK 47:44
129 Sondre Rustad Rudi Eidsvold Turn Fotball 48:02
130 Erik Olsen Kjelsås IL Ski 48:03
131 Per Strømseth Lillehammer ck 48:19
132 Wilhelm Krogstad Vikersund IF Langrenn 48:20
133 Vemund Langvatn Nesodden IF 48:22
134 Brage Carlsen asker skiklubb team g-sport 48:28
135 Henrik Skofsrud MjøsSki 48:51
136 Nils Andreas Sande STEIL 49:08
137 Vebjørn Bekkhus Falk håndball 49:26
138 Kasper Jacobsen Bækkelagets SK 50:07
139 Andreas Bjørgesæter Bjørndal IF Ski 50:11
140 Frederik Veslum STEIL 51:00
141 Theodor Eriksson IF Frøy 51:05
142 Jan Niklas  Dreessen   53:55
143 Karl Andreas Selnes Kråkstad IL 54:59
144 Jonas Kvarud Bjørndal IF 57:35
145 Jørgen Rosten Syversen Jaren il 57:39
146 Vegard Erling Ramsdal Flora Ck 1:09:54
147 Jonas Esmann   1:10:06


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +