-->
Simen Østensen sikret seieren i HalvBirken 2013. Foto: Geir Olsen/Birken.

Simen Østensen sikret seieren i HalvBirken 2013. Foto: Geir Olsen/Birken.

Slik endte HalvBirken forrige sesong

Søndag er det igjen klart for det 28 kilometer lange HalvBirken. Fjorårets oppgjør var tette og spesielt i herreklassen var det en rekke kjente navn i toppen. Rett på neste side ser du samtlige resultater for alle fire HalvBirken-klasser i 2013-utgaven.

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

HalvBirken - 28 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 10. mars 2013

Kvinner 16 til 39 år

Plass Navn Klubb Tid
1 Bertine Thorsnes Lefdal NTG-G/IL Bjørn 1:24:00
2 Pia Sofie Måbø   1:24:01
3 Anniken Hjellbakk Hole   1:24:03
4 Hege Snortheimsmoen Vestre Slidre I.L. 1:24:39
5 Frøydis Larntvet Kvernes OPIL 1:25:53
6 Katarina Johansen Strindheim Ski 1:25:56
7 Ingrid Saupstad Milslukern 1:26:02
8 Kristine Kristiansen Torgersen Vind IL / Gjøvik/Toten Langrenn 1:28:59
9 Ane Øvregard Røhme IL Bjørn 1:29:07
10 Ane Bakken Hodt Konnerud IL 1:29:39
11 Mathea Gjeitnes Molde og omegn IF 1:29:47
12 Silvia Eikeland Milslukern Sport 1:29:53
13 Synnøve Bruland Byåsen IL 1:30:28
14 Christina Maria Toogood Tjalve Il 1:31:01
15 June Bakken Hodt   1:31:06
16 Ine Camilla Opsahl Vang Skiløperforening 1:31:15
17 Ingrid Rønn Harpefoss IL 1:32:35
18 Marianne Byfuglien   1:33:46
19 Melina Meyer Magulas Lyn Ski 1:33:55
20 Kristine Slokvik Ottestad IL Ski 1:33:57
21 Ingvild Westlie Vang Skiløperforening 1:34:21
22 Frida Øygard Førde il 1:34:24
23 Elin Fredheim Gravningen Stokke il 1:34:56
24 Marte Engebretsen Nordli Vang Skiløperforening 1:36:31
25 Ingeborg Ellegaard Melby Vang Skiløperforening 1:36:33
26 Kaja Maria Stabursvik Team Skigo 2 1:38:00
27 Maria Berg Milslukern Sport 1:38:03
28 Oda Solvoll   1:39:33
29 Elin Stangstuen Kjeldsberg Vind IL 1:39:35
30 Karine Røstad Fossum 1:39:50
31 Ingrid Nytun Nergård Gjelleråsen Ski 1:40:20
32 Hanna Fors Domnarvets Goif 1:41:25
33 Ida Storhagen Solbakken Lillehammer ck 1:41:52
34 Charlotte Karlsen Nesodden IF 1:42:06
35 Margrethe Von Tangen Team Raske Gutter 1:42:08
36 Tina Løkken Nilsgård Åslia skilag 1:43:34
37 Ann-Mari Hjelle Rustad IL 1:43:55
38 Marianne Bjerva Team Raske Gutter 1:44:07
39 Nora Rydland Fjøsne   1:45:21
40 Kristine Danielsen Øie Eiendomsutvikling AS 1:45:47
41 Tora Helene Sel   1:46:21
42 Amalie Bråthen Strande Eidsvold Værks Skiklub 1:46:38
43 Berit Dalen LSBIL Langrenn 1:47:09
44 Hanne Voytovich Bye   1:47:15
45 Andrea Furuseth Ullkisa Friidrett 1:48:03
46 Elisabeth Lockert HET 1:48:04
47 Oda Alette Kjellsbøl Hole Gjelleråsen IF 1:48:22
48 Benedicte Holum   1:48:23
49 Johanna Sveen Belbo   1:48:48
50 Mari Elisabeth Ellevold   1:49:07
51 Sissel Slaastad Gjerdrum IL 1:50:22
52 Siri Solås Greaker Romeriksåsen SK 1:50:23
53 Sofie Reiersen Trøsken IL 1:50:28
54 Mathilde Lande Skaar Trøsken IL 1:50:28
55 Elise Bårnes Hansen Nanset IF 1:50:45
56 Andrea Eskeland Øygarden Gjerstad i.l 1:51:23
57 Lise Smedberg Eiker OL 1:52:32
58 Ine Margarethe Svendsen Trøsken 1:53:26
59 Maj Kristin Hansen Borgen   1:53:46
60 Kjersti Holm Simonsen   1:54:16
61 Ellen Stokke Ernst & Young BIL / Sør-Fron IL 1:55:05
62 Sarah Spiegelberg   1:55:48
63 Ingvild M. Hansen Lillehammer O-klubb 1:56:04
64 Hedda Vonen Gjelleråsen IF 1:56:06
65 Maren Lihagen Søndre Land 1:56:09
66 Anne Margrethe Hovind   1:56:36
67 Birte Træthaug Søre Ål IL 1:56:48
68 Marie Nyhus   1:57:01
69 Linda Engebakken Kverneng   1:58:35
70 Maren Feragen Lyn Ski 1:59:20
71 Maria Sibbern Team sexy shorts 1:59:31
72 Ingunn Vasaasen   1:59:47
73 Mathilde Monnier Thomas Høvik IF 1:59:55
74 Ida Harbo Granskogen Raufoss IL 2:00:26
75 Ane Fyksen Lillehammer Sportell 2:00:39
76 Linn A. Weberg Sande Sportsklubb 2:01:37
77 Oda Tandberg   2:01:38
78 Elise Sangolt Hedälv ESBIL 2:01:42
79 Hanna Barkegren Domnarvets Goif 2:04:09
80 Kathrine Brustad   2:05:03
81 Birgitte Broshaug Team sexy shorts 2:06:09
82 Berit Melbø Lillehammer Sportell 2:06:13
83 Anne Cecilie Stadheim   2:07:37
84 Maren Skirbekk Bouvet 2:08:53
85 Christine  Wuest Siemens 2:09:21
86 Pia Lill Kolstad   2:10:53
87 Varvara Sukhanova   2:11:00
88 Marte Christensen   2:11:02
89 Trude Folkøy Brenden Team NonStop 2:11:22
90 Ingrid Reisegg   2:11:45
91 Hilde Salvesen   2:11:56
92 Kathrine Smestad   2:12:23
93 Stine Marie Borgen Team Borgen-Bjørgen 2:13:26
94 Silje Møstad   2:13:50
95 Emma Katerine Amdal   2:14:23
96 Marie Korsæth Narud   2:15:17
97 Emma Rustadbakken Hagen Arve Hagen BIL 2:16:01
98 Nathalie Smulders   2:16:20
99 Marianne Risåsen   2:16:49
100 Line Todal Ahus BIL 2:19:00
101 Jannike Fjermedal   2:19:44
102 Eva Kvam   2:22:19
103 Trine Ueland   2:23:08
104 Therese Tollefsrud Terra BIL 2:23:49
105 Ellen Marie Lund Team Østersund 2:25:44
106 Ingelin Orten Tussehaugen IL 2:25:50
107 Eline Bakke Moss skiklubb 2:25:50
108 Ida Mette Myklebust Jernlungen 2:30:49
109 Trine Haug Frosta i.l. 2:32:02
110 Julie Mjøen Ingen 2:32:41
111 Ida Helen Kvam   2:33:06
112 Ana Martine Melgård   2:34:02
113 Annette Egeberg   2:34:43
114 Helene Ryeng Ryeng sisters 2:34:58
115 Ingvild Gulbrandsen   2:35:31
116 Anita Møller-Pedersen Radisson Blu-Royal Garden Hotel 2:36:50
117 Tone Helen Volden   2:37:17
118 Maiken Maria Solberg   2:37:40
119 Mette Lanckmans Gregersen   2:39:55
120 Camilla Vik   2:41:54
121 Trine Bruflot   2:45:49
122 Anine Vigeland   2:45:49
123 Ingeborg Mørck Solberg Team Jøntvedt 2:47:33
124 Alethia Dagestad Strande   2:47:50
125 Anne Marie Dahl   2:50:36
126 Linda Cathrine Tangen   2:52:20
127 Trine Egenes Kastås   2:58:42
128 Simone Jonsson Støpafors if 3:00:27
129 Iris-Katrin Nordal   3:00:45
130 Victoria Utheim   3:02:54
131 Eline Reiten Ryeng sisters 3:05:04
132 Maren Kristensen   3:09:42
133 Mona Mikaelsen   3:10:56
134 Cecilie Fonn Iversen   3:14:01
135 Tone Aspeli   3:14:18
136 Inger-Marit Hoelstad   3:14:18
137 Anne Beate Putten   3:14:36
138 Linda Engen Ramstad Koberg 3:16:32
139 Ingrid Odberg   3:18:06

 

Kvinner 40 år og eldre

Plass Navn Klubb Tid
1 Kari Mette Vika Mjosski/ Team Norgeshus 1:24:37
2 Trude Dybendahl Kjelsås 1:25:17
3 Eva Lill Kvisle Heggedal IL 1:25:17
4 Lin Iren Sætre   1:26:27
5 Trude Sparre TRY IL 1:28:59
6 Hanne Krogstad Jenssen Njård 1:30:33
7 Haldis Buflaten Lyckander Gran IL 1:32:24
8 Guri Sogn-Larssen IL TRY 1:33:14
9 Jill Jørgensen Team Aker 1:35:03
10 Marit Heide Romsås MjøsSki 1:35:08
11 Hege Kalvsjøhagen   1:35:26
12 Sølvi Sjøholt Lund Nordea 1:37:03
13 Lise B Nordal Eidsiva BIL 1:38:24
14 Berit Gunnes Njård 1:41:42
15 Brit Monica Pettersen Tine 1:41:43
16 Åshild Stuve Strandlie Gjøvik skiklubb 1:42:34
17 Anne Johnsrud Hagen Hydro Oslo BIL 1:43:07
18 Kari Trondsen   1:46:03
19 Kristine Njærheim Statkraft BIL 1:46:11
20 Trine Nygårdsmoen Høiseth   1:46:51
21 Sissel Jevne Moelven 1:47:04
22 Anne-Lise Magnussen JH-Sykkel 1:47:14
23 Jorunn Ødegaard Rustad IL 1:47:19
24 Bente Wiborg Koll Ski 1:47:44
25 Jeanette Trandokken Njård Langrenn 1:48:00
26 Britt-Marie Stenseth Njård 1:48:07
27 Kristin Vigerust Lillehammer 1:48:34
28 Cathrine Garnaas Bergum   1:48:52
29 Monica Ragnvaldsen P4 1:49:08
30 Cathrine Backer Smulders   1:49:12
31 Tone Loftesnes   1:49:16
32 Trine Rokne Vågen Koll IL 1:49:25
33 Iris Mandelid   1:50:20
34 Hilde Cesilie Duelien   1:50:51
35 Ingerid Myrvold Gjøvik skiklubb 1:51:25
36 Britt Mordal Svea skilag 1:51:32
37 Randi Hansen Belsvik   1:51:53
38 Hilde Gjestvang Feiring IL 1:52:00
39 Wenche Madsen Eriksson IF Frøy 1:52:06
40 Liv Flismyren Slokvik   1:52:25
41 Camilla Lütken Jenssen Moss CK 1:53:14
42 Nina Lier   1:53:35
43 Karin Opheim Vingrom IL 1:53:43
44 Elisabeth Kværner   1:54:48
45 Tora Fæste Botne skiklubb/Vinghøg 1:54:49
46 Kristin Marie Skjeggestad   1:55:37
47 Ingfrid Andersen   1:57:05
48 Carina Olsson Din utvikling 1:57:11
49 Lise Borgen Carlson Johnson&Johnson 1:57:43
50 Rigmor Wathne Syril 1:58:05
51 Aud Ryen Eide Lillehammer Skiklub 1:58:14
52 Siw Frostrud Romerike Runners 1:58:38
53 Kristin Rydland Fjøsne   1:58:44
54 Synnøve Stang Lund Privat 1:58:50
55 Jorun Engebakken Bråten Haga IF 1:59:47
56 Bodil Brå Alsvik Ingen 1:59:50
57 Solveig Steen Moen Gjøvik skiklubb 2:01:27
58 Eva Hagen Olsson Bjørndal IF 2:01:38
59 Heidi Strøm-Larsen Antalis 2:02:10
60 Merete Hultin Von Der Fehr   2:02:16
61 Lisbeth Eriksen Team Foss 2:03:25
62 Kari A. Askestad Fet skisklubb 2:03:26
63 Cecilie Christin Kverme Fossum I.F. 2:03:42
64 Gunhild Gravråk Dovland Team Otac Management 2:04:09
65 Marit Dahl Selnes Kråkstad IL 2:04:16
66 Eli Hagen   2:04:30
67 Cicilie Laugerud Jernbanens Idrettslag Oslo 2:05:34
68 Hanne Kristin Bratlie   2:05:34
69 Mette Gilhus Hillestad   2:06:09
70 Gerd Kulsvehagen   2:06:21
71 Liselotte Illi   2:06:25
72 Siri Jacobsen Wilhelmsen Idrettslag 2:08:25
73 Isabelle Monnier Veritas BIL 2:08:44
74 Ann-Irene Stokke Sør-Fron il 2:08:55
75 Cecilie Varsi radiumhospitalet 2:09:18
76 Karin Eskeland Gjerstad i.l. 2:09:31
77 Ingebjørg Køhn Nilsen Team Løvsletten 2:09:32
78 Hanne Røer Nesodden IF, ski 2:09:36
79 Monica Gudim   2:09:43
80 Nina Hasselberg   2:09:49
81 Nina Torgerhagen Ottestad Ski 2:10:45
82 Sidsel Nereng Alfstad Hauketo if 2:12:35
83 Gina A. Sveen Schonhowd Nordea 2:12:47
84 Anne-Grete Almlie Eidsvoll Skiklubb 2:13:06
85 Kjersti Oberg Viker DnB 2:13:20
86 Elisabeth Gjølme   2:13:39
87 Bodil Hagen Sægrov Gjøvik 2:14:26
88 Veslemøy Nestvold   2:15:39
89 Mari Barstad   2:15:40
90 Lisbeth Aarmo   2:16:33
91 Astrid Løken   2:16:43
92 Hanne Wibe Bakker   2:16:50
93 Kirsten Nereng Bergseng Nordbygda-Løten Ski 2:16:57
94 Marit Randall   2:17:04
95 Åse Toril Østby Stenstrøm   2:17:31
96 Inger Rossvoll   2:18:32
97 Tone Roalkvam Tine 2:18:34
98 Hilde Myhre   2:18:48
99 Julie Backer   2:19:38
100 Line Bjerke Bækkelaget 2:20:25
101 Tone Lien   2:20:28
102 Siri K. Bakke Moss skiklubb 2:21:00
103 May Britt Hesselberg Bjerke   2:21:05
104 Synøve Johannessen   2:21:08
105 Berit Hammerseng Vind IL 2:21:15
106 Anne Berit Wollheim   2:22:13
107 Lise Finstad Dahlen Team Liv 2:23:21
108 Ragne Åstorp   2:23:26
109 Christin Svestad Ulvungen IL 2:25:06
110 Lillian Bang Hagen Nordre Land IL 2:25:27
111 Line Fjellberg   2:27:07
112 Gudbjørg Tandberg Krødsherad IL 2:28:48
113 Liv Nordbye Vegdirektoratet BIL 2:28:53
114 Toril Sandvold Andersen Team Andersen 2:29:20
115 Sissel Seland Fredrikstad Skiklubb 2:30:43
116 Solveig Meistad Fredrikstad Skiklubb 2:30:51
117 Monica Jøntvedt Team Jøntvedt 2:32:35
118 Charlotta Dahlborn Roslagens Sparbank 2:32:38
119 Mona Myhre Norcem/Leca/Bygg.no 2:32:55
120 Solveig Kristin Holm   2:33:09
121 Randi  Ransberg Bjørkelangen Sf 2:33:33
122 Liv Dahlen   2:33:56
123 Bente Haugland   2:34:44
124 Heidi Brathlie Stjørdal 2:35:19
125 Åse Orten   2:36:09
126 Maria Strömnes Roslagens Sparbank 2:36:12
127 Randi Nygaard BSK 2:36:12
128 Mette Sundsvold   2:36:57
129 Cecilie Egeberg Blaker IL 2:40:05
130 Lydia Skogsrud Team Smålt 2:40:18
131 Anne Skyberg Røseng   2:42:10
132 Marianna Xiros Villard   2:42:24
133 Else Hildeskor   2:43:26
134 Siv Elen Sundby NCC Bil 2:43:37
135 Anine Kopperud   2:43:55
136 Eva Harby   2:46:09
137 Sissel Horni   2:46:23
138 Bibbi Helen Nordby Skedsmo komm.bedr. 2:48:24
139 Christine Djuvstad   2:50:53
140 Irene Strömbäck Lidingö 2:51:49
141 Mona Wachenfeldt   2:53:34
142 Monica Grini MjøsSki 2:57:48
143 Liv Inger Tønjum   2:57:54
144 Astrid Bollum Totens Sparebank B.I.L. 2:59:27
145 Laila Smestad   3:01:06
146 Anne Grethe Fjeldberg   3:01:11
147 Siri Thesen   3:04:01
148 Ellen Anita Holst   3:04:06
149 Bente Rudrud   3:04:55
150 Mona Lisbeth Aaberg Tangen   3:05:03
151 Mette Kildahl   3:05:30
152 Birthe Gjesdal   3:06:57
153 Pia Forsström   3:12:41
154 Tonje Torsnes   3:13:05
155 Bente Langørgen   3:13:39
156 Marie Louise Lørken Gausdal IL 3:14:30
157 Hilda Tønsberg Sømglede Sport 3:14:58
158 Bjørg Irene Ottesen Antalis AS 3:15:00
159 Mette Ryeng   3:15:59
160 Anne Spangen IL Varg 3:17:47
161 Anne Merethe Lunde   3:26:02
162 Anne Kjersti Hauge   3:51:18
163 Åse Nåmdal   3:51:18

 

Menn 16 til 39 år

Plass Navn Klubb Tid
1 Simen Østensen Team Xtra personell 1:03:14
2 Andreas Nygaard Burfjord IL 1:03:57
3 Pål Golberg Lillehammer Skiklub 1:03:57
4 Morten Eide Pedersen Team Coop 1:03:59
5 Roger Aa Djupvik Team Coop 1:04:01
6 Espen Harald Bjerke Team Coop 1:04:16
7 Geir Ludvig Aasen Ouren Øvrebø il/Team NPRO 1:05:47
8 Anders Høst Team Xtra personell 1:05:47
9 Ole-Henrik Kabbe   1:06:25
10 Karstein Jr Johaug   1:07:30
11 Daniel Stock Lillehammer Skiklub 1:07:32
12 Vegard Bjerkreim Nilsen Lillehammer Skiklub 1:07:51
13 Petter Soleng Skinstad Vind /Team Norgeshus 1:07:52
14 Håkon Ramstad   1:08:19
15 Fredrik Ole Oldereid Andersen Lyn Ski 1:08:39
16 Aleksander Ek Bærums Verk Langrenn / Team Maxbo 1:08:39
17 Johannes Sørli Hagerup Lyn Ski 1:08:40
18 Torstein Vestli Strandbygda il 1:08:40
19 Reinar Aaland Hornindal IL/team sjusjøen 1:09:09
20 Jonas Amundsen Nes Ski 1:09:09
21 Sondre Handeland Sauda IL 1:09:12
22 Vegard Hamnes Øyer-Tretten IF - ski 1:10:44
23 Fredrik Grøvdal Lyn Ski 1:10:56
24 Espen Honganvik Holen Magnor UL / Team Trysil 1:10:56
25 Tore Ruud Hofstad   1:11:00
26 Håkon Raaness Lillehammer Skiklubb 1:11:03
27 Kim Andre Hansen   1:11:12
28 Håkon Stuge Bånerud Koll / Milslukern 1:11:59
29 Knut Andre Furusethagen Raufoss Il langrenn 1:12:04
30 Sander Baksjøberget Vang Skiløperforening 1:12:09
31 Ulrik Baksjøberget Vang Skiløperforening 1:12:37
32 Oliver Bræin Furuli   1:12:41
33 Ole-Martin Lid Tomrefjord IL 1:12:42
34 Ole Magnus Egebakken Grotli Gjelleråsen IF-ski 1:12:49
35 Erling Tofte Lillehammer Skiklub 1:13:00
36 Espen Almlid Hamar Skiklubb / Team KPMG 1:13:04
37 Svein Erik Sandsnes Oppegård 1:13:53
38 Thomas Andre Von Essen Spydeberg IL 1:13:55
39 Simen Fjuk Vestreng BSF 1:14:18
40 Lars Messel Bjørndal IF 1:14:18
41 Even Wiborg Nordsletten Koll Ski 1:14:21
42 Even Oppegaard   1:14:21
43 Christopher Solbakke Bækkelaget skigruppa 1:14:23
44 Øyvind Myrvold Mangenfjellet Langdistanse 1:14:24
45 Runar Hermo   1:14:39
46 Johan Leistad Vaaler IF/SBIO Athletics Langrenn 1:14:51
47 Eirik Lyshaug 330 skv avd Ørland 1:14:56
48 Morten Vingli Odsæter Lillehammer Skiklub 1:15:05
49 Stein-Erik Eriksen HEMING IL 1:15:14
50 Ole Pedersen Tangen Furnes Skiløperforening 1:15:16
51 Johan Narvesen Bråthen Magnor UL 1:15:17
52 Tomas Magnussen UNIT4 Agresso BIL 1:15:25
53 Petter Hattestad Vingrom IL 1:15:25
54 Anders Aalberg   1:15:29
55 Magnus Lia   1:15:39
56 Clemet Fougner SK Rye 1:15:40
57 Pål Asbjørn Kullerud   1:15:47
58 Simen Hølmo Tomrefjord I.L. 1:15:49
59 Erland Husom Lillehammer Skiklub 1:15:59
60 Martin Jutkvam Bækkelagets SK/ Team Kollen 1:16:00
61 Jonas Grevle Hofmo   1:16:17
62 Haakon Fredriksen Agnalt Trøsken IL 1:16:23
63 Lars Hegg Gundersen Fossum IF 1:16:33
64 Eirik Richenberg   1:16:55
65 Thomas Strøm MjøsSki 1:16:57
66 Morten Hovdelien Kværner 1:16:58
67 Thomas Øverli Åsheim STIL/ E&Y 1:17:03
68 Preben Langdal Oppegård IL 1:17:05
69 Knut Arild Ringen Vestringen I.L. 1:17:10
70 Martin Øvstehage   1:17:14
71 Hans Kristian Haadem Rudland Kvam IL 1:17:18
72 Martin Steen Schnell Gjøvik skiklubb/GTL 1:17:28
73 Andreas Nordby Torpa Ski 1:17:34
74 Frank Nordby Sveum Torpa Ski 1:17:34
75 Hans Steien  Rasmussen   1:18:09
76 Sindre Krogstad Enoksen ABB BIL 1:18:10
77 Hans Olav Kjøs Lillehammer sykehus BIL 1:18:10
78 Hans Bjørnsgaard Lillehammer Skiklub 1:18:11
79 Svein Olav Havikhagen Geilo IL 1:18:17
80 Magnus Torp Antonsen Strandbygda il 1:18:22
81 Martin Galleberg Sande Sportsklubb 1:18:27
82 Kristian Wøien Stø Lillehammer fotballklubb 1:18:54
83 Magnus Aasen TEAM BYGGØST 1:19:14
84 Trygve Lofterød   1:19:18
85 Olve Norderhaug Trysil Sykkelklubb 1:19:22
86 Markus Lien Oftebro Bærums skiklub 1:19:43
87 Petter M. Blindheim Bulken IL/Vossalangrenn 1:19:55
88 Pål Stenshagen Follebuskiklubb 1:19:55
89 Kjetil Myrvold Mangenfjellet Langdistanse 1:19:57
90 Rune Bilit Data Respons BIL 1:19:59
91 Kim Hoffsbakken Biri IL 1:20:14
92 Haagen Fossen   1:20:18
93 Andreas Olav Skjetne Team Stredet 1:20:25
94 Henrik Sandnes MjøsSki 1:20:26
95 Simon Ramskeid Team Stredet 1:20:27
96 Kent Rune Jansen Mesnali Skilag/ Team Sport 1 1:20:32
97 Simen Kristiansen Nittedal IL 1:20:33
98 Kjetil Rønn Harpefoss IL 1:20:35
99 Per Erik Mork Milslukern Sport 1:20:38
100 Martin Dalen Vang Skiløperforening 1:20:40
101 Karl Jonas Johnsen Hardingkaran Skiklubb 1:20:53
102 Bastian Bjerke   1:21:01
103 Martin Aas   1:21:16
104 Sebastian Smith A.C Smith & Co 1:21:17
105 Nils Arne Morka TEAM MX SPORT HADELAND 1:21:17
106 Jørn Torp-Nango Drøbak Skiklubb 1:21:18
107 Knut Magnus Ljåstad Move BIL / SK Rye 1:21:24
108 Frode Korsmo   1:21:35
109 Ola Kristoffer Tosterud Nes Ski/Team Spiderman 1:21:56
110 Jørgen Gustavsen Konnerud IL 1:22:04
111 Sondre Haugen Mesnali Skilag 1:22:04
112 Åsmund Arnås Jødahl Vang Skiløperforening 1:22:13
113 Christian Lyckander   1:22:15
114 Johannes Nygaard Vestringen IL / Mjøsen Skog 1:22:18
115 Lars Erik Thorkildsen Skiforeningen 1:22:23
116 Torjus Hulbak   1:22:24
117 Morten Sjong Mathisen LeasePlan Norge AS 1:22:50
118 Thomas Engebakken   1:22:55
119 Lars Tvedt Gjerdrum 1:22:56
120 Paul Andre Ruud Åsen IL 1:23:03
121 Vegar Lien MjøsSki 1:23:23
122 Torbjørn Mellbye Kor va dæm hen? 1:23:28
123 Vebjørn Vik Konnerud IL 1:23:30
124 Erik Hide Sæternes   1:23:40
125 Harald Andre Jorde Ål 1:23:45
126 Øyvind Trøen MjøsSki 1:23:47
127 Audun Martinsen Team Pondus 1:23:52
128 Tom Christian Gefle Eidsvold Værks Skiklub 1:24:01
129 Ole Magnus Martinsen Icopal BIL 1:24:10
130 Henrik Halvorsen Mykleby   1:24:14
131 Karl Smaavik Tsjuub 1:24:22
132 Rune Bechmann-Pedersen Biri IL 1:24:27
133 Håkon Senderud   1:24:28
134 Stig Jerry Ørneberg PwC 1:24:35
135 Alexander Hjelmtvedt KPMG 1:24:36
136 Petter Martinsen   1:24:36
137 Jan Leo Bjørnstadjordet   1:24:40
138 Rollef Johansen   1:24:45
139 Sindre Lien Oftebro Haslum IL 1:24:57
140 Asgeir Ristesund Fredrikstad Skiklubb 1:25:00
141 Thomas Bjerke Team Kjekkas 1:25:07
142 Sondre Bolstad Lillehammer ck 1:25:09
143 Nicolay Spiten   1:25:09
144 Glenn Røisgaard AFSK 1:25:26
145 Henning Aanstad   1:25:38
146 Anders Hjelle BDO - Moelven IL 1:25:40
147 Thomas Næstad Moe   1:25:46
148 Tom Egil Feldt Ruud Lillehammer ck 1:25:50
149 Per Christian Haugen Haugen Regnskap 1:26:03
150 Daniel Ervig Team Jack 1:26:10
151 Kristoffer Bergem Lier IL 1:26:22
152 Christian Magnus Thaulow Glipptak IL 1:26:29
153 Carl Fredrik Nordli Nordbygda/Løten Ski 1:26:50
154 Rune Følstad Team Dokumentservice 1:26:52
155 Ådne Karlsen Persmoen Gol Il 1:26:56
156 Hallgeir Grønvold Åsmarka IL 1:26:58
157 Sindre Hustad Alver Usbl B.I.L 1:27:00
158 Stian Kultorp Sjusjøen og Omegn Skiforening 1:27:04
159 Trygve Lefstad Garberg Orkdal il 1:27:07
160 Ole Eirik Fuglehaug Ekrem   1:27:08
161 Jørgen Johnsrud Hagen   1:27:16
162 Lars Ivar Semb Flækøy   1:27:33
163 Ola Andersbakken   1:27:36
164 Frode Restad Vallset Il 1:27:42
165 Jørgen Feldt Follo SK / Stretch 1:27:46
166 Tobias Skurdal Tofte Sør-Fron il 1:27:53
167 Kjell Magnar Berli Velledalen IL 1:27:53
168 Kristian Digerås Blaker IL 1:28:01
169 Åsmund Galde Bøverdalen il 1:28:01
170 Eivind Mikkelsen Aker Solutions 1:28:20
171 Odd Arne Ås SSK 1:28:25
172 Tommy Bekkevold Vestre Trysil 1:28:31
173 Per Torgal Senderud Core Services AS 1:28:48
174 Stig Aldor Vennestrøm Nybygda IL 1:28:58
175 Roger Mork   1:29:31
176 Håvard Gjerde Rustad IL 1:29:32
177 Kristian Notto Simensen American Lady Racing Team 1:29:36
178 Knut Einar Jakobsen   1:29:37
179 Eirik Haugen Sørum IL 1:29:41
180 Eirik M. Hansen Roterud IL 1:29:43
181 Henrik Solbakke Bækkelaget skigruppa 1:29:47
182 Frode Kolvik SK Rye / Telenor 1:29:47
183 Jonas Jahr Fet skiklubb 1:29:52
184 Thomas Heggelund Trysilguten IL 1:29:56
185 Stian Norseth   1:29:56
186 Robert Kay Oppegård IL / Sykkelboden 1:30:09
187 Nils Guttorm Haugen Haugen Regnskap 1:30:11
188 Martin Lyckander   1:30:23
189 Mads Alsgaard Bodding DNB Eiendom 1:30:23
190 Frode Pedersen Vormsund Skiklubb/ Team Pedersen 1:30:25
191 Trond Nilsen Lillehammer Skiklubb 1:30:27
192 Øyvind Asbjørn Karlsen Nesodden IF 1:30:48
193 Daniel Hjelmås Nelfo 1:30:50
194 Per Volden Skiforeningen 1:30:59
195 Per Olav Løvsletten Team Løvsletten 1:31:26
196 Terje Andre Wad Andreassen Lillehammer Skiklubb 1:31:38
197 Martin Andersen Team snabbgrabbar 1:31:42
198 Hans-Jørgen Dårstad Ringsaker IF 1:31:42
199 Thomas Ygranes Birger N Haug 1:31:45
200 Roger Stener   1:32:15
201 Stein Rambæk Moe Team Gråulv 1:32:15
202 Marius Killingdalen Sande SK 1:32:27
203 Stein Langberget Norsk Tipping BIL 1:32:30
204 Jon Prestegarden   1:32:33
205 Thomas Rønningen JH-Sykkel 1:32:38
206 Einar Kvam Lundberg Strømmen&Lillestrøm SK 1:33:28
207 Rolf Daniel Østvåg Team Revå-Raiders 1:33:32
208 Henrik Ollestad   1:33:33
209 Henning Borgli TEAM MX SPORT HADELAND 1:33:43
210 Ståle Johan Berg Trysil Hitech 1:33:55
211 Ola Hobbelstad Valdres folkehøgskule 1:34:12
212 Kristian Kjøllesdal Difi BIL 1:34:15
213 Kim Rudi Jensen   1:34:16
214 Hans Marius Klevmoen Torpa IL 1:34:19
215 Ole Zedell Hamar Skiklubb 1:34:22
216 Arne Trønnes   1:34:39
217 Tor-Ivan Granheim RamBIL 1:34:42
218 Sigurd Odin Braastad Bekkefaret borettslag 1:34:43
219 Henning Lundsbakken   1:34:45
220 Simen Vanem Moelven IL 1:35:12
221 Edvard Riddervold Røros il 1:35:17
222 Tommy Skarateppen NRK bil 1:35:24
223 Jørgen Engelstad   1:35:27
224 Erik Andrè Kristiansen Sørum IL 1:35:42
225 Terje Grini   1:36:02
226 Thomas Wedege Larsen IL 1:36:04
227 Svein Thore Tellebon Ilseng il 1:36:10
228 Frode Hansen P4 1:36:24
229 Jørgen Indrelid Valdresfolkehøgskule 1:36:42
230 Andre Halvorsrud Afsk Sykkel 1:36:50
231 Sondre Gjestvang   1:36:52
232 Kim Holtzschwartz Birger N Haug 1:37:01
233 Erik Tangen Smart IT 1:37:07
234 Erlend Grønbeck   1:37:09
235 Aleksander Aurstad Sir Aleks Clothing 1:37:16
236 Karl Johan Løvsletten Team Løvsletten 1:37:24
237 Torgeir Johnsen   1:37:29
238 Elias Nordal   1:37:31
239 Martin Langstein Tomrefjord IL - Ski 1:37:32
240 Henrik Køhn Nilsen Team Løvsletten 1:37:36
241 Håkon Andersson Team Andersson 1:37:44
242 Kristian Tollan Seiersten   1:37:49
243 Lars Lotherington Team Stredet 1:37:56
244 Kenneth Granlien   1:38:00
245 Magnus Beite Team Trygve 1:38:22
246 Nils Gunnar Løvsletten Team Løvsletten 1:38:30
247 Dag Espen Grimsrud   1:38:39
248 Håvard L. Stubbom Team Kveinndal'n 1:39:13
249 Christian Brenders Nils CK 1:39:23
250 Henning Olsrud   1:40:03
251 Eirik  Stokke Naadland American Lady Racing Team 1:40:17
252 Simen Havik Rælingen skiklubb 1:40:33
253 Sondre Riise Midtun   1:40:35
254 Henrik Samdal   1:40:37
255 Christoffer Herheim Gjøvik skiklubb 1:40:39
256 Marius Løften   1:41:18
257 Fredrik Blix   1:41:22
258 Marius Nango Volkswagen 1:41:29
259 Marius A. F. Pettersen Strømsgodset IF 1:41:30
260 Sondre Feldberg Bakken Tussehaugen IL 1:42:08
261 Daniel Eide   1:42:17
262 Andre Fenger Kristiansen   1:42:20
263 Johannes Francis Frøyen   1:42:36
264 Øystein Bakke Biri IL 1:42:41
265 Sindre Thoresen Siggerud IL 1:43:06
266 Jim Roger Haugom Brandval IL 1:43:19
267 Eirik Kvåle   1:43:23
268 Ove Andre Bjørnstad DNB Eiendom 1:43:30
269 Lars Ola Bækkevold Team HardOn 1:43:37
270 Stig Skaflestad Statnett BIL 1:44:06
271 Joar Halveg Tongjordet skiklubb 1:44:11
272 Stian Solberg   1:44:35
273 Erik Sogge Sørum   1:44:45
274 Eivind Myhre   1:44:50
275 Jonas Horntvedt Team Sebago 1:44:56
276 Lars Rikard Bronken   1:44:59
277 Robert Haugen Leistad Halmsås & Omegn 1:45:06
278 Bjørn-Olav Strand Team Skigo 2 1:45:31
279 Roger Thorsen Langli Nils CK 1:45:35
280 Peder Alexander Olsen Team Østersund 1:45:46
281 Erik Bakken Kjakabjønn IF 1:45:46
282 Marius Nakkeid Bingsfoss SK 1:46:08
283 Andreas Rønningen Sandbu Fremad Famagusta 1:46:26
284 Andreas Gøbel   1:46:46
285 Henrik Karlstad   1:47:09
286 Håvard Strømstad   1:47:35
287 Ole Magnus Bakken Vang 1:47:41
288 Øyvind Morud   1:47:43
289 Fredrik Sætherbakken   1:47:47
290 Kristian Skjerve Team FIH 1:47:51
291 Kjetil Grime trox auranor 1:48:02
292 Jonas Karlsen   1:49:07
293 Emil Nesvoll  Maana   1:49:08
294 Andreas Lande NTNUI 1:49:26
295 Anders Kristiansen   1:49:42
296 Steinar Berg Steine Ernst & Young 1:49:56
297 Einar Grønvold Næroset IL 1:49:59
298 Halvard Waage Arkitekturverkstedet/AsplanViak 1:50:24
299 Vivien Grannec Siemens 1:50:27
300 Kim Lervik Poot and scoot 1:51:14
301 Bjørn Helland-Kigen   1:51:49
302 Geir Arne Nordengen Team GEMA 1:51:50
303 Tommy Stenersen Team Norengros 1:51:59
304 Didrik Seland Fredrikstad Skiklubb 1:52:03
305 Per Magnus Barlaug   1:52:06
306 Martin Emblem   1:52:12
307 Christian Holst Kavli BABA GANOUSH 1:52:33
308 Even Heisum Valbjørn   1:52:34
309 Roland Sels-Agersten CIS TG 1:52:40
310 Øyvind Bjølverud   1:53:15
311 Svend Overrein Myrbakken   1:53:17
312 Christian Egebakken Team FIH 1:53:20
313 Stig Arne Tronsgård   1:53:53
314 Idar Sivertsen   1:54:10
315 Kjell Ivar Simensen   1:54:31
316 Martin Evensen   1:54:50
317 Bernhard Böckl   1:55:08
318 David Hagen Kongsberg Seatex 1:55:12
319 Kristen Brenna   1:55:31
320 Roar Kjos-Wenjum   1:55:36
321 Håkon Bekkedal   1:56:24
322 Thomas Kvellestad Løvstad   1:56:31
323 Jonas Nordlie   1:56:33
324 Morten Einarsen NNRSK 1:57:00
325 Arnt Rekstad   1:57:28
326 Ola Myrvang 2425team 1:57:29
327 Amund Gråberg   1:57:47
328 Øystein Frich Team 1UP 1:58:38
329 Per Kristian Høglien   1:59:21
330 Espen Bakken   1:59:34
331 Rune Haug Frosta i.l. 1:59:43
332 Kay Ingvald Pedersen Smaalenene SK 2:00:52
333 Anders Fosse Skjåk   2:02:38
334 Anders Salvesen   2:02:56
335 Mattias Jonsson Stöpafors if 2:03:50
336 Simen Andersen Ottestad 2:04:30
337 Christopher Kahrs   2:04:38
338 Hans Fredrik Fodnes   2:05:26
339 Fredrik Bechensten   2:05:59
340 Per Kristian Stabbetorp   2:10:14
341 Nicolai Ringlund   2:11:26
342 Vicente Ferrando Traver   2:16:22
343 Truls Løken Krohn   2:21:27
344 Martin Nyhagen Sveen Mek Verksted 2:21:56
345 Håkon Torgalsbøen Bud il 2:23:53
346 Frode Rønning   2:24:00
347 Torgeir Johannsen Koberg 2:25:21
348 Bassam Asmaro   2:25:46
349 Anders Johannsen Koberg 2:26:35
350 Andreas Bechensten Lillehammer 2:27:33
351 Geir Espen K. Åvitsland   2:42:05
352 Alexander Bottegaard   2:51:26
353 Anders Refsahl Drøbak-Frogn IL 2:54:33

 

Menn 40 år og eldre

Plass Navn Klubb Tid
1 Ronny Bråten Spydeberg IL 1:11:31
2 John Markus Lervik   1:11:31
3 Trond Ristvedt Milslukern Sport 1:11:32
4 Jørn Hemma Team Sport 1 Lillehammer 1:12:31
5 Even Chiodera   1:12:33
6 Steinar Grini Hegnar Media/Team KPMG 1:12:35
7 Jon Hanestad Gausdal skilag 1:13:00
8 Jan Byrkjeland   1:13:22
9 Aslak Berglund Milslukern Sport 1:13:23
10 Frode Talmo Koll / BA-HR 1:14:21
11 Sveinung Grov Stovnerkameratene 1:14:25
12 Øystein Milli Eidsvold Værks skiklub/VG 1:14:31
13 Rune Arnesen Fredrikstad Skiklubb 1:15:19
14 Jan Morten Pettersen Milsukern Sport/ Gnist 1:15:22
15 Tallak Strandenæs RS Platou ASA 1:15:54
16 Frode Martinussen Fossum IF 1:15:55
17 Geir Thoresen   1:16:21
18 Isak Triumf Team xtra personell, Bjørndal if 1:16:26
19 Birger Andreas Bråthen Magnor UL 1:16:28
20 Odd Arve Lien Bærum Sykehus / Haslum IL 1:16:29
21 Trond Johnsen Raufoss IL 1:16:33
22 Anders A Lindstad   1:16:40
23 Bjarne Lie Grue 1:16:41
24 Erik Landheim   1:17:03
25 Olav Hasund Asker Skiklubb 1:17:04
26 Vidar Birkelund Gjerdrum 1:17:05
27 Magne Eidsnes Spyderberg SKI 1:17:10
28 Øyvind Glendrange Knaben IL 1:17:31
29 Thomas Støkken   1:17:38
30 Pål-Egil Rønn AF Gruppen 1:17:46
31 Einar A. Skjellerudsveen Lillehammer Skiklub 1:18:18
32 Annar Aaseth   1:18:29
33 Torkel Lappegård Nittedal IL 1:18:39
34 Johs Hemma Team Sport 1 Lillehammer/Brøttum IL 1:19:13
35 Hans Olav Sethne Kolbukam il 1:19:23
36 Thomas Strand Vamsæter Gjerdrum 1:19:51
37 Jan Lenndin Søre Ål 1:19:53
38 Kjell Øygard Jølster IL 1:20:20
39 Eivind Gundersen Fossum/Visma 1:20:29
40 Reidar Dalen Vegårshei 1:20:39
41 Roy H. Holm Lillehammer Skiklub 1:20:40
42 Arnfinn Revelsby Varteig IL 1:20:51
43 Knut Tore Dagestad OPIL 1:20:55
44 Odd Roar Jakobsen Manhattan Nordic Ski Club 1:21:08
45 Kjetil Tvedt   1:21:09
46 Rolf-Arne Halvorsen Nordea 1:21:23
47 Roar Øygarden Gjerstad i.l. 1:21:27
48 Jan Otto Nordeng Nordre Land IL 1:21:42
49 Gaute Norderhaug SK Rye 1:21:46
50 Ole Petter Haugen NCC/Kjelsås IL 1:21:54
51 Audun Strandlie Gjøvik skiklubb 1:21:55
52 Ole Christian Bang Hamar Skiklubb 1:22:17
53 Torkild Aas Vestre Aker SK 1:22:21
54 Bjørn Svendsen Mjøndalen IF 1:22:23
55 Ronny Smedshammer Benteler BIL 1:22:28
56 Tor Egil Sand   1:22:28
57 August Ola Schneider Team Baker Hansen 1:22:28
58 Jan Morten Røkaas NBBO BIL 1:22:28
59 Rolf Bakken Hernes IL 1:22:35
60 Ståle Hamnes Lillehammer Skiklub / Team Sport 1 Lillehammer / Norconsult 1:22:50
61 Kristian Fæste Team Sport1 Lillehammer 1:23:14
62 Terje Trym Rustad Nesodden SK 1:23:17
63 Ragnar Utby   1:23:20
64 Svein Hjelmås Nelfo 1:23:20
65 Vidar Myrvold Mangenfjellet Langdistanse 1:23:21
66 Kjell Magne Sunde   1:23:22
67 Frode Myrmel Spydeberg IL Langrenn 1:23:24
68 Thomas Jenssen Njård 1:23:24
69 Jan Kristian Haugen   1:23:26
70 Ole Morten Melbø Vingrom IL 1:23:32
71 Asgeir Linberg Lillehammer Skiklub 1:23:34
72 Roy Cato Einarsen Gjelleråsen IF 1:23:34
73 Svein Tore Aakerlund Jaren il 1:23:37
74 Jan Erik Sørumshagen Raufoss & Gjøvik SK 1:23:40
75 Inge Øvstehage Vestringen 1:23:41
76 Bernt Ivar Kristoffersen Hafslund B.I.L 1:23:59
77 Knut Berntsen Vestringen I.L 1:24:04
78 Haakon Hansen   1:24:16
79 Rune F. Andersen MjøsSki / Moelven BIL 1:24:23
80 Rune Evensen Raufoss&Gjøvik Sykkelklubb 1:24:23
81 Rolf Stigen   1:24:25
82 Stein Troneng Skoppum Ski 1:24:29
83 Trond Myhre Norges Banks IL 1:24:33
84 Ivar Olsen Spenncon BIL 1:24:33
85 John Olaf Røhme IL Bjørn 1:24:36
86 Oddgeir Vestre IL Lauparen 1:24:43
87 Ole Petter Knoph Overtoppen 1:24:43
88 Ulf Erik Forsbakk Driv IL 1:25:05
89 Gunnar H. Lille Asker Skiklubb - Kajakk 1:25:06
90 Rune Killi Otta IL 1:25:08
91 Marius Bretteville Handelsbanken / Fossum 1:25:16
92 Christen Tellefsen Heidal IL 1:25:17
93 Morten Almsbakken Drammen politiidrettslag 1:25:20
94 Jostein Lundberg   1:25:27
95 Øyvind Gromholt Skikameratene 1:25:27
96 Hans Wottestad Møller bil 1:25:30
97 Petter Berg Åsen IL 1:25:37
98 Per-Einar Gjelsvik ASICS 1:25:40
99 Tom Lunden   1:25:42
100 Kjell Arne Olsen   1:25:44
101 Eirik Jarl Bergersen If Frøy / Nordea 1:25:44
102 Kjell Søbye Lillehammer Skiklub 1:25:45
103 Stein Eriksen   1:25:45
104 Omar Trøen Rendalen il 1:25:46
105 Bjørn Erik Ramtvedt Trøsken IL 1:25:53
106 Ivar Hjelmseth Lillehammer Skiklub 1:25:57
107 Are Strandlie Gjøvik skiklubb 1:26:11
108 Hans Jacob Nordhov Rustad IL 1:26:18
109 Geir Stensrud Drøbak Frogn IL Ski 1:26:22
110 Hans Heier   1:26:39
111 Jarle Strande Eidsvold Værks Skiklub 1:26:44
112 Svein Sætre Fredrikstad Skiklubb 1:26:49
113 Ole Ivar Hoelsveen   1:26:50
114 Åge Walter Inderdal Lillehammer Skiklub 1:27:14
115 Erik Ramsrud   1:27:14
116 Hågen Kåshagen   1:27:16
117 Anders Gjære BØL 1:27:18
118 Øystein Nordal Miljøbygg BIL/OIL Ski 1:27:20
119 Arnfinn Stubrud Lillehammer Skiklub 1:27:22
120 Steinar Kilde NECON 1:27:24
121 Herman Tronbøl Kongsvinger politiidrettslag 1:27:29
122 Mats Nordqvist Statnett BIL 1:27:33
123 Tore Karl Saupstad Milslukern 1:27:36
124 Arnfinn Brennlien   1:27:57
125 Kjetil Elstad Lillehammer ck 1:27:57
126 Finn Klepsvik   1:27:57
127 Hallbjørn Langstein Tomrefjord IL 1:27:58
128 Odd Henning Svalheim   1:28:06
129 Ole Kristian Rigland Heming 1:28:08
130 Tommy Brenna Brandbu Idrettsforening 1:28:11
131 Jan Tore Stø Lillehammer fotballklubb 1:28:19
132 Tom Ivar Ihrstad Tine 1:28:23
133 Per Fredrik Saxebøl DFI IL 1:28:26
134 Kjetil Stamstad Åsmarka i.l/Skiglede 1:28:29
135 Thore Berntsen Vågå IL 1:28:29
136 Petter Gullikstad Røros 1:28:34
137 Morten Vig Kjellmyra IL 1:28:34
138 Torbjørn Snellingen   1:28:41
139 Ole Kristian Stenberg Statoil Fuel& Retail Norge AS 1:28:44
140 Jonny Hisdal Skiforeningen 1:28:48
141 Kjell Vegard Opheim SG Finans 1:28:58
142 Roar Mikkelsen   1:29:01
143 Geir Morten Brandhaug Roterud IL 1:29:04
144 Henning Brekke Gransherad IL 1:29:04
145 Marius A. Wold   1:29:05
146 Kay-Ove Vetland ABB 1:29:09
147 Tore Torvbråten Veritas BIL 1:29:09
148 Øyvind Haugeto Holeværingen Ski 1:29:10
149 Stig Ove Høglien   1:29:11
150 Christian August Deisz TEAM 485 Tjæregravshøgda 1:29:16
151 Per Hegge-Jensen Foss Sport 1:29:20
152 Jan Orderud Stovnerkameratene SK 1:29:30
153 Harald Hauge Njård 1:29:33
154 Ulf Prestegård   1:29:43
155 Jan Børre Johansen   1:29:46
156 Svein Jacobsen   1:29:53
157 Ole Bakke   1:30:01
158 Herman Opstad   1:30:10
159 Per Olav Myhre trox auranor 1:30:12
160 Kristian Fougner Follebu Skiklubb 1:30:30
161 Kjell Gunnar Nyhaug Nannestad Skiklubb 1:30:37
162 Cato Dybdahl   1:30:43
163 Sigmund Nysveen Team Tronrud 1:30:51
164 Arild Vegstø   1:31:04
165 Rolf Lishaugen Sand If 1:31:10
166 Lars Bjelvin Ringsakser Idrettsforening 1:31:15
167 Einar Krogh   1:31:16
168 Egil Paulsrud   1:31:19
169 Severin Myrbakken   1:31:22
170 Leo Lansbergen SLT Nederland 1:31:22
171 Lars Øy Gjelleråsen IF 1:31:24
172 Torgeir E. Andersen DRBV IKS 1:31:32
173 Torbjørn Hulbak   1:31:34
174 Lars Boye  Halvorsen Bjørndal IF Ski 1:31:34
175 Ulf Holberg   1:31:37
176 Pål Jensen Kjelsås IL 1:31:53
177 Bjørn Magne Broen   1:31:57
178 Carl Kohl-Larsen Sand IL 1:31:58
179 Knut Snildal SK Rye 1:32:23
180 Morten Kval Team Sport 1 Lillehammer 1:32:27
181 Kai Robert Jakobsen   1:32:31
182 Tore Bye   1:32:40
183 Frode  Monsen Sportsmanden / Oppegård IL 1:32:52
184 Ketil Tørtberg Ceres 1:32:54
185 Freddy Stærk Statoil BIL 1:33:02
186 Håkon Skar Rye 1:33:05
187 Konrad Sel Ottestad IL 1:33:12
188 Øyvind Bånerud KOLL / Bygganalyse 1:33:29
189 Svein-Eric Fladberg Kongsvinger 1:33:30
190 Morten Kulsveen Ottestad 1:33:37
191 Ove Hamilton Sør-Fron il 1:33:42
192 Skjalg Sylte Stavheim Gjøvik skiklubb 1:33:46
193 Ketil Olav Tveit ÅL IL 1:33:55
194 Ole Gunnar Schmidt Kjelsås Langrenn 1:34:01
195 Ronny Horni Team Aktiv Bygg 1:34:19
196 Bjørn C Weydahl   1:34:23
197 Otto Thoresen Skiforeningen 1:34:25
198 Sindre Dølgaard Vang Skiløperforening 1:34:27
199 Morten Uggerud Filtvet Fremad, IL 1:34:50
200 Kjell Are Haugeland Andebu IL 1:34:57
201 Thomas Forsberg ABB BIL 1:35:00
202 Lars Ivar Ulmo MjøsSki 1:35:05
203 Andreas Karlsen Ring IL/G-team 1:35:07
204 Lasse Brynsrud   1:35:09
205 John Rudi   1:35:11
206 Knut Westlie Vang Skiløperforening 1:35:18
207 Ola Flem Ullensaker skiklubb 1:35:29
208 Thomas Frølich-Olsen Fredrikstad Skiklubb 1:35:35
209 Espen Olsen Sande SK/Toyota BIL 1:35:37
210 Nils Bjønness Liverpool FC 1:35:38
211 Torgal Senderud   1:35:38
212 Terje Hansen Team Milslukern 1:35:46
213 Per Asbjørn Flugstad DnB 1:35:50
214 Dag Helland-Hansen Jardar 1:35:56
215 Tor Erik Svendby   1:36:20
216 Stig Søvik FYK 1:36:27
217 Jan Arne Johansen Sport 1/ Høland IL 1:36:28
218 Kjell Aaboen   1:36:32
219 Hans Einar Sætra Ørje IL 1:36:37
220 Ole Christian Lang-Ree SK Rye 1:36:46
221 Stein Kvisberg   1:36:49
222 Øyvind Olstad   1:36:50
223 Arne Guddal Drammen Politi IL 1:36:51
224 Trond Mikaelsen Narvik Skiklubb 1:36:53
225 Ole Kr. Andresen Bjørkelangen Sf 1:37:05
226 Kjell Håvard Grønbeck Lillehammer Skiklub 1:37:15
227 Kjell Skårstad RGSK / Blodsmak SK 1:37:28
228 Jarle Trandokken Njård Langrenn 1:37:29
229 Tor-Åge Torgersen   1:37:34
230 Øyvind Hammer   1:37:35
231 Vegar Hjellødegård Roterud IL 1:37:36
232 Frank Andersen Evry 1:37:41
233 Dag Erik Heier Oddersjaa 1:37:44
234 Nils C. Ihlen Holte Consulting 1:37:52
235 Anstein Ludvigsen DnB 1:37:56
236 Morten Andresen IF Frøy 1:38:16
237 Lars Henrik Rolstad Rufus IL 1:38:19
238 Helge Einar Lundberg Strømmen& Lillestrøm SK 1:38:35
239 Knut M. Olsen Stortinget il 1:38:40
240 Ingar Madsen Koll 1:38:45
241 Ole Henrik Bjørnstad Næroset IL 1:38:49
242 Bjørnar Schøn Oseberg Skilag 1:38:57
243 Jan Erik Lien Otta IL 1:39:00
244 Knut Lihagen Søndre Land 1:39:09
245 Jan Erik Haugen Sørum IL 1:39:10
246 Ole Magnus Strandum Team Pålstuen 1:39:16
247 Erik Røhne Andersen Ås IL 1:39:20
248 Tore Horgen Buskerud Ferdigplen as 1:39:38
249 Geir Røsand Fossum IF 1:39:42
250 Vilhelm Ellingsen TEAM NORGESGRUPPEN 1:39:47
251 Geir Solli   1:39:48
252 Bjørn Myrvold   1:40:04
253 Trond Leistad Halmsås & Omegn Skilag 1:40:07
254 Bård Scheie Det gyldne triangel 1:40:38
255 Roar Bakken   1:40:46
256 Thomas Staven UNIT4 BIL 1:40:47
257 Hasse Bergstrøm   1:40:52
258 Redvald Olaf Heggelien Ringebu-Fåvang 1:41:00
259 Jan Harald Pedersen Hyen IL 1:41:09
260 Knut Bøvre Pon Fit 1:41:11
261 Arnstein Andreassen DNB BIL 1:41:20
262 John Birger Skansen rudsbyg i l 1:41:20
263 Einar Grimstad Lillehammer Cyckleklubb 1:41:28
264 Petter Bryn Nesodden IF 1:41:38
265 Geir Morten Antonsen Drøbak-Frogn IL 1:41:46
266 Tor-Andre Grenersen Terra BIL 1:41:51
267 Dag Skarsgård Telenor 1:42:13
268 Rune Rødsdalen   1:42:15
269 Lars Kristiansen Innlandskongen kiteklubb 1:42:28
270 Sven Ivar Mørch Acando BUSS 1:42:30
271 Jarle Eidar Hagen Yara BIL 1:42:52
272 Alf Bjarne Johnsen   1:42:55
273 Thomas Philip Munthe Rambøll BIL 1:42:57
274 Svein Smaadahl   1:43:01
275 Åsmund Bekken Odal SK 1:43:02
276 Anders Johan Krosby Fredrikstad Skiklubb 1:43:05
277 Espen Schancke Nielsen Vollen Ski 1:43:11
278 Morten Mellbye   1:43:33
279 Thorbjørn Herbrandsen   1:43:35
280 Anthon Grimsmo Holmen 1:43:45
281 Ola Stubrud Øyer-Tretten IF 1:43:47
282 Arve Brastad   1:43:58
283 Sigmund Omsland Oddersjaa 1:44:16
284 Bernt Johnsen   1:44:22
285 Lars Aaserud Drammen Kommune Bil 1:44:25
286 Ulf Andersen   1:44:42
287 Alf Harald Feragen Hitterdal og Feragen IL 1:45:02
288 Frode Ellingseter Fiksdal il 1:45:22
289 Anders Bjerke   1:45:31
290 Morten Nygård   1:45:37
291 Jørn Torkel Seim   1:45:40
292 Frode Iversen Trude Dybendahl Ski 1:45:49
293 Arne Jørgen Smith   1:46:04
294 Bjørn Arne Melgård   1:46:28
295 Geir Torke Miljøbygg bil 1:46:28
296 Bjørn-Magnus Simonsen Ottestad sk 1:46:42
297 Per Helge Austrheim   1:46:50
298 Gunnar Olav Ottesen Ceres 1:46:52
299 Fred Arne  Gade   1:47:00
300 Reidar Skjølsvold   1:47:09
301 Ole Helmer Bjørlien   1:47:14
302 Knut Henrik Aas   1:47:18
303 Terje Emblem Oslo-Ørn 1:47:21
304 Terje Maudal Smakfullt 1:47:29
305 Øyvind Solberg Team Grønflata 1:48:00
306 Bjørn Olav Drabløs   1:48:03
307 Per Ludvig Bjerke NVE Bil 1:48:30
308 Geir Riddervold Røros il 1:48:42
309 Morten Throndsen STD 1:48:44
310 Hans Henrik Westberg Fossum 1:49:08
311 Lars Angeltveit   1:49:33
312 Bjørn Gunnar Kristiansen Moelven 1:49:37
313 Tor Bergene UNIT4 Agresso BIL 1:49:40
314 Frank Gøran Solbakken Team Foss/ Avancia 1:49:52
315 Sigmund Muri Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 1:50:41
316 Kjetil Jacobsen Hamar orienteringsklubb 1:51:02
317 Fredrik Flodin   1:51:16
318 Roger Ekrem Lillehammer Skiklubb 1:51:19
319 Frode Øien   1:52:34
320 Arnfinn Vinju Nes Turlag 1:52:50
321 Torfinn Rolandsen Bravida 1:52:54
322 Geir Malerstuen Bjørndal IF Ski 1:52:55
323 Palle Furum Holmen langrenn 1:52:57
324 Eirik Jøntvedt Team Jøntvedt 1:52:57
325 Øyvind Ransberg Bjørkelangen Sportsforening 1:52:59
326 Svein Helge Rønningen Ringebu-Fåvang skiklubb 1:53:03
327 Torstein Hvamstad Onkel Skrue 1:53:08
328 Bjørn Jøran Riise Volvo Truck Center 1:53:19
329 Christian Von Trepka Acento BIL 1:53:21
330 Kai Stokkeland Oddersjaa Ssk 1:54:09
331 Stig Ragnhildsløkken Vind IL 1:54:59
332 Harald Bråthen Aurskog/Finstadbru SK 1:55:07
333 Jon Morten Hagen Åslia skilag 1:55:09
334 Sveinung Austefjord Team Østersund 1:55:10
335 Bjørn Slåtterø Gimle IF 1:55:10
336 Tom Bye Johansen DFI 1:55:21
337 Steinar Winther Christensen Lyn 1:55:21
338 Knut Asbjørn Fredriksen Fagerstrand IF 1:55:46
339 Jørn Olav Bekkelund Søre Ål IL 1:55:52
340 Roar Ensrudhagen Team TOPRO 1:56:07
341 Roy Vidar Furuseth   1:56:20
342 Bård Wahl Bjørdal IF Ski 1:56:32
343 Tom Winger BSK 1:57:41
344 Jarle Bøyum Syril 1:57:47
345 Bent Slåttsveen   1:57:54
346 Jarle Kåsen   1:58:08
347 Gisle Paulsen   1:58:19
348 Nils Ole Aasen Søre Ål 1:58:47
349 Tom Runar Nordeng Dæhli vel 1:58:57
350 Tor Erling Møstad   2:00:01
351 Leif Blikstad LM Blikstad 2:00:19
352 Erik Kluften Kjedehuset 2:00:33
353 Geir Ringdal Heming 2:00:47
354 Gudbrand Stokke Sør-Fron il 2:01:16
355 Hans Petter Rømmerud OOES BIL 2:02:09
356 Quang Huy Pham   2:02:26
357 Bengt Almgrden   2:03:08
358 Kjell Gilbert   2:03:17
359 Kjetil Haug   2:03:19
360 Sigurd Aandstad Team Østersund 2:03:50
361 Asbjørn Skogum   2:04:00
362 Magne Nordseth   2:04:33
363 Trond Fiskerud   2:04:56
364 Halgrim Øistad GD bil 2:05:06
365 Cameron Smith   2:05:35
366 Bjørn Gundersen   2:05:59
367 Kjell Erik Bernhus   2:06:34
368 Sergey Sukhanov   2:06:58
369 Gjermund Egeberg Blaker IL 2:07:26
370 Steinar Erlandsen Norcem/Leca/Bygg.no 2:08:24
371 Karstein Magne Jensen Velledalen IL 2:08:50
372 Jørgen Roland   2:09:30
373 Svein Erik Brodahl Grue IL 2:09:42
374 Thorleif Brustad Hvam IL 2:10:03
375 Ole Petter Løseth   2:10:53
376 Lars Dessen   2:12:13
377 Jeff Pollard   2:13:11
378 Ole Jørgen Larssen Østerdal Garnison 2:13:39
379 Bror Berge   2:13:41
380 Torgeir Martin Jakobsen Hurdal I.L. 2:14:14
381 Gilles Jarret Bakglatt Idrettsklubb 2:14:42
382 Frode Øveråsen Frantzen   2:14:43
383 Anders Gøbel   2:15:11
384 Erhard Martin Maetzener   2:15:34
385 Ken Andersen Mjølner 2:16:00
386 Håkon Erdal NOBIL 2:17:54
387 Rune Aslaksen House of Control 2:18:51
388 Arvid Fladberg   2:19:26
389 Pål Hagen   2:20:41
390 Ørjan Faye Holm IF Frøy 2:23:55
391 Ørn Terje Foss Holter idrettsforening 2:24:54
392 Per Henrik Stenstrøm   2:27:32
393 Jan Petter Egeberg   2:30:47
394 Simen Sandbu   2:31:09
395 Ole Ørstvet   2:32:18
396 Bjørn Ole Myklebust Bækkelaget 2:35:49
397 Per Jostein Orten   2:35:57
398 Inge Hasselberg Privat 2:36:16
399 Magne Hermann Gudbrandsen   2:38:28
400 Morten Strande   2:38:46
401 Trond Melgård   2:39:02
402 Kai-Arne Danielsen Stor-Elvdal sk 2:42:32
403 Stein Helge Skjong   2:43:13
404 Richard Hammitt Auto-Maskin Skiklubb 2:46:33
405 Atle Strande Gran IL 2:52:50
406 Erland Weberg Sande Sportsklubb 2:54:28
407 Bertil Ståhl   3:03:08
408 Tomas Jonsson Stöpafors if 3:05:27
409 Tore Horntvedt   3:08:06
410 Rolf Lønstad Gjøvik & Toten golfklubb 3:09:27
411 Audun Berge   3:15:30
412 Stein Walle Alltid Sol As 3:16:35
413 Geir Johansen   3:16:51
414 Rabbe Berglund LUGI SK 3:39:43
415 Christian Gustavsen   4:01:17

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut