Resultater Kolsåstoppen Opp 2014



Resultater friidrett, mosjonsløp, terrengløp, motbakkeløp

Land Løpskarusell Vikerkampen - 2 km, 250 høydemeter
Bærum, Akershus - 12. juni 2014

nb! Melding fra arrangørhold på deres Facebook-side:
Foreløpig resultatliste for seniorklassen (fortsatt med store forbehold om feil):

Junior
14.54 Lars (17)
15.38 Henning (25)
16.31 Iver (277)
16.32 Amund (276)
17.04 Fredrik (35)
17.37 Daniel (29)
18.12 Peder (15)
18.14 Fredrik (38)
18.35 Kaja (7)
18.47 Aksel (18)
19.10 Maren (13)
19.14 Even (27)
19.15 Jaran (31)
19.20 Tobias (30)
20.45 Eirik (4)
20.55 Thomas (10)
20.58 Margrethe (14)
22.00 Simon (42)
22.03 Karen (1)
22.19 Thor (9)
22.29 Elinor (11)
22.34 Elise (12)
22.40 Tilde (32)
23.12 Kristine (47)
25.18 Sofia (43)
25.25 Tia (45)

Senior
1. 11.13 Marius Haugum (118)
2. 11.34 Tor Erik Aurstad (116)
3. 11.39 Sigbjørn Smith (160)
4. 12.00 Knut B Engebretsen (76)
5. 12.07 Stian Bergersen (128)
6. 12.17 Simen Heimdahl (75)
7. 12.26 Lars Laukeland (155)
8. 12.41 Jørgen Eriksen (113)
9. 12.44 Sindre Brevold (100)
10. 12.54 Inge Roar Bremertun (143)
11. 12.58 Andreas Dahl (85)
12. 13.04 Henrik Strøm-Roum (66)
13. 13.30 Jonny Kjønsås (126)
14. 13.39 Bror Just Andersen (145)
15. 13.39 Tor Erik Dahl (110)
16. 13.44 Jostein Wiig Dagestad (105)
17. 14.25 Helene Skeie (174)
18. 14.26 Gregoire Aubelle (67)
19. 14.27 Preben Dahl (142)
20. 14.40 Stig Benestad (147)
21. 14.41 Kaja Danda (163)
22. 14.43 Andreas Blom (86)
23. 14.44 Jonny Olufsen (53)
24. 14.46 Håvard Klevberg (89)
25. 15.01 Tobias Paulsen (170)
26. 15.19 André Berger (161)
27. 15.28 Vegard Nerhus (111)
28. 15.29 Leif-Arne Austdahl (77)
29. 15.29 Aleksander Ekeberg (166)
30. 15.34 Steinar Ohr (135)
31. 15.40 Inge Klevberg (87)
32. 15.42 Jørgen Korneliusen (121)
33. 15.43 Marius Blom (51)
34. 15.52 Sindre Enoksen (119)
35. 15.58 Preben Skalmeraas (120)
36. 16.05 Line Rylandsholm (131)
37. 16.07 Asgeir Vikanes (64)
38. 16.18 Øyvind Langeland (83)
39. 16.34 Lene Johansen (90)
40. 16.34 Øystein Aasen (148)
41. 16.42 Florentin Elger (167)
42. 16.43 Niklas Elger (104)
43. 16.48 Lise Noer (95)
44. 16.49 Veronika Barrabes (144)
45. 16.52 Robert Grefsrud (175)
46. 16.59 Henning Tidemann (173)
47. 17.11 Joakim Halle (78)
48. 17.12 Ida Bertelsen (72)
49. 17.12 Nina Joakimsen (71)
50. 17.13 Mathilde Sandøy (74)
51. 18.03 Liv Inger Eker Blom (54)
52. 18.13 Bjørn Tollerud (149)
53. 18.39 Erik Torkildsen (117)
54. 18.52 Lene Horn Nilsen (114)
55. 19.30 Mette Karlsrud (96)
56. 19.49 Per Kristian Toppås (98)
57. 20.02 Marie Reche (171)
58. 20.05 Andreas Hagen (55)
59. 20.11 Hanne Eriksen (107)
60. 21.29 Benjamin Flaata (63)
61. 21.30 Leon Vikanes (56)
62. 22.16 Marianne Ring-Andersen (106)
63. 23.48 Christian Nesheim (82)



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +