Resultater Fagervann Opp 2014



Resultater Fagervann Opp
Oslo - 1. juli 2014
2,8 km, 250 høydemeter

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp, motbakkeløp
 

RESULTATER KVINNER

1 Inger Liv Bjerkreim Nilsen, Team United Bakeries/Isklar 14:36 Løyperekord
2 Hilde Gudem 16:43  
3 Selene Julie Sollie Oslostudentenes IK - Friidrett 17:47  
4 Thine Wilkens Jernberg Kjelsås IL 18:21  
5 Maja Ellefsrud Nesodden IF 18:32  
6 Karoline Næss Ull Kisa 18:55  
7 Tora Bettum Lett På Labben 19:25  
8 Adele Flakke Johannessen 19:26  
9 Victoria Nitteberg 19:32  
10 Linda Helland 19:51  
11 Inger Haugland Privat 19:55  
12 Solgunn Tverfjell Koll IL 19:56  
13 Klara Lyngnes 19:57  
14 Kristin Nordal NOTEAM 20:33  
15 Silje Høgaas Privat 20:34  
16 Bente Fjeld, Privat 21:37  
17 Hege Fjeld, Privat 21:52  
18 Matilde Gaupaas, Privat 21:55  
19 Kirsti Gimnes Are Statsbygg 22:01  
20 Martha Lyngnes 22:02  
21 Jeanette Grunnan, Pitney Bowes 22:10  
22 Unni Svedrup-Thygeson, Spreke hopper 22:11  
23 Sandra Sedeniuusen, Gjelleråsen IF Ski 22:31  
24 Hilde Gjelsvik, Privat 22:33  
25 Torild Wickstrøm, GE Healthcare 22:34  
26 Ingrid Johanne Bettum, Lett På Labben 23:25  
27 Anne Christine Bache Driv Trening AS 31* 23:45  
28 Linn Ising, Privat 24:22  
29 Tone Merete Ebbestad, Svelvik Marathon Society 24:26  
30 Marthe Østbråthen, Vintertrening 26:03  
31 Unni Bente Nordangshol Haugen 28:13  



RESULTATER MENN

1 Eirik Gramstad, SK Vidar 12:42 Løyperekord
2 Øyvind Sundby, Tjalve 13:25  
3 Erling Hisdal, Tjalve 13:52  
4 Stian Hallen 13:55  
5 Morten Sverdrup-Thygeson, Privat 13:58  
6 Åsmund Treu Røe; Fossum IF 14:11  
7 Kjetil Myklebust, Norges Musikkhøgskole 14:13  
8 Martin Kjäll-Ohlsson, Vidar 14:34  
9 Simen Enger, Oslostudentenes IK - Friidrett 15:15  
10 Amund Korsæth, Varteig IL 15:21  
11 Harald Sundgot Borgen, Koll IL 15:25  
12 Olav Norvald Kopperstad, Privat 15:32  
13 Kim Evanger, Privat 16:02  
14 Tomas Trondstad 16:08  
15 Lars Sverdrup-Thygeson, Høvik Jogg 16:09  
16 Trond Hansen, Privat 16:17  
17 Karl Rikard Løvhaug,Oslo Economics 16:24  
18 Magnus Asbjørn Berg, Privat 16:28  
19 Nicolay Østberg, Repsol Exploration Norge 16:31  
20 Cato Rachlew, Rustad Il 16:33  
21 Daniel Peter Barth, Lett På Labben 16:44  
22 Halvor Steinsholt 16:51  
23 Bjørn Wiig Kristiansen, obos 17:01  
24 Robert Hafsrød, PIT 17:06  
25 Thomas K Granrud, Privat 17:20  
26 Magne Gabrielsen, Team47 17:29  
27 Frode Klevstul, #NeiTilLisens 17:37  
28 Thorbjørn Næss, Ull Kisa 17:58  
29 Tor-Henrik Solbakken 18:03  
30 Kjetil Lysen, Norges Banks Idrettslag 18:33  
31 Jon Grunnan, Hurtigruten 18:58  
32 Torgeir Haugen, Privat 19:10  
33 Jørund Nymoen, Privat 19:13  
34 Vemund Skeime Kostøl, Privat 19:18  
35 Ingar Madsen, Koll IL 19:26  
36 Yngve Sporild Breievne, Hasle-Løren/Gamle Aker Kirke 19:53  
37 Lorenzo Williams 19:54  
38 Conrad Mjørud 19:55  
39 Sverre Sedeniussen 20:00  
40 Lewis Williams, Try IL 20:43  
41 Frank-Stian Svingen, Atea 21:02  
42 Elias Skjolden Sørensen, Lillomarka Skiklubb 21:25  
43 Vidar Fjelltun, Sørumsand IF 21:39  
44 Tom Larsen, Romerike Ultraløperklubb 21:54  
45 Harald Sørensen, Lillomarka Skiklubb 22:03  
46 Håvard Selby Ebbestad, Fürst BIL 25:48  
47 Tore Brønnum, Privat 26:31  
48 Thorbjørn Grunnan, Aurskog - Høland Friidrettslag 28:12  
49 Sigve Skeime Kostøl, Privat 31:01  
50 Rolf Nielsen, Ibm 33:12


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +