Resultater: SKIRENN (snø): Tjuvstarten| RULLESKI: KS Rulleskirenn| Øvrige ligger mellom nyhet nr. 4 og 5| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater VC Lillehammer - Sprint finale - Menn 2014



Resultater Verdenscup - Sprint finale fri, menn
Lillehammer, Oppland - 5. desember 2014

Arrangementstype: Langrenn
 

Plass Startnr Navn Født Nasjon
 1  6 GOLBERG Paal  1990  NOR 
 2  3 PETUKHOV Alexey  1983  RUS 
 3  2 KROGH Finn Haagen  1990  NOR 
 4  19 MIKKONEN Juho  1990  FIN 
 5  22 HARVEY Alex  1988  CAN 
 6  26 IVERSEN Emil  1991  NOR 
 7  1 USTIUGOV Sergey  1992  RUS 
 8  7 GROS Baptiste  1990  FRA 
 9  8 BRANDSDAL Eirik  1986  NOR 
 10  21 LARKOV Andrey  1989  RUS 
 11  12 JAY Renaud  1991  FRA 
 12  4 NORTHUG Petter Jr.  1986  NOR 
 13  10 TRITSCHER Bernhard  1988  AUT 
 14  13 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR 
 15  15 JOENSSON Emil  1985  SWE 
 16  17 GLOEERSEN Anders  1986  NOR 
 17  11 STRANDVALL Matias  1985  FIN 
 18  18 BELOV Evgeniy  1990  RUS 
 19  24 JYLHAE Martti  1987  FIN 
 20  25 HATTESTAD Ola Vigen  1982  NOR 
 21  5 HALFVARSSON Calle  1989  SWE 
 22  9 ROETHE Sjur  1988  NOR 
 23  14 GOALABRE Paul  1991  FRA 
 24  23 NOUSIAINEN Ville  1983  FIN 
 25  30 VYLEGZHANIN Maxim  1982  RUS 
 26  16 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR 
 27  20 DYRHAUG Niklas  1987  NOR 
 28  27 PETERSON Teodor  1988  SWE 
 29  28 HOFER David  1983  ITA 
 30  29 STAREGA Maciej  1990  POL 
 31  31 TURYSHEV Sergey  1985  RUS 
 32  32 COLOGNA Gianluca  1990  SUI 
 33  33 BING Thomas  1990  GER 
 34  34 COCKNEY Jesse  1989  CAN 
 35  35 WURM Harald  1984  AUT 
 36  36 NEWELL Andrew  1983  USA 
 37  37 DUVILLARD Robin  1983  FRA 
 38  38 POLTORANIN Alexey  1987  KAZ 
 39  39 EISENLAUER Sebastian  1990  GER 
 40  40 PELLEGRINO Federico  1990  ITA 
 41  41 DE FABIANI Francesco  1993  ITA 
 42  42 HEDIGER Jovian  1990  SUI 
 43  43 CHERNOUSOV Ilia  1986  RUS 
 44  44 COLOGNA Dario  1986  SUI 
 45  45 VALJAS Len  1988  CAN 
 46  46 DOBLER Jonas  1991  GER 
 47  47 LEHTONEN Lari  1987  FIN 
 48  48 HEIKKINEN Matti  1983  FIN 
 49  49 TOENSETH Didrik  1991  NOR 
 50  50 LEGKOV Alexander  1983  RUS 
 51  51 JOHANSSON Martin  1984  SWE 
 52  52 JAKS Martin  1986  CZE 
 53  53 WENZL Josef  1984  GER 
 54  54 TARANTOLA Damien  1991  FRA 
 55  55 MIYAZAWA Hiroyuki  1991  JPN 
 56  56 ROENNING Eldar  1982  NOR 
 57  57 FURGER Roman  1990  SUI 
 58  58 BJORNSEN Erik  1991  USA 
 59  59 HAMILTON Simeon  1987  USA 
 60  60 LINDBLAD Anton  1990  SWE 
 61  61 TSCHARNKE Tim  1989  GER 
 62  62 CLARA Roland  1982  ITA 
 63  63 KUMMEL Peeter  1982  EST 
 64  64 KERSHAW Devon  1982  CAN 
 65  65 KINDSCHI Joeri  1986  SUI 
 66  66 NOECKLER Dietmar  1988  ITA 
 67  68 VOLOTKA Denis  1985  KAZ 
 67  67 RAZYM Ales  1986  CZE 
 69  69 GAILLARD Jean Marc  1980  FRA 
 70  70 SVEEN Simen Andreas  1988  NOR 
 71  71 HYVARINEN Perttu  1991  FIN 
 72  72 JESPERSEN Chris Andre  1983  NOR 
 73  73 YOUNG Andrew  1992  GBR 
 74  74 NELSON Lars  1985  SWE 
 75  75 JAPAROV Dmitriy  1986  RUS 
 76  76 KATZ Andreas  1988  GER 
 77  77 OESTENSEN Simen Haakon  1984  NOR 
 78  78 YOSHIDA Keishin  1987  JPN 
 79  79 RICHARDSSON Daniel  1982  SWE 
 80  80 DI CENTA Giorgio  1972  ITA 
 81  81 PERL Curdin  1984  SUI 
 82  82 BADER Markus  1988  AUT 
 83  83 KRECZMER Maciej  1981  POL 
 84  84 SCHAAD Roman  1993  SUI 
 85  85 BAUER Lukas  1977  CZE 
 86  86 KLAVZAR Bostjan  1990  SLO 
 87  87 KRUEGER Simen Hegstad  1993  NOR 
 88  88 GRAEF Jakub  1991  CZE 
 89  89 BESSMERTNYKH Alexander  1986  RUS 
 90  90 HAUKE Max  1992  AUT 
 91  91 BELLINGHAM Phillip  1991  AUS 
 92  92 PARISSE Clement  1993  FRA 
 93  93 SHIMIZU Kohei  1989  JPN 
 94  94 KILLICK Graeme  1989  CAN 
 95  95 STAROSTIN Mark  1990  KAZ 
 96  96 NOTZ Florian  1992  GER 
 97  97 LENTING Akira  1990  JPN 
 98  98 RASTELLI Maicol  1991  ITA 
 99  99 HANNEMAN Reese  1989  USA 
 100  100 ANTOLEC Jan  1990  POL 
 101  101 TSINZOV Veselin  1986  BUL 
 102  102 KORDAC Jacob Tony  1994  CZE 
 103  103 LIVERS Toni  1983  SUI 
 104  104 VAICIULIS Modestas  1989  LTU 
 105  105 KNOP Petr  1994  CZE 
 106  106 SOEDERGREN Anders  1977  SWE 
 107  107 KUEHNE Andy  1987  GER 
 108  108 WATSON Callum  1989  AUS 
 109  109 DADIC Edi  1993  CRO 
 110  110 BABIKOV Ivan  1980  CAN 
 111  111 MALYSHEV Sergey  1994  KAZ 
 112  112 ROJO Imanol  1990  SPA 
 113  113 KLISZ Pawel  1992  POL 
 114  114 VELICHKO Yevgeniy  1987  KAZ 
 115  115 GRIDIN Andrey  1988  BUL 
 116  116 PETERS Kari  1985  LUX 
 117  117 CHUCHUGANOV Yordan  1996  BUL 
 118  118 SHANG Jincai  1993  CHN 
 119  119 XIN Detao  1991  CHN