Resultater: SKIRENN (snø): Tjuvstarten| RULLESKI: KS Rulleskirenn| Øvrige ligger mellom nyhet nr. 4 og 5| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater VC Lillehammer - Sprint finale - Kvinner 2014



Resultater Verdenscup - Sprint finale fri, kvinner
Lillehammer, Oppland - 5. desember 2014

Arrangementstype: Langrenn
 

Plass Startnr Navn Født Nasjon
 1  1 BJOERGEN Marit  1980  NOR 
 2  4 BRUN-LIE Celine  1988  NOR 
 3  5 WENG Heidi  1991  NOR 
 4  3 FALLA Maiken Caspersen  1990  NOR 
 5  11 VISNAR Katja  1984  SLO 
 6  6 HERRMANN Denise  1988  GER 
 7  2 OESTBERG Ingvild Flugstad  1990  NOR 
 8  29 INGEMARSDOTTER Ida  1985  SWE 
 9  13 HAGA Ragnhild  1991  NOR 
 10  17 EIDE Mari  1989  NOR 
 11  8 FALK Hanna  1989  SWE 
 12  14 KOLB Hanna  1991  GER 
 13  10 PARMAKOSKI Krista  1990  FIN 
 14  12 JOHAUG Therese  1988  NOR 
 15  26 SLIND Silje Oeyre  1988  NOR 
 16  7 HARSEM Kathrine Rolsted  1989  NOR 
 17  9 CEBASEK Alenka  1989  SLO 
 18  15 DOTSENKO Anastasia  1986  RUS 
 19  18 SARASOJA-LILJA Riikka  1982  FIN 
 20  30 KVAALE Barbro  1992  NOR 
 21  16 BJORNSEN Sadie  1989  USA 
 22  21 NISKANEN Kerttu  1988  FIN 
 23  22 KALLA Charlotte  1987  SWE 
 24  24 FABJAN Vesna  1985  SLO 
 25  28 HAGEN Martine Ek  1991  NOR 
 26  19 KYLLOENEN Anne  1987  FIN 
 27  20 MALVALEHTO Mona-Lisa  1983  FIN 
 28  23 NOVAKOVA Petra  1993  CZE 
 29  25 MARCISZ Ewelina  1991  POL 
 30  27 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  1987  NOR 
 31  31 RINGWALD Sandra  1990  GER 
 32  32 THEODORSEN Silje  1994  NOR 
 33  33 JONES Perianne  1985  CAN 
 34  34 DEBERTOLIS Ilaria  1989  ITA 
 35  35 NILSSON Stina  1993  SWE 
 36  36 MONONEN Laura  1984  FIN 
 37  37 KOWALCZYK Justyna  1983  POL 
 38  38 JASKOWIEC Sylwia  1986  POL 
 39  39 GJEITNES Kari Vikhagen  1985  NOR 
 40  40 THOMAS HUGUE Coraline  1984  FRA 
 41  41 JEAN Aurore  1985  FRA 
 42  42 TCHEKALEVA Yulia  1984  RUS 
 43  43 RANDALL Kikkan  1982  USA 
 44  44 VAN DER GRAAFF Laurien  1987  SUI 
 45  45 VUERICH Gaia  1991  ITA 
 46  46 SOBOLEVA Elena  1992  RUS 
 47  47 PROCHAZKOVA Alena  1984  SVK 
 48  48 KRISTOFFERSEN Marthe  1989  NOR 
 49  49 BUILLET Marion  1990  FRA 
 50  50 BONER Seraina  1982  SUI 
 51  51 BOEHLER Stefanie  1981  GER 
 52  52 SARGENT Ida  1988  USA 
 53  53 FESSEL Nicole  1983  GER 
 54  54 KOROSTELEVA Natalia  1981  RUS 
 55  55 DIGGINS Jessica  1991  USA 
 56  56 WIKEN Emma  1989  SWE 
 57  57 KUZIUKOVA Olga  1985  RUS 
 58  58 BAUDIN Francesca  1993  ITA 
 59  59 STADLOBER Teresa  1993  AUT 
 60  60 ROPONEN Riitta-Liisa  1978  FIN 
 61  61 CALDWELL Sophie  1990  USA 
 62  62 REPNITSYNA Olga  1992  RUS 
 63  63 GROHOVA Karolina  1990  CZE 
 64  64 CARL Victoria  1995  GER 
 65  65 FAIVRE PICON Anouk  1986  FRA 
 66  66 NYSTAD Claudia  1978  GER 
 67  67 SCHUETZOVA Sandra  1991  CZE 
 68  68 LAURENT Greta  1992  ITA 
 69  69 ZHAMBALOVA Alisa  1994  RUS 
 70  70 VRABCOVA - NYVLTOVA Eva  1986  CZE 
 71  71 STEPHEN Elizabeth  1987  USA 
 72  72 HENRIKSSON Sofia  1994  SWE 
 73  73 EINFALT Lea  1994  SLO 
 74  74 ZHUKOVA Natalia  1992  RUS 
 75  75 HAAG Anna  1986  SWE 
 76  76 NISHIKAWA Emily  1989  CAN 
 77  77 KOLOMINA Yelena  1981  KAZ 
 78  78 GREGG Caitlin  1980  USA 
 79  79 SCHICHO Elisabeth  1991  GER 
 80  80 RYDQVIST Maria  1983  SWE 
 81  81 ISHIDA Masako  1980  JPN 
 82  82 DE MARTIN TOPRANIN Virginia  1987  ITA 
 83  83 PILLER Marina  1984  ITA 
 84  84 LINDBORG Sara  1983  SWE 
 85  85 KUBINSKA Kornelia  1985  POL 
 86  86 NECHAEVSKAYA Anna  1991  RUS 
 87  87 MANDRIKA Olga  1993  KAZ 
 88  88 KOBAYASHI Yuki  1987  JPN 
 89  89 MUSGRAVE Rosamund  1986  GBR 
 90  90 MACIUSZEK Paulina  1985  POL 
 91  91 MATROSSOVA Marina  1990  KAZ 
 92  92 MALEC Vedrana  1990  CRO 
 93  93 LI Xin  1992  CHN 
 94  94 ORGUE Laura  1986  SPA 
 95  95 BROCARD Elisa  1984  ITA 
 96  96 CHI Chunxue  1998  CHN