SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| RESULTATER: VASALOPPET: Kvinner- Menn| NORGESCUP: SØNDAG: 20/30 km: Kvinner- Menn| LØR: 10/15 km: Kvinner- Menn| FRE: Sprint: Kvinner- Menn| VM OBERSTDORF: SØNDAG: 50 km: Menn| LØR: 30 km: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| MEDALJEOVERSIKT VM

Resultater La Sgambeda Classic - Swix Ski Classics 2 - Menn 2014


Annonse

Resultater La Sgambeda Classic - Swix Ski Classics, løp nr. 2 - Herrer
Livigno, Italia - 14. desember 2014

Arrangementstype: Langrenn

Menn som var med i Swix Ski Classics-delen av La Sgambeda
nb! Klikk denne linken for alle resultater fra La Sgambeda

plass startnr. country navn team tid
1 1 ANDERS AUKLAND SANT 01:21:20.85
2 4 JOHAN KJØLSTAD UNBA 01:21:34.02
3 26 ØYSTEIN PETTERSEN UNBA 01:21:34.81
4 22 DANIEL RICHARDSSON L157 01:21:35.28
5 46 ALEXEY POLTORANIN N/A 01:21:35.53
6 10 MORTEN EIDE PEDERSEN COOP 01:21:35.90
7 59 PETTER ELIASSEN LEAS 01:21:38.51
8 131 ALEXANDER BESSMERTNYKH N/A 01:21:39.02
9 19 BILL IMPOLA COOP 01:21:39.66
10 117 PETR NOVÁK N/A 01:21:40.35
11 95 MAXIM VYLEGZANIN RUSM 01:21:42.56
12 93 ELDAR RØNNING N/A 01:21:45.01
13 39 IVAN ARTEEV RUSM 01:21:46.25
14 14 BRUNO DEBERTOLIS TXLS 01:22:32.97
15 77 SIMONE PAREDI LIVI 01:22:34.10
16 49 SERGIO BONALDI LIVI 01:22:39.97
17 82 MAICOL RASTELLI LIVI 01:22:45.42
18 128 DMITRY JAPAROV N/A 01:22:53.49
19 130 VLADISLAV SKOBELEV N/A 01:23:02.82
20 17 TORE BJØRSETH BERDAL UNBA 01:23:20.45
21 23 STIAN HOELGAARD LEAS 01:23:20.58
22 3 STANISLAV ŘEZÁČ SILV 01:23:20.84
23 5 JÖRGEN BRINK L157 01:23:21.11
24 16 JIMMIE JOHNSSON COOP 01:23:22.15
25 35 ANTTI LAMPINEN PELT 01:23:22.44
26 24 ALEXEY DVOSKIN RUSM 01:23:24.59
27 122 JIŘÍ ROČÁREK ATLA 01:23:25.81
28 37 SAMI JAUHOJÄRVI COOP 01:23:37.48
29 36 ALGO KÄRP PIIN 01:23:38.15
30 132 MIKHAIL DEVIHIAROV N/A 01:23:46.29
31 81 RAIDO RANKEL N/A 01:24:04.32
32 9 AUDUN LAUGALAND LEAS 01:24:07.06
33 20 ANDERS HØST LYNS 01:24:32.74
34 13 OSKAR SVÄRD COOP 01:24:32.76
35 6 DANIEL TYNELL TTYN 01:24:32.93
36 74 PAVEL ONDRÁŠEK ATLA 01:24:36.27
37 70 ILYA MASHKOV N/A 01:24:36.56
38 28 MARKUS JÖNSSON SKIR 01:24:43.69
39 33 RICCARDO MICH FUTU 01:24:43.79
40 72 ANDREAS NYGAARD SANT 01:25:24.09
41 38 KALLE GRÄFNINGS SBER 01:25:26.07
42 129 ANDREY LARKOV N/A 01:25:34.48
43 32 KLAS NILSSON MILA 01:25:35.98
44 15 SVEIN TORE SINNES SIRD 01:25:40.63
45 91 ERIK WICKSTRÖM N/A 01:25:41.58
46 88 MADIS VAIKMAA N/A 01:25:42.30
47 62 ONDŘEJ HORYNA PIIN 01:26:16.22
48 92 DANIEL YEUILLA TXLS 01:26:20.53
49 64 MARCUS JOHANSSON L157 01:26:21.51
50 121 JAKUB PŠENIČKA ZIZK 01:26:23.22
Annonse







Annonse