SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| RESULTATER: VASALOPPET: Kvinner- Menn| NORGESCUP: SØNDAG: 20/30 km: Kvinner- Menn| LØR: 10/15 km: Kvinner- Menn| FRE: Sprint: Kvinner- Menn| VM OBERSTDORF: SØNDAG: 50 km: Menn| LØR: 30 km: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| MEDALJEOVERSIKT VM
Andreas Nygaard på vei opp danskebakken under Beitosprintens 15 km klassik 2014. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Andreas Nygaard på vei opp danskebakken under Beitosprintens 15 km klassik 2014. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Andreas Nygaard tok spurtprisen

Swix Ski Classics - La Sgambeda

La Sgambeda pågår for fullt, sesongens andre renn i Swix Ski Classics. Spesielt to nordmenn satte opp farten inn mot spurtpremien etter 4 av 35 km. Andreas Nygaard fra Team Santander tok premien.

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

Andreas Nygaard fra Team Santander tok spurtprisen i Livigno, etter 4 av 35 km, foran Øystein Pettersen fra Team United Bakeries.

På 7. plass finner vi Anders Aukland, Team Santander, og Tore Bjørseth Berdal fra Team United Bakeries var 9. løper over spurtstreken.

---

La Sgambeda Classic - Swix Ski Classics, løp 2 av 9
Spurtpris etter 4 av 35 km

Plass startnr. country navn team tid
1 72 ANDREAS NYGAARD SANT 00:08:04.79
2 26 ØYSTEIN PETTERSEN UNBA 00:08:04.90
3 14 BRUNO DEBERTOLIS TXLS 00:08:06.23
4 34 ANDREY TYUTEREV RUSM 00:08:06.75
5 37 SAMI JAUHOJÄRVI COOP 00:08:07.31
6 13 OSKAR SVÄRD COOP 00:08:07.61
7 1 ANDERS AUKLAND SANT 00:08:09.43
8 82 MAICOL RASTELLI LIVI 00:08:09.99
9 17 TORE BJØRSETH BERDAL UNBA 00:08:10.38
10 117 PETR NOVÁK N/A 00:08:10.59
11 81 RAIDO RANKEL N/A 00:08:11.45
12 95 MAXIM VYLEGZANIN RUSM 00:08:12.27
13 23 STIAN HOELGAARD LEAS 00:08:12.66
14 32 KLAS NILSSON MILA 00:08:12.73
15 36 ALGO KÄRP PIIN 00:08:12.90
16 122 JIŘÍ ROČÁREK ATLA 00:08:13.05
17 16 JIMMIE JOHNSSON COOP 00:08:13.07
18 6 DANIEL TYNELL TTYN 00:08:13.21
19 60 THOMAS FREIMUTH N/A 00:08:13.47
20 22 DANIEL RICHARDSSON LAST 00:08:13.79
21 38 KALLE GRÄFNINGS SBER 00:08:13.87
22 49 SERGIO BONALDI LIVI 00:08:13.96
23 62 ONDŘEJ HORYNA PIIN 00:08:14.08
24 3 STANISLAV ŘEZÁČ SILV 00:08:14.16
25 46 ALEXEY POLTORANIN N/A 00:08:14.21
26 19 BILL IMPOLA COOP 00:08:14.28
27 77 SIMONE PAREDI LIVI 00:08:14.60
28 24 ALEXEY DVOSKIN RUSM 00:08:14.63
29 131 ALEXANDER BESSMERTNYKH N/A 00:08:14.73
30 92 DANIEL YEUILLA TXLS 00:08:15.03
31 10 MORTEN EIDE PEDERSEN COOP 00:08:15.31
32 4 JOHAN KJØLSTAD UNBA 00:08:15.47
33 40 MARTIN HOLMSTRAND AXAS 00:08:15.52
34 74 PAVEL ONDRÁŠEK ATLA 00:08:15.67
35 70 ILYA MASHKOV N/A 00:08:15.68
36 20 ANDERS HØST LYNS 00:08:15.94
37 130 VLADISLAV SKOBELEV N/A 00:08:16.11
38 42 NICOLA MORANDINI FUTU 00:08:16.41
39 9 AUDUN LAUGALAND LEAS 00:08:16.77
40 51 THOMAS BORMOLINI LIVI 00:08:16.81
41 88 MADIS VAIKMAA N/A 00:08:16.89
42 35 ANTTI LAMPINEN PELT 00:08:17.15
43 28 MARKUS JÖNSSON SKIR 00:08:17.17
44 83 AIVAR REHEMAA N/A 00:08:17.24
45 39 IVAN ARTEEV RUSM 00:08:17.79
46 64 MARCUS JOHANSSON LAST 00:08:17.85
47 53 SIMONE BOSIN FUTU 00:08:18.17
48 118 MAX OLEX N/A 00:08:18.54
49 41 JOAR THELE LYNS 00:08:18.57
50 128 DMITRY JAPAROV N/A 00:08:18.71
51 29 ERIK MELIN SÖDERSTRÖM SKIR 00:08:19.00
52 93 ELDAR RØNNING N/A 00:08:19.16
53 121 JAKUB PŠENIČKA ZIZK 00:08:19.24
54 59 PETTER ELIASSEN LEAS 00:08:19.55
55 132 MIKHAIL DEVIHIAROV N/A 00:08:19.57
56 8 CHRISTOFFER CALLESEN LEAS 00:08:19.67
57 61 SONDRE GRØNVOLD LYNS 00:08:19.82
58 33 RICCARDO MICH FUTU 00:08:20.03
59 133 VALENTIN DEVJATIAROV N/A 00:08:20.37
60 114 URBAN LENTSCH N/A 00:08:21.06
61 91 ERIK WICKSTRÖM N/A 00:08:21.45
62 89 ANDREAS VEERPALU N/A 00:08:21.46
63 50 NICOLAS BORMOLINI LIVI 00:08:21.84
64 86 KAREL TAMMJÄRV N/A 00:08:21.96
65 43 PASI VUORI PELT 00:08:22.49
66 15 SVEIN TORE SINNES SIRD 00:08:24.06
67 68 MATTHIAS KUHN ETIX 00:08:24.89
68 76 GILBERTO PANISI N/A 00:08:25.24
69 5 JÖRGEN BRINK LAST 00:08:27.28
70 65 MAGNUS JONSSON SBER 00:08:27.71
71 69 LINUS LARSSON SBER 00:08:29.24
72 44 LORENZO CERUTTI TXLS 00:08:29.54
73 52 KONSTANTIN BORTSOV N/A 00:08:29.93
74 55 SERGEY CHEREPANOV N/A 00:08:30.22
75 85 THOMAS STEURER ETIX 00:08:31.08
76 58 LUKAS EBNER N/A 00:08:34.48
77 115 MARTIN MÖLLER N/A 00:08:38.33
78 90 JOHANNES WACHLIN N/A 00:08:38.74
79 113 KARL PETER KRISTENSEN N/A 00:08:39.21
80 80 JAKUB RÁDL PIIN 00:08:39.72
81 111 DANIEL IWANOWSKI N/A 00:08:40.87
82 110 SERGEY IVANOV N/A 00:08:41.52
83 124 FRANCESCO ROSSI N/A 00:08:41.99
84 54 BRUNO CARRARA FUTU 00:08:42.01
85 71 MARIUSZ MICHALEK N/A 00:08:42.21
86 104 IRINEU ESTEVE ALTIMIRAS N/A 00:08:42.35
87 67 JAN KRŠKA ATLA 00:08:42.46
88 103 MARIUSZ DZIADKOWIEC-MICHON N/A 00:08:42.68
89 63 TOMÁŠ JAKOUBEK SILV 00:08:42.90
90 105 JAN FRANC N/A 00:08:43.28
91 129 ANDREY LARKOV N/A 00:08:44.85
92 106 FRANCESCO FUCCARO N/A 00:08:49.26
93 123 MARCO ROGANTINI N/A 00:08:49.73
94 84 ANDREA SILVERIO N/A 00:09:08.84
95 362 GABRIELE CARETTA N/A 00:09:10.66
96 125 VALERY SMUTIN N/A 00:09:11.10
97 377 MARCEL BOCK N/A 00:09:11.80
98 75 STEFAN PALM LAST 00:09:12.26
99 109 FLORIAN GOEBEL N/A 00:09:12.80
100 56 MARCO CRESTANI FUTU 00:09:13.35

SNARVEIER

* VM JUNIOR VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM U23 VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM POKLJUKA - SKISKYTING
Program| TV-tider| Norges Tropp| Medaljeoversikt| Startlister| Resultater
--- ---
* NORGESCUP FØRDE - SENIOR
Program| Smøretips| Startlister| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse


blog comments powered by Disqus






Annonse






Annonse