SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| RESULTATER: VASALOPPET: Kvinner- Menn| NORGESCUP: SØNDAG: 20/30 km: Kvinner- Menn| LØR: 10/15 km: Kvinner- Menn| FRE: Sprint: Kvinner- Menn| VM OBERSTDORF: SØNDAG: 50 km: Menn| LØR: 30 km: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| MEDALJEOVERSIKT VM
Johan Kjølstad pigget hele veien til en 3.-plass på den klassiske sprinten under Beitosprinten 2014. Her er han underveis i prologen der han leverte sjuende beste tid. Foto: Erik Borg.

Johan Kjølstad pigget hele veien til en 3.-plass på den klassiske sprinten under Beitosprinten 2014. Her er han underveis i prologen der han leverte sjuende beste tid. Foto: Erik Borg.

Johan Kjølstad best ved 2. mellomtid

Swix Ski Classics - La Sgambeda

Johan Kjølstad fra Team United Bakeries var helt i front av feltet da de passerte andre mellomtid etter 13 av 35 km i La Sgambeda og Swix Ski Classics søndag. Nærmest var 2 andre nordmenn.

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

Trioen i front var Johan Kjølstad fra Team United Bakeries, deretter Anders Aukland som går for Team Santander og så Team LeasePlan Go sin Petter Eliassen.

---

La Sgambeda Classic - Swix Ski Classics, løp 2 av 9
Spurtpris etter 13 av 35 km

plass startnr. country navn team tid
1 4 JOHAN KJØLSTAD UNBA 00:31:35.47
2 1 ANDERS AUKLAND SANT 00:31:35.61
3 59 PETTER ELIASSEN LEAS 00:31:35.80
4 117 PETR NOVÁK N/A 00:31:36.02
5 22 DANIEL RICHARDSSON LAST 00:31:36.14
6 19 BILL IMPOLA COOP 00:31:36.31
7 6 DANIEL TYNELL TTYN 00:31:36.40
8 3 STANISLAV ŘEZÁČ SILV 00:31:36.46
9 82 MAICOL RASTELLI LIVI 00:31:36.50
10 14 BRUNO DEBERTOLIS TXLS 00:31:36.88
11 46 ALEXEY POLTORANIN N/A 00:31:36.97
12 93 ELDAR RØNNING N/A 00:31:37.00
13 16 JIMMIE JOHNSSON COOP 00:31:37.10
14 26 ØYSTEIN PETTERSEN UNBA 00:31:37.39
15 10 MORTEN EIDE PEDERSEN COOP 00:31:37.44
16 49 SERGIO BONALDI LIVI 00:31:37.49
17 17 TORE BJØRSETH BERDAL UNBA 00:31:37.64
18 23 STIAN HOELGAARD LEAS 00:31:38.08
19 131 ALEXANDER BESSMERTNYKH N/A 00:31:38.16
20 95 MAXIM VYLEGZANIN RUSM 00:31:38.45
21 77 SIMONE PAREDI LIVI 00:31:38.54
22 128 DMITRY JAPAROV N/A 00:31:38.91
23 130 VLADISLAV SKOBELEV N/A 00:31:39.14
24 81 RAIDO RANKEL N/A 00:31:39.32
25 13 OSKAR SVÄRD COOP 00:31:39.44
26 39 IVAN ARTEEV RUSM 00:31:39.74
27 24 ALEXEY DVOSKIN RUSM 00:31:39.80
28 37 SAMI JAUHOJÄRVI COOP 00:31:39.96
29 132 MIKHAIL DEVIHIAROV N/A 00:31:40.21
30 20 ANDERS HØST LYNS 00:31:40.24
31 122 JIŘÍ ROČÁREK ATLA 00:31:40.36
32 36 ALGO KÄRP PIIN 00:31:40.60
33 9 AUDUN LAUGALAND LEAS 00:31:40.66
34 72 ANDREAS NYGAARD SANT 00:31:40.86
35 35 ANTTI LAMPINEN PELT 00:31:41.11
36 28 MARKUS JÖNSSON SKIR 00:31:41.28
37 74 PAVEL ONDRÁŠEK ATLA 00:31:41.53
38 5 JÖRGEN BRINK LAST 00:31:41.63
39 33 RICCARDO MICH FUTU 00:31:41.75
40 70 ILYA MASHKOV N/A 00:31:42.31
41 32 KLAS NILSSON MILA 00:31:42.33
42 62 ONDŘEJ HORYNA PIIN 00:31:42.69
43 92 DANIEL YEUILLA TXLS 00:31:55.50
44 38 KALLE GRÄFNINGS SBER 00:31:55.95
45 88 MADIS VAIKMAA N/A 00:31:56.41
46 64 MARCUS JOHANSSON LAST 00:31:56.98
47 121 JAKUB PŠENIČKA ZIZK 00:31:58.18
48 91 ERIK WICKSTRÖM N/A 00:31:59.13
49 41 JOAR THELE LYNS 00:32:00.93
50 83 AIVAR REHEMAA N/A 00:32:03.00
51 40 MARTIN HOLMSTRAND AXAS 00:32:05.00
52 60 THOMAS FREIMUTH N/A 00:32:08.48
53 15 SVEIN TORE SINNES SIRD 00:32:09.24
54 65 MAGNUS JONSSON SBER 00:32:11.47
55 86 KAREL TAMMJÄRV N/A 00:32:12.14
56 118 MAX OLEX N/A 00:32:17.00

SNARVEIER

* VM JUNIOR VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM U23 VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM POKLJUKA - SKISKYTING
Program| TV-tider| Norges Tropp| Medaljeoversikt| Startlister| Resultater
--- ---
* NORGESCUP FØRDE - SENIOR
Program| Smøretips| Startlister| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse


blog comments powered by Disqus






Annonse






Annonse