SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| RESULTATER: VASALOPPET: Kvinner- Menn| NORGESCUP: SØNDAG: 20/30 km: Kvinner- Menn| LØR: 10/15 km: Kvinner- Menn| FRE: Sprint: Kvinner- Menn| VM OBERSTDORF: SØNDAG: 50 km: Menn| LØR: 30 km: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| MEDALJEOVERSIKT VM
Anders Aukland gikk seg inn til en sterk 7.-plass på 15 km klassisk under Beitosprinten 2014. Foto: Erik Borg.

Anders Aukland gikk seg inn til en sterk 7.-plass på 15 km klassisk under Beitosprinten 2014. Foto: Erik Borg.

Anders Aukland klart foran på 3. mellomtid

Swix Ski Classics - La Sgambeda

En fokusert Anders Aukland fra Team Santander malte på og lå ved 25 av 35 km så mye som 16 sekunder foran resten av feltet i søndagens La Sgambeda og Swix Ski Classics.

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

Sett med norske øyne ligger Team Santanders Anders Aukland alene i front og Petter Eliassen fra Team LeasePlan Go er nummer 4.

Inn blant topp 10 har vi også Team United Bakeries Johan Kjølstad, nr. 7, og Øystein Pølsa Pettersen som nr. 9.

---

La Sgambeda Classic - Swix Ski Classics, løp 2 av 9
Spurtpris etter 25 av 35 km

plass startnr country navn team tid
1 1 ANDERS AUKLAND SANT 01:00:34.37
2 46 ALEXEY POLTORANIN N/A 01:00:50.47
3 95 MAXIM VYLEGZANIN RUSM 01:00:50.74
4 59 PETTER ELIASSEN LEAS 01:00:51.07
5 117 PETR NOVÁK N/A 01:00:51.47
6 39 IVAN ARTEEV RUSM 01:00:53.87
7 4 JOHAN KJØLSTAD UNBA 01:00:54.17
8 14 BRUNO DEBERTOLIS TXLS 01:00:54.59
9 26 ØYSTEIN PETTERSEN UNBA 01:00:54.90
10 49 SERGIO BONALDI LIVI 01:00:55.25
11 82 MAICOL RASTELLI LIVI 01:00:57.37
12 77 SIMONE PAREDI LIVI 01:00:58.10
13 131 ALEXANDER BESSMERTNYKH N/A 01:00:58.12
14 93 ELDAR RØNNING N/A 01:00:58.66
15 19 BILL IMPOLA COOP 01:00:58.97
16 10 MORTEN EIDE PEDERSEN COOP 01:00:59.19
17 22 DANIEL RICHARDSSON LAST 01:01:00.13
18 130 VLADISLAV SKOBELEV N/A 01:01:20.97
19 128 DMITRY JAPAROV N/A 01:01:22.82
20 3 STANISLAV ŘEZÁČ SILV 01:01:41.83
21 24 ALEXEY DVOSKIN RUSM 01:01:42.05
22 17 TORE BJØRSETH BERDAL UNBA 01:01:42.10
23 16 JIMMIE JOHNSSON COOP 01:01:59.58
24 122 JIŘÍ ROČÁREK ATLA 01:02:05.71
25 37 SAMI JAUHOJÄRVI COOP 01:02:06.21
26 132 MIKHAIL DEVIHIAROV N/A 01:02:06.55
27 35 ANTTI LAMPINEN PELT 01:02:21.77
28 70 ILYA MASHKOV N/A 01:02:22.03
29 5 JÖRGEN BRINK LAST 01:02:22.05
30 36 ALGO KÄRP PIIN 01:02:22.07
31 23 STIAN HOELGAARD LEAS 01:02:22.29
32 81 RAIDO RANKEL N/A 01:02:22.34
33 9 AUDUN LAUGALAND LEAS 01:02:22.64
34 74 PAVEL ONDRÁŠEK ATLA 01:02:33.88
35 6 DANIEL TYNELL TTYN 01:02:42.66
36 20 ANDERS HØST LYNS 01:02:42.97
37 33 RICCARDO MICH FUTU 01:02:43.33
38 28 MARKUS JÖNSSON SKIR 01:02:43.61
39 13 OSKAR SVÄRD COOP 01:02:44.08
40 15 SVEIN TORE SINNES SIRD 01:03:24.80
41 92 DANIEL YEUILLA TXLS 01:03:25.14
42 91 ERIK WICKSTRÖM N/A 01:03:25.47
43 88 MADIS VAIKMAA N/A 01:03:38.07
44 62 ONDŘEJ HORYNA PIIN 01:03:38.32
45 38 KALLE GRÄFNINGS SBER 01:03:57.04
46 32 KLAS NILSSON MILA 01:03:57.43
47 72 ANDREAS NYGAARD SANT 01:03:57.80
48 60 THOMAS FREIMUTH N/A 01:03:59.07
49 64 MARCUS JOHANSSON LAST 01:04:00.61
50 129 ANDREY LARKOV N/A 01:04:15.91

SNARVEIER

* VM JUNIOR VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM U23 VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM POKLJUKA - SKISKYTING
Program| TV-tider| Norges Tropp| Medaljeoversikt| Startlister| Resultater
--- ---
* NORGESCUP FØRDE - SENIOR
Program| Smøretips| Startlister| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse


blog comments powered by Disqus






Annonse






Annonse