Resultater La Diagonela - Swix Ski Classics 4 - Menn 2015



Resultater La Diagonela - Swix Ski Classics, løp nr. 4 - Herrer
Engadin, St. Moritz, Sveits - 17. januar 2015

Normalt 52 km, men kortet ned til 43 km grunnet snøforholdene

Arrangementstype: Langrenn

* Komplette resultater alle klasser og begge kjønn

Herreløpere som deltok i Swix Ski Classics:

plass startnr. country navn team tid
1 19 ØYSTEIN PETTERSEN UNBA 02:03:11.20
2 10 CHRISTOFFER CALLESEN LEAS 02:03:14.10
3 7 JOHN KRISTIAN DAHL UNBA 02:03:15.00
4 8 MORTEN EIDE PEDERSEN COOP 02:03:15.30
5 23 PETTER ELIASSEN LEAS 02:03:15.50
6 27 TORD ASLE GJERDALEN SANT 02:03:17.80
7 2 ANDERS AUKLAND SANT 02:03:18.00
8 13 BRUNO DEBERTOLIS TXLS 02:03:38.90
9 63 VETLE THYLI UNBA 02:04:19.40
10 59 ARNE POST UNBA 02:04:22.70
11 24 ALEXEY DVOSKIN RUSM 02:04:25.30
12 4 STANISLAV ŘEZÁČ SILV 02:04:33.20
13 62 ANDERS SÖDERGREN LEAS 02:04:44.10
14 16 JENS ERIKSSON SANT 02:04:50.30
15 3 JØRGEN AUKLAND SANT 02:05:07.00
16 20 ANDERS HØST LYNS 02:05:39.40
17 32 KALLE GRÄFNINGS SBER 02:05:40.40
18 12 OSKAR SVÄRD COOP 02:05:48.10
19 36 ANTTI LAMPINEN PELT 02:05:49.70
20 25 FREDRIK BYSTRÖM L157 02:06:05.60
21 28 IVAN ARTEEV RUSM 02:06:37.30
22 6 DANIEL TYNELL TTYN 02:06:43.20
23 368 MATTIAS FORSBERG N/A 02:07:10.90
24 81 STIAN GRANN N/A 02:07:11.60
25 34 KLAS NILSSON MILA 02:07:41.00
26 26 MARKUS JÖNSSON SKIR 02:08:00.70
27 33 ANDREAS NYGAARD SANT 02:08:42.30
28 9 AUDUN LAUGALAND LEAS 02:08:47.50
29 46 MAGNUS JONSSON SBER 02:08:57.50
30 15 JERRY AHRLIN SANT 02:09:08.60
31 66 CHRISTIAN BALDAUF N/A 02:09:10.80
32 38 MARTIN HOLMSTRAND AXAS 02:09:33.30
33 29 ERIK MELIN SÖDERSTRÖM SKIR 02:09:44.00
34 1 RIKARD TYNELL TTYN 02:09:56.50
35 47 MARCUS JOHANSSON L157 02:09:57.90
36 72 MARTIN SUTTER N/A 02:10:02.30
37 30 RICCARDO MICH FUTU 02:10:10.50
38 53 NICOLA MORANDINI FUTU 02:11:02.50
39 39 DANIEL YEUILLA TXLS 02:11:35.30
40 60 BJÖRN RYDVALL MILA 02:12:49.30
41 75 JOAR THELE LYNS 02:12:57.70
42 49 MATTHIAS KUHN ETIX 02:13:13.50
43 65 PASI VUORI PELT 02:13:22.20
44 48 ERIK JONSSON MILA 02:13:53.40
45 70 NIKO NÄTTINEN N/A 02:13:58.80
46 52 LINUS LARSSON SBER 02:16:10.70
47 73 STEFAN SUTTER N/A 02:17:42.70
48 353 STAKVIK EIDE OLE IVAR N/A 02:18:23.50
49 80 HANS WERNER REICHART N/A 02:18:32.20
50 61 JOHAN SANDBERG MILA 02:18:50.30
51 77 MAX OLEX N/A 02:19:29.50
52 41 THOMAS BORMOLINI LIVI 02:20:14.00
53 40 NICOLAS BORMOLINI LIVI 02:20:14.30
54 342 EINAR RAKNES N/A 02:20:14.80
55 42 LORENZO CERUTTI TXLS 02:21:07.70
56 355 MICHAEL LAU N/A 02:21:20.20
57 79 MICHAEL MELLERT N/A 02:21:38.70
58 297 MARCO ROGANTINI N/A 02:25:04.70
59 354 TOMAS BRIKSELLI N/A 02:25:22.40
60 360 BAPTISTE BLONDEAU N/A 02:26:33.30
61 458 MATHIAS DEFRANCESCO N/A 02:27:10.40
62 337 DAVIDE MAFFEIS N/A 02:27:18.70
63 71 VALERY SMUTIN N/A 02:27:27.50
64 64 TEEMU VIRTANEN N/A 02:28:03.90
65 78 JON ARNE ENEVOLDSEN N/A 02:29:19.10
66 456 STEFANO MICH N/A 02:30:22.00
67 429 MICHAEL KUISLE N/A 02:32:17.40
68 436 SERGEY IVANOV N/A 02:32:19.60
69 76 SIMON FISCHER N/A 02:32:21.30
70 55 ERIK OHLSTROM N/A 02:32:52.60
71 301 KJETIL WATNE N/A 02:33:06.70
72 533 JÖRG WILHELM GERSTENGARBE N/A 02:33:15.90
73 74 JAN SVOBODA SILV 02:33:28.10
74 408 RETO HÄNNI N/A 02:33:29.10
75 248 MAGNE MYHRE N/A 02:33:47.10
76 58 FRANTIŠEK LANDA SILV 02:33:50.90
77 82 LEIF EKLUND N/A 02:35:01.50
78 344 FLORIAN LAU N/A 02:35:50.80
79 534 FELIX DIETER N/A 02:37:29.70
80 418 MARKUS SCHULER N/A 02:37:31.00
81 416 RENE SCHULER N/A 02:39:10.50
82 67 ROLAND ALBER N/A 02:39:30.30
83 332 ERWIN HAAS N/A 02:39:52.30
84 453 CLAES BJÖRKLUND N/A 02:40:10.80
85 448 FRANZ DANNER N/A 02:41:02.00
86 566 MICHAEL KUTTER N/A 02:41:17.20
87 343 JONAS BÜRGLER N/A 02:41:44.80
88 322 CHRISTIAN WITTENSÖLDNER N/A 02:42:01.80
89 54 MARTIN MORAVEC N/A 02:42:16.40
90 443 JARI HIRN N/A 02:42:34.30
91 331 BLAISE MOOS N/A 02:42:40.00
92 326 MANFRED SOMMER N/A 02:42:53.30
93 400 WALTER BRUNNER N/A 02:43:06.00
94 229 BUOLF NÄFF N/A 02:43:18.80
95 311 LORENZ FELDMANN N/A 02:43:19.30
96 389 VÍT EHRENBERGER N/A 02:43:23.80
97 250 JIRI NOVOTNY N/A 02:43:34.20
98 299 MARKUS MEIER N/A 02:43:56.70
99 310 MATS ERIKSSON N/A 02:44:34.50
100 405 ROLAND MAY N/A 02:45:10.40


* Komplette resultater alle klasser og begge kjønn



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +