Masako Ishida og Øystein Pettersen, begge fra Team United Bakeries, stormet inn til hver sin seier i sesongens 4. renn av Swix Ski Classics, La Diagonela 2015. Foto: Magnus Östh/Swix Ski Classics.

Masako Ishida og Øystein Pettersen, begge fra Team United Bakeries, stormet inn til hver sin seier i sesongens 4. renn av Swix Ski Classics, La Diagonela 2015. Foto: Magnus Östh/Swix Ski Classics.

Team United Bakeries ligger i front av Swix Ski Classics

Se stillingen for alle trøyer

Team Coop, Team Santander og Team LeasePlan Go er blant utfordrerne, men etter sin dobbeltseier i Sveits og La Diagonela lørdag, troner nå TUB-gjengen alene på topp.

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst
Menn
#   country navn team poeng
1 (4) Øystein Pettersen UNBA 445
2 (2) Morten Eide Pedersen COOP 435
3 (1) Anders Aukland SANT 430
4 (3) Petter Eliassen LEAS 380
5 (9) Tord Asle Gjerdalen SANT 235
6 (25) Christoffer Callesen LEAS 225
7 (18) John Kristian Dahl UNBA 215
8 (8) Stanislav Řezáč SILV 209
9 (13) Bruno Debertolis TXLS 204
10 (5) Johan Kjølstad UNBA 190
11 (10) Anders Høst LYNS 183
12 (6) Bill Impola COOP 180
13 (7) Tore Bjørseth Berdal UNBA 158
14 (20) Alexey Dvoskin RUSM 142
15 (15) Oskar Svärd COOP 139
16 (14) Ivan Arteev RUSM 136
17 (11) Stian Hoelgaard LEAS 125
18 (12) Daniel Richardsson L157 120
19 (16) Audun Laugaland LEAS 108
20 (31) Jørgen Aukland SANT 104
21 (22) Daniel Tynell TTYN 102
22 (24) Fredrik Byström L157 100
23 (17) Andreas Nygaard SANT 99
24 (30) Kalle Gräfnings SBER 98
25 (63) Arne Post UNBA 89
26 (63) Vetle Thyli UNBA 80
27 (28) Markus Jönsson SKIR 78
28 (19) Jimmie Johnsson COOP 73
29 (21) Maxim Vylegzanin RUSM 70
30 (45) Antti Lampinen PELT 68
31 (23) Jörgen Brink L157 67
32 (37) Jerry Ahrlin SANT 64
32 (29) Daniel Yeuilla TXLS 64
34 (67) Anders Södergren LEAS 62
35 (67) Jens Eriksson SANT 58
36 (41) Magnus Jonsson SBER 57
37 (26) Simone Paredi LIVI 54
37 (26) Kjetil Dammen LEAS 54
39 (39) Riccardo Mich FUTU 51
40 (31) Sergio Bonaldi LIVI 50
41 (43) Martin Holmstrand AXAS 49
42 (33) Algo Kärp PIIN 47
42 (44) Erik Melin Söderström SKIR 47
42 (34) Valerio Leccardi TXLS 47
42 (34) Maicol Rastelli LIVI 47
46 (36) Jiří Ročárek ATLA 44
47 (38) Pavel Ondrášek ATLA 43
48 (42) Joar Thele LYNS 42
49 (46) Nicola Morandini FUTU 39
50 (50) Marcus Johansson L157 38
51 (39) Ondřej Horyna PIIN 37
52 (65) Klas Nilsson MILA 35
53 (52) Linus Larsson SBER 25
54 (47) Svein Tore Sinnes SIRD 24
54 (48) Simone Bosin FUTU 24
56 (49) Sami Jauhojärvi COOP 23
57 (51) Geir Ludvig Aasen Ouren SYNN 22
58 (52) Bruno Carrara FUTU 20
58 (52) Tomáš Jakoubek SILV 20
58 (52) Jan Krška ATLA 20
58 (52) Andrey Tyuterev RUSM 20
58 (52) Lorenzo Cerutti TXLS 20
58 (52) Nicolas Bormolini LIVI 20
58 (52) Thomas Bormolini LIVI 20
58 (52) Jakub Rádl PIIN 20
58 (52) Sondre Grønvold LYNS 20
67 (62) Mikko Koutaniemi FORC 18
68 (67) Rikard Tynell TTYN 17
69 (64) Stian Remseth Andresen LYNS 11
69 (67) Björn Rydvall MILA 11
71 (67) Matthias Kuhn ETIX 9
72 (67) Pasi Vuori PELT 8
73 (67) Erik Jonsson MILA 7
74 (67) Johan Sandberg MILA 1
74 (66) Jakub Pšenička ZIZK 1
Kvinner
#   country navn team poeng
1 (1) Kateřina Smutná SILV 560
2 (2) Seraina Boner COOP 500
3 (6) Masako Ishida UNBA 370
4 (3) Britta Johansson Norgren SKIP 340
5 (9) Laila Kveli SANT 220
6 (8) Solfrid Braathen SKIP 212
7 (4) Lina Korsgren SKIP 180
8 (11) Annika Löfström COOP 175
9 (5) Adéla Boudíková PIIN 170
9 (16) Viktoria Melina RUSM 170
11 (17) Rahel Imoberdorf TXLS 151
12 (7) Kristina Roberto SBER 149
13 (23) Nina Lintzén SKIP 122
14 (10) Julia Tikhonova RUSM 120
15 (18) Šárka Zelenková SILV 118
16 (22) Esther Bottomley TXLS 108
17 (12) Holly Brooks SANT 95
18 (13) Tatjana Mannima FUTU 90
18 (26) Tuva Toftdahl Staver LEAS 90
20 (14) Maria Rydqvist SBER 82
21 (15) Polina Ermoshina RUSM 78
22 (19) Hilde Losgaard Landheim COOP 62
22 (19) Tone Sundvor SYNN 62
24 (20) Marthe Kristine Hafsahl Karset UNBA 55
25 (21) Martina Chrástková TXLS 51
26 (24) Simonetta Carbogno TXLS 29
27 (25) Sigrid Aas LEAS 20


Swix Ski Classics Sprint

#   country navn team poeng
1 (2) Petter Eliassen LEAS 110
2 (1) Øystein Pettersen UNBA 70
3 (3) Andreas Nygaard SANT 50
4 (5) Anders Aukland SANT 40
4   Bill Impola COOP 40
4 (4) John Kristian Dahl UNBA 40
4   Daniel Yeuilla TXLS 40
8 (6) Bruno Debertolis TXLS 30
8   Jens Eriksson SANT 30
10 (6) Stanislav Řezáč SILV 20
10   Vetle Thyli UNBA 20
12 (8) Morten Eide Pedersen COOP 10
12 (8) Andrey Tyuterev RUSM 10
14   Christoffer Callesen LEAS 5
14 (10) Sami Jauhojärvi COOP 5
14 (10) Tord Asle Gjerdalen SANT 5


Swix Ski Classics Team

#   team poeng
1 (2) Team United Bakeries 1490
2 (1) Team Coop 1354
3 (3) Team Santander 1246
4 (5) Team LeasePlan Go 920
5 (4) Silvini Madshus team 839
6 (6) Russian Marathon Team 703
7 (7) Team Xcalibur Lill Sport 593
8 (9) Lager 157 Ski Team 345
9 (11) Team SkiProAm 340
10 (10) Skistart.com-Bergslagen 337
11 (8) Team Pioneer Investments 299
12 (13) Lyn Ski 251
13 (12) Team Futura 220
14 (14) Scame Ski Trab Marathon Livigno Team 162
15 (16) Team Ski&Run 139
16 (15) Atlas 117
17 (18) Team Tynell 99
18 (21) Team Synnfjell 84
19 (19) Team Peltonen 76
20 (17) Žižkovský Tygři 51
21 (24) Team 7-Mila 46
22 (23) AXA Sports Club 29
23 (20) Sirdal Ski 24
24 (22) Team Skiforce 18
25 (25) Etixx Ski Team 9
26 (25) Team Oslo Sportslager 0
27 (25) Team Bjørn Myhre Sport 0


Swix Ski Classics Youth - Menn

#   country name team poeng
1 (2) Anders Høst LYNS 183
2 (1) Bill Impola COOP 180
3 (3) Stian Hoelgaard LEAS 125
4 (4) Andreas Nygaard SANT 99
5 (4) Vetle Thyli UNBA 80
6 (7) Riccardo Mich FUTU 51
7 (5) Maicol Rastelli LIVI 47
8 (6) Pavel Ondrášek ATLA 43
9 (8) Joar Thele LYNS 42
10 (10) Marcus Johansson L157 38
11 (9) Simone Bosin FUTU 24
12 (11) Lorenzo Cerutti TXLS 20
12 (11) Nicolas Bormolini LIVI 20
12 (11) Thomas Bormolini LIVI 20
12 (11) Jakub Rádl PIIN 20
12 (11) Sondre Grønvold LYNS 20
17 (16) Stian Remseth Andresen LYNS 11
18 (17) Jakub Pšenička ZIZK 1


Swix Ski Classics Youth - Kvinner

#   country name team poeng
1   Tuva Toftdahl Staver LEAS 90
2 (1) Hilde Losgaard Landheim COOP 62
2 (1) Tone Sundvor SYNN 62

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut


blog comments powered by Disqus