RESULTATER: SØNDAG: Fossavatn Ski Marathon: Kvinner + Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Verdenscup Rybinsk - Skiathlon - Menn 2015


Annonse

Resultater Verdenscup - Skiathlon, menn
Rybinsk Russland - 25. januar 2015

Arrangementstype: Langrenn
 

Plass Startnr Navn Født Nasjon Tid Etter
 1  4 VYLEGZHANIN Maxim  1982  RUS   1:21:54.8  
 2  1 COLOGNA Dario  1986  SUI   1:21:57.5  +2.7
 3  8 HEIKKINEN Matti  1983  FIN   1:22:01.0  +6.2
 4  9 VOLZHENTSEV Stanislav  1985  RUS   1:22:02.7  +7.9
 5  14 CHERNOUSOV Ilia  1986  RUS   1:22:02.7  +7.9
 6  29 GLAVATSKIKH Konstantin  1985  RUS   1:22:03.3  +8.5
 7  16 LEGKOV Alexander  1983  RUS   1:22:04.4  +9.6
 8  17 TURYSHEV Sergey  1985  RUS   1:22:08.2  +13.4
 9  3 HARVEY Alex  1988  CAN   1:22:10.8  +16.0
 10  15 NOECKLER Dietmar  1988  ITA   1:22:10.9  +16.1
 11  30 HOLUND Hans Christer  1989  NOR   1:22:11.1  +16.3
 12  24 SKOBELEV Vladislav  1987  RUS   1:22:11.2  +16.4
 13  2 BELOV Evgeniy  1990  RUS   1:22:11.7  +16.9
 14  18 DUVILLARD Robin  1983  FRA   1:22:14.0  +19.2
 15  12 SVEEN Simen Andreas  1988  NOR   1:22:14.2  +19.4
 16  38 UTKIN Alexander  1986  RUS   1:22:18.9  +24.1
 17  26 DEMENTIEV Eugeniy  1983  RUS   1:22:19.7  +24.9
 18  13 GAILLARD Jean Marc  1980  FRA   1:22:21.6  +26.8
 19  21 BABIKOV Ivan  1980  CAN   1:22:26.3  +31.5
 20  33 IVERSEN Emil  1991  NOR   1:22:28.2  +33.4
 21  10 DE FABIANI Francesco  1993  ITA   1:22:28.7  +33.9
 22  36 SVANEBO Anders  1984  SWE   1:22:30.8  +36.0
 23  31 JAPAROV Dmitriy  1986  RUS   1:22:32.2  +37.4
 24  40 RUNDGREEN Mathias  1991  NOR   1:22:35.3  +40.5
 25  23 TRITSCHER Bernhard  1988  AUT   1:22:36.5  +41.7
 26  45 VITSENKO Alexey  1990  RUS   1:22:37.5  +42.7
 27  5 MANIFICAT Maurice  1986  FRA   1:22:40.7  +45.9
 28  28 LEHTONEN Lari  1987  FIN   1:22:43.5  +48.7
 29  19 TSCHARNKE Tim  1989  GER   1:22:46.1  +51.3
 30  32 SEDOV Petr  1990  RUS   1:22:58.0  +1:03.2
 31  47 DOLIDOVICH Sergei  1973  BLR   1:23:00.6  +1:05.8
 32  20 USTIUGOV Sergey  1992  RUS   1:23:13.7  +1:18.9
 33  7 BESSMERTNYKH Alexander  1986  RUS   1:23:22.0  +1:27.2
 34  27 KERSHAW Devon  1982  CAN   1:23:30.0  +1:35.2
 35  6 CLARA Roland  1982  ITA   1:23:42.7  +1:47.9
 36  41 SEMENOV Michail  1986  BLR   1:23:52.2  +1:57.4
 37  49 SKAR Sindre Bjoernestad  1992  NOR   1:24:27.0  +2:32.2
 38  42 BACKSCHEIDER Adrien  1992  FRA   1:24:27.5  +2:32.7
 39  37 HOFER David  1983  ITA   1:24:29.5  +2:34.7
 40  46 KILLICK Graeme  1989  CAN   1:24:31.1  +2:36.3
 41  11 LIVERS Toni  1983  SUI   1:25:00.4  +3:05.6
 42  44 POIRRIER Bastien  1988  FRA   1:25:19.6  +3:24.8
 43  25 BING Thomas  1990  GER   1:26:19.2  +4:24.4
 44  34 ANDERSSON Simon  1991  SWE   1:26:19.3  +4:24.5
 45  55 FILIPPOV Alexander  1990  RUS   1:26:30.6  +4:35.8
 46  52 GARDENER Stefano  1990  ITA   1:26:32.2  +4:37.4
 47  57 AKHMADIYEV Yerdos  1985  KAZ   1:26:37.7  +4:42.9
 48  43 GELSO Matthew Phillip  1988  USA   1:26:47.0  +4:52.2
 49  59 ASTAPENKA Yury  1990  BLR   1:28:11.8  +6:17.0
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse