Resultater Marcialonga 2015 - Norske kvinner



Resultater Marcialonga - 57 km, klassisk (forkortet fra 70 km)
Mazzin (flyttet fra Moena) til Cavalese, Italia - 25. januar 2015


* De 30 beste kvinner og 50 beste menn lenger ned på denne siden

* Resultater for alle løpere og alle klasser via denne linken

Kun norske kvinneløpere i rangert rekkefølge
Plassiffer er plassering blant alle damer uansett nasjon 

2. KVELI Laila 1987 OSTERSUND 2:20.42,2
16. SUNDVOR Tone 1989 VIKESA 2:35.57,4
19. DYRHOVD Margrete Roessum 1993 KRODEREN 2:48.19,7
20. OEVREBUST Liv Janne 1968 OSLO 2:49.58,8
21. MARTENSSON Heidi 1995 VIKERSUND 2:50.59,9
23. BERGER Elisabeth 1968 OSLO 2:53.32,1
24. WIGAARD Elisabeth 1967 KONGSBERG 2:55.33,0
25. LERVIK Laukli Ase 1970 ASKER 2:55.52,3
28. PETERSEN Line Rasmussen 1970 SIGGERUD 2:56.48,8
29. THOMASGAARD Maren 1989 OSLO 2:59.25,3
31. JOHANSSON Sofia 1981 OSLO 3:02.06,0
33. JORGENSEN Jill 1973 OSLO 3:03.52,2
34. HAUGEN Stine 1985 OSLO 3:04.28,3
39. MYHRE Nina 1974 OSLO 3:10.41,2
41. BJORSVIK Marte Stoback 1987 TROMSO 3:12.36,1
43. SKARPNORD Tone 1972 BRUMUNDDAL 3:13.54,4
44. FJELD Marianne 1981 LOMMEDALEN 3:14.42,5
46. DAHLEN Monica Blomlie 1962 HAFRSFJORD 3:15.03,8
48. ANDERSEN MOE Merethe 1967 OSLO 3:15.19,6
49. GULLIKSEN Kine 1988 OSLO 3:15.24,2
50. AARRESTAD Cathrine Bendz 1962 STAVANGER 3:16.45,8
51. LANGKAAS Elise 1995 RYKKINN 3:17.02,9
53. NYGAARD Jenny 1996 FLISA 3:17.58,2
54. SLAEN Kristin 1966 OPPDAL 3:18.19,6
55. INDREDAVIK Ingvild 1989 NESTTUN 3:19.56,2
58. HOLTAN Gunn Sande 1971 SURNADAL 3:20.50,2
62. THUNE Christine 1962 OSLO 3:22.28,5
63. GRINAKER Wenche Hoel 1960 HONEFOSS 3:23.19,4
68. SCHOYEN Randi Kristin 1967 LILLESTROM 3:25.55,2
70. HANDAL Henriette Elverum 1995 OSLO 3:27.08,0
71. STROEM SOLLI Lotte 1986 HOSLE 3:27.24,4
72. TANGEN Margarete Von 1981 OSLO 3:27.36,2
73. SLETTESTOL Dagmar 1962 OSLO 3:28.21,7
75. HAGESAETHER Jorunn 1971 TOVASTAD 3:28.35,5
79. KLEGGETVEIT Solvor 1990 EIKEN 3:29.52,6
81. FREDRIKSEN Ellen Kari 1963 NITTEDAL 3:30.02,1
83. LOBERG Janne 1965 TRONDHEIM 3:30.07,0
84. AGEDAL Eli 1968 BYREMO 3:30.09,2
85. TOLLEFSEN Ingvild 1981 OLSO 3:31.06,2
86. LARSEN SVERRESDATTER Lill 1979 TROMSO 3:31.12,8
89. MEISINGSETH Bente 1965 ASKER 3:32.06,4
90. NORDHAGEN Marit 1967 Oslo 3:32.51,4
92. HOLIEN Bjorghild 1964 LAERDAL 3:33.13,1
95. RAFEN-SPARBY Bente 1976 HASLUM 3:34.35,7
96. BRODAHL Christina Frydenlund 1967 HONEFOSS 3:34.38,0
97. BORRESEN Vivi 1975 LILLEHAMMER 3:34.52,0
101. DAMMEN Hilde 1962 SKJETTEN 3:35.36,6
103. L'ABEE LUND Trine 1968 OSLO 3:35.45,3
106. BJERKNES Berit Stav 1959 FJELLHAMAR 3:36.33,4
107. LAKSNES Else 1953 SPILLUM 3:36.42,4
108. GLOMSROD JAKSTAD Hedda 1977 GAMLE FREDRIKSTAD 3:36.47,1
110. GUNNARSLI Mai Kersten 1961 SKIEN 3:36.57,5
114. CARLSEN Else Karin 1964 HONEFOSS 3:38.00,8
115. GULLI LEHNE Astri 1968 BRUMUNDDAL 3:38.23,0
116. GRIEG Camilla Marianne 1964 BERGEN 3:38.52,4
117. HJORTH Siri Solvang 1983 OSLO 3:38.56,3
118. GUTTORMSEN Turid 1957 HONEFOSS 3:39.22,8
121. KARLSEN Ellen Christine 1967 HOSLE 3:39.39,7
122. BJERVA Marianne 1979 OSLO 3:39.42,5
125. SKUTBERG Linda 1971 OSLO 3:40.11,3
126. BEDDARI Kaisa 1990 INNDYR 3:40.22,2
129. FALNES Torhill Gysland 1964 STAVANGER 3:41.09,7
130. AGEDAL Olga 1961 BYREMO 3:41.19,2
133. MANGERSNES Anne Marte 1988 OSLO 3:41.59,0
134. HOILAND Bodil 1956 NAERBOE 3:42.14,3
139. SELBOE Helene 1966 LILLESTROM 3:42.45,3
141. HAGEN Nina 1971 KRODEREN 3:43.12,5
142. INDREDAVIK Grethe 1956 NESTTUN 3:43.26,8
144. OLSEN Iren 1957 OSLO 3:44.05,9
146. JACOBSEN Mette 1962 OSLO 3:44.15,3
147. SVENDSEN Catrine Kleve 1970 SLEMMESTAD 3:44.21,3
149. SKATTEBOE Sigrid 1988 OSLO 3:45.16,4
150. ASP Lene Anette 1972 OSLO 3:45.18,2
151. GRUNDVAG OTTESEN Torill 1964 TROMSO 3:45.47,6
155. GRONAS Iren 1969 LILLEHAMMER 3:46.11,4
156. HESKESTAD Britt 1964 STAVANGER 3:46.42,9
157. JOHANSEN Lene 1965 OSLO 3:46.44,3
158. HOLTH Inger 1957 GRANLI 3:46.45,9
160. DREYER Anne Gunn 1970 BODOE 3:47.02,7
161. RAVNDAL Brit Gerny 1960 TAU 3:47.07,5
163. ELLINGSEN Kari Solberg 1990 HUNDHAMMEN 3:47.21,8
166. LUNDBLAD Lene 1976 OSLO 3:48.33,0
168. AANESEN Helle 1966 OSLO 3:49.00,3
169. NYLUND Anne Karin 1962 OSLO 3:49.17,9
171. ABELSEN Trude 1971 KROKSTADELVA 3:50.13,7
172. BERNER Elna 1954 NESBRU 3:50.17,5
173. SUNSBY Lise Kristin 1971 ASKER 3:50.45,5
174. GRANNE Kristin 1964 OPPEGARD 3:50.47,5
177. VEEN Kari Anne 1970 STAVANGER 3:52.31,8
178. MOEN Kristin 1965 LORENSKO 3:52.46,6
180. HENRIKSEN Ragna 1964 OPPDAL 3:53.14,8
182. PRESTEGAARDSHUS Kari 1963 OSLO 3:53.44,8
185. TEGNANDER Beathe 1964 BODOE 3:54.02,8
186. SKJOREN Anita 1980 OSLO 3:54.21,4
189. FREDRIKSEN Siri F. 1964 MANDAL 3:55.33,4
190. KVISGAARD Anniken Dygd 1974 LEIRA 3:55.45,5
192. LUNDRING Hege 1973 JESSHEIM 3:56.10,8
193. MYRSET Tove Jordal 1987 OSLO 3:56.15,1
196. PIGNATEL Karine 1967 LOMMEDALEN 3:56.42,4
198. TORP Anita 1965 DROBAK 3:56.44,0
199. JAKOBSEN Trine 1970 BODOE 3:56.48,1
201. HOLTE Annette 1967 KONGSBERG 3:57.16,5
202. STALHEIM Hidegunn Sofie 1962 SNAROYA 3:58.04,5
204. HUSE Hilde 1962 OSLO 3:58.13,2
207. HOVSTAD AAS Tordis Merete 1968 GRIMSTAD 3:58.31,8
209. SKAUG Heidi 1968 IFSJORDEN 3:59.15,3
210. OBRESTAD Liv Grete 1958 STAVANGER 3:59.19,4
211. JOHNSEN Ase Ribe 1966 GRIMSTAD 3:59.23,4
213. HESTAD Harriet 1975 OPPDAL 3:59.46,2
214. ASK Hege 1964 MANDAL 4:00.18,0
215. HOLTSKOG Elisabeth Karigstad 1977 KRISTIANSAND 4:00.28,5
218. EVJENTH Britt Vassdal 1962 OSLO 4:01.01,4
219. ODEGAARD Marte 1981 OSLO 4:01.22,8
222. KYDLAND Anne Grethe Rostad 1960 HAMAR 4:02.34,1
223. SEDAHL Tine 1986 LILLEHAMMER 4:03.06,9
224. LEIN Kristin 1958 OSLO 4:03.11,6
226. RAVNAA Ellen 1963 OSLO 4:03.36,1
228. BOGHOLM KNUTSEN Ingrid 1987 TROMSO 4:04.11,1
229. TIMLAND Kjersti Buverud 1969 SKIEN 4:04.30,6
231. MICHELSEN Wenche 1958 BORKENES 4:04.40,3
232. KOPLAND Maren 1990 VIKERSUND 4:04.48,8
237. EINES Kari Vik 1974 JESSHEIM 4:05.19,2
239. BAKKEN Lena Margareta 1972 ELVERUM 4:05.26,4
240. BJORNSTAD Hanne 1960 BODOE 4:05.45,1
241. HJERTHOLM Kristin 1962 OSLO 4:05.48,6
242. OLAISEN Katrin 1963 OSLO 4:06.07,4
243. SOLHEIM Marita 1975 LAKSELV 4:06.17,9
244. JACOBSEN Monica 1971 OSLO 4:06.35,2
246. SCHJONSBY Anne Pernille 1963 LOVENSTAD 4:06.37,7
247. LILLEGARD SCHEI Aid 1966 TROMSO 4:06.53,6
248. DYRHOVD Unni Rossum 1963 KRODEREN 4:07.01,3
251. GULDAHL Marianne Kveberg 1960 JEVNAKER 4:07.16,9
253. STEIGEDAL GULDHAUG Kristin 1984 SKJETTEN 4:07.31,5
255. HAUGEN Carina 1984 DROBAK 4:07.52,5
257. GUNNULFSEN Ann Elisabeth 1962 HOKKSUND 4:08.00,1
258. MOEN Ase M. 1966 GRIMSTAD 4:08.01,3
259. DAHL Marthe Kari 1956 LILLEHAMMER 4:08.02,3
260. ROED Randi Helene 1963 HAMAR 4:08.02,6
261. TALSNES Siri Kraft 1963 HAMAR 4:08.04,5
264. FREDRIKSEN Lisa Mari 1991 INNDYR 4:08.51,3
266. JORGENSEN Stina 1968 BODO 4:08.52,6
267. KLEIVDAL Kristine 1972 OSLO 4:08.56,1
268. CAMERAS Clary 1964 KULLAVIK 4:09.06,2
271. NERDAL Nina 1970 TROMSDALEN 4:09.19,7
273. JOHNSEN Cathrine Andrea 1991 TRONDHEIM 4:09.27,4
283. LANGAAS HOLT Mette 1963 OSLO 4:11.05,7
284. NYGAARD Berit 1967 OSLO 4:11.11,3
285. WINTHER Christina 1970 HOVIK 4:11.45,0
286. BERG Marit 1968 OSLO 4:12.02,6
293. KINDEM Liv 1963 OSLO 4:13.10,6
294. ISACHSEN Kristin 1956 ASKER 4:13.39,0
295. MOSENG Marianne 1964 GJERDRUM 4:13.40,7
297. BAECK Gro 1980 BODOE 4:14.02,4
300. STORRUD Silje Marie 1991 HAUGLANDSHELLA 4:14.30,2
301. TREANGEN Bente 1974 KRODEREN 4:14.39,7
304. LEIREN Kirstin 1976 OSLO 4:15.26,3
305. THORSEN Berit 1967 HORTEN 4:15.31,2
306. KALTENBORN Cecilie R 1976 HOSLE 4:15.40,0
308. LARSEN Gry Anita 1970 SAETRE 4:15.57,1
313. SANDSBRAATEN Marit 1965 OSLO 4:16.31,4
314. EDBERG Carina Elisabet 1967 HOLMENSTRAND 4:16.45,1
315. SKAMO Cathrine 1974 OSLO 4:16.47,9
316. STORSET Rubi 1976 HAGAN 4:16.51,4
317. NORDERHAUG Ann Merethe 1962 EIDSVOLL 4:16.58,6
318. STORHAUG Liv Ragnhild 1966 KVERNALAND 4:17.10,1
320. ERI Turid Johanne 1949 RADAL 4:17.16,5
321. JOHANNESSEN Bergfrid Halden 1979 HARESTUA 4:17.20,1
323. MYHRE Marianne Heidi 1960 HESSENG 4:17.45,3
324. MOLLEBAKKEN Kjerstin 1962 HESSENG 4:17.49,1
328. OSTBY Jeanette 1986 ASKER 4:18.43,5
329. CORNELIUSSEN Nina Lonnes 1969 OSLO 4:18.54,2
331. KLEGGETVEIT Ingunn 1965 EIKEN 4:19.01,7
334. MELOY UTSI Marit 1978 KARASJOK 4:19.25,9
338. EIKLID Monica 1965 OSLO 4:19.46,4
339. HOLTVEDT Eirill Kallestad 1974 OSLO 4:19.55,7
342. BJARSTAD Ida Sofie Ask 1967 GULLAUG 4:20.09,0
345. FORNES Sissel 1969 OSLO 4:20.34,8
348. WIIG Marianne 1981 OSLO 4:21.00,4
349. MOSTI Stine 1983 BODO 4:21.04,7
350. BJELLANES Vigdis 1962 BODO 4:21.26,7
351. LAGERGREN Mi 1976 OSLO 4:21.30,5
353. ALHAUG Benedikte 1972 STAVANGER 4:21.41,1
358. GEORGSSON BRATLIE Erica 1967 OSLO 4:22.35,6
359. JORGENSEN Cathrine 1974 OSLO 4:22.37,2
366. VATNE Maria 1977 OSLO 4:23.24,2
371. SUNNAS Nina 1955 KRISTIANSAND 4:23.56,5
372. TOPLAND Sigrun 1968 GRIMSTAD 4:24.15,6
373. DEKKO Cathrine 1972 OSLO 4:24.16,9
374. JOHANNESSEN Bjorg 1962 OSLO 4:24.17,0
375. JUTKVAM Nina 1967 OSLO 4:24.24,5
377. NAKKEN Trine Lise 1973 OSLO 4:24.36,5
378. GRUNDETJERN Mette 1960 KRISTIANSAND 4:24.49,5
379. ARNESEN Cathrine E. 1960 ENEBAKK 4:24.57,2
380. KRISTOFFERSEN SKJERVE Nina 1962 MAURA 4:25.09,1
381. SOLLI Tove Karin 1963 BRONNOYSUND 4:25.22,4
382. WAEHLE Gry Senderud 1967 VOSS 4:25.30,4
383. AUSTAD Anne Grete 1968 NORDKISA 4:25.33,1
384. GJOLME Kari 1963 VESTEROY 4:25.36,7
386. GRONNING Anne Gamman 1964 HAFRSFJORD 4:26.04,4
387. LEIRDAL Aase Mai 1963 KOLBU 4:26.08,6
389. JORGENSEN Ann Kristin 1964 BODOE 4:26.21,0
390. OSTBY Heidi 1965 SANDE I VESTFOLD 4:26.26,3
394. BENTZEN Liv 1954 BRONNOYSUND 4:26.54,7
395. FORNES Gunn 1957 SKATVAL 4:27.26,3
396. MALVIK Liv 1965 TRONDHEIM 4:27.46,9
398. SANDNESS MELBY Elsa 1962 TVERLANDET 4:28.27,1
400. NIPE Marianne 1976 OSLO 4:28.33,5
404. MOE Marit Langeland 1967 KONGSBERG 4:29.14,8
409. BJORINGSOY Stine Karen 1989 HERLAND 4:30.48,2
415. KARLSEN Anne Grethe Thomle 1968 SKEDSMOKORSET 4:31.09,1
417. HOILAND MJOLSNES Reidun Marie 1981 NAERBO 4:31.18,6
420. ARNTZEN Cathrine 1962 HOVIK 4:31.35,5
423. MOE Jeanette Foyn 1968 TONSBERG 4:31.58,9
424. RONHAUG Lena 1966 BODO 4:31.59,9
425. LOKSE Merete 1973 SKEDMOKORSET 4:32.24,7
427. ALEXANDERSEN Kristin 1961 ENGELSVIKEN 4:32.48,5
428. AVLUND Ingeborg 1964 OSLO 4:33.00,9
430. BRONES Inger Lise 1965 KVALOYSLETTA 4:33.15,8
434. RIMEREIT Anita Eidsvik 1971 STAVANGER 4:33.23,0
435. LOUG Olaug Seljeskog 1959 JOERPELAND 4:33.28,4
436. STANG HOX Pernille 1988 OSLO 4:33.44,3
440. ANDREASSEN Aina 1975 ALGARD 4:34.12,0
442. ROSS Eva Marie 1977 OSLO 4:34.26,6
444. LIBERG SANNES Tove 1955 OSLO 4:34.48,4
446. GJEDEBO Catrine 1962 OSLO 4:35.36,3
447. HINNA Astri Elisabeth 1971 STAVANGER 4:36.06,1
448. ELLINGSEN Line 1969 SVOLVAER 4:36.27,3
452. SOLBERG Hanne 1968 DROBAK 4:37.10,5
459. LEITVOLL Berit Valle 1966 BODOE 4:38.41,9
462. AUBERT Ingvild 1963 BLOMMENHOLM 4:39.02,5
464. ALTMANN Adele 1970 TROMSDALEN 4:39.33,3
466. BECH Gjertrud 1966 STAVANGER 4:40.05,9
468. BREKKE Terese 1965 TRONDHEIM 4:40.33,2
472. LERVIK Birgit 1966 LAERDAL 4:41.06,3
473. RYTTER Elisif 1950 OSLO 4:41.15,6
474. YRAN Margareta 1955 OSLO 4:41.19,1
479. LIE Kristin 1960 OSLO 4:41.34,3
480. BJORSUM Anne 1959 MANDAL 4:41.52,7
481. MATHISEN Nina Broch 1958 BERGEN 4:41.56,6
489. GAUSTAD Elin 1962 SAELEN 4:43.29,1
491. FLADAGER Annichen 1966 OSLO 4:43.54,6
493. TRAASDAHL Wenche 1964 OSLO 4:44.09,6
497. HANKEN Helene 1970 AALESUND 4:44.35,4
498. SOLLAND Judith 1972 STAVANGER 4:44.36,8
500. BECCER-BRANDVOLD Lene Christel 1979 STJORDAL 4:44.50,4
502. MYGLAND Vigdis 1960 STEINKJAER 4:45.18,7
503. PEDERSEN Marit 1967 TRONDHEIM 4:45.25,3
505. CHRISTENSEN Lise 1965 GRESSVIK 4:45.48,7
507. VAEROY Mette 1961 LORENSKOG 4:46.22,3
508. MARTINSEN Nina 1969 BEKKESTUA 4:46.25,3
511. ARNESEN Hege 1961 OSLO 4:46.57,8
513. REITE Rigmor 1972 AALESUND 4:47.15,5
515. HOIBY Berit 1955 BODALEN 4:47.22,2
521. FASSELAND Anne Gunn 1958 SOR-AUDNEDAL 4:48.08,6
525. EGELAND Anne 1962 JAR 4:48.57,4
527. LOVSETH Runa 1990 OSLO 4:49.26,7
530. HESTMANN Helene 1986 SANDNES 4:50.23,2
531. TANGEN Stine 1985 OSLO 4:50.30,3
534. KVISVIK Jeanette 1972 OSLO 4:50.40,9
536. BRAATHEN Kari Anne 1981 HONEFOSS 4:50.53,6
537. JOHANNESSEN HILLING Dorthe 1974 BODOE 4:51.07,5
538. ANDERSEN Ingeborg 1959 KRISTIANSAND 4:51.13,1
539. GRINROD Anita 1969 DROBAK 4:51.18,0
542. HARTZ Ingeborg 1972 ELVERUM 4:51.53,5
543. FOLSTAD Kristin 1989 VIKERSUND 4:51.58,4
545. FOLSTAD Marie 1989 VIKERSUND 4:51.58,9
549. PEIKLI Lillian 1974 SANDNES 4:52.33,0
553. KLEGGETVEIT Ingvild 1996 EIKEN 4:53.01,4
555. SEMB Kathrine Sole 1962 STABEKK 4:53.35,3
556. ZEINER-GUNDERSEN Kirsti Elisab 1950 ASKER 4:53.37,3
562. BJORE Elisabeth 1966 NORESUND 4:54.16,2
564. OHNSTAD Kirsti 1951 BERGEN 4:54.33,2
565. SUND Anni 1970 OSLO 4:55.15,0
566. BEKKESETH Maren Kathrine 1986 OSLO 4:55.26,4
568. LILLEBY Mari Ann 1960 STJORDAL 4:55.51,1
572. THORSTENSEN Kari 1951 KRONGSVINGER 4:56.28,5
573. MATHISEN Eva 1965 ASKER 4:56.57,2
576. NOSTVIK Cecilie 1971 TROMSO 4:57.31,3
579. SORENSEN Gro Torill 1966 BODOE 4:57.58,6
581. HERSETH Janne 1961 KONGSVINGER 4:58.02,6
585. ROSTAD Torill Margrethe 1960 LUNDAMO 4:58.49,5
586. GRANN Nina 1962 OSLO 4:59.06,2
588. SNOVE Inga 1963 OPPDAL 4:59.37,0
594. FROSTRUD Siw Marian 1970 LILLESTROM 5:00.16,8
595. RODEM Anne Merete 1967 LILLESTROM 5:00.18,7
597. HAABETH Ingrid 1980 BODOE 5:00.34,3
599. GRANLI Kristine 1966 BEITOSTOLEN 5:00.47,0
600. OWREN Grete 1958 FLATAASEN 5:00.58,3
607. ROGNLIEN Mari 1970 VALER 5:02.02,6
608. FOSLI Ingun 1957 OSLO 5:02.28,0
612. IVERSEN Eirin Isabel 1978 KROKELVDALEN 5:02.44,6
613. MATHISEN Kirsten Broch 1953 OSLO 5:02.49,6
616. EGGEN Britt 1959 OSLO 5:03.16,8
617. LINDO Cathrin 1990 BERGEN 5:03.21,9
618. LARSEN Ellen 1948 OSLO 5:03.26,5
620. PETTEROE Stine 1981 DRAMMEN 5:03.41,5
621. EILERTSEN Line 1971 BODO 5:03.54,4
623. SOMMER Anne Mette 1965 SANDSLI 5:04.31,5
626. LAMPE Gunn Eva 1960 ALTA 5:04.46,5
627. CAICEDO DVERGSDAL Paola 1978 RANHEIM 5:05.13,5
629. GRANAAS Nina 1967 FINSTADJORDET 5:05.30,0
634. ELLINGSEN Anne Solberg 1959 HUNDHAMMEN 5:07.25,4
637. EGGESVIK May Kristin 1960 BODOE 5:08.01,8
640. FISKETJONN Hanne 1967 GJERDRUM 5:08.41,1
642. SKRAM Birgit Sofie Weel 1957 SOGNDAL 5:09.12,5
645. FOLLESO Jorunn Frafjord 1960 HAFRSFJORD 5:09.55,7
647. FREKHAUG Merete 1961 BERGEN 5:10.20,2
651. HAVER Helene 1966 STAVANGER 5:10.47,2
655. KRAG Tine 1970 SAETRE 5:11.37,8
657. LOKEN Anne 1956 OSLO 5:11.54,9
658. THORESEN Signe 1980 DOMBAS 5:12.13,5
659. WAHL OLSEN Siri 1950 TRONDHEIM 5:12.31,0
662. ELVEBAKK Sonje Helene 1977 TROMSO 5:13.52,0
662. NILSEN Tove Margrethe 1968 TROMSO 5:13.52,0
664. JOHANNESSEN Inger Mari 1965 HONEFOSS 5:13.58,2
666. HAVDAL Harriet 1967 BODOE 5:14.05,4
667. FRIVOLD Nina 1963 JAR 5:14.05,7
668. SANNER Ingunn 1956 HORTEN 5:14.06,6
673. THORGERSEN Nina Herland 1969 OSLO 5:15.48,7
675. HANNAS Marianne 1970 KRAKEROY 5:16.02,1
676. SKARE Annelin 1971 STAVANGER 5:16.08,9
680. AANENSEN Berit 1958 MANDAL 5:16.52,0
681. KIMESTAD AASE Lill 1955 MANDAL 5:16.54,3
682. OSTERVOLD Anne Lise 1976 TORANGSVAG 5:17.03,6
683. KRISTIANSEN Anne Margrethe 1964 OSLO 5:17.06,9
685. BRYDE Sidsel 1976 OSLO 5:17.09,3
688. BENJAMINSEN Lise Hilmarsdatter 1984 TROMSO 5:17.40,3
689. WEISAETH Hanne Kristin L 1966 OSLO 5:18.08,0
693. TRADIN Hilde Merete 1957 TRONDHEIM 5:19.18,2
694. ANDERSON Sonia 1960 STAVANGER 5:19.26,2
696. JOHANSEN Hege 1967 DRAMMEN 5:19.37,9
702. SORVIG Marit Dahl 1973 NESBRU 5:21.39,0
705. FUGLESTAD Brit Elin 1959 SANDNES 5:21.50,6
707. HAAKENSTUEN Nina 1961 OSLO 5:21.54,8
709. GUDMESTAD Jorunn 1961 SANDNES 5:21.58,5
712. SUNDE Camilla 1978 OSLO 5:22.40,0
719. TANGEN Cecilie 1987 OSLO 5:23.56,6
720. FURU Stine Merete 1980 OSLO 5:24.22,2
722. FREDRIKSEN Grete 1963 INNDYR 5:24.48,3
725. WELANDER Kirsti Johanne 1967 OPPDAL 5:25.26,2
731. ENGH Marit 1965 OSLO 5:26.35,4
733. NYGARD Monica 1963 HARSTAD 5:26.36,0
735. STEFFENSEN Linda Marie 1975 SEM 5:26.36,3
743. GJESTER Helen 1956 OSLO 5:28.02,9
745. DROPPING Kristine 1980 LJERSKOGEN 5:28.28,4
748. BRANDTZAEG Eldbjorg 1965 HAUGESUND 5:28.41,8
751. TOBIASSEN Jannecke 1974 OSLO 5:28.51,6
757. MOE-NILSSEN Ella 1947 NESTTUN 5:30.20,0
766. RONNING NILSEN Anne Marie 1962 OSLO 5:32.00,3
769. NISI Anne Skaug 1975 GRANSHERAD 5:32.47,2
770. WALTINSEN Nina 1964 BARDU 5:32.55,4
774. YRAN Siri 1986 OSLO 5:34.02,8
775. DJUPEVAG Monika 1973 STOREBO 5:34.36,1
778. LUND Marianne 1967 HAMAR 5:34.50,8
779. ENGEN Inger Karin 1955 OSLO 5:34.58,9
781. AANDALEN May Irene 1955 AAL 5:35.26,3
783. LAMPE HAGBERG Lill Tone 1971 ALTA 5:36.24,7
784. JAHREN Betty 1956 NORGE 5:36.37,5
785. FAUSKE Brit 1956 SVOLVAER 5:36.40,6
790. DALEN Nina 1960 HOVET 5:38.32,9
792. HELGERUD Anne Carine 1956 KONGSBERG 5:39.13,1
801. NEEGARD HAUGO Britt 1953 NES PA HEDMAN 5:40.29,9
804. TANGEN Anne Hj. 1945 OSLO 5:41.11,2
813. LUND Eva Macody 1955 BERGEN 5:42.33,1
815. VIKEN Solveig 1957 OSLO 5:43.10,8
816. MELBYE Ohna Kristin 1959 HEGGEDAL 5:43.13,6
818. THIELEMANN Marianne 1969 DRAMMEN 5:43.32,3
821. HENNINGSEN Kristine Helene 1986 OSLO 5:44.04,4
823. TOLAS Ida Vilin 1985 OSLO 5:44.09,6
825. SCHLYTTER Siv Anita 1964 GJOVIK 5:44.51,9
826. ENGE Unn 1969 SOLA 5:45.11,7
830. MERCKOLL Else Marie 1957 OSLO 5:47.07,0
837. BREDESEN Mona 1955 SKIEN 5:49.10,5
838. CHRISTENSEN Siv 1966 OSLO 5:49.30,3
840. JENTOFTSEN Lise 1963 NORGE 5:49.33,4
842. GRESVIG Isabelle 1971 OSLO 5:49.43,2
846. SIKVELAND Sigrid 1947 OSLO 5:50.29,6
847. WEEN Helen Blegen 1959 OSLO 5:52.04,4
848. SVENDBY Heidi 1960 VESTFOSSEN 5:52.09,8
849. WRANGELL Kirsti 1950 JAR 5:52.30,0
851. LYCKE Irene 1956 BEKKESTUA 5:53.13,8
852. STETTE Gunn Kristin 1969 SKODJE 5:53.21,5
859. STILLERUD Linda 1956 RYKKINN 5:56.10,3
860. STAURBAKK ELIASSEN Dagmar 1955 BODOE 5:56.32,3
864. MELGARD Turid 1951 OSLO 5:59.34,8
865. LOFTHUS Gro Johanne 1969 SAUDA 6:00.25,8
867. DUGSTAD Lene Ring 1962 JAR 6:01.47,2
871. STENERSEN Siv Helene 1968 OSLO 6:05.48,0
872. HERNES Tove 1957 STAVANGER 6:06.12,6
873. FLAAT Ase 1949 GLOMFJORD 6:06.27,6
874. REMMER Anne 1972 TROMSDALEN 6:06.59,0
877. MASSEY May Britt 1956 OSLO 6:07.42,8
878. STEEN-JORGENSEN Hilde 1971 HASLUM 6:07.52,9
885. MELAND Kjersti 1961 INNDYR 6:12.11,2
887. PETTERSEN Eli Stavnes 1956 BERGEN 6:12.47,8
889. JESNES Eva Kristin 1956 FROGNER 6:12.53,0
893. ROKSTAD Kirsten Skinlo 1955 BERGEN 6:14.29,0
895. RUSHFELDT Eli 1965 STANVIK 6:14.49,1
902. SKJERDAL Liv Marie 1967 LAERDAL 6:16.15,1
904. BREIVIK Cathrine 1961 DRAMMEN 6:16.32,1
906. VARNAITE Kristina 1981 LEVANGER 6:19.02,7
907. PETTERSEN Trude 1970 KROKELVDALEN 6:19.33,4
916. GARDVIKEN Jeanett 1979 MOOS 6:22.58,4
921. WILAND Inger Lise Dahn 1971 BODOE 6:26.26,8
922. HARDESTY Solvaar 1982 BODOE 6:26.28,4
923. KROHN-PETTERSEN Ann Helen 1948 STAVANGER 6:26.56,8
926. PETTERSEN Anne Nord 1951 HORTEN 6:29.28,7
929. LEA Dordi 1982 BRYNE 6:32.03,5
931. GILL Elisabeth 1966 EIDSVOLL 6:32.17,1
935. DANIELSEN Mari Skeie 1985 STAVANGER 6:35.13,5
939. RAME Anne Sigrid Sjo 1952 OSLO 6:40.19,1
945. BAKKEBY Sylvi 1968 TROMSDALEN 6:44.11,9
946. SONSTEBY Anne 1964 KOLSAS 6:44.58,7
954. VALMO Anne Sofie 1962 BODOE 6:52.08,8
957. SVEEN Sigrid 1974 LALM 6:53.39,7
961. RYSTAD Trine 1958 INNDYR 7:04.59,2
977. LIGARD Turid 1958 OSLO 7:21.53,6
984. FOLKVARD Marianne 1963 OSLO 7:31.45,4


Kvinner - Topp 30

# startnr. country navn team tid
1 191 KATEŘINA SMUTNÁ SILV 02:20:32.30
2 198 LAILA KVELI SANT 02:20:42.20
3 196 SERAINA BONER COOP 02:20:44.50
4 194 VIKTORIA MELINA RUSM 02:21:16.20
5 187 BRITTA JOHANSSON NORGREN SKIP 02:22:13.30
6 182 MASAKO ISHIDA UNBA 02:23:47.90
7 188 LINA KORSGREN SKIP 02:24:23.00
8 186 ANNIKA LÖFSTRÖM COOP 02:25:36.70
9 199 AURELIE DABUDYK N/A 02:26:51.30
10 192 ADÉLA BOUDÍKOVÁ PIIN 02:28:28.00
11 190 KRISTINA ROBERTO SBER 02:28:31.20
12 195 TATJANA MANNIMA FUTU 02:29:22.30
13 189 NINA LINTZÉN SKIP 02:31:02.10
14 183 RAHEL IMOBERDORF TXLS 02:33:15.70
15 193 TATJANA JAMBAEVA FUTU 02:33:20.70
16 219 TONE SUNDVOR SYNN 02:35:57.40
17 180 HOLLY BROOKS SANT 02:36:01.60
18 437 ŠÁRKA ZELENKOVÁ SILV 02:46:11.30
19 722 ROSSUM DYRHOVD MARGRETE N/A 02:48:19.70
20 779 LIV JANNE OEVREBUST N/A 02:49:58.80
21 2157 HEIDI MARTENSSON N/A 02:50:59.90
22 197 NICOLE DONZALLAZ N/A 02:51:28.50
23 768 ELISABETH BERGER N/A 02:53:32.10
24 629 ELISABETH WIGAARD N/A 02:55:33.00
25 907 ASE LERVIK LAUKLI N/A 02:55:52.30
26 574 CAROLINA TIRABOSCHI N/A 02:56:20.70
27 480 ROBERTA TARTER N/A 02:56:36.80
28 732 RASMUSSEN PETERSEN LINE N/A 02:56:48.80
29 1494 ANNA SOFIA JOBS N/A 02:59:27.70
30 918 STINE HAUGEN N/A 03:04:28.30


Menn - Topp 50

# startnr. country navn team tid
1 15 TORD ASLE GJERDALEN SANT 02:05:15.80
2 5 ANDERS AUKLAND SANT 02:05:18.40
3 11 ØYSTEIN PETTERSEN UNBA 02:05:21.70
4 146 JENS ERIKSSON SANT 02:05:24.50
5 17 TORE BJØRSETH BERDAL UNBA 02:05:34.30
6 80 PETR NOVÁK N/A 02:05:39.40
7 157 PETTER ELIASSEN LEAS 02:05:41.60
8 3 JØRGEN AUKLAND SANT 02:05:47.80
9 24 STIAN HOELGAARD LEAS 02:05:52.20
10 8 JERRY AHRLIN SANT 02:05:55.20
11 12 JÖRGEN BRINK L157 02:05:57.50
12 6 OSKAR SVÄRD COOP 02:06:01.90
13 142 JIMMIE JOHNSSON COOP 02:06:03.70
14 20 AUDUN LAUGALAND LEAS 02:06:04.70
15 13 CHRISTOFFER CALLESEN LEAS 02:06:13.70
16 21 MORTEN EIDE PEDERSEN COOP 02:06:15.80
17 91 VALERIO LECCARDI TXLS 02:06:20.60
18 7 STANISLAV ŘEZÁČ SILV 02:06:25.20
19 23 BILL IMPOLA COOP 02:06:29.70
20 2 JOHN KRISTIAN DAHL UNBA 02:06:32.90
21 70 DANIEL TYNELL TTYN 02:06:33.90
22 160 ANDREAS NYGAARD SANT 02:06:34.20
23 148 KLAS NILSSON MILA 02:06:34.90
24 158 ANDERS HØST LYNS 02:06:47.20
25 151 MARCUS JOHANSSON L157 02:06:48.70
26 9 GIORGIO DI CENTA N/A 02:07:11.20
27 18 KJETIL DAMMEN LEAS 02:07:42.10
28 44 FREDRIK BYSTRÖM L157 02:07:49.90
29 71 RIKARD TYNELL TTYN 02:08:07.80
30 131 IVAR TVEITEN BMYH 02:08:15.90
31 39 IVAN ARTEEV RUSM 02:08:19.80
32 68 ANTTI LAMPINEN PELT 02:08:58.30
33 50 BRUNO DEBERTOLIS TXLS 02:09:04.70
34 88 THOMAS FREIMUTH N/A 02:09:45.50
35 163 GEIR LUDVIG AASEN OUREN SYNN 02:09:51.20
36 53 MAICOL RASTELLI LIVI 02:09:53.00
37 99 DANIEL YEUILLA TXLS 02:09:53.80
38 41 ALEXEY DVOSKIN RUSM 02:10:29.90
39 147 MAGNUS JONSSON SBER 02:10:33.70
40 143 DAN MOBERG ETIX 02:10:41.50
41 76 MARKUS JÖNSSON SKIR 02:10:46.80
42 14 SAMI JAUHOJÄRVI COOP 02:10:59.20
43 65 RICCARDO MICH FUTU 02:11:06.50
44 42 MARTIN HOLMSTRAND AXAS 02:11:10.50
45 155 VALENTIN MAETTIG PIIN 02:11:25.00
46 159 ERIK JONSSON MILA 02:12:00.90
47 154 PAVEL ONDRÁŠEK ATLA 02:12:38.80
48 67 PASI VUORI PELT 02:13:13.60
49 49 FLORIAN KOSTNER N/A 02:13:34.60
50 52 SIMONE PAREDI LIVI 02:14:18.90


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +