Resultater Marcialonga 2015 - Norske menn



Resultater Marcialonga - 57 km, klassisk (forkortet fra 70 km)
Mazzin (flyttet fra Moena) til Cavalese, Italia - 25. januar 2015


* De 30 beste kvinner og 50 beste menn lenger ned på denne siden

* Resultater for alle løpere og alle klasser via denne linken

Kun norske herreløpere i rangert rekkefølge
Plassiffer er plassering blant alle herrer uansett nasjon 

1. GJERDALEN Tord Asle 1983 OSLO 2:05.15,8
2. AUKLAND Anders 1972 LOMMEDALEN 2:05.18,4
3. PETTERSEN Oeystein 1983 SLATTUM 2:05.21,7
5. BERDAL Tore Bjoerseth 1988 TRONDHEIM 2:05.34,3
7. ELIASSEN Petter 1985 ALTA 2:05.41,6
8. AUKLAND Joergen 1975 LOMMEDALEN 2:05.47,8
9. HOELGAARD Stian 1991 OSLO 2:05.52,2
14. LAUGALAND Audun 1981 HJELMELAND 2:06.04,7
15. CALLESEN Christoffer 1988 HEGGEDAL 2:06.13,7
16. PEDERSEN Morten Eide 1987 LILLEHAMMER 2:06.15,8
20. DAHL John Kristian 1981 TRONDHEIM 2:06.32,9
22. NYGAARD Andreas 1990 STRAUMEN 2:06.34,2
24. HOEST Anders Moelmen 1991 OSLO 2:06.47,2
27. DAMMEN Kjetil Hagtvedt 1983 OSLO 2:07.42,1
30. TVEITEN Ivar 1974 KONGSBERG 2:08.15,9
35. AASEN OUREN Geir Ludvig 1974 VINGROM 2:09.51,2
51. SINNES Svein Tore 1979 OSLO 2:14.24,3
57. VAKSDAL Fridtjof 1993 OSLO 2:15.33,9
58. HERMO Runar 1990 TROMSO 2:15.49,6
61. THELE Joar Andreas 1993 LYSAKER 2:16.13,0
72. JOKS Stein 1968 TANA 2:17.51,6
76. SOLLIE Henrik 1975 OSLO 2:18.18,3
79. FAKSTAD Stig Morten 1976 BIRISTRAND 2:18.42,3
80. NAESS Ole Jakob 1972 LARVIK 2:18.48,6
81. GJESTRUMBAKKEN Thomas 1994 GJOVIK 2:19.48,9
83. HATLEN Knut Anders 1980 TRONDHEIM 2:20.09,1
87. BORGER Marius 1982 KNAPSTAD 2:21.08,0
88. VIKEN Oyvind 1971 AASMARKA 2:21.18,8
89. MARTINUSSEN Andreas 1984 JAR 2:21.19,2
90. BAKK Audun 1970 GIMSE 2:21.35,2
93. BJERCKE Bjorn Kristian 1972 SARPSBORG 2:21.47,7
94. GRUDE Jan Erik 1979 HELLELAND 2:22.01,3
95. FARETH Kjetil 1972 ALTA 2:22.13,1
96. SKOGSRUD Kristian 1985 OSLO 2:22.19,3
97. KOFFELD Eskil 1986 OSLO 2:22.19,8
104. HEMMA Jorn 1969 BROTTUM 2:23.02,7
107. OIE Vegard 1992 AASMARKA 2:23.15,8
114. WATTERDAL Eirik 1984 OSLO 2:23.59,6
115. INDREDAVIK Tord 1984 OSLO 2:24.01,0
117. VALSTAD Jan Haavard 1982 RANHEIM 2:24.31,3
118. LERVIK John Markus 1969 ASKER 2:24.32,2
119. HAUKLAND Tore Christian 1979 OSLO 2:24.49,3
120. BOTHUN Gunnar Klemetsen 1982 OSLO 2:24.49,5
122. LID Ole Martin 1994 TOMREFJORD 2:24.56,1
127. GJESTRUMBAKKEN Marius 1988 OSLO 2:25.34,9
128. SKOG Jo Simen 1974 OSLO 2:25.43,7
129. MOLLE Thorstein 1985 SPYDEBERG 2:25.49,7
137. ASP Eirik 1972 OSLO 2:26.26,0
138. SAGBERG SLEVIK Torbjorn 1982 SLEPENDEN 2:26.26,1
142. SYVERSEN Marcus 1995 HALDEN 2:27.05,6
145. TROEEN Erik 1993 LIER 2:27.08,4
148. MAGNUSSEN Tomas 1986 OSLO 2:27.16,8
151. ENEVOLDSEN Jon Arne 1962 CALGARY 2:27.45,2
152. GRANN Stian 1986 EIKSMARKA 2:27.47,3
154. JORGENSEN Petter 1979 OSLO 2:27.53,3
157. BRATA Oystein 1982 OSLO 2:27.59,3
162. GRINI Steinar 1969 OSLO 2:28.14,3
163. HARSTADHAUGEN Tor Einar 1977 SANDEFJORD 2:28.19,1
165. ULRIKSEN Kristian 1986 TROMSO 2:28.20,9
166. BELDO Sigurd Klemetsen 1975 ALTA 2:28.22,0
167. ANDRESEN Stian Levi 1975 OSLO 2:28.42,4
173. AALBERG Anders 1974 LILLEHAMMER 2:29.11,8
174. BRAATHEN Finn Arild 1963 GJETTUM 2:29.13,1
175. DAHL Knut Einar 1988 OSLO 2:29.20,4
176. MILLI Oeystein 1972 DAL 2:29.21,0
178. WENNERSBERG Oyvind 1955 AASMARKA 2:29.24,8
182. HASUND Olav 1964 ASKER 2:29.31,7
183. WIIG Rune 1971 SKI 2:29.32,4
186. GAVOLL-HANSEN Kenneth 1974 OSLO 2:29.42,9
188. ENGELSTAD Kjetil 1971 HONEFOSS 2:29.47,1
189. GOTTFRIDSSON David 1990 NITTEDAL 2:29.49,5
190. LOEVAAS Stig Magnar 1963 TRONDHEIM 2:29.52,0
192. BERGE Lars 1965 OSLO 2:29.55,5
194. BERGSVAND Knut 1965 LARVIK 2:29.59,6
196. FJELDHEIM Svein 1964 OSLO 2:30.20,0
198. WAERENSKJOLD Nicolas A. 1982 OSLO 2:30.24,5
200. GOMO Terje 1969 KOLBOTN 2:30.36,6
204. GJESTRUD Erlend 1977 OSLO 2:31.11,4
213. WETTERGREEN Morten 1977 HOSLE 2:31.47,2
215. HEGGELUND Terje 1968 OSLO 2:31.57,1
218. INGLINGSTAD Bent 1971 OSLO 2:32.06,7
219. LUND Tor Martin 1971 LARVIK 2:32.12,5
222. ROTTING Tom Are 1961 OSLO 2:32.21,1
224. GLOMSROD Bredo 1952 GAMLE FREDRIKSTAD 2:32.26,1
225. ANDREASSEN Odd Gaute 1973 ALGARD 2:32.31,1
226. LITLERE Lars 1984 OSLO 2:32.33,6
228. VAKSDAL Martin 1986 OSLO 2:32.40,9
229. GUNNEROED Georg 1971 OSLO 2:32.48,4
230. BJERKE Ola 1967 OSLO 2:33.04,5
231. JENSSEN Ronny Thomas 1978 OREBRO 2:33.05,9
237. HALVORSEN Andreas 1961 DARIEN 2:33.21,7
238. EVENSEN Torfinn 1971 OSLO 2:33.24,2
241. MARTIN Nicholas 1968 OSLO 2:33.43,1
242. GRESSLOES Erik 1964 SARPSBORG 2:33.47,0
247. HORN Ragnar 1961 OSLO 2:33.54,2
247. LANGLI Terje 1965 STEINKJER 2:33.54,2
249. HATLEVOLL Willy 1958 OSLO 2:33.54,6
250. HARILA Jon Petter 1956 VESTRE JAKOBSELV 2:34.00,6
255. MOLVIK Sverre 1971 OSLO 2:34.19,5
256. ELIASSEN Odd Arne 1972 NESGRENDA 2:34.21,0
257. KABBE Ole Henrik 1991 VOYENENGA BAERUM 2:34.23,5
263. SKJEFLO Gunnar Waage 1982 TRONDHEIM 2:34.44,0
264. TOMREN Geir Tony 1973 TOMREFJORD 2:34.45,5
266. LOVSETH Haagen 1970 AASMARKA 2:34.49,1
267. ELLINGSEN Trygve Solberg 1989 TROMSO 2:34.56,2
268. MALLING Morten 1973 OSLO 2:34.56,8
271. FLENGSRUD Rune 1960 OSLO 2:35.07,8
273. NYMOEN Ole Christian 1966 LEIRA 2:35.12,8
275. KROGSVEEN Tore 1985 OSLO 2:35.27,7
276. MALLING Anders 1973 OSLO 2:35.29,8
279. KRISTIANSEN Magnus 1970 OSLO 2:35.43,2
280. MYKLEMYR Ole 1968 KROKSTADELVA 2:35.47,9
281. HARLEM Gudmund 1973 OSLO 2:35.53,2
284. TINDLUND Hans Gunnar 1970 OSLO 2:36.09,9
285. HENRIKSEN Jon 1983 NITTEDAL 2:36.10,8
286. AARNES Hans Kristian 1984 NITTEDAL 2:36.14,7
287. GROV Sveinung 1968 FJERDINGBY 2:36.21,5
289. NATVIG Henrik 1983 TENNVOLL 2:36.23,3
290. SAMUELSEN Steve 1962 BODOE 2:36.24,5
293. KAMPENHOY Anders 1993 AASMARKA 2:36.33,7
299. ANDERSEN Arnt Edvin 1957 HALDEN 2:36.57,0
301. ASBJORNSLETT Thomas 1985 RAHOLT 2:37.02,4
304. ROE Oystein 1978 OSLO 2:37.12,8
305. HANDE Erik 1981 OSLO 2:37.22,2
305. WIIG Svein 1968 OSLO 2:37.22,2
307. SEGLSTEN Ronald 1966 TROMSO 2:37.22,3
311. WILNER Christoffer 1978 OSLO 2:37.43,4
312. HAUG Torgeir 1973 NOTODDEN 2:37.44,2
313. KVAALE Daniel 1980 SOGNDAL 2:37.47,6
315. SKYRUD Finn Terje 1967 JESSHEIM 2:37.50,8
316. SIVERTSEN Reidar 1967 TRONDHEIM 2:37.51,1
318. GUNNULFSEN Petter 1961 NAERSNES 2:37.58,4
323. LILLEGRAVEN Frank 1961 HEIMDAL 2:38.07,1
327. DAVID-ANDERSEN Carl Arthur 1968 OSLO 2:38.26,1
331. HUSTAD Stale 1974 TRONDHEIM 2:38.40,1
333. ROGNSTAD Stig Olav 1972 OSLO 2:38.44,8
337. FOSHEIM Eivind 1964 RON 2:38.55,0
338. THORESEN Lars 1970 OSLO 2:38.55,3
339. RYPDAL Magnor 1959 IFSJORDEN 2:38.56,7
340. EITERJORD Gunnar 1964 STAVANGER 2:39.02,5
342. IVARSSON Goran 1970 HAGAN 2:39.10,6
344. LARSEN Roy Helge 1962 KVALOYSLETTA 2:39.23,2
348. MADLAND Reid 1957 HAFRSFJORD 2:39.28,6
349. MIKKELSEN Espen 1988 TROMSO 2:39.30,4
350. PEDERSEN Eirik Bang 1988 TROMSO 2:39.37,7
351. BERGHAGEN Lars 1970 HONEFOSS 2:39.46,3
352. NYGAARD Andreas 1996 FLISA 2:39.47,4
353. LOFTESNES Magne 1965 FETSUND 2:39.47,7
355. HODNE Frode 1970 MANDAL 2:39.54,0
356. BJOLGERUD Sverre 1959 VIKERSUND 2:39.54,3
357. ANDREASSEN Tore Wettre 1975 ASKER 2:39.55,6
358. RONNING Arve 1984 OSLO 2:39.56,0
359. BRATHEN Jan Harald 1966 OSLO 2:39.57,6
361. MOHALL Fredrik 1977 TRONDHEIM 2:40.21,3
363. BULL ENGER Lasse 1976 OSLO 2:40.25,7
365. LIE Kim Aleksander 1987 OSLO 2:40.41,7
369. VINSVOLD Nils Harald 1978 MJOENDALEN 2:40.58,4
370. SAETNAN Knut Jostein 1972 HOSLE 2:41.00,9
372. FLEISCHER Martin 1973 OSLO 2:41.08,8
375. BJORINGSOY Simen 1986 HERLAND 2:41.20,8
380. BALLANGRUD Ola 1983 OSLO 2:41.32,6
382. SKOGEN Sverre 1956 OSLO 2:41.37,2
384. OPPEBOEN Sjur 1984 OSLO 2:41.37,5
387. SNERTING Age 1957 TRONDHEIM 2:41.51,5
389. VAAGEN Bjorn 1964 TRONDHEIM 2:41.55,1
390. MEEDOM WOLF Henrik 1973 OSLO 2:41.57,1
391. BRATHEN Birger Andreas 1971 SKOTTERUD 2:41.57,9
392. ANDREASSEN Idar Johan 1962 BODOE 2:42.05,1
394. NAVESTAD Espen 1965 HAFSLUNDSOY 2:42.08,7
396. JELSTAD Eirik 1991 VIKERSUND 2:42.15,1
397. HEGREBERG Arild 1963 BODOE 2:42.17,0
398. VINJERUI Jostein H 1980 OSLO 2:42.18,4
400. HALSEN Torgeir 1965 SKIEN 2:42.21,6
401. KROHG Are 1972 KVAM 2:42.22,3
402. MYRMEL Frode 1972 TOMTER 2:42.28,2
403. KARLSEN Kjell Arild 1984 FREDRIKSTAD 2:42.29,2
404. LIE Bjarne 1962 KIRKENAR 2:42.30,0
407. HASSELSTROM Per 1962 OSLO 2:42.34,9
408. LAAVEG Steinar 1949 NANNESTAD 2:42.36,4
412. LJASTAD Knut Magnus 1978 HAKADAL 2:42.43,5
413. FOSSEDAL Lars Ivar 1985 LARVIK 2:42.43,6
417. ANDREASSEN Morten 1967 TISTEDAL 2:42.45,6
420. RISHOLT Rolv Helge 1971 FROLAND 2:42.54,7
423. SUNDBY Morten 1964 VORMSUND 2:43.06,0
424. LAGER Eirik W 1962 HONEFOSS 2:43.06,4
428. EIDE Audun 1968 KRISTIANSAND 2:43.10,7
431. BJERKNES Espen 1989 FJELLHAMAR 2:43.28,2
434. SOLHEIM Morten 1971 LAKSELV 2:43.48,0
436. TOMREN Lasse 1973 HAUGESUND 2:43.52,3
440. GUNDERSEN Ingar 1971 HERLAND 2:44.00,2
441. LUDVIKSEN Geir Helge 1959 BODOE 2:44.00,9
442. TVEDT Lars Christian 1976 OSLO 2:44.06,9
445. AASHEIM Oystein 1964 SKIEN 2:44.16,0
448. FROVOLL Geir 1965 EGGEDAL 2:44.20,7
449. LARSEN Joachim Mandt 1989 OSLO 2:44.20,9
450. INGLINGSTAD Bjorn Ole 1968 OSLO 2:44.26,2
451. THORSRUD Morten 1971 NESBRU 2:44.28,6
452. NILSEN Mads Novik 1985 VARDO 2:44.28,8
453. GLOMSROD Martin 1961 HALDEN 2:44.31,5
455. OLSEN Frode 1960 NITTEDAL 2:44.33,9
458. LOVLUND Stig 1972 ALTA 2:44.38,1
461. DAHLIN Didrik 1989 OSLO 2:44.46,1
462. DAMMEN Fredrik 1989 LILLEHAMMER 2:44.46,5
467. UGELVIK Torbjoern 1958 MOLDE 2:45.07,2
469. HOLE Terje 1961 VEBLUNGNES 2:45.19,3
471. ELNES Lars 1974 SLEMMESTAD 2:45.24,6
474. RONNING Stein 1963 TRONDHEIM 2:45.31,9
476. ROERDAM Jon 1962 LORENSKOG 2:45.40,1
477. HAAKENSTUEN Dag 1958 OSLO 2:45.40,2
478. AAGESEN Havard 1969 VADSOE 2:45.40,9
484. STEENE Erik 1974 TROMSO 2:45.52,1
486. KARLSEN Frode Ingar 1968 LIER 2:45.52,9
487. NYLUND Kristoffer 1991 OSLO 2:45.56,9
490. BERGSTROEM Remi Ragnar 1968 GAMLE KATRINEBORG 2:46.03,5
491. MARCUSSEN Espen 1968 OSLO 2:46.07,7
492. KLAEBOE Erling 1968 EIKSMARKA 2:46.11,0
495. DAMMEN Ole Erik 1961 SKJETTEN 2:46.19,2
496. LARSEN Kjell Olav 1961 OSLO 2:46.22,5
500. LONGVA Pal 1968 OSLO 2:46.29,8
502. HEMMA Johs 1963 BROTTUM 2:46.33,9
505. JAKOBSEN Dennis 1963 OSLO 2:46.40,7
509. KILEN Morten 1976 BODOE 2:46.46,4
511. THONSTAD Jarle 1950 TILLER 2:46.57,8
512. STORRUD Simen 1960 DROBAK 2:47.08,6
513. PEDERSEN Jan Rune 1955 MANDAL 2:47.10,6
514. WAEHLE Oyvind 1964 VOSS 2:47.14,0
516. AUNE Erik 1986 TRONDHEIM 2:47.15,5
517. FALLAN Eivind 1974 TRONDHEIM 2:47.16,8
518. PERSEN Edmund 1962 KARASJOK 2:47.17,0
519. MYHR Kasper 1954 TANGEN 2:47.19,0
520. OLSEN Glenn Rune 1985 ARENDAL 2:47.19,2
522. TENNSTRAND Bernt 1972 MESNALI 2:47.24,2
523. HENDEN Ingebrigt 1972 VAGLAND 2:47.25,1
524. IHLER Gjermund 1973 HOSLE 2:47.25,3
525. WOLNER Pal 1982 Oslo 2:47.26,2
533. STROMSODD Morten 1965 HONEFOSS 2:47.51,0
535. ELLEFSEN Vidar 1958 ASKER 2:47.54,3
536. NAVESTAD Tor Eilert 1981 ASKER 2:47.56,5
538. NORDBOE Erling 1970 ASKER 2:48.09,6
539. HOVDE Dag Ivar 1973 GJOVIK 2:48.12,3
543. NAESS HELTORP Kjetil 1968 SORUMSAND 2:48.23,5
546. BOLLANDSAAS Ole Martin 1972 LORENSKOG 2:48.37,4
547. SORHEIM Rune 1958 RASTA 2:48.38,6
548. JORGENSEN Pal Sverre 1975 OSLO 2:48.48,3
549. IQBAL Jakob 1972 OSLO 2:48.50,1
550. BRUNBERG Johan 1984 OSLO 2:48.51,1
552. GVEIN Christian 1961 OSLO 2:48.54,0
553. MORK Per Ivar 1954 LILLEHAMMER 2:48.56,1
558. FREDRIKSEN Rune 1960 MANDAL 2:49.07,5
563. LOVENSKIOLD Alexander 1968 OSLO 2:49.26,4
565. BRYNHILDSEN Geir 1967 NESGRENDA 2:49.29,0
566. HANSEN Stale 1971 FJELLHAMAR 2:49.36,9
567. KAARBY Petter 1985 OSLO 2:49.41,4
569. WENDELBO Magnus 1985 OSLO 2:49.42,4
571. OLSEN Kristoffer Forsberg 1986 STORSTEINNES 2:49.46,5
572. NORDSETH Odd Arild 1960 STORSTEINNES 2:49.48,0
573. BONKERUD Torbjorn 1963 AASMARKA 2:49.49,2
574. SKAUG Jan Ketil 1976 KVELDE 2:49.53,0
578. HALVORSEN Rolf Arne 1969 OSLO 2:49.58,1
581. ALHAUG Petter 1972 STAVANGER 2:50.01,4
583. INDSETVIKEN Jan 1961 VIKERSUND 2:50.02,9
585. NYBO Jan Olav 1960 OSLO 2:50.04,0
586. JOHNSEN Petter 1974 LONDON 2:50.07,4
587. LADE Hans Petter 1973 SORUMSAND 2:50.07,8
588. STOKKEN Thomas 1969 OSLO 2:50.08,7
589. SLAATTO Magnar 1973 TROMSDALEN 2:50.09,0
593. TRONSTAD Thomas 1975 OSLO 2:50.27,1
594. GROSSO Franco 1966 OSLO 2:50.27,4
595. ERIKSSON Leif 1959 VIKERSUND 2:50.28,3
597. MATHISEN Kjetil 1980 OSLO 2:50.30,1
600. NORDAHL Ingulf 1970 KRISTIANSAND 2:50.34,3
601. NYBORG Arnt 1964 AASMARKA 2:50.38,8
602. KLEGGETVEIT Per Morten 1964 EIKEN 2:50.41,8
605. BOTTEN Lars 1964 VALSOYBOTN 2:50.57,8
611. BJERKE Paal A.s. 1956 MAURA 2:51.13,4
614. SVEEN Ole Petter 1961 BIRI 2:51.23,3
615. ROGNES Bernt 1959 TRONDHEIM 2:51.23,8
617. RYPDAL Lasse 1976 OSLO 2:51.28,2
621. ROKENES Alf Eirik 1965 TROMSDALEN 2:51.38,4
625. BRAA Oddvar 1951 TRONDHEIM 2:51.47,4
627. SJULSTAD Pal 1957 STAVERN 2:51.53,7
629. AKERSVEEN Vegard 1967 OSLO 2:51.56,1
630. INDREDAVIK Per 1955 NESTTUN 2:51.57,1
632. SCHREUDER Erik 1964 ASKER 2:52.02,9
633. ELLERTSEN Kim 1966 OSTERAS 2:52.04,7
634. SIMONSEN Stian 1975 TROMSO 2:52.06,6
639. SANDVIK Tom Steinar 1960 BAERUMS VAERK 2:52.21,3
646. SVAE Ove Martin 1964 KVELDE 2:52.28,1
647. LANGORGREN Sturla 1969 GIMSE 2:52.30,4
655. NYLUND Frode 1966 OSLO 2:52.51,9
658. ODDEN Kenneth 1978 OSLO 2:52.57,7
660. KRISTIANSEN Tom Morten 1950 RASTA 2:52.59,6
661. TANUM Stig Andre 1963 SANDEFJORD 2:53.01,3
662. BARTH-HEYERDAHL Oystein 1972 TROMSO 2:53.01,8
663. AARNES Ole Kristian 1977 NESTTUN 2:53.04,6
667. LUNDIN Christian 1967 HASLUM 2:53.10,1
669. HAUGEN Edgar 1965 OSLO 2:53.12,3
676. JOHANSEN Tom 1974 TVEDESTRAND 2:53.28,6
679. ENGEN Egil 1969 LANDASBYGDA 2:53.48,2
680. SOLAND Jon 1977 OSLO 2:53.49,3
681. SETHNE Hans Olav 1970 KOLBU 2:53.51,8
682. HOFSTEDT-MOE Preben 1976 SANDEFJORD 2:53.52,9
685. MYKLEBUST Fredrik 1993 OSLO 2:54.01,4
687. SKARPNORD Stian 1969 BRUMUNDDAL 2:54.08,2
690. SANDSTEN Eirik William 1963 OSLO 2:54.11,6
696. UTBY Arvid 1969 DRAMMEN 2:54.25,4
701. BJORSVIK Geir 1951 TROMSO 2:54.35,4
703. TORESEN Frank Tore 1966 OSLO 2:54.39,1
704. BAUMANN Fredrik 1962 OSLO 2:54.40,7
705. ERIKSEN Jorn 1969 SKIEN 2:54.41,3
709. SVARTDAL Audun 1959 BAERUMS VAERK 2:54.51,5
711. VEFSNMO Eirik 1956 TRONDHEIM 2:54.53,1
712. HAUGLAND Sverre 1963 BODO 2:54.55,0
714. NORMANN Havard 1990 OSLO 2:54.57,8
716. HORDNES Terje 1961 RADAL 2:55.01,5
719. ROALD Jon Arne 1960 OSLO 2:55.02,6
720. AANENSEN Bjorn 1955 MANDAL 2:55.04,0
722. BULJO Per Arne 1972 KAUTOKEINO 2:55.07,8
726. HOGBERG Rune 1966 STAVANGER 2:55.16,3
727. OLSTAD Anders 1967 OSTERAS 2:55.16,8
729. NYHUS Havard 1958 HOKKASEN 2:55.19,6
731. SCHRODER Per Anton 1962 TARNASEN 2:55.28,7
733. NYSTEEN Klaus Anders 1966 HOSLE 2:55.33,8
738. EMBLEM Geir 1970 LA COLLE SUR LOUP 2:55.42,3
743. BAKKEVIG Hakon 1967 OSLO 2:55.59,1
745. LUND Joar 1976 SORUM 2:55.59,4
748. SAGMO Jo Terje 1962 SKAGE 2:56.06,4
750. OVRE Kent 1975 TROMSO 2:56.07,4
754. HANSEN Knut Borre 1962 EVENSKJER 2:56.18,6
757. EIKLID Tore 1965 OSLO 2:56.20,2
758. WIIG Thor 1959 OSLO 2:56.22,3
761. STENE Haakon 1960 TRONDHEIM 2:56.25,1
762. STORSVEEN Jan 1956 TORBERGET 2:56.26,6
763. WANGENSTEEN Andris 1949 OSLO 2:56.29,1
766. THORESEN Anders 1975 KOLSAS 2:56.34,7
767. BERG Oyvind 1963 OSLO 2:56.38,7
770. AMUNDSEN Harald 1978 OSLO 2:56.42,6
771. OPGARD Stig Aksel 1975 ALTA 2:56.44,1
772. BARD JORGEN Elden 1968 NAMDALSEID 2:56.44,4
774. SANTORV Stian 1987 STROMMEN 2:56.49,2
775. GOMNAES Knut 1965 OSLO 2:56.49,4
777. SKUTBERG Erlend 1976 INDEROY 2:56.49,6
779. AUSTERHEIM Oystein 1973 HALDEN 2:57.02,6
780. HOKSNES Geir Andre 1983 OSLO 2:57.04,3
782. BREDESEN Tony 1987 KONGSBERG 2:57.05,1
784. EGEBAKKEN Trond Egil 1970 OSLO 2:57.11,8
786. AARESTAD Sondre 1966 OSLO 2:57.18,4
787. KLEFSTAD Havard 1983 OSLO 2:57.20,9
791. HJORTH Per 1955 OSLO 2:57.28,9
794. HURUM Sverre 1955 OSLO 2:57.35,1
795. AMDAL Gunnar 1965 TAU 2:57.37,9
797. LABAHA Yngve 1977 HESSENG 2:57.46,2
801. TORGERSEN Rune 1971 HOVIK 2:57.51,6
804. LIE Preben 1990 GRESSVIK 2:57.57,6
809. LEHNE Tom Erik 1962 BRUMUNDDAL 2:58.05,5
810. FASTE Kristian 1962 AASMARKA 2:58.05,6
812. HOPEN Tore 1971 NOETTEROEY 2:58.12,7
814. SORLIE Torbjorn 1964 NITTEDAL 2:58.23,2
816. AANERUD Tor Erling 1970 LIER 2:58.29,5
821. ERIKSEN Jan 1960 BILLINGSTAD 2:58.38,3
822. RUUD Hans Christian 1973 BARUMS VERK 2:58.38,8
823. KROKEN Eirik Jan 1963 Oslo 2:58.39,5
827. HAMMER Helge 1961 STAVANGER 2:58.48,3
828. OWREN Geir 1957 FLATAASEN 2:58.50,6
832. AARRESTAD Odd Geir 1960 STAVANGER 2:58.55,7
835. KOPLAND Karsten 1988 VIKERSUND 2:58.56,7
836. HOLMEN Vegard 1962 KROKSTADELVA 2:58.58,0
837. BRINGEDAL Jorgen Eia 1985 LARVIK 2:58.58,6
842. JOHANSEN Kent Robin 1991 LANGHUS 2:59.09,0
844. DANIELSEN Sven 1982 OSLO 2:59.12,7
846. BERGESEN Morten 1974 OSLO 2:59.14,9
849. GUNDERSEN Lars G 1963 OSLO 2:59.21,6
854. UTSIGT Marius 1971 OSLO 2:59.34,1
855. JOHANSEN Edgar 1958 BORKENES 2:59.37,8
856. AAMANN Erik 1979 OSLO 2:59.42,6
857. SORENSEN Sverre Andre 1983 SKI 2:59.43,7
858. PAULSRUD Arnfinn 1964 KVELDE 2:59.45,3
859. BREDHOLT Oyvind 1964 SANDEFJORD 2:59.45,9
860. STUBBERUD Atle 1974 SON 2:59.47,3
861. SAND TROND Harald 1975 LILLEHAMMER 2:59.51,0
862. KARHUS Knut 1965 OSLO 2:59.51,7
863. MOY Raymond 1978 KRISTIANSAND 2:59.52,1
871. MIKKELSEN Ingar Gunnes 1974 OPPDAL 3:00.06,4
874. NORDBO Espen 1966 JAR 3:00.11,7
875. FISKVIK Vegar 1972 ASKER 3:00.12,7
878. SJOLIE Eddie 1969 JAR 3:00.18,4
880. RIMEREIT Kjell 1967 STAVANGER 3:00.20,2
881. HOLEN Sindre Talleraas 1986 OSLO 3:00.20,9
885. SOMMERSETH Paal 1963 LILLEHAMMER 3:00.32,2
887. SAETRE Svein 1960 GAMLE FREDRIKSTAD 3:00.36,1
889. NYGAARD Arild 1956 FLISA 3:00.37,5
890. BRODTKORB Rasmus 1969 TRONDHEIM 3:00.40,2
892. HERMANSEN Svenn Petter 1956 FAUSKE 3:00.46,6
893. LILAND Eirik 1965 KROKSTADELVA 3:00.47,2
897. STYRVOLD Tor Olav 1968 JAR 3:00.50,8
900. ALEXANDERSEN Bertil 1959 ENGELSVIKEN 3:00.54,4
900. OTTESTAD Magne 1959 LEIRSUND 3:00.54,4
907. FLENVOLD Kjetil 1969 TRYSIL 3:01.08,0
909. NYGARD OSTBY Birger 1967 JAR 3:01.13,3
912. BLOMQVIST Lasse 1963 OSLO 3:01.15,7
916. MICHELSEN Thorbjorn 1960 OSLO 3:01.19,2
920. ELSEBUTANGEN Christian 1974 NORDKISA 3:01.28,3
921. ANDRESEN Frode 1974 BODOE 3:01.35,3
925. FINNSETH Asgeir 1960 TROMSO 3:01.38,1
926. JOHANSEN Rolf Holsbo 1951 TROMSDALEN 3:01.39,1
929. SIMONSEN Borre 1959 NARVIK 3:01.39,9
932. WANG Marius 1980 TYNSET 3:01.53,0
933. FOLMO Jonas 1979 ARNES 3:01.54,5
936. OPHEIM Sondre 1975 BEKKESTUA 3:01.59,6
938. SVENSBAKKEN Roar 1961 OSLO 3:02.02,2
941. KVALE Steinar 1970 LOMEN 3:02.12,7
942. FAGERHEIM Jan 1959 NESOYA 3:02.14,9
943. ECKHOFF Christian Cunningham 1973 OSLO 3:02.16,6
945. THOMASSEN Lars 1970 ROVERUD 3:02.17,0
946. TVEITEN Dag 1958 SLEPENDEN 3:02.18,0
947. HOVLAND Frode 1965 SLEMMESTAD 3:02.18,2
951. SVENDSEN Martin 1984 OSLO 3:02.25,0
953. HANSEN Terje 1970 OSLO 3:02.29,2
956. KLEPSVIK Finn 1971 NESOYA 3:02.34,8
960. WILSHER Chris 1969 OSLO 3:02.38,4
963. KLUGE Anders 1961 OSLO 3:02.46,1
965. SVARE Eirik 1970 BODOE 3:02.49,7
966. AUKLAND Kjetil 1971 MANDAL 3:02.50,9
967. NYGAARD John Erik 1968 MO I RANA 3:02.51,2
969. FISKETJONN Nils 1964 GJERDRUM 3:02.56,6
971. DAHLSVEEN Geir 1967 TRONDHEIM 3:03.02,1
974. REIERSEN Skule 1965 SARPSBORG 3:03.07,9
976. TVEITEN Torstein 1960 KONGSBERG 3:03.12,1
979. THRANE-STEEN Jan Gustav 1973 OSLO 3:03.17,5
984. LOVSTAD Magnus 1985 OSLO 3:03.25,3
988. NORVANG Kato 1975 KARASJOK 3:03.31,3
992. HOSTVEDT Per 1955 OSLO 3:03.39,0
999. LAURITZEN Robert 1965 OSLO 3:03.52,3
1005. GLAESERUD Harald 1959 BOVERBRU 3:03.59,8
1006. DOVLAND Cato 1964 STABEKK 3:04.02,8
1009. MATHISEN Jo Gaute 1956 OVERHALLA 3:04.08,9
1011. HORNI Ronny 1962 OSLO 3:04.15,0
1012. HALSET Ivar 1962 STABEKK 3:04.17,8
1015. PEDERSEN Mats Bang 1988 TROMSO 3:04.24,2
1016. HANSEN Rolf 1961 TROMSO 3:04.24,5
1020. WILHELMSEN Ronny 1971 OSLO 3:04.36,8
1025. REINERTSEN Torstein 1971 TONSBERG 3:04.40,6
1032. AASRUM Svein Are 1969 SANDEFJORD 3:04.54,5
1034. BRANDT John Sivert 1986 TRONDHEIM 3:04.55,7
1035. NIELSEN Erik Waage 1956 BODOE 3:04.56,2
1039. LOTVEDT Lars Jakob 1961 SANDSLI 3:05.11,5
1041. NYGAARD Johannes 1983 FORDE 3:05.15,1
1046. LARSEN Rune 1973 TROMSO 3:05.26,1
1047. OLSSON Helge 1948 OSLO 3:05.26,9
1050. MELBY Frank 1959 TVERLANDET 3:05.29,9
1052. DAHLE Arne Martin 1951 BORKENES 3:05.40,1
1055. L'ABEE LUND Matias 1989 OSLO 3:05.43,0
1057. ANGELILLO Andre Vincenzo 1968 OSLO 3:05.47,2
1068. PEDERSEN Morten 1960 ELVERUM 3:06.02,5
1070. STENSRUD Erik 1970 TOMTER 3:06.03,9
1074. SORUM Kai 1960 AASGREINA 3:06.10,3
1076. WEIBY Kjetil 1963 BEKKESTUA 3:06.13,1
1081. DYRHOVD Kjell Anton 1961 KRODEREN 3:06.20,6
1083. HAMMERSMARK John Inge 1972 MOSS 3:06.25,1
1084. MONSEN Gjert Edvard 1958 MO I RANA 3:06.26,2
1084. SERCK-HANSSEN Svein 1970 JAR 3:06.26,2
1086. RUUD Petter 1963 OSLO 3:06.29,5
1088. SKUDAL Lasse 1964 DILLING 3:06.33,0
1089. MOEN Asbjorn 1967 FROLAND 3:06.33,5
1090. TIMLAND Eigil 1970 SKIEN 3:06.33,6
1092. NATAAS Rune 1957 OSLO 3:06.41,9
1093. STUB OSTBY Sindre 1986 OSLO 3:06.42,2
1096. HOLTSKOG Alf Helge 1975 KRISTIANSAND 3:06.46,1
1098. RIBE Tor Helge 1969 HOVAG 3:06.48,1
1099. SKEA Tom 1973 MOSBY 3:06.49,1
1104. CHRAMER Christian 1973 SINGAPORE 3:07.03,3
1107. ISRAELSEN Terje 1949 HEIMDAL 3:07.07,4
1111. AAS Kjartan 1961 GJOVIK 3:07.14,2
1114. FOYN Sigurd Jon 1972 TONSBERG 3:07.17,0
1116. SPIDSBERG Jan 1967 OSTERAS 3:07.17,7
1117. LERBERG Wilfred 1948 AASGREINA 3:07.18,2
1122. ERIKSEN Espen 1970 OPPDAL 3:07.24,6
1123. BJORKAS Geir 1963 KRISTIANSAND 3:07.31,7
1126. HAMRAN Hans Olav 1967 Oslo 3:07.36,3
1127. BERNTSEN Bjarne Alexander 1981 OSLO 3:07.39,2
1128. BERGERUD Trond 1960 BON 3:07.41,6
1130. SVENDSEN Jakk Vidar 1968 VENNESLA 3:07.43,1
1131. PEIKLI Vegard 1973 SANDNES 3:07.45,8
1132. HUSTAD Jan Erik 1973 FREI 3:07.47,5
1133. MARTINSEN Audun 1979 HONEFOSS 3:07.47,6
1134. NORDVANG Tor Helge 1959 MO I RANA 3:07.48,6
1135. LANGSETH Thomas 1973 SKI 3:07.50,1
1136. AARSETH Frode 1963 MAURA 3:07.50,4
1137. SOUKUP Martin Grotle 1985 OSLO 3:07.50,9
1140. BREKKE Harald 1962 TRONDHEIM 3:07.52,0
1142. AAMODT Calle 1968 OSLO 3:07.57,0
1144. MELOY Jon 1949 KARASJOK 3:08.02,0
1149. HAGEN Anders 1968 ELVERUM 3:08.10,3
1152. STABELL Knut 1950 MOSS 3:08.21,1
1162. SORLIE Arnfinn 1955 SARPSBORG 3:08.33,8
1164. ROSTEN Hans Erik 1972 OPPDAL 3:08.39,8
1166. JACOBSEN Rune 1967 OSLO 3:08.42,4
1167. LYNG OLSEN Baard 1979 FAUSKE 3:08.45,4
1168. ORGERSEN Sverre 1971 HOMMELVIK 3:08.45,5
1172. BORGE Mads 1957 OSLO 3:08.52,2
1174. ROALDSTVEIT Atle 1964 INGEBERG 3:08.55,5
1176. HAUKLAND Lars Utne 1972 BODOE 3:08.58,4
1180. EIDSMO Ingebrigt 1961 KVAL 3:09.02,1
1181. LID Arve 1969 OSLO 3:09.04,5
1186. AURAEN Einar 1954 DROBAK 3:09.19,2
1191. LEIRDAL Johannes 1957 KOLBU 3:09.30,9
1193. MUELLER Rolf 1971 ASKER 3:09.34,2
1199. ISAKSSON Magnus 1974 ELVERUM 3:09.42,2
1200. VALLESTAD Atle 1950 VIKSDALEN 3:09.43,8
1203. CHRISTENSEN Petter Woyen 1981 OSLO 3:09.47,8
1204. NORMANN Henning 1963 OSLO 3:09.49,0
1205. NILSEN Trond Ketil 1969 BODOE 3:09.49,1
1207. GILHUS Martin Woyen 1976 OSLO 3:09.51,1
1208. TVEITEN Svein 1951 SELJORD 3:09.52,5
1212. VOGNILD Odd Magnar 1957 OPPDAL 3:10.12,0
1213. JENSEN Lars Olav 1957 NANNESTAD 3:10.13,3
1215. GRORUD Christian 1960 OSLO 3:10.15,1
1221. REMOE Gunnar 1955 FORNEBU 3:10.32,9
1222. LEHN Bjorn 1946 TRONDHEIM 3:10.34,5
1229. JEVNE Dag 1976 OSLO 3:10.42,4
1237. TANGEN Erik 1977 OSLO 3:11.02,2
1238. MELUM Thomas 1976 TRONDHEIM 3:11.02,4
1239. PEDERSEN Arvid Nikolai Leijon 1966 ALTA 3:11.04,1
1240. HAANSHUUS Sindre H. 1982 KRISTIANSUND 3:11.06,1
1245. KRISTOFFERSEN Bjarte 1974 KROKELVDALEN 3:11.14,4
1247. SANDVIK Odd Petter 1951 LORENSKOG 3:11.18,2
1249. WIKERHOLMEN Jan 1963 SOFIEMYR 3:11.19,7
1251. KAROLIUSSEN Terje 1957 TVERLANDET 3:11.21,2
1256. LEITE Claus 1971 OSLO 3:11.30,0
1257. HOFSET Haldor 1952 TINGVOLL 3:11.31,4
1259. OSTBY Christian 1978 OSLO 3:11.33,6
1263. PETTERSEN Jan Peter 1969 ROGNAN 3:11.42,8
1264. MARTINUSSEN Bjorn Tore 1976 SARPSBORG 3:11.42,9
1275. SPITEN Nicolay Hostvedt 1980 KONGSBERG 3:11.59,3
1278. FAGERLUND Runar 1973 TROMSO 3:12.03,3
1284. SANNA Ove 1960 GAMLE FREDRIKSTAD 3:12.14,7
1288. MIKKELSEN Per Erling 1959 OSLO 3:12.18,2
1290. EIDE Morten 1968 TROMSO 3:12.22,7
1291. ANSNES Bjorn Ove 1960 OPPDAL 3:12.25,4
1292. STEPHANSEN Bjorn Fredrik 1974 KRISTIANSAND 3:12.25,7
1296. BARSTAD Bjorn 1978 STAVANGER 3:12.33,5
1302. MELI Dag 1964 TRONDHEIM 3:12.40,6
1304. STRANDHAGEN Henning 1985 BORGEN 3:12.48,6
1305. LIA Rune 1958 MANDAL 3:12.49,1
1306. KNUTSEN Knut Thomas 1976 BERGEN 3:12.49,6
1310. GUTTORMSEN Peder Erling 1951 TINGVOLL 3:12.56,7
1314. FREDVIK Kjell 1974 KRISTIANSAND 3:13.03,1
1315. SCHILBRED-ERIKSEN Svein Erik 1975 BERGEN 3:13.06,0
1318. STENBRO Pal 1968 VIKERSUND 3:13.17,7
1323. HANSSEN-BAUER Ketil 1959 OSLO 3:13.31,9
1328. DREYER Skjalg 1966 BODOE 3:13.45,2
1330. BORCH Odd Jarle 1955 BODOE 3:13.49,2
1338. HALVORSEN Stig 1986 OSLO 3:14.04,7
1339. OLSEN Kurt 1956 STORSTEINNES 3:14.05,9
1342. DAHL Per Oivind 1967 OSLO 3:14.11,3
1348. BERBU Tor Erik 1948 STJORDAL 3:14.17,7
1351. MEEDOM WOLF Marius 1971 OSLO 3:14.20,9
1353. MYKLEBUST Bjorn Ole 1960 OSLO 3:14.22,8
1355. HUSTUFT Svein Age 1962 SANDEFJORD 3:14.26,6
1356. LINDHARDT Paal 1964 OSLO 3:14.27,0
1359. VAAJE Lars Peder 1960 BJELLAND 3:14.30,3
1366. SANNES Tore 1958 OSLO 3:14.48,0
1367. STENSLAND Rune 1963 FAUSKE 3:14.49,3
1370. THORSEN Arve 1947 SANDEFJORD 3:14.54,6
1371. LUND Oeyvind 1990 BERGEN 3:14.54,8
1377. SETTEM Kenneth 1982 OSLO 3:15.02,3
1378. BERNTSEN Marius 1981 SANDVIKA 3:15.02,4
1380. AASER Carl Peter 1952 NESBRU 3:15.03,6
1383. TYSSE Rune 1958 SOGNDAL 3:15.04,6
1384. HOLMSETH Bjorn 1953 TRYSIL 3:15.06,0
1405. SLINNING Helge 1960 GJETTUM 3:15.36,3
1408. MOEN Arne 1944 OPAKER 3:15.42,5
1411. HAUG Per Kristian 1969 OSLO 3:15.47,8
1412. BJORHUSDAL Torstein 1958 NAMDALSEID 3:15.50,0
1413. HANSTEN Knut Aksel 1990 INNDYR 3:15.54,1
1414. KRISTIANSEN Tore 1973 OSLO 3:15.59,1
1422. STRAND Albert 1961 TRONDHEIM 3:16.08,1
1426. RUDSLI Rino 1957 FEVIK 3:16.17,4
1427. SLETTEMOEN Lars 1966 GEILO 3:16.17,8
1428. HOLSETH Morten 1966 GJOLME 3:16.19,5
1430. SOVIK Marius Mathisen 1992 RYKKINN 3:16.20,6
1438. VAAJE Per Ivar 1985 BJELLAND 3:16.36,6
1445. BERGHEIM Geir 1964 SNAROYA 3:16.47,8
1449. OLSEN Geir Ingar 1963 LILLEHAMMER 3:16.53,4
1450. MENGSHOEL Tore 1968 OSLO 3:16.53,6
1455. MARKI Espen 1977 STABEKK 3:17.04,1
1458. JENSEN Oistein H. 1972 NESTTUN 3:17.07,2
1459. LOKKEN Roar Inge 1966 MELHUS 3:17.07,6
1462. LIND Kristian Martin 1982 OSLO 3:17.14,6
1463. SOLEM Kai 1977 RENA 3:17.15,7
1473. SUNDBOE Kjell Isak 1947 SKIEN 3:17.32,4
1474. KOPPANG Bard 1966 HAFRSFJORD 3:17.33,0
1475. FOYN Vegard 1989 HAFRSFJORD 3:17.36,0
1476. GUSTAVSEN Ole Martin 1972 BODALEN 3:17.36,6
1480. TRAEN Kaare 1956 SOGNDAL 3:17.41,9
1482. PAULSEN Knut 1961 KOLVEREID 3:17.43,5
1483. FLUGE Fartein 1973 EGERSUND 3:17.44,3
1484. ASBJORNSEN Olaf 1972 EGERSUND 3:17.44,9
1487. OLSEN Jonas Woien 1987 OSLO 3:17.47,1
1488. BOTTEN Thorstein 1967 OSLO 3:17.48,6
1490. KJOLSTAD Stein 1974 OSLO 3:17.51,4
1498. JOHNSEN Magne 1959 OSLO 3:18.07,4
1500. RANSTORP TVETER Even 1988 HOBOL 3:18.09,1
1501. ROTEFOSS Eivind 1968 TYRISTRAND 3:18.09,3
1502. NYBERGET Roar 1955 ELVERUM 3:18.12,5
1505. WELANDER Andreas 1962 OPPDAL 3:18.14,6
1506. HUNSBEDT Leif 1957 KVINESDAL 3:18.15,1
1509. BIRKELAND Jon Arild 1961 OSMARKA 3:18.21,2
1515. JOHANSEN Rune 1968 JESSHEIM 3:18.29,7
1517. BJORGAAS Knut 1968 HVALSTAD 3:18.30,4
1518. KIRKESTUEN Ole Christian 1968 FINSTADJORDET 3:18.30,6
1520. BREKKE Oystein 1986 STAVNGER 3:18.33,6
1524. HANDELAND Ivar Johannes 1965 SAUDA 3:18.45,7
1527. PAY Andreas 1983 NESOYA 3:18.53,4
1531. MUSDALSLIEN Lars 1984 OSLO 3:18.55,8
1536. BECKMANN Hans Jorgen 1971 KRISTIANSAND 3:19.05,9
1542. SORLIE Bard 1977 NITTEDAL 3:19.13,9
1544. HAGEN Frank 1973 SVOLVAER 3:19.19,2
1547. LANGSLET Marius 1969 JAR 3:19.22,2
1549. BENUM Tommy 1976 SANDVIKA 3:19.24,2
1553. HELLEN Jorn Ove 1964 SANDSLI 3:19.31,5
1558. FORDE Tor Leif 1974 ONSALA 3:19.41,4
1560. BLOM Alexander 1982 OSLO 3:19.43,5
1561. JOHANSEN Svein Rune 1955 KONGSVINGER 3:19.43,8
1564. SPITEN Ole Marius 1979 KONGSBERG 3:19.48,0
1566. MORTENSEN Stig Erik 1968 SVOLVAER 3:19.52,9
1572. ORMESTAD Tellef 1959 SANDEFJORD 3:19.58,5
1573. KRISTOFFERSTUEN Kjell S. 1965 HOV 3:20.00,4
1579. TOMMERVIK Lars Havard 1981 MALM 3:20.09,4
1582. STORSETH Terje 1970 NITTEDAL 3:20.12,6
1584. OIEN Inge 1945 KOLBOTN 3:20.13,6
1585. HOVDE Jan 1967 BRUMUNDDAL 3:20.16,5
1592. ENGVIG Einar 1975 KRISTIANSUND 3:20.24,9
1593. HAGBERG Bjorn Tore 1971 ALTA 3:20.27,0
1595. SVENNEVIG Tore 1948 HAMRESANDEN 3:20.28,3
1598. MARKUSSEN Erik Rustad 1994 SORUMSAND 3:20.30,6
1601. GILJE Arne 1956 STAVANGER 3:20.42,7
1605. HAGEN Harald 1960 SLATTUM 3:20.48,6
1606. HYNNE Henrik 1990 SANDEFJORD 3:20.49,6
1611. BACKER Finn 1966 LYSAKER 3:20.57,9
1613. BAARDSETH Anders 1964 OSLO 3:21.00,9
1615. SOLSTAD Egil 1965 KOLVEREID 3:21.06,1
1617. NISI Harald 1973 GRANSHERAD 3:21.14,3
1622. AURAN Kyrre 1970 MALVIK 3:21.23,0
1628. MUGGERUD Steinar 1977 RAHOLT 3:21.32,9
1629. HENRIKSEN Jan Ove 1959 OPPDAL 3:21.33,4
1631. VESTERHUS Oystein 1948 KRISTIANSAND 3:21.36,9
1632. ARNESEN Leif 1950 OSLO 3:21.38,2
1634. AASERUD Marius 1974 STABEKK 3:21.40,0
1636. ENGEN Stig Arne 1968 KVALOYSLETTA 3:21.42,0
1637. GEHIN Jean Francois 1956 NORDRE TOTEN 3:21.43,7
1638. SKJEMSTAD Kjell Ivar 1946 GRUA 3:21.45,1
1642. MIDTSVEEN Trond 1953 HAMAR 3:21.52,5
1645. PETTERSEN Raimond 1969 JAR 3:21.55,1
1648. BEDDARI Knut 1962 INNDYR 3:21.56,6
1650. STARBERG Martin 1988 OSLO 3:21.57,8
1652. DAHL Erik Andreas 1955 LILLEHAMMER 3:22.00,0
1653. TINMANNSVIK Svein Olav 1952 JONSVATNET 3:22.00,9
1656. THORSTEIN Halvard 1949 SANDEFJORD 3:22.08,7
1660. BERGET Ole 1955 OSLO 3:22.15,6
1661. PRYTZ Jan Fredrik 1952 BODOE 3:22.18,2
1666. THOMSEN Tore 1959 OPAKER 3:22.23,4
1674. SOENSTERUDBRATEN Morten 1975 KRONGSVINGER 3:22.34,7
1680. KJUSNES Kim J 1990 TROMSO 3:22.40,7
1681. OSTBY Inge 1957 HOLTER 3:22.44,3
1683. VOIE Tolv 1962 ARENDAL 3:22.47,5
1685. ALLGOT Lars 1958 SLEPENDEN 3:22.56,5
1687. PETTERSEN Asmund 1960 JEVNAKER 3:22.57,5
1688. NORDSKAR Helge 1954 HEIDAL 3:22.58,0
1689. OEVREBUST Ole Magnar 1942 OSLO 3:22.58,9
1693. DAHL HANSEN Erik 1952 VOYENENGA BAERUM 3:23.00,7
1694. MOEN Gunnar 1968 HOMMELVIK 3:23.01,3
1698. AUSTRHEIM Sverre 1957 OSLO 3:23.09,7
1701. ANDERSEN Torkel 1961 OSLO 3:23.22,0
1705. RAVNDAL Svein 1955 TAU 3:23.26,6
1707. ARNTSEN Arild 1953 BODOE 3:23.28,3
1708. MOEN Amund 1974 EIKSMARKA 3:23.28,7
1709. MIKKELSEN Kenneth 1987 BRUMUNDDAL 3:23.31,0
1710. VAKSDAL Didrik 1989 OSLO 3:23.36,3
1713. KAASA Geir 1972 OSLO 3:23.38,9
1714. VAKSDAL Ragnar 1958 OSLO 3:23.41,1
1718. ELLEVOLD Jo Gunnar 1968 ELVERUM 3:23.50,0
1719. KARLSEN William 1959 FETSUND 3:23.54,3
1725. FRYDENLUND Audun 1966 HONEFOSS 3:23.59,2
1728. HEIER Dag Erik 1963 KRISTIANSAND 3:24.06,9
1729. RUUD Johan 1958 VIKERSUND 3:24.07,8
1732. GUNNARSLI Knut 1961 SKIEN 3:24.12,4
1733. ENGEVIK Jorn 1962 SANDEFJORD 3:24.12,9
1740. AAS Tor Helge 1964 KVANNE 3:24.18,8
1741. MAANUM Lars 1950 OSLO 3:24.20,3
1742. HANSEN Kai 1970 TRONDHEIM 3:24.25,4
1743. ANDERSEN Haakon 1977 SANDEFJORD 3:24.26,3
1748. MOE Peter Christian Reppe 1984 OSLO 3:24.32,8
1752. GRUNDETJERN Arne 1958 KRISTIANSAND 3:24.42,0
1761. MOLLAND Jarle 1975 BLOMMENHOLM 3:25.05,0
1762. SERCK-HANSSEN Gunnar 1940 OSLO 3:25.09,7
1765. MANGERSNES Johannes 1960 ENGELSVIKEN 3:25.16,0
1766. SONBERG Christian 1969 OSLO 3:25.18,5
1771. JOHNSEN Kjell 1947 TROMSO 3:25.30,1
1774. JOHANSEN Terje 1950 MANDAL 3:25.31,8
1777. SINGDAHLSEN Trond 1961 FREDRIKSTAD 3:25.43,8
1778. TRETLI Jonas 1986 LILLESTROM 3:25.47,1
1785. BRELIN Bjorn Olav 1965 OSLO 3:26.00,0
1787. PEDERSEN Birger 1962 OSLO 3:26.05,3
1788. ODEMARK Christian 1977 OSLO 3:26.05,4
1793. HINNA Johnny 1969 STAVANGER 3:26.13,8
1794. WALDROP Lars 1963 OSLO 3:26.13,9
1799. SVENDSBO Jon Emil 1959 SANDNES 3:26.19,4
1800. KJELDSEN Arnulf 1960 TROMSDALEN 3:26.20,1
1801. FORBORD Roar 1943 VIKHAMMER 3:26.21,1
1803. PEDERSEN Svend Bang 1954 TROMSO 3:26.27,6
1810. LOGA Karl Martin 1968 LYNGDAL 3:26.37,1
1811. MOSBERG Jon 1972 OSLO 3:26.37,6
1812. NEVERDAHL Jan Egil 1952 STAVANGER 3:26.38,0
1818. SOLBAKK Roy 1966 FAUSKE 3:26.57,8
1831. EKBERG Harald Alf 1964 KONGSBERG 3:27.10,1
1833. LILLEGARD Morgan 1962 TROMSO 3:27.13,5
1835. MOEN Lars 1970 OSLO 3:27.16,4
1837. HOGSNES Henrik 1974 ASKER 3:27.20,0
1845. BJERKAN Leif 1949 HEIMDAL 3:27.36,8
1850. HANSEN Henry 1969 RADAL 3:27.44,9
1852. BOGSETH Tor Ludwig 1950 NAMDALSEID 3:27.50,6
1853. BERGERSEN Svein 1961 ARNES 3:27.53,2
1854. DAHL Arne Johan 1985 OSLO 3:27.54,2
1855. FOSS Robert 1972 UPPLANDS VASBY 3:27.55,1
1857. JAKOBSEN Thomas 1973 RUSSENES 3:28.02,9
1858. HAAVIND Ubbe 1965 OSLO 3:28.03,2
1860. FJELLGREN Joseph 1979 KARASJOK 3:28.03,6
1863. NILSEN Finn Kare 1962 BODOE 3:28.05,8
1869. PEDERSEN Morten Gammelgard 1971 TROMSO 3:28.17,2
1871. HAMMER Jan Arthur 1957 RADAL 3:28.22,1
1872. LARSSEN Ulf 1957 STOKMARKNES 3:28.22,6
1880. FLASNES Reidar 1974 RENA 3:28.40,6
1882. MELBYE Karl Erik 1960 TYRISTRAND 3:28.42,0
1883. BUSK Karl Morten 1957 EIKSMARKA 3:28.42,6
1884. LUTDAL Trond 1967 STABEKK 3:28.45,7
1888. ENGH Petter 1958 OSLO 3:28.53,8
1889. VATN Havard 1983 OSLO 3:28.56,0
1890. LIEN Nils Thomas 1973 OSLO 3:28.58,6
1893. LISLERUD Tor Oyvind 1972 OSLO 3:29.09,4
1894. AUESTAD Magne 1964 KVERNALAND 3:29.15,9
1898. SKARTVEIT Thore 1978 HAFRSFJORD 3:29.17,1
1899. TVEDT Andrè 1974 MOSS 3:29.17,8
1900. AAS Kai Olav 1957 RASTA 3:29.19,4
1904. LANGSETH Erik 1955 FINSTADJORDET 3:29.25,7
1905. ARONSEN Per Ingvart 1951 TROMSO 3:29.25,9
1906. BAARDSETH Mads Fredrik 1993 OSLO 3:29.26,0
1911. BIDNE Kjell Vidar 1961 NESBYEN 3:29.30,2
1920. MYHRE Petter 1965 STAVANGER 3:29.40,5
1921. HURUM Petter 1994 OSLO 3:29.42,6
1922. BRUSTAD Thorleif 1961 HVAM 3:29.42,9
1925. PINNEROD Mads 1978 TVERLANDER 3:29.52,8
1928. KRISTIANSEN Svein Erik 1964 HOLTER 3:29.58,5
1930. SANDBERG Christian Fredrik 1984 OSLO 3:30.01,0
1934. WEYDAHL Jon 1959 DROBAK 3:30.08,7
1937. NILSEN Kjell 1960 ENGELSVIKEN 3:30.20,1
1940. HENRIKSEN Leif Bjornar 1959 BORKENES 3:30.21,4
1943. GREPPERUD Hans Magnus 1958 OSLO 3:30.39,0
1944. VIK Arne 1948 TRONDHEIM 3:30.40,0
1946. ISACHSEN Christian 1969 TRANBY 3:30.42,1
1949. MONSEN Ole 1954 TROMSO 3:30.46,7
1950. ENGEBRETSEN Sverre 1959 GRIMSTAD 3:30.47,6
1953. WEGLO Olav 1969 SPILLUM 3:30.49,6
1957. HALVORSEN Oystein 1967 PASSEBEKK 3:31.00,1
1959. HANSSEN Joakim 1984 KRISTIANSAND 3:31.03,9
1965. OSTGAARD Odd 1959 JESSHEIM 3:31.20,8
1968. ODEGARD Rolf 1951 SVOLVAER 3:31.23,9
1969. VASLAND Fredrik 1989 BYREMO 3:31.26,5
1970. BALLANGRUD Per 1954 LUNNER 3:31.26,8
1970. GRONVOLD Arve 1967 OSLO 3:31.26,8
1972. NORMANN Fredrik 1970 OSLO 3:31.30,5
1973. LARSEN Hans Kristian 1982 OSLO 3:31.32,1
1977. KJESBU Leif 1966 STEINKJER 3:31.43,0
1979. SOLHEIM Lars Petter 1970 FROLAND 3:31.44,0
1981. GRINROD Olaf 1971 DROBAK 3:31.52,5
1987. HOFF Per Morten 1956 OSLO 3:32.04,7
1992. HOLTH Roy 1956 GRANLI 3:32.26,2
1995. OLSNES Rune Drange 1961 STAVANGER 3:32.29,3
1996. STEINVIK Johan 1949 BODOE 3:32.31,5
1997. ASCHIM Lars Halvard 1980 BRANDBU 3:32.32,7
1999. LUND Carl E Macody 1986 BERGEN 3:32.34,5
2003. SEMB Ola 1966 OSLO 3:32.39,6
2006. HJELSETH Hans Christian 1976 OSLO 3:32.44,0
2008. SINGDAHLSEN Karl Filip 1988 OSLO 3:32.49,3
2010. HANSEN Odd Harry 1957 BODOE 3:32.54,5
2018. BJERKNES Oyvind 1977 OSLO 3:33.10,6
2022. ANDERSEN Anders 1967 TROMSO 3:33.19,0
2023. STROM Terje Willy 1967 OSLO 3:33.21,4
2026. MIDTUN Alf Vee 1965 ANDALSNES 3:33.28,6
2027. ELSRUD Christopher 1988 OSLO 3:33.30,1
2029. SAETVEDT Torbjorn 1963 OSLO 3:33.31,4
2030. SJAASTAD Geir 1953 OSLO 3:33.31,9
2032. FOEYEN Thomas 1967 OSLO 3:33.35,0
2034. SKEIVOLL Kjell Tore 1969 KRISTIANSAND 3:33.37,1
2036. BJERTNES Petter 1971 OSLO 3:33.40,5
2038. KVEINE Yngve 1978 OSLO 3:33.42,4
2042. KARLSEN Morten 1985 OSLO 3:33.48,6
2049. DOLEMO Magne 1958 KRISTIANSAND 3:34.10,2
2050. UGELSTAD Per Jacob 1982 OSLO 3:34.13,4
2051. NYMO Martin 1972 BARDUFOSS 3:34.15,5
2053. SKJELBRED Truls Hakon 1958 VIKERSUND 3:34.17,0
2058. BRUN Knut Harald 1985 OSLO 3:34.25,3
2059. TERJESEN Kaare 1946 FROLAND VERK 3:34.25,5
2063. ERICHSEN Jorn Atle 1963 STAVANGER 3:34.31,8
2065. SKAUG Christer 1982 VIKHAMMER 3:34.35,6
2069. NANSVATN Ole Mikael 1983 ARENDAL 3:34.40,4
2072. HARALDSRUD Bjorn 1951 SVELVIK 3:34.47,1
2075. NORD Stig 1964 SOGNDAL 3:34.51,7
2076. HENNINGSEN Kjetil 1973 LILLEHAMMER 3:34.53,4
2077. SAETHER Torbjorn 1961 TRONDHEIM 3:34.53,6
2084. LINDHART Tor Henning 1958 OSLO 3:34.55,9
2085. PEDERSEN Borre 1969 TROMSO 3:34.57,5
2089. BRAATHEN Bjarne Andreas 1945 KONGSVINGER 3:35.02,5
2093. MIKALSEN Goran 1959 BODOE 3:35.05,7
2094. AAMODT Morten 1949 DROBAK 3:35.08,6
2098. NORMANN Hakon 1993 OSLO 3:35.11,0
2101. LOSET Sveinung 1956 TRONDHEIM 3:35.24,2
2107. DAMSUND Jacob Ole 1983 OSLO 3:35.39,7
2112. SEHLMANN Oystein 1970 OSLO 3:35.52,0
2114. KIERULF PRYTZ Sindre 1995 HOVIK 3:35.52,6
2116. RENSHOLT Espen Lonnes 1964 OSLO 3:35.56,3
2117. PETTERSEN Sten Rune 1969 LAKSELV 3:35.57,0
2122. HUNNESTAD Bjorn 1966 RORVIK 3:36.05,5
2123. KRISTIANSEN Edvin 1946 ARENDAL 3:36.08,4
2124. SIVERTSEN Bjorn 1972 STAVANGER 3:36.11,7
2126. JORGENSEN Asbjorn 1958 BODOE 3:36.12,5
2129. MINDE Nils Morten 1958 KOLSAS 3:36.16,6
2130. KVEEN Fredrik 1965 ASKER 3:36.16,7
2132. NORDAL Torstein 1960 BRUMUNDDAL 3:36.17,9
2133. LINDHJEM Marius C. 1977 SANDEFJORD 3:36.18,4
2135. HOSTAD Oivind 1960 STAVANGER 3:36.25,9
2137. OEVREBUST HOISETH Sondre 1996 OSLO 3:36.27,6
2138. LUNDE Roger 1970 OSLO 3:36.28,2
2140. MAK Timothy 1973 TRONDHEIM 3:36.31,7
2142. AALERUD Halvor 1958 AS 3:36.33,1
2146. REITE Frank Ove 1970 AALESUND 3:36.39,2
2148. GARDSTEIG Gudmund 1963 EDLAND 3:36.40,0
2149. ANCHERSEN Per Eivind 1967 OSLO 3:36.41,6
2149. TELJE Trond 1963 OSLO 3:36.41,6
2155. YRAN Julius 1988 OSLO 3:36.48,5
2157. TRONSMOEN Torbjorn 1953 HAMAR 3:36.53,7
2161. SKJELBRED Morten 1956 BODO 3:36.57,0
2164. MARTINSEN Christoffer 1984 BERGEN 3:37.02,4
2165. KRISTIANSEN Kjetil 1958 RYKKINN 3:37.04,3
2166. SKJERVE Kristian 1987 STEINKJER 3:37.06,3
2167. ESPEDAL Arne Kristian 1954 STAVANGER 3:37.08,4
2169. BJORE Tor Gunnar 1991 NORESUND 3:37.15,6
2176. REINSBERG Kjetil 1961 TILLER 3:37.21,6
2177. FOLSTAD Per Gunnar 1959 STAVANGER 3:37.21,9
2182. HANSSEN Svenn Melby 1949 BODOE 3:37.41,4
2182. SEMB Boye 1963 BEKKESTUA 3:37.41,4
2184. BLAASTERNES Lars Christian 1975 SANDNES 3:37.42,1
2185. PEDERSEN Sven Arne 1968 BODO 3:37.43,1
2187. VANGEN Arild 1965 BODOE 3:37.46,5
2188. VAGLE Christen 1973 ASKER 3:37.46,8
2190. HEGLAND Knut 1960 STROMMEN 3:37.50,6
2193. MARTINSEN Thomas 1967 VETTRE 3:37.58,2
2195. HAMRE Trond 1967 NESOYA 3:38.02,4
2200. KAASA Arild 1958 OSLO 3:38.09,7
2212. OLSEN Trond 1969 OSLO 3:38.27,6
2213. ASK Jon Gunnar 1962 MANDAL 3:38.28,9
2215. TRESSELT Thomas 1972 HVALSTAD 3:38.37,2
2216. MOEN Ragnar 1954 RORVIK 3:38.39,0
2218. BJORNSTAD Geir Hakon 1956 NORGE 3:38.40,5
2219. JOHANSEN Hans Fredrik 1970 TARNASEN 3:38.42,1
2220. LIAVIK Trond Arne 1970 HARSTAD 3:38.44,1
2222. SOLBERG Oivind 1962 OSLO 3:38.44,4
2224. GJERSTAD Simen Walbye 1982 ASKER 3:38.48,5
2225. GRONENG Ottar Arvid 1950 HAUKEDALEN 3:38.49,0
2226. KLINGBERG Lars Gunnar 1965 Lommedalen 3:38.50,8
2231. ASLAKSEN Trond 1969 STABEKK 3:38.56,6
2232. REINERT Viggo 1952 FOSSLANDSOSEN 3:38.57,7
2234. JONSSON Mattias 1974 HONEFOSS 3:39.03,1
2235. ELIASSEN Nils Tore 1956 DROBAK 3:39.03,6
2239. EDBO Anders 1967 BEKKESTUA 3:39.05,5
2241. KJERSEM Arnt 1948 TRESFJORD 3:39.18,0
2244. BOE Nils 1947 STAVANGER 3:39.26,6
2245. DRAGSTEN Arnt Olav 1949 STJORDAL 3:39.34,2
2257. HASETH BALESTRAND Ola 1982 JAKOBSLI 3:39.53,1
2262. DAHL Oddbjorn 1964 GAALAA 3:40.03,4
2265. HANSEN Thomas Helge 1976 TROMSO 3:40.05,3
2273. OLSEN Ulf 1953 STAVANGER 3:40.15,4
2277. HYNNE Ole Roy 1963 SANDEFJORD 3:40.33,0
2279. FALCH Dag Vidar 1977 SARPSBORG 3:40.37,5
2284. MOLSTAD Jostein 1972 KOLBU 3:40.44,8
2285. OSEID Halvor 1957 SNAROYA 3:40.45,7
2289. NORBORG Lars Erik 1970 OSLO 3:40.55,2
2292. JESSEN Knut Ove 1976 OSLO 3:40.57,2
2293. HOPE Fredrik Raffelsen 1988 BARDUFOSS 3:40.59,6
2294. KVALE Tor Einar 1962 OPPEGARD 3:41.00,5
2298. ROMULD Kare 1966 MELANDSJO 3:41.06,3
2299. ISACHSEN Tor 1960 KJOEPMANNSKJAER 3:41.07,9
2304. AGEDAL Reidar 1967 BYREMO 3:41.19,5
2308. SEYFFART Oyvind 1961 MANDAL 3:41.22,4
2310. SOLLAND Sindre 1972 STAVANGER 3:41.30,1
2311. NILSEN Hans Petter 1975 KRISTIANSAND 3:41.30,3
2312. KJAER Max 1953 TRONDHEIM 3:41.31,2
2313. SOLVANG Trond 1959 OSLO 3:41.32,9
2322. REITLO Andre 1958 STEINKJER 3:41.51,5
2330. KRISTENSEN Lars Andre 1963 LILLESTROM 3:41.59,7
2332. HALLAND Terje 1959 FJERDINGBY 3:42.01,0
2337. HALVORSEN Rolf Borre 1951 GULLAUG 3:42.12,2
2339. GUNNARSLI Lars 1989 SKIEN 3:42.14,9
2340. CAPPELEN Fredrik 1962 OSLO 3:42.15,4
2341. MOE Terje 1954 OSLO 3:42.17,1
2343. KVALOSAETER Sverre 1958 STEINKJER 3:42.19,2
2345. MIDTSIAN Rune 1966 TRONDHEIM 3:42.19,8
2348. SIVERTSEN Jan H 1950 STAVANGER 3:42.21,8
2350. GUNDERSEN Einar Rose 1969 OSLO 3:42.25,7
2354. FJAERBU Alf Jorgen 1969 FROLAND 3:42.39,4
2355. BJORNSEN Per 1956 HASLUM 3:42.41,4
2356. TRUCHS Bjorn Dag 1953 KRISTIANSAND 3:42.43,5
2359. PEDERSEN Torstein 1962 DRAMMEN 3:42.52,4
2362. BRATEN Anders 1974 OSLO 3:42.55,8
2364. ERAKER Runar 1958 RASTA 3:42.59,7
2374. KNUTSEN Thordur 1950 EVENSKJER 3:43.13,1
2376. VULLUM Erik 1950 AURE 3:43.16,9
2387. HELLAND Johannes 1985 SANDNES 3:43.41,4
2389. LOVRA Nils Inge 1976 RENNESOY 3:43.42,2
2393. FREDRIKSEN Morten Olav 1980 OSLO 3:43.46,3
2394. GUTTORMSEN Gaute 1984 ROYSE 3:43.47,3
2395. HOGLUND Trond Ole 1968 TYRISTRAND 3:43.47,4
2396. GRONNING Bjorn 1962 HAFRSFJORD 3:43.53,6
2399. RIMER Carsten 1971 MO I RANA 3:43.57,8
2404. SKATTEBOE Rolf 1960 JAR 3:44.07,8
2406. HELLUM Eivind 1967 HOLMESTRAND 3:44.08,4
2415. BORG Lars 1964 OSLO 3:44.15,8
2416. VAGLE Bernt Vidar 1964 STAVANGER 3:44.17,1
2419. RUSHFELDT Jonar Andreas 1968 VADSOE 3:44.23,3
2422. LANGDAL Gaute 1964 OPPEGARD 3:44.25,1
2427. STROMENG Tom 1968 ALTA 3:44.39,2
2431. BRAATHEN Are 1967 KONGSBERG 3:44.45,2
2432. BUE Jan Tore 1957 KRISTIANSAND 3:44.48,1
2433. JORGENSEN Stig H. 1953 JAKOBSLI 3:44.50,6
2435. GRAVRAK Olve 1952 OSLO 3:44.53,6
2438. NILSEN Per 1969 OSLO 3:44.58,3
2441. LUND Mathias 1989 BERGEN 3:45.03,5
2447. HYNNE Bjornar 1968 SANDEFJORD 3:45.18,9
2453. NILSEN Tore 1961 HVAM 3:45.31,0
2459. ORGERSEN Eigil 1970 BODOE 3:45.40,7
2464. SVARSTAD Brynjar 1973 HOMMELVIK 3:45.50,4
2469. SANDBERG Geir 1967 MOOS 3:46.15,6
2471. HANSEN Thomas Uwe 1975 KRAKEROY 3:46.16,2
2473. ENGH Harald 1975 OSLO 3:46.20,9
2484. BRU Martin 1964 STAVANGER 3:46.33,3
2487. ESTENSEN Roger 1967 MOOS 3:46.39,3
2489. BLOM Roy M. 1961 NAMSOS 3:46.40,1
2492. LEFRANC Paul Andre 1982 DRAMMEN 3:46.44,4
2501. AASEN Jens Ivar 1942 HOLMESTRAND 3:47.01,4
2502. BENDIKSEN Einar 1961 BODOE 3:47.01,9
2503. ARVE ERIKSEN Bent 1966 PORSGRUNN 3:47.03,2
2505. TVEITEN Dagfinn 1969 SELJORD 3:47.04,8
2509. GRYTTING Stein 1949 SANDEFJORD 3:47.11,3
2514. BRENDEN Jon 1961 HOVIK 3:47.16,0
2523. KRISTIANSEN Ole Morten 1986 BODOE 3:47.27,2
2525. NORDLI Erik 1961 LOMMEDALEN 3:47.31,9
2528. OLSEN Jan Erik 1947 AS 3:47.38,7
2532. THORESEN Bernt 1974 KRISTIANSAND 3:47.45,9
2535. JOHANSEN Knut Morten 1968 ARENDAL 3:47.51,1
2538. HAALAND Svein 1969 OSLO 3:47.55,9
2540. OMTVEIT Olav 1960 BILLINGSTAD 3:48.00,7
2541. HEIMSTOL Alf Henning 1960 SKIEN 3:48.02,2
2548. EIKEN John Arne 1963 BAERUMS VAERK 3:48.10,5
2548. INGEBRIGTSEN Odd Gunnar 1973 TROMSO 3:48.10,5
2550. TANGEN Ronny 1969 BODOE 3:48.16,3
2551. NAESGUTHE Egil Aabel 1963 OSLO 3:48.21,0
2555. SOLBERG Erik Andre 1971 BODO 3:48.27,3
2558. LOVIK Ken 1977 BODOE 3:48.31,0
2559. LILLEDAL Arnt 1947 SKUI 3:48.32,3
2561. BUTTEBERG Tom Helge 1974 MOGREINA 3:48.33,2
2565. BLOM Per Gustav 1959 SOREIDGREND 3:48.36,7
2566. MYKLEBUST Cato 1966 SKEDSMOKORSET 3:48.36,8
2568. KJORHOLT Odd 1960 HAFRSFJORD 3:48.38,2
2570. SUNDBY Sondre 1991 OSLO 3:48.41,5
2574. BEDDARI Roger 1964 STANVIK 3:48.50,3
2575. PETTERSEN Ragnar 1975 LARVIK 3:48.51,1
2576. FASSELAND Jan Erik 1954 SOR-AUDNEDAL 3:48.52,0
2580. KNUDSEN Jan Aksel 1958 HUNDHAMMEN 3:48.57,6
2586. LOKKEN Thore 1959 TRONDHEIM 3:49.02,0
2589. USLAND Jan Borge 1960 STABEKK 3:49.05,7
2595. KLAUSEN Hans J. 1951 RAMNES 3:49.15,9
2596. VAEHLE Kjetil 1962 BLOMMENHOLM 3:49.19,3
2597. TORHAUG Rune 1961 HASLUM 3:49.19,5
2600. HORNER Lance 1970 MOOS 3:49.22,0
2606. BJERKNES Kjell 1957 FJELLHAMAR 3:49.29,9
2607. LINGE JOHNSEN Olav Martin 1953 KONGSVINGER 3:49.32,5
2608. JOAKIMSEN Sigve 1960 KRISTIANSAND 3:49.37,2
2609. BJELLAND Ole 1957 ALGARD 3:49.37,5
2610. MELGARD Bjorn 1950 OSLO 3:49.37,6
2615. GRONDAHL Anders 1950 KONGSVINGER 3:49.41,3
2621. THRONDSEN Morten 1958 OSLO 3:49.53,4
2624. HOISETH Ove 1965 OSLO 3:49.56,9
2627. ANDERSEN Knut Bo 1970 KRISTIANSAND 3:50.00,8
2629. URIANSTAD Jim 1966 OSLO 3:50.03,2
2630. SCHIEFLOE Per Annar 1964 STEINKJER 3:50.07,8
2633. ANDERSEN Terje Sigurd 1953 FAUSKE 3:50.18,9
2636. EINES Olav 1946 AURE 3:50.24,2
2637. BRUDAL Tom 1956 JESSHEIM 3:50.24,4
2642. SELBOE Trond 1967 LILLESTROM 3:50.28,7
2645. JOHANSEN Christian H. 1963 OSLO 3:50.31,5
2646. HANDAL Vidar 1970 OSLO 3:50.36,5
2647. HELLSTROM Jonas 1974 OSLO 3:50.36,8
2651. TVEDT GUNDERSEN Arne 1979 STAVANGER 3:50.40,7
2653. LOVSETH Morten 1981 VIKHAMMER 3:50.43,8
2654. SWAN Inge Ragnvald 1959 HAFRSFJORD 3:50.43,9
2656. NYLEND Dag 1965 SKARNES 3:50.48,4
2657. STEINBEKKEN Bjorn 1953 SLASTAD 3:50.50,6
2660. SAGBERG Fridulv 1947 OSLO 3:50.54,6
2661. ILLOKKEN Olav S. 1959 REISTAD 3:50.55,2
2663. ABRAHAMSEN Odd 1948 VESTSKOGEN 3:50.59,7
2664. NILSEN Finn Erik 1948 OSLO 3:51.01,7
2667. PEDERSEN Lars Knudsen 1986 TRONDHEIM 3:51.03,4
2677. BLOMLIE Ronald 1961 TRONDHEIM 3:51.32,5
2679. TORP Stein Borre 1954 TRONDHEIM 3:51.35,8
2680. LANGELAND Oyvind 1972 BEKKESTUA 3:51.36,7
2683. AASE Thomas 1975 BERGEN 3:51.43,2
2685. VALLERAUNET Even 1969 HOMMELVIK 3:51.49,9
2687. MOE Torbjorn T. 1968 RYKKINN 3:51.52,7
2692. GRUBEN Kjell Arne 1947 MO I RANA 3:52.06,9
2696. SYVERINSEN Rune 1961 RYKKINN 3:52.15,3
2697. SKUTLE Nils 1953 TRONDHEIM 3:52.17,8
2698. OVERLAND Bjorn 1963 PORSGRUNN 3:52.20,8
2702. TVETER Rolf Ingar 1959 SKI 3:52.26,4
2706. BERG Stian 1989 TRONDHEIM 3:52.33,5
2707. SUNDNES Per Kristian 1951 RASTA 3:52.36,2
2712. SUNDBY John Erik 1954 OSLO 3:52.46,4
2715. SOLHEIM Bard R 1966 BODO 3:52.51,8
2718. BERGSTROM Hasse 1946 VINTERBRO 3:52.59,1
2724. MIKALSEN Yngve Ketil 1966 MO I RANA 3:53.10,1
2725. HAGEN Paal 1966 BRUMUNDAL 3:53.11,5
2726. KRISTIANSEN Oystein 1960 ARENDAL 3:53.15,5
2728. MARTINSEN Truls 1943 LARKOLLEN 3:53.17,9
2734. THORUP Oystein Frederik 1971 OSLO 3:53.24,7
2741. HANSSEN Hugo 1973 BODOE 3:53.40,3
2744. SAETER Roger 1969 HVAM 3:53.41,4
2754. LOHNE Arild 1962 FLEKKEROY 3:53.51,6
2759. KJENAS Roger 1973 SVENE 3:54.00,6
2763. ARNSEN Arne Kjell 1948 BODOE 3:54.05,8
2767. JACOBSEN Rune 1960 KOLBOTN 3:54.14,8
2768. HAGEN Erik 1953 OSLO 3:54.15,3
2769. JULIUSSEN Rune 1977 TRONDHEIM 3:54.18,0
2770. BREKKE Eirik 1956 TONSBERG 3:54.19,9
2772. SVERSTAD Tom 1960 OSLO 3:54.21,4
2775. FLATT Sturla 1960 OVERHALLA 3:54.25,3
2783. EIVINDSON Torkild 1955 VENNESLA 3:54.39,4
2785. KARLSEN Morten 1983 OSLO 3:54.47,2
2787. GULDAHL Harald 1958 JEVNAKER 3:54.48,2
2792. HELBERG Geir 1959 STJORDAL 3:55.07,6
2795. TEKSUM Jorn 1972 GJERDRUM 3:55.13,0
2797. FLADEBY Anders 1987 HALDEN 3:55.16,0
2800. KARVIK Tom Andre 1967 OSLO 3:55.20,5
2800. SORLI Odd Ivar 1960 AASMARKA 3:55.20,5
2802. HOLBERG Roar 1961 STEINKJER 3:55.21,8
2807. SAND Stian 1974 STABEKK 3:55.30,7
2809. GRUBEN Oyvind 1971 MO I RANA 3:55.31,1
2812. ENGELSTAD Arne 1951 MAURA 3:55.35,9
2813. SMORDAL Erlend 1989 BARKAKER 3:55.36,4
2815. KABBE Jon Anders 1992 VOYENENGA BAERUM 3:55.40,3
2818. ALEXANDERSEN Geir Ove 1969 BODOE 3:55.41,6
2822. PAASKE Oyvind 1984 OSLO 3:55.50,0
2826. SKJELLERUD Jarle 1969 SANDEFJORD 3:55.55,5
2831. PEDERSEN Fredrik 1984 SELLEBAKK 3:56.03,4
2835. BJERKE Knut St. 1947 DROBAK 3:56.12,8
2844. FOLMO Ole Bjarne 1948 ARNES 3:56.28,8
2849. BOLLAEREN Kristian 1963 TOLVSROD 3:56.42,5
2850. ANDERSSON Jonny 1962 OSLO 3:56.44,6
2853. NANSETH Aslak 1982 OSLO 3:56.46,3
2856. OLSEN Per Christian 1974 FREDRIKSTAD 3:56.56,2
2858. GULLIKSEN Tom Henning 1966 HOLTER 3:56.57,7
2860. HENRIKSEN Hans Hugo 1956 STORSTEINNES 3:56.59,9
2862. SAETHER Geir 1976 SKIEN 3:57.06,3
2864. MYHR Bjorn Pleym 1944 OSLO 3:57.07,8
2867. HILLESTAD Nils 1974 KONGSBERG 3:57.10,7
2868. SOLOY John Ole 1964 OSLO 3:57.11,2
2871. SKJEVDAL Harald 1944 RINGEBU 3:57.17,5
2880. STRAND Torgeir 1973 GIUGLIANO IN CAMPANIA NA 3:57.38,8
2881. LEISTAD Trond 1960 SORSKOGBYGDA 3:57.41,8
2882. WESTLUND Anders 1960 BODOE 3:57.46,1
2885. FROSTING Trond 1967 FINSTADJORDET 3:57.56,3
2887. HAUGEN Kurt 1966 OSLO 3:57.58,6
2894. LOBERG Jarle 1958 OSLO 3:58.21,1
2899. KALNES Bernt 1960 SKAGE 3:58.32,1
2904. VIKINGSTAD Steinar 1967 BEKKESTUA 3:58.41,9
2909. SKOGEVALL Stefan 1975 TONSBERG 3:58.50,4
2911. OLSTORN Gudmund 1940 FORDESFJORDEN 3:58.55,2
2914. NAUF Martin 1950 SANDEFJORD 3:59.02,1
2918. EILERTSEN Orjan 1971 BODO 3:59.10,3
2923. STOFRINGSHAUG Nils 1969 SANDEFJORD 3:59.15,0
2925. STRAND Bernt Johan 1954 EIDSVOLL 3:59.23,8
2934. URSIN Bjorn 1960 OSLO 3:59.34,1
2935. RYAN Rolf Petter 1974 GRONG 3:59.34,8
2938. VAERNO Klaus 1964 NESTTUN 3:59.43,6
2948. ECKBO Espen 1973 OSLO 3:59.59,0
2949. RUSHFELDT Sigurd 1972 TROMSO 4:00.01,2
2954. TANUM Simen 1990 SANDEFJORD 4:00.19,6
2955. LINDSKOG Christer 1988 OSLO 4:00.22,4
2957. PRYTZ Ole Johan 1962 HOVIK 4:00.26,4
2958. SCHIOTZ Petter Emil 1990 BARKAKER 4:00.26,5
2959. KOLSTAD Jonas Ueland 1976 BODO 4:00.28,3
2966. KITTELSEN Kjetil Vidar 1958 FROLAND 4:00.47,2
2967. KJELLEVOLD Kjell Henning 1949 STAVANGER 4:00.47,9
2968. AARVOLD Oystein 1960 NESOYA 4:00.48,6
2970. JORGENSEN Vegard 1975 TROMSOE 4:00.51,3
2970. MEINICH Thomas 1956 RENA 4:00.51,3
2973. TVEITEN Olav 1942 KONGSBERG 4:00.52,7
2982. OSLAND Are 1975 KRISTIANSAND 4:01.10,1
2983. BREISTRAND Jon 1952 SPILLUM 4:01.19,6
2990. KALLAK Nils 1958 BEKKESTUA 4:01.26,8
2993. FJELLVANG Oyvind 1955 HASLUM 4:01.29,8
3005. HOLLAND Stein Arild 1963 VANVIK 4:01.59,1
3008. LOVSTAD Morten 1960 OSLO 4:02.03,9
3009. MOE-NILSSEN Rolf 1942 NESTTUN 4:02.04,4
3011. BECKSTROM Jan Inge 1958 KVINESDAL 4:02.12,1
3013. BUGGE Jorgen 1955 JAR 4:02.13,8
3015. KARLSEN Per Ivar 1964 SKEDSMOKORSET 4:02.17,7
3020. STANGER Morten 1964 HOLMENSTRAND 4:02.38,0
3021. WOLD Bjorn Erik 1963 OSLO 4:02.39,3
3024. JETLUND Olav 1950 OSLO 4:02.42,0
3025. GRINDLAND Jon 1959 FINSLAND 4:02.43,1
3027. KLEIVELAND Rune 1972 TRONDHEIM 4:02.44,5
3030. ARNSEN Svein Christoffer 1969 BODOE 4:02.49,1
3031. MARTI Gunnar 1969 OSLO 4:02.49,6
3032. OSEID Knut Arne K. 1990 SNAROYA 4:02.52,3
3037. THRYGG Eirik 1964 OSLO 4:03.06,5
3040. BERG Tarjei 1972 LORENSKOG 4:03.26,5
3043. SUNDE Alexander 1984 OSLO 4:03.31,9
3044. HAGEN Jim Furvald 1969 OVERBYGD 4:03.34,0
3045. RONNING Stig 1964 MELHUS 4:03.35,1
3048. BERGLAND Anders 1967 OSLO 4:03.39,1
3053. HANNESTAD Fredrik 1969 HOSLE 4:03.52,5
3054. BJORKLUND Stig 1965 BARDU 4:03.56,7
3058. OLSEN Viktor Forsberg 1984 KONGSBERG 4:04.06,2
3060. JOHANSEN Geir 1958 OSLO 4:04.12,1
3061. MARKUSSEN Eifred 1955 SORUMSAND 4:04.13,9
3061. MATHISEN Lars Fredrik 1969 OSLO 4:04.13,9
3066. HAETTA Nils 1961 TROMSO 4:04.21,6
3070. BRUNBORG Rune 1976 NAMDALSEID 4:04.39,5
3071. PEDERSEN Willy 1951 KATTEM 4:04.40,4
3072. OYRI Jonas Bonne 1984 OSLO 4:04.41,6
3077. HENRIKSEN Svein 1965 JAR 4:04.54,2
3079. INGEBRIGTSEN Stig 1946 MORKVED 4:05.01,1
3089. WEATHERUP Trond Inge 1977 DRAMMEN 4:05.16,4
3090. SKALVOLD Gunnar 1962 NARVIK 4:05.20,1
3092. INDREDAVIK Eirik 1986 NESTTUN 4:05.25,3
3095. HOLLAS Even 1952 STEINKJER 4:05.26,5
3100. SKOGVOLL Oeivind 1963 BODOE 4:05.29,6
3106. LARSEN Tor 1961 VENNESLA 4:05.48,4
3107. PEDERSEN Jens Even 1970 OSLO 4:05.48,8
3108. WITZOE Svein 1960 OPPEGARD 4:05.49,3
3113. HAARKLOU Elon 1963 SLATTUM 4:06.02,6
3114. HANSTAD Per 1954 NYBERGSUND 4:06.04,1
3115. KIRKHUS Preben 1985 OSLO 4:06.05,7
3116. VIKEN Leif 1959 GRIMSTAD 4:06.07,5
3117. KARLSEN Jim 1959 OSLO 4:06.07,7
3125. TORLEN Oyvind 1970 ALESUND 4:06.25,6
3126. AALRUD Thomas 1971 OSLO 4:06.29,6
3131. JORGENSEN Martin 1970 TOLVSROD 4:06.35,7
3137. HANSEN Bjorn Tore 1966 BODOE 4:06.44,9
3140. BJERKVOLD Kristian 1986 OSLO 4:06.48,3
3141. IVERSEN Torkel 1977 SLATTUM 4:06.48,4
3146. OMTVEIT Talleiv 1988 OSLO 4:07.02,4
3149. THORSTENSEN Tore 1951 KRONGSVINGER 4:07.10,2
3153. THOMASSEN Rune Magnus 1972 DUKEN 4:07.16,8
3155. WANG Per Wilhelm Butler 1968 NOTTEROY 4:07.22,0
3158. HOGEMARK Sverre 1967 OSLO 4:07.28,1
3159. BOGSTAD Thor 1959 KLOFTA 4:07.31,6
3160. HAGENSEN Trond 1967 MO I RANA 4:07.33,0
3161. LILLEBO Tore 1969 RANDABERG 4:07.33,4
3162. VOGNILD Terje 1976 OPPDAL 4:07.34,5
3163. AASLUND Rune 1957 OPAKER 4:07.35,0
3167. JOSEFSEN Inge 1945 SOR-AUDNEDAL 4:07.52,2
3178. NILSEN Jan Viktor 1966 OSLO 4:08.26,1
3190. SKATVOLD Jostein 1937 SKATVAL 4:08.46,4
3196. GRYTOYR Bjornar 1955 GRESSVIK 4:09.03,5
3198. KRISTENSEN Kurt Arne 1956 MO I RANA 4:09.06,7
3200. HESLA John Freddy Borge 1966 GOL 4:09.14,9
3201. BRUN Henning 1964 DROBAK 4:09.16,0
3206. JOHNSEN Andreas 1960 TRONDHEIM 4:09.27,0
3208. KVAM Agnar Magnus 1949 INDEROY 4:09.30,5
3211. TANDBERG Bernhard 1985 OSLO 4:09.32,3
3216. BJORNSVEEN Lars 1966 HOV 4:09.44,8
3219. HAUGEN Baard 1955 OSLO 4:09.52,8
3222. JOHANSEN Even 1969 LAKSELV 4:09.56,8
3222. NERDAL Ivar 1969 TROMSDALEN 4:09.56,8
3225. SANDSBRAATEN Ole 1963 OSLO 4:10.02,3
3230. JOHANSEN Mads Kristian 1978 BODOE 4:10.16,2
3234. IVERSEN Ronny Markeng 1956 GJOVIK 4:10.27,5
3235. PETTERSEN Petter 1969 BODO 4:10.28,2
3238. JOHANES KARSRUD Even 1988 OSLO 4:10.37,9
3239. BOE Havard 1969 TONSBERG 4:10.38,3
3240. MINGE Svein Egil 1954 HALDEN 4:10.40,5
3246. KOLBJORNSEN Endre 1967 OSLO 4:10.46,7
3250. STUAN Ketil 1956 OSLO 4:10.53,1
3258. SKOGSLETTEN Rune 1958 SKEDSMOKORSET 4:11.13,8
3269. HESTMANN Olav 1991 BERGEN 4:11.39,0
3272. TVEDT Jan 1957 ASKER 4:11.43,9
3273. TEGNANDER Tor 1961 BODOE 4:11.44,5
3274. EVJEN Haakon 1975 PORSGRUNN 4:11.49,5
3277. GJERSTAD Frode Olav 1954 ASKER 4:11.55,3
3280. TVEITEN Jon 1964 OSLO 4:12.04,6
3282. TVEITEN Bjarne 1954 NESBRU 4:12.07,4
3295. HOSET John Kjell 1957 GULLAUG 4:12.39,6
3298. LASSE Steve 1962 HJELMASEN 4:12.45,5
3302. MAUDAL Sverre 1944 OSLO 4:12.58,4
3312. LUDVIGSEN Gunnar Andre 1968 OSLO 4:13.21,4
3314. OLSEN Frank Ove 1968 BODOE 4:13.25,7
3319. KVIKSTAD Vebjorn 1983 SANDNES 4:13.41,2
3332. BERNHARDSEN Per Olav 1959 FREDRIKSTAD 4:14.06,2
3334. NYTVEIT Pal 1968 PARADIS 4:14.13,9
3335. HAUGLAND Kjartan 1977 OSLO 4:14.14,3
3336. JOHANSEN Ulf 1958 TROMSO 4:14.17,2
3337. JACOBSEN Jostein 1948 STAVANGER 4:14.18,4
3338. TOMASGAARD Arvild Leif 1951 DROBAK 4:14.25,9
3341. STARBERG Dag 1953 OSLO 4:14.31,5
3344. FANGE Ragnar 1955 HALDEN 4:14.41,2
3346. OLLILA Leif 1955 STANVIK 4:14.43,3
3351. ROSCHER Roger Andreas 1957 OSLO 4:14.49,7
3353. TRY Erik 1968 MOOS 4:14.55,5
3358. FLAAT Bjarne 1946 GLOMFJORD 4:15.09,4
3366. FORBORD Jon Olav 1953 SKATVAL 4:15.18,4
3369. FISKVIK Steinar 1943 STJORDAL 4:15.23,1
3370. ISACHSEN Aleksander 1990 KJOEPMANNSKJAER 4:15.24,1
3372. HESSTVEDT Stein 1960 HOSLE 4:15.29,1
3376. SKRIUNG Stale 1969 OSLO 4:15.39,9
3387. SOHOL Finn 1962 SKUI 4:16.01,0
3388. STEFFENSEN Roar 1968 SEM 4:16.02,1
3395. ASPMO Svein Ove 1963 BODOE 4:16.11,4
3396. MELGARD Trond Kristian 1947 FEIRING 4:16.15,9
3407. GJERDE Trond 1963 HOLMENSTRAND 4:16.45,2
3408. BAKKER Kristian 1972 BODOE 4:16.49,6
3410. MEIER ANDERSEN Christian 1973 MELHUS 4:16.52,2
3411. JONASSEN Oystein 1948 TISTEDAL 4:16.54,7
3413. STOLEN Ketil 1957 JESSHEIM 4:16.57,7
3415. WIIK John 1949 RAADAL 4:17.01,4
3416. NORDSTRONEN Anders 1983 BERGEN 4:17.03,9
3418. OPGARD Ottar 1955 ALTA 4:17.13,9
3420. TEIGE Karsten 1980 BLOMSTERDALEN BERGEN 4:17.21,2
3422. NERGAARD Arnfinn 1947 OSLO 4:17.24,0
3425. JONASSEN Mads 1988 OSLO 4:17.32,6
3428. WISTH Tor Einar 1964 BODOE 4:17.36,7
3433. BERNTSEN Dan 1969 KRISTIANSAND 4:17.49,4
3436. SAETHERBAKKEN Petter 1963 OSLO 4:17.52,3
3437. GROSETH Johannes 1956 BILLINGSTAD 4:17.52,4
3439. ROSSVOLL Trond 1980 SLEPENDEN 4:17.57,9
3440. WESTLUND Lars 1964 OSTERAAS 4:17.58,9
3444. HESTMANN Kristian 1980 OSLO 4:18.05,8
3446. BJOERLO Eirik 1960 SVELVIK 4:18.07,9
3449. NYMO Harry 1935 BODOE 4:18.09,5
3452. FREDRICSSON Bjorn 1955 OSLO 4:18.24,5
3454. HAMMERSLAND Roger 1961 OSLO 4:18.28,0
3458. NYGARD Per Age 1959 BERGEN 4:18.33,0
3460. ENGLI Hans Olav 1971 JAR 4:18.38,3
3461. MIKALSEN Torgeir 1959 MO I RANA 4:18.40,8
3465. GANGDAL Jens 1992 KOLSAS 4:18.46,3
3468. SVEEN Ole Fredrik 1972 KLOFTA 4:19.00,0
3470. BAKKE Falk 1945 LILLEHAMMER 4:19.02,5
3484. ROSTAD Knut 1950 LUNDAMO 4:19.29,4
3490. BERGE Steinar 1949 KRISTIANSAND 4:19.42,4
3490. GROVEN Trond Olav 1963 HUNDVAG 4:19.42,4
3492. ROBERTSEN Stig 1971 KRISTIANSAND 4:19.45,3
3494. GRINDLAND Fredrik 1956 LILLESAND 4:19.46,8
3499. STOREGJERDE Morten 1960 OSLO 4:19.53,2
3502. BJELLAND Lars Ove 1950 RADAL 4:20.01,8
3503. FAGERAAS Stale 1966 SOKNA 4:20.02,9
3506. AUNE Stig 1980 TRONDHEIM 4:20.04,5
3513. BANG Lars Erik 1972 OSLO 4:20.18,2
3518. SORDAL Tom Ove 1973 EGERSUND 4:20.27,2
3519. LEITVOLL Stale 1963 BODOE 4:20.27,4
3523. LUNDEM Oystein 1967 HASLUM 4:20.33,5
3537. HAKONSEN Borge 1982 BODOE 4:21.00,5
3539. MAAOE Frank 1972 OSLO 4:21.06,9
3542. JOHANSEN Tor Einar 1962 VESTBY 4:21.10,0
3544. STUBBERUD Bjorn 1948 OSLO 4:21.13,6
3545. JOHANSEN Kjell Ove 1952 BRONNOYSUND 4:21.17,9
3548. FOLMO Svein 1955 BERGEN 4:21.22,9
3549. MOE Havard 1965 KONGSBERG 4:21.26,7
3550. MONTI Pedersen Lars 1942 ALTA 4:21.26,8
3555. ROSENDAL Kare 1951 TROGSTAD 4:21.31,8
3556. GASMANN Kay Ronny 1969 LARVIK 4:21.33,2
3560. HALLSTENSEN Roger 1970 SON 4:21.44,8
3560. RASMUSSEN Odd Bjornar 1956 FINNSNES 4:21.44,8
3566. WIIK Fredrik 1977 PARADIS 4:22.01,5
3567. SAGBAKKEN Jon Arve Hole 1988 OSLO 4:22.02,9
3572. STENE Erling 1971 TOLVSROD 4:22.13,5
3573. FORMO Kristoffer 1975 TRONDHEIM 4:22.14,1
3574. LANGKAAS Svein 1966 RYKKINN 4:22.17,9
3578. ASKVIK Dagfinn 1978 HAFRSFJORD 4:22.26,7
3582. TENDEN Tor 1949 OSLO 4:22.30,6
3583. NORDVOLD Bjorn 1963 ARNES 4:22.37,2
3584. KLINGSHEIM Per Hakon 1985 BARDUFOSS 4:22.39,2
3586. GUDMUNDSEN Kristoffer 1949 KARMSUND 4:22.43,9
3587. ISAKSEN Pal 1972 SANDNES 4:22.45,1
3589. BEKKEDAL Arne Daniel 1983 OSLO 4:22.50,5
3601. SORAKER Geir Horst 1957 TVEDESTRAND 4:23.24,3
3602. SORAKER Rolf Horst 1960 TVEDESTRAND 4:23.25,2
3603. HANSEN Thomas 1972 SKEDSMOKORSET 4:23.25,5
3605. FOLLESO Jon Magnus 1958 HAFRSFJORD 4:23.29,3
3607. MYRHEN Jon Arve 1968 BUVIKA 4:23.38,2
3611. BJERKAS Alexander 1987 TRONDHEIM 4:23.43,0
3617. STAUBO Tore 1945 OSLO 4:23.59,5
3618. TANDBERG Hans 1949 NESBYEN 4:24.01,1
3620. TOLLEFSEN Thomas 1970 FINSTADJORDET 4:24.04,2
3623. EIK-ANDRESEN Petter 1964 FREDRIKSTAD 4:24.09,5
3624. WICKLUND Bjorn 1958 OSLO 4:24.11,5
3627. KVAMSDAL Petter 1982 FYLLINGSDALEN 4:24.18,3
3634. LINDSKOG Jan Tore 1959 OSLO 4:24.30,5
3640. BEDDARI Tor 1956 STANVIK 4:24.46,8
3641. WANG Terje 1961 KRONGSVINGER 4:24.52,7
3642. TANGEN Bernt Olav 1946 OSLO 4:24.54,4
3644. BACH Roar 1969 RORVIK 4:24.57,9
3647. PEDERSEN Willy Harald 1960 MO I RANA 4:25.03,7
3649. HENRIKSEN Jan 1960 SKOPPUM 4:25.07,4
3651. ROBECH Kjell Anders 1976 KRISTIANSUND 4:25.08,8
3652. SJORBOTTEN Asle 1958 TRANBY 4:25.10,5
3654. NARUM Johan 1967 KOLBU 4:25.12,4
3655. LIND Petter Oscar 1954 OSLO 4:25.14,2
3658. HOGSTAD Bent Staale 1967 KONGSBERG 4:25.16,7
3666. EDLAND Olav 1963 BLOMMENHOLM 4:25.26,6
3668. TORSOE Rolf 1980 OSLO 4:25.35,4
3673. JAKOBSEN Tor Arne 1949 TROMSDALEN 4:25.55,0
3680. HOVE Jon 1959 OSLO 4:26.12,9
3683. LOTRE Borge 1971 TROMSO 4:26.17,4
3687. WORLDSEN Johan 1961 OSLO 4:26.27,6
3689. HELLUM Martin 1956 OSLO 4:26.29,2
3691. OVSTEDAL Stein 1951 TRONDHEIM 4:26.36,9
3692. VALLE Geir Helge 1973 TROMSO 4:26.38,9
3694. PAULSBERG Kai 1966 HAGAVIK 4:26.45,7
3698. HANSEN Roy Erik 1987 LYNGDAL 4:27.08,6
3699. PAULSEN Bjornar 1958 FJELLHAMAR 4:27.11,6
3700. ERIKSEN Remi 1967 BORGEN 4:27.14,7
3703. RASMUSSEN Kjetil 1987 FINNSNES 4:27.22,6
3704. STETTE Peder 1970 SKODJE 4:27.25,0
3705. ARENTZ Andreas 1979 LIER 4:27.30,5
3707. MELLINGEN Torstein 1987 BODO 4:27.34,4
3710. WAAL Halvor 1964 SKOLLENBERG 4:27.40,8
3711. BAUGEROD Lars Espen 1966 KONGSBERG 4:27.42,5
3718. GRAN Einar 1958 OSLO 4:28.03,1
3724. HAUGEN Richard 1970 HONEFOSS 4:28.11,1
3740. ANDERSEN Per Jan 1953 SANDEFJORD 4:28.35,4
3741. FREDRIKSEN Geir Rune 1954 SORREISA 4:28.36,9
3744. FOYN Rune 1956 HAFRSFJORD 4:28.38,1
3756. GRANN Terje 1953 NESBRU 4:29.14,4
3758. WOLD Ole Christian 1983 OPPEGARD 4:29.18,4
3764. BERGDOLMO Arne Odd 1961 SOR FRON 4:29.55,3
3774. SKALMERUD Jan Terje 1968 OSLO 4:30.12,3
3776. AURAEN Arnstein 1952 SKIEN 4:30.16,1
3779. GARE Kristian 1961 OSLO 4:30.28,7
3785. JENTOFTSEN Nils Birger 1956 NORGE 4:30.37,1
3787. ROKENES Dagfinn 1958 NEDENES 4:30.42,6
3794. MOERCH Henrich 1969 OSLO 4:31.02,5
3801. RUDSAR Eigil 1969 OSLO 4:31.23,9
3810. EIDSVIG Erik 1948 KVERNALAND 4:31.52,4
3814. SOLFJELD Asbjoern Nicolai 1959 TVEDESTRAND 4:32.11,4
3815. SEMB Vigdis Bache 1970 BEKKESTUA 4:32.15,4
3822. JUEL KNUDSEN Per 1955 KJELLER 4:32.44,9
3823. HUSBY Odd 1946 SKATVAL 4:32.45,7
3825. HOSTAD Ivar 1958 BERGEN 4:32.50,8
3828. EIDE Ola 1945 ARNES 4:33.00,8
3829. MOEN Svein Egil 1953 KONGSBERG 4:33.03,5
3830. JUUL RON Michael Alexander 1984 OSLO 4:33.05,9
3836. LOUG Sigurd 1957 JOERPELAND 4:33.30,4
3847. LANGSETH Asbjorn 1947 RENNESOY 4:34.04,2
3848. KJONSTAD Lasse 1980 ALESUND 4:34.04,3
3849. HAUG Andrè 1977 BOHUS-BJORKO 4:34.14,2
3850. HAGEN Einar 1957 STJORDAL 4:34.19,8
3852. HALVORSEN Kjell 1952 SVELVIK 4:34.24,7
3853. THORESEN Brage 1967 SOFIEMYR 4:34.25,1
3854. VAGE Per Sigurd 1956 GODVIK 4:34.31,4
3862. KROSBY Anders Johan 1946 SELLEBAKK 4:34.48,2
3863. KURUD Geir 1964 BRUMUNDDAL 4:34.51,9
3870. SKJERVE Ivar 1954 STEINKJER 4:35.07,2
3871. BROBACK Edmund 1954 TROMSO 4:35.19,9
3884. BOGNO Thomas 1974 STAVANGER 4:35.55,5
3889. BERG-HENRY Christian 1973 TOLVSROD 4:36.13,6
3890. FROSTAD Ingvar 1960 BERGEN 4:36.14,5
3895. SMORDAL Arve 1960 BARKAKER 4:36.23,4
3896. TANGERAAS Ivar 1964 SAUDA 4:36.24,7
3901. MORTENSEN Torkild 1972 TROMSDALEN 4:36.33,8
3903. SELJEVOLD Bjorn Veum 1959 OSLO 4:36.34,8
3904. LANGORGREN Petter 1973 GIMSE 4:36.37,0
3909. ANDERSEN Per Christian 1956 BORGENHAUGEN 4:36.52,6
3912. OLSEN MALO Kare 1952 OSLO 4:37.02,8
3918. GRAVDAL Hans Kristian 1975 RANDABERG 4:37.16,2
3919. PEDERSEN Jone Riska 1974 SANDNES 4:37.20,7
3923. NILSEN Ulf Sander 1961 SNAROYA 4:37.31,2
3925. NAEVE Torgeir 1958 SKAUM 4:37.35,6
3927. DAHM Ingolf 1956 PARADIS 4:37.37,0
3941. HOGAS Ole 1963 HARSTAD 4:38.33,1
3944. SVEEN Jan 1955 NORDKISA 4:38.46,5
3948. SYRRIST Tom Espen 1961 SANDEFJORD 4:38.58,8
3949. NYMO Gunnar 1937 BALLANGEN 4:39.01,7
3950. RYE-HOLMBOE Jon 1967 TROMSO 4:39.02,8
3953. THANE Egil 1956 ULSET 4:39.11,3
3958. HELLENES Torstein 1953 OSLO 4:39.23,0
3959. OPSTAD Kristen 1959 TILLER 4:39.24,2
3962. KRISTIANSEN Valter 1969 BODOE 4:39.30,4
3965. AABO John 1954 OSLO 4:39.55,3
3966. PETTERSEN Helge 1958 BODOE 4:39.56,0
3968. OLSEN Arild 1960 KARMSUND 4:40.04,3
3973. BALTZERSEN Per Arne 1962 HAFRSFJORD 4:40.26,3
3983. PERSEN Tor Aslak 1954 ALTA 4:40.58,6
3990. AUNE Kjell 1947 EVENSKJER 4:41.13,2
3994. DAHLEN Ronny 1980 FREI 4:41.22,4
3996. MAGELI Trond 1954 HALDEN 4:41.25,5
4002. HOVAS Johan Fredrik 1964 DRAMMEN 4:41.45,4
4006. PEDERSEN Geir Inge 1958 SELLEBAKK 4:41.57,7
4011. PETTERSEN Tore 1958 TROMSO 4:42.19,4
4012. WILMAR Erik 1939 OSLO 4:42.21,6
4015. LYNG Marius 1986 TRONDHEIM 4:42.22,9
4031. SAKARIASSEN Havard 1976 BODO 4:42.55,8
4035. BROMSETH Ove 1958 MO I RANA 4:43.03,9
4036. ROLUND Arne 1962 DRAMMEN 4:43.08,7
4037. ROESE Tor Oddvar 1954 OSLO 4:43.12,1
4038. DANIELSEN Per Bard 1960 FAGERSTRAND 4:43.13,6
4039. TOIEN Per 1955 OSLO 4:43.15,7
4047. DAHL Roger 1967 OSLO 4:43.33,4
4048. SKOGLUND Johnny 1957 OSLO 4:43.36,2
4049. ABRAHAMNSEN Thorbjorn 1963 LARVIK 4:43.36,5
4050. MULSTAD Jonny 1952 MO I RANA 4:44.01,3
4072. OVESEN Tore Willy 1963 OSLO 4:45.31,9
4076. HOLTE Arne Hallvard 1943 KRISTIANSAND 4:45.52,1
4082. LIEN Ola 1944 TOLGA 4:46.10,1
4085. GARLIE Pal Christian 1971 TRONDHEIM 4:46.18,4
4086. TROSBY Jorgen 1970 FINSTADJORDET 4:46.22,7
4087. HEGGUM Snorre 1974 JAKOBSLI 4:46.25,5
4088. SAETHER Oystein 1981 SKIEN 4:46.26,7
4090. BECCER-BRANDVOLD Christian 1982 STJORDAL 4:46.28,7
4092. SELMER Lorentz 1949 OSLO 4:46.35,1
4094. BOMARK Hans Olav 1958 SKIEN 4:46.42,2
4095. ASCHIM Per Halvard 1956 BRANDBU 4:46.44,9
4105. BERNTSEN Robert Georg 1946 ASKER 4:47.16,2
4107. VARRE Trym 1961 JAR 4:47.18,4
4108. PETTERSEN Bjornar 1965 DRAMMEN 4:47.24,2
4116. RINGSTAD Ronny 1954 ARNES 4:47.46,2
4119. MAGELIE Trond 1955 DROBAK 4:47.59,8
4124. HAEVE Sverre 1965 KONGSBERG 4:48.10,5
4129. KROGSTAD Torbjorn 1961 LILLESAND 4:48.20,3
4136. DIDRIKSEN Jann Ivar 1954 TOMASJORD 4:48.49,5
4139. BERN Kenneth 1960 OSLO 4:49.02,9
4141. MIEDLER Rodney Alexander 1980 HAUGLANDSHELLA 4:49.03,3
4142. OLAISEN Hans Terje 1961 SOLLIHOGDA 4:49.05,8
4146. BETTEN Andre 1976 KRISTIANSUND 4:49.22,8
4149. PETTERSEN Fredrik 1977 SANDEFJORD 4:49.27,0
4150. KRAFT Gerhard 1945 LARVIK 4:49.28,3
4156. STEINBERG Geir 1958 LOMMEDALEN 4:50.04,1
4161. SMORDAL Tord 1992 BARKAKER 4:50.17,2
4164. NILSSON Per Olav 1957 SNAROYA 4:50.24,5
4165. KLEV Jan Bremner 1953 TROMSO 4:50.38,3
4167. SOLBERG Kai 1968 HOKKSUND 4:50.44,3
4168. TANGEN Geir Borge 1956 VESTFOSSEN 4:50.44,9
4172. TORSEN Hans Olav 1945 TRONDHEIM 4:50.52,1
4174. NORHALL Terje 1960 SPERREBOTN 4:51.01,6
4175. DALEN Knut 1954 HOVET 4:51.04,8
4176. JOHANNESSEN Leif 1954 KRISTIANSAND 4:51.07,7
4179. SOLLUND Jorgen 1985 TROMSO 4:51.18,6
4180. DYBDAHL Petter 1967 VESTSKOGEN 4:51.29,4
4181. SVENDSEN Kim Ronny 1984 LYNGDAL 4:51.36,2
4185. PETTERSEN Roger 1969 BODOE 4:51.55,3
4188. JANSEN Svein Oskar 1949 FREDRIKSTAD 4:52.00,7
4197. NORDBOTN Nils 1975 STJORDAL 4:52.31,7
4205. OREN Espen Edsem 1966 OSLO 4:53.12,9
4212. MJELDE Helge 1980 NESSTUN 4:53.38,5
4215. WAAGE Trond 1972 MO I RANA 4:53.45,7
4217. WEDDE Geir 1949 OSLO 4:53.50,4
4221. RUUD Per 1958 OSLO 4:53.53,9
4230. BREKKE Leif Arne 1977 NAERBO 4:54.21,4
4233. TRYGG Jan 1954 OSLO 4:54.27,3
4236. SOLBERG Sverre Torp 1982 TRONDHEIM 4:54.33,8
4241. TRULSEN Oyvind Gui 1972 EGERSUND 4:54.55,6
4242. EIKELAND Jan Philip 1956 TONSBERG 4:54.58,0
4246. SAGEN Ole Johan 1951 BERGEN 4:55.20,0
4249. RYGVOLD Morten 1958 TRONDHEIM 4:56.02,8
4250. ASKJER Christopher 1981 OSLO 4:56.08,4
4252. FURE Per Olaf 1964 BODOE 4:56.17,6
4253. INGEBRETSEN Ingvald Bertil 1968 LYNGDAL 4:56.21,8
4254. UBISCH Ferdinand Hegnar Von 1983 ASKER 4:56.22,5
4256. THORSEN Thomas Fleischer 1965 KRISTIANSAND 4:56.25,7
4257. HOVLAND Jon Einar 1970 SVELVIK 4:56.30,4
4260. HAMMER Eirik 1952 RADAL 4:56.45,6
4264. GULLOY Petter 1974 PORSGRUNN 4:56.58,0
4265. SELJEVIK Per 1969 OSLO 4:57.02,8
4267. LIND-KLEV Kristoffer 1984 OSLO 4:57.15,4
4270. LYSAKERMOEN Tormod 1950 BRANDBU 4:57.35,0
4271. HAMREMOEN Erik 1958 OSLO 4:57.43,1
4274. QVALE Olav 1972 FAGERNES 4:58.28,9
4280. DYBDAL Knut Ivar 1970 KONGSBERG 4:58.55,8
4281. ROSTAD Magnus 1986 TRONDHEIM 4:58.58,6
4287. HAUGE Martin Audun 1947 FLORO 4:59.52,2
4299. ASKELAND Per 1959 SANDVIKA 5:00.27,1
4301. TORUM Oystein 1975 SELBU 5:00.32,8
4307. LUND Espen 1963 BODOE 5:01.08,0
4308. SELVIK Torstein 1955 PARADIS 5:01.10,3
4309. KROGH Sten 1968 DRAMMEN 5:01.11,7
4315. DANIELSEN Terje 1956 DROBAK 5:01.51,1
4316. JORGENSEN Tommy 1962 BODO 5:01.52,9
4322. DUGSTAD Geir 1964 JAR 5:02.26,1
4330. NORDSTRONEN Oystein 1956 BERGEN 5:02.54,5
4331. DAHL Geir Asbjorn 1955 LIER 5:02.54,9
4332. LIMO Jorn Erik Jensen 1971 SJOVEGAN 5:02.59,5
4336. HUSTAD Ivar 1944 FOSSLANDSOSEN 5:03.20,3
4341. BRANDTZAEG Audun 1964 HAUGESUND 5:03.47,6
4354. BJOERSETH Gabriel 1957 STJORDAL 5:05.01,4
4357. SANDTRO Bard 1975 TRONDHEIM 5:05.04,5
4358. DANIELSEN Christian 1953 STAVANGER 5:05.07,9
4369. HAUGUM Tore 1966 OSLO 5:05.40,9
4370. BRANDVOLD Trond Anders 1956 BJORNEMYR, NESODDEN 5:05.41,9
4373. KRISTIANSEN Inge 1966 SKJANES 5:06.05,1
4374. BERG Arne 1963 KJOLLEFJORD 5:06.06,9
4375. RASMUSSEN Arne 1965 KJOLLEFJORD 5:06.10,9
4376. HALHIEM Are 1963 ASKER 5:06.15,3
4378. NERGARD JOHANSEN Kent Einar 1986 TRONDHEIM 5:06.24,9
4383. HAGEN Kai Brynjar 1949 BODOE 5:06.37,7
4384. HINNALAND Eirik 1978 BRYNE 5:06.59,4
4391. ELLINGSEN Harald 1953 HUNDHAMMEN 5:07.23,8
4395. BAKLIEN Knut Erne 1950 BRUMUNDDAL 5:07.49,3
4396. TRAAHOLT Petter 1963 KARLSTAD 5:07.53,0
4398. BEDDARI Kasper 1996 INNDYR 5:07.59,0
4408. AAGESEN Sondre 1991 MOOS 5:08.59,9
4413. PETTERSEN Knut Sigurd 1961 ALTA 5:09.26,4
4415. GRIMSMO Bard 1952 TRONDHEIM 5:09.33,9
4417. SCHIOTZ Stian 1988 BARKAKER 5:09.40,1
4428. BOTNEVIK Frode 1946 OSLO 5:10.12,2
4436. TROSTHEIM Amund 1955 NES I HEDMARK 5:10.47,9
4447. BERGER Eivind 1962 SANDE I VESTFOLD 5:12.27,9
4451. HOLTVEDT Arne Reidar 1969 OSLO 5:12.39,1
4458. ODEGARD Trond 1975 OSLO 5:13.00,5
4460. GUNDERSEN Espen 1990 SKI 5:13.03,8
4464. HALVORSEN Trond 1964 BODOE 5:13.19,0
4466. SOLHEIM Bjorn 1958 OSLO 5:13.23,8
4467. LANGELAND Agnar 1950 BERGEN 5:13.28,4
4468. ZAAR Rune 1969 ARENDAL 5:13.30,2
4469. TVETER Lars 1950 STAVANGER 5:13.31,6
4470. KROGSTAD Pal Wilhelm 1967 VIKERSUND 5:13.39,7
4474. JOHANNESSEN Arne Thomas 1962 HONEFOSS 5:13.58,3
4480. JENSEN Fred Arild 1938 STAVANGER 5:14.33,9
4481. BERGEM Terje 1982 TRONDHEIM 5:14.37,2
4486. AUNE Petter 1965 TRONDHEIM 5:14.50,8
4491. HAGEN Rune 1959 RAELINGEN 5:15.09,1
4493. OSTERVOLD Knut Inhe 1976 TORANGSVAG 5:15.15,0
4499. POULSEN Richart 1961 TONSBERG 5:15.34,4
4503. LANGESETH Kaare 1950 SANDNES 5:15.48,4
4519. JESTING Knut 1968 OSLO 5:16.44,9
4521. PROESCH Helge 1960 OSLO 5:16.54,0
4524. MELLBYE Bernhard 1958 OSLO 5:17.08,8
4528. HALLEN Truls 1963 KVALOYA 5:17.20,7
4529. ISINGRUD Kjell 1962 OSLO 5:17.22,0
4531. GUNDERSEN Anders 1992 SKI 5:17.24,6
4534. BEKKHUS Morten 1976 GAMLE FREDRIKSTAD 5:17.47,3
4536. PEDERSEN Jorgen 1970 BODOE 5:17.51,4
4538. WEISAETH Ole Edvard S 1964 OSLO 5:18.07,4
4553. FREDRIKSEN Stig 1963 INNDYR 5:19.02,6
4554. AUSEL Bernt Gunnar 1967 NESGRENDA 5:19.12,5
4555. HENRIKSEN Erik-andreas 1981 FREDRIKSTAD 5:19.28,7
4557. JOHANSEN Kjetil 1965 DRAMMEN 5:19.31,9
4574. STEIN Bjorn 1967 TANANGER 5:21.24,2
4583. SCHIOTZ Oskar 1955 BARKAKER 5:21.59,2
4589. MOI Paul 1951 ALGARD 5:22.13,2
4594. LAURITZEN Robin Rastad 1993 OSLO 5:22.50,0
4595. HOLGERSEN Andrè 1981 BERGEN 5:22.51,8
4598. UNDERSRUD Erling 1977 STAVANGER 5:23.13,1
4604. GANGDAL Jon 1954 KOLSAS 5:23.46,3
4620. ARNDT Christian 1970 OSLO 5:25.13,2
4626. LURAAS Knut 1954 TINN AUSRBYGD 5:26.08,5
4627. FJELLUM Erik 1973 KONGSVINGER 5:26.09,7
4635. OVSTEDAL Terje 1959 TRESFJORD 5:26.50,0
4637. MELVAER Trond 1959 FLORO 5:27.00,7
4642. OLSEN Stig 1968 ALTA 5:27.34,7
4656. DROPPING Sigbjorn 1980 LJERSKOGEN 5:28.28,4
4666. HOLE Kjell 1945 OSLO 5:29.49,7
4685. GREGER Torstein Osa 1945 TRONDHEIM 5:31.58,2
4693. THORGERSEN Espen Andre 1969 OSLO 5:33.07,7
4695. HADENIUS Patrik 1964 LIDINGO 5:33.29,4
4707. STARSVEEN Erik 1959 HAMAR 5:34.49,6
4714. BERGHEIM Oivind 1993 KRISTIANSAND 5:35.15,0
4715. BERGHEIM Svein 1961 KRISTIANSAND 5:35.15,2
4717. HOLDHUS Olav 1948 AAL 5:35.26,8
4719. VOLLAN Sven 1961 BODOE 5:35.37,2
4724. HALVORSEN Knut 1962 SANDE I VESTFOLD 5:36.26,2
4728. TELLEFSEN Arve 1936 OSLO 5:36.42,0
4740. JENSEN Rolf Kare 1956 KJERRINGOY 5:37.42,7
4750. AAKRE Elling 1950 ANDEBU 5:39.15,7
4761. HUSBY Marius 1975 TRONDHEIM 5:41.00,3
4776. NANSETH Erik Olaf 1951 HAKADAL 5:42.25,8
4781. ASKELAND Tunestam Fredrik 1988 TRONDHEIM 5:42.59,0
4785. HOLMEN Lars Olav 1961 KRAKEROY 5:43.34,5
4786. BERSTAD Trogeir 1960 SKIEN 5:43.35,4
4793. KNAPSTAD Egil 1953 FLORO 5:44.24,8
4795. SKJOLAS Kjell 1963 GJOVIK 5:44.53,3
4799. GUNNULFSEN Ole Erik 1956 KROKSTADELVA 5:45.26,9
4806. HAUSTVEIT Nils 1960 BERGEN 5:45.44,9
4808. SOVIK Atle Hugo 1952 RYKKINN 5:45.57,6
4813. JOHANSEN Gunnar Hugo 1948 BODO 5:46.23,3
4814. GRABO Knut Arne 1953 OSLO 5:46.28,6
4821. RUUD Henning Johannes 1954 HAGAN 5:48.13,7
4836. SOLBERG Sven Erik 1965 KURLAND 5:49.39,9
4843. BERG Runar 1970 BODOE 5:51.32,3
4845. WEEN Morten 1957 OSLO 5:51.56,6
4849. HAUGEN Kjell Einar 1963 FLORO 5:52.34,7
4856. EGGEN Thor Anders 1956 OSLO 5:53.14,1
4860. RESELL Roar 1974 VIKHAMMER 5:54.33,5
4869. REMMER Poul Henrik 1959 TROMSDALEN 5:55.53,4
4874. DANIELSEN Joannis Bloch 1978 OSLO 5:56.36,2
4882. JULNES Knut 1954 FLORO 5:57.27,9
4898. MLINNIKOV Jevgeni 1982 KIRKENES 5:59.36,3
4901. YRAN Oscar 1990 OSLO 5:59.52,3
4907. LOFTHUS Karl Gustav 1965 SAUDA 6:00.24,4
4914. FU Stephen 1964 BODOE 6:01.55,1
4921. BRATLIEN MORK Robin 1990 OSLO 6:02.41,7
4930. KRAMPRUD ARNESEN Tor Jorgen 1981 OSLO 6:04.23,3
4933. HEIM Arild 1954 STORSTEINNES 6:05.20,0
4942. HERNES Arnstein 1959 STAVANGER 6:06.11,2
4945. JAKHELLN Morten Chr. 1962 BODOE 6:07.00,3
4955. BALSNES Christian 1983 ALESUND 6:08.21,6
4962. SAETREMYR Tom Ivar 1964 AALESUND 6:10.19,6
4963. KJUS Einar 1973 OSLO 6:10.27,2
4964. RASMUSSEN Joachim 1983 OSLO 6:10.31,3
4965. BJANESOY Hans Petter 1971 STOREBO 6:10.43,4
4970. HERNES Thomas 1974 BODOE 6:11.07,2
4977. LIZDE Nermin 1986 TRONDHEIM 6:12.35,1
4984. REITEN Kare 1955 STAVANGER 6:14.06,5
4985. ELIASSEN Bjorn 1949 FLORO 6:14.07,1
5010. BERG Harald Burchard 1964 STAVANGER 6:18.49,3
5013. SKJETNEMARK Ivar Andreas 1964 LEVANGER 6:19.01,4
5020. YRAN Soren 1952 OSLO 6:20.03,3
5028. TORRISEN Mads 1972 BODOE 6:22.38,1
5036. BJORNSEN BJERCK Eilif 1955 FLORO 6:24.11,6
5039. HEREID Bjorn 1959 FLORO 6:24.33,3
5041. KROHN-PETTERSEN Harald 1947 STAVANGER 6:26.56,8
5042. TOTLAND Tor 1947 FLORO 6:27.25,6
5049. GUNDERSEN Bjarne 1966 SKI 6:28.47,8
5051. PETTERSEN Bjorn Inge 1950 HORTEN 6:29.27,8
5052. TRY Kornelius 1976 MOOS 6:30.22,1
5062. MACK Trym O 1970 TROMSO 6:33.35,0
5083. AUTHEN Ole Anders 1966 VESTBY 6:39.45,6
5084. KRISTIANSEN Fredrik 1969 VESTBY 6:39.46,1
5086. RINGEN Andreas 1983 OSLO 6:40.49,6
5115. EIDTANG Tom 1946 OSLO 6:54.09,8
5116. SVARE Ivar 1980 SKATVAL 6:55.48,4
5119. FERSUM Kim 1956 BERGEN 6:57.01,7
5120. LEIDLAND Harald 1972 EGERSUND 6:59.11,1
5123. MEVOLD Svein Arild 1967 OSLO 7:00.35,1
5139. SKAUG Gunnar 1953 HOMMELVIK 7:13.14,6
5146. HORN Rolf Carl 1953 OSLO 7:20.14,4
5157. FOLKVARD Helge 1962 OSLO 7:31.47,0


Kvinner - Topp 30

# startnr. country navn team tid
1 191 KATEŘINA SMUTNÁ SILV 02:20:32.30
2 198 LAILA KVELI SANT 02:20:42.20
3 196 SERAINA BONER COOP 02:20:44.50
4 194 VIKTORIA MELINA RUSM 02:21:16.20
5 187 BRITTA JOHANSSON NORGREN SKIP 02:22:13.30
6 182 MASAKO ISHIDA UNBA 02:23:47.90
7 188 LINA KORSGREN SKIP 02:24:23.00
8 186 ANNIKA LÖFSTRÖM COOP 02:25:36.70
9 199 AURELIE DABUDYK N/A 02:26:51.30
10 192 ADÉLA BOUDÍKOVÁ PIIN 02:28:28.00
11 190 KRISTINA ROBERTO SBER 02:28:31.20
12 195 TATJANA MANNIMA FUTU 02:29:22.30
13 189 NINA LINTZÉN SKIP 02:31:02.10
14 183 RAHEL IMOBERDORF TXLS 02:33:15.70
15 193 TATJANA JAMBAEVA FUTU 02:33:20.70
16 219 TONE SUNDVOR SYNN 02:35:57.40
17 180 HOLLY BROOKS SANT 02:36:01.60
18 437 ŠÁRKA ZELENKOVÁ SILV 02:46:11.30
19 722 ROSSUM DYRHOVD MARGRETE N/A 02:48:19.70
20 779 LIV JANNE OEVREBUST N/A 02:49:58.80
21 2157 HEIDI MARTENSSON N/A 02:50:59.90
22 197 NICOLE DONZALLAZ N/A 02:51:28.50
23 768 ELISABETH BERGER N/A 02:53:32.10
24 629 ELISABETH WIGAARD N/A 02:55:33.00
25 907 ASE LERVIK LAUKLI N/A 02:55:52.30
26 574 CAROLINA TIRABOSCHI N/A 02:56:20.70
27 480 ROBERTA TARTER N/A 02:56:36.80
28 732 RASMUSSEN PETERSEN LINE N/A 02:56:48.80
29 1494 ANNA SOFIA JOBS N/A 02:59:27.70
30 918 STINE HAUGEN N/A 03:04:28.30


Menn - Topp 50

# startnr. country navn team tid
1 15 TORD ASLE GJERDALEN SANT 02:05:15.80
2 5 ANDERS AUKLAND SANT 02:05:18.40
3 11 ØYSTEIN PETTERSEN UNBA 02:05:21.70
4 146 JENS ERIKSSON SANT 02:05:24.50
5 17 TORE BJØRSETH BERDAL UNBA 02:05:34.30
6 80 PETR NOVÁK N/A 02:05:39.40
7 157 PETTER ELIASSEN LEAS 02:05:41.60
8 3 JØRGEN AUKLAND SANT 02:05:47.80
9 24 STIAN HOELGAARD LEAS 02:05:52.20
10 8 JERRY AHRLIN SANT 02:05:55.20
11 12 JÖRGEN BRINK L157 02:05:57.50
12 6 OSKAR SVÄRD COOP 02:06:01.90
13 142 JIMMIE JOHNSSON COOP 02:06:03.70
14 20 AUDUN LAUGALAND LEAS 02:06:04.70
15 13 CHRISTOFFER CALLESEN LEAS 02:06:13.70
16 21 MORTEN EIDE PEDERSEN COOP 02:06:15.80
17 91 VALERIO LECCARDI TXLS 02:06:20.60
18 7 STANISLAV ŘEZÁČ SILV 02:06:25.20
19 23 BILL IMPOLA COOP 02:06:29.70
20 2 JOHN KRISTIAN DAHL UNBA 02:06:32.90
21 70 DANIEL TYNELL TTYN 02:06:33.90
22 160 ANDREAS NYGAARD SANT 02:06:34.20
23 148 KLAS NILSSON MILA 02:06:34.90
24 158 ANDERS HØST LYNS 02:06:47.20
25 151 MARCUS JOHANSSON L157 02:06:48.70
26 9 GIORGIO DI CENTA N/A 02:07:11.20
27 18 KJETIL DAMMEN LEAS 02:07:42.10
28 44 FREDRIK BYSTRÖM L157 02:07:49.90
29 71 RIKARD TYNELL TTYN 02:08:07.80
30 131 IVAR TVEITEN BMYH 02:08:15.90
31 39 IVAN ARTEEV RUSM 02:08:19.80
32 68 ANTTI LAMPINEN PELT 02:08:58.30
33 50 BRUNO DEBERTOLIS TXLS 02:09:04.70
34 88 THOMAS FREIMUTH N/A 02:09:45.50
35 163 GEIR LUDVIG AASEN OUREN SYNN 02:09:51.20
36 53 MAICOL RASTELLI LIVI 02:09:53.00
37 99 DANIEL YEUILLA TXLS 02:09:53.80
38 41 ALEXEY DVOSKIN RUSM 02:10:29.90
39 147 MAGNUS JONSSON SBER 02:10:33.70
40 143 DAN MOBERG ETIX 02:10:41.50
41 76 MARKUS JÖNSSON SKIR 02:10:46.80
42 14 SAMI JAUHOJÄRVI COOP 02:10:59.20
43 65 RICCARDO MICH FUTU 02:11:06.50
44 42 MARTIN HOLMSTRAND AXAS 02:11:10.50
45 155 VALENTIN MAETTIG PIIN 02:11:25.00
46 159 ERIK JONSSON MILA 02:12:00.90
47 154 PAVEL ONDRÁŠEK ATLA 02:12:38.80
48 67 PASI VUORI PELT 02:13:13.60
49 49 FLORIAN KOSTNER N/A 02:13:34.60
50 52 SIMONE PAREDI LIVI 02:14:18.90


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +