-->
Øystein Pettersen på vei opp danskebakken under Beitosprintens 15 km klassisk 2014. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Øystein Pettersen på vei opp danskebakken under Beitosprintens 15 km klassisk 2014. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

1. spurtpris til Pølsa i König Ludwig Lauf

Swix Ski Classics - König Ludwig Lauf

Etter 9,5 av 46 kilometer i König Ludwig Lauf passerte Øystein Pølsa Pettersen fra Team United Bakeries først over streken som markerte 1. spurtpris ved Graswang.

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst


König Ludwig Lauf - Swix Ski Classics, løp 6 av 9
Spurtpris etter 9,5 av 46 km

plass startnr country navn team tid
1 10 ØYSTEIN PETTERSEN UNBA 00:23:23.00
2 42 VALERIO LECCARDI TXLS 00:23:23.30
3 15 TORE BJØRSETH BERDAL UNBA 00:23:23.31
4 13 OSKAR SVÄRD COOP 00:23:23.32
5 54 ANDREY TYUTEREV RUSM 00:23:24.00
6 24 SERGEY TURYSHEV RUSM 00:23:25.80
7 1 ANDERS AUKLAND SANT 00:23:30.00
8 16 PETTER ELIASSEN LEAS 00:23:30.40
9 6 MORTEN EIDE PEDERSEN COOP 00:23:30.80
10 25 JIMMIE JOHNSSON COOP 00:23:31.70
11 34 ANDREAS NYGAARD SANT 00:23:32.70
12 3 STANISLAV ŘEZÁČ SILV 00:23:33.20
13 8 DANIEL TYNELL TTYN 00:23:33.50
14 46 DANIEL YEUILLA TXLS 00:23:34.10
15 359 THOMAS FREIMUTH N/A 00:23:34.40
16 32 IVAR TVEITEN BMYH 00:23:34.80
17 20 ANDERS HØST LYNS 00:23:34.90
18 37 ANTTI LAMPINEN PELT 00:23:35.40
19 2 JØRGEN AUKLAND SANT 00:23:35.60
20 31 IVAN ARTEEV RUSM 00:23:35.80
21 17 BILL IMPOLA COOP 00:23:36.30
22 36 KLAS NILSSON MILA 00:23:36.30
23 9 CHRISTOFFER CALLESEN LEAS 00:23:36.50
24 55 JOAR THELE LYNS 00:23:36.60
25 1769 ALEXANDER WOLZ N/A 00:23:36.70
26 18 JERRY AHRLIN SANT 00:23:36.80
27 19 TORD ASLE GJERDALEN SANT 00:23:36.80
28 1792 MARTIN LOPOTA N/A 00:23:36.90
29 14 BRUNO DEBERTOLIS TXLS 00:23:37.10
30 28 FREDRIK BYSTRÖM L157 00:23:37.20
31 229 MATS HÅKON BREDA BMYH 00:23:37.50
32 43 MARTIN HOLMSTRAND AXAS 00:23:38.10
33 121 MARTIN SUTTER N/A 00:23:38.90
34 1612 MAX OLEX N/A 00:23:39.30
35 62 PAVEL ONDRÁŠEK ATLA 00:23:39.50
36 30 MARKUS JÖNSSON SKIR 00:23:39.80
37 72 JIŘÍ PLISKA SILV 00:23:40.10
38 33 ERIK MELIN SÖDERSTRÖM SKIR 00:23:40.30
39 80 ERIK JONSSON MILA 00:23:40.60
40 41 RICCARDO MICH FUTU 00:23:40.80
41 22 KJETIL DAMMEN LEAS 00:23:41.30
42 67 ONDŘEJ HORYNA PIIN 00:23:41.80
43 21 STIAN HOELGAARD LEAS 00:23:42.00
44 135 HÅVARD HANSEN N/A 00:23:42.70
45 1710 CHRISTIAN BALDAUF N/A 00:23:45.30
46 128 THOMAS STEURER ETIX 00:23:46.40
47 1815 SIMON KUGLER N/A 00:23:54.30
48 71 LORENZO CERUTTI TXLS 00:23:54.70
49 70 SIMONE BOSIN FUTU 00:23:58.10
50 27 RIKARD TYNELL TTYN 00:23:58.20
51 371 VEGARD KJØS EGGE N/A 00:23:58.20
52 58 BJÖRN RYDVALL MILA 00:23:58.60
53 84 HENRIK ALM ETIX 00:23:58.60
54 81 MATTHIAS KUHN ETIX 00:23:59.10
55 231 ROBIN FROST N/A 00:24:15.10
56 79 PASI VUORI PELT 00:24:15.60
57 74 NICOLAS BORMOLINI LIVI 00:24:16.00
58 1730 CHRISTIAN VÖLZ N/A 00:24:50.50
59 139 STEFAN SUTTER N/A 00:24:50.80
60 125 ERIC THOMAS N/A 00:24:51.40
61 132 KNUT ANDERS HATLEN N/A 00:25:10.20
62 75 THOMAS BORMOLINI LIVI 00:25:43.00
63 1816 CLEMENS BLASSNIG N/A 00:25:50.00
64 370 JAN SOUCEK N/A 00:25:50.70
65 83 JOHAN SANDBERG MILA 00:25:51.20
66 134 HANS-WERNER REICHART N/A 00:25:51.60
67 1679 FRANCESCO FUCCARO N/A 00:25:52.50
68 215 ERIK OHLSTROM N/A 00:25:52.90
69 255 MAXIMILIAN WEIDNER N/A 00:25:53.10
70 212 JAKUB RÁDL PIIN 00:25:53.20
71 154 MARINO VANZO N/A 00:25:53.40
72 228 ONDŘEJ MATOUŠEK ZIZK 00:25:54.00
73 246 MARCEL BOCK N/A 00:25:54.30
74 233 MATTHIAS STONIG N/A 00:25:54.50
75 369 JAKUB ADAM N/A 00:25:55.30
76 1537 JAN UGGELDAHL N/A 00:25:56.00
77 1510 LINDKVIST JACOB N/A 00:25:58.60
78 1591 JOHAN SAMUELSSON N/A 00:26:11.00
79 1619 MICHAEL LAU N/A 00:26:20.20
80 141 MICHAEL RICHTER N/A 00:26:20.90
81 136 PETER MILZ N/A 00:26:21.40
82 1423 LUCA GIOVANELLI N/A 00:26:22.00
83 240 MARTIN SAJDL ZIZK 00:26:33.40
84 362 ADAM EKSTEDT N/A 00:26:33.90
85 1297 SVEN MÜNCH N/A 00:26:58.70
86 1731 MARD BURGHARDT N/A 00:26:58.80
87 241 DALIBOR VALTER SILV 00:27:08.00
88 213 PAVEL VOZKA PIIN 00:27:09.30
89 140 STIAN GRANN N/A 00:27:09.80
90 146 TOMÁŠ KÁLAL ZIZK 00:27:10.30
91 155 MARCO CRESTANI FUTU 00:27:10.90
92 314 JUERGEN TREUDE N/A 00:27:11.40
93 1250 MARTIN ŠPERL N/A 00:27:11.70
94 1702 STIAN LEVI ANDRESEN N/A 00:27:12.00
95 230 NICOLAS WÆRENSKJOLD OSPL 00:27:12.20
96 113 FLORIAN LAU N/A 00:27:13.00
97 1407 GUNNAR KLEMETSEN BOTHUN N/A 00:27:14.00
98 239 SIMON FISCHER N/A 00:27:16.70
99 101 JOERG GERSTENGARBE N/A 00:27:17.30
100 1790 LIBOR JUNEK N/A 00:27:18.10

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut


blog comments powered by Disqus