Resultater NM Junior Hommelvik - Menn 17 år - Klassisk 2015



Resultater Junior-NM Hommelvik - Menn 17 år - 10 km, klassisk
Hommelvik, Sør-Trøndelag - 7. mars 2015

Arrangementstype: Langrenn

Uoffisielle resultater

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse
1 (99) Hegdal, Vebjørn Larvik Ski 18:37,2  
2 (116) Larsen, Thomas Helland Fossum IF 19:04,9 +00:27,7
3 (118) Lippert, Jørgen Trøsken IL 19:16,1 +00:38,9
4 (104) Bøe, Magnus Fossum IF 19:22,6 +00:45,4
5 (107) Bergmann, Petter Konnerud IL 19:50,5 +01:13,3
6 (103) Hægeland, Tor Olav Rustad IL 19:52,1 +01:14,9
7 (122) Anderssen, Eirik Sørgård Lillomarka SK 19:56,8 +01:19,6
8 (80) Buvarp, Martin Julian Byåsen IL 20:03,5 +01:26,3
9 (102) Amundsen, Harald Østberg Asker SK 20:07,5 +01:30,3
10 (119) Hope, Jon Rolf Skamo Hyen IL 20:11,0 +01:33,8
11 (5) Hoås, Geir Kristian Lånke IL 20:11,4 +01:34,2
12 (106) Brøto, Emil Intelhus Gol IL 20:16,5 +01:39,3
13 (6) Jensen, Mats Kobbersletten Gjerdrum IL - Ski 20:21,5 +01:44,3
14 (98) Grindhaug, Christopher Christophersen Heming, IL - Ski 20:22,4 +01:45,2
15 (108) Ramse, Sondre Otra IL 20:22,5 +01:45,3
16 (113) Johansen, Sindre Spydeberg IL 20:27,4 +01:50,2
17 (79) Bygland-Hansen, Kristian Byaasen Skiklub 20:28,0 +01:50,8
18 (182) Lund, Gaute Vinne Skilag 20:30,3 +01:53,1
19 (100) Myhre, Simen Koll IL 20:30,5 +01:53,3
20 (181) Olsvik, Vegard Malvik IL 20:32,2 +01:55,0
21 (112) Sørum, Vebjørn Svea Skilag 20:35,2 +01:58,0
22 (93) Moen, Sivert Mellembygd IL 20:36,6 +01:59,4
23 (191) Høiås, Erik Birkebeineren, IF 20:38,4 +02:01,2
24 (97) Moen, Vebjørn Tverlandet IL 20:38,9 +02:01,7
25 (124) Norøy, Magnus Frol IL 20:39,2 +02:02,0
26 (143) Elvseth, Anton Lierne IL 20:43,5 +02:06,3
27 (43) Mannsåker, Håvard Sandnes IL 20:44,4 +02:07,2
28 (105) Sivertsgård, Vegard Ålen IL 20:44,7 +02:07,5
29 (123) Laulo, Lars Heming, IL - Ski 20:47,1 +02:09,9
30 (101) Wahl, Simen Munch Bjørndal IF 20:47,4 +02:10,2
31 (62) Andreasen, Jesper Abelsen Halsøy IL Ski 20:49,6 +02:12,4
32 (141) Sørensen, Lars Rustad IL 20:49,7 +02:12,5
33 (87) Kristiansen, Joakim Støre Siso, IL 20:50,4 +02:13,2
34 (110) Kirkeng, Ole Marius ROS, IL 20:50,9 +02:13,7
35 (15) Ingdal, Mats Jørgen Nordmo Mellembygd IL 20:51,6 +02:14,4
36 (210) Breivik, Eirik Langedal Koll IL 20:52,6 +02:15,4
37 (34) Nytrøen, Erlend Kvittum Tynset IF 20:52,7 +02:15,5
38 (74) Bordal, Johannes MjøsSki 20:53,2 +02:16,0
39 (120) Aabrekk, Eirik Bergene Runar, IL 20:53,8 +02:16,6
40 (16) Hegg, Kristian Glasius Botne SK 20:55,5 +02:18,3
41 (60) Ensrud, Ole Haldor Trøsken IL 20:57,4 +02:20,2
42 (35) Bru-Hemmingby, Aksel Strømmen og Lillestrøm SK 20:57,8 +02:20,6
43 (18) Bakken, Sivert Vingrom IL 20:58,4 +02:21,2
44 (38) Reinemo, Per Ivar Hamar SK 21:02,7 +02:25,5
44 (175) Skaarseth, Iver Lillehammer Skiklub 21:02,7 +02:25,5
46 (67) Herbrandsen, Joakim Rustad IL 21:04,3 +02:27,1
47 (178) Jakobsen, Kristian Gjøvik SK 21:06,4 +02:29,2
48 (114) Dahle, Benjamin Gjøl Byåsen IL 21:08,1 +02:30,9
49 (71) Mellemsæter, Sigurd Oppdal IL - ski 21:09,0 +02:31,8
50 (111) Sandvik, Tobias Topp Hjelmeland IL - ski 21:12,2 +02:35,0
51 (127) Ruzicka, Tinius IL Jardar 21:15,9 +02:38,7
52 (130) Kolstad, Alexander Byåsen IL 21:17,5 +02:40,3
53 (1) Stavseng, Ådne Eide Liabygda IL 21:17,6 +02:40,4
54 (197) Espeland, Skjalg Jondal IL 21:18,0 +02:40,8
55 (163) Skurdal, Magnus Brath Bærums Verk og Hauger Idrettsf 21:18,1 +02:40,9
56 (76) Bøen, Sivert Risnes Kjelsås IL - ski 21:18,2 +02:41,0
57 (8) Harstveit, Magnus Rustad IL 21:20,7 +02:43,5
58 (121) Asdøl, Håkon IL Jardar 21:22,9 +02:45,7
59 (202) Bergo, Eirik Røa IL 21:23,1 +02:45,9
59 (32) Lillevoll, Adrian Sandnes Valnesfjord IL 21:23,1 +02:45,9
61 (139) Jorde, Truls Fjellheim Asker SK 21:23,6 +02:46,4
62 (48) Hove, Jonas Skjeldestad Sogndal IL 21:23,9 +02:46,7
63 (23) Ravndal, Andre Gjesdal IL 21:24,2 +02:47,0
64 (39) Tørnes Holm, Bjørnar Tørn, IL 21:24,3 +02:47,1
65 (212) Andersen, Simen Drøbak-Frogn IL 21:24,6 +02:47,4
66 (2) Lunde, Trym Overrein Røa IL 21:25,5 +02:48,3
66 (33) Otterstad, Amund Thorslund Vang Skiløperforening 21:25,5 +02:48,3
68 (154) Melseth, William Nymo Bardufoss og Omegn IF 21:27,2 +02:50,0
69 (156) Eidsmo, Håvard Byaasen Skiklub 21:27,6 +02:50,4
70 (186) Bonden, Eirik Sande Sportsklubb 21:28,0 +02:50,8
71 (128) Vaule, Jan Magnus Bjerkreim IL 21:29,9 +02:52,7
72 (27) Willumsen, Halvor Frøhaug Stathelle og Omegn IL 21:30,1 +02:52,9
73 (131) Kolderup, Sigve Trøsken IL 21:30,8 +02:53,6
74 (117) Magnussen, Andreas Finni Nittedal IL 21:32,7 +02:55,5
75 (169) Strøm Scheie, Jonas Vang Skiløperforening 21:34,7 +02:57,5
76 (207) Risholt, Vebjørn Ørn, IF 21:37,8 +03:00,6
77 (126) Jensen, Trym Moeng Kjelsås IL - ski 21:39,4 +03:02,2
78 (94) Engebråten, Thomas Nes Ski 21:40,1 +03:02,9
79 (41) Remo, Martin Berg Røa IL 21:40,5 +03:03,3
80 (167) Ødegaarden, Thomas Stathelle og Omegn IL 21:40,8 +03:03,6
81 (20) Falch, Håvard Byåsen IL 21:41,1 +03:03,9
82 (77) Husdal, Henrik Drøbak-Frogn IL 21:42,3 +03:05,1
83 (176) Mestvedthagen, Sevat Hemsedal IL 21:42,6 +03:05,4
84 (146) Skei, Brage Tannvik Byaasen Skiklub 21:43,0 +03:05,8
85 (162) Ihlebæk, Petter Drøbak-Frogn IL 21:45,0 +03:07,8
86 (168) Andreassen, Einar Mikal Fjell Skilag 21:46,8 +03:09,6
87 (29) Bratbak, Emil Robert Book Lillehammer Skiklub 21:48,3 +03:11,1
88 (49) Bergquist, Daniel Rømskog IL 21:48,4 +03:11,2
89 (84) Røyrhus, Vegard Hovdebygda IL 21:48,7 +03:11,5
90 (220) Slydahl, Aleksander Halsøy IL Ski 21:50,7 +03:13,5
91 (157) Andersen, Herman Andreas Ås IL 21:51,1 +03:13,9
92 (152) Holmbro, Hans Kristian Høland IL 21:52,9 +03:15,7
93 (185) Haug, Magnus Gjersvold Byaasen Skiklub 21:54,2 +03:17,0
94 (203) Langerud, Sivert Bjørnebo Lier IL 21:54,4 +03:17,2
95 (187) Heir, Martin Borge Fossum IF 21:58,3 +03:21,1
96 (148) Dahler, Eirik Skoglund Bossekop UL 21:59,5 +03:22,3
97 (31) Unsgård, Jonas Leik, IL 22:04,1 +03:26,9
98 (171) Lunåsmo, Petter Vangen Tynset IF 22:04,8 +03:27,6
99 (129) Estil Brissach, Daniel Lierne IL 22:06,3 +03:29,1
100 (218) Hoff, Fredrik Ramstad Fossum IF 22:07,7 +03:30,5
101 (3) Vågen, Lauritz Rokne Koll IL 22:13,4 +03:36,2
102 (66) Edvardsen, Andreas Nærheim Fet SK 22:14,7 +03:37,5
103 (140) Helgesen, Hans Martin Byåsen IL 22:15,0 +03:37,8
104 (214) Åsheim, Henning Kjelsås IL - ski 22:17,7 +03:40,5
104 (37) Skjeldal, Kristian Bulken IL 22:17,7 +03:40,5
106 (125) Komnæs, Kasper Rønning Fana IL 22:17,9 +03:40,7
107 (200) Underthun, Lars Andreas Røa IL 22:19,4 +03:42,2
108 (22) Tverå, Ivar Korgen IL 22:21,9 +03:44,7
109 (86) Troøyen, Robin Løvoll Byåsen IL 22:22,1 +03:44,9
110 (42) Løite, Ask Moe Sørkedalens IF 22:23,3 +03:46,1
111 (65) Austgulen, Erlend Byåsen IL 22:24,5 +03:47,3
112 (137) Fugle, Andreas Bjørvik Førde IL 22:24,7 +03:47,5
113 (59) Grundt, Anders Heming, IL - Ski 22:24,9 +03:47,7
114 (149) Jacobsen, Bjørnar Driv IL - Ski 22:25,3 +03:48,1
115 (133) Kristoffersen, Paul Andre Storforshei IF 22:26,2 +03:49,0
116 (89) Bossum, Andreas Søre Ål IL 22:26,4 +03:49,2
117 (81) Holo, Tarjei Fossum IF 22:26,6 +03:49,4
118 (165) Slind, Tor Arne Selbu IL 22:26,7 +03:49,5
119 (173) Elstad, Espen Spillum IL 22:28,6 +03:51,4
120 (68) Moholt, Fredrik Jevnaker Idrettsforening Ski 22:29,2 +03:52,0
121 (195) Forsmo, Ole Jacob Halsøy IL Ski 22:29,3 +03:52,1
122 (193) Tjøtta, Maxim Fossum IF 22:31,9 +03:54,7
123 (179) Lervik, Ole-Henrik Molde og Omegn IF - Ski 22:33,8 +03:56,6
124 (28) Hegg, Hermann Glasius Botne SK 22:35,0 +03:57,8
125 (151) Tyldum, Johannes Il Hållingen 22:37,6 +04:00,4
126 (132) Skagseth, Olvar Hauso Viking, TIF 22:37,9 +04:00,7
127 (54) Bakken, Knut Feldberg Bærums Verk og Hauger Idrettsf 22:39,1 +04:01,9
128 (88) Prebensen, Ola Spillum IL 22:39,9 +04:02,7
129 (53) Nilsen, Kristian IL Jardar 22:41,0 +04:03,8
130 (51) Flatjord, Tormod Garnes Byaasen Skiklub 22:42,9 +04:05,7
131 (164) Spikkeland, Olav Meling Oddersjaa SSK 22:43,0 +04:05,8
132 (192) Moholdt, Eivind Ålen IL 22:43,7 +04:06,5
133 (36) Sørhus, Esten Åslia Skilag 22:44,6 +04:07,4
134 (44) Viga, Øyvind Opdahl Hjelmeland IL - ski 22:46,0 +04:08,8
135 (136) Groseth, Aslak Ringkollen SK 22:50,7 +04:13,5
136 (170) Johnsgård, Markus Senja Ski 22:51,2 +04:14,0
137 (153) Lefdal, Henrik Thorsnes IL Bjørn 22:53,9 +04:16,7
138 (188) Eriksen, Simen Smetbak Byaasen Skiklub 22:54,2 +04:17,0
139 (209) Myklemyr, Vegard Birkebeineren, IF 22:54,3 +04:17,1
140 (204) Henningsen, Christoffer Lillehammer Skiklub 22:54,6 +04:17,4
141 (211) Wejden, Victor Asker SK 22:55,5 +04:18,3
142 (72) Nyborg, Tobias Ørnar IL 22:56,7 +04:19,5
143 (4) Horndalsveen, Håkon Bærums Verk og Hauger Idrettsf 22:59,0 +04:21,8
144 (10) Otterlei, Oscar Byåsen IL 22:59,2 +04:22,0
145 (198) Håland, Kjartan Nyberg Sandnes IL 23:01,2 +04:24,0
146 (213) Spydevold, Jan Espen Trøsken IL 23:03,5 +04:26,3
147 (145) Bakkestuen, Vebjørn Hallberg Brøttum IL 23:06,4 +04:29,2
148 (19) Bergan, Sindre Tørn, IL 23:07,2 +04:30,0
149 (73) Skredegård, Tor-Magnus Gol IL 23:07,4 +04:30,2
150 (52) Arnesen, Marcus Høland IL 23:07,7 +04:30,5
151 (147) Kaasen, Georg Henden Bærums Skiklub 23:08,0 +04:30,8
152 (96) Teien, Tobias Larvik Ski 23:09,6 +04:32,4
153 (57) Østberg, Martin Medkila SL 23:12,9 +04:35,7
154 (95) Arntsen, Eskil Sortland og Omegn SK - Ski 23:14,2 +04:37,0
155 (184) Wekre, Jørgen Henning IL 23:16,2 +04:39,0
156 (161) Landsem, Eivind Orkdal IL 23:19,3 +04:42,1
157 (24) Troøyen, Jørn Byaasen Skiklub 23:20,2 +04:43,0
158 (47) Barkenæs, Jørgen Fet SK 23:25,1 +04:47,9
159 (144) Tveten, Herman Kristoffer Røa IL 23:27,5 +04:50,3
160 (91) Svendsen, Birk Imås, IL 23:28,3 +04:51,1
161 (206) Odland, Svein Bjerkreim IL 23:35,7 +04:58,5
162 (25) Hammer, Johannes Bjørnhaug Kvaløysletta Skilag 23:38,1 +05:00,9
163 (219) Rofstad, Kristian Wilberg Byåsen IL 23:38,7 +05:01,5
164 (150) Udnæs, Elias Roland Lillehammer Skiklub 23:40,3 +05:03,1
165 (61) Kristensen, Mikkel Klokkersveen Nordre Land IL 23:52,2 +05:15,0
166 (69) Knutsen, Magnus Gjerstad Imås, IL 23:53,6 +05:16,4
167 (215) Østeberg, Karsten Vaaler IF 23:54,8 +05:17,6
168 (64) Langstein, Bjørn Erik Tomrefjord IL 23:56,0 +05:18,8
169 (14) Gåsbakk, Simon Leik, IL 23:59,0 +05:21,8
170 (172) Hjørungdal, Henrik Strømmen og Lillestrøm SK 24:06,9 +05:29,7
171 (201) Moe, Edvin Rustad IL 24:19,9 +05:42,7
172 (196) Glomnes, Kornelius Linge Valldal IL 24:21,4 +05:44,2
172 (13) Lande, Simen Terråk IL 24:21,4 +05:44,2
174 (177) Kvam, Jørgen Andrisson Fjellblom IL 24:28,9 +05:51,7
175 (90) Syverud, Mats Vind IL 24:40,7 +06:03,5
176 (159) Sætersdal, Rasmus Aarskog Viking, TIF 25:01,1 +06:23,9
177 (174) Nordby, Fredrik Fet SK 25:11,0 +06:33,8
178 (180) Endrestad, Sebastian Kristoffer Oppegård IL 25:27,5 +06:50,3
179 (166) Rogndokken, Sander Hildebrand Fet SK 25:28,3 +06:51,1
180 (189) Pladsen, Viktor Moe Heddal IL 25:41,8 +07:04,6
181 (63) Lund, Magnus Gytre Viking, TIF 26:20,1 +07:42,9
182 (45) Brenne Veien, Emil IL Aasguten 26:21,5 +07:44,3
183 (11) Fjellbekkmo, Johan Halsøy IL Ski 30:27,6 +11:50,4
184 (40) Haavind, Herman Høgset Oddersjaa SSK 34:01,7 +15:24,5
NC (158) Haga, Anders Åsen IL 20:52,6 +02:15,4
DNS (17) Bjerkan, Birk Manum Byaasen Skiklub    
DNS (109) Bjertnæs, Johannes Jevnaker Idrettsforening Ski    
DNS (183) Bjørndalen, Dag Sander Simostranda IL    
DNS (134) Bucher-Johannessen, Fredrik Fossum IF    
DNS (135) Evensen, Anton Søre Ål IL    
DNS (205) Grøtte, Håkon Størset Byåsen IL    
DNS (85) Hall, Roan Steinkjer SK    
DNS (70) Hattestad, Erik Lillehammer Skiklub    
DNS (83) Haug, William Kjelsrud Mjøndalen IF    
DNS (82) Haugen, Kristian IL Bjørn    
DNS (9) Heier, Jørgen Haraldstad Oddersjaa SSK    
DNS (155) Hopland, Isak Hardbagg IL    
DNS (26) Jordahl, Trym Molde og Omegn IF - Ski    
DNS (12) Kristoffersen, Patrick Fossum Gjerdrum IL - Ski    
DNS (115) Liset, Kristoffer Ivrig, IL    
DNS (194) Mølnvik, Kjetil Byaasen Skiklub    
DNS (217) Ryan, Ola Tandberg Asker SK    
DNS (55) Sandnes, Eirik Heimdal Ski    
DNS (30) Selheim, Knut Lussand Viljar, IL    
DNS (46) Skaaheim, Benjamin H. Skoppum IL    
DNS (7) Skrede, Mathias Geilo IL    
DNS (56) Stensåsen, Jakob Kjelsås IL - ski    
DNS (142) Svendsen, Endre Georg Trøsken IL    
DNS (21) Sætre, Sivert Harpefoss Il    
DNS (199) Tandberg, Jostein Kjelsås IL - ski    
DNS (75) Ulverud, Robin Gjerdrum IL - Ski    
DNS (208) Øye, Jonas Bogen Byåsen IL    
DNF (50) Ausland, Ådne Oddersjaa SSK 01:02:30,2 +43:53,0
DNF (58) Elieson, Mathias Horn Oddersjaa SSK 01:00:29,3 +41:52,1
DNF (78) Hodt, Jørgen Bakken Konnerud IL 55:28,5 +36:51,3
DNF (92) Lae, Ole Kristian Mjøndalen IF 51:59,6 +33:22,4
DNF (138) Olsen, Henrik Myrvang Runar, IL 40:28,4 +21:51,2
DNF (190) Simonsen, Viljar Pioner Ski, IL 27:29,0 +08:51,8


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +