Resultater UngdomsBirken - Gutter 14 år - 2015




Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 15. mars 2015


Klasse Gutter 14 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 33042 Andreas Bergsland Trøsken IL 36:50,1
2 33056 Matz William Jenssen Njård 36:52,4
3 33047 Ole Conrad Burud Sande Sportsklubb ski 36:52,5
4 33027 Alexander Smeby Kjelsås 36:52,7
5 33031 Håvard Kvam Kolbukameratene, IL 36:57,4
6 33012 Christian Hartz Melling Glassverket IF 36:57,8
7 33051 Jonas Vika MjøsSki 36:58,4
8 33020 Petter Thorslund Aadland Nittedal IL 36:58,5
9 33048 Fredrik Fodstad Eidsvold Værks Skiklub 36:59,4
10 33001 Reidar Aurmo Lom il 36:59,6
11 33024 Lars Broch Bjørgaas   36:59,7
12 33062 Oscar Bretteville Fossum IF 36:59,8
13 33057 Lars Agnar Hjelmeset Gjelleråsen Ski 37:01,1
14 33021 Anders Melaaen Døssland Lier IL 37:01,2
15 33060 Martin Kirkeberg Mørk Drammens Ballklubb ski 37:01,2
16 33030 Sigurd Nicolaysen Gjelleråsen IF Ski 37:05,2
17 33037 Tobias Ottersen Ullensaker skiklubb 37:06,5
18 33025 Mats Opsal MjøsSki 37:12,5
19 33034 Fredrik Stenersen Oppegård Skigruppe 37:16,3
20 33038 Mikkel Waldeland Gautvik, Gautvik Molde og omegn IF 38:15,5
21 33044 Jostein Karlsen Lillehammer Skiklub 38:15,1
22 33005 Simen Sethne IL Kolbukam 38:24,2
23 33028 Otto Christian Geissler   38:24,3
24 33045 Eirik Heir IL Koll 38:24,8
25 33022 Magnus Mobråthen Botne SK 38:25,5
26 33040 Karsten Andre Vestad Molde og Omeng Idrettsforening 38:26,5
27 33050 Eirik Stene Bærums Verk Hauger IF 38:28,9
28 33039 Henrik Solheim Ruud Fossum IF 38:32,9
29 33065 Einar Brath Skurdal Bærums Verk og Hauger Idrettsforening 38:33,1
30 33023 Peder Nytrøen Steimoen Trøsken IL 38:33,4
31 33297 Mathias Ulverud Gjerdrum IL- Ski 38:36,6
32 33284 Sondre Sørbye Røa IL 38:37,2
33 33063 Halvor Tørnqvist Halden Lyn Ski 38:40,8
34 33068 Herman Mobråthen Botne SK 38:48,2
35 33147 Espen Haugøy Dikemark IF 38:49,5
36 33120 Martin Flenmoren Eidsvold Værks Skiklub 38:49,3
37 33019 Even Karlsen Lillehammer Skiklub 38:49,6
38 33150 Tobias Orellana  Hellerud Vestfossen IF/Ski 38:50,1
39 33029 Ole Kristian Sauar Haslum I.L. 38:54,1
40 33053 Ulrik Bjerke Lyn Ski 38:54,2
41 33132 Håkon Mjøen Grøndalen Drøbak-Frogn IL 38:55,0
42 33206 Julian Martens Meyer Frogner IL ski 38:55,3
43 33006 August Jarbeaux   38:57,9
44 33261 Jaran Skoglund Harestua 39:00,4
45 33217 Sindre Lysaker Norbom Konnerud IL 39:01,5
46 33052 Benjamin Drøyer Lyn Ski 39:01,7
47 33017 Birk Strand Bjørnaa Lillehammer Skiklub 39:02,2
48 33008 Mathias Berthet HEMING IL 39:06,4
49 33015 Lars Ranheim Brynestad MjøsSki 39:15,1
50 33059 Jens Marcus Dyrberg Ek Bærums Verk IF 39:18,6
51 33301 Ole Vibe Volden Fossum IF 39:19,5
52 33061 Sivert Løvseth Langedal Gjøvik skiklubb 39:19,7
53 33004 Mads Grøholdt Sørkedalens IF 39:21,3
54 33064 Fredrik Tveit Haraldstad Lyn Ski 39:22,2
55 33026 Sivert Tallerud Bakkelund Kolbukameratene 39:23,2
56 33003 Birk Møller Gundersen Lyn Ski 39:23,9
57 33018 Mads Sander Kjørsvik IL TRY 39:24,3
58 33187 Mats Morgan Langøy Frogner IL ski 39:25,1
59 33287 Mats Tallakstad Svarstad Il Ski 39:27,5
60 33011 Sondre Selberg Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 39:35,9
61 33058 Erik Johannes Jevne Øyer Tretten 39:43,8
62 33069 Vemund Skeime Kostøl Gjelleråsen IF 39:49,5
63 33033 Sander Aarstad Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 39:58,6
64 33154 Axel Holth-Siegel Ås 40:00,7
65 33046 Lars Young Vik Vestre Akers Skiklub 40:02,5
66 33106 Aleksander Dokset Kjelsås Langrenn 40:03,8
67 33168 Eivind Kallmyr IL Jardar 40:04,8
68 33275 Markus Fet Støtvig Oseberg Skilag 40:05,2
69 33155 Lars Erik Hoppestad Heddal IL 40:07,0
70 33230 Marius Pedersen Nes Ski 40:08,9
71 33269 Erik Stigen Fredrikstad Skiklubb 40:09,5
72 33176 Herman H. Kleivi Holmen IF Langrenn 40:09,2
73 33014 Olaf Talmo Koll 40:09,9
74 33066 Herman Brunborg Nittedal IL 40:10,4
75 33288 Jonas Dyrli Thoresen Røa IL 40:10,8
76 33129 Andreas Aleksander Gjessing Holmen IF Langrenn 40:11,2
77 33240 Markus Riste Østre Toten Skilag 40:11,4
78 33266 Jakob Høgalmen Stavang Oppegård IL 40:12,2
79 33055 Mads Fraurud Vang Skiløperforening 40:19,6
80 33267 Bendik Lae Steinsrud Raufoss Il langrenn 40:22,4
81 33326 Eilev Aa Klokk Lsk 40:24,1
82 33041 Edvard Sandvik Kjelsås IL 40:24,3
83 33126 Ola Frivold Berg Røa IL 40:24,5
84 33007 Vetle Leander Johansen Glassverket IF/Team Splitkon 40:26,4
85 33279 Fredrik Sydtskow Konnerud IL 40:26,5
86 33299 Vemund Jacobsen Vaet Lillehammer Skiklub 40:33,6
87 33094 Paal Markus Bjørnstad bækkelagets ski 40:36,9
88 33049 Mathias Bjerke Pedersen Bækkelaget ski 40:38,2
89 33246 Eirik Rørstad Fossum IF 40:38,4
90 33271 Mathias Stiklestad Johansen Ullensaker skiklubb 40:42,5
91 33196 Eivind Luka Gjerdrum IL 40:47,1
92 33067 Erland Viken Åsmarka ski / Team Sjusjøen 40:48,3
93 33002 Lars Ludahl Stangeland Røa IL 40:48,4
94 33141 Jørgen Harby Brøttum IL /Team Sjusjøen 40:48,6
95 33298 Torbjørn Uttian Skedsmo Skiklubb 40:50,2
96 33089 Tore Bergseng Lommedalen IL 40:52,9
97 33178 Marcus Korsnes Bærums Verk IF 40:53,3
98 33212 Magnus Myran Eidsvold Værks Skiklub 40:54,8
99 33152 Sigurd Hilland IL TRY 40:55,9
100 33013 Eskil Berge Harestua IL 40:55,9
101 33036 Henrik Sortåsløkken IL Runar 41:00,7
102 33315 Lars Hesby Hurum Skedsmo Skiklubb 41:00,9
103 33010 Jacob Olsson Rustad IL 41:03,8
104 33181 Asgeir Kråkenes Bækkelagets Sportsklub 41:03,8
105 33231 Magnus Perger Haslum IL 41:03,8
106 33223 Øistein Fagerli Næss Gjerdrum IL Langrenn 41:05,3
107 33300 Edvard Reier Vangsnes IL Runar 41:05,6
108 33096 Eivind Brandsæter Runar Ski 41:06,5
109 33257 August Setlo IL Runar Ski 41:06,5
110 33224 Magnus Braathen Olsen Oppegård Ski IL 41:07,5
111 33145 Mads Riber Haugland Høybråten og Stovner IL 41:10,1
112 33314 Eirik Hella Vollen Ski 41:20,6
113 33125 Bård Fossum Eidsvold Værks Skiklub 41:24,6
114 33172 Oliver Mølmen Kjeldstad Kjelsås 41:26,5
115 33201 Sondre Løvberg Gjerdrum - Ski 41:28,8
116 33294 Magnus Trandokken Røa Langrenn 41:30,8
117 33127 Anders Tandberg Fåsen Vestfossen IF Eiker Ski 41:31,7
118 33218 Sondre Nordgård Heddal IL 41:33,9
119 33165 Tormod Johnson Joranger Fossum IF 41:33,9
120 33166 Viktor Olsen Juklestad Lyn Ski 41:34,6
121 33306 Kevin Wickstrøm Driv IL 41:36,1
122 33169 Joakim Eriksrud Karlsen Rustad IL 41:41,6
123 33207 Valdemar Matheson IL Jardar 41:47,7
124 33238 Oscar Reiersen Trøsken IL 41:50,3
125 33112 Magnus Eckhoff Fossum IF 41:51,5
126 33054 Henrik Katteland IL Jardar 41:55,7
127 33273 Martin Hetland Strand Sandnes IL 41:55,9
128 33140 Matias Hansen Ullensaker skiklubb 41:56,4
129 33229 Bendik Håland Pedersen Rustad Langrenn 41:59,3
130 33270 Eirik Stiklestad Johansen Ullensaker skiklubb 41:59,4
131 33075 Bastian Karlsen Antonsen IL Koll 41:59,8
132 33115 Sander Elstad Gjerdrum il ski 41:59,9
133 33236 Morten Ramstad Gjøvikskiklubb 42:04,2
134 33337 Erik Simengård Øyer Tretten IF Ski 42:07,8
135 33283 Herman Larsen Sølhusvik Lyn Ski 42:09,4
136 33151 Marius Solberg Hernes Nes Ski 42:10,4
137 33076 Morten Antonsen Nes Ski 42:11,5
138 33254 Eirik Seegaard Gjøvik skiklubb 42:17,5
139 33331 Martin Aasen Hemstad Gjelleråsen Ski 42:18,6
140 33107 Andreas Utengen Doksrød Øvrevoll Hosle 42:21,8
141 33302 Hans Audun Pettersen Vollan Høybråten og Stovner IL 42:23,0
142 33167 Anders Martin Jørstad IL Skrim 42:23,2
143 33074 Oscar Hærdig Andresen IL TRY 42:23,4
144 33009 Håvar Kvam IL Bjørn 42:30,6
145 33032 Per Kristian Gauslaa Oddersjaa 42:33,1
146 33336 Tarjei Handal Galteland   42:36,3
147 33081 Andreas Bache-Wiig Lyn Ski 42:36,9
148 33228 Ruben Oustad Vang Skiløperforening 42:39,3
149 33235 Kristoffer Prøsch Lyn Ski 42:40,8
150 33092 Axel Bjelland Oseberg Skilag 42:43,2
151 33215 Morten Nilsen IL Jardar 42:44,5
152 33161 Ole Stornes Iversen Asker Skiklubb 42:49,4
153 33099 Mattias Brekkum Skjåk IL 42:50,6
154 33334 Jørgen Strandlie   42:51,4
155 33173 Håkon Bakke Kjerstad Emblem-IL 42:51,9
156 33157 Henrik Horpedal Haslum IL 42:55,7
157 33277 Ola Thune Sundklakk Fossum IF 43:02,5
158 33080 Oskar Axelsson Oppegård IL 43:10,5
159 33088 Sigvart Eugen  Bergland Mysen IF 43:10,5
160 33311 Nikolai Eldevik Aarbakke IL TRY 43:11,3
161 33077 Jon Tho Anundskås Heddal IL 43:11,5
162 33366 Herman Schultz LØRENSKOG SKIKLUBB 43:11,5
163 33082 Petter Haugom Bakke Lismarka Skilag 43:18,2
164 33264 Ørjan Ørjansen Solheim Eikefjord IL 43:18,7
165 33259 Martin Lund Sjøen Spydeberg IL Langrenn 43:18,9
166 33183 Sivert Sande Kverme Fossum IF 43:19,5
167 33211 Eivind Berner Myhre Fossum IF 43:19,9
168 33200 Snorre Løkken Dahle Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 43:19,9
169 33243 Sindre Harviken Rosenlind Ullensaker skiklubb 43:24,3
170 33190 Geir Lervik Matningsdal IL 43:31,5
171 33285 Fredrik Sørensen Haslum IL Langrenn 43:41,4
172 33241 Frederik Arent Rogstad Njård 43:42,1
173 33163 Anders August Jensen Bærums Verk IF 43:43,7
174 33087 Albin Berger Domnarvets Goif 43:44,4
175 33097 Sindre Hvesser Brein Dikemark IF 43:46,1
176 33263 Aleksander Solhaug Ullensaker skiklubb 43:46,6
177 33250 Andreas Hoel Sandsdalen Rustad IL 43:48,5
178 33272 Christian Stjern Evensen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 43:48,6
179 33213 Jostein Nermoen LØRENSKOG SKIKLUBB 43:50,6
180 33205 Håkon Malmbekk Holmen IF 43:52,5
181 33184 Erlend Kvisgaard Røa 43:59,4
182 33325 Thomas Jacobsen Heddal IL 43:59,8
183 33121 Martin Flo Øfstaas Nittedal Ski 43:59,9
184 33330 Brage Wiseth Søre Ål IL 44:02,3
185 33310 Herman Østengen Ullensaker skiklubb 44:02,5
186 33286 Andreas Dugstad Sørskaar Fossum I.F. 44:03,2
187 33251 Sander Myhre Sauge Fet skiklubb 44:04,2
188 33164 Isak Jonsson Kjelsås IL 44:04,8
189 33160 Rasmus Ingebretsen Runar Ski 44:07,3
190 33307 Tinius Wilhelmsen Fossum IF 44:10,5
191 33245 Vetle Opheim Rønningsveen Kjelsås 44:10,7
192 33146 Jonas Haugmo Heming 44:15,5
193 33100 Herman Brustad Heggedal IL 44:16,5
194 33175 Sebastian Kjæstad   44:23,5
195 33159 Olav Høgåsen Søre Ål IL 44:23,6
196 33318 Jakob Eilif Rasmussen Dfi ski 44:27,4
197 33158 Hallgeir Høgåsen Søre Ål IL 44:28,5
198 33133 Erlend Lien Grøtberg IL Bevern 44:31,1
199 33194 Håvard Linn Follebu Skiklubb 44:31,6
200 33242 August Gislerud Rolfsen Fossum IF 44:32,3
201 33170 Simen Kildal Røa Langrenn 44:32,7
202 33113 Haakon Edvardsen Vikersund Langrenn 44:33,2
203 33134 Marwin Grøterud Vikersund Langrenn 44:34,5
204 33135 Gustav Graas Domnarvets GoIF, Sverige 44:35,7
205 33341 Iver Strandbakken   44:36,2
206 33312 Tor Christian Aaserød ØHIL 44:38,6
207 33293 Jonas Torjussen Fossum IF 44:39,0
208 33144 Markus Haugen Lillehammer Skiklub 44:41,4
209 33123 Christian Frøyland Foss Rustad 44:44,1
210 33222 William Nymoen Røa IL 44:50,5
211 33225 Simen Olsen Ottestad IL Ski 44:51,8
212 33208 Tobias Hellum Moe IL Jardar 44:52,8
213 33114 Christoffer Eidissen Fossum IF 44:53,5
214 33174 Oskar Kjos Ullensaker skiklubb 44:54,9
215 33216 Sindre Nilsen Konnerud IL 44:55,0
216 33108 Ivar Dragerengen Raufoss Il langrenn 44:56,0
217 33209 Tor Moe Løite Sørkedalens IF 44:56,1
218 33177 Emil Rindal Kolseth Vollen Ungdomslag - Ski 44:58,3
219 33143 Mats Haug Driv IL 45:03,0
220 33193 Jonas Lindbæck Lyn Ski 45:03,7
221 33232 William Pihlstrøm Kjelsås IL 45:04,2
222 33319 Marius Alexander Syvertsen Nes Ski 45:07,2
223 33137 Benjamin Gunnarsen Kjelsås 45:08,5
224 33221 Even Nygaard Østreng Gjerdrum IL 45:14,0
225 33199 Patrick Løkken Høybråten og Stovner IL 45:14,5
226 33104 Ludvig Carlsen Runar IL 45:14,8
227 33237 Axel Refsum Try 45:14,8
228 33220 Ole Marius Nybø Holmen IF 45:15,4
229 33149 Johannes Heierstad Ivrig Il 45:21,7
230 33260 Joakim Skadal Oseberg Skilag 45:23,7
231 33256 Petter Seland Fredrikstad Skiklubb 45:26,7
232 33105 Marius Christoffersen Askim IF Ski 45:26,9
233 33281 Eivind Sætre Gjelleråsen IF 45:34,5
234 33103 Jørgen Sletbakk Bugge Fossum IF 45:42,9
235 33239 Henrik Alm Revelsby   45:43,9
236 33197 Fredrik Lund Kjelsås IL 45:45,4
237 33136 Aksel Aimar Gundersen Moss skiklubb 45:45,5
238 33214 Johan Lægreid Nes Hafslo IL - ski 45:51,1
239 33323 Fredrik Riste Kristiansen Ringebu/Fåvang skiklubb 45:58,9
240 33253 Magnus Sedeniussen Gjelleråsen IF Ski 46:02,9
241 33291 Johannes Tiller Lismarka Skilag 46:11,5
242 33305 Daniel Martinsen Westgaard Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 46:15,9
243 33188 Andreas Seierstad Larsen Røa 46:25,4
244 33276 Sigvart Støverud Lørenskog 46:29,3
245 33191 William Lilleland Il Holeværingen 46:29,5
246 33316 Oskar Johan Kjellsbøl Hole Gjelleråsen IF 46:30,6
247 33295 Øyvind Tveit ÅL IL 46:33,1
248 33234 Marius Prestrud Rustad IL 46:33,4
249 33117 Trygve Eriksen IL Runar 46:36,0
250 33084 Eskil Bakken Ringebu-Fåvang skiklubb 46:38,2
251 33321 Sivert Øversveen Nordre Land IL 46:43,3
252 33091 Linus Bild IL Ivrig 46:45,1
253 33313 Thomas Alexander Ekerholt Røa IL 46:47,9
254 33119 Eirik Osvik Flekke Gjelleråsen Ski 46:49,7
255 33124 Truls Bratvold Fossen Vikersund Langrenn 46:50,2
256 33219 Magnus Nyberg Kjelsås Langrenn 46:57,8
257 33128 August Siljebråten Gjerdrum Lyn Ski 47:18,1
258 33274 Erik Kjønnø Støa ROS IL 47:37,5
259 33111 Christoffer Nes Dynna Leirsund IL 47:38,3
260 33332 Henrik Waldemar Varde 47:40,0
261 33289 Mathias Thorstensen Strømmen og Lillestreøm skiklubb 47:52,2
262 33156 Nikolai Auestad Horn ØHIL 47:52,2
263 33204 Steffen Magnussen Jevnaker IF ski 48:18,7
264 33248 Elias Røyneberg Trøsken 48:20,2
265 33303 Åsmund Vågslid Nanset Ski 48:23,6
266 33290 Aslak Thørud LØRENSKOG SKIKLUBB 48:23,7
267 33086 Sebastian Berg   48:31,0
268 33252 Leonard Sandløkk Schiller LØRENSKOG SKIKLUBB 48:35,9
269 33083 Sander Bakke Røa IL 48:49,4
270 33333 Marcus Brekke Skoppum IL 48:50,3
271 33322 Arnfinn Hagen Ringebu-Fåvang skiklubb 48:52,8
272 33130 Håvard Gjestvang Østre Toten Skilag 48:54,5
273 33109 Sigurd Dugstad Lyn Ski 49:01,1
274 33102 Kristoffer Bue Nes Ski 49:04,6
275 33101 Kristian Mellvin Pedersen Bue Nes Ski 49:04,6
276 33244 Magnus Rømuld Sandham Askim IF 49:11,9
277 33192 Amund Lillemo Vallset Il 49:29,5
278 33262 Kristian Skorpen Fossum IF 50:07,5
279 33098 Stian Melteig Brekkan   50:07,7
280 33226 Sigurd Høilo Ongstad Øvrevoll Hosle 50:12,0
281 33198 Hans Løken Feiring IL 50:19,5
282 33079 Martin Oliver Aulid Asker Skiklubb 50:21,8
283 33308 Jørgen Øihusom Lalm IL 50:24,8
284 33090 Jon Anders  Berthelsen Lyn Ski 50:25,6
285 33138 Martin Hammer Søre Osen IL 50:35,0
286 33180 Hans Krogstad Skjåk IL 50:37,4
287 33324 Bastian Motrøen ØHIL 50:53,2
288 33268 Martin Stensrud Sørskogbygda Idrettslag 51:04,3
289 33255 Mathias Seiersnes Kjelsås IL 51:07,1
290 33139 Jørgen Hamsund Røa IL 51:07,4
291 33227 Kasper Orseth Rustad 51:27,3
292 33328 Sigurd Holemark Hønefoss skiskytterklubb 52:04,5
293 33249 Jørgen Sandhaug Fredrikstad Skiklubb 52:40,7
294 33317 kristian jødahl Åsen IL 52:42,8
295 33329 Bendik Mauseth Hamar IL 53:14,8
296 33258 Andreas Hegland Simensen Fossum IF 53:36,4
297 33247 Ask Røsand Fossum IF 53:41,4
298 33118 Edvard Finstad Åsen IL 53:44,1
299 33122 Torjus Flækøy Søre Ål IL 54:43,2
300 33142 Fredrik Andre Haug Svelvik Sykleklubb 54:49,4
301 33278 Tobias Svendsen Høybråten og Stovner Langrenn 55:00,6
302 33265 Daniel Solvang Bjerke IL Ski 55:18,8
303 33153 Iver Fallingen Holing Røa IL 55:23,9
304 33335 Sjur Erik  Høystad   56:10,5
305 33350 Hallvard Bakken   57:46,2
306 33148 Eirik Heggeli Leirsund il ski 58:53,6
307 33202 Fredrik Løvli Lillrhammer FK 59:00,7
308 33162 Theodor Berre Jacobsen Bekkelaget SK 1:07:14,4