Resultater UngdomsBirken - Jenter 14 år - 2015




Resultater UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 15. mars 2015


Klasse Jenter 14 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 36015 Carlotta Kim Krüger Gjøvik Ski klub 41:00,3
2 36031 Hedda Bakkemo Gjøvik skiklubb 41:14,9
3 36019 Runa Ulvang Kjelsås 41:20,9
4 36012 Ingeborg Sørhøy Tufte Larvik ski 42:08,2
5 36051 Helene Marie Fossesholm Vestfossen IF 42:18,6
6 36037 Ingrid Hermine Fürst I.L. Heming 42:20,9
7 36068 Kristine Eide Rapp Gjerdrum IL 42:21,8
8 36071 Sigrid Leseth  Føyen   42:23,6
9 36217 Janne Tjørhom Aasheim Sandnes IL ( Rogaland ) 42:27,9
10 36040 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 42:29,3
11 36030 Julie Sofie Franksdatter Aas Jutul Il 42:29,5
12 36002 Margrethe Wettre Andreassen Asker Skiklubb 42:29,8
13 36007 Marthine Herger Lindgren Jutul Il 42:30,3
14 36114 Camilla Hals Heming 42:30,8
15 36070 Mari Fareth Aas   42:31,3
16 36004 Carina Sveen Strandbygda il 42:33,4
17 36009 Filippa Andresen Røa 42:34,7
18 36067 Nora Galåen   42:35,1
19 36018 Julie Elisabeth Åbyholm Fossum IF 42:40,7
20 36049 Ragnhild Aarekol Vindafjord IL 42:43,5
21 36050 Mari Torsteinsrud Fjellet IL 43:18,9
22 36056 Kristin Benum Vestre Bærums Verk Langrenn 43:28,8
23 36055 Maria Finni Magnussen Nittedal IL 43:30,8
24 36038 Vilde Kverndal Veslegard Fjellet IL 43:32,5
25 36103 Nina Lovise Davies Njård 43:35,5
26 36026 Kristina Bergquist Rømskog IL, Ski 43:40,3
27 36034 Karen Myklebust Vang Skiløperforening 43:41,2
28 36083 Ida Benjaminsen MjøsSki 43:45,5
29 36046 Henriette Andersen MjøsSki 43:46,6
30 36052 Lina Eikenes Hvamstad Rustad IL 43:46,7
31 36042 Ida Elise Onsøien Larvik ski 43:48,2
32 36016 Nora Meli Svea skilag 43:52,6
33 36044 Julia Brønmo Njård 43:55,1
34 36033 Otilie Børresen Bollingmo Raufoss Langrenn 44:02,3
35 36146 Anita Bueno  Lindmoen Raufoss Langrenn 44:03,3
36 36048 Lea Stabæk Wenaas Røa IL 44:07,2
37 36003 Marie  Sølverud Wangen Magnor UL 44:12,4
38 36036 Margrethe Bergane Glassverket IF 44:19,0
39 36024 Thea Snortheimsmoen Vestre Slidre IL 44:20,1
40 36014 Camilla Stav Hjelde HEMING IL 44:20,1
41 36039 Aud Øyen Halås Molde og Omegn IF - Ski 44:24,5
42 36005 Karoline Grøtting Hernes IL 44:31,2
43 36230 Dina Laeskogen Holeværingen Ski 44:31,4
44 36190 Martine Svendsby Tistedalen FL -Ski 44:33,2
45 36011 Selma Stakston Hilleren Lillehammer Skiklub 44:36,1
46 36106 Selma Løchen Engdahl Koll IL 44:37,7
47 36053 Silje Berner Myhre Fossum IF 44:46,1
48 36013 Frøya Bildøy Sollien Lommedalens IL 44:46,6
49 36082 Mari Hallberg Bakkestuen Brøttum il/Team Sjusjøen 44:48,3
50 36200 Helene Unander Njård IL 44:48,7
51 36032 Julie Moger   44:48,9
52 36006 Mari Gåsbakk Fossum IF 44:52,2
53 36029 Silje Holm Johannesen IL Bevern 44:52,4
54 36066 Aurora Myhrum Lommedalens IL 45:05,3
55 36189 Tuva Aas Stræte Haugsbygd IF 45:06,0
56 36214 Maren Aaberg LØRENSKOG SKIKLUBB 45:08,7
57 36154 Hedda Mikalsen Driv IL Ski 45:10,3
58 36025 Martine Grøttum Engen Røa IL 45:17,3
59 36170 Hanne Eide Rapp Gjerdrum IL 45:39,5
60 36174 Kristine Meinert Rød Oppegård IL 45:40,1
61 36115 Elisabeth Lykken Hamre Søre Ål IL 45:40,4
62 36045 Bethina Staulen Fredin Gulset IF / Grenland Ski 45:41,9
63 36147 Ada Eide Longva Ottestad IL Ski 45:46,1
64 36057 Elise Viste Rustad IL 45:48,0
65 36063 Karen Hoel Jomaas Fossum 45:50,3
66 36169 Vida Qvenild IL Bevern 45:52,7
67 36105 Nora Johanne Embretsen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 45:56,9
68 36021 Kari Runarsdotter Øye Vestre Slidre il ski 45:58,0
69 36119 Mona Hegna Gransherad 45:58,4
70 36043 Tiril Loen Lillehammer Skiklub 45:58,7
71 36195 Karoline Vik Tolo Lommedalens IL 45:58,7
72 36023 Vilde Golberg Njård 46:11,2
73 36065 Tiril Kristine Knotten Ivrig Il 46:12,7
74 36162 Anne Marte Nordeng Nordre Land SKI 46:19,1
75 36111 Sara Grini Frøisli Kjelsås 46:19,8
76 36069 Mina Lunde Røa 46:23,1
77 36206 Silje Marie Våge Asker Skiklubb 46:25,5
78 36076 Ebba Andresen Larvik ski 46:29,1
79 36027 Heidi Linn ØTI Ski 46:30,3
80 36221 Øydis Norland Gjøvik skiklubb 46:33,5
81 36132 Mari Kjelle IL ROS 46:34,8
82 36028 Amalie Marie Hov Asker Skiklubb 46:38,2
83 36047 Sigrid Sofie Wien Stenersen Hamar Skiklubb 46:38,7
84 36194 Christine Thorvaldsen Try 46:39,4
85 36166 Hege Pettersen Fossum IF 46:41,6
86 36062 Anniken Ranvik Konnerud IL 46:42,5
87 36041 Hedda Holden Vestre Slidre 46:44,0
88 36061 Nora Nikoline Falck Asker Skiklubb 46:44,2
89 36202 Hege Utkvitne Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 46:46,9
90 36096 Ingvild Bossum Søre Ål IL 46:48,5
91 36171 Hanna Revelsby Fet skiklubb 46:49,3
92 36188 Martine Agner Strand Holmen IF, Langrenn 46:51,3
93 36035 Vilde Opsanger Rebbestad Fossum Ski 46:51,3
94 36059 Julie Grøndalen Raufoss Il langrenn 46:52,5
95 36129 Hanne Kampenhøy Nordbygda/Løten Ski 46:59,5
96 36054 Andrea Ranvik Konnerud IL 47:01,9
97 36131 Helene Kjeldaas Botne SK 47:02,1
98 36060 Kaja Aamodt Grønlie Røa Langrenn 47:03,3
99 36168 Vilde Skirstad Pollen Haslum IL 47:10,1
100 36155 Elin Mikkelsplass   47:14,5
101 36123 Kirsti Høiholt-Vågsnes Søre Ål IL 47:15,3
102 36022 Anna Bårdseng Vang Skiløperforening 47:15,8
103 36177 Vilde Sagen Botne Skiklubb 47:19,8
104 36148 Dina Kolderup Lund Rustad IL 47:20,9
105 36187 Mille Sparboe Røa IL 47:36,5
106 36218 Ann Sophie Skaalvik Sandøy Bromma IL 47:37,3
107 36113 Hannah Elisabeth Grude Rustad IL 47:38,2
108 36203 Vilde Helle Viken Haslum IL 47:40,5
109 36020 Constance Løken Dahl Heming 47:41,3
110 36099 Ylva Finne Byrløkken Nittedal 47:42,5
111 36010 Silje Hauknes Svendsen Gjerdrum 47:43,7
112 36227 Kamilla Lome Hamar Skiklubb 47:45,2
113 36078 Oda Anskau Haslum IL 47:46,3
114 36144 Tove Levin-Johansson IFH Hedemora skidor 47:47,1
115 36164 Torill Oldernes Høybråten og Stovner IL 48:00,5
116 36117 Synne Haslum Haslum IL 48:01,7
117 36140 Mari Laingen Ringebu og Fåvang skiklubb 48:02,4
118 36199 Ulrikke Haugen Tverbekkmo Raufoss Il langrenn 48:02,5
119 36098 Tuva Bygrave Fossum 48:42,5
120 36209 Henriette Evjen Winum Hakadal IL 48:49,9
121 36156 Anne mathea Morken Ringebu Fåvang Skiklubb 48:52,0
122 36215 Julie Aarvak Bakklund Fossum IF 48:59,8
123 36094 Kaja Bollingmo Kjelsås IL 49:06,4
124 36204 Kaja Vikerhaug Fet Skiklubb 49:11,6
125 36126 Martine Lunder Jensen Fet skiklubb 49:18,1
126 36158 Julie Neby Hamar Skiklubb 49:18,8
127 36110 Sanna Finstad IL Bevern 49:20,7
128 36224 Heidi Indergård Molde og omegn IF 49:27,6
129 36121 Maren Hov Fodnæss Lommedalen IL - Ski 49:27,8
130 36097 Anne Brekke Gransherad IL 49:30,3
131 36150 Mia Edland Lunde Fossum 49:33,5
132 36001 Ylva Nereng Sørlie Raufoss Il langrenn 49:46,6
133 36142 Emma Meyer Larsson IL Jardar 49:47,3
134 36179 Marie Nesbakken Sande Harestua IL 49:52,5
135 36090 Caroline Grotøy Bjørgum Fossum IF 49:58,2
136 36151 Hedda LØkken Dahle Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 49:59,5
137 36118 Live Rygnestad Haugerud Lyn Ski 50:03,1
138 36100 Vilde Børseth Eidsvold Værkskiklubb 50:05,6
139 36080 Vårhild Bakke Berntzen Nittedal 50:08,5
140 36108 Kristin Schei Eriksen Bærums Verk og Hauger Idrettsforening 50:10,4
141 36075 Synne Haug Andersen Lommedalen IL ski 50:11,7
142 36167 Marie Oceane Pilskog Njård 50:12,0
143 36145 Fride Skjønsberg Li Gjelleråsen IL 50:19,3
144 36125 Mille Therese Jacobsen Fossum IF 50:23,1
145 36161 Mina Holmen Nilssen MjøsSki 50:27,0
146 36173 Ingrid Pernille Rismark IL ROS 50:28,3
147 36182 Solvor Seim Hamar Skiklubb 50:29,5
148 36152 Tuva Tomren Malmberg Drøbak-Frogn IL 50:31,3
149 36201 Carmen Maria Usler Rustad IL 50:32,5
150 36093 Ingvild Soland Bolin Fossum IF 50:38,9
151 36211 Ada Wulfsberg IL Koll 50:46,1
152 36191 Marte Tangen Rustad IL 50:48,5
153 36085 Helen Eidholm Berg Driv IL Ski 50:52,5
154 36086 Karina Eidholm Berg Driv IL - Ski 50:54,5
155 36112 Signe Granseth Gjøvik skiklubb 50:55,1
156 36208 Pernille Wardenær   50:56,4
157 36087 Anniken Berger Fet skiklubb 51:00,3
158 36128 Marte Jørstad-Langsrud Fossum IF 51:13,7
159 36176 Jenny Saga Heggedal IL 51:35,8
160 36232 Zandra Martinsen   51:52,1
161 36205 Maria Vold Asker Skiklubb 51:59,5
162 36153 Alvilde Marthinsen Lundberg IL ROS 52:03,2
163 36196 Fanny Dan Tomter Nordbygda Løten ski 52:04,6
164 36122 Emma Hult Ottestad IL 52:15,5
165 36141 Thea Land Konnerud IL 52:16,3
166 36172 Tonje-Malin Rhrich Konnerud IL 52:16,8
167 36220 Maria Steinsland Medhus Røldal IL 52:27,2
168 36197 Fiona Tostrup Evelid Il Heming 52:27,6
169 36116 Mari Hanesand Asker Skiklubb - ski 52:41,4
170 36210 Thea Wisløff Heming 52:50,2
171 36134 Kjersti Engen Korsæth   53:00,8
172 36225 Elise Fjeld Lundberg IL R.O.S. 53:07,6
173 36180 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 53:16,7
174 36109 Inger-Anne Fauske Byaasen Skiklub 53:18,8
175 36104 Sofie Eidal Asker Skiklubb 53:25,3
176 36088 Rikke Bergstrøm Håkerud Skedsmoskiklubb 53:27,5
177 36183 Natascha Silber Vind IL 53:29,0
178 36186 Maria Skaarud Gjelleråsen IF 53:38,7
179 36178 Sina Samuelstuen Brøttum IL 53:39,6
180 36198 Helle Sofie Treseng Ullensaker ski klubb 53:42,7
181 36077 Elise Bjørnå Anskau Haslum IL 53:51,8
182 36089 Iben Berntzen Holmen IF 54:22,4
183 36223 Ingeborg Rognstad Brandbu IF 54:25,1
184 36207 Stine Rokne Vågen Koll 54:26,1
185 36226 Nikoline Alnes   54:48,0
186 36084 Celine Sommerfeldt Bentzen IL-TRY 55:26,6
187 36136 Camilla Krogh Ottestad IL Ski 55:45,3
188 36216 Ingrid Utgaard Aasen Lyn Ski 55:50,1
189 36212 Heidi Økseter Strandbygda il 56:22,1
190 36175 Ine Sønsthagen Rødsdalen Åslia 56:24,4
191 36133 Ragni Andreassen Kollien Asker Skiklubb 56:50,3
192 36213 Thea Celine Østli Vallset Il 57:25,4
193 36228 Tuva Bondesson   58:00,5
194 36159 Therese Ness Oppegård IL 58:18,8
195 36143 Selma Ø Lauen   58:55,4
196 36073 Nora Liheim Alfstad JAR IL 59:08,4
197 36184 Sigrid Skjelbred IL Bevern 1:00:39,1
198 36185 Marie Skogheim Åslia skilag 1:00:57,1
199 36107 Mia Engesbak Bjørndal IF 1:02:00,2
200 36124 Mia Christine Isdahl Ingen 1:03:40,1
201 36095 Madeleine Borgeng Gulbrandsen Leirsund IL 1:03:53,8
202 36163 Tiril Nyhaugen Leirsund IL 1:04:02,8
203 36229 Marte Hodt Fredrikstad Skiklubb 1:04:28,2
204 36149 Ingrid Lund Hovden Holmen IF 1:04:37,7
205 36219 Anna Haugli Furnes Skiløperforening 1:07:03,7


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +