VM-SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| VM-RESULTATER: Torsdag: Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Onsdag: 5/10 km: Kvinner- Menn| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER
Morten Aa Djupvik underveis i FredagsBirken 2015. Foto: Birken AS.

Morten Aa Djupvik underveis i FredagsBirken 2015. Foto: Birken AS.

Tid 39:11 til Skramstadsetra i FredagsBirken - Topp 10 alle klasser

FredagsBirken pågår i formiddagstimene, og for ikke lenge siden passerte teten Skramstadsetra. Her er topp 10 fra alle klasser:

Tips en venn  Skriv ut

Passering for teten ved Skramstadsetra, etter 9 av 54 kilometer, i FredagsBirken 20. mars 2015

Uoffisielt
Kvinner 16 til 39 år

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60081 Nathalie Halvorsen OSI 47:24
2 60349 Anne Storslett Moelven IL / Team ParkettPartner 47:31
3 61285 Amanda H. Spjeldnæs Lyn Ski 50:41
4 60057 Tone Merete Eriksen Lillehammer skiklubb 55:05
5 60065 bjarte gjesdal   55:10
6 60405 Kari Lien   55:33
7 60093 Elin Gjevre Haugen Fjellblom IL 55:53
8 60388 Inger Reidun N. Fleischer Gran IL senior kvinner 55:56
9 60396 Gunvor Hval Gran IL senior kvinner 56:02
10 60159 Anja Lange Advokatfirmaet Selmer 57:30


Kvinner 40 år og eldre

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60091 Bente Kvernstad Haugen Ringebu-Fåvang skiklubb 50:42
2 62251 Marianne Harviken Hernes IL 54:16
3 60335 Mona Øversveen Mangenfjellet Turlag 54:22
4 60387 Kristine Sollien Flaskerud   54:24
5 61157 Grete Klevstad GKN aerospace 55:21
6 60328 Tine Engstrøm Wærsten Advokatfirmaet Selmer 56:01
7 61399 Ingunn Haugsbø Gulli Sykehuset Innlandet 56:20
8 61105 Kristina Grönland   56:39
9 60377 Anne Grethe Kydland   56:45
10 60337 Gjertrud Aanestad Røa IL 58:41


Menn 16 til 39 år

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60397 Jarle Jakobsen Team Parkettpartner 39:11
2 60075 Fredrik Stenen   39:13
3 60324 Sindre Weydahl Båstad IL Ski 40:20
4 60341 Iver Aastebøl Magnor UL 41:28
5 64144 Jan Håvard Valstad NSF 41:29
6 60252 Oddbjørn Rundtom Lesjaskog IL 41:32
7 60026 Andrè Bjugstad Brøttum IL 41:40
8 64103 Øystein Bråta NSF 42:25
9 60263 Eirik Samuelsen NTNUI 43:18
10 60095 Jens Haugland Uno-X 43:46


Menn 40 år og eldre

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60058 Bjørn Tore Evju Birkebeineren IF 39:14
2 60002 Torleif Ahlsand   39:16
3 60119 Tore Jensen   41:02
4 61411 Per Torgeir Oshaug Os IL 41:20
5 60359 Chris Gregers Lyn Ski/Statoil Fuel & Retail 41:25
6 60352 Tom Yngvar Halvorsen Brøttum Idrettslag 41:30
7 60372 Atle Brobakken KPMG Puls/Klubb Idrettsklubb 41:43
8 61308 Jan Byrkjeland Røa IL/Rystad Energy 41:57
9 60116 Mads Iversen Advokatfirmaet Selmer 42:42
10 60069 Nils Christian Green BSK/Team Santander 45:01

SNARVEIER

* VM JUNIOR VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM U23 VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM POKLJUKA - SKISKYTING
Program| TV-tider| Norges Tropp| Medaljeoversikt| Startlister| Resultater
--- ---
* NORGESCUP FØRDE - SENIOR
Program| Smøretips| Startlister| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse


blog comments powered by Disqus






Annonse






Annonse