-->
BLINK-linker under nyhet nr. 2
RESULTATER: Stadionmila| Skeikampen Rundt| BLINK Lør: Kvinner 10 km| Menn 15 km| SS Kvinner| SS Menn| Fre: Kvinner| Menn| SS Kvinner| SS Menn| Tor: Lysebotn Opp| Alle andre arrangementer
Martine Thorleifsson og Vidar Løfshus, henhodsvis sponsorsjef og landslagssjef i Norges Skiforbund, før start i FredagsBirken 2015. Foto: Birken AS.

Martine Thorleifsson og Vidar Løfshus, henhodsvis sponsorsjef og landslagssjef i Norges Skiforbund, før start i FredagsBirken 2015. Foto: Birken AS.

Vidar Løfshus leder FredagsBirken ved Kvarstadsetra - Topp 10 alle klasser

Teten i FredagsBirken kom litt før klokka halv elleve til Kvarstadsetra og har unnagjort 28 av 54 kilometer. Her er topp 10 fra alle klasser:

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Passering for teten ved Kvarstadsetra, etter 28 av 54 kilometer, i FredagsBirken 20. mars 2015

Uoffisielt
Kvinner 16 til 39 år

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60081 Nathalie Halvorsen OSI 2:06:43
2 60349 Anne Storslett Moelven IL / Team ParkettPartner 2:06:52
3 61285 Amanda H. Spjeldnæs Lyn Ski 2:11:53
4 60065 bjarte gjesdal   2:20:50
5 60405 Kari Lien   2:27:57
6 60388 Inger Reidun N. Fleischer Gran IL senior kvinner 2:28:48
7 60396 Gunvor Hval Gran IL senior kvinner 2:28:49
8 60057 Tone Merete Eriksen Lillehammer skiklubb 2:31:23
9 60093 Elin Gjevre Haugen Fjellblom IL 2:36:34
10 60417 Silje Rotbakken   2:38:17


---

Kvinner 40 år og eldre

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60091 Bente Kvernstad Haugen Ringebu-Fåvang skiklubb 2:19:31
2 60387 Kristine Sollien Flaskerud   2:21:38
3 60335 Mona Øversveen Mangenfjellet Turlag 2:25:16
4 62251 Marianne Harviken Hernes IL 2:26:31
5 61157 Grete Klevstad GKN aerospace 2:28:41
6 60328 Tine Engstrøm Wærsten Advokatfirmaet Selmer 2:29:15
7 60337 Gjertrud Aanestad Røa IL 2:30:02
8 61105 Kristina Grönland   2:32:06
9 60377 Anne Grethe Kydland   2:33:54
10 64365 Elisabeth Wensaas   2:37:42


---

Menn 16 til 39 år

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60397 Jarle Jakobsen Team Parkettpartner 1:49:49
2 64144 Jan Håvard Valstad NSF 1:52:51
3 60252 Oddbjørn Rundtom Lesjaskog IL 1:56:22
4 60324 Sindre Weydahl Båstad IL Ski 1:57:23
5 60026 Andrè Bjugstad Brøttum IL 1:59:19
6 60341 Iver Aastebøl Magnor UL 1:59:39
7 64103 Øystein Bråta NSF 2:00:00
8 60095 Jens Haugland Uno-X 2:00:45
9 60139 Øyvind Karlsson IK Akerselva 2:02:09
10 60263 Eirik Samuelsen NTNUI 2:02:26


---

Menn 40 år og eldre

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 63205 Vidar Løfshus NSF 1:45:15
2 60058 Bjørn Tore Evju Birkebeineren IF 1:51:10
3 60002 Torleif Ahlsand   1:51:12
4 61411 Per Torgeir Oshaug Os IL 1:54:51
5 61308 Jan Byrkjeland Røa IL/Rystad Energy 1:56:49
6 60119 Tore Jensen   1:58:58
7 60359 Chris Gregers Lyn Ski/Statoil Fuel & Retail 1:59:15
8 60069 Nils Christian Green BSK/Team Santander 2:00:09
9 60352 Tom Yngvar Halvorsen Brøttum Idrettslag 2:02:03
10 60372 Atle Brobakken KPMG Puls/Klubb Idrettsklubb 2:02:24

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut


blog comments powered by Disqus