RESULTATER: SØNDAG: Fossavatn Ski Marathon: Kvinner + Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER
Trygve Henden Gaasø på 15 kilometer klassisk under den nasjonale sesongåpningen på Beitostølen 2014. Foto: Erik Borg.

Trygve Henden Gaasø på 15 kilometer klassisk under den nasjonale sesongåpningen på Beitostølen 2014. Foto: Erik Borg.

Trygve Henden Gaasø først til Sjusjøen i StafettBirken - Topp 10

Ved passering Sjusjøen, etter 40 kilometer, har Team Fjøssystemer fått en bra luke i tet. Her er topp 10 fra alle klasser:

Tips en venn  Skriv ut

Passering for teten ved Kvarstad i StafettBirken - 20. mars 2015

* Oppdateres frem til det er 10 fra hver klasse

Uoffisielt
Kvinner

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 40371  Team Aktiv 1 Team Aktiv 2:59:41
2 40364  Hamar kommune Hamar Kommune 3:03:47
3 40378  Brøttums jentene Brøttums jentene 3:19:46
4 40373  Team Langlaufen   3:37:31
5 40372  Team Karelen Team Karelen 3:40:06
6 40385  Stampejentud'n Stampejentud'n 3:50:44
7 40384  PULS Kongsvinger/Flisa PULS Kongsvinger/Flisa 3:52:34
8 40376  Team Tronrud Damer Team Tronrud Damer 3:56:38
9 40377  EY BIL Lillehammer EY BIL Lillehammer 4:08:07
10 40386  Torpa Ski-Torpejinte Torpa Ski-Torpejintene 4:12:08



Menn

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 40125  Team Fjøssystemer Vinje il/Team Synnfjell 2:07:25
2 40164  Abax 1 Abax 2:09:40
3 40171  Glipptak Glipptak 2:25:18
4 40128  Elvis Elever Elvis elever 2:32:13
5 40158  Isachsen 2 Isachsen 2 2:32:19
6 40161  Team Non-gStop dogwear team Non-Stopdogwear. 2:36:12
7 40170  Bfor   2:36:49
8 40146  Trysil Vgs Trysil vgs 2:40:12
9 40144  Svensgaard Installasjon AS Svensgaard Installasjon AS 2:42:42
10 40091  Team 14B Team Marcialonga 2:46:00


Mix

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 40289  Parkettpartner As ParkettPartner As 2:29:34
2 40293  Elverum kommune Elverum kommune 2:34:30
3 40306  Skog og landskap Skog og Landskap 2:45:48
4 40300  Lalm Il Lalm IL 2:50:55
5 40237  NIF BIL NIF BIL 2:55:39
6 40276  Hofam1   2:57:57
7 40295  FYK (Fylkeskameratene) FYK (Fylkeskameratene) 3:01:00
8 40232  Lillehammer 2016 Lag 1   3:01:30
9 40229  Jubilant Bakken 1   3:03:13
10 40297  Sport Management Hil Høgskolen i Lillehammer 3:03:15



Funksjonshemmet

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 40358 6 Team Rp   4:41:44
2 40354 2 Team Rp   4:44:15
3 40356 4 Team Rp   5:02:50
4 40355 3 Team Rp   5:09:38
5 40357 5 Team Rp   5:12:47
6 40359  Team Rp 1   5:28:09

SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse


blog comments powered by Disqus






Annonse






Annonse