Resultater Hulderrittet 2015



Resultater Hulderrittet - 34 km, terreng
Bryne, Rogaland - 15. august 2015

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

1 Siri Solsvik Fiksdal Sandnes Sykleklubb K 40-44 01:15:58
1 Irene Kristin Eikemo Rennesøy Sykleklubb / Statoil BIL K 40-44 01:15:58
1 Lillian Løyning Bryne Cykleklubb K 45-49 01:15:58
1 Astrid Helen Njærheim Sandnes Sykleklubb / AS Norske Shell K 35-39 01:15:58
5 Aina Nylund Sola Cykleklubb / Wintershall Norge K 35-39 01:17:30
6 Agnieszka Janicka Bogafjell Sykleklubb / Time kommune K 35-39 01:18:36
7 Vilde Tengesdal Bryne Cykleklubb K 17-19 01:18:54
8 Anne B. Skjæveland Sandnes Sykleklubb K 45-49 01:20:37
9 Elise Karoline Moi Andreassen Sandnes Sykleklubb K 17-19 01:20:49
9 Lillian Thu Lode Bryne Cykleklubb K 45-49 01:20:49
11 Veronica Gjerde Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 25-29 01:20:55
12 Mette Karlsen Dalane SK K 25-29 01:21:06
12 Erika Lyngsnes Sandnes Sykleklubb K 25-29 01:21:06
14 Stine Fikerud Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 35-39 01:21:59
14 Ann Christin Hansen Sandnes Sykleklubb K 30-34 01:21:59
16 Vibeke B. A. Brattaas Bogafjell Sykleklubb K 30-34 01:22:07
17 Tone Lise Stokkeland Bogafjell Sykleklubb K 35-39 01:24:18
18 Hege Ravndal Bogafjell Sykleklubb K 45-49 01:25:04
18 Siv Heidi Eikemo Stavik Sandnes Sykleklubb / RFK K 45-49 01:25:04
18 Bodil Asheim Tveit Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Statoil K 45-49 01:25:04
21 Lise Undheim Sørensen Bryne Cykleklubb K 35-39 01:25:20
22 Jeanette Johannessen Bogafjell Sykleklubb / Bristow Norway K 30-34 01:26:23
23 Mona D. Berntsen Bryne Cykleklubb K 50-54 01:26:44
24 Anita Horpestad Brede Sola Cykleklubb K 45-49 01:27:53
24 Kjellaug Egeland Bryne Cykleklubb / Kverneland Group B.I.L K 55-59 01:27:53
26 Kristine Kvalbein Fjetland Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 25-29 01:28:06
27 Sølvi Hadland Bryne Cykleklubb K 35-39 01:28:16
27 Torill Stålesen Høyland Bryne Cykleklubb K 40-44 01:28:16
29 Inger Ripland Dalane SK K 55-59 01:30:21
30 Lise Rønneberg Bogafjell Sykleklubb K 45-49 01:30:47
31 Liv Åse Sikveland Vigrestad Sykkelklubb K 55-59 01:31:01
32 May Kristin Fosså Freudenberg Oil&Gas K 30-34 01:32:30
32 Hanne Thu-Kure Tubakken Sykkelklubb / Horvå K 35-39 01:32:30
34 Brit-Helen Bøe Rossemyr Sandnes Sykleklubb K 35-39 01:32:39
35 Jane Tove Søyland Bryne Cykleklubb K 45-49 01:32:45
36 Silje Nordland Bogafjell Sykleklubb K 35-39 01:33:32
37 Ellen Marie Obrestad Bryne Cykleklubb K 45-49 01:34:06
38 May Brit Høyvik Bogafjell Sykleklubb K 30-34 01:34:25
39 Renathe Rosseland Freudenberg Oil&Gas K 30-34 01:34:38
40 Kristine Lepsøe Haaland SOKO K 25-29 01:34:54
40 Gro Lærum Håland Randaberg SK K 55-59 01:34:54
42 Lise Eskeland Bryne Cykleklubb K 45-49 01:37:46
43 Monica Öhman Sandnes K 40-44 01:38:11
44 Åse Oliv Bjørge Statoil Stavanger BIL K 30-34 01:38:32
45 Gerd Marie Wallin Mannen K 35-39 01:40:04
46 Irene Brekne Hamre Hafrsfjord K 35-39 01:40:18
47 Hilde Kristin Honnemyr Sandnes K 35-39 01:41:08
48 Linda Synnøve Larsen Tubakken Sykkelklubb / Horvå K 40-44 01:42:55
49 Astrid Gausel Jenter paa hjul K 40-44 01:43:08
50 Mai Brit Hanasand Rennesøy Sykleklubb K 55-59 01:43:36
51 Sigrid Schøning Norberg Tubakken Sykkelklubb / Horvå K 25-29 01:45:00
52 Kim Iren Kroken Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 40-44 01:45:31
53 Sindy Kathrin Bru Sola K 30-34 01:45:37
54 Eva Bernhoff Ytre Egenes tur og hagelag / NVF K 40-44 01:47:21
54 Ellinor Hoemsnes Sandnes Sykleklubb / Statoil BIL K 50-54 01:47:21
54 Trude Høyland Aarbakke BIL K 50-54 01:47:21
57 Susan Østbø Randaberg SK K 50-54 01:52:17
58 Maria Almberg Størkson Læringssenteret K 25-29 01:53:39
59 Kirsten Nærbø Rennesøy Sykleklubb K 40-44 01:54:24
60 Therese Svihus Ytre Egenes tur og hagelag / NVF K 40-44 01:55:40
61 Ingvild Thu-Olsen Tubakken Sykkelklubb / Horvå K 25-29 01:59:53
62 Kari-Anne Thu Tubakken Sykkelklubb / Horvå K 30-34 02:00:00
63 Vassilka Furuly Jenter på hjul K 35-39 02:00:27
63 Gerd-Berit Gjerdevik Sandnes Sykleklubb / jenter på hjul K 55-59 02:00:27
63 Sissil Magnussen Sandnes Sykleklubb / Jenter på Hjul K 50-54 02:00:27
63 Linda Skjervik Bogafjell Sykleklubb / Jenter på hjul K 35-39 02:00:27
67 Helene Hamre Stavanger K 20-24 02:02:08
68 Marit Fosså Sværen Sandnes K 40-44 02:05:40
69 Hege Kristin Raudstein Herøysund og Raudstein trøsvingarlag K 40-44 02:07:22
70 Heidi N. Uppheim Herøysund og Raudstein trøsvingarlag K 40-44 02:08:43
71 Siri Helen Haugland Sandnes K 35-39 02:11:29
72 Turid Tesaker Belland Flekkefjord K 50-54 02:11:40
72 Bente Treland Flekkefjord K 55-59 02:11:40
72 Charlotte Varlid Sandnes K 35-39 02:11:40
75 Margun Nes Birkeland Bogafjell Sykleklubb K 45-49 Fullført
75 Grethe Skræi Braut Bryne Cykleklubb K 40-44 Fullført
75 Elisabeth Aase Bryne Cykleklubb K 45-49 Fullført


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +