Resultater Fonna Opp - Toppidrettsveka - Menn 2015



Resultater Fonna Opp - Toppidrettsveka - Menn - 5,3 km og 650 høydemeter
Aure, Møre og Romsdal - 20. august 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, motbakkeløp

* Komplette offisielle resultater

Uoffisielle resultater nedenfor

Plass Navn Startnr. Klubb Tid Differanse
1 Didrik Tønseth 2 NOR 28:53.5 0.0
2 Martin Johansson 14 SWE 29:06.5 13.0
3 Noah Hoffman 31 USA 29:56.0 1:02.5
4 Maurice Manificat 1 FRA 30:30.1 1:36.6
5 Simen Østensen 16 Fossum If-Team United Bakeries 30:35.3 1:41.8
6 Niklas Dyrhaug 4 NOR 30:49.1 1:55.6
7 Tore Berdal 43 Byåsen Il-Team United Bakeries 31:01.2 2:07.7
8 Florian Notz 23 GER 31:07.0 2:13.5
9 Jonas Dobler 18 GER 31:18.0 2:24.5
10 Anders Gløersen 6 NOR 31:23.6 2:30.1
11 Eirik Mysen 42 Oseberg Skilag-Team Veidekke Oslofjord 31:24.0 2:30.5
12 Erland Kvisle 57 Asker Sk-Team G-Sport Asker 31:30.8 2:37.3
13 Simi Hamilton 45 USA 31:33.5 2:40.0
14 Jørgen Grav 40 Il Heming 31:39.1 2:45.6
15 Jean Marc Gaillard 7 FRA 31:52.0 2:58.5
16 Devon Kershaw 19 CAN 31:53.4 2:59.9
17 Hannes Dotzler 30 GER 31:55.1 3:01.6
18 Jan Thomas Jenssen 38 Mvs - Hommelvik Il 32:03.0 3:09.5
19 Clement Parisse 28 FRA 32:11.9 3:18.4
20 Truls Torvik 74 Il Varden Meråker - Nt-Skikrets 32:12.0 3:18.5
21 Marius Caspersen Falla 75 Gjerdrum Il-Team Jobzone 32:12.6 3:19.1
22 Sindre Hammerlund 32 Asker Skiklubb-Team Veidekke Oslofjord 32:16.5 3:23.0
23 Eivind Klemoen 51 Vind Il-Team Synnfjell 32:17.0 3:23.5
24 Adrien Backscheider 22 FRA 32:17.3 3:23.8
25 Calle Halfvarsson 5 SWE 32:19.7 3:26.2
26 Emil Iversen 17 Il Varden Meråker 32:33.5 3:40.0
27 Ole Jørgen Bruvoll 37 Lierne Il Il-Team Veidekke Trøndelag 33:01.3 4:07.8
28 Eirik Telebond 33 Klæbu Il-Team Veidekke Trøndelag 33:02.6 4:09.1
29 Ivan Perrillat Boiteux 25 FRA 33:06.7 4:13.2
30 Ilia Chernousov 10 RUS 33:09.6 4:16.1
31 Øystein Pettersen 36 Lillomarka Sk-Team United Bakeries 33:10.8 4:17.3
32 Magnus Wiig 72 Støren Sportsklubb 33:21.5 4:28.0
33 Johan Hundseth 52 Kolvereid Il - Nt-Skikrets 33:23.4 4:29.9
34 Rune Malo Ødegaard 20 Molde &Oi-Team Synnfjell 33:34.1 4:40.6
35 Thomas Bing 21 GER 33:50.7 4:57.2
36 Håkon Hjelstuen 44 Lyn Ski 33:53.5 5:00.0
37 Robin Duvillard 8 FRA 34:01.7 5:08.2
38 Jørgen Ulvang 68 Il Varden Meråker Nt-Skikrets 34:18.5 5:25.0
39 Andrew Young 35 Bækkelagets Spkl- Team Synnfjell 34:31.3 5:37.8
40 Andy Newell 53 USA 34:32.0 5:38.5
41 Andreas Myran Steen 66 Leksvik Il-Team Jobzone 34:32.2 5:38.7
42 Eldar Rønning 9 NOR 34:37.8 5:44.3
43 Mikael Gunnulfsen 58 If Ørn-Team Synnfjell 34:53.0 5:59.5
44 Thomas Ekren 71 Strindheim Il Ski 34:57.9 6:04.4
45 Tomas Northug 88 NOR 35:08.0 6:14.5
46 Gaute Iversen 50 Mvs-Il Varden 35:12.9 6:19.4
47 Runar Skaug Mathisen 62 Vinje Il-Team Synnfjell 35:14.9 6:21.4
48 Sivert Bergan 70 Larvik Ski-Team Synnfjell 35:36.6 6:43.1
49 Gjermund Løfald 67 Rindal Il 35:39.4 6:45.9
50 Eirik Brandsdal 26 NOR 35:45.0 6:51.5
51 Daniel Stock 24 Lillehammer Sk-Team Leaseplan Go 35:56.7 7:03.2
52 Torleif Syrstad 65 Lundamo Il 36:01.9 7:08.4
53 Eivind Krane Heimdal 77 Bardu Il- Team Veidekke Nord-Norge 36:14.9 7:21.4
54 Vidar Undebakke 64 Strindheim Ski 36:19.0 7:25.5
55 Lars Ove Aunli 41 Strindheim Il-Team Veidekke Trøndelag 36:19.8 7:26.3
56 Timo Andre Bakken 73 Konnerud Il-Team Jobzone 36:22.8 7:29.3
57 John Gunnar Hoås 85 Lånke Il - Nt-Skikrets 36:23.6 7:30.1
58 Ole Morten Flataker 80 Hommelvik Il 36:47.3 7:53.8
59 Øyvind Larsen 81 Ranheim Skiklubb 37:01.1 8:07.6
60 Eirik Lorentsen 27 Henning Skilag 37:11.3 8:17.8
61 Sindre Tungesvik 76 Byåsen Il 37:12.1 8:18.6
62 Johan Edin 90 SWE 37:23.7 8:30.2
63 Johannes Høsflot Klæbo 46 Byåsen Il 37:26.6 8:33.1
64 Joachim Aurland 49 Ntg-L-Kjellmyra Il 37:43.9 8:50.4
65 Mats Iversen 78 Il Varden Meråker - Nt-Skikrets 37:48.7 8:55.2
66 Einar Flaktveit Moxnes 79 Tif Viking, Bergen 38:04.4 9:10.9
67 Jo Svinsaas 84 Rindal Il 38:05.9 9:12.4
68 Tomas Hjalmar Westgård 94 Steinkjer Skiklubb - Nt-Skikrets 38:09.1 9:15.6
69 Martin Riseth 60 Byåsen Il 38:26.8 9:33.3
70 Sebastian Eisenlauer 39 GER 38:28.5 9:35.0
71 Kentaro Ishikawa 54 Jpn-Team Synnfjell 38:48.5 9:55.0
72 Ludvig Bjørnstad 96 Malvik Il 38:55.8 10:02.3
73 Fredrik Riseth 55 Byåsen Il Il-Team Veidekke Trøndelag 39:00.3 10:06.8
74 Aleksander Riseth 86 Byåsen Il 39:32.8 10:39.3
75 Erling Flataker 83 Hommelvik Il 39:36.2 10:42.7
76 Sindre Stiklestad 100 Henning Skilag 39:38.4 10:44.9
77 Eirik Asdøl 89 Bærums Verk If 39:44.7 10:51.2
78 Kristian Tobias Andersen 98 Konnerud Il Ski 40:23.7 11:30.2
79 Kristoffer By Vollset 91 Klæbu Il 40:24.4 11:30.9
80 Sivert Grøtan Eriksen 47 Byåsen Il 40:31.3 11:37.8
81 Petter Northug Jr 3 NOR 40:37.4 11:43.9
82 Svein Berg Fines 82 Mvs-Strindheim 40:38.1 11:44.6
83 Erik Lippestad Thorstensen 87 Bærums Verk If 41:43.0 12:49.5
84 Even Northug 61 Strindheim Il-Team Veidekke Trøndelag 41:53.9 13:00.4
85 Martin Rindalsholt 99 Strindheim Il 48:04.9 19:11.4
86 Ola Vigen Hattestad 34 NOR 48:56.6 20:03.1


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +