-->

Resultater FredagsBirken Sykkel 2015 - Menn



Resultater FredagsBirken Sykkel - 92 km, terreng og 1493 høydemeter
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 28. august 2015

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 40100 Kristian Kulset Ringerike SK 3:07:30
1 40115 Philip Tavell   3:07:30
3 40109 Brynjar Nervik   3:07:38
4 40122 Pål Gustavsen Kloppa Offroadklubb 3:08:05
5 40061 Knut Reiestad Bryne CK 3:09:06
6 40134 Ken Evensen Bingsfoss SK 3:12:34
7 40114 Magnus Drivenes SK Rye 3:15:02
8 40131 Leif Oddvin Jensen Brødrene Jensen AS 3:15:32
9 40072 Cato Steinsvåg Eidsdal IL 3:15:35
10 40500 Vidar Kvernvold Raufoss/Gjøvik 3:15:36
11 40135 Andreas Nilsen Solør CK 3:15:51
12 40101 Sindre Kulset Ringerike SK 3:15:55
13 40121 Morten André Groth Kolbotn SK/Caverion 3:15:58
14 40111 Frode Ellingsen   3:16:00
15 40133 Terje Lybekk AFSK/ FIRESAFE 3:16:02
16 40041 Kristen Kankerud Lillehammer CK / Team Sport 1 Lillehammer 3:16:03
17 40087 Tom Yngvar Halvorsen   3:16:47
18 40030 Jens Haugland Uno-X 3:21:17
19 40073 Håkon Svendsen Eiker Ck, Trelleborg Offshore Norway 3:21:21
20 40125 Øyvind Sørumshaugen Melvold Drøbak Frogn IL Sykkel 3:21:25
21 40012 Bård Jørgen Elden Team SafeBike 3:21:27
22 40006 Trond Bråten Ringerike Septikservice 3:21:31
23 43432 Christian Askildsen Drøbak-Frogn IL sykkel 3:21:42
24 40128 Sten Are Grønvold CK Nittedal 3:21:50
25 40014 Trond Einar Elden Team SafeBike 3:21:52
26 40338 Knut Erik Løberg Team Technogarden 3:25:37
27 40102 Kennet Schulz Exhausto BIL 3:26:46
28 40075 Sveinung Talberg Rauma sk 3:27:53
29 40096 Per Refseth   3:30:11
30 40066 Vegar Sandvik Stovnerkameratene 3:30:13
31 40106 Sture Kristiansen Norcem/Leca/Bygg.no 3:30:45
32 40026 Knut Olav Grønby   3:31:23
33 42884 Juris Berzins Norcem/Leca/Bygg.no 3:31:26
34 40095 Henrik Lie Høland IL Norcem/Leca/Bygg.no 3:31:28
35 40046 Henning Levanger Sagene IF - Sykkel 3:31:33
36 40107 Kristoffer Myklebust   3:31:34
37 40008 Tommy Børrud Sulland BIL 3:31:42
38 40112 Helge Holthe Nammo BIL 3:31:49
39 40069 Kjetil Smedberg Trelleborg Offshore Norway 3:31:51
40 40010 Roger Bjerkrheim Elgheia CK 3:31:53
41 40097 Frode Wold Høland SK Norcem/Leca/Bygg.no 3:31:54
42 40503 Robert Sandholm Team ADRA Norge 3:32:26
43 40436 Kjetil Ekren Gauldal SK 3:32:35
44 40300 Torbjørn Fredlund Team Syljuåsen 3:32:46
45 40556 Thomas Bjørnstad Kolbotn sykkelklubb 3:33:27
46 40453 Kenneth  Dagfinnrud Team Norhus /Krokskogen CK 3:35:43
47 40314 Henning Helle Norcem/Leca/Bygg.no 3:36:00
48 40297 Øyvind Fanebust Drøbak SK/ Sansbygg AS 3:36:03
49 40040 Gisle Kallestad Privatmegleren Mo i Rana 3:37:26
50 40052 Rune Mikalsen Rana Sykkelklubb 3:37:28
51 40065 Lars Salvesen Eidsvoll SK 3:37:35
52 40312 Hans Haugland Nccbil 3:37:42
53 40056 Christer Nygaard Energima AS 3:37:44
53 40116 Øystein Engesveen Hunton Fiber as 3:37:44
55 40446 Ole Anders Eek Ullensaker CK 3:37:51
56 40078 Sindre Weydahl Båstad IL Ski 3:37:54
57 40129 Henrik Haugum Kongsberg Automotive Riders 3:38:09
58 40079 Jens Wolsgaard Ottestad SK / Canon BIL 3:38:11
59 40070 Joar Sneen Gauldal SK 3:38:16
60 40103 Kjell Ove Sjøvold   3:38:26
61 40330 Brede Kyte Team Runaway 3:38:34
62 40493 Ronny Østby   3:38:45
63 40467 Wegar Hogstad KIF sykkel 3:38:58
64 40757 Kim Haakon Fredriksen Energima AS 3:39:29
65 40088 Paul Jenkins   3:39:41
65 40005 Steve Bosworth   3:39:41
67 40016 Jens-Christian Eriksson Ågotnes Triathlonklubb 3:40:38
68 40083 Bjørn Kvalen   3:40:45
69 40057 Eirik Næss Stamina group 3:40:54
70 40085 Øivind Gultvedt Asker og Bærum brannvesen 3:41:21
71 40382 Steffen Strømmen Krokskogen Cykleklubb 3:42:05
72 40344 Stig Aage Melve   3:42:11
73 40364 Øystein Rodem Uno-X 3:42:13
74 40437 Ragnar Haug Frifant 3:42:33
75 40486 Jan-Arild Bjerknes kloppaofroadklubb 3:42:38
76 40425 Geir Arne Mælan Savalen Sk 3:43:03
77 40110 Arne Daniel Bekkedal Retailpartner Eiendom AS 3:43:10
78 40119 Jostein Andersen Slevik IL 3:43:19
79 40298 Tore André Fosse Sport 1 Åsane 3:43:22
80 40394 Ole Johannes Tønness Uno-X 3:43:30
81 40143 Vidar Aanekre Hadeland CK 3:43:31
82 40142 Frode Aanekre Hadeland CK 3:43:32
83 40407 Petter Aalerud Caverion 3:43:55
84 41010 Nils Erik Sætrang   3:44:00
85 40438 Thor Moshagen Linberg Norcem/Leca/Bygg.no 3:44:01
86 40402 Eivind Winnem Höegh Sport 3:44:19
87 40516 Jo Bergsvann   3:44:53
88 40560 Robert Brunvoll Hallingtråkk 3:44:55
89 40295 Tommy Eriksen Lødingen SK/Team Gjerløw 3:45:47
90 40327 Thor Kristian Korsvold Uno-X 3:45:53
91 40982 Kristoffer Seljen STENSRUD 3:45:58
92 40091 Øyvind Evensen Åsbygda IL 3:46:15
93 41293 Lars Jonas Ingebert Hellström Østnes Aero 3:46:23
94 40831 Magnar Carlsen DnB 3:46:58
95 41025 Nils H Wichmann Nedre Sigdal IF 3:47:02
96 40367 Ståle Sagstuen Moelven Byggmodul as 3:47:06
97 40555 Olav Bjørnstad Energima AS 3:47:07
98 40130 Eirik Stærkeby Jelstad Vikersund Langrenn 3:47:23
99 42513 Jørgen Karlsen Polygon AS 3:47:27
100 40580 Rober Grøndahl Team Prosjektmester 3:47:37
101 40628 Tom Ljosåk Ljosåk Team Prosjektmester 3:47:53
102 40728 Harald Herlufsen   3:47:54
103 40076 Lars Christian Tvedt   3:48:07
104 40414 Stig-Petter Bjørkedal Sørum klatreklubb 3:48:18
104 40466 Bergsvein Byrkjeland Norcem/Leca/Bygg.no 3:48:18
106 40390 Stig Trondsen Risør CK 3:48:20
106 40696 Hallgeir Roald Langbråten Nammo BIL 3:48:20
108 40306 Bård Grimstad Hareid IL 3:48:22
109 40908 Petter Kjendalen JH Sykkel 3:48:42
110 40067 Morten Skillebekk Lørenskog Ck/Familiehytta 3:48:45
111 41195 Jørn Smidesang Norcem/Leca/Bygg.no 3:49:24
112 40378 Ulf Erik Krüger Solheim DSV 3:49:34
113 40284 Alf Tony Bjerke Team Syljuåsen 3:50:10
114 40285 Amund Bjerke Team Syljuåsen 3:50:13
115 40856 Knut Ole  Gaptjern   3:50:28
116 41054 Rune Wæraas   3:50:43
117 40766 Ottar Øygard Rogne il 3:50:44
118 40345 Eirik Monsen BSK Alpint 3:51:03
118 40346 Morten Ingvald Monsen IBM Klubben 3:51:03
120 40293 Åge Brekkum Nortura Lillehammer 3:51:18
121 41288 Lars-Erik Bang Østnes Aero 3:51:24
122 40138 Johan Boman   3:51:26
123 40610 Steinar Kili Energima 3:51:37
124 40676 Andre Aarmo Volkswagen, Kråkstad Sykkellag 3:51:43
125 40753 Eirik Løkke NAMMO BIL / CK Toten-Tråkk 3:51:54
126 40419 Kjetil Ommundsen IBM 3:52:12
127 40470 Dag-Erik Larsen Lillehammer Skiklub 3:52:14
128 40084 Ole Christian Bere ABPIL 3:52:17
128 40354 Daniel Kristoffersen Njie Uno-X 3:52:17
130 40317 Thomas Hægland sem bil 3:52:21
131 40290 Tore Bjørkås   3:52:28
132 41030 Karl-Olaf Aannerud Aurskog Sparebank 3:52:29
133 40051 Dag Ottar Mikalsen Rana Sykkelklubb 3:52:31
134 41173 Bjørn Onshus Toill sykkel 3:52:36
135 40374 Per-Bjarne Flusund Skarstein Skarstein Bikers 3:52:40
136 40497 Øyvind Schage Førde Volkswagen 3:52:48
137 40299 Reidar Fougner DØS 3:52:51
138 41286 Bjarne Kvåle Søgne Cykleklubb 3:52:52
138 40491 Thomas Nordberg Børkelivegen Allstars 3:52:52
140 41123 Bjørn Hegerberg Toill sykkel 3:52:53
141 40325 Håvard Kalvåg VFL 3:53:00
142 40641 Vidar Opheim   3:53:08
143 40738 Kent Torp Norcem/Leca/Bygg.no 3:53:21
144 40634 Henrik Magnussen Energima AS 3:53:32
145 40409 Stan Aaserud Uno-X 3:53:55
146 40404 Ola Øfstedal NAV i Hedmark B.I.L 3:54:00
147 40490 Svein Åge Myrbekk TEAM NORGESGRUPPEN 3:54:05
148 40754 Richard  Magnussen Energima AS 3:54:31
149 40479 Tore M. Andresen   3:54:32
150 41150 Flemming Kaalund   3:54:53
151 41110 Børge  Grindhagen Team Velux Isola 3:54:58
152 41981 Harald Kristiansen TEAM NORGESGRUPPEN 3:54:59
153 40994 Hans Petter Solberg Exhausto BIL 3:55:06
154 40992 Nils Erlend Sletner Aurskog Finstadbru Sportsklubb 3:55:08
155 40137 Ståle Bokalrud Gjøvik skiklubb 3:55:19
156 40657 Børre Sundberg Accenture 3:55:20
157 40779 Marius Frisli  Jahre Tønsberg Cykkelklubb/ Telenor BIL 3:55:23
158 42051 Jonathan Sørbye Hydro Oslo Bedriftsidrettslag 3:55:25
159 40485 Peder Arntzen Fossum 3:55:34
159 40443 Fredrik Stangebye-Nielsen Norcem/Leca/Bygg.no 3:55:34
161 40679 Olaf Aasen Brøttum IL 3:55:44
161 40276 Ulv Behrens CK Jarlsberg 3:55:44
163 40717 Per H. Christensen   3:55:48
164 40368 Steinar Schjetne NTB 3:55:53
165 42544 Christer Malm Polygon AS 3:56:00
166 40376 Sveinung Moesgaard Skjesol Biri IL 3:56:05
166 40608 Stein Petter Johnsen Energima AS 3:56:05
168 40752 Tor Osvald Lund Rema 1000/ Stiftstaden Sykkel klubb 3:56:08
169 40783 Robert Myrland Brenden & Co 3:56:12
169 40775 Tomas Haug Brenden & Co 3:56:12
171 40792 Glenn Bye   3:56:14
171 40363 Bjarne Robberstad Nordhordland SK 3:56:14
173 40430 Anders Engelstad IAM Cycling - Team Kaffetid,NRC 3:56:15
174 40082 Kim Baade   3:56:17
175 42398 Lasse Obrestad Cramo AS 3:56:19
176 40288 Jon Bjerkestrand Uno-X 3:56:20
177 40420 Alf Magne Foss Lillehammer cykleklubb 3:56:23
178 40716 Roger Wågsand SansBygg AS 3:56:28
179 40492 Snorre Sulheim Team Aktiv mot kreft 3:56:29
180 40488 Espen M. Gjems   3:56:30
181 40552 Trond Berg Nammo BIL 3:56:32
181 40457 Are Hagen Kristiansen   3:56:32
183 40462 Eivind Bryne Retterstøl Caverion BIL 3:56:35
184 42389 Kristofer Huslid Cramo AS 3:56:43
185 40371 Morten Sjulsen   3:56:46
186 42031 Geir Ole Sletten Hydro Oslo BIL 3:56:49
187 40381 Morten  Strangstad Lillehammer Brannidrettslag 3:57:01
188 40401 Anders Wien Team Syljuåsen 3:57:05
189 40591 Petter Solum Hansen   3:57:19
190 40120 Per Olav Bakken Toten-Kranken CK 3:57:20
191 43619 Thomas Solheim   3:57:27
192 40966 Eirik Totland Pettersen Aurskog Sparebank 3:57:38
193 40013 Frode Elden Team SafeBike 3:57:40
194 41927 Tom-Erik Fladeby   3:57:46
195 40144 Jostein Magerøy   3:57:49
196 40322 Jørn-Vidar Johansen Kongsberg Brann og redning idrettsgruppe 3:57:51
197 40464 Ove Andre Bjørnstad Foss Sport 3:58:01
198 40931 Harald Lyshaugen Raufoss&gjøvik sk 3:58:04
199 40278 Lars Georgsen Norcem/Leca/Bygg.no 3:58:12
200 41530 Tomas Bjerke Bjerke Ventilasjon 3:58:15
201 41532 Miroslaw Ciszek Bjerke Ventilasjon 3:58:17
201 41529 Henning Bjerke Bjerke Ventilasjon 3:58:17
203 41531 Kjell Petter Bruun Bjerke Ventilasjon 3:58:18
204 40991 Harald E. Skurdal Mattilsynet 3:58:19
205 40795 Kjell Aage Kristoffersen   3:58:21
206 40557 Benny Bjørnø   3:58:22
207 41023 Øyvind Wang Exhausto 3:58:29
208 40839 Morten Egeberg   3:58:30
209 40824 Fredrik Fosshaug Bjone Norcem/Leca/Bygg.no 3:58:31
210 41334 Jens Støvne   3:58:52
211 40356 Joachim Schjerverud  Østerås   3:58:59
212 40321 Jørn Johansen DØS 3:59:15
213 41972 Lars Barø Jutulstad Strindheim IL 3:59:21
214 40126 Thomas Riis Rema 3:59:22
215 41322 hung nguyen   3:59:23
216 40918 Jon Krohn-Olsen Norcem/Leca/Bygg.no 3:59:27
217 41142 Gunnar Johannesen Rørpartner Varme & Sanitær AS 3:59:41
218 40454 Anders  Døhl Team Norhus /Krokskogen CK 3:59:42
219 41536 Lasse Juliussen Bjerke Ventilasjon 3:59:46
220 40399 Atle Vårvik Uno-X 3:59:47
221 40373 Rune Skanke Uno-X 3:59:48
222 42432 Kai Andersen Polygon AS 3:59:52
222 41929 Bjørn Fossheim Oppdals Banken 3:59:52
224 41236 Vidar Hilmen Team Intersport Beitostølen 3:59:57
225 40639 Knut Ohnstad Hallingtråkk 4:00:02
226 40313 Magne Haugland Uno-X 4:00:07
227 40279 Kjell Håkon Berget Elkem 4:00:12
228 41904 Espen Bjørvik Evry 4:00:24
229 41997 Roger Løfshus Evry 4:00:25
230 40357 Pål Aril Olsen Team sport 1 Lillehammer/ Gausa A/S 4:00:37
231 41230 Øyvind Kronkvist Team Technogarden 4:00:40
232 42103 Svein Erik Jensen AFBF 4:00:45
233 41522 Jan Steinar Engen   4:00:54
233 40282 Thomas Hammerstad Bezier Uno-X 4:00:54
235 41824 Christoffer Thomas Knutsen Brumunddal SK 4:01:03
236 40307 Erik Gulbrandsen Uno-X 4:01:06
237 40474 Kurt Bråten   4:01:15
238 40335 Geir Olav Lisle Fet Skiklubb sykkel 4:01:20
239 40332 Stein De Lange Team VFL 4:01:21
240 41314 Geir Skaug Formen Lange 4:01:23
241 40440 Helge Ommundsen   4:01:33
242 40590 Henning Frydenlund Hansen Raufoss 4:01:36
242 40395 Sigurd Underhaug Norgesgruppen/Team Fitjar 4:01:36
244 40053 Sturla Mysen CK Jarlsberg 4:01:46
245 40630 Sverre Lous   4:02:18
245 40413 Kim Nicolai Strømsborg Volkswagen 4:02:18
247 41796 Erlend  Søraker Team Norhus /Krokskogen CK 4:02:22
248 40576 Fredrik Felberg Team Felberg 4:02:24
249 40362 Tore Rakvåg Kongsberg Brann og redning idrettsgruppe 4:02:31
250 43351 Øystein Skaare Lørenskog CK 4:02:33
251 40398 Erik Moen Valø Team Songa Offshore 4:02:38
252 40788 Trond Winther Svelvik Sykleklubb 4:02:43
253 40418 Magne Høgheim Gartner 4:02:47
253 41985 Joakim Kålås Evry 4:02:47
255 42473 Frank Grymyr Thales BIL 4:02:55
256 41737 Njål Svingheim Konnerud IL 4:02:59
257 41047 Thierry Olivier Airsped BIL 4:03:16
258 40921 Børre Larsen   4:03:26
259 40654 Ulf Stensli Accountor Toten 4:03:38
260 41491 Bent Ole Øyum Team RSA 4:03:54
261 40794 Nils Røang   4:04:00
262 41169 Håvard Åsen Nygaard Toill sykkel 4:04:02
263 40911 Tom-Hugo Klemetsen Dinjos 4:04:05
264 40305 Gudmund Gjølstad Engelsviken Rør - Tommys hjelperyttere 4:04:07
264 40472 Jørgen Nymo   4:04:07
266 40458 Arnfinn Krokengen Sulland Bil/BSK 4:04:09
267 40478 Idar Stensvold Team Taugland 4:04:17
268 40463 Even Andre Skarstein   4:04:28
269 41042 Petter Fausko Airsped BIL 4:04:36
270 40450 Morten Vinnstad Eidanger IL 4:04:39
271 42335 Thomas Wolrath Mathisen Volkswagen 4:04:54
272 41768 Kjell Arne Fiksdal   4:04:56
273 40690 Erik Nystuen   4:05:10
274 40412 Bård  Skisaker Fosstech 4:05:12
275 40442 Eirik Hopland Norcem/Leca/Bygg.no 4:05:15
276 40405 Øyvind Østbye   4:05:17
277 41134 Petter Hårberg Toill sykkel 4:05:25
278 40289 Egil Bjorå Uno-X 4:05:29
279 40574 Gunnar Engen Team Engen 4:05:33
280 40785 Kjell Skårstad Raufoss & Gjøvik SK / Blodsmak SK 4:05:35
281 41132 Hans Hosar Tolcon 4:05:37
282 40964 Clive Packman Teekay Offshore 4:05:40
283 40377 Marius  Slettbakk Leithe Elektro AS 4:05:55
284 41185 Ove Morits Rønningen Team Kiesel 4:06:21
285 40050 Ivar Beite Melnes Blaker IL 4:06:24
286 41244 Arild Amandus Krogfjord Haug Statoil Stjørdal Bil 4:06:33
287 41261 Trond Vatne   4:06:40
288 40123 Arild Johannesen ESK 4:06:47
289 40406 Odd Arne Østli Tangen IL 4:07:05
290 40349 Sverre Nedberg Drammens Ballklubb 4:07:11
291 41821 Ola Homb Gausdal 4:07:20
292 40932 David Lysø-Johansen Butikkfinans AS 4:07:23
293 40448 Eirik  Rismyhr Nedre Romerike Avløpsselskap IKS 4:07:28
294 40444 Christian  Theodorsen Furukroken sykkel & badminton 4:07:31
295 41891 Håkon Amundsen Kongsberg Automotive Riders 4:07:35
296 43470 Gunnar Olsen Nimmons   4:07:37
297 42242 Arild Mælqvist   4:07:46
298 40451 Per Stende Team Syljuåsen 4:07:49
299 40675 Frode Øynebråten Hallingtråkk 4:07:52
300 41357 Kjell Berg   4:07:54
300 43462 Arve  Krogsethagen Cramo AS 4:07:54
302 40678 Hans Petter Aas Søre Ål IL 4:07:58
303 42556 Morten Muff Jensen Ålbæk Cykelklub 4:08:02
304 40286 Morten Bjerke Team Syljuåsen 4:08:04
305 40417 Lars Gunnar Nygården   4:08:06
306 40686 Espen Berg   4:08:13
307 42681 Nicolai Gjertsen Bærum com 4:08:16
308 41965 Trond Iversen Norwegian Logistics 4:08:20
309 41187 Stian Sandness Team TKS 4:08:21
309 40770 Erik Bjørn Andersen Energima AS 4:08:21
311 40545 Dyre Antonsen Team Black Forest 4:08:28
312 40632 Dirk Lørken Lillehammer ck 4:08:29
313 40337 Raymond Lundaas   4:08:30
314 42866 Emil Andre Linderoos   4:08:32
315 40934 Terje Malmo Norcem/Leca/Bygg.no 4:08:43
316 40827 Terje Bratheim   4:08:44
317 40640 Kenneth Oksnes   4:08:45
318 40949 Ståle Neuendorff STENSRUD 4:08:48
319 40768 Lasse Nikolaisen Energima AS 4:08:54
320 40782 Ørjar  Kveta Malleus Maskin 4:09:03
321 42631 Johnny Tverli Gåping il 4:09:07
322 40898 Tom Simon Joakimsen Sparebanken Hedmark 4:09:15
323 40734 Frank Hyttebakk   4:09:20
324 41055 Thomas Vaarlund Hunton 4:09:30
325 40429 Jøran Baann   4:09:35
326 41705 Frikk Nilssen   4:09:36
327 40886 Arild Hokstad Alvdal Turforening 4:09:38
328 40023 Tom Christian Gefle Norcem/Leca/Bygg.no 4:09:41
328 42085 Truls Maarud Elektro-Sivert 4:09:41
330 40599 Jørn Hindklev Norcem/Leca/Bygg.no 4:09:44
331 40940 ronny morewood   4:09:45
332 40456 Willy Hansteen Eidanger IL 4:09:52
333 41239 Kent Aspnes   4:09:59
334 41317 Tom Eng   4:10:18
335 42901 Jostein Angeltvedt Uvdal IL 4:10:28
335 42825 Bjørn Torgersen   4:10:28
337 40755 Knut Bakke Næroset IL / Team Elektriker'n Ringsaker AS 4:10:37
338 42844 Henning Aasberg SFR BIL 4:10:42
339 40433 Kjetil Lorentzen   4:10:46
340 40669 Stefan Willassen Energima AS 4:10:50
341 41220 Martin Aasen BDO 4:11:07
341 41232 Sigbjørn Sivertsen Team Technogarden 4:11:07
343 40403 Raymond Wærdahl Hamstad CK 4:11:10
344 40431 Espen Glende   4:11:13
345 40790 Ole-Robert Søbye   4:11:14
346 40873 Bjørn Hasle   4:11:26
347 40859 Kristian Gladheim Aurskog Sparebank/Nortura 4:11:27
348 40897 Gilles Jarret J'ai un avion a prendre! 4:11:33
349 42053 Kristoffer Telstad Evry 4:11:37
350 41569 Geir Syrstad Falck Sykkelregister 4:11:47
351 41839 Rune Sørum Profilpartner AS 4:11:53
352 41331 Stig Aannø Bærum OCK 4:11:54
353 40764 Jo Randen Savalen Sk 4:11:56
354 42666 Ivan Farestvedt   4:12:02
355 40828 Torkil Brustad   4:12:06
356 43057 Einar Mindnes IL Triumf 4:12:12
357 40652 Martin Skollerud   4:12:20
357 41114 Magnus Waal Halvorsen Waal Olje 4:12:20
359 40136 Skjalg Sylte Stavheim Hexagon Ragasco BIL 4:12:21
360 40393 Roald Tvedt Ryfylke SK 4:12:24
361 40350 Geir Nesset Uno-X 4:12:34
361 40714 Øivind Olavesen   4:12:34
363 40319 Tony Hannus Bos hamar 4:12:42
364 40600 Simon Hodler Vasaloppet 4:12:44
365 40891 Steffen Hänsel Lillehammer Bilskadesenter AS 4:12:54
366 40277 Inge Aslaksrud Norcem/Leca/Bygg.no 4:13:00
367 41219 Bjørn Harald Aadne Team Technogarden 4:13:05
367 40721 Tore Skalde Vestbase 4:13:05
367 40415 Aksel Grinaker Hadeland CK 4:13:05
370 41572 Halvor Nilssveen   4:13:12
371 40489 Patrik Jacobsen Team Norhus /Krokskogen CK 4:13:14
372 43596 Vidar Nilsen   4:13:16
372 42125 Lars Stafsberg EATON 4:13:16
374 40845 Trond Enersen Ensto Nor 4:13:24
375 40844 Kay Elverhøy   4:13:26
376 40477 Terje Ragnar Kristoffersen SK.RYE 4:13:27
377 42187 Oscar Evensen Moss 4:13:31
378 40003 Bjørn Erik Bakke Røkeberg CK 4:13:43
379 40878 Torgeir haugsgjerd STENSRUD 4:13:44
380 43525 Nicolas Døssland STENSRUD 4:13:47
381 41763 Are Koppang Eidsiva bredbånd 4:14:05
381 40392 Andreas Trønnæs Team Syljuåsen 4:14:05
383 41744 Christian Ulvin Berg   4:14:11
384 42626 Leo Yngvar Thoresen GE Healthcare 4:14:19
385 40379 Thron Sperre Olsen Uno-X 4:14:21
385 42017 Rune Pettersen Aker Solutions 4:14:21
387 40366 Eyvind Røst VFL 4:14:22
388 40648 Bernt Sagård Asker Ck / Storebrand Sport 4:14:29
388 41664 Frank Jensen Cykling Odense 4:14:29
390 40575 Lars Erikssen Asker Cykkelkubb 4:14:30
391 41127 Rune Hjelseng telenor IL Driv 4:14:35
392 41922 Kim Daniel Erlandsen   4:14:40
393 40132 Andreas Ljosland Kvålseth Kongsberg Automotive Riders 4:14:46
394 41210 Jens Kristian Tærud SK Rye 4:14:50
395 41306 Rodoslaw Jablonski Firesafe 4:14:51
396 41826 Kjell Lund Kokkosgutta 4:14:57
397 42208 Magnus Gundersen Ihler Bullshit & Kano 4:14:59
398 41226 Odd Fjeldstad Team Technogarden 4:15:04
399 41299 Frank Tore Hermansen Fredrikstad SK 4:15:09
400 42026 sveinung sandnes sandnes fysikalske 4:15:16
400 41238 Espen Relbo Eiendomsverdi BIL 4:15:16
402 41084 Harald Jørs Bakke Team TTI 4:15:19
403 41268 Roar Holter DE-Service 4:15:23
404 42115 Espen Dyrud EATON 4:15:24
405 41560 Øyvind Torp   4:15:26
406 42685 Sigurdur Kjartansson   4:15:30
407 42558 Aleksander Mæland  Mæland Munkejord   4:15:33
407 42449 Alf Bøen Bck 4:15:33
409 40663 Erik Tuhus Statskog SF 4:15:42
410 41151 Terje Langmoe   4:15:46
411 43581 Erik Lekvold Norcem/Leca/Bygg.no 4:15:48
411 43521 Kristian Brakestad Volkswagen 4:15:48
413 41090 Bjørn Bolstad Norcem/Leca/Bygg.no 4:15:49
413 42629 Ola Tranum Fjellfoten sykkelklubb 4:15:49
415 40872 Petter Hartmann STENSRUD 4:15:54
416 40843 Kjetil Ekerbakke CK Valdresekspressen 4:15:57
416 40564 Vegard Rene Carlsen   4:15:57
418 42561 Kay Jørgen Nilsen Matmerk BIL 4:16:04
419 40512 Bent Olsby   4:16:07
420 42122 Audun Magne Notland EATON 4:16:08
421 40094 Gunnar Larsen Ågotnes Triathlonklubb 4:16:13
422 40108 Richard Havstein   4:16:14
423 40572 Paal Engebretsen IBM 4:16:16
424 41564 Marius Leirud Veto Rør 4:16:17
425 40585 Frode Gustad Energima AS 4:16:27
426 41048 Vegard Tvedt Airsped BIL 4:16:29
427 40618 Nils-Inge Kruhaug NTB 4:16:30
428 41336 Per Anders Kindberg   4:16:31
429 42518 Henning Klouman Avinor 4:16:33
430 41519 Kristoffer Bostad Norcem/Leca/Bygg.no 4:16:38
431 41723 Andreas Snesrud   4:16:40
431 40388 Frode Thorsen Norcem/Leca/Bygg.no 4:16:40
433 41255 Stein Jensen   4:16:51
434 41278 Frode Helle Team Intersport Beitostølen 4:16:55
435 41041 Steinar Østnes Øye Banqsoft BIL 4:17:20
436 41291 Bjørnulf Borge   4:17:22
437 40810 Håvard Andersen Norcem/Leca/Bygg.no 4:17:28
438 40661 Terje Thomassen Laco 4:17:29
439 42289 Hogne Worren   4:17:42
440 40864 Tore Halbakken   4:17:43
441 40068 Trond Arne Skillebekk Eidsvoll SK 4:17:46
442 40015 Nils Helge Engedahl   4:17:47
443 43599 Knut Norstrøm IABIL 4:17:52
443 40671 Åsmund Yli HFC Highroad 4:17:52
445 40593 Helge Hartz HFC Highroad 4:17:53
446 41787 Per Reine   4:18:02
447 41669 Trond Johansen KNAS 4:18:08
448 42615 Geir Steinsland Lysekloster idrettslag 4:18:19
449 40784 Knut Sagen   4:18:24
450 40341 Rune Martinsen Team Syljuåsen 4:18:46
451 41657 Lars Kristian Hemstad Flimmer og trimmer 4:18:50
452 42022 Arne Ruud   4:18:55
453 40736 Kolbjørn Ødegård Andebarkji TSK 4:18:59
454 40624 Odd Arild Lehne Team Coremine 4:19:05
454 40316 Bjørn Hoelsveen Team Syljuåsen 4:19:05
456 42493 Hans Ottar Hellevik AxTrim Extreme 4:19:16
457 41311 Morten Martinsen soon 4:19:17
458 40571 Petter Eltvig Energima AS 4:19:18
459 40928 Alf Marius Lundberg Aurskog Sparebank 4:19:25
460 41116 Øystein Halvorsen FMC Technologies 4:19:28
461 40597 Jon Helsingeng EATON 4:19:31
462 42039 Robert Steigedal   4:19:42
463 41011 Robin Sørgård Butikkfinans AS 4:19:54
464 42567 Christian Næss Polygon AS 4:19:55
465 40737 Erland Ørbekk   4:19:56
466 41040 Cato Øfstaas Team Abv 4:20:02
467 40333 Kjetil Larsen   4:20:04
468 43435 Thomas Ertresvåg Ålesund og Omegn CK 4:20:05
469 40983 Anders Sivesind NTB 4:20:19
469 42740 Freddy Hansen Ericsson BIL/Team Høh Høy 4:20:19
471 40020 Steven Foss Fosstech AS 4:20:21
472 40595 Øystein Hauge BSK 4:20:22
473 41516 Henrik Bakke Norcem/Leca/Bygg.no 4:20:24
474 41305 Håkon Arald Gulbrandsen Kolbotn 4:20:29
475 40060 Stian Rudshaug Pedersen   4:20:30
476 40342 Håvard Martinussen Braanaasen Cykleklubb / Sparebank1 Oslo og Akershus AS 4:20:31
477 42213 Rune Johansen Byggvarme 4:20:46
478 40907 Andreas Kjelby Hardanger Sykkelklubb 4:20:52
479 40435 Tor Agnar Eid Gauldal SK 4:20:53
479 42580 Jan Harald Pedersen Eiendomsservice vest 4:20:53
481 40353 Robert Nilsen Team Kiesel 4:20:59
482 41704 Fredrik Nilssen Skiforeningen 4:21:03
483 41451 Tore Severinsen   4:21:08
484 42499 Alex Howarth   4:21:11
485 42637 Jørn Vartdal Vartdal T&IL 4:21:21
486 40793 Tom Holmsen REMA Distribusjon 4:21:25
487 42023 Jørgen Rønning TEAM NORGESGRUPPEN 4:21:27
488 42547 Thorvald Marthiniussen   4:21:40
489 42412 Olav Ruud   4:21:41
490 41037 David Jenssen SK Rye 4:21:45
491 40776 Stein Hedemark   4:21:46
492 41397 Per Edvard Helling Team Norge Bygges 4:21:48
493 40705 Kjetil Røed Aurskog-Høland Triatlon Klubb 4:21:59
493 40428 Jan Frode Bruvik Norconsult 4:21:59
493 41514 Roger Åsly EDA Elektro Data 4:21:59
496 42009 Audun Nysæther   4:22:12
497 40603 Ole Håkonsen Modum Cykle Klubb 4:22:15
498 43571 Øivind Karlsen   4:22:16
499 42546 Espen Markeng Polygon AS 4:22:18
500 41508 Alf-Bjarne Rosseland Velo Moto Club de Gjøvik Nord 4:22:25
500 40615 kenneth kristiansen Energima AS 4:22:25
502 40619 Willy Kaasa Øsekara 4:22:26
503 41512 Nils Tanum   4:22:29
504 40961 Tore Olav Olsen Team SafeBike 4:22:30
505 40977 Frode Rønning Team SafeBike 4:22:36
506 41905 Tore Bleken Christensen   4:22:45
507 40375 Alf Skjelstad Roterud IL 4:22:49
508 40826 Lars K. Bjørnå Billakkspesialisten 4:22:55
509 40581 Svein Grøndahl Hauerseter sportsklubb 4:23:02
509 41409 Thomas Johnsen Fjellfoten sykkelklubb 4:23:02
511 41655 Per Jan Haursett Team Haursett 4:23:05
512 41558 Thomas Stenseth   4:23:08
513 42028 Lars Skogmo TEAM NORGESGRUPPEN 4:23:13
514 42076 Kjell Evensen   4:23:14
515 40022 Palle Furum Gartner Norge 4:23:20
516 41842 Kai-Rune Bjella-Fosshaug   4:23:21
517 41039 Lars Erik Mathisen Rakkestad Sykkelklubb 4:23:23
518 40272 Walter Andersen Team Syljuåsen 4:23:24
519 41722 Arne Ragnvald Smidesang Norcem/Leca/Bygg.no 4:23:26
520 40681 Tore Hjelmås Nammo BIL 4:23:28
521 40543 Lars Birger Amundsen Nammo 4:23:37
522 41755 Haakon Aaen Suser avgårde 4:23:40
523 41665 Lars Jensen BIL@EVRY 4:23:41
524 41240 Jørn Inge Bunes BSF 4:23:44
525 42885 Klas Birkedal Majorstuen skole 4:23:46
526 40473 Jarle Sørhaug Norcem/Leca/Bygg.no 4:23:58
527 41953 Gustav Heiberg Hydro BIL 4:24:00
528 42611 Jon Skyttermoen   4:24:01
529 42363 Bjørn Ole Lorentzen   4:24:04
530 42139 Jan Erik Sæter   4:24:07
530 41119 Hans Sverre Hansen-Gaard Team AKTIV mot kreft/Sjukt sprek 4:24:07
530 41174 Erland Opsahl Brøttum IL 4:24:07
533 43258 Vegard Bjørdal Byggmontering Møre AS 4:24:09
533 42502 Bjørn Tore Ilstad   4:24:09
535 40311 Anders Haug Uno-X 4:24:14
536 41778 Dag Solbakken   4:24:15
537 41816 Frode Mathisen Trio Entreprenør 4:24:16
538 41659 Henrik Holmquist   4:24:17
539 42277 Erik Tenmann   4:24:21
539 40385 Henning Svartbekk Team Syljuåsen 4:24:21
539 40280 Pål Bergskaug DØS 4:24:21
542 40780 Ole Peder Jensen Veldre 4:24:24
543 43516 Thomas Bergli   4:24:26
544 43675 Magne Braathen Team RSA 4:24:33
545 42630 Karl Oskar Trones   4:24:37
546 42097 Glenn Olsen Hvaler syklistene 4:24:39
547 42448 Alfred Bæknes   4:24:51
547 41384 Arve Grønvold   4:24:51
549 41385 Erik Vee Grønvold   4:24:52
550 40635 Jørgen Magnussen IBM 4:25:00
551 41982 Rolf Kristoffersen Kvinesdal Sykkelklubb 4:25:10
551 41270 Fredrik Kristiansen DE-Service 4:25:10
553 41936 Bård Grindland   4:25:11
554 41319 Håvard Huser Norconsult 4:25:20
555 41034 Magnar Pedersen   4:25:21
556 41752 Håvard Ødemark Hauerseter SK Nordkisa 4:25:22
557 41221 Rolf Berthelsen Team Technogarden 4:25:28
558 41727 Jan Erik Stenhaug Mock 4:25:30
559 41285 Bjørnar Hovi   4:25:34
560 41646 Øystein Hallerud Kolbotn SK 4:25:35
561 41024 Geir Weum NetNordic 4:25:37
562 41777 Njål Flem Mæland   4:25:39
563 40959 Geir Frode Olsen ÅOC 4:25:42
564 40919 Stig Ove Kulsetås Team SafeBike 4:25:44
565 41392 Espen Hanssen   4:25:50
566 40896 Jon Erik Jameson Exhausto BIL 4:25:52
567 41222 Kjell Arne Besseberg Team Technogarden 4:25:59
568 41837 Per Jacobsen   4:26:10
569 41118 Håvard Hamre Rørpartner Varme & Sanitær AS 4:26:12
570 41390 Terje Hansen Ck Øst 4:26:17
571 42883 Robert Øyri Vardia Forsikring 4:26:22
572 41186 Håvard Sandness Team TKS 4:26:27
573 41276 Bjørn Hofflund-Nystad Norcem/Leca/Bygg.no 4:26:29
574 40141 Per Ola Vestbekken   4:26:32
575 40724 Erik Aarmo Kråkstad sykkellag 4:26:37
576 41313 Espen Sandtrøen Firesafe 4:26:48
577 41528 Truls Tokvam Thorvaldsen T3 Bygg 4:26:49
578 40642 Svein Pedersen   4:26:53
579 40750 Marius Røed Wang   4:26:54
580 40320 Ove Jensen Malleus Maskin AS 4:26:56
581 41007 Roar Sylliåsen Sparebanken Hedmark 4:26:57
582 43356 Knut Johan Stoknes   4:26:59
583 40774 Harald Giesebrecht Team VFL 4:27:01
584 40324 Trond Jostad Team Syljuåsen 4:27:02
585 42107 Elling Ringdal Sparbu il 4:27:04
586 41484 William Von Pless Volkswagen 4:27:06
587 40139 Øystein Engelsen CK Valdresekspressen 4:27:11
588 41097 Stig Morten Engen ROCKWOOL BIL 4:27:12
589 41051 Torleif Strandvik Nammo BIL 4:27:13
590 40483 Torstein Zachariassen Bos hamar 4:27:17
590 40408 Espen Jensen Aarnes Frogner IL Sykkel 4:27:17
592 40273 Stein Gunnar Bakken ØG 4:27:23
593 42418 Kjetil Pedersen Skreiakara 4:27:24
594 42799 Peter Rieber-Mohn Nissedal Idrettslag 4:27:29
595 40607 Ole Johan Johanson Åsane Ck 4:27:34
596 40653 Gard Aasmund Skulstad Johanson Åsane Ck 4:27:35
597 41267 Marvin Faranda Team Carl Evensen 4:27:39
598 41356 Marcus Torseth Benjaminsen Fannefjord SK 4:27:41
599 40879 Einar Heggstad Vingelen Il 4:27:46
600 42060 Tor Volden Evry 4:27:51
601 41454 Kåre Solberg Hof Sykkelklubb 4:27:52
602 41310 Wiggo Krogstad Ck Øst 4:28:03
603 40384 Terje Svarstad Team Technogarden 4:28:05
603 41225 Frode Evensen Team Technogarden 4:28:05
605 41521 Geir Arne Engebakken   4:28:12
606 41138 Tore Idsøe Bryne CK 4:28:14
607 42816 Eivind Sperre Lågen sykkelklubb 4:28:16
608 41020 Arild Tønsberg Profsys CK 4:28:20
609 42495 Thomas Hjemli   4:28:25
610 41553 Tor Bergum Kolbu IL 4:28:32
611 41802 Odd Håvard Larsen   4:28:51
612 40514 Richard Røed   4:28:55
613 41626 Pål Bjerketvedt NTB 4:29:00
613 41133 Frank Hovland   4:29:00
615 41086 Tommy Benum BDO 4:29:02
616 41257 Ingmar Mork Ulstein og Omegn Sykkelklubb 4:29:08
617 41780 Stian Østlie Il Driv Sykkel 4:29:09
618 41835 Van Ha Doan   4:29:20
619 41438 Øystein Olimb   4:29:28
620 41191 Ronny Sjølie Norcem/Leca/Bygg.no 4:29:31
621 41375 Rune Ertzgaard   4:29:32
622 40308 Trond Gulbrandsen Team Syljuåsen 4:29:38
623 41318 Thomas Faller Østerdal Garnison 4:30:00
623 41470 Morten Chr Magnus BOC - Milslukern Sport 2 4:30:00
625 41304 Christian Ehl   4:30:07
626 40517 Helge Haugstad team norhus 4:30:10
627 40651 Helge Skjoldal   4:30:12
628 41277 Roy Ivar Østberg Ottestad sk 4:30:15
629 41258 Arne Nyberg   4:30:19
630 41105 Ole Frivik Kløfta Sykkel 4:30:22
631 41708 Fred Pedersen Breimsbygda Sykkel 4:30:32
632 41252 Ole Døhlen   4:30:36
633 40553 Morten Bjørklund IBM Klubben 4:30:40
634 42032 Bjørn Snekvik Veidekke BIL 4:30:42
634 42319 Odd Nisja   4:30:42
636 42013 Erik Pedersen   4:30:54
637 41959 Jan Erik Hovden   4:30:55
638 41772 Kim Andre Bjørge Råholt CK 4:30:56
639 41804 Tom Scharning Rustad IL 4:31:01
640 42534 Frank Lied-Endresen Polygon AS 4:31:02
641 42121 Trond Ola Mostulien EATON 4:31:04
642 40270 Arne Ambjør Team Syljuåsen 4:31:05
643 41458 Jon Andreas Steen Drammen Slalåmklubb 4:31:06
644 42133 Tommy Lunde Vinderen Cykleklub 4:31:07
645 41823 Ulf Iversen Lillehammer sykehus BIL 4:31:14
646 40105 Trond Grønnerud Kolbukameratene 4:31:18
647 40481 Terje Bedsvaag   4:31:24
648 42359 Bjørn Eriksen Statens vegvesen 4:31:29
649 42045 Svein Åge Stormoen   4:31:33
650 40858 Odd Magne Gjersvold Team SafeBike 4:31:35
651 40668 Odd Magne Westerheim Energima AS 4:31:39
651 40540 Bjørn Almås Energima AS 4:31:39
653 41799 petter  Gautneb   4:31:40
653 41920 Ronny Eklund   4:31:40
655 42131 Stian Lysaker SK Rye 4:31:41
656 41781 Atle Hørlyk   4:31:47
657 43047 Svante Lennartsson   4:31:52
658 42576 Edgar Ommundsen AE Bedriftsidrettslag 4:31:54
659 41439 Rune  Omang Team Aktiv mot kreft 4:31:58
660 42101 Bengt Arvidsson   4:32:00
661 41628 Christian Zaborowski Energima AS 4:32:05
662 40894 Bjørn Erik Jacobsen   4:32:18
662 42815 Stian Solberg EBIL 4:32:18
664 40933 Tormod Løvseth Aurskog Sparebank 4:32:29
665 41964 Haakon Ingvaldsen   4:32:32
666 41000 Steinar  Strand Volkswagen 4:32:33
667 42044 knut stokke   4:32:40
668 40708 Roger  Brusletto Hallingtråkk 4:32:44
669 41901 Halvor Berg Joker 4:32:47
670 42019 Simen Robsahm Joker 4:32:48
671 42732 Geir Gladsø   4:32:49
672 41137 Lasse Håvak Team Drømmekjøkkenet 4:32:56
673 41412 Pål Kjustad Holtervegens treningskamerater 4:32:59
674 42616 Trond Stokke   4:33:03
674 41161 Ørjan Moen Norcem/Leca/Bygg.no 4:33:03
676 41001 Bård E Strauman SK Rye 4:33:11
677 42391 Edward Knai Nilsen Sand IL Terrengsykkel 4:33:21
678 41044 Christian Holmeide   4:33:23
679 41430 Jo Anders Moflag Stormyra Riders 4:33:27
680 41938 Stian Gundersen TEAM NORGESGRUPPEN 4:33:32
681 42374 Øystein Skjelbred Statskog SF 4:33:35
682 42080 Tore Blåhella L(H)uringen 4:33:38
683 41452 Bjørn Skogstad   4:33:41
684 40756 Tor Charlesen Hunton Fiber as 4:33:46
685 41181 Joakim Russel Team TTI 4:33:49
686 41092 Michael Borgh Team TTI 4:33:51
687 43453 Jørn Johnsrud Team Veflen 4:33:53
688 40836 Roger Delsom Team Banqsoft 4:33:58
689 41421 Kay-Åge Lian   4:34:02
690 42505 Pär  Jansson Vasaloppet 4:34:03
691 41053 Thomas Berntsen Hunton 4:34:10
692 41986 Mårten Landgraff   4:34:16
693 41466 David O Sullivan Volkswagen 4:34:18
694 42519 Arne Wilhelm Knudsen Eiendomsservice vest 4:34:20
695 40546 Fredrik Knutsen Asp Norcem/Leca/Bygg.no 4:34:22
696 42503 Karl Ove Ingebrigtsen Lloyds Register 4:34:24
697 42049 Henrik Svee TEAM NORGESGRUPPEN 4:34:25
698 40726 Vidar Bergethon Holm   4:34:26
699 42683 Christian Pettersen AxTrim Extreme 4:34:28
699 42618 Svein-Erik Sund Eltek sykkelklubb 4:34:28
701 40445 Trond Lehmann Syversen Vivilsedaiene 4:34:29
702 42454 Asle Davidsen Honeywell 4:34:31
703 40328 Tom Kristian Kurland Uno-X 4:34:35
704 41674 Ken Thomas Kjæraas   4:34:37
705 41479 Dag Tønder   4:34:39
706 41004 Eivind Sunde Bergen Cykleklubb 4:34:46
707 41546 Jon Arne Østby   4:34:47
708 42557 Trond Munkejord   4:34:50
709 41906 Roy Bogen HS News Systems AS 4:34:51
710 40945 Arne Mørkestøl   4:35:06
711 40271 Trond Dalsheim Norcem/Leca/Bygg.no 4:35:10
712 42903 Oddvar Haugland Macgregor Norway 4:35:19
713 41690 Erlend Lindberg Hysterisk Sælskab 4:35:22
714 41368 Kåre Brudal   4:35:25
715 43593 Wilhelm Andre Nebelung   4:35:29
716 41915 Arne Dalsveen Skolla Ck 4:35:31
717 40814 Anders Kristian  Asdal Norcem/Leca/Bygg.no 4:35:36
718 43683 Finn Kristoffersen Midnattsolrittet 4:35:39
719 43681 Tor Ove Karlsson Midnattsolrittet 4:35:40
720 43530 Kim Timothy Engh Atlas Copco Sykkelteam 4:35:41
721 41836 Jens Heie Eina SK / Betonmast 4:35:42
722 43086 Espen Storm-Olsen   4:35:44
723 42589 Espen Haug Reinertsen Kløfta IL 4:35:48
724 42642 Truls Villanger Polygon AS 4:35:53
725 42075 Håvard Støle   4:35:54
726 42348 Geir Helli FK Gjøvik Lyn 4:35:55
727 40629 Carl Steinar Lous Danske Bank 4:35:57
728 41355 André Backen   4:36:02
728 41568 Geir Kamsvåg Falck Sykkelregister 4:36:02
730 42700 Halvard Alvik NTB 4:36:08
730 42341 Geir Finstad Hvam IL 4:36:08
732 43377 Espen Hovde Volkswagen 4:36:20
733 43151 Gjermund Tvinnereim Holmen IF 4:36:21
734 42662 Bjarne Dahl Team RSA 4:36:23
735 40969 Dag Rambøl DnB 4:36:37
736 40578 Christian Førde Advokatfirmaet Førde 4:36:38
737 43128 Svein Kristoffersen Team Invento 4:36:51
738 41696 James Matthew Miller Reno BIL Oslo 4:36:52
739 43626 Åge Stien Kongsberg Maritime 4:36:53
740 41750 Hans Tommy Wilhelmsen Kongsberg IF 4:36:55
741 40449 Knut Skollerud Nettservice 4:37:02
742 40476 Arve Husby Rema 4:37:04
743 41287 Paul N. Paulsen TOSK 4:37:16
744 42578 Frederick  Opper AxTrim Extreme 4:37:18
745 41245 Jan Erik Jacobsen Sulland BIL 4:37:19
746 40952 Kjell Åge Nilsen Team SafeBike 4:37:20
747 41328 Lars Otto Sørhus Åslia skilag 4:37:22
748 41027 Audun Ødegaard Aurskog Sparebank 4:37:24
749 40759 Espen Halvorsen   4:37:29
750 41543 Trond Bøe Privat 4:37:31
751 43035 Trond Karsrud Statskog SF 4:37:37
752 42877 Vegar Haug Team Spenst Sørumsand 4:37:38
753 40426 Geir Tandstad Aibel 4:37:42
754 42678 Hassan Bougato   4:37:54
754 43703 Inge Hagen Nordre Sande IL 4:37:54
756 42509 Lars Johnsen   4:37:56
757 41794 Sondre Ringdahl team norhus 4:37:57
758 42005 Jostein Myklebust   4:37:59
759 40579 Trond Gjerløw lødingen sykkelklubb/ Team Gjerløw 4:38:07
760 42720 Arnt Idar Eid Pil Trondheim 4:38:08
761 43440 Even Hatlegjerde Østerbo 4:38:16
762 43371 Per Arne Williksen DSV Air & Sea 4:38:20
763 42055 Espen Tollefsen TEAM NORGESGRUPPEN 4:38:21
764 40694 Michal Johnsen Vard Brattvaag 4:38:31
765 40680 Svein Brenna Hauk If 4:38:33
766 41637 Øistein Eriksen   4:38:34
767 42438 Erik Bjørhovde   4:38:39
768 40704 Ivar Rustad Statskog SF 4:38:51
769 42667 Terje Hafstad Halvorsen Fredrikstad Sykkelklubb 4:38:55
769 42015 TOBIAS PEDERSEN TEAM NORGESGRUPPEN 4:38:55
771 41736 Geir Svingheim   4:38:58
772 43366 Kristian Versto debestevetånyte 4:39:00
773 43367 Sondre Versto debestevetånyte 4:39:03
773 43322 Geir Mildestveit debestevetånyte 4:39:03
775 43352 Tom-Roar Solhaug debestevetånyte 4:39:05
775 42634 Sindre Ulvestad Polygon AS 4:39:05
777 41300 Torben Rue Team Carl Evensen 4:39:09
777 40769 Vegard Vethe Kongsberg Automotive Riders 4:39:09
779 42824 Per Ivar Tiller Bring 4:39:12
780 42783 Jan Petter Moan TrønderEnergi BIL 4:39:13
781 40835 Patrick Danielsen POIphone.no 4:39:14
782 42898 Stefan Reclaf Norcem/Leca/Bygg.no 4:39:33
783 42886 Øyvind Brochmann Norcem/Leca/Bygg.no 4:39:34
784 40687 Håvard Bringsli Team Bringsli 4:39:37
785 42361 Thomas Haugan Takstmann Haugan 4:39:42
786 40334 Christian Lie Vang Håndball Hamar 4:39:52
787 41103 Tore Foss Norcem/Leca/Bygg.no 4:39:54
788 41121 Jacob Haugen Gjerstad IL 4:39:56
788 40447 Bjørn Tore Kløvstad Kongsberg Brann og redning idrettsgruppe 4:39:56
790 40541 Gunnar Christian Alvin Energima AS 4:40:04
791 43142 Roar Johansen Nes Sportsklubb Sykkel 4:40:10
792 41503 Terje Lunder Trelleborg 4:40:13
793 43628 Odd Strandli Volkswagen 4:40:17
793 41974 Geir-Arne Karlsen Tasta & Omegn SK 4:40:17
795 42310 Harald Slemdal Berg-Hansen 4:40:18
796 41131 Bryn Horpestad IL Jardar 4:40:19
797 42583 Roy Pettersen Polygon AS 4:40:20
798 42649 Jan Olav Øvergård   4:40:22
798 40744 Øyvind E. Hansen moss idrettslag 4:40:22
800 41542 Terje Bjørn Aavik Eidsiva bredbånd 4:40:23
801 41577 Knut Ola Halvorsen   4:40:24
802 41547 Jon Erling Østreng   4:40:28
803 41295 Torgeir Testdal OTIS AS 4:40:36
803 41295 TESTDAL TORGEIR OTIS AS 4:40:36
805 40565 Tomas Cederstolpe   4:40:39
806 41471 Walter Sørvik Kongsberg Maritime BIL 4:40:43
807 42529 Anders Larsen AxTrim Extreme 4:40:48
808 41812 Magnar Horten Trio Entreprenør 4:40:52
808 41811 Rune Hanssen Trio Entreprenør AS 4:40:52
810 41033 Tore aaslund Grande Culos 4:41:00
811 43091 Stein Olav Talgø FMC Tehnologies 4:41:03
812 42360 Ørnulf Hagberg Volkswagen 4:41:08
813 41164 Stig Mortvedt DØS 4:41:11
814 43279 Thomas Gabrielsen   4:41:21
815 40989 Rune Skoglund   4:41:27
816 42034 Stian Solberg Støpbergstoppens Baron 4:41:30
817 41324 Henrik Skalmerud   4:41:31
818 40747 Helge Martin Reinholdtsen Consto øst 4:41:36
818 41954 André Heie   4:41:36
820 42229 Øyvind Larsen Uno-X 4:41:43
821 40544 Thom Arne Andresen Energima AS 4:41:44
822 43701 Tore Westerheim   4:41:46
823 41301 Ole Herman Skøien   4:41:49
824 42905 Trond Roger Melum   4:41:54
825 42467 Børge Flusund Polygon AS 4:42:01
825 40953 Ronny Cato Nilsson Sulland 4:42:01
827 43569 Roy-Erik Johnsen   4:42:02
828 42474 Frank Guneriussen Nelfo 4:42:03
829 42635 Nils Vambeset Driv IL / Konica Minolta 4:42:05
830 41478 Ola Tuveng Kjæreng old boys bikers 4:42:12
831 41246 Endre Røberg Løseth   4:42:13
832 41297 Dag Øynes UNIT 4 Agresso BIL 4:42:22
833 41259 Tom Rune Skogmo UNIT4 Agresso BIL 4:42:23
833 41321 Terje Kaasa   4:42:23
835 40787 Thor-Kristian Sundquist SpklCeres 4:42:27
836 41537 Maciej Lucjan Hebel Bjerke Ventilasjon 4:42:31
837 41548 Piotr Edmund Biernat Bjerke Ventilasjon 4:42:33
838 40506 Mickey Nielsen   4:42:44
839 42501 Arne Häusler Asker Skiklubb 4:42:46
840 42379 Erik Johan Bjune Re Sykkelklubb 4:42:50
841 41330 Thomas Alexander Vogt Agresso 4:42:52
841 42198 Kristian Haugen   4:42:52
841 40561 Bjarne Brørs Kolbotn sykkelklubb 4:42:52
844 40494 Rune Østerås   4:42:57
845 40482 Gjert Terje Gjersvik Gartner Norge AS 4:42:59
846 42184 Petrus Eide NorbygdaLøten 4:43:01
847 43523 Jan Leo Brå Team Heidenreich 4:43:15
848 43536 Tom-Rune Gilberg Atlas Copco Sykkelteam 4:43:17
849 40731 Espen Eriksen   4:43:18
849 40725 Per Aarnæs   4:43:18
851 41937 Tom Arne Gundeid   4:43:27
852 41264 Magnus Andersen DE-Service 4:43:28
853 42186 Bjørnar Evensen Moss 4:43:32
854 42216 Adrian  Kirknes McK 4:43:34
855 41809 Trygve Ygre Fjeld Trio Entreprenør 4:43:43
856 41266 Erik Dahl   4:43:44
856 41453 Kristian Skolem Hof Sykkelklubb 4:43:44
858 40968 Einar Piene STENSRUD 4:43:47
859 41082 Stian Arnesen Team Drømmekjøkkenet 4:43:56
860 42021 Gordon Rustad   4:43:58
861 43270 Staffan Ericson GbgGroppagris 4:44:06
862 40336 Jan Helge Lundby Raufoss og Gjøvik SK 4:44:18
863 41325 Jan-Terje Skalmerud   4:44:22
864 40291 Erik Bratlien Team Syljuåsen 4:44:32
865 41967 Thomas Jansen TEAM NORGESGRUPPEN 4:44:38
866 40664 Knut Ivar Ulfsbøl JH Sykkel 4:44:39
867 41283 Trond Sollien Nammo 4:44:48
868 41919 Lars Eilertsen Norwegian Logistics AS 4:44:50
869 42874 Carl Bernhard Svenke Norcem/Leca/Bygg.no 4:44:52
870 42087 Gaute Paulsberg Elektro-Sivert 4:45:00
870 42552 Geir Melum   4:45:00
872 41200 Sten-Aage Stangjordet Team Drømmekjøkkenet 4:45:07
873 40672 Torgeir Østenengen Team Black Forest 4:45:19
873 43430 Per Arne Sletten   4:45:19
875 42084 Sindre Marx Westergren Elektro-Sivert 4:45:22
876 42873 Tron Tangeraas Norcem/Leca/Bygg.no 4:45:24
877 42047 Jan Stubne   4:45:29
878 43333 Rainer Nilsen   4:45:37
879 40673 Morten Østerhagen   4:45:39
880 42029 Thore Skollerud   4:45:44
881 42765 Thomas Klakken Stange Sportsklubb 4:45:45
882 40739 Øivind Von Essen   4:45:46
883 43460 Benny Gjelsten Cramo AS 4:45:57
884 40042 Kenneth Knudsen BSF 4:45:59
885 40688 Kjell Grøtting Hassel BIL 4:46:13
886 40927 Sveinung Lind Frøy IF /NCC BIL 4:46:15
887 40480 Kjetil Bakken Kongsberg Brann og Rednings idrettsgruppe 4:46:16
888 41957 Jan Erik Hoff Numedalsveien Sportsverein 4:46:17
889 41805 Øyvind Stensby Ragamuffin Velo Club LTD 4:46:25
889 41156 Arne Løkås Statskog SF 4:46:25
891 42777 Ulf Arild Lier   4:46:30
892 40888 Frode Hovstad   4:46:36
893 40811 Odd-Vidar  Andresen Hunton 4:46:40
894 41962 Erik Ingebrigtsen   4:46:46
895 42372 Jørn Øinæs Volkswagen 4:46:47
896 42682 Christian Gustad Team RSA 4:46:50
897 40763 Roar Nilsen Kolbukameratene 4:46:59
898 42043 Snorre Stjernen