-->

Resultater FredagsBirken Sykkel 2015 - Kvinner



Resultater FredagsBirken Sykkel - 92 km, terreng og 1493 høydemeter
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 28. august 2015

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Kvinner - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 40098 Linda Wold Høland SK Norcem/Leca/Bygg.no 3:31:55
2 40471 Gina Elisabeth Mathisen Hadeland CK/Sport1 Hadeland/Nittedal 3:51:51
3 40309 Maria Hageland Nanset IF sykkel 3:55:24
4 40021 Nina Johanne Tørset Leinstrand IL skøyter 3:59:08
5 40589 Carina Hansen Gartner BIL 4:02:01
6 40459 Linda Krokengen Tine brumunddal/BSK/Fønix 4:03:25
7 40439 Sissel Stubsjøen Mo Gauldal SK / DSV Air & Sea 4:04:38
8 40287 Trine Bjerke Team Syljuåsen 4:08:39
9 40758 Miriam Delphin Gulbrandsen Romerike Ultra Løper Klubb 4:08:40
10 41999 Mari Låtun Norwegian Logistics 4:11:29
11 40781 Anne Marit Kirkeng Østbygda IL 4:12:52
12 40723 Vibeke Weiseth Gjemnes Sykkelklubb 4:13:07
13 43718 Mette Haga Atlas Copco Sykkelteam 4:15:39
14 40667 Monica Weiseth   4:15:58
15 41510 Lisa Marie Søberg Danske Bank 4:19:09
16 40715 Janicke Paasche   4:22:28
17 40606 Jeanette Johannessen Bogafjell Sykleklubb 4:22:57
17 42929 Kjersti Blehr Lånkan NTB 4:22:57
19 41795 Caroline Sjøvaag Team Norhus /Krokskogen CK 4:23:33
20 40749 Camilla Ek Sørensen   4:24:20
21 41699 Margit Sveaass Moen   4:24:31
22 40074 Ada Terese Sørlie Solør CK 4:24:33
23 40424 Trine Kjølner   4:27:08
24 41677 Marianne Krogstad   4:28:50
25 41272 Cintia Overvåg Ulstein og Omegn Sykkelklubb 4:29:38
26 41482 Lis D H Magnus   4:29:56
27 42336 Linda Nisja   4:30:14
28 43095 Rebecca Hannestad Tannum Sørkedalens IF 4:30:38
29 40853 Line Elisabeth Schultz Feldt Follo SK/PwC BIL 4:31:36
30 40713 Ane Lunde NTB 4:33:28
31 40712 Margrethe Kvarenes   4:33:29
32 42033 Anne Marte Sneve TEAM NORGESGRUPPEN 4:35:40
33 40036 Anne Sørlien Johansen   4:35:48
34 41447 Lill Hege Rostad Uno-X 4:37:02
35 40701 Beate Pedersen Team Bjerke 4:38:01
36 40923 Ida Laupet Krokskogen Cykleklubb 4:38:22
36 41734 Gudny Sveinbjörnsdottir Vard Brattvåg 4:38:22
38 40771 Martine Holm Frekhaug Team Aktiv mot kreft 4:38:28
39 40484 Monica Cae Nordbygda/Løten Ski 4:39:23
40 42129 Hanne Bakken Lund Mangenfjellet Langdistanse 4:41:14
41 41765 Maren Rogstad   4:41:24
42 40786 Berit Sundquist SpklCeres 4:42:25
43 40315 Astrid Hermansen Ottestad sykkel - norsk tipping 4:44:37
44 43296 Barbro Anette Hauland   4:45:33
45 41779 Monika Østlie Driv sykkel 4:46:28
46 41963 Maria Asplund Ingebrigtsen   4:46:46
47 40720 Oda Nisja   4:47:38
48 42624 Jessica Tauson Oppegård IL 4:48:28
49 41250 Marit Dahlø Wærnes Gauldal SK 4:49:42
50 41897 Marianne Bakker Høland Sykkel 4:50:04
51 40876 Anja Helen  Haugom YAH Sykkelfantomer 4:51:10
52 43049 Marte Lund   4:51:46
53 42138 Gro Merete Lund   4:52:07
54 41956 Marte Herdlevær   4:52:22
54 40971 Ingse Elisabeth Reneflot Moss CK 4:52:22
56 42397 Kristin Nyhus SIL BIL 4:52:43
57 41493 Turi Ulvestad Davik Team Bjerke 4:53:07
58 42725 Katrine Falkenberg Spenst Lillehammer 4:53:16
59 40812 Ingrid Andvik   4:54:12
60 42633 Anne Helene Marøy Ulvestad Polygon AS 4:54:55
61 40719 Gunhild Nisja   4:55:36
62 42413 Heidi Kristin Gundersrud   4:55:59
63 40513 Anette Holm-Larsen   4:56:08
64 41761 Kari Elisabeth Balstad Stiftstaden sk /SiT Bil 4:56:51
65 41771 Nina Jahr SPORTSKLUBBEN NESSEGUTTEN 4:56:52
65 42707 Bente Merete Bakken Østmarka 4:56:52
65 41540 Elin Mørk  Øvsthus Bjerke Ventilasjon 4:56:52
68 42922 Bente Anita Alisøy   4:57:38
69 42924 Hilde Henningsen Team Spenst Sørumsand 4:57:59
70 42506 Anette Jensen Velund Volkswagen 4:58:14
71 40706 Anne Karin Røken   4:59:26
72 43425 Haldis Lenes Team Aktiv mot kreft 4:59:34
73 42079 Annette Velde Drøbak Frogn IL Sykkel 4:59:43
74 42365 Inghild Røynstrand   5:00:02
75 41573 Marit Nordal Pingvinene 5:00:25
76 42827 Marianne  Trønnes Savalen SK, NAV i Hedmark BIL. 5:00:41
77 41828 Trude Folkøy Brenden Norcem/Leca/Bygg.no 5:01:29
78 41983 Tove Krusedokken Hallingtråkk 5:01:43
79 42350 Sissel Østby Krokskogen Cykkelklubb 5:02:07
80 42733 Åse Granli   5:02:21
81 42455 Merete de Brucq   5:02:56
82 41405 Nina Iversen Lørenskog CK/Icopal BIL 5:03:36
83 42011 Lina Kristin Olsen Nordreisa il, Sykkel 5:05:10
84 40455 Berit Hager   5:06:04
85 42016 Yvonne Haagsma Pedersen Eidsvoll SK 5:06:10
86 41036 Anette Hesselroth Banqsoft BIL 5:07:08
87 40621 Marie Langseth Oppdal Sykkelklubb 5:07:54
88 42753 Randi Gylland Häusler Asker Skiklubb 5:08:00
89 42554 Marianne Moen Gruvelia SK 5:08:07
90 40296 Gunn Irene Ødegårdstuen Ck Toten Tråkk 5:08:32
91 40515 Mona Øversveen Mangenfjellet Turlag 5:08:34
92 41070 Gunhild Jakobsen   5:09:08
93 41806 Sylvi Tallhaug Blaker IL 5:09:53
94 40045 Tone Kåsamoen CK Jarlsberg 5:10:33
95 42169 Stine W. Skjæret   5:10:43
96 42837 Anne Aanerud   5:10:48
97 41916 Katrine Damgaard KRILL 5:10:56
98 42745 Anne Gro Helgesen   5:10:59
99 42918 Ingunn Strand Olsson KPMG Puls 5:11:00
100 42743 Elin Haugslett   5:11:10
101 42679 Astrid Drake Holmen IF 5:11:11
102 42477 Kate Haga   5:11:43
103 41829 Guro Marie Storhaug Hagen   5:13:31
104 42617 Marit Strand Matmerk 5:13:33
105 41541 Hilde Karlsen Breistrand Lørenskog CK 5:13:35
106 42862 Silje Håkonsen   5:13:52
107 42790 Kari-Anne Nordlie Kloppa Off Road Klubb 5:14:03
108 41262 Ann Kristin Hæhre Kristiansen DE-Service 5:14:11
108 41280 Anne Relbo   5:14:11
110 40778 Siv Hilde Houmb STRIK 5:14:13
111 41767 Ida Christensen Sport 1 Gruppen AS 5:14:49
112 41840 Elinor Tetlimo Leksvik IL 5:14:54
113 41567 Linn Mikalsen  Rolfsen   5:14:58
114 43021 Kristin Skoug Haugen Mjøsa Triathlon 5:15:25
115 43165 Rita Grøtheim Norlandia 5:15:56
116 42088 Anita Pedersen Elektro-Sivert 5:16:15
117 42340 Goro Thanem   5:16:47
118 42496 Wenche Holter   5:17:08
119 40501 Kristin Scharp   5:17:36
120 40718 Eva Beate Holthe-Dahl Gauldal SK 5:18:22
121 42377 Emilie Berger Team Berger 5:19:57
121 42376 Beate  Berger Team Berger 5:19:57
123 41945 Mai Kristin Hansen Ck Øst 5:20:01
124 42165 Anne Marit Bekkoset   5:20:17
125 41159 Ulrikke Mithassel Team Drømmekjøkkenet 5:21:00
126 40118 Anne Wasa   5:21:03
127 43273 Eva Fjørtoft Floen Fjell-og sykkelservice 5:21:22
128 42040 Gry Stensgård   5:21:30
129 42857 Vigdis Handegård   5:23:06
130 40400 Sigrun Vårvik Uno-X 5:24:04
131 42880 Bjørg Øfsti EG Norge 5:24:12
132 42077 Hege Hatlen Volkswagen/Drøbak sk 5:24:13
133 42136 Christine Roll Paulsen Fredrikstad Skiklubb 5:24:19
134 40698 Hanna Moen   5:24:25
135 41988 Nina Larsen TEAM NORGESGRUPPEN 5:24:28
136 41237 Hilde Olaug Homb   5:24:40
137 42486 Anne Haugland   5:24:43
138 42923 Anne Lene Gravdal Hof idrettslag 5:25:08
139 41256 Lene Johansen Team Drømmekjøkkenet 5:26:39
140 42661 Marianne Foyn Ranheimsæter   5:26:58
141 41549 Ellen Svendsen Uno-X 5:26:59
142 42050 RAKEL SÆVARSDOTTIR TEAM NORGESGRUPPEN 5:27:26
143 40616 Tone Kristiansen Kattens venn 5:27:33
144 43265 Maj-Lis Dalby Egge 5:27:56
145 41841 Line Salomon Norcem/Leca/Bygg.no 5:28:05
146 41273 Heidi Ruistuen   5:28:20
147 40823 Julie Bjerkem   5:28:32
148 42074 Ida Nygård   5:28:46
149 42073 Ane Nygård   5:28:55
150 42390 Hilde Høyby Sommerfelt Cramo AS 5:29:24
151 42252 Rigmor Robbemond-Moth-Andersen Rockdoctors 5:29:31
152 42643 Anett Warnstrøm   5:30:02
153 42522 Kristine Kolshus Privat 5:30:52
154 42488 NIna Hegdahl Matmerk BIL 5:31:06
155 42860 Mette Gardien Spjelkavik 5:31:15
156 43309 Gry Knudsen HELBIL 5:31:16
157 41682 Marte Kurud   5:31:31
158 42600 Nina Huitfeldt Sandvold Klaveness 5:32:28
159 42020 Gunn Rosenlund   5:32:30
160 40914 Merethe Skoglund Knutsen Aurskog Sparebank 5:32:41
160 41783 Lisbeth Sæther Norcem/Leca/Bygg.no 5:32:41
162 42717 Trine Bye   5:32:44
163 43101 Celina Vogt Gressbanen 5:32:47
164 43059 Mari Kristine Moen Gruvelia SK 5:33:53
165 41663 Eva Jansen   5:34:04
166 42524 Gunnhild Kristianslund Matmerk BIL 5:34:06
167 41774 Tone E Hønnås   5:34:39
168 42919 Rita Solem   5:34:40
169 42718 Trude Clark   5:34:50
170 42781 Monica Løntjern   5:34:51
171 42628 Taran Thune   5:35:04
172 43693 Astrid Solhaug Totens Sparebank BIL 5:35:11
173 42062 Hanne Margrete Weidemann   5:35:59
174 41715 Ann Kristin Røed   5:36:27
175 41681 Heidi Kurud   5:36:47
176 41680 Anne Kurud Sport 1 Superstore Hamar 5:36:50
177 41408 Gry Anita Johnsen Fjellfoten sykkelklubb 5:37:19
178 42215 Heidi T Karlsen Ring IL 5:37:37
179 41894 Solfrid Andersen   5:37:55
180 43512 Tone Merethe Andresen Atlas Copco Sykkelteam 5:37:59
181 42722 Guri Ekrann-Osvær   5:38:24
182 43585 Heidi Maute Stokke IL, 5:38:43
183 41056 Kristine Lohne Skaansar Ream RSA 5:38:59
184 43159 Gunn Hege Heidelberg Team Heidelberg 5:39:01
185 41126 Hege Evensen Hjelløkken Svalbard Turn/ Merraholtet sykkel 5:39:02
185 41290 Hilde Evensen   5:39:02
187 43283 Marit  Gran Mamalicious 5:39:50
188 41362 Laila Bjerke Privat 5:40:06
189 42450 Guri Claussen   5:40:09
190 43268 Gry Ekstang Grønevik Mamalicious 5:40:16
191 41440 Heidi Otterlei Lørenskog CK 5:41:09
192 42439 Marianne Utgård  Bonesmo Sykkylven SK 5:41:25
193 40699 Marianne Myrset Team Bjerke 5:43:21
193 40695 Tove Christin Koch Team Bjerke 5:43:21
195 42586 Lise Randgaard Vardia Forsikring 5:44:26
196 40837 Cathrine Dullum   5:44:57
197 41822 Aud-Jorun Hovind Blaker IL 5:45:14
198 41678 Oda Krogstad-Bauer   5:45:30
199 41449 Anne Stokker Sagen Romeriksåsen SK 5:45:31
200 42920 Marit Hegge-Jensen Norcem/Leca/Bygg.no 5:45:36
201 41507 Reidun Olsen Uno-X 5:46:09
202 43054 FARRAH MALA   5:46:10
203 42795 Lisbeth Paulsen   5:46:23
204 43343 Irene Rødseth Gursken IL 5:46:29
205 42143 Inger Marie Kjølstad   5:46:37
206 42099 Anne-Bi Stange Team Aktiv mot kreft 5:46:42
207 40987 Helene Enger Skjønnhaug Aurskog Sparebank 5:47:32
208 42487 Iren Lerud Haugum Gjøvik videregående skole BIL 5:47:46
209 43327 Berit Ekeberg Morseth   5:48:52
209 43328 Ingunn Morseth Frogner IL Sykkel 5:48:52
211 43042 Hege Helen  Krokstad Team Aktiv mot kreft 5:50:01
212 42345 Karianne Melhus Myrvang Berg-Hansen 5:50:24
213 43399 Guro Oksavik Mestad Fjell og sykkelservice 5:50:43
213 43386 Camilla Klokk Dahl Fjell og sykkelservice 5:50:43
215 41448 Ingvild Ruud Lørenskog CK/UiO Bil 5:51:06
216 42986 Mari Bjørnstad Team Hagan 5:51:07
217 42907 Turid Skjærbekk Eidsvoll SK 5:51:10
218 42465 Bjørnhild Fjeld Rustad IL 5:51:19
219 41838 Christin Jensen   5:51:40
220 41649 Camilla  Hamre NMD klubben 5:51:48
221 42344 Hilde Mjærfoss Berg-Hansen 5:51:59
222 42747 Anne Cathrine Helme   5:52:05
223 42888 Hilde Eveline Frønæs   5:52:14
224 43368 Sissel Wahl-Olsen   5:52:17
225 42858 Ann Britt Dyrøy Caverion 5:52:21
226 43714 Torild Wickstrøm GE Healthcare 5:52:44
227 40048 Dignora Lise Løddesøl   5:53:00
228 40935 Elin Mathiassen   5:53:03
229 43431 Helle Aanesen Team Aktiv mot kreft 5:53:16
230 43308 May Camilla Kjelstad BP Brannkompetanse 5:53:41
231 41574 Lill Merete Johansen Team Spenst Sørumsand 5:53:52
232 42668 Hege Hunes   5:54:06
233 42532 Betty Jane Larsson Boc 5:54:23
234 40518 Agnete Topp Fjell og sykkelservice 5:55:18
235 43073 Tone Davidsen Røisland Kongsberg Maritime BIL 5:55:46
236 41316 Camilla Børrud   5:55:49
237 42405 Ellen Margrethe Svendsen   5:56:47
238 40926 Marit Lillestøl   5:56:52
239 43263 Else-Berit  Christiansen   5:56:56
240 43033 Vibeke Jenssveen   5:57:21
241 43329 Anne Marie Muri   5:57:35
242 43710 Sølvi Sandbakken   5:58:09
243 41650 Inger Line Hamre   5:58:29
244 42871 Janne Lise Nilsen   5:58:34
245 42916 Berit Jakobsen   5:59:12
246 42551 Sissel Melgaard PwC B.I.L. 6:00:09
247 42375 Lene Bakkedal   6:00:28
248 42879 Helene Walaunet Team Spenst Sørumsand 6:00:29
249 42352 Heidi Rosenquist   6:01:04
250 41015 Nina Thorgersen Parat bedrift 6:01:13
251 42793 Trine Lise Olsson   6:02:45
252 42639 Stine Hermandsen Veiberg OBOS 6:03:02
253 42443 Anja Brustad Polygon AS 6:03:12
254 41970 Heidi Jeppesen   6:03:14
255 41930 Bente Framnes   6:03:15
256 42445 Karin Braaten Polygon AS 6:03:47
257 42794 Anne Lise Opstad   6:03:49
258 40559 Kari Tovsrud Brenno Nesbyen IL 6:04:21
258 40636 Stine Magnussen Nesbyen IL 6:04:21
260 43447 Nina Bentzen Team Veflen 6:04:43
261 42734 Anne Kristin Græsberg Kongsvinger 6:05:18
261 43457 Mette  Rudshaug   6:05:18
263 41241 Tove Dammen Drøbak Frogn sk 6:06:30
264 42460 Hilde  Enger DSV 6:07:38
265 42779 Solgun Lindstad   6:08:05
266 42819 Marianne Syversen   6:08:06
267 40039 tove jæger   6:08:13
268 42914 Sara Iren Forsberg Karlsen   6:08:27
269 42382 Inger Johanne Ensrud JH Sykkel 6:10:17
270 42108 Ingrid Røhme   6:10:27
271 43661 Kristin Vekterud InfoRed BIL 6:10:40
272 40027 Vera Gulbrandsen Team Carl Evensen 6:11:12
273 43135 Elin Anita Pettersen Brønnøy Sykkelklubb 6:11:47
274 40855 Randi Gabrielsen Vang Skiløperforening/FPVS 6:12:13
275 40885 Marita Hoftvedt Aurskog Sparebank 6:12:16
276 43306 Dagrun-Elin Johnsen Mamalicious 6:12:29
277 43152 Grete Wik   6:12:30
278 42134 Marina Maneas Bakkum Team Husmor 6:12:43
279 42492 Liv Irene Helgesen   6:13:27
280 43374 Line Aasbakk Mamalicious 6:13:43
281 42369 Mari Jolen Thorsen   6:13:44
282 43259 Jorunn Annette Bjørvik Mamalicious 6:14:02
283 43244 Else Andresen Mamalicious 6:14:11
284 43312 Hege Kvitting Røykås Racing Girls 6:14:29
285 43389 Ingrid karin Fjørtoft Johansen Fjell og sykkelservice 6:15:08
286 43158 Gøril Fremstad   6:15:32
287 43055 Hanne Berg Eriksen CK Victoria / Jens Barlund AS 6:15:33
288 41486 Eli Villumstad Westgårdsrønningen Norgesgruppen 6:15:45
289 40508 Reidun Orvedal   6:16:07
290 43127 Hege Rønning Johansen   6:16:22
291 43674 Marianne Nordset   6:16:25
292 41248 Kathrine Olsen Team Seriøs :-) 6:16:27
293 41990 TINA LIBERG TEAM NORGESGRUPPEN 6:18:41
294 41830 Kari-Anne Solberg Botne Skiklubb 6:18:49
294 41831 Stine Haugen Solheim Kongsberg Automotive Riders 6:18:49
296 43344 Marianne Røed Asker Cykleklubb 6:18:56
297 40700 Kari May Nornes   6:19:09
297 43517 Rannveig Bjørge   6:19:09
299 43388 Gerd Karin Fjørtoft Johansen Fjell og sykkelservice 6:19:24
300 41464 Thea Aartun Strand Klepp Cykle Klubb 6:19:31
300 41932 Stine Gabrielsen TEAM NORGESGRUPPEN 6:19:31
302 40920 Anita Langgård Norgesgruppen 6:20:05
303 40702 Eva Rogne Team Bjerke 6:20:39
304 43627 Helene Strand   6:21:30
304 43050 Kristin Lundene   6:21:30
306 40998 Liv Steffenstorpet Veidekke BIL 6:22:19
307 42719 Bjørg Unndis Dale   6:22:30
308 40958 Wenche Nyhus   6:22:47
309 43171 Yvonne Grønhella   6:22:58
310 41243 Marian Grude Sømna Sykkelklubb 6:23:15
311 41554 Torild O. Bråthen Uno-X 6:23:21
312 40944 Heidi Mæland Dine Økonomer BIL 6:23:39
313 40000 Gunvor Alexandersen Gauldal SK 6:25:06
314 43347 Kjersti Olimb Salte   6:26:02
315 41717 Suzanne Rømo Fosstech AS 6:26:04
316 42813 Aud Skogen   6:26:09
317 43669 Elisabeth Skjæret   6:27:21
318 42712 Monica Blidensol   6:27:36
319 42623 Lene Sætre Polygon AS 6:28:29
320 41908 Anette Brekke A til Å Entreprenør AS 6:28:32
321 41006 Torun Svendsen Fjellfoten sykkelklubb 6:28:40
322 40954 Bente Ø Nilsstua   6:28:47
323 41935 Inger Lena Grindalen   6:28:57
324 43018 Lena Hansen   6:29:11
325 43346 Ingunn Aukland Røstad   6:29:12
326 41952 Gry Anita Heia Norwegian Logistics 6:29:23
327 41196 Anne-Grethe Solheimslid   6:29:45
328 43364 Bjørg Tåjet Nesbyen Puddingtrim 6:29:53
329 43652 Hilde Yndestad Halland Jølster IL 6:30:18
330 40820 Elisabeth Berger Tress Eiendomsinvest DA 6:31:40
331 43310 Anne Brit Kristiansen   6:32:36
332 41046 Annette Nordhus Airsped BIL 6:32:51
333 43149 Inger Lise Seim Hamar Skiklubb 6:33:22
334 43246 Elisabeth Arnesen Skjetten beverly 6:34:12
335 40055 Mona Enoksen Nesset   6:34:19
336 41215 Eira Weseth Hof idrettslag 6:34:32
337 42909 Reidun Stølen   6:35:37
338 43267 Kristine Bruvik Danielsen   6:35:40
339 40441 Mette Skonnord   6:36:13
340 43249 June Helen Berg   6:37:07
341 43385 Linda Renate  Vanebo Fjellogsykkelservice 6:37:17
342 43082 Mariann Solheim   6:37:34
343 43384 Anne Kari Taraldrud Rømskog Il 6:39:07
344 42900 Cathrine Andersen   6:41:59
345 42755 Wanja Jacobsen Pelican Rouge 6:42:19
346 42823 Tonje Thorkildsen   6:42:41
347 43713 Anne-Britt Snare   6:45:32
348 40047 Solveig Fidjane Lindstølen   6:45:46
349 40113 Kari Beate  Kittelsen   6:45:47
350 42651 Dagrun Aaen Matmerk BIL 6:46:17
351 41043 Ann Kristin Hanssen DnB 6:46:39
352 42711 Trine Bjerkenes IBM 6:48:23
353 42843 Fride Uthaug Reite Team Aktiv mot kreft 6:49:07
354 41893 Monica Andersen TEAM NORGESGRUPPEN 6:50:11
355 43348 eva sieurin DSV Air & Sea 6:51:03
356 40857 Målfrid Gjerdet   6:51:53
357 43676 Camilla Haugan NORTURA 6:54:13
358 40033 Mari Kristine Hol   6:54:48
359 40386 Heidi Sørensen HMS 6:55:47
360 42536 Agneta Linden Moen Matmerk IL 6:56:48
361 42887 Anne Engh Team Norhus / Krokskogen CK 6:57:32
362 43304 Wenche Iversen   6:59:57
363 42809 Anne Josefine Bottolfs Skahjem   7:02:20
364 43012 Hege Synnøve Guttormsen Olstad Varpe IL 7:03:09
365 41192 Therese Ski Iversen Team Drømmekjøkkenet 7:03:10
366 41758 Turi Marie Aastveit   7:05:42
367 40360 Silvia Peralta Team Haganesset 7:05:58
368 42723 Marit Ellingsen IBM 7:06:22
369 43677 Mari-Ann  Hvitsand Garthen NORTURA 7:07:06
370 42656 Benedikte Ruud Andersen   7:07:08
371 43008 Margit Grinaker   7:09:00
372 42433 Kristin Andresen Hafslund 7:10:37
373 42889 Randi  Grasbakken Team Norhus /Krokskogen CK 7:12:47
374 41702 Ann Kristin Nilsen   7:13:12
375 40881 Ingun  Helgerud   7:16:16
375 40942 Tove Myhrvold   7:16:16
377 42441 Sara Bratland   7:18:33
378 41303 Astrid Dalstein Dine Økonomer AS 7:19:41
379 42992 Kathrine Buri BILIA 7:21:39
380 42973 Lisbeth  Andersen BILIA 7:21:42
381 42674 Maria Jordskogen Idrettsbarnehage AS 7:22:24
382 42847 Cathrine Sigurdssøn   7:22:46
382 42840 Jorunn Brekke Hodne   7:22:46
384 43649 Anne Wennerberg   7:26:32
385 43607 Hanne Refsem   7:29:10
386 43004 Kari  Engen Spreke damer 7:29:34
387 40838 May Kristin Klevberg Dullum   7:31:55
388 41332 Ingvild Aurdal Vossevangen Cycle Klubb 7:34:55
389 42595 Marit Rustberggard   7:34:57
390 42851 Janett Arildsen Andebarkji TSK 7:35:15
391 41380 Siri Fuskeland Hafsteen Team Norge Bygges 7:39:51
392 43434 Gerd Karin Ås Brænd Rondane Sykkel 7:42:02
393 40080 Anette  Aakerlund   7:45:39
393 40059 Mia Maria Orvang   7:45:39
395 41422 Julie Lindgren Team Norge Bygges 7:45:55
396 43311 Mette Kvalen Fjellogsykkelservice 7:51:29
397 43298 Stine Hermansen Lindberg   7:55:48
398 41461 Ine Ljosland Strand   7:56:22
399 43712 Hege merete Slaastad   7:56:32
400 41670 Bjørg Oddveig Juliussen   7:57:33
401 43167 Astrid Melkeraaen   8:01:17
402 42368 Charlotte  Thorsen   8:03:42
403 42975 Maria Askmo Nitelva CK 8:06:52
404 43542 Inger Anne Grønn Molde sykkelklubb 8:11:58
405 43645 Oddrun Marie Solli Vassgård   8:12:04
406 43381 Mary Ann Bang Hammer Fjell og sykkelservice 8:12:07
407 43532 Liv Julie Fagerli   8:15:14
408 41152 Maria Holm Larsen Team Drømmekjøkkenet 8:17:20
409 41630 Hanne Cairns   8:23:03
410 40054 Marit Enoksen Nesset   8:24:46
411 42315 Eli Kaspersen Idrettsbarnehage AS 8:26:54
412 42670 Beate Amdahl-Skorpen   8:26:57
413 42762 Lillian Johansen   8:27:40
414 42744 Monica Hedlund   8:27:41
415 41130 Bjørg Holås Sand IL 8:29:19
416 43103 Inger Wangen   8:38:40
417 43635 Camilla Vilbo Sørum   8:46:59
418 43663 Kirsti Wrangell   8:49:03
419 41008 Aina Syvertsen   8:50:46
420 40847 Line Ermesjø UCK 8:50:49
421 43064 Rita Nilssen   8:56:02
422 43682 Heidi Kjølstad   8:56:35
423 43286 MARION  GRINDVIK Fjellogsykkelservice 9:07:51
424 42008 HEGE NYSTUEN TEAM NORGESGRUPPEN 9:08:09
424 41914 MALWINA DAILA KOLECKA TEAM NORGESGRUPPEN 9:08:09
426 43242 Oksana Alvarado DSV Air & Sea 9:11:12
427 40063 Monica Ruud   10:21:01


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +