Resultater: Stoltzekleiven opp| Opp Tryvann| Bråtesten| Berlin Marathon| Nordmarka Skogsmaraton| Sykkel VM| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind: Episode 1|

Resultater Muonio FIS-renn - Sprint prolog - Menn 2015


Annonse

Resultater FIS-renn Muonio - Sprint prolog klassisk, menn
Muonio, Finland - 13. november 2015

Arrangementstype: Langrenn

Uoffisielle resultater

Plass Startnr. Navn/Nasjon Tid Differanse
1 100 ALEXEY POLTORANIN
Kazakhstan
3:08.69 0.00
2 98 RISTOMATTI HAKOLA
Finland
3:09.07 +0.38
3 96 PEETER KUMMEL
Estonia
3:09.38 +0.69
4 106 LASSE PAAKKONEN
Finland
3:10.66 +1.97
5 97 TONI KETELÄ
Finland
3:10.86 +2.17
6 101 ARI LUUSUA
Finland
3:11.01 +2.32
7 94 MATIAS STRANDVALL
Finland
3:11.40 +2.71
8 105 ANTTI HÄKÄMIES
Finland
3:11.72 +3.03
9 102 MARKO KILP
Estonia
3:11.76 +3.07
10 110 RAIDO RANKEL
Estonia
3:12.58 +3.89
11 104 LAURI VUORINEN
Finland
3:13.18 +4.49
12 125 LAURI LEPISTÖ
Finland
3:13.80 +5.11
13 112 VILLE-PETTERI SAARELA
Finland
3:14.61 +5.92
14 114 KEIN EINASTE
Estonia
3:14.64 +5.95
15 111 JONI MÄKI
Finland
3:15.01 +6.32
16 103 SIIM SELLIS
Estonia
3:15.05 +6.36
17 107 ALIAKSANDR VORANAU
Belarus
3:15.15 +6.46
18 147 HENRI JELONEN
Finland
3:15.28 +6.59
19 128 DMITRIY BAKLANOV
Russia
3:15.43 +6.74
20 145 JOONAS SARKKINEN
Finland
3:15.79 +7.10
20 155 KARRI HAKALA
Finland
3:15.79 +7.10
22 126 KAREL TAMMJARV
Estonia
3:15.91 +7.22
23 99 NIKOLAY CHEBOTKO
Kazakhstan
3:16.30 +7.61
24 113 DENIS VOLOTKA
Kazakhstan
3:16.41 +7.72
25 118 BASTIEN POIRRIER
France
3:17.16 +8.47
26 120 ALVAR JOHANNES ALEV
Estonia
3:17.28 +8.59
27 116 ALEXEY CHERVOTKIN
Russia
3:18.21 +9.52
28 137 ANDREAS NYGAARD
Norway
3:18.64 +9.95
29 108 KALLE LASSILA
Finland
3:18.71 +10.02
30 153 TORGEIR SULEN HOVLAND
Norway
3:18.75 +10.06
31 133 MARTIN MIKKELSEN
Norway
3:19.00 +10.31
32 132 KONSTANTIN BORTSOV
Kazakhstan
3:19.02 +10.33
33 122 AIVAR REHEMAA
Estonia
3:19.12 +10.43
34 121 PAVEL VIKULIN
Russia
3:19.76 +11.07
35 131 SERGEY CHEREPANOV
Kazakhstan
3:19.91 +11.22
36 119 VADIM KOROLEV
Russia
3:20.10 +11.41
37 136 CHRISTOFFER LINDVALL
Finland
3:20.22 +11.53
38 124 ALGO KARP
Estonia
3:20.29 +11.60
39 123 VILLE AHONEN
Finland
3:20.30 +11.61
40 141 IVAN LYUFT
Kazakhstan
3:21.05 +12.36
41 162 JUHO MUHONEN
Finland
3:21.06 +12.37
42 167 TOPIAS TYNI
Finland
3:21.59 +12.90
43 127 RIKHARD MÄKI-HEIKKILÄ
Finland
3:21.63 +12.94
44 117 MODESTAS VAICIULIS
Lithuania
3:21.77 +13.08
45 191 MARTIN BENTZEN
Norway
3:22.07 +13.38
46 169 VAHUR TEPPAN
Estonia
3:22.17 +13.48
47 157 YERDOS AKHMADIYEV
Kazakhstan
3:22.76 +14.07
48 168 ALEKSI PARTTIMAA
Finland
3:23.06 +14.37
49 115 JUHA-MATTI MIKKOLAINEN
Finland
3:23.17 +14.48
50 130 HARRI NIEMI
Finland
3:23.59 +14.90
51 138 VELI-MATTI RÄSÄNEN
Finland
3:24.38 +15.69
52 243 JANNE STENBACK
Finland
3:24.43 +15.74
53 134 ALEXEY IGNATOV
Russia
3:24.59 +15.90
54 158 IVAN POLOSIN
Russia
3:24.77 +16.08
55 203 ANDRIY ORLYK
Ukraine
3:25.23 +16.54
56 146 DAULET RAKHIMBAYEV
Kazakhstan
3:25.77 +17.08
57 109 HEIKKI KORPELA
Finland
3:25.89 +17.20
58 135 OLEKSII KRASOVSKYI
Ukraine
3:26.11 +17.42
59 173 NIKITA ZHARNOSSENKO
Kazakhstan
3:26.20 +17.51
60 217 ULADZISLAU ZHVIKAU
Belarus
3:26.41 +17.72
61 152 JANNE TERVO
Finland
3:26.55 +17.86
62 159 JARI JOUTSEN
Finland
3:26.56 +17.87
63 144 TERO TURUNEN
Finland
3:27.16 +18.47
64 129 MART KEVIN POLLUSTE
Estonia
3:27.29 +18.60
65 172 CHRISTIAN TVEDT BUGGE
Norway
3:27.58 +18.89
66 180 ROMAN KANAREYKIN
Russia
3:27.73 +19.04
67 182 ANTON BYKOV
Russia
3:28.03 +19.34
68 160 EINO VUOLLET
Finland
3:28.06 +19.37
69 209 MAXIMILIAN BIE
Norway
3:28.25 +19.56
70 142 TOMAS KAURSON
Estonia
3:28.80 +20.11
71 193 ALEXANDR VOROBYOV
Kazakhstan
3:28.84 +20.15
72 164 HENRI AHTIAINEN
Estonia
3:29.00 +20.31
73 212 JOAKIM VANGEN THOMASSEN
Norway
3:29.45 +20.76
74 190 KAAREL KASPER KORGE
Estonia
3:29.89 +21.20
75 185 ALEXEY GRISHIN
Russia
3:29.97 +21.28
76 177 ALVAR ANDRES VIRKUS
Estonia
3:30.18 +21.49
77 188 LASSI VUORINEN
Finland
3:30.38 +21.69
78 149 MORTEN TEKSNES
Norway
3:31.56 +22.87
78 174 KASPER LÖNNBÄCK
Finland
3:31.56 +22.87
80 161 YAUHEN BAZYLEU
Belarus
3:31.57 +22.88
81 200 STEPAN TERENTJEV
Lithuania
3:31.68 +22.99
82 192 JUN-HO HWANG
Korea
3:31.80 +23.11
83 175 JARI HUHTA
Finland
3:32.15 +23.46
84 187 MIKKO MARJAMAA
Finland
3:32.29 +23.60
85 216 KAAREL KARRI
Estonia
3:32.59 +23.90
86 178 MARKUS SINIJÄRVI
Finland
3:32.88 +24.19
87 165 GUSTAV JOHANSSON
Sweden
3:32.90 +24.21
88 211 KASPAR VAHER
Estonia
3:32.99 +24.30
89 140 KRISTJAN KOLL
Estonia
3:34.24 +25.55
90 156 MARTIN NASSAR
Estonia
3:34.39 +25.70
91 207 LEANID KARNEYENKA
Belarus
3:34.54 +25.85
92 202 NIKLAS SUNDSTRÖM
Finland
3:34.57 +25.88
93 154 ANDREY VAYSHEV
Russia
3:34.76 +26.07
94 210 RICO JAANIPERE
Estonia
3:35.07 +26.38
95 186 HENRI ROOS
Estonia
3:35.20 +26.51
96 219 ALEXANDR MUKHIN
Kazakhstan
3:35.28 +26.59
97 214 MARTIN LUTS
Estonia
3:35.69 +27.00
98 184 TAUTVYDAS STROLIA
Lithuania
3:36.35 +27.66
99 181 JUHO RIIPI
Finland
3:36.94 +28.25
100 171 VLADISLAV KOVALYOV
Kazakhstan
3:37.53 +28.84
101 208 KAIVO-MART KANGRO
Estonia
3:38.40 +29.71
102 242 TOMMI REPONEN
Finland
3:38.42 +29.73
103 183 ERIK ERIKSSON
Sweden
3:38.63 +29.94
104 226 ROKAS VAITKUS
Lithuania
3:39.22 +30.53
105 239 ULADZISLAU RADCHANKA
Belarus
3:39.98 +31.29
106 197 JONATAN LINDQVIST
Finland
3:40.41 +31.72
107 199 MAXIM SEROV
Kazakhstan
3:40.42 +31.73
108 205 SEONG-BEOM PARK
Korea
3:40.94 +32.25
109 229 OLE MARTIN MYRE NESVOLD
Norway
3:41.17 +32.48
110 166 DAMIR MUFLIKHUNOV
Russia
3:41.21 +32.52
111 240 CLEMENT MAILLER
France
3:41.41 +32.72
112 176 LUKAS JAKELIUNAS
Lithuania
3:41.99 +33.30
113 201 KARL ERIK RABAKUKK
Estonia
3:42.07 +33.38
114 238 YAN KOSTRUBA
Ukraine
3:42.75 +34.06
115 213 EUN-HO KIM
Korea
3:42.77 +34.08
116 231 DMYTRO KOT
Ukraine
3:42.95 +34.26
117 198 NIKITA TRUKHANOV
Russia
3:43.50 +34.81
118 222 SIMO SILTANEN
Finland
3:43.76 +35.07
119 230 LEONID BELSKIKH
Russia
3:44.17 +35.48
120 195 TAAVI VALTER TAVETER
Estonia
3:44.51 +35.82
121 220 JONG-WON JEONG
Korea
3:46.50 +37.81
122 204 HENRIK FJAELLBORG
Sweden
3:47.17 +38.48
123 215 DANIL BELETSKIY
Kazakhstan
3:48.43 +39.74
124 223 MAX ENBUSKE
Finland
3:49.33 +40.64
125 218 YONG-JIN CHO
Korea
3:49.73 +41.04
126 232 MIN-WOO KIM
Korea
3:52.51 +43.82
127 233 ALEXANDER SHABUNIN
Russia
3:59.00 +50.31
128 206 LASSI JUHANOJA
Finland
4:20.61 +1:11.92
Annonse







Annonse